SPORT. VUSSIMEN. OOSTKAPELLE. De storm van Zater dag deed de kruin van een boom bij den Rhijnsburgschen weg afknappen juist even nadat een man die plaats gepasseerd was, zoodat hij met den schrik vrijkwam De rijweg was gedurende eenigen tijc versperd. Ook in de bosschen zijn eeni ge boomen het slachtoffer van den storm geworden. ZUID-BEVELAN0. ACENDA. Elec, Drukkerij G, W. den Boer, M'burg. •jèt«&si^#$32Èa bij de Doopsgezinde gemeente te Arn hem ingeschreven, en op haar zeer op prijs gestelde verzoek woonde de secretaresse den doop bij, waar deze pupil binnenkort meerderjarig wordt hoopt mevrouw Koekebakker, dat de allerliefste indruk, die zij maakt, niet alleen aan den buitenkant zit en dat de .ernst des levens in haar wakker roept een verantwoordelijkheidsbesef, dat haar den goeden weg doet gaan. Na ook nog over een paar andere pu pillen enkele mededeelingen te hebben gedaan, komt de secretaresse tot de za kelijke mededeeling dat het ledental steeg van 52 tot 55 en het aantal dona teurs daalde van 60 op 56. .Aan het eind van dit verslag haalde de secretaresse een paar regels aan uit een brief van den oud-pupil, die nog steeds de correspondentie met haar om derhoudt. Hij is zoo gelukkig in zijn werkkring en nu in staat zijn moeder bij zich in huis te nemen. En nu schrijft hij. aan het eind van zijn brief: „Vele hartelijke groeten ook aan alle bestuurs leden der afdeeling Middelburg, welke ik mijn leven lang dankbaar blijf voor alles wat zij voor mij gedaan heeft en zoo alles met moe (die lang ziek is ge weest) achter de rug is, wil ik gaarne lid der vereeniging worden". De secretaresse voegde hier nog aan toe, dat de afdeeling de hoogste con tributie ontvangt van haar oud-pupillen Tot drie maal toe staat op de ledenlijst N. N„ f 5. Is dat niet aardig en moet gevend?" vraagt mevrouw Koekebakker. Het verslag werd goedgekeurd en na een korte rondvraag werd de vergade ring gesloten. VARA-AVOND. Radio-omroepvereenigingen zien er -uit propaganda-oogpunt wel wat in om het contact met hun leden en de luisteraars ook nog op andere wijze te bevorderen dan alleen via den luidspre ker. Welk middel kan daartoe dan beter dienen dan de artisten, die men alleen van „hooren" kent, in levende lijve den volke te presenteeren. Zoo iets moet f rekken! Dat hleek ook Zaterdagavond toen voor een volle Schuttershofzaal de Vara een propagandasamenkomst hield, waaraan een groep Hilversumsche ra dio artisten mede werkte. „Klein maar dapper", kon het devies zijn; want wat deze zeven man plus één da me presteerden, deed in geen enkel opzicht onder voor hetgeen grootere ge zelschappen bieden. Daar was dan het bekende Fantasia- ensemble, met z'n populairen leider en uitstekenden musicus Edy Walis en voorts Emmy Arbous en Jan Lemaire, voordrachtskunstenaars met een repu tatie. En die hebben ze hoog gehouden, inet hun programma van Kleinkunst. Jan Lemaire kondigde als conferen cier aan dat het spel zou beginnen en daarna werden in schier ononderbroken volgorde de diverse nummers opge voerd. ,,De opschepper" dat Jan Lemai re óp smakelijke wijze voordroeg, schiep een .gezellige sfeer en de door hem ge declameerde hekelliederen sloegen eveneens in bij het auditorium! De char mante verschijning van Emmy Arbous verwekte weer andere reacties, want niet alleen dat zij met haar vroolijke liedjes de schare tot medezingen be woog, doch zij toonde zich ook met haar bewegelijke mimiek een geboren tooneelspeelster, die samen met Jan Le maire eenige sketses vertolkten. Zoo was onder meer het intermezzo „Er is niets gebeurd" een kostelijke creatie van die twee. Het programma bevatte natuurlijk ook menige muzikale noot, waar Fanta sia voor zorgde. Walis Kanari-polka ontbrak niet op 't appèl. Virtuoos spel. Doch deze knapen kunnen ook nog iets anders dan ernstig musiceeren. Zij kwij ten zich ook van de taak de humor door te doen breken. Dat kwam tot uiting bij de malle copriolen welke zij uithaalden op. hun instrumenten. En de bassist ont popte zich bovendien al seen griezelig- echte Ali-ba-ba die met z'n ten tooneele verschijnenden olifant uitbundig succes oogste. Met deze en dergelijke nummers van het zeer gevarieerde programma met als clou de luimige geschiedenis ten huize van jhr. Goudopsnee waaraan het gansche ensemble medewerkte was dé avond gevuld. De Vara-penningmeester, de heer J. Lebon, hield tusschen de bedrijven door nog één speechje waarin hij een en ander het omroepbedrijf behelzende, vertelde en o.a. wees op de noodzake lijkheid van een wereldomroep die zijn beslag gaat krijgen omdat, zooals hij zeide, de Duitsche ultra-korte-golf- zenders Indië met Nat. Soc. propaganda overstroomen. -De Middelburgsche afdeelingsvoorzit- ter de heer J. Schuit, kon in zijn slot woord terecht gewagen van een bijzon der goeden avond. Een gezellig bal was het einde1 van alles. Liefdadigheidsuitvoering. De Bond van Nederlandsche Onder wijzers „Lajaco", afd. Walcheren, gaf Zaterdagavond in De Oude „Vriend schap" een uitvoering ten bate var. het Centraal Genootschap voor „Kinder Herstellings- en Vacantiekolonies", een uitvoering, die zeer goed geslaagd mag heeten. Toen de voorzitter, de heer G. J. van Oorschot, het openingswoord sprak moest hij helaas constateeren dat d zaal niet geheel bezet was. In het kort wees spr. op den g'rooten 'nood die er nog steeds heerscht onder -de jonge onderwijzers. Na nog gewezen te hebben op het zoo nuttige werk van het Cen traal Genootschap, vroeg spr. een wei nig clementie voor de spelers, daar dit de eerste uitvoering was die de jongeren zouden geven. Daarna werd een aan vang gemaakt met de uitvoering, die naast eenige muzieknummers, speciaa was gewijd aan het tooneel. Opgevoerd werd de klucht in drie bedrijven: „Amor .en bananen". De spelers verdienen alle lof voor hun goed spel, dat voor dilettanten wel op zeer hoog peil stond. Het publiek be loonde de spelers dan ook zeer terecht met een warm applaus. -/ fi i CSHERENn SINT LAURENS. Alhier is opgericht de schaak- en damclub „Sint Laurens" Tot bestuursleden werden gekozen de heeren M. J. te Boekhorst, voorzitter B. Verburg, secretaris, en H. A, de Boer penningmeester. 1 OOSTKAPELLE. Gevonden voorwer pen: Een kinderpolsmof en een kinder- port. te bevragen Pension „Gelges". ZOUTELANDE. Vrijdagavond hielc de vereeniging „School met den Bijbel" alhier, haar jaarvergadering. De heer Job Wisse bracht als secretaris der vereeni ging verslag uit over den gang van za ken in het afgeloopen jaar. Er is een vierde leerkracht benoemd en het aan tal schoolgaande kinderen bedraagt on geveer 130. De penningmeester, de heer S. van Sluijs, bracht zijn financieel verslag uit. De vereeniging heeft in 1937 een batig slot van 172, terwijl het zuiver ver mogen der vereeniging op 31 December 1937 670 bedroeg. De bestuursleden E. Jansö en Job Wisse werden herkozen. Bij de rondvraag kwam de benoeming van de vierde leerkracht ter sprake. Het bestuur heeft den heer Schoemaker be noemd, omdat hij de school reeds langen tijd als kweekeling heeft gediend en men hem nu moeilijk kon passeeren. Indien het bestuur geheel vrij was geweest, dan zou het een oud-gereformeerden onder wijzer hebben benoemd. Het bestuur is nu van plan om zoodra er een vacature komt, een oud-gereformeerden onder wijzer te benoemen. De heer Schoema ker is hervormd. De heer J. Jobse bestreed het plan van het bestuur omdat naar zijn meening er wel samenwerking op het gebied van het onderwijs mogelijk is tusschen con- fessioneelen en gereformeerden uit de Herv. Kerk en leden der Geref. Kerken, maar niet tusschen genoemde groepen en de oud-gereformeerden, omdat de leer der oud-gereformeerden te veel ver schilt met de leer der andere groepen. De voorgangers en leiders der oud-gere formeerden erkennen dat trouwens zelf in woord en daad. Hij wenscht voor zijn kinderen in de school een opvoeding, die overeenstemt met de opvoeding van het gezin. De voorzitter was van meening, dat een oud-gereformeerd onderwijzer be hoort te worden benoemd zoodra er een vacature ontstaat. Ook de heer Job Wisse was van de zelfde meening, echter zulk een onder wijzer zal geen oud-gereformeerd onder wijs mogen geven. DRIEWEGEN. Naar heden eerst be kend werd, is op den eersten Februari 1938 door een onbekende aan een inwo ner in deze gemeente aan de deur om 2.50 verzocht, onder voorwendsel dat de politie zijn rijwiel in beslag had ge nomen, aangezien hij geen belasting- plaatje bezat. Bij nadere ondervraging )leek het den inwoner, dat het verhaal verzonnen was, waarop de man zijn bie zen pakte. Het geval is bij de politie aangegeven, waarop een onderzoek ingesteld is. Den 9den Februari werd een man aangehou den, die na verhoor een volledige be- centenis aflegde. Aangezien gebleken is dat de man pogingen gedaan heeft bij nog iemand anders in deze gemeente om geld los te krijgen en wellicht in andere plaatsen succes heeft gehad, zij men ge waarschuwd. Proces-verbaal is opge maakt wegéns poging tot oplichting. 's-GRAVENPOLDER. Vrijdagavond ïield de heer Akkerman, hoofdbestuurs- id van den modernen landarbeiders- 3ond, in het werkloozenlokaal alhier een propagandarede, met het doel te komen tot oprichting van een afdeeling van ge noemden bond. De bijeenkomst was be zocht door ongeveer 20 landarbeiders, die echter allen reeds bij den Chr, Land- arbeidersbond waren aangesloten. Van de gelegenheid tot het stellen van vra gen werd door enkele aanwezigen ge bruik gemaakt. Geen der aanwezigen gaf zich als lid op. VOETBAL. WEDSTRIJDUITSLAGEN. Ie klasse Afd. J: VSV-Ajax 3—1; DWS- KFC 30; DFCSparta 11; Excel siorVUC 16. Afd. II: t GooiCVV 2—1; HBS- Xerxes 35; FeyenoordBJ/iuw Wit 61; Hermes DVSStormvogels 42 Afd. III: HengeloHeracles 11. Afd. IV: EindhovenLonga 03 NO AD— MVV 3—2; Willem II—Julia na 31; BWRoermond 42. Afd. V: GVAVHoogezand 10 LeeuwardenAch lies 23; HSC— Sneek 2-4; Be QuickHeerenveen 3 2; VeendamVelocitas 10, 2e klasse A BredaDe Zeeuwen 11; HeroDe Baronie 62; MiddelburgRBC en RCSGoes werden afgelast. 3e klasse A. BiervlietAxel 13. Alle overige wedstrijden in de 3e klasse A en ver der die in de 3e klasse B werden we gens den slechten toestand der terre' nen afgelast. Het Nijmeegsche Quick heeft giste ren het kampioenschap van de Oos telijke 2e klasse B veroverd. Hero weer op de eerste plaats. Er werden slechts twee wedstrijden gespeeld, doch zij gaven toch verrassen' de uitslagen. Wij hadden althans niet ge dacht dat De Baronie haar fraaie kan sen voor het grootste deel tegen Hero zou verspelen. De cijfers waarmede De Baronie verloor laten echter niets aan duidelijkheid over. Intusschen schijnt Hero haar vorm weer gevonden te heb ben en haar kampioenskansen zijn met deze overwinning niet onbelangrijk ge stegen. De Zeeuwen heeft mooi werk gedaan door Breda een puntje afhandig te ma ken. Een kostbaar punt hebben de Vlis singers daarmede in de wacht gesleept De stand is nu: Hero 15 9 3 3 38—25 21 Middelburg 16 7 7 2 29—21 21 De Baronie 16 7 5 4 37—25 19 Vlissingen 15 7 2 6 3229 16 Breda 15 6 4 5 3031 16 R.C.S. 12 5 2 5 30—32 12 De Zeeuwen 16 5 2 9 3342 12 Goes 13 4 2 7 19—27 10 R.B.C. 14 3 4 7 29—38 10 Zeelandia 14 3 3 8 2431 3e klasse A. Slechts één wedstrijd werd hier ge speeld. Biervliet verloor thuis van Axel Een normale uitslag. Door een beter doelgemiddelde heeft Axel nu de derde plaats op de rang lijst van Sluiskil overgenomen. Overi gens bleef de stand onveranderd. Voor de bovenste vier elftallen luidt hij nu: Terneuzen H 13 11 2 0 8124 24 Breskens 12 9 1 2 4824 19 Axel 14 8 2 4 38—23 18 Sluiskil 14 9 0 5 53—35 18 BredaDe Zeeuwen 11. In de eerste helft is Breda sterk in de meerderheid, hoofdzakelijk omdat zij den krachtigen wind mede heeft. De Zeeuwen passen de tactiek toe den weg naar het doel voor de Bredanaars af te sluiten. Voor de rust is het dan ook steeds een aanvallend Breda- en een verdedigend De Zeeuwen-elftal. Het ge lukt den Vlissingers de score in de eer ste helft blank te houden. Na de hervatting gaan De Zeeuwen met den wind mee, tot den aanval over. Na ruim 10 min. hebben de zwartjes succes wanneer d'Jong den keeper geen tans geeft (01). Deze voorsprong be houden De Zeeuwen niet lang, want kort daarna heeft ook de Breda-midvoor suc ces (11). De partijen wogen verder tegen elkaar op, doch de voorhoeden za gen geen kans meer doelpunten te ma ken. HeroDe Baronie 62. De weersomstandigheden hebben aan dezen wedstrijd, waarvoor in Breda groote belangstelling bestond, veel af- areuk gedaan. Vooral De Baronie trof let ongelukkig,, toen zij na de rust te gen een felle sneeuwjacht in, moest spe en. Dit verklaart dan ook wel hoofdza telijk de groote nederlaag. Vóór de rust, toen De Baronie den feilen wind mede had, was zij in het veld sterk in de meerderheid. Aanval óp aanval werd ondernomen op het Hero- doel, doch de gasten vonden de Hero- verdediging, met keeper Van Raay aan iet hoofd, in een prima conditie. Gewel dig zooveel werk als het verdedigend drietal heeft verzet. En zooals in derge- ijke gevallen dikwijls gebeurt: ondanks ïaar veldmeerderheid kon De Baronie niet voldoende punten maken; integen deel, kreeg zij punten tegen zich. Eer iet spel 20 min. oud was, had Hero met goed opgezette, open aanvallen, den Ba roniekeeper reeds tweemaal gepasseerd. Toch lieten de gasten zich niet ontmoe digen. Zij bleven telkens met goed spel ten aanval trekken, doch De Baronie ton de Hero-verdediging maar niet ver schalken. Wel verkleinde De Baronie den achterstand, uit een strafschop, tot 21, maar in de laatste minuten voor de rust bracht Hero bij een harer gevaar lijke uitvallen den stand op 31. Na de hervatting speelde De Baronie tegen wind in. Dit vormde voor haar geen beletsel om reeds direct na de rust een tegenpunt te maken (32). De span ning keerde weer terug. Echter het was zeer te betreuren, dat een flinke sneeuwbui het spel kwam bederven, ter wijl de aanwakkerende wind voor Hero niet onwelkom was. De thuisclub nam langzamerhand het spel dan ook in han den en geleidelijk voerde zij de score op tot 6—2. Het is voor De Baronie een ongelukki ge wedstrijd geweest, waarin alles tegen zat. Niettemin moet de overwinning van Hero verdiend worden geacht. Dat de thuisclub de punten eveneens veroverd zou hebben, wanneer de ontmoeting on der normale omstandigheden gespeeld zou zijn, durven wij niet zonder meer be amen. BiervlietAxel 13. Bij den aanvang van den wedstrijd wordt op plechtige wijze het overlij den herdacht van een speler der gast- heeren. Door allen wordt 1 minuut stil te in acht genomen. N/a deze aangrijpen de herdenking van een der kameraden wordt met het spel begonnen. Aan bei de zijden worden een ge aanvallen on dernomen, doch deze blijven zonder succes., Na 8 min. spelen onderneemt Biervliet aan goeden aanval. De bal belandt bij den rechtsbuiten v. d. Wal- le, die scherp voorzet, waarop Mareels mooi doelpuntte (1—10). Ruim 20 min. later brengen de gasten uit een hoek schop den stand op gelijken voet (11), De rust gaat met onver,anderden stand in. Na de thee was het spel veel flau wer dan :'n de eerste helft. Axel kon door beter en gelukkiger schieten nog twee maal den Biervliet-keeper passee ren. Bij de thuisclub zat het niet mee Biervliet heeft met eenige pech te kam pen als het op het beslissende moment aankomt. Met iets minder pech bad Biervliet wel in staat geweest een ge lijk spel te behalen! KORFBAL. In verband met de slechte gesteldheid der terreinen, werden Zaterdagmiddag alle voor de competitie van den Z.K.B vastgestelde wedstrijden afgelast. HOCKEY. Zuid. Ie kl.TilburgZwart Wit 44 ConcordiaE.M.H.C. 10. 2e kl. B: Cadetten IITempo 10; Tilburg IIForward I 23; Middelburg Push afg.Forward IIBreda II 43. SCHAKEN Schaakclub „Serooskerke", Vrijdagavond hield de schaakclub „Se- fdoskerke" baai* 2de Jaarvergadering Na een openingswoord door den voor zitter, goedkeuring der jaarverslagen en bestuursverkiezing, sprak de heer J'. M. Mullie, voorzitter van den Zeeuwschen Schaakbond, een, propagandistisch woord Daarna hield dezelfde spr. een korte lezing over de ontwikkeling van he' schaakspel van de oorlogsjaren af tot op heden, besprak de nieuwe richtingen van het schaakspel in de laats-e 10 jaar en demonstreerde verder enkele inge wikkelde partijen, gespeeld door be roemde grootmeesters. Hierna werd een gongwedstrijd ge houden voor de leden en begunstigers der club. Gespeeld werd in groepen van 4; voor elke groep was één prijs be schikbaar gesteld. De winnaars waren groep 1: I. C. Flipse, groep 2 ds W. M F. Lindeboom, groep 3 W. Ton (na kampen met L. Adriaanse); groep 4 J. v. a. Slot, groep 5 K. Be.suijen, ds. Linde boom, stelde zijn prijs beschikbaar aan L, Adriaanse. Hierna sloot de voorz de e gezellige vergadering. ZWEMMEN. IET VAN FEGGELEN VEROVERT EEN WERELDRECORD- Op" volkomen onverwachte wijze is Iet van Feggelen er gistermiddag in het Sportfondsenbad te Amsterdam in ge slaagd het wereldrecord 400 meter rug slag, dat sedert 4 April van het vorig jaar op naam stond van de Deensche zwemster Ragnhild Hveger met een tijd van 5 min, 44,5 sec, aanzienlijk te ver beteren en te brengen op 5 min 41,4 sec. 41,4 sec. Het record van Ragnhild Hveger mocht vrij scherp genoemd worden. Zon dagmiddag had zich een kleine groep in gewijden er was geen ruchtbaarheid aan een en ander gegeven in het Sportfondsenbad verzameld voor de re cordpoging. Als men het zestienjarige meisje zoo zag zwemmen, zou men in iet geheel niet den indruk krijgen, dat zij een ernstig'e poging deed een beroemd wereldrecord te verbeteren. Met haar rustigen langen slag ging zij door het water. Iet van Feggelen bleef, zonder ïaar tempo te verminderen, gelijkmatig en zeer gemakkelijk doortrekken en toen zij na 16 banen aantikte wezen de chronometers #een tijd van 5 min. 41,4 sec aan Het wereldrecord was met niet minder dan 3,1 sec verbeterd. Iet van Feggelen is de tiende Neder- andsche zwemster, wier naam op de lijst der wereldrecords kan worden inge schreven. Marie Baron was onze eerste wereldrecordhoudster (thans mevr. Puy- 3aron), toen volgden Willy den Turk, Zus Braun (thans mevr. Philipsen-Braun), Jennie Kastein, Willy den Ouden, Rie Mastenbroek, Tini Wagner, Nida Senff, Jopie Waalberg en thans Iet van Feg gelen. Geen land ter wereld beschikt over een dergelijke lijst met namen, ook Denemarken niet. Thans is de situatie zoo, dat Denemar ken 12 en Nederland over 10 wereldre cords beschikt. FINANCIEEL BERICHT. ZEEUWSCHE CONFECTIEFABRIEK. Voorgesteld dividend 8 pet. Aan de a.s. algemeene vergadering van aandeelhouders der Zeeuwsche Con fectiefabriek te Middelburg zal worden voorgesteld 8 dividend uit te keeren. GEVONDEN VOORWERPEN TE MIDDELBURG. Aan het bureau van politie, kluissleu tel, knipmes. Bij particulieren: zilv. medall.e, H. Izendoorn, Zuidsingel 30, handbescher mer, F. .Polderman, Veerscheweg 36, za- deldekje, H. C. Deïst, Teerp.tsr. 11, si.er- spe.dje, C. Verdonk, Heerenslr. 20, meisjesschort, Gem. veldwachter, St. Laurens, handschoen, F. W. Arnoldus, Houttuinen 12, hondenpenning No. 58, A. Louwerse, Veerschesingel 58, medal- lon, Leijnse, Noordsingel 107, armbandje, De Rijke, Singelstr. 43, postduif, J. Moerland, Seisweg 189, handbeschermer W. Feij, Segeersweg 6, tasch cape en beenpijpen, J. Broekert, St. Jorisstr. 7, dekzeil van auto, Flipse, Noordweg 131, kinderport. met inh„ L. Adriaanse, Seis- singel 24, port. met inh., Touburg loge-r ment, van Hoepen Vliss.str., rijwielsleu tel, J. Tollenaar, Leliestr. 20, kinder jek ker, L, Hoek, Bagijnhof 52, heerenhand schoen, Schroots, L. Delft 101, dames handschoen, den Hollander, Segeersweg 7, alpine muts, C. Moens, Arn. Voetpad 19, stalenoogbout, G. Melse, Rouaansche Kaai 3, jongensjas, L. Hoek, Bagijnhof- straat 42, handbeschermer, Schoonackers Zuidsingel 116, schoenlepel en tanden borstel, Nellij de Groot, Schuitvlotstr. 9, kinderport. met inh-, M. van Aartsen, St. Pieterstr. 27, RADIO-PROGRAMMA. DINSDAG 15 FEBRUARI. HILVERSUM I 1875 m en 415,5 m. AVROUitzending. 8.00 Gram. 10.00 Morgenwijding. 10.15 Gram. 10.30 Ensemble Jetty Cantor. 11.00 Huishoudelijke wenken. 11.30 Orgelconc. en zang. 12.15 Jetty Cantor's ensemble. 1.00 Orkest. 1.45 Gram. 2.00 Vervolg conc. 2.45 Knipcursus. 3.45 Piano. 4.30 Kinderkoor zang. 5.00 Kinderhalfuur. 5.30 Palladians. 6.30 Gram. 7.00 Voor de kinderen. 7.05 AVRO-Dansorkest. 7.30 Engelsche les. 8.00 Berichten ANP. 8.15 Gram. 8.30 Bonte Dins- dagavondtrein. 10.15 Gram. 11.00 Berichten ANP. Hierna: AVRO-Dansorkest. 11.40 12.00 Gram. HILVERSUM II 301,5 m. KRO-Uitzending. 4.005.10 HIRO. 8.009.15 Gram. 10.00 Radio-tooneel (gr. p].1 1.30 Godsdienstig halfuur. 12.00 Berichten. 12.15 KRO-orkest. 1.00 Gram. I.20 KRO-Melodisten en solist. 2.00 Vrou wenuur. 3.00 Modecursus. 4.00 Gram. 4.25 Causerie. 4.30 Gram. 4.35 HIRO-Post. 4.40 Gram. 4.45 Causerie. 5.10 KRO-Melodisten en solist. (Om 5.45 Felicitatiebezoek). 6.40 Esperanto. 7.00 Berichten. 7.15 Causerie. 7.35 Sporthalfuur. 8.00 Berichten ANP. 8.15 Stedelijk Orkest van Maastricht m.m.v. so list. (Van 9.00—9.15 Gram.). 10.00 KRO- orkest. (Van 10.3010.40 Berichten ANP). 1 1.30—12.00 Gram. DROITWICH 1500 m. 11.2011.45 Gram. 12.05 Schwiller-Strijkkwintet. 12.35 Radio-tooneel. 1.05 Gram. 1.502.20 Ce- dric Sharpe-Sextet. 4.20 H. Engleman's kwintet en solist. 4.50 Causerie, (met gr. pi.). 5.20 Charles Ernesco en zijn kwintet. 6.00 Dialoog over bijenteelt. 6.20 Berichten. 6.45 Orgelspel. 7.20 Cello en piano. 7.50 Causerie. 8.10 Zang. 8.20 Operette. 9.20 Berichten. 9.40 Causerie. 10.20 Raymonde. II.05 Declamatie. 11.20 Grosvenor-House- Dansorkest. 11.5012.20 Dansmuz. (gr.pl.) RADIO-PARIS 1648 m. 7.50, 8.55, 10.40 en 11.20 Gram. 12.40 Giardino-orkest. 1.50 Zang. 2.05 Vervolg concert. 3.05 Piano. 3.20 Zang. 5.30 Locatelli-orkest. 8.35 Bene- detti-kwartet en solisten. 9.501 1.50 Radio- tooneel. KEULEN 456 m. 5.50 Militair orkest. 7.50 Amusementsorkest. 11.20 Orkest en solisten. 1.35 Gram. 3.20 Klein orkest. 6.-30 Piano. 6.50 Carnavalsprogr. 7.501 1.20 H. Hagestedt en zijn dansorkest m.m.v. so listen. BRUSSEL 322 en 484 m. 322 m: 12.20 Gram. 12.50 Salonorkest. 1.30 Dansorkest. I.502.20 Gram. 5.20 Salonorkest en gram. 6.50 en 7.20 Gram. 8.20 Cabaret. 9.20 Sym- phonie-orkest. 10.301 1.20 Gram. 484 m: 12.20 en 1.302.20 Gram. 5.20 Klein orkest. 6.35 Gram. 6.50 Zang. 7.05- Klein orkest. 8.20 „Le couronnement de Poppée", opera. 9.00 Gram. 9.20 Orkest en solisten. 10.3011.20 Gram. DEUTSCHLANDSENDER 1571 m. 7.20 Radio-tooneel. 7.50 Otto Kermbach's orkest. 8.20 Berichten. 8.35 Vervolg van 7.50. 9.20 Berichten. 9.50 Fluit, cello en piano. I0jfi5 Weerbericht. 10.201 1.20 Conc. (gr. opn.). (Om 10.30 Sportrep.). MIDDELBURG, MA 14 Feb, Alg. Ledenverg. Vereen. „Uit het VolkVoor het Volk"; „de Vergenoeging" 20.30 h. Dl 15 Feb. Ledenverg. Dierenbescherm. „De Eendracht" 20.30 h. 01 15 Feb, Receptie t.g.v, 15-j. best. Gymn. Ver. Achilles, „de Verge noeging" 2021.30 h. Dl 15 en WO 16 Feb. Mefaprofilm „Zon der Masker", met voordr., Schut tershof 14.15 h. en; 19.30 h. Apart jeugdprogramma 16.30 h. GOES. MA 14 Feb. Dl 15 Feb

Middelburgsche Courant | 1938 | | pagina 6