ZEELAND. EEN EETLEPEL ZELF GEMAAKTE NOEST-SIROOP OVERWINT DE HEVIGSTE HOEST EN VERKOUDHEID. SCHULTE Til Ei El GOES. Uil de Middefborgsche Courant van vóór vijitig jaar. De groote conversie-leening van] den Staat. MIDDELBURG. ZUID-BEVELAND. WALCHEREN. ZEEUWSCH-VLAANDEREH W.D. De beste, snelste en zekerste manier om van Uw hoest en verkoudheid af te komen, is een heel eenvoudig en goed koop middel, dat U zelf thuis klaar maakt. Koopt bij Uw apotheker of dro gist 30 gram Vervus (dubbel geconcen treerd). Voegt er een kwart liter heet water bij en een eetlepel suiker, honing of tafelstroop. Even goed roeren tot alles opgelost is en U heeft een prach tige siroop, zoo doeltreffend, dat een eetlepel direct de hevigste hoest ver- licht en stilt. Vervus is samengesteld uit nlet onbelangrijk in koers verbete- een geconcentreerde essence vim Sibe- A. K. U. Wel werd er een interim uit- keering op de 6 preferente aandeelen aangekondigd van 3 maar zulks had men even goed tot de vergadering van aandeelhouders kunnen uitstellen. Met dit al bedraagt het achterstallige divi dend toch altijd nog 18 zoodat de vooruitzichten voor de gewone aandeel houders alles behalve rooskleurig kun nen worden genoemd. De aankondiging trouwens dat in verband met den ver minderden afzet tegen het einde der maand aan 300 arbeiders ontslag is aan gezegd, duidt er wel op dat de gang van zaken weinig bevredigend kan worden genoemd. Een uitzondering vormden tabaksaandee'en. Zoowel Oude Deli's Senembah's als Deli Batavia Mij. kon rische pijnboomen, echte Japansche pe permuntolie en 10 andere, nuttige be- standdeelen. Direct na het innemen oefent het een verzachtende werking uit op de ontstoken slijmvliezen en opent het de door het slijm verstopte kanalen keel en neus. U voelt onmiddellijk de verlichting in Uw hoofd, het kriebe lend gevoel in Uw keel verdwijnt en het niezen houdt op. Het werkt doeltreffend bij gevallen van influenza, heeschheid, I Senembah 292 293 ren. Wij laten thans de gebruikelijke koer sen volgen: H.A.L111—112 j Java China Japan Lijn9494 Kon. Ned. Stoomboot 130139 Stoomvaart Mij. Nederland 112113 Rott. Lloyd .-108—107 H.V.A447—447 Deli Batavia 243244 Deli Mij294—297 catarrh en alle bronchiale aandoeningen. Probeert het vandaag nog. Vervus is bij] eiken apotheker en drogist verkrijgbaar. (Ing. Med.) I VERVUS IS VERKRIJGBAAR IN DE| DROGISTERIJ in het Huis met de Roode Pilaren en] Filiaal „Hatwee", Middelburg, (Ing. Med.) Kon. Petroleum Mij374369 Philips 303302 Anaconda's2525 A.K.U45—42 Amsterdamsche Bank gen is verschillend. Hij bedraagt: 6 da gen voor de soldaten en korporaals en 13 dagen voor de onderofficieren van de lichtingen 1927 en 1928, behoorende tol de regimenten huzaren of tot de regi menten veldartillerie, voorzoover af komstig van de cavalerie; 10 dagen voor I de overige soldaten en korporaals en 17 dagen voor de overige onderofficieren van de lichtingen 1927 en 1928; 17 dagen voor de soldaten en korporaals en 24 dagen voor de onderofficieren van de j andere lichtingen. OPZIENBARENDE UITVINDING. Op het gebied der fotografie. (Van onzen nn-c orrespondent) In de donkere kamer van het fotogra fisch ate'.ier F. de Soomer, te Goes, is ons gisteren, gelijk reeds in hei kort gemeld, een uitvinding gedemonstreerd, die waarschijnlijk de inrichting der don kere kamers over de geheele wereld zall veranderen. Er was daar nl. een licht bron geïnstalleerd, die de geheele kamer] met een schemerachtig, zacht groen licht vulde, zoo, dat alles, tot in de hoe ken, behoorlijk te onderscheiden was,] men er alle werkzaamheden gemakkelijk bij kon verrichten, terwijl het niet ver moeiend op de oogen werkte. Het aller belangrijkste van deze vinding is echter, alles bij het talrijk publiek in den i smaak v el getuigde het herhaalde ap plaus. Na atloop werd den directeur, die de oefeningen gratis leidt een prachtige leeslamp aangeboden, OOSTKAPELLE. Donderdagavond hield de pi, afdeeling van den Ned. Chr. Landarb. Bond haar 6e jaarvergadering. Volgens het verslag van den secretaris telt de afdeeling 38 leden en het aanta, is nog steeds stijgende. De penningmees ter deelde mede dat uit de werkloozen- kas in den winter '36'37 is uitgekeerd 1091. De aftredende bestuursleden de heeren W, Geldof en W; Boone, werden herkozen en gekozen in plaats van A Jobse die niet meer in aanmerking wenschte te komen, W. Francke 2e week 1888. In diplomatieke kringen houdt men zich van de handhaving van den vrede verzekerd. De Montenegrijnen hebben een inval in Oost-Roemelie gedaan. Het aantal werklieden op „De Schel de" bedroeg op 1 Januari 566 mannen, jongens van 1618 jaar 33, 1416 jaar 38, 1314 jaar 17, 1213 jaar 1 totaal 655 werklieden. De pogingen om te Utrecht eem stu- dentenkiesvereeniging op te richten, zijn O. EN W. SOUBURG, Het programma I niet gelukt, voor de feestelijkheden ter gelegenheid f van de a.s. blijde gebeurtenis in het vor stelijk gezin, georganiseerd door de Oranjevereeniging, luidt als volgt: De Vrijdag voor den eigenlijken feest- Er is brand uitgebroken in het Oude mannen- en vrouwenhuis op de Heeren gracht alhier. De brand ontstond op den zolder van Ned. Bank 165161 Financieel economisch weekoverzicht. De gestaffelde rentevoet houdt vermoedelijk verband met de wenschen der verzekerings maatschappijen. Wat reeds geruimen tijd in de lucht hing, heeft deze week dan dus zijn Tbe- slag gekregen. De Staat der Nederlan den zal alle nog uitstaande 4 leenin gen ten bedrage van circa f 17GQ millioen ter conversie aanbieden. Merkwaardig is dat de nieuwe leening welke naar be kend is van de 3 type zal zijn, den gestaffelden rentevoet kent. Merkwaar dig daarom, omdat, men moet aannemen dat op grond van de op dit systeem ge leverde commentaren, de Staat hier toe niet zou overgaan. Aan den anderen kant kan men echter stellen dat de re geering de adviezen van de groote be leggers met name de verzekerings maatschappijen niet geheel in den wind kon slaan. En deze toch waren het die voor allen belang hadden met een iee- ning van het gestaffelde type, omdat voor hen het nadeel verbonden aan een 3 leening, zonder een zoodanige facili teit wel uitermate zwaar woog. Blijkt immers te zijner tijd de rentestand aan te trekken dan zouden hieruit voor de verzekeringsmaatschappijen verliezen in hoofdsom voortvloeien, die haar bedrijf ernstig zouden kunnen schaden. Van daar dan ook dat zij zich niet zoo zeer verzetten tegen 'een lager rendement hiertegen kunnen zij zich immers door reserveering en verhooging harer pre mie's tot op zekere hoogte dekken maar wel tegen leeningen welke het gevaar van ernstige koersverliezen in zich bergen. Door nu te bepalen dat de leening gedurende de eerste 10 jaren 3 rente zal dragen en daarna 3% voor de rest van den looptijd, wordt dit bezwaar in niet geringe mate ondervan gen. Naar men zich wellicht herinnert, waren het destijds ook de verzekerings maatschappijen welke den minister had den voorgesteld te komen met een 3J4 leening a 102 niet converteerbaar binnen 5 jaar. Ook in dit voorstel kwam de zelfde gedachte tot uitdrukking, im mers zou na afloop van dien termijn de rentestand zijn aangetrokken dan zou de Staat niet meer kunnen converteeren en zouden hun koersverliezen beperkt zijn gebleven. Merkwaardig is het in- tusschen dat verschillende der pas ge- emitteerde 3 leeningen niet den ge- staffelden rentevoet kennen met na me de Indische staatsleening zoodat het niet uitgesloten moet worden geacht dat deze in de naaste toekomst een koersdaling te zien zullen geven. Hoe het zij, men mag aannemen dat de po sitie van de Regeering in dezen niet ge makkelijk is geweest en dat zij zich in een situatie bevond die eenigszins aan de „devil and the deep sea" doet den ken. Het besluit zal haar zeker niet ge makkelijk zijn gevallen. Op de aandeelenmarkt moest de aan vankelijk vaste stemming spoedig plaats maken voor een flauwere tendens. Dit gold zoowel de Amerikaantjes als de Nederlandsche waarden. Vrij goed hiel den zich rubber-waarden, waartoe de jongste publicatie van verschillende rubber maatschappijen wat hare ver- koopen over het afgeloopen boekjaar betreft, niet weinig heeft bijgedragen. Met name gold dit voor de Amsterdam Rubber. Bepaald flauw waren aandeelen DE NATIONALE FEESTDAG. Het gewijzigde programma. Zooals wij gisteren in het kort meld den, heeft het bestuur van Uit het VolkVoor het Volk een wijziging moeten brengen in het programma voor den middag van den nationalen feest dag, nu de N.C.R.V. naast Groningen ook Middelburg heeft u'tverkoren als plaats, van w.aar een gedeelte van de feestviering door den aether zal wor den uitgezonden. Het programma luidt nu zoo, dat men waarschijnlijk zal be ginnen met een enkel nummer van het carillon, dat dan opnieuw door den hr. Th. C. Ferwerda zal worden bespeeld. Intusschen zijn dan te twee uur de schoolkinderen op de Markt aangeko men en naar men vertrouwt ook dui zenden volwassenen wij wekken daartoe zoo nood'g gaarne met klem op om te samen te beginnen met het zingen van de beide coupletten van het Zeeuwsche Volkslied, die wij elders in dit nummer afdrukken. Direct daarna zal namens de bevol king de voorzitter van Uit het Volk- Voor het Volk, de heer W. de Graaf, een kort woord spreken, w,at gevolgd zal worden door het gezamenlijk z'n gen van het eerste couplet van Wilhelmus. Daarna zal de burgemeester, heer M. Fernhout, een feestrede spreken, die ten hoogstens 8 minuten in beslag zal nemen. Twee coupletten van „O schitteren de kleuren v,an Nederlandsch vlag" worden gevolgd door een toespraak in Zeeuwsch dialect van „den grooten on bekende." Met het eerste couplet van „Wij le ven vrij, wij leven blij" wordt de uit zending besloten. Overeenkomst:g het vroeger gemel de programma vangt dan de kinder zangoptocht aan. L,aat niemand achterblijven om langs dezen weg aan alle thuiszittende luis teraars te getuigen, dat ook i-.i Zee- land's hoofdstad zoo geheel in lief en leed met ons Vorstenhuis wordt mede geleefd. Dat thu'szittende stadgenoten op deze wijze ook kunnen medeleven met de feestvreugde op de Markt, is een bij komende, maar zeer toe te juichen ge volg v.an deze uitzending. A. J. J. Klijberg f Op 75-jarigen leeftijd is Donderdag te Breda overleden de heer A. J. J. Klijberg, sedert de oprichting lid van de Kamer van Koophandel en Fabrie ken voor de Zeeuwsche E landen, af deeling Klein Bedrijf. Voor de op.rich ting v,an deze Kamer was de heer Klij berg reeds verschillende jaren lid van de toen opgeheven Kamer te Vlissin- gen en behoorde hij tot hen, die uit d e Kamer in de nieuwe werden gekozen. Hij bleef lid, toen hij naar Breda ver trok. De uitvaartdienst wordt Maandag morgen te Breda gehouden, de ter ,aar- debestelling heeft des middags te Vlis- s'ngen plaats. HERHALINGSOEFENINGEN. De burgemeester van Middelburg maakt bekend, dat in 1938 voor herha lingsoefeningen in werkelijken dienst moeten komen, de volgende lichtingen, korpsen en korpsonderdeelen: de lichtingen 1927, 1928, 1932 en 19341 van den infanterie, wielrijders, cavale rie, veldartillerie, rijdende artillerie, mo- j torartillerie, kustartillerie, luchtdoelar tillerie, genietroepen, motordienst, in tendancetroepen en geneeskundige troe- pen (hospitaalsoldaten); van de ponton niers de lichtingen 1927, 1928, 1931, 1932, 1933, en 1934 en van de torpedis- ten tenslotte de lichtingen 1927, 1928,1 1932 en 1934. De duur van deze oefenin- 158i5o I Jat bij deze lichtbron het allergevoelig ste materiaal behoorlijk behandeld kan worden, zonder dat het er onder lijdt zonder dat het sluiert of op andere wij ze achteruit gaat. Voor den leek, zal deze uiteenzetting mogelijk niet veel beteekenen, doch men neme daarbij in oogenschouw, dat het allergevoeligste materiaal, dat tegen woordig zooveel mogelijk bij platen en filmen (ook door de groote film'ndustrie ën), gebruikt wordt, tegen geen enkel soort licht kan. Het moet in vrijwel ab solute duisternis gefabriceerd en ont wikkeld worden. Het gevolg hiervan is, dat zoowel fabricatie als ontwikkeling tal van moeilijkheden geven, dikwijls onvoldoende resultaten opleveren, of ge heel mislukken, doordat de arbeid niet gecontroleerd kan worden. De menschen mogen slechts hoogstens vier uur in een dergelijke donkere ikamer werken. Zij moeten eerst een kwartier aan de vrij wel volslagen duisternis in een der gelijke kamer wennen, voordat ze, bij het bijna niet vinden groene lampje, (dat er dan bij geoorloofd is) iets uit kunnen voeren. Ze mogen echter met het materiaal nog niet eens in de nabij heid van dit onbeteekenende licht ko men, zoodat het alleen dienstig is, om hen een:germate controle over hun han delingen te geven. Dat het arbeiden in een dergelijke donkere kamer zeer ver moeiend en vaak zeer ondankbaar is, laat zich begrijpen. En toch worden, over de geheele wereld, in alle foto materiaal fabrieken, bij de filmindustrie ën, in de particuliere ateliers, dagelijks duizenden uren en door duizenden men' schen, in zulk een donkere kamer door gebracht. Dit alles zal ongetwijfeld door de vinding, die door een paar Goese- naren gedaan en geconstrueerd werd veranderen. Het zal ook het allergevoe ligste materiaal - dat tot heden zooveel moeilijkheden gaf populairder ma ken. Mede. omdat zoowel vervaardigiag als behandeling nu behoorlijk gecpntro- leerd kunnen worden. We schrijven dit niet alleen uit eigen indrukken, maar vooral aan de hand van een schrijven van een uiterst deskundige op dit gebied, dat ons ter inzage gege ven werd Verder kunnen we nog mededeelen, dat op deze vinding reeds in de meeste landen octrooi verleend werd en de be langen in één naam'ooze vennootschap ondergebracht zijn Over de lichtbron zelf Kunnen we ait den aard der zetak geen volle'"ge inlich tingen verschaffen. Men denire echter niet, dat het een nieuw soort lamp is. De mach'narie het geval draait is geconstrueerd achter een klein, gebo gen venster, dat het g'enoemde sche merachtige, zacht groene licht ver spreidt. dag (Souburg viert feest op een Zaterdag bet gebouw. De vlam sloeg aan den ach- - 1 terkant uit. De inwonenden zijn bevei ligd. Het gevaar voor het gebouw meemt toe. Aangenomen het beroep bij de Ne- derd. Herv. gemeente alhier door ds. L. Heldring, predikant te Zandvoort In de gisterenavond gehouden verga dering der IJsclub Walcheren dee'de de Voorzitter, de heer J. van der Leyé me de, dat de aankoop van een stuk land voor een eigen ijsbaan zijn beslag bad gekregen. De aandeelen tot een bedrag van 7000 waren op een vijftal na reeds ge plaatst- De ongesteldheid vein den Duitschen na de geboorte): Samenkomst in de Ger kerk, waar gezongen zal worden door de beide Souburgsche zangvereenigingen. Op den feestdag: 10.30 uur k nderzang voor het Gemeentehuis, 11 uur planten van een Oranjeboom, 1.30 uur opstelling van den optocht op het Marnixplein, 2 uur vertrek van den optocht. Te volgen route. Marnixplein, Bermweg, Dijkstr., Buteuxstr., v. Teylingenstr., Nieuwtsr., Vliss. str., tot grens, van Turnhoutstr., De Deckkerstr., Burchtstr., Viiss.str., Paspoortstr., Oranjeplein, Middelburg- schestr., Ronde Putje, terug Oranjeplein alwaar de stoet wordt ontbonden. 7.30 uur wandelconcert. VEERE. Vrijdag hield de plaatselijke Geitenfokvereeniging haaf algemeene jaarvergadering in de zaal van den heerl keizer is geleidelijk verminderd. Alleen des nachts is de slaap nu en dan onge regeld, zoodat de keizer bij dag nog groote behoefte aan rust heeft. Volgens den Times onderhandelen de Boljé alhier. Uit het verslag van den penningmeester bleek, dat er een batig saldo was. Met bijna algemeene stemmen werden de aftredende bestuursleden herkozen. Wederom werd de heer J. Janse als! regeeringen van Berlijn, Weenen en Pe- het de uit bokhouder benoemd, terwijl het dekgeld op 60 cent werd vastgesteld. De con tributie werd eveneens op 60 cent vast gesteld. Tot afgevaardigde voor de cen trale geitenkeuring werd de voorzitter benoemd. Inzake den verkoop van gei tenvelletjes was de meerderheid voor den vrijen handel. Een bedrag van 5 werd beschikbaar gesteld voor de te houden geitenkeuring in den zomer, ter wijl besloten werd de prijzen met tel kens 10 cent verschil i'it te reiken. Ten slotte werd het bodeloon van 1.30 op 1.50 gebracht. HANSWEERT. Het bergingsvaartuig „Bruinvisch" heeft het anker met 75 va dem ketting van de Duitsche zeeboot „Gneisenau" gevischt en is er mee naar Antwerpen vertrokken om het aan de boot af te leveren. tersburg over de handhaving van den Europeeschen vrede. Prins Ferdinand zal moeten inzien dat hij Boelgarije moet verlaten. Paris verzekert, dat op de Belgische grens een duel heeft plaats gehad tus- schen een Duitsch en een Fransch offi cier. De Duitscher zou gedood zijn. WEMELDINGE. Donderdagavond hield de Wemeldingsche Burgerwacht haar algemeene jaarvergadering. Uit het verslag van den penningmeester bleek dat de financiën reden tot vol doening geven, daar dit met een kle n batig saldo sloot. De aftredende be stuursleden de heeren J. Hannewijk en A. Kosten werden bij acclamatie herkozen. Hierna werden de behaalde eere-teekenen uitgereikt door den lo co-burgemeester J. A. Dominicus, die begon met te wijzen op de goede ver- standhoud'ng welke er tusschen het Gemeentebestuur en de burgerwacht bestaat. Voorts schetste hij de beteeke- nis van het trouw te zijn aan het ge zag, daarbij wijzende op verschillende toestanden in het buitenland. Tenslotte feliciteerde spr. de vereeniging met den goeden gang van zaken en reikte de medailles voor het schieten met scherp en met de buks uit aan den heer J. Hannewijk die deze beide me dailles voor de 5e maal achtereen en tevens beide medailles nu 10 maal totaal gewonnen heeft. Zeer vermoede lijk is dit een un'cum in ons land. Be sloten werd om bij de a.s, installatie van den nieuwen burgemeester, (die nog bed opende, en sloot, was zeker de tolk van de aanwezigen toen hij, de Amster damsche heeren dankende, er va® ge waagde, dat zij hooge kunst haddem ge bracht. GROEDE. Donderdagavond had «a.1- aldaar hier in de zaal van den heer PBeun de algemeene vergadering plaats van de varkensvereeniging, onder voorzit terschap van den heer A. Mol. Uit de rekening over 1937 bleek, dat was ont vangen f 792 en uitgegeven f 1393, al- zoo een te kort van f 600. Het bezit der vereeniging op 31 December 1937 bedroeg f 3330. De vereeniging bestaat momenteel u t 235 leden en 7 donateurs waarvan 103 ter vergadering aanwezig waren. In het jaar 1937 werden 12 nieu we leden ingeschreven, terwijl 6 af schrijvingen plaats vonden. In totaal werd van 130 ziektegevallen kennis gegeven, waarbij 16 varkens stierven De aftredende bestuursleden ïz. Her man en J. Casteleijn, werden bij accla matie herkozen. Op voorstel van het bestuur werd. het inleggeld voor n:euwe leden wederom bepaald op f 3,50 en de contributie op f 0,20 per varken en per maand. De inenting der varkens zal ook weer zoo als voorheen plaats vinden. V an den caféhouder Fl. de Krijger was een ver zoek ingekomen om de algemeene ver gadering in 1939 in zijn café te doen plaats v nden. Aangezien in de algemee ne vergadering van 1933 besloten is de algemeene vergadering steeds in de zaal van het hotel „De Drie Koningen te houden, omdat de overige café s te De brandgangen. Iedereen dient de wet te kennen en I dus ook te weten, dat de gangen, die als brandgangen aangemerkt zijn, steeds vrij gehouden moeten worden. Bij de regelmatige controle van de politie] blijkt echter, dat tegen deze bepaling nogal eens gezondigd wordt. Bij de con trole van Donderdag 11. bleek een I brandgang in de Langevorstraat door voorwerpen gedeeltelijk versperd te zijn, en deswege werd proces-verbaal opgemaakt tegen J. S., A. M. J. H. en M. P. Het moge tér waarschuwing d enen. Verkeersovertredingen. Tegen C. L. B. te Yerseke werd pro cesverbaal opgemaakt wegens het par keeren van zijn auto op een verboden plaats, en tegen A, H, te Bodegraven wegens het rijden zonder achterlicht. OOSTKAPELLE. Vrijdagavond gaf de zangvereenig ng „Eendracht maakt Macht" een openbare uitvoering in de openbare school o.l. van den directeur A, W. Louws. 13 zangstukjes werden verdienstelijk ten gehoore gebracht en tot slot werd het kluchtspel in 2 be drijven voor 7 personen „Jaap heeft een reuze idee" ten beste gegeven. Dat benoemd moet worden) een eerewaoht I weinig ruimte bieden, werd besloten op te vormen. Verder werd besloten een I voormeld verzoek afwijzend te beschik- kleine contributie te heffen voor het I ken. Vervolgens werd door het bestum de I verzocht in den vervolge zoo spoedig mogelijk aangifte te doen van zieke varkens, aangezien is gebleken, dat hieraan niet altijd de hand wordt ge houden. SLUIS. In het kerkgebouw va® de Ned. Herv. Gemeente alhier had Don derdagavond het aangekondigde con cert plaats, waarbij als solisten optra den de heeren Karei Laout, organist van de Nassau kerk, Frank Onnen, cel- l'st en Willem van Santen, bas allen te Amsterdam. Het gevarieerde pro gramma werd op uitstekende wijze ten gehoore gebracht. Het Sluissche pu bliek is op het gebied van goede con certen niet verwend, vooral niet op het gebied van kerkorgelconcerten. Hier waren n den waren zin van het woord kunstenaars aan het werk. Hoe lieflijk klonk immers het Oud-Holland- sche lied Nu sijt Wellecome Jesu Lie ven Heer en hoe fijn werden de aria s uit Handel's „Josua" en die uit „Eljas van Mendelssohn voorgedragen dooi den bas Willem van Santen, die op waardige wijze werd begeleid door den organist. Ook de cellist Frank van Onnen d ent een pluim op de® hoed te worden gestoken voor zijn prachtig bestrijden der kosten welke wedstrijden verbonden zijn. Na nog enkele zaken van huishoude-1 lijken aard te hebben behandeld werd de vergadering gesloten en bleef men oudergewoonte getrouw nog geruimen tijd gezellig bijeen. CADZAND. Op een kleine tournée, die een drietal studenten van het Am sterdamsche Conservatorium, de heeren Karei Laöut, organist Nassaukerk, Frank Onnen cellist en Willem van Santen, bas, allen te Amsterdam, deze week door Westelijk Zeeuwsch Vlaan deren maakten bezochten zij ook Cad- zand. In onze mooie kerk met haar goede acoustiek hebben de ruim 60 aan wezigen, een zeldzaam genot gesmaakt Wat heeft het gerestaureerde orgel on der de kunstvaardige handen van den heer Laóut heerlijk gezongen en welke schoone klanken wist de heer Onnen aan zijn instrument te ontlokken. De diepste indruk verwekte echter nog de heer Van Santen, wiens omvangrijk en zeldzaam warm geluid een golf van ont roering over de luisterenden bracht. Ds. Visser, die de bijeenkomst met ge-

Middelburgsche Courant | 1938 | | pagina 6