ZWEEFVLIEGENfOP WALCHEREN. WiLCHEREN. De stoomtram verdwijnt geheel. ZUID-BEVELANR. ZEEDWSCH-VUAIDEREN WA. SUITENLAND. BELGIE DUITSCHLAND. ENGELAND RUSLAND UITLUIDINGE VAN 'T OUDE GASTHUIS, INLUIDING VAN HET NIEUWE. woesteling een flinke wonde aan den pols opliep. Toen de politie den man wilde arresteeren, verzette hij zich he vig en met zulk een kracht dat er vier agenten noodig waren, om den dolleman naar het bureau over te brengen. Nadat dr. Detmar hem daar voorloopig hac verbonden, werd de man naar het zie kenhuis overgebracht voor verdere be handeling. Vandaar is hij weer naar het bureau geleid en in bewaring gesteld. Toen op 14 April 1906 te Domburg feest werd gevierd door de opening van de stoomtram naar die gemeente, za wel niemand gedacht hebben dat reeas op 31 December 1937 de laatste stoom tram zou rijden en toch zal dit het ge val zijn. Met ingang van 1 Januari za' ook de nog in de week iederen morgen '.ijdende stoomtram ophouden evenals de beide die Donderdags bovendien nog rijden. Met 15 Januari zal worden be gonnen de rails MiddelburgDomburg op te breken en de stoomtram behoort dan op Walcheren tot het verleden. Zooals bekend exploiteert de N.V. Stoomtram Walcheren ook de autobus lijnen langs twee richtingen naar Dom burg en die van Vlissingen naar Koude- kerke. Zij zal daarmede doorgaan en heeft weder twee nieuwe bussen in bestelling. In plaats van de ochtend tram zal nu om kwart voor 7 een bus rijden van de Loskade via Koudekerke en Westkapelle naar Domburg en van daar met de post weer langs den Noord weg naar Middelburg. Op Donderdag zal een bus om kwart voor drie over Koudekerke naar West kapelle worden ingelegd. Dit alles is een gevolg van de vooruit gang op motorisch gebied en het is dan ook geheel buiten de schuld der direc tie, dat zij weder 9 menschen tegen 1 Januari heeft moeten ontslaan al is er getracht nog iets voor hen te doen. ■\AAGTEKERKE. In de afgeloopen week werden 3 nieuwe gevallen van mond- en klauwzeer aangegeven. DOMBURG. De vierde telling in 1937 van de leerlingen der openbare school wijst uit, dat die school ook in 1938 van drie leerkrachten zeker is. DOMBURG. In de bestuursvergade ring der Domburgscl(e Oranjevereeni- ging is besloten, ter gelegenheid van de heugelijke gebeurtenis aan het hof de volgende feestelijkheden te doen plaats hebben. Op den geboortedag: Onmiddellijk na het bekend worden vail de geboorte tractatie der schoolkin deren in de scholen. Des avonds muziek en muzikale rondgang met fakkels en lampions. Vermits reeds eenige malen lampions gratis door de vereeniging zijn verstrekt, vertrouwt het bestuur erop, dat alle deelnemers aan dien stoet voor zien zullen zijn van een flambauw. Kin deren met een lampion zullen trouwens worden onthaald. De burgemeester heeft toegezegd, dat hij van de muziektent het publiek zal toespreken. Zoo het geboortebericht^ te laat op den dag wordt ontvangen," dan zal het bovenvermelde den volgenden werkdag plaats hebben. Op den allicht door de Regeering vast te stellen nationalen dag en anders op een nader te bepalen dag: In den mor gen een dankstond, te leiden door de beide plaatselijke predikanten met me dewerking van de Chr. Zangvereeniging „Looft den Heere". In den middag filmvertooning enz met tractatie der schoolkinderen. 's Avonds twee voorstellingen voor volwassenen, film, goochelen, buikspre ken; de zangver. „Volharding" en de mandolinevereeniging zullen zich daar bij laten hooren. Een en ander zal plaats hebben in de zaal van den heer P. A. Moggré. Alle vereenigingen, die aan d:t programma medewerken, hebben zich geheel belangeloos aangeboden. O. EN W. SOUBURG. Op de aanbe veling voor grafdelver-plantsoenarbeider zijn geplaatst: A. Vreeke, A. Arendse Pzn, en P. A. v. d. Putte. Aanrijding. KAPELLE. Nabij de Meestoof tus schen Kloetinge en Kapelle werden de fietsers A. E. uit Goes en A. C. S. uit Kapelle aangereden. De auto van den heer v. d. Br. welke deze zelf bestuurde kwam recht op hen aan. De hr. E. werd midden op de straal gesmeten met een vernield rijwiei, dal pas nieuw was, de hr. S. kwam in een pas gedolven sloot terecht. De aanrijder bracht beiden naar Ka pelle. De heer S. had behalve een nat pak, enkele schammen opgeloopen aan gelaat en beenen. KLOETINGE. Het bestuur der Kloe tingsche Oranjevereeniging heeft aan alle plaatselijke vereenigingen verzochl om, wanneer de geboorte van een prin of prinses bekend wordt vóór de avonds 6 uur op den avond van dier dag, en wanneer dit bekend wordt nr dit tijdstip, op den daaropvolgender avond, zich met al hare leden, voorzie- van een brandende lampion des avondr om 8 uur op het Marktveld te scharer achter het muziekgezelschap „Excel sior" ten einde een feestelijke rondgang door het dorp te maken. KLOETINGE. Deze gemeente zal voor eigen rekening steun verleenen aan kleine boeren. In de commissie welke voor deze steunverleening is ingesteld hebben zit ting de heeren P. D. Hoogstraate en J. Q. C. Lenshoek, als door den Raad be noemde leden en de heeren C. Zandee Azn., burgemeester, J. Oele Azn. en D. Koster, als leden door B. en W. be noemd. I OVEZAND. De Raad vergaderde 20 dezer. Afwezig de heer Van 't Westein de. De v o o r z. deelde mede, dat de plannen tot het uitvoeren van twee werkobjecten, n.l. het verleggen van een waterleiding en het afgraven van een ge deelte dijk, zijn goedgekeurd. Besloten werd tot conversie van een geldleening groot 17.000. Tot lid van het B, A. werd herkozen de heer J. J. Mol. Een suppletoir kohier hondenbelasting over 1937 werd opge maakt met 4 honden le klasse voor een f 150, De v o o r z. zeide, dat B. en W. deze kwestie zullen bespreken. De hr. Catsman vroeg, of de kwestie van den Ambtenaar van de werkloosheids verzekering reeds is geregeld, in verband met het feit dat op de begrooting' een hooger bedrag dan anders is uitgetrok ken. De v o o r z. antwoordde, dat het moeilijk is hiervoor een geschikt iemand te vinden. De heer Catsman stelde voor den toestand, voorloopig althans te laten zooals die thans, is voornamelijk omdat wijziging daarvan de gemeente weer meer geld zou kosten. De v o o r z. zeide toe, dat B. en W. de zaak nader zullen onderzoeken. Verder vroeg de heer C a t s m a n, waarom tot nu toe geen belasting-verlaging heeft plaats ge had, hoewel dat volgens spr. zeer goed mogelijk zou zijn geweest. De v o o r z. antwoordde, dat daartoe eventueel het volgend jaar kan worden overgegaan. De heer Catsman verzocht B. en W. voorste len die in den, Raad komen goed te overwegen, daar de voorstellen die in den Raad worden gebracht hier steeds worden aangenomen. De heer Rijckaert deed een vraag DncHDi mo k betreffende het nieuw aan te leggen AARDENBURG. Maandagmiddag j sportterrein. De v o o r z. antwoordde, half jaar tot een totaalbedrag van 8. RAAD VAN AARDENBURG. a n vond dat B r o e c kwam de Raad onder voorzitterschap van den burgemeester voltallig bijeen. Bij de ngekomen stukken was een schrijven van Ged. Staten, goedkeuren de, dat de voormalige ziekenbarak ver huurd is voor jeugdwerk. Een verzoek van de geitenfokvereeniging om een subsidie van f 25, werd ingewill'gd. Volgens een schrijven v.an Ged. Sta ten moet een leges-verordening wor den gemaakt voor het verstrekken van inlichtingen en opgaven uit de bevol- kingsreg'sters. De heer C a t s m f 0,25 te veel is. Mevr. Van den was het daarmee eens. De V o o r z. stelde voor het be drag te verlagen en wel voor philan- tropische en kerkelijke instellingen niets in rekening te brengen, openbare lichamen 234 cent en part'culieren 5 cent. Aldus vastgesteld. Een verzoek van den gemeente-werk man om verhooging zijner jaarwedde werd in handen van B. en W. gegeven. Bij. de behandeling van de wijziging begrooting dienst 1937 vroeg de heer Catsman of de post, uitgetrokken voor restauratie Raadszaal nu het slot- accoord van het drama :s. De V o o r z. antwoordde, dat v.an een drama hier geen sprake is, en dat genoemde post de slotafrekening is. De heer Catsman wenschte geacht te worden te hebben tegenge stemd. Op een opmerking van den heer Catsman over het opmaken van de begrooting 1938 antwoordde de V o o r z. dat de verschillende posten altijd zoo werden geraamd, dat deze zoo weinig mogelijk overschreden hoe ven te worden. Mevr. Van den Broecke was van oordeel dat over het algemeen te wein'g toelichting wordt gegeven bi; de begrooting. De V o o r z. antwoordde d.at in deze gemeente het kaartsysteem wordt toegepast, dat voor de raadsleden ten alle tijde ter secretarie kan worden in gezien. De heer Hollebrand merk te op, dat een uitvoerige toelichting vroeger ook noo't aan de raadsleden werd toegezonden. De heer Catsman vond de be grooting van een dusdanig belang dat uitvoerige toelichtingen van de ver schillende posten hier wel op zijn plaats was. De V o o r z. zeide toe, dat hij bij de volgende begroot'ng de Raadsleden tijdig de toelichting zal verstrekken. Bij de behandeling van de begrooting van het Algemeen Armbestuur over 1938 deelde de V o o r z. mee, dat het college van B. en W. voorstelt deze be grooting goed te keuren met deze re strictie, dat het uitgeven van levens- m ddelen zou geschieden in overleg met het college van B. en W. om dubbele bedeeling te voorkomen. Het alg. Arm bestuur had blijkens mededeeling van den Voorzitter geen bezwaar tegen de voorgestelde regeling. Zonder hoofde lijke stemming werd de Fegrooting aangenomen. Besloten werd de loopen- de kasgeldleening aan de gemeente Westkapelle tegen 334 pet. te continu- eeren. De verordening voor den ge beente-veldwachter werd vastgesteld. De vaststelling van de vergoed'ng voor het Lager Onderwijs werd zonder stem ming aangenomen. Het suppletoir-ko hier hondenbelasting werd vastgesteld. Van de rondvraag werd gebruik ge maakt door den heer De B a c k e- Spr. merkte o.a. op dat het stuk re. weg vanaf de Kaaipoort tot aan de R.K Begraafplaats in zeer slechten toestand verkeert. Dé V o o r z. zeide dat in verband met plannen tot het aanleggen van een nieuwe R.K. begraafplaats de eventu- eele verbetering van dien weg nog even noest wachten. Mevr. Van den Broecke zeidé door afwezigheid geen schriftelijk voor stel aan den Raad te hebben kunnen doen toekomen betreffende wijziging schoolgeldregeling. Zij wilde dat thans mondeling doen. Spr. wilde art, 8 van de verordening op de heff'ng van school geld 'aten vervallen' en verder het mini maal bedrag van de huurwaarde van de *ot eigen bewoning bestemde perceelen, waarnaar voor een deel de schoolgelden worden berekend, brengen van f 100 op dat het oog is gevallen op een terrein nabij de Elderschans en dat deze zaak waarschijnlijk in de volgende raads vergadering aan de orde zal kunnen worden gesteM. Verder stelde de voorz. den Raad er van in kennis, dat er een aanbod is gekomen om gelden .te leenen met een looptijd van 20 jaar teg'en een rente van 3 pet. Spr. vroeg hoe de Raad er over dacht de pas geconverteerde leening die tegen 334 pet. is opgenomen thans weer tegen een rente aan te gaan De heer Catsman legde er den na druk op, dat na eenigen tijd misschien een nieuw soort crisis-slachtoffers zal opdoe men, en wel de kleine spaarders die van hun ge'd moeten leven. Spr. vroeg zich af of een openbaar lichaam als de ge meente daaraan mag meewerken. Spr. begreep heel goed dat een dergelijke houding van het gemeentebestuur niet veel zal bijdragen tot voorkoming van verlaging van de rentestandaard, maar toch wilde spr. hier wel even nadrukke lijk de aandacht op vestigen. De voorz. antwoordde, dat wat de heer Catsman zeide, juist is. Doch de algemeene visie op deze zaak zal door een dusdanige houding van het gemeente-bestuur in de eerste plaats de belangen van de ge meente in het oog houden. Na eenig debat werd besloten deze zaak uit te stellen. Het onderzoek naar de vliegramp te Oostende, De rechter van instructie, belast met het onderzoek naar de vliegramp te Oostende, heeft gisteren de getuigenver klaringen van bestuurders, radiotelegra fisten en den directeur der burgerlijke luchtvaart aangehoord. Na afloop daar van heeft de procureur den kapitein van het vliegveld te Oostende wegens dood door schuld in verzekerde bewaring doen stellen. HET ONDERWIJS IN HET DERDE RIJK, Tijdens een massabijeenkomst van nationaal-socialisten te Berijn heeft Al fred Rosenberg, de rijksleider van cul tuur o.a. het volgende verklaard: „Het eeuwige rijk Duitschland staat boven alle kerken, godsdiensten en sec ten. Wij moeten hieuit de gevolgtrek king maken, dat instellingen van iederen aard, die met de heiligste nationale waarden breken of het ingang doen vin den daarvan tegengaan, onze jeugd niet langer mogen opvoeden. De Duitsche jeugd kan slechts opgevoed worden door degenen, die Duitschland gered hebben en niet door hen, die het aan zijn lot hebben overgelaten". Brutale juweelen-diefstaL Gisteren bestelden drie elegant ge- kleede personen een kamer in een hotel op Westend te Londen. Vervolgens be stelden zij telefonisch bij een filiaal van een groote Parijsche juweliersfirma een aantal diamanten ringen op zich. Korten tijd later kwam de vertegenwoordiger van deze firma bij hen. De man werd eenwei gebonden en er werd een prop in den mond gedaan, waarna de bandie ten vluchtten met de juweelen, ter waarde van zestien duizend pond ster ling. Vier nieuwe kruisers op stapel, Geoffrey Shakespeare, de parlemen taire secretaris der admiraliteit, heeft i medegedeeld, dat vier kruisers van 8000 ton bij verschillende firma's zullen worden besteld als onderdeel van het vlootpro- gram voor 1937, Tienduizend veroordeelden worden vrijgelaten. Het centrale uitvoerende comité van den Raad van volkscommissarissen heeft besloten 10.000 veroordeelden, die te werk waren gesteld bij het 'eggen van een tweede spoor on de lijn Karimska'a- Khabarofsk, voor 3"en aflooo van hun straftijd in vrijheid te stellen, nu de werkzaamheden aan den spoorweg vol tooid zijn. Bijna anderhalf dozijn brevet ten. Opleidingen voor Fok kerfonds, Luchtverdedigings fonds. Sportmotorbrevet en semie-militaire M-brevet. De N.L.S.-lest op Walcheren. Zeeland heeft twee goede vlieg velden, beide volledig uitgerust. Het eene, Haamstede, is Zeelands Ypenburg, althans op weg het des zomers te wor den; het andere is 't Schiphol van Neer- lands Zuidwestelijkste provincie: het vliegveld Vlissingen, 't eenige Neder- landsche vliegveld op luttele minuten van een provinciale hoofdstad en een tweede voorname stad, tevens interna tionale havenstad en beginpunt van een internationale spoorweg-mailtreinenloop, gelegen. Het vliegveld Vlissingen, eindpunt van de thans zomer en winter bevlogen Zeeuwsche luchtlijn der K.L.M., is te vens het oefenterrein, waar de in alle bescheidenheid zich toch tot êen zekere roemruchtheid opgewerkt hebbende W. Z.C., de Walchersche zweefvliegclub, huist. Deze club, op nationale wedstrijden reeds met eerepalm en zoo beloond, be schikt thans over een eigen vloot van vier vliegtuigen, twee auto's, een lier en nog zoo een en ander. De vliegtuigen zijn: de Atalanta, een Zögling, uit de clubkas betaald; de Perebie, een E.S.G., op dezelfde wijze verworven; de Roen- kel, een Griinau Baby 1-zitter, in vaste bruikleen van het zweefvliegtuigfonds der Kon. Ned. Ver, v. Luchtvaart, even als de hier bij behoorende parachute (op z'n eentje een kapitaaltje van 'n 450 kostende!) en tenslotte de laatste, gewel dige, aanwinst: de PHAPA of de Papa, een motor-vliegtuig-tweezitter, eigendom van een min-of-meer mysterieus vlieg tuigfonds der Zeeuwsche Vereeniging voor Luchtvaart, waarin het Ned. Insti tuut voor Zweefvliegen en het Luchtver dedigingsfonds elk voor 1000 deelna men, terwijl particulieren er ook nog met malkander een roodrugje in deden. Deze Klemm wiens wieg, naar luid van be trouwbare berichten, in Brittanje gestaan moet hebben, maar die thans deugdelijk genaturaliseerd is dient wel in hoofd zaak voor het opsleepen van de Roen- kel tot het maken van prestatiezweef vluchten, maar dat zij zoo en passant ook wel eens nuttig is tot het onder houden van vliegvaardigheid van gebre- vetteerden, en erger, is niet onwaar schijnlijk al hebben wij daar geen weet van. Het is in elk geval een dot van een kistje, zooals de ervarenen zeggen. De lier voor lierstarten rubberka- belwerk is men al lang te boven op Vlis singen is eigendom dér W.Z.C.; de veldtoerwagen Het Kagheltje is in een ver verleden voor 2500 centen ook eigen dom der club geworden en de lierstart- wagens fourneert een clublid, die in oud ijzer handelt. Doet-ie het niet meer, dan kocht dit lid tegen dien tijd wel net weer een kerkhofrijpen wagen, die 't voor de W.Z.C. nog wèl een jaartje doet. De hangar voor de vloot huurt W.Z.C. van Waterstaat; 't gebruik van het veld voor de oefening is bij den huurprijs in begrepen. Het zweefvliegen staat onder leiding van de van Rijkswege gediplomeerde zweefvliegleiders H. Chef d'Hotel en C. Kruyder; als instructeurs treden de, eveneens van den Rijksluchtvaartdienst gediplomeerden, heeren H. Chef d'Hotel, P. Jense en, sinds verleden Zondag, W. Rademaker op. Laatstgenoemde is de stoere ex-vlieger van de Bressiaander Van Melles Confectionry Works, die des tijds met een Monospar tweemotorig toe stelletje toffees en zoo vlogen, maar die tot laag-bij-de-grondschere methoden van transport terugkeerden. De verzorging der vloot ligt in handen van de gediplomeerde zweefvliegtechnici P. Jense, L. van der Linden en H.-Swmt. Sinds het bestaan der Walchersche Zweefvlieg Club zijn er in Zeeland bijna anderhalf dozijn brevetten behaald, waaronder twee C-brevetten (drie meeu wen op het blauwe insigne, en dat is geen gekheid) en een zestal B-brevetten. De rest is A-s. Zooals men, althans de insider, weet, is het A-brevet: een rechtlijnige losse vlucht van 30 sekonden met goede lan ding in den wind; B is 5 vluchten van tenminste 1 minuut, op Walcheren (vrij willig) verzwaard met goede doellanding; C is het vliegen van tenminste 8 minuten, waarbij gedurende tenminste 5 minuten door thermische of hellingstijgwind hoog te wordt gehouden of gewonnen, blijken de zulks uit een medegevoerde barograaf waaraan niet te peuteren valt. Dit C-bre- vet moet ten overstaan van 2 sportcom"< missarissen der K.N.V. v. L. afgelegd worden. De Walchersche crack Tjalling Visser goede combinatie van Zeeuw geworden stoere Fries heeft kort ge leden dit C-brevet met een bijzonder fraaie prestatie behaald, door boven de Walchersche duinen opgesleept zijnde, daar met een wind van 40 km/h krap drie kwartier in de hellingstijgwinden been en weer te vliegeft en daarna, met dezen behoorlijken wind, een elegante landing met zijwind op een strandje van een meter of 10 te presteeren. Al dit fraais wordt bekostigd uit: le eigen beurs, 2e Fokkerfonds, 3e Lucht verdedigingsfonds. Het Fokkerfonds leidt op tot het sportmotorbrevet A, opleiding door de N.L.S.; het geeft ook gelegen heid de vliegvaardigheid te onderhou den. De subsidies worden gegeven in verband met den financieelen toestand van den aanvrager, tot 100 toe soms. Zij, die voor steun uit het Fokkerfond» in aanmerking wenschen te komen, moe ten echter eerst per zweefvliegclub hun B-zweefbrevet gehaald hebben. Het Luchtverdedigingsfonds, hetwelk zijn werk jongstleden Zaterdag op vlieg veld Vlissingen aangevangen is, leidt, ge lijk bekend, op voor het semi-militaire M-brevet. Voorloopig komt de N.L.S. voor beide fondsen en brevetten eens per veertien dagen op Walcheren lessen: Postma of De Mul zullen het beurt om beurt opknappen. De opleiding voor het M-brevet bestaat thans uit de h.h, Tjal ling Visser, jonkheer M. Boreel en A. Oosters. Bovendien wordt hier nog de zgn. Rijks-zweefvliegvergunning behaald, het luchtrijbewijs, hetwelk den volleerden, althans voldoende gevorderden leerling, vergunt de nabijheid van het veilige vliegveld te verlaten en over steden, dor pen, wei- en bietenlanden naar verre oorden te zweven en daar, als-ie er de kans toeziet, in een knollentuin of zoo een behoorlijke landing te maken. Over- landvluchten heet dat in het vak. A A Zoo ziet men: al met al' een levendige bedoening met de zweefvliegerij op Wal- cherens vliegveld. Verleden Zondag werd er met de Pe rebie gelest; in de Roenkel kroop Steensma van de K.L.M., bewonderend nagestaard door z'n echtgenoote, voor heen zich noemende en schrijvende Ti neke de Veer, een van Nederlands eer ste sportvliegsters. Het was een lust, dien ervaren K.L.M.- piloot netjes lesjes te hooren ontvangen over hoe de knaap een bochtje wel en niet moest nemen.... het was ander maal een lust, dienzelfden leerling op vijfhonderd meter, losgekoppeld van de PHAPA waarmee Visser hem keurig had opgesleept, Immelmans te zien draai en of-ie van de wieg af nooit anders ge daan had. En hij kwam werkelijk nog weer op het vliegveld terecht ook. Ons Gasthuis, o we wisten 't wel, was geen bouwkundig wonderwerk En Middelburg heeft mooier monumenten: zijn Abdij, d' Oostkerk, 't Stadhuis Gothiek gedicht-in-steen zijn grooten grijzen Toren. Maar tochhet was ons zoo vertrouwd, we wilden géén kwaad hooren Van dien geelwitten gevel, die zoo breed zijn vleugels breidde De jaren door tot schut en scherm van velen die in lijde In 't witte bed daar lagen, waar de witgehuifde zusters deden Al wat haar hand te doen vond tot verlichting van wie leden. Genees- en heelkunst streden er om 't zeerst met ziekte en zeer en dood. Het arsenaal van wapenen daartoe werd door 't Vernuft vergroot En dit vertrouwd Gebouw wie is er in onze oude Stad, Die hier geen heugenis van dankbaarheid of droefnis had? Mee in dien strijd verouderd, werd in 't end als „niet efficient' afgekeurd. Daarna is 't voor ons buitenstaanders alles snel en overrompelend gebeurd: De moker van den strooper heeft het Huis gebeukt, den gevel neergeslagen. Een tikje weemoed evenDan: Ja, nu „de zaak zoo ligt", wat zouden [we nog klagen? Het nieuwe krijgt men eerst als 't oude en vertrouwde gaat verloren. Gelijk een Phoenix uit zijn asch herrees het Gasthuis, jong, herboren. (Het beeld is zeer poëtisch en klassiek, ofschoon een weinig afgezaagd, Maar or'ginaliteit is wat 't Publiek, het Hooggeachte, niet behaagt.) Genees- en Heelkunst en Verpleging staan hier wéér als goede feeën om [het bed, Vulgo (in nuchter Nederlandsch): de Zaak wordt op den ouden voet, maar [wat moderner, voortgezet. L. J. B. [Wij lieten L. J. B., na dr. Schoute en Lange Jan nog aan 't woord, Maar nu heeft men voorloopig hiervan ook al weer genoeg gehoord. Men late, na de brekers, nu de metselaars rustig bouwen En alles „sal kom reg" in 't end laat ons daarop vertrouwen. Men zette daarom stop den stroom, van schrijf en dichterlijke actie! 't Is nu genoeg geweest. Met dank aan allen: de Redactie.

Middelburgsche Courant | 1937 | | pagina 6