BUITENLAND. RECHTSZAKEN. SPORT. SOES. WALCHEREN. ZEEUWSGH-VLAANDEREN W.D. DUITSCHLAND. PALESTINA. «S «KT* sw f (Ingez. Med.) dat de voorwaarden door B. en W. ge steld elke sanctie missen omdat zij n i e t steunen op de wet. De bouw van het nieuwe gasthuis. Zaterdagmorgen heeft mr. dr. K. J. Frederiks, voorzitter van de interdepar tementale commissie voor het Zieken huiswezen een bezoek aan het gasthuis gebracht. Na een rondgang door het ge bouw en bezichtiging der verschillende afdeelingen, zalen en klassekamers, vond op het terrein een bespreking plaats ten opzichte van het verdere bouwprogram ma. Mr. Frederiks sprak zijn groote vol doening uit met de reeds verkregen re sultaten en de even uiterst sobere als praktische indeeling van het geheel, Wijziging verdeeling salarissen over rekeningen bedrijven. De Commissie van Financiën vereenigt zich in meerderheid wel met het voor stel tot wijziging der verdeeling der sa larissen over de rekeningen der bedrij ven. Een lid der meerderheid acht het met net oog op draagkracht en omzet van het electrisch bedrijf redelijk de ver houding door burg. en weth. voorgesteld voor gas-, waterleiding en electriciteits- bedrijf in de verhouding 3 2 4, te wijzigen in 3 2 5. Dit komt bovendien tegemoet aan be zwaren van de minderheid. Deze minderheid toch vindt in het al gemeen een wijziging in de verdeeling der uitgaven tusschen de verschillende bdrijven wel redelijk. De voorgestelde regeling bezwaart echter waterleiding en electriciteitsbedrijven ten gunste van het gasbedrijf. Waar op dit oogenblik een onderzoek is toegezegd aangaande de mogelijkheid van invoering van water meters en wijziging der waterleidings tarieven acht de minderheid het onder havige voorstel, dat de kans op wijzi ging der waterleidingstarieven bij voor baat minder gunstig maakt, op dit oogen blik bezwaarlijk te aanvaarden, ook al om een verkeerden schijn te vermijden. ourg. en weth. deelen naar aanleiding van dit rapport der commissie mede, dat zij de behandeling van het onderhavige voorstel willen opschorten, totdat zij ge legenheid zullen hebben gehad hun standpunt daaromtrent nader te bepa len, zoodra het rapport omtrent eene herziening van de waterleidingtarieven is verschenen. Zij voeren het desbetref fende punt derhalve van de agenda voor de raadsvergadering van Woensdag a.s. af. DE ELEC TRICITEITST ARIEVEN. Een lid der Commissie van Financiën stelt naar aanleiding van het voorstel tot wijziging der electriciteitstarieven voor de minimaal te berekenen oppervlakte niet te verhoogen tot 50 m2, dus op 40 m2 te handhaven. Een groep klein be- huisden kan naar zijn meening hiermee gebaat zijn. Dit lid wenscht ook de ge bruikers van kleine verbruikstoestellen in de verlaging der tarieven te doen dee. len door verlaging van 't bedrag van het betrokken tarief van 2 op 1.50. De meerderheid der Commissie, het eveneens wenschelijk achtend, dat ook de minder draagkrachtige gebruikers van de verlaging voordeel trekken, wat ove rigens volgens het voorgestelde reeds voor een belangrijke groep geschiedt, kan zich bij de meening van het eerst genoemde lid niet aansluiten zonder na dere gegevens betreffende de doelmatig heid en de financieele gevolgen van die eventueele uitbreiding van het voorstel. Zij verzoekt burg. en weth. die gegevens te willen verstrekken. De verlaging van de minimaal te be rekenen oppervlakte van 50 op 40 m2 wordt door burg. en weth. ontraden, omdat, afgezien van financieele conse quenties, welke thans niet met juistheid zijn op te geven, het bij het huidige voorstel laagst in rekening te brengen aantal kritische K.WU.. h.i. reeds aan den lagen kant ligt, n.l. 12.50 0.24 f1 0.04) 62.5 kwu. Verlaging van het vaste bedrag voor kleine verbruiks toestellen van 2 op 1.50 zou een bedrag vergen van circa 430 per jaar. Waar burg. en weth. eensdeels het thans in rekening gebrachte bedrag niet onredelijk vinden en zij het anderdeels niet wenschelijk achten aan het uiteinde lijk geraamde cijfer te tornen, moeten zij ook deze wijziging ontraden. Nummering der postloketten. Boven de loketten in den hal van het post- en telegraafkantoor is de numme ring van 1 tot 6 met flinke cijfers aange bracht. Bij het meermalen wisselen van de zaken, die aan de verschillende loket ten worden behandeld, zal het zeker makkelijker zijn voor de ambtenaren door middel van die nummers aan te geven waar men, komende aan een ver keerd loket, heen verwezen moet wor den. Feestavond „Mercurius". De afdeeling Goes van den Nationalen Bond van Handels- en Kantoorbedienden „Mercurius" gaf Zaterdag, ter gelegen heid van haar 25-jarig bestaan, een feest avond in Schuttershof. De afdeelingsvoorzitter, de heer K. Kooy, opende de bijeenkomst met een woord van welkom, o.a. in het bijzonder gericht tot den bondsvoorzitter, den heer W. C. van Dalen, en de collega's uit Mid delburg en Vlissingen. Spr. bracht de collega's uit Middelburg daarbij warmen dank voor hun steun bij de organisatie van dit feest. Vervolgens memoreerde spr., dat de afd. Goes, door allerlei om standigheden, nooit tot een flinken op bloei kon komen. Dit jubileum werd aan gegrepen om daarbij propaganda te ma ken en bracht inderdaad ook onder de leden opleving. Spr. besloot met de hoop uit te spreken, dat allen zich op dezen avond zouden amuseeren en de ongeor ganiseerde collega's zich als lid zouden opgeven. Vervolgens werd het woord gevoerd door den heer W. H. Appel, provinciaal j bestuurder en voorzitter van de afdee- j ling Vlissingen. Spr. wees op de moei lijkheid, om in een plattelandsgemeente een organisatie op te bouwen en op den strijd van Mercurius, voor een behoor lijk bestaan, vacantie en een regeling voor den ouden dag, terwijl daarbij ook tegen de werkloosheid gestreden werd. Spr. drukte er zijn verwondering over uit, dat nog zooveel collega's afzijdig blijven of den strijd zelfs belemmeren. Spr. besloot met zijn gelukwenschen. De heer A. J. Barto, sprekende voor de afd. Middelburg, wekte Goes op om alle krachten in te spannen om de afdee ling grooter te maken. Onze Zeeuwsche wapenspreuk „Luctor et Emergo" zij uw devies, aldus spr. De bondsvoorzitter, de heer W. C. van Dalen, merkte op, dat het reeds lang zijn wensch was geweest, met de afdeeling Goes kennis te komen maken. Goes was het zorgenkind van den bond. Toen de afdeeling in 1912 opgericht werd, was zij de 29ste, en zij eindigde dat jaar met 31 leden. De oprichters stoven her en der, maar spr. brengt de pioniers een eeresaluut. Ook de heer Zuidweg, die aanwezig is, werd kort na de oprichting lid. Spr. feliciteert hem met zijn 25-jarig lidmaatschap. Hij bleek toen reeds te be grijpen, dat de enkeling weinig vermag. Intusschep zijn de kantoorbedienden nog steeds moeilijk tot organisatie te bren gen, al zijn er 30.000 aangesloten. Spr. wees er dan op, dat Goes eenmaal daal de beneden het laagst mogelijk aantal leden. 1930 kwam echter het bericht: het daghet! Goes ging weer vooruit, bereik te 28 leden, maar moest toen geampu teerd worden, door de oprichting van de afd. Zeeuwsch Vlaanderen Oost, met 12 leden. Toch werden daarna de zaken weer aangepakt, zoodat deze amputatie ongeveer teniet gedaan werd. Spr. wees er daarna op, dat „Mercurius" niet al leen strijdt voor materieele, maar ook voor cultureele waarden. Spr. ging dan na, wat de achterliggende 25 jaar bereikt werd. De salarissen zijn nog bedroevend laag, doch 25 jaar geleden vroeg de ge meente Goes nog een klerk, niet bene den de 20 jaar, tegen 200.per jaar. Spr. zelf werkte toen nog 63 uur per week, maar zelfs 75 uur per week was nog geen maximum. En van een halven vrijen dag of vacantie was in het geheel geen sprake. Spr. raadde de ongeorgani seerden aan, niet alleen de vruchten te plukken van den strijd der georganiseer- den, doch aan den strijd daadwerkelijk deel te nemen. Spr. besloot dan zijn gloedvolle en vaak geestige rede met zijn beste wenschen voor den bloei van de afdeeling Goes. Alle sprekers deden hun woorden ver gezeld gaan van een fraaie bloemenhul de. De heer Kooy dankte hen in harte lijke woorden voor hun felicitaties. Vervolgens was de afdeeling amuse ment aan de beurt. Door leden van de Middelburgsche afdeeling werd het vroo- lijke spel „De Aardschok" opgevoerd; de Goesche muzikanten zorgden voor goede muziek en eenige soli; de profes soren Mercu en Rius traden op enz., en een gezellig bal besloot dezen welge slaagden feestavond. DOMBURG, Juist een week geleden stierf een zeug van den heer Van Beve- ren, nadat ze tien jongen ter wereld had gebracht, 's Morgens vond de eigenaar de zeug en 3 biggetjes dood; een vierde stierf kort daarop. Over de zes moederlooze kleintjes heeft zich toen de heer A. Trieller ont fermd. Hij voedt ze een keer of zeven per etmaal met warme geitemelk uit de flesch. De beestjes groeien er goed van en zijn vlug en levendig, *t is leuk, eens zoo'n voeding' bij te wonen. De heer T. moet er veel tijd aan besteden, daar de diertjes afzonderlijk worden geholpen. Ze gebruiken thans per keer een halve zuigflesch, dat is 150 gram; ieder big getje neemt dus per dag zoowat een liter melk tot zich. DOMBURG. Zaterdagmiddag kon de heer C. Klopmeijer op het Westerbad- strand een vreemden, geheel uitgeputten vogel grijpen. Bij nader onderzoek bleek 't 'n Braziliaansche zwarthalszwaan te wezen. Hij is wat kleiner dan onze be kende vijverzwaan; zijn hals en kop zijn zwart, overigens is hij wit, tusschen de oog'en en den snavel heeft hij een roode washeid, de snavel is grauw, de pooten eveneens. Dadelijk nadat de vinder den vonde ling op zijn erf had gebracht dronk die van het aangeboden water. Thans schijnt hij zich nogal op zijn gemak te voelen, want hij slobbert kroos en wascht zich nu en dan. Aan een lang touw mag hij over het erf kuieren. Nadert iemand hem, dan blaast hij, doch bijten of slaan doet hij niet, men kan hem zelfs pak ken. Naar de oorzaak van zijn komst alhier kan men slechts gissen, De vogel is in Z. Amerika inheemsch. KOUDEKERKE. Vrijdagavond gaf 't muziekgezelschap „Voorwaarts", direc teur de heer S. Sanders, in de openbare school ter gelegenheid van het 40-jarig bestaan aan haar leden en donateurs een concert. De voorzitter, de heer J. W. Chris- tiaanse, heette de talrijke aanwezigen welkom, wees op den slechten fianciee- len toestand, het bedanken als directeur door den heer André J. Geyzen (wegens hoogen leeftijd) en door den heer F. N. Grims als voorzitter (wegens huiselijke omstandigheden) in het afgeloopen jaar. Verder wees spr. er op, hoe schitterend mevr. Bakker met het dames comité ge slaagd is in een financieel herstel. Hierop werd een aanvang gemaakt met de afwerking van het uit 9 nummers be staande programmma, w.o. de voor het 40-jarig bestaan door den heer S. San ders gemaakté jubiTeummarsch. Na afloop van het muzikale gedeelte, dankte de heer F. N. Grims die 30 jaar werkend lid der vereeniging is geweest, den directeur voor zijn correcte uitvoe ring en vroeg als tolk van alle aanwezi gen een herhaling van den jubileum- mar sch. Twee tooneelstukjes, beide in 3 bedrij ven „De man die zich kon wreken", en „Jonas de recruut" werden goed opge voerd. Ze deden de aanwezigen schate ren van 't lachen en oogstten een luid applaus. O. EN W. SOUBURG. Vrijdag- en Za terdagavond gaf het Chr. fanfarecorps „Vlijt en Volharding" alhier in 't gebouw Rehoboth, beide keeren een goed ge slaagde muziekuitvoering. De tooneel stukjes: Moppie, de ongeluksvogel en Sammie is een Pechvogel, werden vlot gespeeld. RITTHEM. De coöper. kolenvereeni- ging „Eensgezindheid" hield Vrijdag avond haar jaarvergadering onder leiding van den vice-voorzitter A. W. Osté, Uit het verslag van den penningmeester A. Schout bleek, dat de rekening en ver antwoording sloot met een batig saldo van f 25. Met het goed slot van 't vorige jaar en de aanwezige brandstoffen is het kapitaal f 216. Aangekocht waren 101 ton brandstoffen'Voor f 1407. Namens de kascommissie deelde de heer A, F. Meijers mede, dat de boeken van den penningmeester zijn nagezien en in orde zijn bevonden. Aan de leden zal dividend worden uitgekeerd. De aftre dende bestuursleden K. Louwerse en A, Goedhart werden herkozen. In de plaats van den voorzitter J. Meliefste, van wien een schrijven was ingekomen, dat hij als bestuurslid bedankt, werd als bestuurs lid gekozen de heer J. Barentsen Pz. Den afgetreden voorzitter zal schriftelijk dank worden gebracht, voor hetgeen hij voor de vereeniging heeft gedaan. RITTHEM. Tot volontair op de ge meente-secretarie is benoemd de heer J. Jongkoen te Vlissingen, AARDENBURG. Vrijdagavond trad alhier voor het Departement Sluis Aardenburg van de Maatschappij tot Nut van het Algemeen op de bekende goochelaar Laresse uit Amsterdam. Van de eerste oogenblikken af wist de heer Laresse de aanwezigen door zijn vinger vlugheid in spanning te houden. Op zeer beschaafde wijze werd het publiek den geheelen avond bezig' gehouden, en al len, de ouderen zoowel als de jongeren, waren opgetogen over wat gepresteerd werd. Desmiddags was de heer Laresse opgetreden voor de schoolkinderen der openbaar lagere scholen uit Sluis en uit Aardenburg. BRUTALE DIEFSTAL. Twee koeien verdwenen, maar een weid teruggevonden. AARDENBURG. Zooals reeds gemeld is, werden een week geleden een twee tal koeien te Eede in beslag genomen, die uit België frauduleus over de grens naar Nederland werden gebracht. Deze runderen nu moesten ingevolge de Vee wet minstens 14 dagen in quarantaine worden gehouden. Daartoe werden zij gestald bij den heer G, Blondeel te Eede, vlak naast het grepskantoor, tot ze door den burgemeester van Eede zouden wor den verkocht. In den nacht van Vrijdag op Zaterdag zijn de dieren echter uit den stal van den heer B. verdwenen. Eén der koeien was nauwelijks van 't mond- en klauwzeer genezen. Tengevol ge daarvan kon het dier nog niet goed loopen, In den loop van den dag werd in de richting van de grens op een stuk land op Nederlandschen bodem de be wuste koe ontdekt. Het dier was, waar schijnlijk door stokslagen, deerlijk ge wond. Het werd teruggevoerd naar de stalling van Blondeel. Van de andere koe was niets meer te ontdekken. Van de dader(s) is nog niets bekend. De politie heeft de zaak in onderzoek. GERUCHTEN OVER EEN BEZOEK VAN HITLER AAN ROME. Te Weenen wordt gesproken over de mogelijkheid dat Hitler in het begin van 1938 een bezoek zal brengen aan Musso lini, Er is reden om aan te nemen, dat de Oostenrijksche spoorwegautoriteiten bericht hebben ontvangen, dat de Führer voornemens is in zijn specialen trein over Oostenrijksch gebied naar Ita lië te reizen. De reis van Mussolini werd drie maan den tevoren aangekondigd, opdat de autoriteiten de noodige maatregelen konden nemen. Men zou dus kunnen aannemen, dat de reis van Hitier eind Febr. of begin Maart kan worden ver wacht, Controle op de buitenlandsche muziek. Alle buitenlandsche muziek zal voort aan in Duitschland worden voorgelegd aan de rijksmuziekkamer. De president dezer kamer verklaart in het decreet, dat hij te dezer zake heeft uit gevaav- digd, dat deze maatregel ten doel heeft den schadelijken invloed die door een ongewenschte muziek op het Duitsche volk wordt uitgeoefend, te bestrijden. 110 Predikanten der Belijdeniskerk in arrest. Ongeveer 110 predikanten der Belij deniskerk worden thans nog 'n Duitsch land vastgehouden. De geruchten, wel ke onlangs in omloop waren, dat met Kerstmis .amnestie zou worden ver leend, hebben tot nog toe geen beves- tiging gekregen. ANTI-CHRISTELIJKE ACTIE. De „Osservatore Romano" het Pau selijk blad maakt melding van een her nieuwde anti-chrilstelijke act e in Duitschland tegen bepaalde boeken en kunstwerken. Een groot aant.al door geestelijken geschreven werken is ver boden, zooals: „Nationaal-Socialisme en christendom" van mgr. Hudal, „Ras en volk" van pastoor Schmidt, alsmede het: „Paradijs op aarde" van pastoor Schlegel. Nog radicaler zijn de maatregelen ten aanzien van sommige kunstwerken. Zoo zijn van de klassieke muziekstuk ken, de „Messias" van Handel en de „Matthaus-passion" van Bach onder de censuur gevallen. Geëischt wordt, dat de tekst hiervan gewijzigd en in over- eenstemm ng gebracht wordt met het criterium van 't nationaal socialisme! Arabisch politieman gedood. Vrijdagavond :s in een dorp nabij Tulkarem door een gewapende bende een politieman, een Christen-Arabier doodgeschoten. Hij was de zoon van een dorpsburgemeester, die drie maan den geleden eveneens werd vermoord. Acht werklieden door het instorten van een dam omgekomen. Tengevolge van 't instorten van een kistdam 'n de haven van Port Stanley (Ontario) zijn acht werklieden om het leven gekomen, terwijl vier ernstig wer den gekwetst. De Kantonrechter te Middelburg. Overtreding van de „Motor- en Rij- wielwet" en/of het „Motor- en Rijwiel reglement", het Reglement Autovervoer Personen etc.: A. J. R., Kruiningen, teruggave aan zijn ouders zonder toepassing van straf; W. G., Biggekerke; M. B„ Vlissingen ieder 1 b. s. 1 d.h.; J. G. L., Vlissingen 2 b. s. 2 w. tsch., G. S., Middelburg; W. V., Zoutelande; M. V., Ovezande;.A. L., Koudekerke, ieder f 2 b. s. 2 d.h., J. J. H., 's Heer Arendskerke 3 b. s. 2 w. tsch., M. H„ St. Laurens; J. S., G. B, J. C. d, B., allen, Vlissingen; C. M., Krui ningen, L. S„ Biggekerke ieder 3 b. s. 3 dh.; J. B., Borssele 4 b. s. 4 d.h., A. Z., G. H., beide Baarland; M. H., P. B., beiden Goes, A. B„ Middelburg, ieder 10 b. s. 10 d. h.; J. L„ Melisker- ke, ontslag van rechtsvervolging. Straatschenderij: J. P., te Nieuw- en Sint Joosland 5 b. s. 5 d. h. Zonder schriftelijke vergunning van of vanwege den minister van waterstaat, door mechanische kracht bewogen kor netten sleepen op de Westerschelde binnen 500 m. van de paalwerken etc.: A. v. W„ T. L. R., O. E. E. R., F. A. F. A., allen Philippine, F. P., P- E. P„ F. J. M. allen te Nieuw Namen (Chnge), A. P. H. Pzn., J. D. V. Azn., J. F. de K„ al le Ierseke, A. L. J. H., Veere, W. C. S. en B. S. Wzn., beide Zierikzee, allen t 5 b. s. 5 d. h. In de gemeente Serooskerke als eigenaar van een gestorven slachtdier van het sterven daarvan niet zoo spoe dig mogelijk kennis geven ter plaatse waar zulks behoort; het gestorven dier niet onmiddellijk na den dood vervoe ren naar de daarvoor aangewezen plaats: K. B„ Serooskerke 10 b. s. 10 d. h.; Te Ierseke op den openbaren weg den naam Gods vloekende gebruiken: D. v. S., Ierseke 5 b. s. 5 d. h.; Te Kruinrngen zonder vergunning den openbaren weg het bedrijf van muzikant uitoefenen: W. G. v. d. V. verblijvende in een woonwagen:2 b. s. 1 week tuchtschool. VOETBAL. W edstri jdui t slagen. InternationaalLuxemburgZuid-Ne derland 05. le Afd. I: ExcelsiorRFC 05; DWS VSV 5—2; DFC—Ajax 0—0; VUC- ADO 1—1; Sparta—KFC 0—3. Afd. II: DHC't Gooi 12; Feijen- oordCVV 00; StormvogelsXerxes 16; Blauw WitHaarlem 12; Her- mes DVSHBS 35. Afd, III: WageningenPEC 71; TubantiaAGOVV 11; Go Ahead Enschede 32; NECHeracles 02 gestaakt Afd. IV: Willem II—NO AD 1—0;' MVVBleijerheide 54. Afd. V: Be Quick—GVAV 1—2. Alle overige le klassers werden af gelast. 2e Klasse A. De Baron'eBreda 00; Hero RBC 22; RCSDe Zeeuwen afg.; GoesMiddelburg 22; Zeelandia Vlissingen 45. 3e klasse A. IJzendijkeAxel 21; Sluiskil Hoofdplaat 62; OostburgTerneuzen, Corn. BoysBiervliet en Breskens Hulst werden afgekeurd. 3e klasse B. Middelburg IIGoesche Boys 34; de overige wedstrijden werden «afge last. Gelijke spelen. Dr e van de vier gespeelde wedstrij den eindigden in een gelijk spel, waar bij de prestaties van twee lager ge plaatste elftallen vooral in het oog springen. RBC vooral heeft mooi werk gedaan door in Breda Hero een punt afhandig te maken. Dat zal den Roo sendalers moed geven. Voorts gelukte het Goes voor de tweede maal tegen Middelburg gelijk te spelen. Een ver- d enstelijk resultaat van de Goesena- ren. Intusschen kunnen RBC en Goes de puntjes uitstekend gebruiken. Vqor Zeelandia wordt het gevaarlijker. Zij kon het tegen Vlissingen niet bolwer ken en dit puntenverlies heeft den Zee- landianen nu binnen het bere'k van de twee laatstgeplaatsten gebracht. Dat zal er nog gaan spannen. Het voor Hero teleurstellende spel tegen RBC heeft nu Vlisingen in staat gesteld in puntental gelijk te komen met Hero. Alleen heeft Hero een wed strijd minder gespeeld. Middelburg heeft de kans voorbij laten gaan een punt op den leider in te loopen. Ech ter blijft de kans der groen-w'ttéh nog goed. De strijd tusschen De Baronie en Breda is, zooals we verwacht hadden, een gelijk spel geworden. Geen der partijen zag kans te doelpunten. De volgorde der ranglijst onderging door de drie gelijke spelen geen ver andering. De stand is nu: Hero 10 6 3 1 22-44 15 Vlissingen 11 7 1-3 2919 15 Middelburg 11 4 5 2 18—14 13 Breda 10 5 2 3 22—18 12 RCS 9 4 2 3 24—22 10 De Baronie 10 3 4 3 21—«18 10 De Zeeuwen 10 4 1 5 2325 9 Zeeland'a 9 2 2 5 1824 6 Goes 10 2 2 6 15—21 6 RBC 9 0 4 6 13-T-30 4 De thuisclubs winnen. IJzendijke heeft het er prachtig af gebracht tegen Axel. Met 2il werden de Oost-Zeeuwsch Vlamingen versla gen. Een keurige verrichting van IJzen dijke. Hoofdplaat s.telde teleur, door in Sluiskil met sprekende cijfers te ver- l'ezen. We hadden gedacht dat Hoofd plaat wel een gunstiger resultaat zou hebben behaald. Op de ranglijst is IJzendijke nu twee plaatsen gestegen, terwijl Axel en Hoofdplaat één plaats zakten. De stand luidt: Breskens 8 7 1 0 37—12 15 Terneuzen 8 6 2 0 46'19 14 Hulst 9 5 1 3 29—22 11 IJzendijke 9 5 1 3 25—26 II Axel 9 4 2 3 22—43 10 Hoofdplaat 9 3 3 3 1921 9 Sluiskil 8 3 0 5 21—28 6 Biervliet 8 116 1130 3 Corn. Boys 7 0 2 5 1327 2 Oostburg 8 0 1 7 1039 1 Goesche Boys wint. De eene wedstrijd, die in deze klas se doorgang vond, bracht een verras- senden u'tslag. De Goesche Boys die de laatste wedstrijden geen enkel punt konden verzamelen en uit de acht ge speelde ontmoetingen slechts drie pun ten haalden, klopten thans de Middel burg-reserves, en nog wel in een uit wedstrijd. Een mooi resultaat van de Goesche Boys. De stand is hier: Eiland Boys 8 6 0 2 2316 12 Goes II 6 5 1 0 25—4 11 EMM 8 5 1 2 27—19 11 Vl'ssingen II 7 4 1 2 20—18 9 Middelburg II 9 4 1 4 244 6 9 Terneuzen II 7 2 2 3 19 18 6 Zeelandia II 8 2 1 5 17—28 5 Goesche Boys 9 2 1 6 20- 36 5 Hansweert 8 1 0 7 12-32 2 ZEELANDIA—VLISSINGEN 4—5. De Zeelandianen en de Vlissingers heb ben gisteren een middelmatigen wedstrijd gespeeld, welke een eenigszins ronune- ligen indruk heeft achtergelaten. Er viel weinig of geen vastheid in het spel der beide elftallen te bespeuren. De goede

Middelburgsche Courant | 1937 | | pagina 6