GEMENGD NIEUWS. SHIRT. RECHTSZAKEN. ADVERTENTiEN, DUITSCHLAND. Ludendorff overleden. POLEN. RUSLAND VER. STATEN Heden-, Maandagochtend, is generaal Ludendorff, wiens gezondheidstoestand, zooals reeds gemeld, achteruit was ge gaan, te München overleden in den leef tijd van 72 jaar. Friedrich Wilhelm Erich Ludendorff werd op 9 April 1865 op het landgoed Pruszennia in Posen geboren als zoon van een ritmeester. Reeds op 12-jarigen leeftijd kwam hij op de cadettenschool te Pioen. In April 1882 legde hij den eed als luitenant af en al spoedig viel de aandacht op hem. Nadat hij tot eerste luitenant was bevorderd werd hij op de hoogere krijgsschool gedetacheerd en na een studiereis naar Rusland te hebben gemaakt, werd hij in 1895 kapitein van den grooten generalen staf. Hier trok hij spoedig de aandacht van den chef van den staf, graaf Von Schlieffen. Zijn werkzaamheid in den staf werd korten tijd onderbroken voor het oefenen van een commando en door het optreden als leeraar in taktiek en oor logsgeschiedenis aan de hoogere krijgs school. In 1908 werd hij als luitenant-kolonel chef van de afdeeling „opmarsch" van den grooten generalen staf. Herhaalde lijk spoorde hij aan tot versterking van het leger. Een jaar voor het uitbreken van den grooten oorlog werd hij be noemd tot commandant van het regiment fuseliers no. 39, dat te Düsseldorf in garnizoen lag en bij het uitbreken van den oorlog werd hij bevorderd tot gene- raal-majoor en bevelhebber van de 65ste infanterie-brigade te Straatsburg. Kor ten tijd later werd hij generaal-kwartier- meester van het tweede legercorps. Bij de verovering van Luik drong hij als eerste, slechts vergezeld van zijn ad judant de citadel binnen. Voor deze daad werd hem de onderscheiding „Pour le mérite" verleend. Op 22 Augustus 1914 werd Ludendorff naar hetOostfront gezonden, waar hij tezamen met Hindenburg, als chef van den staf van het achtste leger en later van het negende leger, deel nam aan den slag van Tannenberg. Op 29 Augustus 1916 werd hij be noemd tot generaal der infanterie en eerste generaal-kwartiermeester. Meer dan drie jaar droeg hij tezamen met maarschalk Von Hindenburg als opper ste legerleiding de verantwoordelijkheid voor het tot standbrengen van de mili taire operaties. In begm 1918 zag Ludendorff nog slechts één weg om een dragelijken vrede tot stand te brengen, n.l. een groote militaire overwinning. Hij zette derhalve het groote offensief van 1918 in. Dit offensief werd tenslotte niet vol doende gesteund door de Duitsche re geering en Ludendorff kwam tot de slot som dat hem niet anders overbleef dan vol te houden tot de diplomatie erin zou zijn geslaagd een vrede tot stand te brengen, of met eere te vallen. Op 26 October viel het kabinet van prins Max van Baden, de Duitsche bondgenooten stortten achtereenvolgens ineen en dit, gepaard aan de moeilijk heden m het binnenland maakten on mogelijk den strijd vol te houden. Toen de wapenstilstand gesloten was, verliet Ludendorff zijn vaderland en vluchtte naar Zweden. In het voorjaar van 1919 keerde hij terug, om met zijn vroegeren chef van den staf Bauer het brandpunt te worden van reactionnaire samenzweringen. Hoe wel hij op den achtergrond bleef, orga niseerde hij toch met Bauer de Kapp- putsch in 1920. In 1923 nam hij op 9 No vember deel aan de putsch te München, welke door Adolf Hittler was georgani seerd, Tezamen met Hitier werd hij ge arresteerd, doch korten tijd later werd hij vrijgelaten en in 1924 trad hij als lid van de nationaal socialistische partij in den Rijksdag. In 1925 stelde hij zich can- didaat voor het presidentschap van het rijk, doch hij behaalde slechts 1 procent van het aantal uitgebrachte stemmen, nadien trok hij zich uit het po'Uieke leven terug. Hij bleef evenwel een actief propagandist van het nieuwe heiden dom. Ludendorff heeft verscheidene boeken geschreven, o.a. ,,Mijn krijgsherinne- ringen", „Oorlogvoeren en politiek" en „De totale oorlog". Dit laatste werk schreef hij in 1935. Verder had hij een groot aandeel in de redactie van het manadblad „Am heiligen Quell Deut sche^ Kraft" het orgaan van de nieuwe heidensche beweging. Knaap door wolven verslonden.. In de nabijheid van het dorp Kiwance in het gebied van Wilna is een 10-jari ge knaap door een bende wolven aan gevallen en verscheurd. Het kind had dien dag school moeten blijven om strafwerk te maken, zoodat het tot zeven uur op school was ge weest. Op den weg naar huis gebeurde toen het vreeselijke ongeluk. ACHT DOODVONNISSEN UITGESPROKEN. Zondagavond werd te Moskou mede gedeeld, dat acht Sovjet-autoriteiten, o.m. Yenoekidze, de vroegere secretaris van het centrale uitvoerend comité en Zukerman, de vroegere chef van de af deeling West van het departement van WILDE ACHTERVOLGING VAN AUTODIEVEN. Een Haagsch ingezetene kwam Vrij dagavond tot- de minder prettige ont dekking, dat zijn auto, welke hij aan den Visschershavenweg in de residentie had geparkeerd, verdwepen was. De dief stal moest tusschen 4 en half zeven zijn gebeurd, aldus vertelde de eigenaar de poritie, welke hij te circa half acht van den diefstal in kennis stelde. De Haag'sche po itie trof onmiddellijk de nood g'e maatregelen en zooals het te doen gebruikelijk is, werden de omlig gende gemeenten gewaarschuwd. Zoo ook de Rotterdamsche po.itie welke haar personeel oogenblikkelijk instructie gaf een oogje in he zeil te houden. Een agent van polit e te Rotterdam had het geluk den gestolen wagen op le merken. Blijk baar hadden de d even drie in getal gezien dat ze ontdekt waren. Zij zet ten een geweldige spurt in. De agent van de Rotterdamsche politie sommeerde den eigenaar van een particulieren wagen te stoppen en zette met hem de achter volging. in, nadat de politieman, gewaar schuwd door het in Rotterdam gebrui kelijke systeem van flikkerlichten, aan zijn fbureku telefonisch had gevraagd, wat er gaande was. Bij de Zweth op den rijksweg Rotterdam-Den Haag werd de gestolen auto ingehaald, De politieman ging op dep treeplank staan, terwijl de chauffeur trachtte den gesto'en wagen „klem te rijden", dat lukte echter niet, omdat de drie autodieven deze manoeu vre hadden doorzien. Zij hielden plotse ling vaart in, sprongen uit de auto, ter wijl hun wagen doorreed. Na tegen den achtervolgende auto, welke inmiddels vóór was gaan rijden te zijn gebotst, kwam de gestolen wagen tegen een boom tot stilstand. Alhoewel de agent, later geassisteerd door Deutsche collega's in den polder 'n onderzoek instelde, gelukte het toch niet de dieven, die dankbaar profiteer den van de duisternis, te vinden. Auto met kerkgangers in een sloot. De zestigjarige landbouwer C. van der V., uit Willeskop begaf zich gister middag met zijn vrouw en zijn twintig- jarigen zoon per auto naar de kerk te Oudewater. Op den provincialen weg geraakte de heer v. d. V., waarschijnlijk doordal hij te groote snelheid had, de macht over het stuur kwijt. De auto ging toen slin geren en kantelde over den kop in een' sloot. Aangezien het zeer druk was op den weg schoten van alle kanten voorbij gangers toe en ook omwonenden kwa men helpen. Men slaagde er spoedig in de drie in zittenden uit het ernstig vernielde voer tuig te halen. Het bleek, dat allen ge wond waren. Het drietal werd naar het ziekenhuis te Oudewater vervoerd. Daar constateerde men bij mevr. v. d. V. en haar zoon een ernstige hersenschud ding. Hun toestand was Zondagavond zeer ernstig. De verwondingen, welke de heer v, d. V. had opgeloopen, waren van lichten aard, zoodat hij, na te zijn behandeld, naar huis kon terugkeeren. Heete koffie over zich heen gekregen en aan de brandwonden overleden. Een 2-jarig jongetje uit de de Bock- straat te 's Gravenhage zat gisteren op een stoel voor de kachel. Plotseling ver loor hij zijn evenwicht. Hij greep zich vast aan het schoorsteenkleed en ter wijl hij viel stootte hij tegen de koffie- tan, die op de kachel stond. Het jon getje kreeg de heete koffie over zich heen. Met ernstige brandwonden aan borst, rug en arm werd hij naar het zie kenhuis aan den Zuidwal overgebracht, waar hij hedennacht om één uur is over leden. Roodvonk-epidemie in Monster, Op last van den burgemeester van Monster zijn alle scholen in deze ge meente met. ingang van heden gesloten, wegens voortdurende toeneming van het aantal roodvonk-gevallen. Deze maatregel was reeds gedurende korten tijd voor een drietal scholen genomen. Tc water geraakt en verdronken. De 19-jarige W. J. L. van L„ thuis be- hoorend aan boord van het sleepschip ..Desidero", dat in de Waalhaven te Rotterdam ligt, is bij het van boord gaan uitgegleden, te water geraakt en ver dronken. Het lijk is een paar uur later opgehaald. GEHEIMZINNIG DOCUMENT IN r.c.pi ArEiNoOiJE. Een inwoonster van Bergen op' Wedstrijduitslagen Z.V.B. Zoom heeft de afgeloopen week j le kl. A. Hansweertsche Boys 1— het haar gezin eemge dagen van span-Domburg 1 56 ning doorgemaakt, welke het gevolg j le Kl. B. Philippine 1—Axel 2 3—2. eenpinda, of juister ge-' R;a l—S.V.O. 1 5—1. buitenlandsche zaken ter dood zijn ver oordeeld. Allen werden schuldig bevon den aan „hoogverraad, terrorisme en spionnage". De vonnissen zijn reeds voltrokken. Boycot van Japansche goederen. Vertegenwoordigers van meer dan vijftig pacifistische organ:saties hebben een motie aangenomen, waarin de be volking wordt opgeroepen Japansche goederen te boycotten. De voorzitter van de „Foreign Policy Assoc'ation" bev.al den Amerikaansche gebruikers aan, geen zijden artikelen meer te koo- pen, doch zich met kunstzijde te behel pen. was v/an zegd, van den vreemden inhoud van zoo n nootje, meldt het Nieuws v. d. Dag. In het bedoelde gezin werden bjj het dessert pinda's gegeten. Toen de vrouw des huizes de schil in elkaar drukte, bleek echter, dat er geen nootjes in zaten, doch een opgevouwen papiertje. Het werd geopend en bleek geheimzin nige Chineesche ietterteekens te be vatten, waaroverheen een stempel was gedrukt, ook met Chineesche karakters en voorts met de cijfers: 11.12.14. Terstond werden allerlei mogelijkhe den. geopperd. Het leek den heer des huizes het beste, het kleine document aan de rcherche ter hand te stellen, opdat deze het geheim zou kunnen ont sluieren. Men begon met eenige pinda-Chi neesjes te raadplegen. Toen zij het pa piertje hadden bestudeerd, begonnen ;ij samen opgewonden te praten en te ges- ticuleeren, maar zij gaven geen bevre digende verklaring van den nhoud, het geen het vermoeden versterkte, dat er een angstig geheim in verborgen was. De zaak werd daarop aan den com missaris van politie voorgelegd en de eigenaar verheelde zijn bange vermoe dens over mededeelingen van geheime genootschappen e.d. geenszins. De com missaris besloot, het document op te zenden naar een instantie, die in de gelegenheid was, het Chineesc'n te ver talen. Eenige dagen van sp.ann'ng volg den. Wat zou de oplossing zijn van het raadsel? Toen het antwoord kwam, werd ook de eigenaar van het stuk geroepen, ten einde de ontknooping bij te wonen. Het bleek, dat er geen reden was om aan samenzweringen e.d. te denken. Het papiertje onthulde in de eerste plaats den ouderdom van de pinda's de drie cijfers beteekenden nameliik 1 i December 1914. Het stempel was afkom st g van de douane in de havenstad Hangtsjou, waar de noten verscheept waren. De Chineesche Ietterteekens bevat ten de mededeeling, dat de ninda's in Kwongto-Tsjau waren gegroeid, wie de controieerende ambtenaar w.as geweest en den naam van de handelsvereni ging. Het gezin was bevrijd van zijn span ning, maar het was ook beroofd van dc illusie, dat het versche pinda's had ge geten Goede vangst. Vrijdagnacht heeft -een surveilleerend agent van politie te Rotterdam in de binnenstad een goede vangst gedaan. Hij trof namelijk in een portiek een man, aan die zich daar op verdachte wijze op hield. Bij onderzoek bleek de man de 30-jarige Th. J. V. te zijn, een beruchte internationale misdadiger. Hij was in het bezit van een gestolen rijwielbelas- tingmerk en een van diefstal afkomsti- gen bos sleutels. Voorts werd in zijn kamer een koffer met kleeren gevonden, welke een paar weken te voren was gestolen uit een hotel aan den Stationsweg te Rotterdam ten nadeele van den Zwitser E, DOODENDAGBOEK VAN HET VERKEER. Tilburg: 1 doode. Zaterdagavond is op den Korvelsche- weg te Tilburg de ongeveer 80-jarige mej. Reynders door een auto aangereden en gewond. Zondagmorgen is zij aan de bekomen verwondingen overdeden. Baexem: 1 doode. Zaterdagnacht is op den weg Weert- Roermond onder de gemeente Baexem: een ernstig ongeluk gebeurd. Een zware vrachtwagen van den vrachtondernemer Frencken uit Roggel reed met groote snelheid de bocht in nabij de kerk te Baexem. De auto ging daarbij recht standig over den kop. De naast den be stuurder gezeten Th. Janssen, eveneens uit Roggel werd op slag gedood. Pastoor door beroerte getroffen. Omwonenden, die op den slag van de over den kop gaande auto aankwamen, gingen daarop den in de buurt wonenden pastoors Tummers halen. Deze begaf zich aanstonds naar de plaats van het ongeluk. Onderweg ech ter werd hij door een beroerte getroffen en overleed spoedig daarna. De bestuurder van de auto zou onder den invloed van sterken drank hebben verkeerd. Apeldoorn: 2 dooden. Zaterdagmiddag is op den Deventer- straatweg te Apeldoorn de ruim zestig jarige wielrijder BI. uit Apeldoorn die zonder op het verkeer achte te slaan een voorrangsweg overstak, door een auto gegrepen. B. smakte tegen den grond en was vrijwel op slag dood.. Den autobesuurder treft aan het ge beurde geen schuld. De heer J. K„ uit Eist is gisteravond bij een verkeersongeluk op den Apel- doornschen weg te Arnhem ernstig ge wond. Hedenmorgen is hij in het diaco- nessenhuis te Arnhem, waarheen hij was overgebracht, aan de bekomen verwon dingen overleden. Het ongeluk vond plaats toen een auto, op weg naar AoMdoorn op een stilstaande auto reed, achter welken laatsten wagen de heer i K. stond. Hij werd tegen den grond ge- smakt, met bovenstaand gevolg. le KL C. Biervliet 2Breskens 2 13. Overgangsklasse E. Zeelandia 3—Wal cheren 1 14. 2e Klasse A. Corgene 1Kattendijke 1 4—3. 2e klasse B. B.K.V.V, 2Hulst 3 84. IJzendijkeAxel 21. De eerste aanval is voor Axel en reeds aanstonds leverde zij twee corners op. IJzendijke forceert dadelijk daarop ook een corner. De IJzendijke middenlinie die de opdracht had niet aanvallend te spelen, kweet zich goed van haar taak, zoodat wel Axel steeds in den aanval was, doch niet gevaarlijk kon worden. Speciaal de goalgetter Koster werd goed door den rechtshalf van IJzendijke bewaakt. Bovendien had de IJzendijke- doelverdediger er goed het oog in. IJzen dijke opereerde een paar maal heel ge vaarlijk voor het Axeldoel, hetgeen bijna twee doelpunten kostte. De rust kwam echter met blanken stand, 00. Na rust vertoonde zich aanvankelijk hetzelfde spel. Een van de Axel-aan vallen leverde een mooi schot op, dat goed door den IJzendijke doelverdediger werd gestopt, doch doordat hij den bal uit de handen liet vallen kwam Axel goedkoop aan z'n eerste doelpunt. IJzen dijke viel dadelijk daarop fel aan, wat een corner opleverde. Bij 'n volgende aanval dacht de Axel achterhoede dat de IJzendijke voorhoede buiten spel stond, doch zij had over het hoofd ge zien dat een van de spelers over de doellijn was geloopen. Dit leverde de gelijkmaker op. Na eenig heen en weer getrap scoorde tenslotte de IJzendijke linksbinnen de winnende goal. IJzendijke speelde de laatste tien minuten uitslui tend verdedigend. Zoo kwam een IJzen dijke overwinning tot stand ondanks sterker veldspel van Axel. Evenwel IJzendijke benutte de kansen beter. SluiskilHoofdplaat 52. Sluiskil liep al aanstonds hard van stapel en bracht de Hoofdplaat-verdedi ging voor groote moeilijkheden. De ach' terhoede der gasten moest alle zeilen bijzetten om de aanvallende Sluiskilsche voorhoede te weerstaan. Dit gelukte maar ten deele. Telkens weer kwamen de gastheer en terug en namen het doel van de tegenpartij onder vuur. Zoo wist de Sluiskilvoorhoede voor de rust niet minder dan vijfmaal den keeper van Hoofdplaat te passeeren. Hoofdplaat zat intusschen ook niet stil en trok verschil lende malen gevaarlijk ten aanval. Ech ter de voorhoede was minder schotvaar dig dan die der thuisclub. En tegen de vijf doelpunten van Sluiskil wist Hoofd plaat er in de eerste helft maar twee te genover te plaatsen. Ook in de tweede helft zag Hoofdplaat geen kans den ach terstand in te loopen. Integendeel, Sluis kil wist zelfs aan de score nog een doel punt toe te voegen, zoodat het einde kwam met een verdiende 62 overwin ning voor de thuisclub. ARRONDISSEMENTS RECHTBANK TE MIDDELBURG. Zitting van Maandag 20 December 1937. Vonnissen. De volgende vonnissen werden uitge sproken: J. C., S. C. en D. C. allen koopman, de eerste te Middelburg de laatsten te Terneuzen, gedetineerd, wegens heling tot 3 maanden gevangenisstraf. G. O-, 35 j., schilder te Middelburg, gedetineerd, wegens diefstal tot 3 maanden gevangenisstraf; H. R. de J„ 61 jaar, zonder beroep, te Hansweert, wegens tot „het doen van onjuiste en onvolledige aangifte voor de belastingen". 1 nxaand gevangenisstraf voorw. metproeftijd van 3 jaar; M. J. van B„ 34 jaar, huisvr. van Ch. L. A. van Hoije, caféhoudster, te Hulst, wegens „het gelegenheid geven tot het plegen van ontucht", vrijspraak. MARKTBERICHTEN. Rotterdam, 20 December. Aanvoer: totaal 2846; vette runderen 548; vette kalveren 259; nuchtere kal veren 10; schapen en lammeren l44l; varkens 588. Prijzen per kg. Vette koeien le kw. 78; 2e kw. 70; 3e kw. 5256; vette ossen le kw. 74; 2e kw. 70; 3e kw, 52 56; vette kalveren le kw. 125; 2e kw-, 410; 3e kw, 8085; varkens (levend gewicht) le kw. 62; 2e kw, 61; 3e kw. 60; schapen le kw. 54; 2e kw. 49; 3e kw. 44; lammeren le kw. 62; 2e kw-. 58; 3e kw. 53. Prijzen per stuk. Schapen le kw. 30; 2e kw, 26; 3e kw. 23; lammeren ie kw. 20; 2e kw, 17; 3e kw. 15. Vette koeien en ossen aanvoer aan merkelijk korter; h.andel vlug; prijzen hooger, prima koe 82, os 78; vette kal veren aanvoer ruimer; handel redelijk; prijzen le kw. 'ets duurder, verder on veranderd, prima kalf 1,35; schapen en lammeren aanvoer ruimer; handel zeer kalm; prijzen als vorige week Dinsdag; varkens aanvoer korter; handel levee- dig; prijzen als vorige week, prina exempl, 63. Aardappelen: Brielsche Eigenheimers f 2,102,30; Zeeuwsche E genheimers 1,802,10: Zeeuwsche bonte f 2,25 2,50; Zeeuwsche blauwe f 2,252,50; Eigenheimers blauwe f 1,80T,90; Ei genheimers drielingen f 1,301,50; bon te en blauwe poters f 1,301,50 alles per hl. Westl.andsche zand 4; Wéstlandsche kleine zand f 3,20 beiden per kg met redelijken aanvoer, kalmen handel. Vlas-aanvoer; 15850 kg blauw, schoon f 6575: 3000 kg Groningsen f 60-70; 13.100. Hollandsch Geel f 6375; 2475 kg Dauwroot f 5056 alles per kg De markt w.as heden ongeanimeerd voor de betere soorten was er een'ge kooplust, maar de lagere soorten waren voor de betere soorten was er eenige prijsverlaging. Een klein gedeelte van het aangevoerde vlas bleef onverkochl. Buitenlandsche gronen. (Op de condi tiën van de Rotterd. Graanbeurs bij min stens 5 last, gezond, boordvrij). Stem ming: prijshoudend. Mais (per 2000 kg) Gele La Plata aangekomen B 141.50, stoomend D 142; La Plata Cinquantino disponibel A 148; Amerikaansche mixed nummer 3 aangekomen 138; gele Amerikaan sche nummer 3 stoomend n. a. 138 137; ladend geladen 135%; gele Amerikaansche nummer 2 stoomend 137; geladen gestoomd P 135%; Ame rikaansche mixed nr. 2 stoomend 137; geladen gestoomd f 136; Afrikaansche 2 aangekomen 138)4; stoomend 139; nieuwe soort Afrikaansche nr 3 stoomend 138%; gele Yougo-Slavi- sche dag verwacht 139. Binnenlandsche granen (per 100 kg) haver 6f 6.85; Gerst Chevalier 8 8.10; rogge tot 7.40. Peulvruchten (per 100 kg.) Erwten, kleine groene 8.5010.75; Schok kers IJf 17.50; Bruine Boonen 8.50—11.50. Amsterdamsche aardappelprijzen, Amsterdam, 20 Dec. Zeeuwsche bonte en blauwe f 2.652.90, idem Be velanders f 22,20, idem bintjes f 2 2,10, idem Eigenh. f 2.10—2.20, idem po ters f 1.701.85, Noord Holl. Eigenh. f 22.10, IJpolder Bevelanders f 1.80 1.90, Friesche borgers I 2.152.30, idem bintjes f 22.10, idem blauwe f 2,60 2.90, idem redstar f 2.402.70, Duin- zandaardappelen f 33.20, Drentsche zandaardappelen f 2.252.50, alles per hl. Aanvoer 460.000 kg. STAATSLOTERIJ, (Trekking van heden). f 5000: 19027. 1500: 12355. 1000: 9197 13316 400: 1259 7209 12277 12998. 200: 5540, 11599, 15975. f 100: 2063 6825 7056 7983 14323 16274 16806 19322. BURGERLIJKE STAND. Hoofdplaat. Getrouwd: C. Hoefnagels jm, 41 j. en R. E, M. de Poorter jd. 36 j. Bevallen: C. Geernaert, geb. Dirkx d Overleden; M. J. Bruysschaart 70 j. echtgen. van J. Ocké. (IJz.) Oostkapel'e. Van 1118 Dec, Ondertrouwd: F. J. Schlüter 42 j. en P. IJtsma 37 j. Vrouwenpolder, Van 1218 Dec. Getrouwd: L. de Nood im. 25 j. met M. Kribbe jd. 24 j., G. de Regt jm. 24 j met A. van den Broeke jd. 24 j. Heden overleed onze beste Tante, M. J. LOREER, in den ouderdom van ruim 84 jaar. Namens de familie, M. J. LORIER. Middelburg, 19 Dec. 1937. Heden overleed tot onze diepe droefheid, na een ge duldig lijden, onze geliefde Echtgenoote, Moeder, Be huwd-, Groot en Overgroot moeder, MARIA GERNLER, geb. Beun, in den ouderdom van ruim 74 jaar. Uit aller naam, J. P. GERNLER. Middelburg, 20 Dec. 1937. K. Noordstraat 53. Eenige algemeene kennisgeving. Op 18 December j.l. over leed te Rotterdam tot onze diepe droefheid, zacht en kalm, onze lieve Moeder, Mevrouw H. MULDER—BOON, in den leeftijd van 78 jaar. G. STAAL—MULDER. H. P. STAAL. Geen bezoek.

Middelburgsche Courant | 1937 | | pagina 3