SPOOT. LANDBOUW. -77- EEN VERBOD VOOR FRUIT AUTOMATEN. Zilveren jubileum bij de rijksveldwacht, RAAD VAN WEMELDINGE. DE COÖPERATIEVE MELK INRICHTING WALCHEREN EN DE T.B.C.-BESTRIJDING ONDER HET RUNDVEE. HET NEDERLANDSCHE RUNDVEESTAMBOEK. KORFBAL. WEDSTRIJDUITSLAGEN Z.K.B. ZEELANDIA I—SWIFT I 3—3. H.B.S. I—Madjoe II 1—5. (Ingez. Med.) VOETBAL. NederlandLuxemburg 40. Rust 1—0 De Boer maakt drie doelpunten. heeft wederom een succes met zijn ver schillende klassen meer geboekt. Wij schreven het reeds eerder en ook weer hierboven, de heeren-leden van Wilhelmina zijn turners eerste klasse en dit hebben zij nu weer bewezen door hun van groote kracht getuigende oefe- j ningen aan de ringen, een wel verdiend en warm applaus was een uiting van hulde. Alvorens over de laatste nummers te schrijven even een woord van hulde aan den heer J. den Hollander voor de be geleiding van de nummers der P.T.T. Acht dames van dit cabaret, gekleed in creolines en heeren-costuums, daarbij passend, waren aangekondigd als „Uit Grootmoederstijd" en hebben een keu- rigen lancier, die ook ons deed terug denken aan enkele tientallen jaren ge leden, gedanst. Het was een zeer interessante aan blik, het was rustig en stijlvol. Na een aankondiging van den heer Pitlo, dat het extraatje niet vergeten was, hebben Nel en Jaap Wisse met hun Indische liedjes besloten Zij hadden ook nu veel succes. j Voordat de danseressen optraden,' heeft de heer P. Luteijn, secretaris-pen ningmeester van het Middelburgsch Mu ziekkorps, het woord gevoerd, ten eerste namens den vertegenwoordiger van de werkende leden, Jante Mimuco, die den geheelen avond het militair saluut bren gende, op den hoek van het tooneel zat en met dankbaren blik de zaal inkeek, en ten tweede namens het bestuur, Spr. wees er op, dat het Middelburgsch Mu ziekkorps nu reeds 122 jaar bestaat, het is bij Kon. Besluit van 1815 inge steld als muziekkorps der d.d. schutterij zake niets te vinden ingesteld. Het zou-toch wel heel erg zijn als het korps verdwijnen zou, en dat de financieele toestand slecht is, weet spr. het beste. Men heeft met groote medewerking van directeur en werkende leden al heel veel bezuinigd. Zeker er zou nog meer be zuinigd kunnen worden. Men zou de Molenwater- en Abdijconcerten kunnen opheffen en de uniform kunnen doen verdwijnen. Maar als het zoover komt zal spr. de eerste zijn om het bestuur Ke verlaten. Intusschen dalen de inkom sten mede door het minder worden der contributie. Maar er zijn ook nog enkele sterren aan den duisteren hemel en al kunnen zij het zonlicht niet vervangen, zij schitteren toch en dan doelt spr. in de eerste plaats op het werk van de Mimuco. Spreker eindigt met woorden van hartelijken dank aan het Mimuco- comité en aan alle personen en vereeni- gingen, die op welke wijze ook aan het goede doel zulk een krachtige medewer king hebben verleend. De heer Pitlo heeft namens het Co mité hartelijk dank gebracht aan hen, die door persoonlijke medewerking of wel door het schenken van prijzen voor de vermakelijkheden enz. hunne mede werking verleenden en daarbij mede be wezen, dat het Muziekkorps in veler harten een voorname plaats in neemt. Gingen er na afloop van de voorstel ling verschillende personen huiswaarts, dat was toch-maar een klein percentage van alle aanwezigen en het overgroote deel bleef bij het zeer geanimeerde bal tot het uur van sluiten toe. Er was daardoor ook gelegenheid om door middel van rad van avontuur en verkoop nog enkele meer waardevolle artikelen aan de vrouw of den man te brengen. Het was een wel geslaagd slot van de Mimucodagen 1937. VUSSINGEN. In vrijwel alle café's hier ter stede waren den laatsten tijd zgn. fruitauto maten geplaatst. Deze automaten hadden weliswaar niets met fruit te maken, doch waren een groote attractie voor vele bezoekers, die hun goklust daarop konden botvieren. Het g'evolg was voor de meeste zeer teleurstellend, omdat menige gulden op deze automaten werd vergokt, terwijl de winst altijd nihil was. Immers had men al eens geluk, dan kon men wel penningen winnen, welke pen ningen echter geen geldswaarde had den, doch waarvoor men consumpties moest nemen,. Het is ons bekend dat meermalen een ruim verdiend weekgeld, of een groot gedeelte daarvan, op deze wijze werd verspeeld, met het gevolg, dat moeder de vrouw en de kinderen de dupe wer den. Zeer terecht heeft dan ook de com missaris van politie alhier het voorbeeld van vele collega's in andere plaatsen gevolgd, door een algeheel verbod uit te vaardigen. Van heden, Maandag af; zijn deze fruitautomaten verboden. WALCHEREN.. DOMBURG. In de zaal „Rehoboth" hield de afd. Domburg van den Ned. Chr- Landarbeidersbond, Zaterdag haar jaar vergadering. De bestuursleden J. van Rotten en C. Geertse werden herkozen. De aandacht der leden werd er op ge vestigd dat zij niet eigenmachtig moch ten optreden indien het per 1 Dec. a.s. in werkmg tredend arbeidscontract niet werd nageleefd, maar dat in dezen het hoofdbestuur het aangewezen lichaam is, om handelend op te treden, MELISKERKE. Komen aanloopen een jonge Duitsche herder. Inlichtingen bij den gemeenteveldwachter. ZUIO-BEVELANO. Zaterdag had in het voormalig kan tongerechtsgebouw Te Goes, de huldi ging plaats van rijksveldwachter brig, tit A. de Moor te Wemeldinge, die op ge noemden datum herdacht dat hij 25 jaar geleden in dienst trad bij het korps Rijks veldwacht. De voltallige brigade van de rijksveld wacht (13 man) was aanwezig. Door den heer Van der Lely, districts-commandant der Rijksveldwacht te Middelburg werd de jubilaris als volgt toegesproken: Dezen dag is voor U een mijlpaal. Ik zou zeggen voor elk politieman, die dit jubileum mag vieren. Heden is het 25 jaar geleden, dat gij op 28 November 1912, bij het korps Rijksveldwacht in dienst trad en werd beëedigd. Gij hebt altijd trouw, eerlijk en opgewekt uw plicht gedaan; Ongeveer 3 jaar hebt gij te Arnemuiden uw standplaats gehad en daarna als motordrijver op het rijks- politievaartuig R.P.X. te Veere. Daar hebt gij enkele jaren geleden van den minister van financien een dankbetui ging gekregen voor het gezamenlijk met de douane aanhouden van een schip met frauduleus vervoerde spiritus. Hier blijkt de goeden samenwerking' van rijksveld wacht en douane, Hetgeen ook het geval is met andere korpsen der politie. Het is mij een groot genoegen U mede te kunnen deelen, dat het den minister van justitie behaagd heeft U de medaille te verleenen voor 25-jarigen trouwen dienst. Hierna spelde de districtscommandant den jubilaris de medaille op de borst, en feliciteerde hem met deze onderschei ding, ook mede namens den inspecteur der rijksveldwacht. Daarna werd nog een enkel woord gesproken door den heer Boersma, bri gade-commandant der Rijksveldwacht te Goes, waarbij de jubilaris werd geschetst als een trouw, eerlijk en opgewekt po litieman en een goed kameraad. Hierna werd door den brig.-commdt., namens de brigade R.V.W. te Goes, den burgemeester en den gemeente-veld wachter van Wemeldinge den jubilaris een prachtige ets, voorstellende een gracht met oude gebouwen aangeboden De jubilaris dankte in enkele woorden den districts-commandant en den bri gadecommandant Boersma voor hun waardeerende woorden en vroeg aan voornoemden commandant ook zijn dank over te .willen brengen aan den inspec teur der Rijksveldwacht. KLOETINGE. De tegen Vrijdagavond belegde vergadering van „Landbouw en Maatschappij", is wegens gebrek aan belangstelling niet doorgegaan. Slechts 3 a 4 personen hadden aan den oproep gevolg gegeven. De collecte voor het „Dorus Rij kersfonds" heeft in deze gemeente ruim 23 opgebracht, terwijl de speldjesdag voor „Zonnegloren" ruim 14 opbracht. RILLAND-BATH. Zaterdag had in te genwoordigheid van de Raadsleden al hier, onder groote belangstelling de eer ste steenlegging plaats van het nieuwe Raadhuis. De burgemeester, de heer P. J. Dominicus, memoreerde de voorge schiedenis van den bouw. In figuurlijken zin is de eerste steen reeds gelegd in 1935, toen 5000 voor den bouw op de begrooting werd gezet en in 1936 toen wederom 4000 werd gereserveerd. Hierop werd door den burgemeester de eerste steen gelegd, waarop hij den Raad, den aannemer en de werklieden geluk wenschte met dit nieuwe gebouw, dat een sieraad voor deze gemeente be loofd te worden. Hij sprak de hoop uit, dat het werk in eensgezindheid en zon der ongelukken zal mogen verloopen. Hierop werd nog het woord gevoerd door wethouder v. d. Sande, den heer v. d. Poel, lid der firma Gebr. v. d. Poel te Lamswaarde, namens de aannemers, den architect S. de Koning alhier, en den heer J. J. van Gorsel namens den Raad. Aan de werklieden werd hierop door den burgemeester een enveloppe met inhoud en een kistje sigaren aan geboden. WEMELDINGE. Zaterdagvoormiddag vergaderde de Raad onder voorzitter schap van burgemeester Keijzer. Afwe zig met kennisgeving de heer D. M. de Jonge. Mededeeling werd gedaan van het we der in functie treden van mej. A. M. J. Zwitselaar, onderwijzeres aan de open bare school en van het aan den heer Jurrij verleende eervol ontslag als tijde lijk onderwijzer aan genoemde school. Voorts deelde de V o o r z. mede, dat voor de spaarregeling tot dusver zich geen deelnemers hebben aangemeld en dat B. en W. besloten ook dit jaar weer een kersttoeslag te verleenen aan werk loozen. Besloten werd tot onderhandsche ver huring van een perceeltje tuingrond ian de Vereeniging voor Christelijk Volks onderwijs voor den tijd van 5 jaren, ad 15,per jaar. Tevens werd besloten aan Ged. Staten ontheffing te verzoeken van de verplich ting tot het geven van onderwijs in het vak lichamelijke oefening op de open bare school. Tot lid van het B. A. werd ter voorzie ning in de vacature, ontstaan door perio dieke aftreding van den heer F. Burger die zich niet herkiesbaar stelde, be noemd de heer Jac. Burger Fz., met 5 ggga^ajgggEw^1''I, Ti- -t i iy iqniii stemmen, tegen 1 stem op den heer J. J. Lindenbergh Ez. De V o o r z. meende goed te doen van deze plaats den heer F. Burger dank te betuigen voor hetgeen hij in het belang van het armbestuur heeft gedaan. Spr. hoopte ook, dat de heer Jac. Burger Fz. een waardig opvolger van zijn vader zal zijn. Tenslotte werd een regeling getroffen t.o.v. de bewoning van de ambtswoning van den Burgemeester na 30 November a.s, en werden mededeelingen gedaan aangaande de nakoming der geldelijke verplichtingen van enkele eigenaren van plaatsjes ingevolge de landarbeiderswet en de weigering van een vijftal bewoners aan de Wilhelminastraat om mede te werken aan de voltooiing van de ver breeding dezer straat, hetgeen een be treurenswaardige houding werd ge noemd. pfj; JlLet of zonder? Dat is de vraag, wanneer U aan hart en zenuwen de vereischte zorg wilt besteden.Waar voor echter met? De echte Koffie Hag zonder coffeine verschaft U alle ge noegens van prima koffie uit de beste productiestreken! Koffie Hag bekomt inderdaad be ter, ook 's avonds laat. Bovendien worden door het vermaarde Hag- procédé de krachtige smaak en het kostelijke aroma van de fijnste hooglandkoff ie voor 100% gewaar-^ borgd. Ook de tweede soort, ,,Sanka", is heel goed en kost slechts 44 ets. per pakje. (Ingez. Med.) In verband met de tbc-bestrijding onder het rundvee hield de Coöpera tieve Melkinrichting „Walcheren" Za- teardagm ddag in St, Joris te Mid delburg een- buitengewone ver gadering, welke de voorzitter, de heer S. Simonse van Sint Laurens opende mét een woord van hartelijk welkom en zulks in het bijzonder tot de heeren P. Stehouwer uit Breda en L. W. de Waardt, directeur van den vee- en. vleeschkeuringsdienst. Het deed spr. genoegen, dat vele vertegenwoordigers van plaatselijke veefondsen aanwezig waren. Het bestuur v,an de Coöperatie besloot de tbc-bestrijding onder het rundvee ter hand te nemen en jvil ook eventueel aangeslotenen bij een der plaatselijke veefondsen in de gelegen- hend stellen daaraan deel te nemen. De heer A. Geschiere JHzn. te Grijpsker- ke zal den Brabantschen Zuivelbond, waarbij de Zeeuwsche Coöperatie Zui velfabrieken zijn aangesloten, ;in de Prov. Vereen'ging vertegenwoordigen. Vervolgens hield de heer Stehouwer een lezing over de tbc-bestrijding, die aanleiding werd tot het stellen van vele vragen, als evenveel bewijzen dat het onderwerp ook op Walcheren de volle belangstelling van de veehouders heeft. Nadat de voorzitter had medege deeld, dat de gelegenheid tot inschrij ven was opengesteld tot uiterlijk 10 December a s. sloot hij na dank te hebben gebracht aan de heeren Ste houwer en de W.aardt voor hunne be langrijke mededeeljingen in deze ver gadering. de bijeenkomst. Een aantal personen gaf zich reeds tot deelne ming aan de tbc-bestrijding onder het rundvee op. Verplichte stierenkeuring. In het jaarbeursgebouw te Utrecht kwam Zaterdag de vereenig ng Het Ne- derlandsch Rundveestamboek in alge- meene vergadering bijeen. In zijn ope ningswoord wees de voorzitter, de heer H. W. Kuhn uit Naarden, op den gun- stigen toestand van de vereeniging. In verb.and met zijn groote verdiensten voor de vereen'ging werd de aftreden de secretaris, de heer Haan, die zich niet meer herkiesbaar stelde, met al- gemeene stemmen tot lid van verdien ste benoemd. In het jaarverslag werd gewezen op de gunstige resultaten naar aanleiding van de verpLchte keuring voor stie ren, waartoe in 1936 de provinciale staten van Utrecht het initiatief heb ben genomen. Deze keuring bleek ten volle de instemming te hebben van de Utrechtsche veehouders. Naar aanle ding van deze mededee lingen besloot de vergadering, dat men deze verplichte keuring moet instellen, en dat zij geregeld moeten worden door de provinciale afdeelingen der ver eeniging en net door de overheid. Nadat de heer Kuhn had medege deeld, dat hij besloten was dit jaar als voorzitter af te treden, werd op zijn voorstel de heer J. L. .Nijsingh te De le klasse: ZeelandiaSwift I 33. 2e klasse: H. B. S. IMadjoe II 15. Switt II—H.B.S. II 14—1. Onze voorspellingen zijn ditmaal al heel slecht uitgekomen. De verwachte overwinning van H.B.S. is een flinke nederlaag, de verwachte nederlaag van Swift is een gelijk spel geworden. Voor de verkeerde voorspellingen zijn echter verzachtende factoren aan te voeren. Madjoe 2 verscheen met een zeer ver sterkt twaalftal, vergeleken bij de vo rige week en Swift 1 kon tenslotte nog met een volledig team tegen Zeelandia den strijd aanbinden. Voor Swift I is het een mooi resultaat geworden, al mag men niet uit het oog verliezen dat zij niet over geluk te kla gen heeft gehad. Voor Swift is dit gelijke spel inmiddels een prikkel om te trach ten de 2e plaats te bereiken. In de 2e klasse nestelde Swift 2 zich door een groote overwinning op de H. B.S.-reserves vaster op de eerste plaats maar Madjoe 2 zorgde ervoor dicht in de buurt te blijven. Daardoor behoudt zij haar kansen op deze plaats. Wij zien in Madjoe 2 de ernstige concurrente van Swift 2, hetgeen de spanning inmiddels ten goede zal komen. Hier volgt de stand voor de 2e klasse: Club gsp gw gl vrl pnt dipt Swift 2 3 3 0 0 6 26—1 E.W.W. 3 2 0 1 4 5—7 Madjoe 2 2 1 1 0 3 73 Swift 3 3 0 2 1 2 5—7 H.B.S. 1 3 1 0 2 2 5—14 H.B.S. 2 4 0 1 3 1 4—20 Zooals te voorzien was zou dit een zware strijd worden, want als Swift I verloor dan was de laatste kans op het kampioenschap verloren. Zeelandia speelde met één invaller. Direct in 't begin zat de spanning er reeds in. Er werd in een hoog tempo ge speeld. Na tien min. spelen scoorde H. Bruggeman op keurige wijze het eerste punt. 10. Nu kwam Swift even opzetten en het gelukte G. de Ru den stand gelijk te ma ken. (11), De Swift-verdediging kreeg het nu zwaar te verantwoorden. Vele schoten van Zeelandia mislukten, maar na ver loop van tijd gelukte het mej. Ganzeman en den heer Meijer de stand op 31 te brengen. Even voor de rust maakt Cam per er met een mooi schot 32 van. Na de rust kreeg de Swift-veraeaiging het weer zwaar te verduren, maar er wilde geen punt voor Zeelandia vallen. Na langen tijd kon Swift weer ten aan val trekken. Camper bracht voor Swift uitkomst door de partijen weer op gelij ken voet te brengen (33). Nu herwonnen de Swiftianen hun moed. De Swift-verdediging was niet meer te passeeren. Zooveel te nader het einde kwam, zooveel te ruwer werd de wedstrijd. Zeelandia zag zich de winst kans ontnomen en probeerde nu met ge dekt doelen nog iets te bereiken. Even voor het einde werd de Zeelandia-spe- ler W. v. Wingen wegens ruw spel het veld uitgestuurd. Dit bracht geen ver andering meer en zoo kwam het einde van deze ontmoeting met een gelijk spel 3—3. Het spel is slechts 1 minuut oud, als H.B.S. door P. Eiff de leiding neemt (10). Na eenige mislukte pogingen brengt Van Doorn den stand weer gelijk (11). Het spel goft heen en weer; er wordt in hoog tempo gespeeld. Na 25 minuten vindt mej. T. de Koning den korf (12). Voor de rust wordt dan niet meer gedoelpunt. In de tweede helft is H.B.S. aanvan kelijk sterker. Goede kansen gaan ech ter door slecht schieten verloren. Uit een snellen aanval weet J. Smit na 12 min. de score voor Madjoe te verhoogen (13). Madjoe neemt nu langzamerhand het heft in handen. Baars maakt er 2 min. later met een mooien worp 14 van. H.B.S. weert zich geducht, doch het helpt niet. 10 min. voor tijd brengt Lenselink den stand op 51 voor Mad joe, waarmee ook het einde komt. Bei de twaalftallen kunnen op een goeden wedstrijd terugzien. Scheidsrechter Quekkelberghe nam vaak dubieze beslis singen. Swift IIH.B.S. II 14 1 Men qualificeerde het spel in den wedstrijd tusschen Swift II en H.B.S. II als zijnde van kat en muis. Inderdaad kon van een redelijke krachtsverhou ding in het veld moeilijk gesproken wor den. Swift II domineerde dermate, dat H.B.S. II er sporadisch aan te pas kwam. Nu moeten de H.B.S.ers deze nederlaag maar niet al te zwaar opvatten, want voor de, meerendeel nog zeer jeugdige^ spelers en speelsters, kan deze ontmoe ting leerzaam geweest zijn. In het wed strijdwezen worden uit groote en vele nederlagen dikwijls de schoonste over winningen geboren. Het heeft geen zin een spelverloop hier te memoreeren; het zou een op- Wijk bij acclamatie als zijn opvolger benoemd. De aftredende voorzitter werd ver volgens naar aanleiding van zijn 15-1,9.- rig voorXtterschap harteliik toege sproken en eveneens tot lid van ver dienste der vereeniging benoemd. FL. 1.40 PER FLACON IN APOTHEKEN EN DROGISTERIJEh somming van Swift-aanvallen zijn. Mej. A. Tazelaar opende de score en voor de rust brachten B. de Jonge, mej. T. Ree kers (2 X), J. Reekers en J. Minnaar den stand op 60. En in de tweede helft ging men op denzelfden voet verder. B. de Jonge (2X), Crucq, mej. Reekers voerden den stand op tot 100. Toen gelukte het mej. A. Nieuwenhuize een tegenpunt te maken. De eer was dus ge red. Tenslotte waren 't Minnar, Kasteel (2 X) en Crucq welke den stand op 141 brachten. Toen voorkwam scheids rechter Leeflang, die goed leidde, door het eindsignaal te geven, een nog hoo- gere score. Nederland heeft het driehoekstour- nooi met Belg en Luxemburg in de voorronde v,an de wereldkampioen schappen, goed ingezet; met 40 sloeg het Nederlandsche elftal in het Feijenoordstadion te Rotterdam, waar in zich zeker 45,000 toeschouwers be vonden, de Luxemburgers. Door deze overwinning met flinke cijfers mag men er practisch rekening mee houden, dat Nederland zich geplaatst heeft voor het eindtournooi der wereldkam pioenschappen, dat in Juni van het volgend jaar in Frankrijk wordt ge speeld. Geflatteerd is deze overwinning niet. In de eerste helft gaf het Luxemburg- sche elftal een partij voetbal ten beste welke zeer mee viel. Technisch was het zeer behoorlijk, er werd met tempo en met geestdrift gespeeld en meer d,an den kleinen 1<0 voorsprong verdien de het Oranje-elftal bij de rust zeker niet. Maar na de pauze bleek al spoedig dat de Luxemburgers te veel van hun krachten hadden gevergd. Het tempo verm:nderde, het verband tusschen de linies werd zwakker, en een half uur voor het einde waren vrijwel alle Lu xemburgers uitgespeeld. In dit licht be zien viel het niet te verwonderen, dat de veldmeerderheid van Nederland, naarmate de ontmoet'ng vorderde, steeds grooter werd. De Luxemburg- sche verdediging werd murw gespééld, er moesten tenslotte wel doelpunten komen. Dat De Boer in de tweede helft drie doelpunten maakte, was eep ver heugend verschijnsel, vooral ook om dat de KFC-er daarvoor reeds ver scheidene malen staaltjes van zijn kun nen heeft laten zien. Het midvoorvraag- stuk is nog niet definitief opgelost, maar er zit perspectief in. Een belangrijk punt is, dat deze over winning behaald is met een gedeelte lijk verjongd elftal. Wij slaan nog geen juichtoon aan, ook niet na de groote overwinning van dezen middag, omdat wij maar al te goed weten, dat het Luxemburgsche elftal als een der zwak ste van Europa moet worden be schouwd, terwijl wij ook niet blind zijn voor de talrijke zwakke momenten van de Oranjeploeg. Maar aan den ande- rn kant is het onze overtuiging, dat men, voorzichtig zoekend en langzaam opbouwend en met hard werken, van d't elftal in de toekomst weer een glo- rieploeg kan maken, welke tot prach tige verrichtingen tegen de beste lan den van Europa in staat is. De wedstrijd. Het begin was al zeer matig. De Lu xemburgers waren iets meer in den aanval en aangez'en Kuppen er niet in kon komen, was er een gat op het middenveld, waarvan onze tegenstan ders uitstekend wisten te profiteeren. Ook de Hollandsche verdediging bleek geruijmen tijd noodig te hebben zich in te spelen. De tegenaanvallen van het Nederlandsche elftal hadden voor- loopig ook ,al niets te beteekenen. Bovendien was de Luxemburgsche ver dediging snel bij het ingrijpen en reso luut in het wegwerken. Er werd in hoog tempo gespeeld het ploegverband bij de Luxemburgers was uitstekend met den spil Bommertz als u tblinker. Het afwerken van de aanvallen liet evenwel te wenschen over en vooral het beslissende schot ontbrak. Lang zaam maar zeker werd Nederland in het veld iets sterker, maar het klopte nog lang niet. Na ruim een half uur spelen stormde P,aauwe naar voren, gaf op het goede moment aan De Boer over. deze plaat ste naar Van Spaandonck, die zwaar gehinderd wilde sch eten, maar hij zag het nuttelooze hiervan in, spealde zacht terug op Smit, die rustig in den rech terhoek schoot, buiten bereik van Ho- scheid (10). Van dat moment af ging het in het Nederlandsche elftal steeds beter. De debutanten hadden hun premièrevrees overwonnen. Na d aanvanl doch al opgevot niet ko ache m de voo spel te het veij Het nu volj genome 20 min naar E het lede en wis den u passeer Na 3 landscl Smit. c ten va zond 1 schot De heel u Zich tei heel a: fensief houden die dri stand In da een gl ken. V spelers ia heel deriea»; tere p beo ve van di nog aa het ko ontken;, niet ge le jareil digen nen heil En El belangi I over zI zifn. Dl ten Tc I helft kj eigen a«o tu l die ot Van tuigen:I Onv(l maar o| Nederkl «te vra Maai den wl het fe* «tgemMj linies waren heel. Z den link Van moeilijl lijk bet vlot ei is verr maar r I klasse.I PaauwJ twijfelc I der in altijd de twe is ong< speurer kend g in de daarvoc doel ze Voortre Witter kant he voorzet! teamge In h doelma achters kranig zeer st midden de bes zwakst het mi vallers De reet.

Middelburgsche Courant | 1937 | | pagina 6