Deze Courant DE TELEX SPORT, GEMENGD NIEUWS. LAATSTE BERICHTEN. DE ROODE KRUIS-OEFENING OP MORGEN. u j tennis. burgerlijke stand. PERSKRONIEK. weerkracht te land. De ramp met de T 13. Britsch pachtgebied tegenover Hongkong gebombardeerd. KAPELLE. Inzake de morgen in Brabant en Zee land te houden Roode Kruis-oefening, wordt ons nog het volgende gemeld: De algemeene leiding der oefening is opgedragen aan den legercommissaris kolonel b.d. W. J, Lucardie, aan wien is toegevoegd de militaire commissaris lui tenant-kolonel b.d. J. de Waal, Was tot nog toe de onderstelling meestal gebaseerd op natuurrampen, zeer ernstige groote ongelukken e.a., zoo zal dit jaar een deel van de oorlogstaak van het Roode Kruis als grondslag van de oefening worden genomen. Het doel der oefening is n.l. het be oefenen van een gedeelte van den dienst op een afvoerstation en in een afvoer- haven, alsmede het inrichten van een hulpzieken-inrichting tegelijk met het verleenen van eerste hulp en het inrich ten van spoorwagens en vrachtauto's voor het vervoer van zieken en gewon den met voorbereid en geïmproviseerd materiaal. Daarvoor dient de volgende onderstel- ling: Blauwe en Roode troepen zijn in een hevig gevecht gewikkeld ten Oosten van Breda. Op den 16en October zijn tusschen 8 en 11 uur aan de afdeeling „Vervoer" van het afvoerstation Etten-Leur van een der hoofdverbandplaatsen 50 gewon den aangekomen, die door de zorg van het Nederlandsche Roode Kruis per trein en auto-vaartuig moeten worden ver voerd naar de evacuatieplaats Zeeland (Goes) en naar de afvoerhaven Bergen op Zoom. Daar de oefening te Etten-Leur be gint, moeten de gewonden, die in werke lijkheid geheel verbonden aldaar zouden aankomen, nu nog eerst van verbanden worden voorzien, terwijl ook de spoor wagens en vrachtauto's gereed moeten worden gemaakt voor het vervoer van zieken en gewonden. Nadat dit is geschied, worden de zie ken en gewonden ingeladen en begint het vervoer per extra-trein en auto. De trein gaat dadelijk door naar Goes; de auto's gaan naar Bfcrgen op Zoom, waar intusschen een schip gereed is gemaakt om de gewonden verder te ver voeren naar Wemeldinge, vanwaar zij weder per auto naar Goes worden gedi rigeerd. Met de leiding der werkzaamheden te Etten-Leur is belast de mil. commissaris, majoor b.d. J. M. van der Heyde; met die te Bergen op Zoom de mil. commissa ris, kolonel b.d. J. van Arkel, terwijl als chef van de hulpziekeninrichting te Goes zal optreden dr. Verspyck Mijnssen. Deze heeren krijgen de beschikking over de noodige doktoren van de trans portcolonnes, alsmede van de noodige helpers en helpsters van de colonnes Helmond, Eindhoven, Tilburg, Waalwijk, Oisterwijk, Breda, Bergen op Zoom, Mid delburg, Vlissingen, Terneuzen en Zaam- slag. Het station Goes wordt gedeeltelijk ingericht als uitladingsstation. Vandaar worden de gewonden getransporteerd (gedragen) naar de hulpziekeninrichting en daar opgenomen. Deze hulpziekeninrichting is gevestigd in het Weeshuis te Goes, dat in werke lijkheid ook als zoodanig dienst zal moe ten doen, hetgeen alles minutieus is voorbereid. Voor deze oefening zullen echter maar 27 bedden worden opge slagen. Het voor deze inrichting benoo- digde materiaal wordt uit Den Haag aan gevoerd in werkelijkheid zou dat in Goes moeten worden verzameld het materiaal voor het inrichten van de spoorwagens wordt welwillend beschik baar gesteld door den inspecteur van den geneeskundigen dienst der landmacht. Het ligt in de bedoeling na afloop der oefening een défilé te houden waarbij eene plaatselijke muziekvereeniging haar medewerking zal verleenen. Na afloop daarvan worden de transportcolonisten en helpsters vereenigd aan een geza- menlijken maaltijd. KORFBAL Z. K. B. Voor de competitie Oostelijk Zeeland 's voor morgen vastgesteld: Axel: Ra- pide'Togo. Op het veld der voetbalver. Dom burg te Westhove zal morgenmid dag een propagandawedstrijd gespeeld worden tusschen HBS I en Swift II Na afloop van den wedstrijd vindt in het vereenigingslokaal te Domburg een vergadering plaats, waarin getracht zal worden tot opricht'ng van een korf - balvereeniging te Domburg te geraken. Wintercompetitie Z. K, B, De wintercompetitie v,an den Z. K. B, betreffende Walcheren en Zuid-Beve land zal op 23 October beg'nnen, In de le klasse zijn ingedeeld: Madjóe I te Vlissingen, Swift I te Middelburg, Togo te Goes en Zeelandia uit Hans- weert. In de 2e klasse zullen uitkomen: EWW te Vlissingen, HBS I en II te Mddelburg, Swift II en III te Middel burg en vermoedelijk Madjoe II uit Vlissingen. Nederland neemt deel aan de wedstrijden om den Koning Gustaaibeker Naar wij vernemen heeft het bestuur van den Nederlandschen Lawntennis Bond alsnog besloten om in te schrij ven voor het tournooi om den Koning Gustaafbeker. Het ligt in de bedoefin, om vooral jonge spelers in deze wed strijden een kans te geven. OFFICIER SCHIET ZICH PER ONGELUK VOOR HET HOOFD, Hedenmorgen werd in een der hotels te Groningen een gast met een schot wond in het hoofd in zijn kamer gevon den. Vanuit deze kamer werd drie keej gebeld, waarna een der kellners zich naar boven begaf. Bij het openen van dt kamerdeur rook hij direct een scherpe kruitlucht, en vond den gast, achterover liggende op het bed, met een bloedende wond midden in het voorhoofd. Onmid dellijk werd de politiedokter gewaar schuwd, die den patiënt onderzocht. Daarbij bleek, dat een kogel in het voorhoofd naar binnen was gedrongen, maar niet door de hersenen was gegaan. Waarschijnlijk heeft het projectiel in schuine richting het hoofd geraakt. De kogel bevond zich achter het oog. Naar voorloopig verbonden te zijn werd de patiënt overgebracht naar het acade misch ziekenhuis. Het slachtoffer blijkt te zijn de reser ve eerste luitenant der administratie S., afkomstig uit Amsterdam, die in Gro ningen eenige dagen onder de wapenen is. Hij verklaarde hedenmorgen bezig te zijn geweest zijn koffer te pakken waarin zijn automatisch pistool lag. Op onverklaarbare wijze is het afgegaan. De luitenant S* had toen nog gelegen heid om te bellen. De toestand van het slachtoffer is momenteel niet ongunstig. EEN MERKWAARDIG ONGELUK. In een auto door een paard gedood. Op een verkeersweg v«n twaalf me ter breedte bij Whipton in Exeter is een paard, dat uit een wei ontsnapt en op hol geslagen was, op een auto terecht gekomen. Het dier b.ad klaar blijkelijk geste'gerd toen het den auto voor zich zag en kwam met volle kracht neer op het dak van den auto, waar het doorheen ging. Een 36-jarjf|e gehuwde vrouw in dn auto was op süg dood, een andere dame werd ernstig gewond, haar man, die aan het stuur zat kreeg een gat in zijn hoofd, en de vierde inzittende, ook weer een gehuw de vrouw, kreeg een zenuwtoeval. Het paard st erf kort n,a de botsing. Het gezelschap in den auto keerde terug van een vacantie-uitstapje in De von. De m,an van de vrouw, die ge dood werd, zat in een volgenden auto. Een vreemde geschiedenis. Een merkwaardige zaak houdt de gemeente- en rijkspolit'e van I J s- selmuiden op het oogenblik be zig. Zondagmiddag deed de zoon van een 42-jarige vrouw uit die gemeente aangifte, dat zijn moeder des Zater dagsavonds, op den donkeren weg naar het dorp Wilsum, w,as aangerand waar bij ze vrij zwaar was m'shandeld. De sporen dezer mishandeling heeft de vrouwenarts kunnen toonen. Zelfs ver telde ze ervan, dat ze des avonds om streeks zeven uur, komende van Kam pen, waar zij inkoopen h,ad gedaan, op den dijk in het Broek had geloopen. Ze was twee mannen gepasseerd, die over hun fietsen gebogen stonden. Terwijl ze doorliep greep een van de zen haar van achteren vast, en de an der duwde h.aar een zakdoek in der. mond. Na de aanranding, waarbij haat kleeren werden gescheurd, verdween 't tweetal op de fiets 'n den polder. Hoewel het verhaal geloofwaardig leek, had de politie vermoedens van twijfel omtrent de juistheid. Ze zocht ook in andere richting d,an de aange- gevene, en heeft thans den twintigja rigen zoon van de vrouw gearresteerd, op vermoedens van aanranding van zijn moeder, met de bedoeling haar van haar geld te berooven. De jongen is in voorloopige hechtenis gesteld, meldt het Hbld. GROOTE BRAND OP SUMATRA EISCHT NEGEN DOODEN. Te Fort van der Capellen nabij Pa- dang (Sumatra) is een groote brand uit gebroken, waarbij achttien blokhuizen in den asch zijn gelegd. Negen personen zijn gedood en elf gewond, waarvan drie zwaar gewond. De schade aan de huizen bedraagt ongeveer achtduizend gulden en die aan goederen circa zeventien duizend gul den. Het verzekerde bedrag beloopt slechts duizend gulden. De oorzaak is onbekend. Middelburg. Bevallen; A. C. Cosijn-van Bokstel d Overleden: M) C. Hadthoorn 57 j, geh, met L. C. Koster, M. Gilde 68 j. geh. met J. Poerstamper. Ondetrouwd: K. Wouterse 32 j. en C. Louwerse 28 j,, P. J. van Ouwerkerk 27 j. en L. S'turm 21 j. Getrouwd D. Verburg 26 j. en S. de Bree 21 j., !M'. Jesaijes 36 j. en Th. Mi Back 31 j. Goes, Gettrouwd: G. J. Ploegaert 25 j. jm. en J. Schrijver 24 j. jd., J. v. Sprong 25 j. jm en A. J. Boot 22 j, jd., J. M. Holle- brandse 31 j. jm. en J. de Kok 26 j. jd. Ondertrouwd: Th. J. v. d. Peijl 29 j. jm. en J, Heijboer 26 j. jd. Bevallen: Wj van Hekke geb. San dee dochter. (D.Z.) Naar aanleiding van de offers, welke thans voor onze defensie worden ge vraagd, wijst de militaire medewerker van het Handelsblad (lib.) er op, hoe verheugend het is, dat de regeering zich thans bereid toont haar krachten in te spannen om het verzuimde in te halen en de weerkracht tot het door de om standigheden vereischte peil te verhoo- gen. 1 i „Zooals men weet, zijn de gewone uit gaven ten laste van het hoofdstuk der defensie dit jaar 25.5 millioen hooger ge raamd dan het vorige jaar. Deze verhoo ging spruit echter nog niet voort uit de voorgenomen bijzondere maatregelen ter versterking van de weermacht. In hoofd zaak is ze gevolg van de overbrenging van uitgaven, die in vorige jaren op een ander hoofdstuk der begrooting of op het defensiefonds waren geboekt, zoo mede van prijsstijgingen, natuurlijken aanwas der uitgaven e.d. Zelfs zou de gewone begrooting in enkele opzichten hooger geweest zijn, indien de regeering geen rekening had kunnen houden met normale aanvullingen, die zij ten laste van den kapitaaldienst gebracht heeft. Bijzondere vermelding verdienen de verhoogingen voor de luchtvaartafdee- ling en de industrieele mobilisatie, ieder met een half millioen. Voor de lucht- vaartafdeeling zal deze verhooging een gewenschte uitbreiding der gelegenheid tot oefening mogelijk maken. Voor de industrieele mobilisatie vertegenwoor digt het halve millioen waarschijnlijk al leen een eerste begin: een reëele ver zorging van dit onderwerp zou ongetwij feld heel wat meer vragen. De groote vermeerdering van uitga ven is ten laste van den kapitaaldienst gebracht. De regeering wil voor de ver sterking der weermacht in vier jaar een bedrag van 157.5 millioen uitgeven, waarvan 137 millioen voor de landmacht. In 1938 zullen dan van het totale bedrag 41.5 millioen beschikbaar komen, waar van 36 millioen voor de landmacht. De voornaamste posten voor de land macht zijn: bijna 14 millioen voor wapening en uit rusting; 1 mill'oen voor genie-materieel; ruim 9 millioen voor vliegtuigen; 2,6 millioen voor vliegparken; 1,2 mill oen voor gasbescherming; 3,75 millioen voor kleeding enz.; bijn.a 3 millioen voor magazijnen. De bestemming van de eerste dezer posten is niet gedetailleerd opgegeven. Blijkens de toelichting moet er heel wat gebeuren. Zij zal dienen voor: uitbreiding van het zg. infanterietfe- schut, zijnde het voornaamste afweeF- wapen tegen vechtwagens; versterking van de luchtdoel-artille rie, zijnde het voornaamste wapen voor de rechtstreeksche verdedig'ng tegen luchtaanvallen; - versterking van de lichte troepen met gemotoriseerde en gemechaniseerde strijdkrachten; zoomede versterking van het artilleristisch vermogen bij het veldleger. Het is du delijk, dat voor al deze doeleinden niet met 14 millioen vol staan kan worden. Maar wij rijn hier mee ook nog eerst aan het begin van het vierjaarsplan. Met name zai vooi de verdediging van alle belangrijke cen tra tegen luchtaanvallen nog zéér veel nood g zijn: moge daarop in het bijzon der de inspanning der volgende jaren gericht worden. Ten slotte verdient vermelding, dat de minister voor de toekomst reeds een verhooging der gewone uitgaven met 17,3 mill'oen (waarvan 15,8 millioen voor de landmacht) heeft aangekondigd voor onderhoud en geregelde vervang ing van het o.a, uit den kapitaaldienst aan te schaffen materieel. Daar zal het natuurlijk niet bij blijven: voor rente en aflossing der op den kapitaaldienst ge maakte schulden, voor de uitbreiding van den dienstplicht enz. zullen er ze ker nog eenige tientallen milüoenen bij komen. Aan hoogere uitgaven voor de de fensie is niet te ontkomen. Het is ook boven twijfel verheven, dat de natio nale veiligheid, het éérste Rijksbelang, groote offers waard is. En met de voorbeelden voor oogen van de consequenties in het bijzonder van weerloosheid tegen de modern^ gev,aren, zal ons volk ongetwijfeld be reid zijn de daardoor gevorderde las ten blijmoedig op zich te nemen." krijgt dag en nacht uit alle oorden der wereld het nieuws toegezonden per vol-automatische verreschrijfmachine Abonneert U op de courant, die U het wereldnieuws snel en accuraat in uw huis brengt. Begrafenis der slachtoffers. Heden vond te Soerabaja de plechtige teraardebestelling plaats van zeven slachtoffers, die gevallen zijn bij de i ramp van de T 13. j De lijkkisten werden vervoerd door i' drie lijkkoetsen, overdekt met kransen. Bij het verlaten van de ziekeninrichting zetten de pijpers van de marine een treurmarsch in. Het publiek sloeg ontroerd het vertrek uit de centrale burgerlijke ziekeninrichting gade. Lang zaam en statig trok de stoet door de stad langs den Darmo-boulevard naar den doodenakker, waar de autoriteiten reeds waren vereenigd. Tevens waren daar aanwezig ds. Eckenhausen, ds. Ha mel en pastoor Van Ravestijn. Ook was de burgemeester van Soerabaja, mr. Fuchter op de begraafplaats aanwezig. De drie weduwen van de gevallen ge huwde slachtoffers wachtten hier de komst van den droeven stoet af. Duizen den waren naar de begraafplaats op Kembang Koening gekomen, waar onder doodsche stilte de lijkbaren naar de gra ven werden gedragen. Aan de linker en rechterzijde van de groeve stond een vuurpeleton mariniers opgesteld. Op de kisten lagen de verschillende onder- scheidingsteekens, op die van wijlen Uurbanus steek en sabel, en op die van de overige mannen de dienstchevrons. Er was een groot massa-graf gedol ven, waar om heen zich aan drie zijden de militairen en de pijpers hadden ge schaard, terwijl aan de vierde zijde fa milieleden en vrienden van de geval lenen hadden plaats genomen. Dan klinkt het commando: „vuur". Een voor een worden de kisten, gedekt door de Nederlandsche vlag, boven de kuil ge tild, terwijl wapenmakkers door het werpen van bloemen een laatsten groet brengen. Als de kisten boven de groeve staan, klinkt een tweede salvo, op hetzelfde oogenblik worden de geweren gepresen teerd en klinkt een koraal over den doodenakker. De aanwezige militairen brengen het militair saluut, de burgers ontblooten het hoofd, Dan nemen de slippendragers de vlaggen van de kis ten, een officier doet zulks bij de kist van wijlen Uurbanus en hierna com mandeert de kapitein van de mariniers: „afvieren". Dit commando wordt zeven maal herhaald, het eerst voor het stof felijk overschot van Uurbanus, dan voor Pronk, wiens kist naast die van wijlen Uurhanus wordt geplaatst, en zoo verder voor de vijf anderen. Pastoor Van Ravestijn, geassisteerd door twee koorknapen, verricht dan de absolute voor de drie katholieke slacht offers. Hierna treedt de marine-commandant naar voren en spreekt namens den mi ll ster van defensie en den commandant van de zeemacht. De commandant zegt, dat hij in zijn lange ambtsperiode nog nimmer voor zulk een moeilijke taak heeft gestaan als thans, nu bij de r.amp, welke de T- 13 trof en waarbij negen dappere, flin ke mannen het leven lieten. „Ik noem geen namen en geen ran gen, omdat in het aangezicht van den dood alle verschil wegv.alt. Het lot dat hen trof kan ons eiken dag beschoren zijn, doch wij willen hier getuigenis afleggen van den vasten wil om onze plicht te doen, zooals zij dat deden die heengingen. Zij zijn niet verloren voor hun naasten en voor ons, doch alleen voorgegaan op den weg naar het onbe kende. Onze groote deelnem'ng gaat uit naar de nagelaten familie en betrekkingen. Wellicht mogen deze eenigen troost vinden in de groote belangstelling hier bij de teraardebestelling, wellicht kracht putten uit de groote deelneming. Mannen van de T-13. De marine verliest in jullie goede krachten. Gij behoordet tot de besten en laat een groote leegte achter, ook in de harten van uw kameraden. Wij zullen u niet vergeten. Rust zacht." Na den marine-commandant trad de commandant van de vlieghaven Mo- rokrembangan naar voren, die den tocht schetste en eraan herinnerde hoe na een aanvankelijk vlot verloop, het bericht kwam, dat de marine zulk een ernstige slag had getroffen. „In volle uitoefening van hun plicht, ieder op zijn post, allen tezamen zijn zij uit het leven gerukt. Aan zeven van hen bewijzen wij thans de laatste eer. Ik roep allen op tot vervullen van hun plicht op gelijke wijze. Mogen de wedu wen en familie troost putten, te weten dat gij tot het einde uw plicht vervul- det". Vervolgens bracht kapitein Kengen eerbiedige hulde aan de gevallen mari ne-kameraden. Overste Vermeulen van den marine stoomvaartdienst bracht een laatsten groet aan zijn vriend en collega Uurbanus, waarna hij een woord van troost richtte tot diens vrouw en kind. Na den zegen te hebben uitgesproken strooide ds. Hamel zand op de kisten, de woorden uitsprekend „stof zijt gij en tot stof zult gij wederkeeren". Pastoor Ravestijn sprak als volgt: „wij roepen U een tot weerziens toe, want Uw laatste reis is niet geëindigd bij het neerstorten in zee. Naar wij vertrouwen zijt gij opgestegen naar God's troon in den hemel. Hij geve U eeuwige rust en leven". Daarna werden de nabestaanden en vrienden uitgenoodigd om aarde in het graf te werpen. Het zoontje van wijlen Uurbanus stond alleen bij het graf van zijn vader. Uit goede bron wordt gemeld, dat Ja- pansche oorlogsschepen het Britsche pachtgebied van Kauloeng tegenover Hongkong hebben gebombardeerd. Bij zonderheden zijn nog niet beend. DE BLOKKADE DER CHINEESCHE KUST. De „Nitsji-Nitsji" meldt, dat Japan- sche marinekringen een volledige blok kade van de Chineesche kusten noodza kelijk achten. Voordurend wordt nog oorlogsmateriaal door schepen van an dere dan Chineesche nationaliteit over Hongkong aangevoerd. Daardoor wordt het effect van de tegenwoordige blok kade aanzienlijk verminderd. De Japanneezen zouden willen over gaan tot het instellen van een oorlogs blokkade, welke ook op schepen van derde mogendheden van toepassing zou zijn. MARKTBERICHTEN. Goes, 14 Oct. Veilingsvereeniging „Zuid-Beveland". Groote veiling Zure Kroetappels f 1.50, Zoete idem f 1, Zure Bel efleur (val) f 2.10, per 100 kg. Kleine veiling. Appels: Cox Oranje Pippin extra 31, idem A 33, idem B 27, idem C 20, Sterappels extra 1114, id. A 912, idem B 710, idem C 57, Goudreinetten extra 1016, idem A 10 44, idem B 712, idem C 510, Zure Bellefleuren extra 8, idem A 7, idem B 56, idem C 4—5, Jonathan A 1516, idem B 13, idem C 9, Zoete Ermgaarde A 7—10, idem B 6—8. idem C 34, Zoete Campagner extra 5, idem A 4, id, B 4, idem C 3, CouiL Pendu 38, Bram- ley Seedling 2—6, Notarisappeis 312, Lanes Prince Albert 4, Fransche Goud reinetten 48, Gron. Kroon 710, Pa radijsappels 24, Reinette d'Or 3, Eng. Winter Gold Permain 25, Bauwmans Reinette 24. Westl. Bellefleuren 36. Glorie van Holland 6, Dubb. Bellefleu ren 35, Ontario 4, Pres. van Lunberen 614, Boonappels 7, Blenheims Pippin 8, Bismarck 35, Transp. de Cronsel 3 8, Zoete Bellefleur 13. Zoete Ribbe- ling 25, Pomme d' Oranje 38, Zoete Rusters 4, Kroet en Valappels 0.506, per 100 kg Fc-ren: Doyenne du Cornice extra 29 34, idem A 2831, idem B 28, Br. Clairgeau extra 17, idem A 22, idem B 1921, idem C 17, Br. Alex. Lucas ex tra 18, idem A 1618, idem B 17, Com- tesse de Paris extra 1519, idem A 17, idem B 15, Gieser Wildeman exltra 9, idem A 89, idem B 7, Pondsperen ex tra 5, idem A 5, idem B 4, idem C 34, Kleiperen extra 6, idem A 6, idem B 5, idem C 3, Br. Blanc 310, Pres. Rose- velt 34, Le Curé 5, Bruine Chaumon- tel 27. Groene idem 6, Nouv. Poiteau 310, Cons, a la Cour 35, Bezy van Schonauwen 6, Jodenperen 59, Zwijn- drechtsche Wijnpeer 1113, Legipont 12, Soldat Laboureur 13, Maagdeperen 2—4, Louise Bonne d'Avr. 2830, Triumph de Jodoigne 13, idem de Vienne 4'15, Wintersuikerij 34, Dorothea Royal 3, St. Remy 25, Win'ter Berga motten 4, Kroet en Valperen 0.504, p. 100 kg. Diversen: Black Alicante 1620, per 100 kg, Noten 0.45, per 100 stuks, Hazen 1.101,88, Fazanten 0.400.82, Pattrij- zen 0.18-0.27 per stuk. 475ste STAATSLOTERIJ. 5e klasse, 15e lijst. Trekking van Woensdag 13 Oct. Prijzen van: 1000: 17093 19198 400: 8641 10647 12459 13811 14012 14925 21853 23719 200: 4405 11810 21495 100: 563 777 836 5634 6545 10556 12691 13588 16072 17599 19419 21663 22772 Prijzen van 70: 5903 5951 5961 23082 Nieten: 5123 5135 5142 5162 5904 5952 14252 14259 14278 14321 14323 14326 14330 20484 230ÏÏ1 23085 5e klasse, 16e lijst. Trekking van Donderdag 14 Oct. Prijzen van: 31.000 3560 1.000 3348 7515 14255 17783 23949 400 12735 17324 200 5488 9732 10049 15196 16001 19593 22135 22134 100 159 2157 4385 8870 10145 13308 15301 15924 16247 16609 17486 18580 23452 Prijzen van 70: 14266 Nieten. 5102 5104 5163 5939 5958 5970 14270 14286 14299 18977 18978 18978 18989 18992 18993 23078 ABONNEMENTEN en ADVERTEN TIES voor dit blad worden aangenomen door den Agent

Middelburgsche Courant | 1937 | | pagina 3