dat la bapaald in „Crackfree" gestevèn. „Crackfree" vlekt niet, liaalt de kleuren weer Op. Strijkt gemakkelijk en is zuinig in gebruik. ZEELAND Bond van Mosselkweekers. MSDDELBURG. WALCHEREN. Üit de Goesche Courant van een halve eeuw geleden. VABRIKAATt N.V. „ONDER ONS", DE KRIM <oT Haakl afle stoffen als nieuw (Ingez. Med.) Alg. vergadering te Goes, De toestand voor de kleine kweekers onhoudbaar. Dinsdag hield de Bond van Mossel kweekers in Zeeland te Goes een alg. vergadering. De voorz'., mr. A J. v. d. Hoeven, burgemeester van Tholen, wees er in zijn inleidend woord op, dat het Centraal Verkoopkantoor voor Mosse len verschillende verlangens van de mos selkweekers in daden heeft omgezet. Natuurlijk zijn er wenschen overgeble ven, maar men moet niet vergeten, dat het C.V.K. feitelijk een vorm van ge dwongen samenwerking is. Helaas zijn er nog te veel kweekers die de nood zakelijkheid van organisatie niet inzien en niet begrijpen dat vrijwillige samen werking gaat boven een gedwongene. Wij moeten er naar streven de Over heidsbemoeiing overbodig te maken. Maar daarvoor is maar één weg, n.l. vrij willige organisatie van alle kweekers. Spr. waarschuwt krachtig tegen inci- denteele actie hier of daar en tegen het luisteren naar personen die mooie voor- spiegelingen doen die zij niet kunnen verwerkelijken. Slechts één organisatie van groote en kleine kweekers kan wat bereiken. De moeilijkheden kunnen niet in een handomdraaien worden opgelost. Wij moeten stap voor stap verder zien te komen. Hierna werden de aftredende be stuursleden de heeren J. F. Ivens te Graauw, C. J. Schot te Zierikzee, J. W. Vienings te Clinge, S. Hage te Bruinisse en Joh. Padmos te Ierseke, herkozen. De rekening werd vastgesteld met een saldo van 4147 op 1 Mei j.l. De voorzitter deed vervolgens mede- deeling van besluiten die zoo juist in de Bestuursvergadering zijn genomen. De regeling betreffende kwaliteit en maat der mosselen en inzake de zieke mosselen wordt niet soepel toegepast. Ook de prijs die men voor de pokmosse len, geleverd aan de industrie, krijgt, is te laag. Het H.B. zal trachten hierin ver andering te brengen. Een commissie zal met de autoriteiten gaan confereeren. O.a. is gedacht aan een bijslag op de pokmosselen. Andere klachten betreffen het mossel zaad. Er is te. weinig zaad in Zeeland, vooral voor de kleine kweekers. Aan de regeering zal worden gevraagd meer zaad beschikbaar te stellen. De vergadering nam met instemming hiervan kennis. Verschillende sprekers uit diverse plaatsen voerden nog het woord om den noodtoestand vooral voor de kleine kweekers uiteen te zetten De heer M. de Koning te Bruinisse wees op de onbillijkheid dat de Zeeu wen die reeds zoo 'n verre reis moeten maken, alleen ^gedurende drie weken mogen visschen.... in het verste hoek je van de Waddenzee tegen de Duitsche grens. Ook hierdoor worden juist weer de '-Jerne kweekers getroffen. Spr. wil een iangeren termijn om in de Wadden zee te mogen visschen. Ook zou hij wil len verzoeken om zaad te mogen vis schen langs de zeeweringen van Cal- landsoog tot Nieuwediep. Deze streek is niet verpacht. Graag zag spr. ook de geheel Waddenzee opengesteld. De toestand in Bruinisse kan zoo niet langer blijven, De mosselkweeker is niet geboren om steuntrekker te worden. Hij wil gaarne schipper of visscher blijven. Maar het is nu zoo dat er reeds kleine kweekers zijn die reeds 18 a 20 weken schuld hebben bij bakker en kruidenier. Er zijn middelen om deze menschen te helpen: het zgn. kweekersfonds. Het C.V.K. is toch in de eerste plaats opge richt om de kleine kweekers te helpen. De voorz. verzekerde dat het H.B. al het mogelijke voor deze menschen zal doen. Vele kleine kweekers verkeeren in een noodtoestand De afgevaardigden uit Ierseke en Bruinisse kwamen er tegen op dat het C.V.K, orders aan sommige kweekers opdraagt waarvan het weet dat ze die niet kunnen uitvoeren, omdat ze de ge vraagde soort niet hebben of omdat hun vaartuig' niet groot genoeg is. Ook j wordt soms de opdracht veel te laat ver strekt. Men noemde het onzin. De voorz. zal zich met deze klachten tot het C.V.K. wenden. Nogmaals ver zekerde hij dat het Hoofdbestuur alles zal doen wat in zijn vermogen is om verbetering vooral voor de kleine kwee kers tot stand te brenge. Hierna werd de vergadering gesloten VESTIGINGSWET KLEINBEDRIJF. Misverstanden, Men schrijft ons: Op 9 April jl. trad de Vestigingswet Kleinbedrijf 1937 in werking. Bij beschijkking van den minister van economische zaken dd. 18 Augs. d.,a.v. werd voor het slagersbedrijf art. 1, 5e lid dier Wet (de zgn. spertijd) van toepassing verklaard. Zeker als gevolg hiervan is bij vele belanghebbenden de gedachte ontstaan dat binnenkort vaak wordt gezegd 1 Janu.ari a.s. de wet van toepassing zal zijn op de detailhandel, ambacht of kleine nijverheid in haar geheelen om vang. N ets is minder juist. Vooralsnog zijn er ter uitvoering van de wet nog geene beschikkingen genomen, behalve d,an het vaststellen van een spertijd voor het vestigen van slagersbedrijven. Wel zijn bij het departement voor eenige takken ven bedrijf regelingen in vooibereiding, doch wanneer deze re gelingen in werking zullen treden is nog geheel onbekend en het betreft dan nog slechts enkele takken van bedrijf. Verder mag niet worden vergeten, dat in het vervolg alleen voor het ves tigen van een bedrijf vergunning zal nood g zijn en dat zij, die reeds thans het bedrijf uitoefenen, ook dan zonder nadere vergunning dit zullen kunnen blijven doen. Voorloopig kan men der halve, behalve in het slagersbedrijf, rus tig zijn gang gaan. Oolr denkt men vaak, dat men door inschrijving van de zaak in het han delsregister een waarborg schept te gen toepass'ng der vestigingseischen op die 7,aak. Het al dan niet ingeschreven zijn in het handelsregister is in deze echter van geen invloed. WERKLOOSHEID. Ruim 2,6 pet. vermindering- De stand der werkloosehid in het district van de districts-arbeidsbeurs te Middelburg was per 30 September: •Middelburg 782 (723); Vliss'ngen 540 (529); Goes 145 (162); Arnemuiden 136 i(140); Aagtekerke Baarland 10 (12); Biggekerke 2 (2); Borssele Colijnsplaat (14); Domburg 54 (33); Driewegen 1 Ellewoutsdijk (1); 's-Gravenpolder 1 (4); Grijpskerke 's-Heer Abtskerke (3); 's-Heer Arendskerke 1 's-Heerenhoek 14 (14); Heinkenszand (10); Hoedekens- kerke (19); Ierseke 118 (118); Kapel- Ie (1); Kats Kattendijke Kloetinge 5 (9); Kortgene Koudekerke 15 i(15); Krabbendijke (5) Kruiningen 13 (19); Meliskerke Nieuwland (3); Nisse (2); Oostkapelle 11 (13); Oudelande 15 (15); Ovezande 3 ((12); Rilland 1 (1); Ritthem 2 (2); Schore (1); Serooskerke 2 (6); St. Laurens 5 (3); Souburg 154 (165); Veere 4 (3); Vrouwenpolder 2 (2); Waarde 2 (4); Wemeldinge 8 (11); Westkapelle 112 (126); Wissenkerke (10); Wolphaartsdijk 2 (15); Zoutelan- de 2 (3). De cijfers tusschen haakjes zijn die van 31 Augustus. Totaal stonden per 30 September 2162 personen als werkzoekenden inge schreven tegen 2219 op 31 Augustus. Algemeene vergadering voorbereidende klasse Rijksleerschool. Maandag jl, h eld de Ver. tot In standhouding van een voorbereidende klasse aan de Rijksleerschool alhier haar jaarlijksche algemeene vergadering. Na opening door den waarnemenden voorzitter, den heer W. Thieme, werd de agenda op vlotte wijze afgewerkt. Een zeer geanimeerde gedachtenwis- seling, waar n het goede werk der vereeniging waardeerend werd bespro ken, hield de aanwezigen bezig. Resumeerende, besloot de vergade ring tot het volgende: le voor een attractief Sint Nicolaas- feest zal, als steeds, worden gezorgd; 2e een openbare les, te houden te gen het e'nd van den cursus, zal een goed inzicht in het nut van de voorbe reidende klasse verhoogen; 3e er worden overwogen, een des kundige uit te noodigen, in den loop van dit cursusjaar een lezing te hou den. Nadat twee n:euwe bestuursleden met algemeene stemmen gekozen waren de heeren A. J. W. Mathijssen en P. J. Doets en het bestuur had medege deeld, dat voor den loopenden cursus nog eenige leerlingen kunnen worden geplaatst, sloot de wnd, voorzitter deze vergadering. Jaarverslag openbare leeszaal. Aan het verslag der vereeniging Openbare Leeszaal en Bibliotheek te Middelburg over 1936 is het volgende ontleend: Het bestuur kan, 'n tegenstelling met het vorig verslagjaar met vreugde be richten, dat het aantal leden behoorlijk is vooruitgegaan. Er traden 210 nieuwe leden toe, er bedankten 143, zoodat een vermeerdering van 67 kon worden geboekt. Het totale aantal bedraagt nu 1355, Bezoekers in 1936: 17562, in 1935: 16419, wat een vermeerdering geeft van 1143. Uitleen'ng in 1936: 48758 banden, in 1935: 45149, dus meer 3609. Daarvan waren: Romans Studiewerken in 1936 40599 in 1936 8159 in 1935 37645 in 1935 7504 meer 2954 meer 655 De Bibliotheek bevat 12483 banden. Met groot leedwezen maakt het be stuur melding van het heengaan van zijn medelid, mejuffrouw A. P. Ogterop, d e op 31 Juli 1936 is overleden. Het bestuur is er zich van bewust, dat de bizondere plaats, die mejuffrouw Og terop gedurende 18 jaren in het dage- ■lijksch bestuur innam, moeilijk door een ander zal kunnen worden vervuld. Mejuffrouw R. J. Kesteloo kreeg op haar verzoek wegens huwelijk eervol ontslag; in h.aar plaats werd benoemd mejuffrouw P. M. van der Weel. De gebruikelijke tentoonstellingen werden, evenals vorige jaren, wederom ingericht. De rekening wijst een eindcijfer aan van f 7032 met een goed slot van f 192. RAAD VAN KOUDEKERKE. Diaconieën en B-steun voor werkloozen, „Gaat dan ook maar naar de kerk, dan krijg je het ook." De begrooting voor 1938 goedgekeurd. Vooruit gang in het werkloozencijfer. KOUDEKERKE. De Raad dezer ge meente kwam gistermiddag in openbare vergadering bijeen, onder voorzitter schap van burgemeester J. L. Dregmans. Afwezig de heer De Kroo. Een adres van de K.N.A.C. met ver zoek om verlaging van den grondslag motorrijtuigen in de personeele belasting en een adres van de centrale Esperan to propaganda commissie te Nijmegen, houdende verzoek een esperanto-cursus in te stellen, werden voor kennisgeving aangenomen. B. en W. stelden voor de zgn. ring baan op het dorpsplein te verharden met oude straatklinkers; dit zou een uitgaaf van 30 vorderen. De heer DE RIJKE vroeg of het niet op den weg van de Tram Mij zou liggen de door de autobussen stuk gereden ge deelten der ringbaan te herstellen. De VOORZ. zeide, dat de bussen niet anders dan gewone weggebruikers zijn. Het voorstel werd aangenomen. Huur strand. De overeenkomst met het Rijk inzake de huur en exploitatie van het strand loopt op 31 Dec, a.s. af en nu stelden B. en W. voor de overeenkomst opnieuw aan te gaan voor vijf jaren. Daar het domeinbestuur de pachtsom van 150 te laag achtte, gaan B. en W. accoord met een bedrag van 225 a 250. Voorts wilden B. en W. een liggeld voor kano's op het strand vaststellen en wel op maximum f 2.50 per seizoen. Op een vraag van den heer DE RIJKE zeide de voorz., dat de opbrengst der ex ploitatie ongeveer 300 bedraagt. De voorstellen werden vervolgens aangeno men. Wijziging bouwverordening. Een beroepschrift van den heer G. Bensink tegen de beslissing waarbij hem een bouwvergunning voor een rijwiel bergplaats geweigerd is, stelden B. en W. voor aan te houden. Het is namelijk gebleken dat de verordening een leemte bevat, B. en W. willen daarin nu voor zien door het betreffende artikel der bouwverordening in dien zin te wijzigen, dat de voorgeschreven afstand van 10 m uit de erfscheiding niet van toepassing is op perceelen, die grenzen aan land waar niet gebouwd kan worden. Aldus werd besloten. Eveneens werd z. h. st. aangenomen een voorstel van B. en W. de verorde ning veldwachters te wijzigen en in over eenstemming te brengen met de thans geldende opvattingen. Tot lid van de commissie tot wering van schoolverzuim werd in de vacature- Sanderse met alg. stemmen benoemd, de heer J. Aarnoutse. Cursus in paardenkennis. Ten behoeve van een cursus in paar denkennis stelden B. en W. voor een gratis verlicht en verwarmd lokaal der openbare school beschikbaar te stellen. De heer MOENS meende, dat voor kleine korte cursussen, bevattende slechts enkele uren theorie, nog nimmer een dergelijke aanvrage is verleend. Spr. vreest, dat men nu een precedent gaat scheppen De heer SANDERSE was het met den vorigen spr. eens. Waar blijft men, wan neer men voor cursussen van alle moge lijke organisaties de openbare school be schikbaar gaat stellen? De heer LORIER vond de argumenten van de vorige sprekers ietwat gezocht. Wanneer uit de plattelandsbevolking een organisatie naar voren treedt, welke de beschikking over een lokaal voor cur sussen vraagt, dan behoeft door aan het verzoek te voldoen, nog geen precedent te worden geschept. Spr. bracht onder de aandacht, dat het hier niet gaat om een strijd tusschen Z.L.M. en C.B.T.B. De heer KAMMERAAD vroeg of aan den cursus behalve leden van den C.B. T.B. ook niet-leden kunnen deelnemen. De heer LORIER: Iedereen kan den cur sus volgen. De VOORZ. vestigde er de aandacht op, dat men de kwestie Z.L.M. en C.B. T.B. moet laten rusten. Van de 13 jon gens die zich hebben opgegeven, wonen er 10 in Koudekerke. Men kan toch altijd, wanneer er meer kleine cursussen zouden komen, zeggen: tot hiertoe en niet verder. De heer MOENS had slechts het schep pen van een precedent op het oog en niet de bedoeling den cursus als zooda nig te bestrijden. De heer SANDERSE kwam op tegen de meening van den heer Lorier, dat het argument van spr. gezocht zou zijn. Het gaat er slechts om, dat de kans bestaat dat meer aanvragen zullen komen. Tenslotte werd het voorstel van B en W. zonder stemming aangenomen. B-steun, B. en W. stelden voor deel te nemen in een spaarregeling ter beschikbaarstel ling van extra B-steun voor ondersteun de en tewerkgestelde werkloozen, die gezinnen hebben van twee en meer kin deren. De bedoeling hiervan is, zooals de regeering reeds bekend heeft ge maakt, genoemde gezinnen in staat te stellen in de behoefte aan kleeding, schoeisel en dekking te voorzien. De hr, SANDERSE meende, dat de spaarregeling voor Koudekerke een fiasco zal worden. De VOORZ. zeide dat ook B. en W sceptisch staan tegenover de tendenz van den B-steun, B. en W. hebben reke ning willen houden met de mogelijkheid dat er personen zouden zijn die aan de spaarregeling wenschen deel te nemen om hen daartoe in dg gelegenheid te stellen, B. en W. denken er echter niet aan deel te nemen aan de alg'emeene collecte door den minister naar voren gebracht Binnenkort zal in deze gemeente een gecombineerde vergadering van de cri siscomité's worden gehouden en wan neer dan besloten wordt in de gemeen te een collecte te houden, zal van de op brengst daarvan echter geen cent op het gironummer van het Rijk gestort worden want behalve de 10 pet. zullen we geen cent van de opbrengst der collecte terug krijgen, aldus spr. De eventueele collec teopbrengst dient geheel ten goede van de gemeente te komen. De hr. SANDERSE vroeg of B. en W. op de hoogte waren van wat er buiten de crisiscomité's en de steunregeling om gebeurt en wat er van particuliere zijde of door de diaconiën wordt gedaan op het gebied van aanvullenden stun. Dit laatste is toe te juichen, doch dan moet dit met volledig overleg van B. en W. geschieden. De VOORZ. antwoordde, dat men zich niet kan inlaten met de zaken der dia coniën. Men kan geen schifting gaan maken tusschen degenen die wel, en die niet door de diaconiën gesteund zouden worden. De hr. SANDERSE betoogde, dat men toch verwachten mag, dat de diaconiën medewerken zullen in den geest van de circulaire van den minister, waarin er op gewezen wordt, dat werkschuwheid voorkomen dient te worden. Spr. had hier iemand op 't oog, die behoorlijken steun in natura ontvangt en die tegen zijn collega's vertelde: „Gaat dan ook maar naar de kerk, 3an krijg je het ook" Tegen 'n dergelijken geest waarschuwde spr, De VOORZ. verklaarde, dat dit inci denteele geval in het college van B. en W. besproken zal worden. Het voorstel werd aangenomen. F raude^erzekering B. en W, stelden voor deel te nemen aan de oprichting van een fraude onder linge van gemeenten, welke onderbnge door de vereeniging van Ned. gemeenten zal worden opgericht. De hr. DE RIJKE vroeg of B. en W. zich op de hoogte gesteld hebben of er ook particuliere maatschappijen zijn, die 'n dergelijke verzekering wil'en afsluiten en tegen welke percentage. De hr. SANDERSE meende ook, dat de Ned. Ver. van Gemeenten zich niet op het particuliere terrein moet begeven De VOORZ. zeide dat B. en W. dezelfde meening zijn toegedaan, maar fraudever zekering is niets nieuws voor de Vereeni ging. Het is in feite niets anders dan 't continueeren van een bestaanden toe stand. We doen hier niet meer dan het eigen risico dekken. Zh.s. werd het voorstel daarop a.n- tfenomen. BEGROOTING. De gemeentebegrooting voor 1938 was daarna aan de orde. De hr SANDERSE wees er in zijn ialgemeene beschouwing o.a. op, dat men bewondering heeft voor het werk van het college van B. en W. Het jis voorts met gemengde gevoelens, dat men terugdenkt aan hel uitbreidings plan; de afwerking is niet geweest in het belang van onze gemeente, aldus spr. Plannen van derden zijn achter den rug van B. en W, en den Raad om doorgedreven. Een tweede maal zal men dit niet meer gedaan krijgen. Spr. vertrouwde, dat de bestrating en de wegen volgend jaar weer de aan» dacht van B. en W. mogen hebben. Wanneer zullen de schoolbesturen gaan inzien, dat door concentratie van scho len de kosten van het onderwijs zullen kunnen worden verminderd? Vele ver beteringen zijn urgent, o.a. een nieuwe weg naar de duinen en een verbindings weg in de duinen. Het werkloozenvraag- stuk besprekende ze:de spr. te hopen dat B. en W. het leed der werkloozen zooveel als mogelijk is, zullen tr,achten te verzachten. Tenslotte prees spr. de leiding van den voorz. en zegde de medewerking in het komende begrootingsjaar toe. De VOORZITTER dankte namens B. en W. voor de groote medewerking van den Raad ondervonden. Spr. zeide verheugd te zijn over de merkbare voor- 8 Oct, GOES. In de gisteravond gehouden bijeenkomst van de commissie voor de Oeconomische Spijsuitdeeling, werd dr. J. Kooman Azn., bij acclamatie tot voorzitter benoemd in de plaats van den heer J. A A. Fransen van de Put te, die wegens gezondheidsredenen zijn betrekking had neergelegd. Nadat de groote verdiensten van den heer F. v. d. P. gememoreerd w,aren werd be sloten hem het eerevoorzitterschap aan te bieden. KRUININGEN. In de Woensdag ge houden raadsvergadering werd de hr J. H, O. Dominicus tot gemeente-secreta ris en de hr J, Vereeke tot wethouder benoemd. Na afloop der vergadering werd door het fanfare-gezelschap „Een dracht maakt macht" aan beide heeren een serenade gebracht. 11 Oct. GOES. Bij de d.d. schutterij alhier is benoemd tot tweede luitenant baron Schimmelpenninck van der Oye, en tot idem a l,a su te de heer A. S. Fransen van de Putte. GEMENGD N.IEUWS. De Fransche schoenmaker Poillerat, van wie we on langs berichtten, dat hij 40 millioen frs had geërfd van een broer in Amerika, blijkt een socfal'st te zijn. Zijn geestver wanten hebben een meeting belegd om uit te maken wat er met het gehate kapitaal moet gebeuren, Poillerat zit er geducht mee in! 13 Oct. BINNENLAND, De regeering blijft be zwaar maken, om de herziene grondwet over te brengen in de nieuwe spelling. Eene nieuwe grondwet, in een spelling, die door niemand meer wordt ge bruikt, is toch inderd,aad al te dwaas. De vasthoudendheid der regeering aan de spelling van Siegenbeek, terwijl op alle openbare scholen d e van De Vries en Te Winkel is ingevoerd, en nadat reeds een gansch geslacht volwassen geworden is, d,st nooit iets anders dan de „nieuwe?' spelling geleerd heeft, mist o,i. allen redelijlken grond. uitgang van het werkloozencijfer, te meer d.aar het een ongunstig voorjaar was. Tot 1 Oct. was in 1935 aan steun en werkverschaffing uitgekeerd f 11.700, in 1936 f 8185 en tot 1 Oct. van dit jaar f 7100. Het stilleggen van den steun heeft heilzaam gewerkt. Voorts kan met dankbaarheid geconstateerd wor den, dat de landbouwers hun arbeiders langer houden dan in vorige jaren. Als werkobjecten noemde spr.: verbeter ng de Koksweg en de Vlissing'sche Klei weg in Zuidelijke richting. Wat betreft de aanleg van een weg n,aar de dui nen blijven B. en W. diligent. Bij de behandeling van de begrooting werd daarna o.m. aangenomen een voor stel om Ged. Staten te verzoeken het presentiegeld voor de leden van den Raad, ingaande 1 J,an. 1938, vast te stel len op f 200. B. V. L.-subsidie, Op voorstel van B. en W, beschikte de Raad afwijzend op een verzoek van de gewestelijke commissie van den B, V. L. om een geldelijke bijdrage uit de gemeentekas. De hr LORIER. dee.d het voorstel op de begrooting voor 1938 een post van f 25 te zetten voor de plaatselijke or ganisatie van den B, V. L„ omdat het volgend jaar het 20-jarig bestaan wordt gevierd. B. en W, namen het voorstel over. De hr SANDERSE meende, dat, als deze vereeniging feest wil vieren, zij de kosten zelf maar moet dekken, zooals zoovele organisaties moeten doen. De B. V. L. is een instituut, dat volgens spr. geen reden v,an bestaan heeft in het kader van de weermacht. De hr LORIER betoogde, dat het niet gaat om feestvieren, maar om propa ganda te maken. De hr SANDERSE was v.an meening, dat de B. V. L. geen propaganda meer noodig heeft. De hr MOENS zeide dat aan een ju bileum altijd een feestavondje is ver bonden, en daar gaan de f 25 ,aan weg. Daarom is spr. tegen het voteeren van het bedrag. Tegen een jaarlijksche bij drage zou spr. geen bezwaar hebben, doch geld beschikbaar stellen voor een fuifje kon spr. niet goedkeuren. De VOORZ., meende, dat 't gewenscht „o een propaganda-avond te houden en dan is een 20 zeker noodig, b.v. voor een filmavond. Het voorstel Lorier werd aangenomen met 8 tegen 2 stemmen' (Sanderse en Moens). Naar aanleiding van een vraag van den hr. Kammeraad over de brandweer op 't Zandt zeide de VOORZ. dat deze geheel in orde gemaakt zal worden. Salaris gemeenteopzichter. De hr. SANDERSE meende, dat een salaris van f 300 voor den gemeenteop zichter te laag is. De hr. KAMMERAAD achtte het niet gewenscht, nu de betrokken persoon pas in dienst is, direct tot salansverhoo- éiné over tc j|aan. De hrn. MOENS en LORIER waren het hiermede eens. De hr SANDERSE vroeg of B. en W. dan rekening wilden houden met 't naar voren gebrachte. De VOORZ. antwoordde, dat wanneer B. en W. meenen, dat het salaris van-

Middelburgsche Courant | 1937 | | pagina 6