AKKERTJES ZEELAND. SPORT. VLISSINGEN. WALCHEREN. ZUID-BEVELAND. I hem drie vingers zijn afgezet Zoo'n Kiespijn om het uit te schreeuwen.... EEN GOED VOORBEELD. AGENDA. alleen door religie kan. Inderdaad al- J Zooals gewoonlijk, wordt er ook voor leen in het hoogste dienen, in den gods- de noodige attracties bezorgd. Behalve diens!; (dwz, in Gods dienst) zal het mo- I verschillende vereenigingen in deze ge- gelijk zijn vrij, volkomen vrij van de I meente, zal ook „Achilles" uit Middel massa, die massa te zien in haar waren I burg aan het welslagen medewerken met nood en behoeften en ook die massa te I muziek en dans in de openlucht. Ring- dienen. Ook dit moet ons oog geven I rijderij te paard is eveneens in het pro voor de waarheid, dat godsdienst voor I gramma opgenomen, de saneering der politiek van grooter I beteekenis is dan ooit. OOSTKAPELLE. Op het strand is ge- Het is niet geoorloofd Christus in VOf,d^ een fleschje, waarin een met dienst te stellen v,„ de politiek, veel §^°°/e/,slhrc™. minder van een politieke partij. Maar het is voor den Christen in de politiek on mogelijk niet te hooren, dat zijn Heer met ontferming bewogen was over de massa, omdat zij geen leiders had. Deze ontferming te deelen en naar de on Thacker Rock-Tor Bay; Help." Is dit ernst of een misplaatste grap? Gevonden voorwerpen: vulpotlood, bij K. Francke, Dorpsstraat A 22; ta bakspijp, bij Han Roos, Duinbeeksche dat ook deze te water geraakte. De be manning van de sleepboot de „Vier Ge broeders" die het schip op sleeptouw had, dit ziende snelde onmiddellijk te hulp en mochten het genoegen smaken de jongen die tusschen het rond drijven de hout zat en daardoor moeilijk kon zwemmen, op te pikken. De in de on middellijke nabijheid zijnde bergings boot „Zeehond" vischte het ronddrijven de materiaal zooals merkels en luiken etc op en werd ook belast om het hout dat aan den zeedijk aanspoelde, te ber gen. Een dertigtal menschen uit deze ge meente werden daarvoor aangewezen. mate van krachten en gaven deze lei-j weg B 28b; fietstasch, inh. sleutels, bij F. C. de Roo, Dorpsstraat A 4; grijze dameshoed, bij P. Schoe, Westhove; be- lastingmerk, bij C, Geldof, Molenweg B 162, wit mutsje, bij den gem. \eldwach ter, ding te brengen is onafwijsbare roeping Dat deze taak tevens van eminent prak tisch politiek belang is, is onze vaste overtuiging. Maar hoofdzaak is, dat zij klaar den weg wijst langs het smalle pad, tusschen de afgronden van massa vergoding en massa-verachting, naar de ware solidariteit". Het sks. „Dynamo" vrijgelaten De beslaglegging op het Engelsche s.s. „Dynamo" van de Ellerman Wilson Line SEROOSKERKE. Zondag vierden de heer S mon Meijer» Bzn. en mej, Neel tje Meijers-Adriaansen alhier hun 60-ja rig huwelijksfeest. De heer Meijers, die eerst arbeider was en later manufactu- rier werd, waardoor hij in wijden om trek bekendheid kreeg, geniet nu ,al verscheidene jaren van zijn rust. VEERE, Dezer dagen heeft onze vroegere stadgenoot, dr, Hendrik Wil is wegens verstrekte cautie opgeheven. I lem vfn Loon, wederom blijk gegeven Het schip is vrijgelaten en is gisteravond naar Londen vertrokken. Gemeenterekening over 1936. De gemeenterekening over 1936 sluit I wat den gewonen dienst aangaat: in ont vangst met 1.622.786 en in uitgaaf met 1,598.889, een batig slot 23,896. De kapitaaldienst sluit in ontvangst met 211.872 en in uitgaaf met 253.616. Nadeelig slot 41.744. DOMBURG. Het bestuur van de Dom- burgsche Oranjevereeniging zal op 31 dezer alle kinderen (kinderen van bad gasten inbegrepen) van 5 tot 14 jaar een feest bereiden op het strand. In den middag worden de volgende spelen ge houden: voetballen voor jongens van 10 14 jaar; strandfiguren voor j. en m. van 1014; touwtrekken j. en m. van 10—14; hindernisbaan j. en m. van 7; driebeenloopen j. en m. van 710; stoelendans j. en m. van 1014. De kin deren mogen maar aan één wedstrijd deelnemen met uitzondering van den stoelendans. Hierbij zal men zich de me dewerking verzekeren van een goed harmonicaspeler. Des avonds vindt een concert en een muzikale wandeling van „Apollo" plaats met lampions en tot slot massazang. Nog wordt de mogelijkheid overwogen een openluchtbioscoop te laten komen. Het aantal gasten is op 31 Augustus wel altijd sterk geminderd, maar ziet men hen allen bijeen, dan blijken er toch nog heel wat te zijn. Ook voor die gas ten zal de dag dus aangenaam gemaakt worden. De kleinste deelneemster van de Jamboree. DOMBURG. Tijdens de Jamboree kreeg een Domburgsche familie bericht van een zoon uit Zuid-Afrika dat zij bin nenkort bezoek zouden ontvangen van I „de kleine Lucie". De familie bleef in onwetendheid wie en wat met „de klei ne Lucie" wel werd bedoeld totdat hen op zekeren dag door de Vlissingsche padvinders een doos werd overhandigd waar Luci in zat. Een mooie pop, voor het kind, dat door den vader bij zijn vertrek naar Zuid-Afrika, te Domburg was achtergelaten. In Zuid-Afrika was Lucie medegege ven aan het contingent dat van daar uit I aan de Jamboree deel zou nemen. Doorl ae Afrikaansche padvinders was zij overhandigd aan de Zeeuwsche padvin ders, terwijl de Vlissingers er voor zorg- I den dat Lucie op de plaats van bestem- ining kwam. Zoo heeft Lucie dan de ge- heeie Jamboree medegemaakt alvorens hier haar tenten op te slaan. Een grapje, DOMBURG. Op het strand alhier I werd Zaterdagmorgen na een onstuimi- gen nacht een gesloten flesch gevonden. Er zat een gevouwen papier in, waarop stond: „Who ever finds this bottle will find it empty, s.s. Tillerman". (Degene, die deze flesch vindt, zal hem leeg vin van zijn liefde voor Veere; hij heeft aan den burgemeester een som gelds doen toekomen, teneinde de schoolkin deren in staat te stellen: op waardige wijze den jaardag van onze Koningin te vieren. Indien wij goed ingelicht zijn zal 31 Augustus dit j,aar een aardig programma bieden, Voor de betrekking van ambtnaar ter secretarie alhier hebben zich één en twintig sollicitanten aangemeld Daar de in dienst treding tegen 1 Sep tember bepaald is, kan men de benoe ming dezer dagen tegemoetzien, ERNSTIG VERKEERSONGEVAL. VEERE, Zaterdag omstreeks den mid dag heeft ter hoogte van de oprijlaan van het hof Borndal, tusschen Zandijk en Veere, een ernstige aanrijding plaats geh,ad. Uit de richting Middelburg kwam de alhier woonachtige chauffeur F, C, met een taxi. Ter hoogte van Borndal liep aan de rechterzijde van den weg de 71-jarige C, Kasse Dzn. die in de richting Veere w,andelde. Hoewel de weg hier vrij breed is en het ditz cht onbelemmerd, zoodat K, de hem achteroprijdende auto zoo niet ge zien dan toch vermoedelijk gehoord moet helbben, vooral daar de chauffeur een signaal gegeven had, stak hij plot seling, terwijl de wagen slechts- enkele meters v,an hem verwijderd wa.-s, naar het midden van den weg over, waar door een aanrijding niet te vermijden was. Hoewel C. onmiddellijk krachtig remde en nog naar links trachtte u t te wijken, kon hij niet voorkomen, dat de oude man aangereden werd. De ongelukkige werd op den bumper op genomen en eenige meters meegesleurd, alvorens de wagen tot stilstand ge bracht kon worden. K werd met den zelfden wagen naar Veere gebracht, waar dr. Taytelbaum onmiddellijke overbrenging naar het Gasthuis te Mid delburg gelastte, daar het' slachtoffer benevens eenig'e hoofdwonden ook twee gebroken beenen had L)e gemeentepolit'e stelt een onder zoek in; remproeven hebben uitgewc- dat de remmen volkomen in orde waren. Het schijnt dat den chauffeur, die algemeen als een voorzichtige be stuurder, die nooit eerder een ongeluk heeft gehad bekend st,aat, in dezen volstrekt geen schuld treft, HANSWEERT. De 17-jarige M. die voor zijn plezier een reisje meevoer op een modderbak, had het ongeluk, toen de bak in de sluis voer en tegen den muur botste, over boord te vallen. Met spoedig toegeschoten hulp kon de jon gen op het droge gebracht worden, zoo dat het ongeval met den schrik en een nat pak afliep. HANSWEERT. Toen het Duitsche sleepschip „Neptun 2" Zaterdagavond in de sluis gemeerd werd, geraakte de schippersknecht met zijn handen be kneld in den meerdraad. De knecht werd direct per auto naar den dokter te Krui den.) We durven wedden, dat ze op het I ningen gebracht die hem voorloopig stoomschip de flesch ook wel eens vol I heeft verbonden. Daarna is hij naar het gezien hebben. ziekenhuis te Goes vervoerd alwaar SLOEP AANGESPOELD. DOMBURG. Zaterdag is alhier op hetj KRUININGEN. De Ren. en Toer strand ten Westen van ons dorp een I vereeniging „Rentoc" van Kruiningen sloep aangespoeld. Het vaartuigje had I maakte Zondag een reis per bus naar geen kenteekenen en is door den strand-1 Brussel, Ongeveer 60 personen namen vonder voorloopig opgeborgen in een j schuur van een in de buurt wonenden landbouwer. Badpakken verdwenen. Een alhier vertoevende familie miste bij het opstaan een viertal bad- j pakken, dewelke zij 's avonds te voren] in den tuin te drogen had opgehangen. Aangifte ter bestemder plaatse is ge volgd. O. EN W. SOUBURG. De Midden-j standsvereeniging „Nemidso" alhier, is, voornemens dit jaar haar 5e winkelweek te houden van 11 tot en met 18 Septem ber a.s. De officieele opening daarvan zal den avond voordien plaats hebben. hieraan deel. Laat in den avond keerde men 's avonds zeer voldaan huiswaarts Zaterdagavond gaf de muziekver. E.M.M. een concert op de IM'arkt. Hier voor bestond vrij groote belangstelling. WEMELDINGE. Zaterdagmorgen is van het sleepschip „Trio" schipper A. van Vliet van Rotterdam, geladen met een lading papierhout, komende van Gent (België), terhoogte van de We- meldingsche Vlije, het grootste gedeel te van de deklast tengevolge van het ruwe weer afgeschoven en overboord gegaan. Tijdens dat de last er afschoof bevond zich de 16-jarige zoon van den schipper daar bovenop, met het gevolg VOETBAL. Z. V. B. Het voorloopige wedstrijdprogramma voor den eersten dag der competitie van den Zeeuwschen Voetbalbond luidt: Zondag 5 September: Domburg Hansw, Boys; Goes 3Ierseke; Krui ningen(Middelburg 3; RCS 2De Zeeuwen 2; VeereVlissingen 3; Eil. Boys 2Middelburg 4; Nieuwland De Noormannen; Vlissingen 4Wal cheren; Zeelandia 3De Zeeuwen 3;, De Zeeuwen 5—Zeeland" a 4; De Zeeu- P1)n verlossen. Ze nemen de zenuwpnkke- ijke- EMM 2—Cortée-1 9 Weg' oorzaak van Uw lijden is. Natuurlijk kan alleen de tandarts Uw zieke kies beter maken. Maar 's nachts, als de pijn door de warmte van Uw bed hoe langer hoe heftiger wordt, of als Ge doof Uw werk niet naar hem toe kunt gaan: Neem dan één of twee van die onmiddellijk werkende "AKKERTJES", die U van Uw wen 4Kattendijke; Heb dus steeds een buisje "AKKERTJES" bij de hand. In ontelbare gevallen zullen ze U en Uw huisgenoolen onschatbare diensten bewijzen. "AKKERTJES" zijn ook ongeëvenaard door hun snelle pijnstillende werking bij allerlei aandoeningen als Hoofdpijn, Kiespijn, Zenuwpijn, Lenden pijn, Rneumatische pijnen, Vrouwenpijn, Onbehaaglijkheid, Migraine en „Kater". Overal verkrijgbaar. Per 12 stuks 52 cent. Volgens recept van Apotheker Dumont AKKER-CACHETS (Ingez. Med.) ne; EllewoutsdijkGoes 4; Middelburg 5Domburg 2; De Noormannen 2 Nieuwland 2; Vlissingen 5(RCS 4; Walcheren 2Vlissingen 6; Zeelandia 5De Zeeuwen 6. Zaterdagcompetit'e 4 September: RCSRCV; RCV 2iSerooskerke; SMZSouburg. Adspir,anten: Eiland BoysMiddel burg; RCS ARCS B; Serooskerke Souburg; VlissingenZeelandia. JAARVERGADERING ZEEUWSCHEN VOETBALBOND. Zaterdagmiddag hield de Zeeuwsche I Voetbalbond op de bovenzaal van de Soc. „De Vergenoeging" zijn jaarverga dering. De voorzitter, de heer J. P. van Bel, memoreerde in zijn openingswoord zijn verkiezing tot voorzitter van den bond. Spr. bracht dank voor het in hem gestelde vertrouwen. Dit vertrouwen is weer heel duidelijk gebleken op de ver gadering van de Afd. IV, op Zondag' 15 Aug. Alle Zeeuwsche vereenigingen hebben toen spontaan gevolg gegeven I aan een enkelen oproep tot vorming van een hecht front tegen de minderwaar-1 dige actie van een kleine oppositiepartij. Als voorzitter van den Z.V.B. heeft spr. dit eendrachtig optreden van de Zeeu-"| wen veel genoegen gedaan. Het geeft veel hoop voor de toekomst. Verheugend zijn voorts de sportieve I inzichten die bij de leden van den Z.V.B. bestaan. Als voorbeeld daarvan noem- j de spr. de stichting Van het contributie fonds. Dit heeft reeds baten opgeleverd, waarmede men het volgend seizoen zijn voordeel zal kunnen doen. De hech te samenwerking tusschen de Zeeuw sche vereenigingen en den bond, heeft zelfs buiten Zeeland de aandacht ge trokken. Spr. wees verder op de moeilijkheden welke ondervonden worden door de on gunstige verbindingen in Zeeland. De subsidie van den K.N.V.B. komt de ver-l eenigingen gelukkig eenigszins tegemoet in de groote kosten. Spr. verklaarde wat j clit betreft op de bres te zullen blijven staan voor de Zeeuwsche voetbalbelan- j gen. Nadat spr. vervolgens de verschillen de Zeeuwsche K.N.V.B.-kampioenen had gelukgewenscht, kon spr. wat de voet balbeweging in Oostelijk Zeeuwsch Vlaanderen aangaat een verheugende mededeeling laten hooren. Toename van vereenigingen in Oostelijk Zeeuwsch VI.. te wach ten. Det Zeeuwsch Vlaamsche afdeeling van de Roomsch Katholieke Federatie is ter ziele. Het gevolg hiervan zal na- melijk zijn, dat de Zeeuwsch Vlaamsche I yoor schefdsrechter. elftallen, welke in deze federatie uit-1 ^jit de verdere vragen bleek nog dat kwamen, nu tot den Z.V.B. zullen toe-1 jiet jn bedoeling ligt de Zaterdagcom- treden. Zij zullen kunnen ondervinden, I petitie 4 September te doen aanvangen, aldus spr. dat zij in onzen neutralen I jqa ronc(vraag heeft de secretaris- aond in een goed en geordend huishou- I compet;tieleider, de heer A. Imanse, den den terecht zijn gekomen. In welken I voorzjtter dank gebracht voor de pret- vorm de toetreding zal geschieden, zal I samenwerking. Spr. wees ook nog evenwel nog een punt van bespreking I Qp minc(erwaardige actie tegen Van moeten uitmaken. I Bel gevoerd bij de herverkiezing als afd Een waarschuwend woord. Een waarschuwend woord moest spr., echter laten hooren tegen den toon waarin en de dreigementen waarmede door enkele vereenigingen gecorrespon deerd wordt. Spr. haalde als voorbeeld liervan aan een Zuid-Bevelandsche ver eeniging, welke eenige dagen geleden Hackenberg, die deze functie reeds 10 jaar vervuld. Spr. uitte waardeerende woorden tot den penningmeester voor het verdienstelijke werk in het belang van den bond verricht. De jaarverslagen van den secretaris- competitieleider en den penningmeester werden, na eenige opmerkingen van den afgevaardigde van Middelburg goedge keurd. Evenzoo de begrooting voor 1937 '38. De aftredende bestuursleden, J. P. van Bel, voorzitter, M. D. P. L Hacken berg, penningmeester en J. W. Gudde, commissaris, werden herkozen. Competitie-indeeling. Bij de competitie-indeeling kwamen verschillende vereenigingswenschen naar voren. In de 2e klasse B werden Terneuzen 4 en Terneuzensche Boys nog bijgevoegd. Oostburg 3 zal niet kun nen uitkomen in de 2e klasse B. en Scheldestroom 2 is teruggetrokken uit de 2e klasse A. Wanneer voldoende vereenigingen in Oostelijk Zeeuwsch- Vlaanderen toetreden zal een splitsing tusschen Oost en West kunnen plaats vinden. Op vragen van de Zeeuwsch Vlaam sche vereenigingen werd toegezegd dat alles in het werk gesteld zal worden wederom subsidie te verkrijgen van den K.N.V.B. De afgevaardigde van de Zeeuwsch Vlaamsche vereenigingen wees er op, dat de capaciteiten der scheidsrechters in dit district veelal onvoldoende zijn. Hij vroeg of het niet mogelijk was een fonds te stichten, bv. in den trant van het contributiefonds, om het scheids- rechterswezen op hooger peil te bren gen d.w.z. betere fluitisten te krijgen. De voorzitter kon dit niet toezeggen, hoewel deze zaak nader bekeken zal worden. Hij wees er op dat de vereeni gingen in hun eigen kring eens moeten trachten geschikte personen te vinden secretaris. Wij Zeeuwen, aldus spr. wen- schen een dergelijken strijd niet. Wij willen dat men eerlijk en rond met zijn grieven voor den dag komt. liet had spr. veel genoegen gedaan, a|Je Zeeuwsche vereenigingen naar Breda waren getrokken om de Zeeuwsche be- langen en de Zeeuwsche menschen te den bond heeft verlateni Er was alle re-1 verdedigen. Spr. hoopte dat dit een aan- den om een voorloopige schorsing van I sp0rjng geweest moge zijn ook in de een speler te handhaven en toen dit ook I toekomst eendrachtig samen te blijven gebeurde, werd het dreigement, door de I werken, want dan kan men een groote vereeniging geuit, ten uitvoer gelegd: del macbt vormen. Spr. overhandigde den club trad uit den bond. Spr. wees ér na-I ^Qer yan gej ajs kulde een bloemen- drukkelijk op, dat men soepel zal blij-1 mand, ven, doch wanneer men met dreigemen- I pe beer Van Bel zeide met verheu- ten aankomt, dan ziet de bond liever dat I genis geconstateerd te hebben dat men men verdwijnt. We hebben al reeds te-1 vertrouwen in hem stelde als afdeelings- gen andersdenkenden op sportgebied tel besüiurder en als voorzitter van den Z. tampen, aldus spr. en wanneer er dan y g ]Vjen heeft begrepen dat er een geen hechte samenwerking bestaat, tornt er niets van terecht. Er moet tucht en organisatie zijn in den bond. Onderscheiding. Het eereteeken voor degenen die zich voo rden bond verdienstelijk hebben ge hecht verband moet bestaan tusschen de vereenigingen en den bond. Daarom is het succes te Breda ook een succes geworden voor den Zeeuwschen Voet balbond. Tenslotte hebben nog eenige afge maakt reikte spr daarna uit aan denl vaardigden woorden van waardeering penningmeester, den heer M. D. P. L. 1 tot het bondsbestuur gesproken. Maar hij kreeg nog op z'n kop toe! Men vindt nog origineelen in.de we reld,^ menschen van een zoo roerende eerlijkheid, dat men bijna de overige slechtheid van dit aardsche tranendal zou kunnen vergeten. Daar heeft, zoo als bekend, de Amerikaansche iregee- ring eenigen tijd geleden aan haar Euro- peesche schuldenaren gevraagd hun Staatsschulden, die nog stammen van in den wereldoorlog opgenomen leeningen, te betalen. En het is evenzeer bekend, dat het succes van dit verzoek uiterst gering' was en dat de Washingtonsche regeering slechts aan Finland haar dank voor de sP°e<^ëe terugbetaling kon uitspreken. Nu blijkt echter, dat er nog iemand anders recht op een dergelijken dank van de Amerikaansche regeering heeft, nd. de straatmaker buiten dienst Konz. Konz had indertijd het verzoek van de Amerikaansche regeering gelezen. En daarbij viel hem in, dat hij ook nog schuldenaar van den Amerikaanschen Staat was, Hoe zat dat ook weer: Gedurende den wereldoorlog was Konz in de Ver. Staten geïnterneerd. Later had men hem in vrijheid gesteld en hem de mogelijkheid geboden, ergens in Amerika werk te zoeken, Voor reis kosten en tijdelijk levensonderhoud had men hem uit openbare middelen 40 dol lar geleend. Nog tijdens zijn verblijf in Amerika had Konz' van zijn loon 35 dol lar terugbetaald. Het restant van 5 dol lar was daarentegen onbetaald geble ven. En derhalve schreef hij nu eigen handig een brief aan den pres dent van de Vereenigde-Staten. In dezen brief, die „aan den geëerdan heer President in Amerika" was gericht-, schreef Konz, dat de geëerde heer pre sident zijn kasboeken toch eens moest nazien. Hij zou zelf misschien niet meer weten, dat Konz nog 5 dollar aan dei* Amerikaanschen s*aat schuldig was, want in den tijd van de uitbetaling der leening was er immers een andere heer president geweest. Hij, Konz wilde echter niets met ad vocaten en rechtbanken te maken heb ben en daarom sloot hij tegelijkertijd bij edzen brief 30 pengö als tegenwaarde van 5 dollar in. Hij verzocht nu den heer president eigenhandig de rekening te schrappen. Overigens wilde hij hem nog' slechts mededeelen, dat zijn dochter Marie intusschen gehuwd was en dat hij het heel goed maakte. Tot zijn leedwezen ontving Konz ech ter geen antwoord op zijn brief. En derhalve 'begaf hij zich dezer dagen naar het ministerie van buitenlandsche zaken te Budapest om daar nadere informa ties in te winnen. Hier moest de brave eerlijke Konz echter een geweldige te leurstelling beleven. Toen hij namelijk de geheele geschie denis had verteld, bracht men hem ruw en harteloos aan het verstand, dat hij zich aan een strafbaar feit had schuldig gemaakt. Door peng'ö's naar- het buitenland te sturen, had hij de deviezenwet overtre den. Op een dergelijk antwoord had Konz waarlijk niet gerekend, Zoo' keer de hij treurig gestemd naar huis terug en philosofeert nu-nog over de vraag of eerlijk werkelijk het langst duurt. (iBbl. van Antwerpen) GEVONDEN VOORWERPEN. Aan het bureau van politie: snoer koralen, vischtuig, l(hengel); belasting- merk, herdershond; bij particulieren: zilveren manchet knoop, apotheek v. d. Harst, Korte Delft 70; d,ames strandbroekje, G, An- theunisse, Seisweg 54; slipover en bad pak, Flipse, Spanjaardstraat 27; zak- kam en etui, M. Volmer. Seisstraat 38; ceintuur, A. Julianus, M,arkt 8; R.K. kerkboekje, Annie Meertens p/a Loon tjes, Dam 21; doublé armband, Van Graafeiland, Markt, rijhMielstalling; steentje met armband, Rivière, Korte Delft 38; kinderblazer, Marijs, Smids- Dolwerk 14; sleuteltje, P, Bostelaar, Spanjaardstraat 39; k'nderschoentje, J. v, d. Berge, Breestraat 38; padvinders- riem, Caliber, Veerscheweg 26; bril in etui, P. H. Lorier, Quakkelaarstraat 60 Vlissingen; regenjas, Lameijn, Graven straat 30; voltmeter, Joh. Reijnierse, kerkstraat, 't Z,and D 297; Engelsch geld (bankpapier), F. C. Schroevers. angev ele 18; 6 rollen papier en 2 verschillende handschoenen, Hubregt^e, fal, Stadhuis; armband ifzilv.), Walra ven, Noordweg 134; ring met sleutels, C. de Visser, Breeweg, 't Zand D 24b; rinderport., inh. nihil, A. de Jag'er, Se- geersweg 60; sleutel met fietsslot, J. Schuilwerve, Zuidsingel 64; 1 paar schoenen, J. van Graafeiland, Markt 9. Vf.arkt 9, MIDDELBURG. MA 23 Aug Dl 24 Aug. GOES. VIA 23 en Dl 24 Aug. Kermis, ederen Dinsdagmiddag gedurende de maand Augustus Orgelbespe lingen in de Gr. Kerk 1415 h. )I 24 Augs. Cabaret-avond Tho- len en Van Lier; de Prins van Oranje, 20.00 h. Elec. Drukkerij G. W. den Boer, M'burg

Middelburgsche Courant | 1937 | | pagina 6