LAATSTE BERICHTEN. frankrijk! GEMENGD NIEUWS. SPORT. ENGELAND. DUITSCHLAND. RUSLAND. POLEN. SPANJE. BELGIE. VER, state* Zes-jarig knaapje aangerand. Duitschland en Franco. ir^w^ggggBBgBB "T" naar Nanking gezonden met vliegoifi- nuten en 1 seconde, gemiddeld 344.639 eieren, die reeds hebben deelgenomen km per uur. aan den strijd aan 't Chineesche front 3. Biseo en Bruno Mussolini, 18 uur 3 Een ander bericht meldt nog, dat de* minuten en 35 seconden, gemiddeld Nanking-regeering op 21 Aug. besloten 342.746 km per uur. heeft Tsjen Teh Sjoen, den leider van de Als vierde kwam de Engelsche vlieger communistische partij in Kiansoe, in vrij- Clouston aan, gevolgd door de Franschen heid te ste lèn. Hij was 30 Juni 1933 ver- Codos en Arnoux, die de vijfde plaats oordeeld tot acht jaar dwangarbeid. In innamen, het telegram wordt er op gewezen, dat dit besluit beschouwd wordt als een tactvol g'ebaar van de Nankingregeering j ten behoeve van samenwerking met de j Chineesche communisten en als uitnoo- VERSTERKING VAN DE VLOOT. Naar de marine-medewerker van de „People" meldt, zal de Engelsche re geering bij het begin van de nieuwe zit ting van het parlement een crediet van vijftig millioen pond aanvragen, bestemd voor versterking van de vloot. Het bouwprogramma zou als volgt verdeeld zijn: vier slagschepen, elk kos tende zeven en een half millioen pond, zes onderzeeërs elk kostende 300.000 pond, achttien torpedojagers van 300.000 pond. Verder zouden 200 nieuwe vliegtuigen voor de marine-luchtvaart worden aan geschaft en zou een groot aantal motor- torpedobooten in dienst worden gesteld. DE KERKSTRIJD. Uit Berlijn wordt gemeld: Zondag werd in de Evangelische Ker ken gebeden voor de predikanten die gevangen genomen zijn. Medegedeeld werdj* dat zich 103 predikanten in hech tenis bevinden; aan 31 is verboden te preken en 42 zijn uit hun parochies ver dreven. Superintendant-generaal Vits heeft Zondag in de kerk van ds. Niemöller ge preekt. Hij zeide o.a., dat zonder twijfel een goed land moet gelooven in zijn lei der en in zijn toekomst. Een land dat niet meer in zijn toekomst gelooft, geeft zichzelf op. Dit is evenwel een mensche- lijk en geen christelijk geloof. Zij, die denken dat het christendom iets weeks is, kennen hun bijbel niet. Statistiek der Duitsche scholen. Uit een kort geleden opgestelde sta tistiek blijkt, ,dat Duitschland 52.846 volksscholen telt met omstreeks 7.9 mil lioen leerlingen. Hiervan waren 8766 gemeenschapsscholen, '28.308 scholen der evangelische kerk, 15.231 katholie ke en 65 Joodsche scholen. Sedert 1931 is het aantal gemeenschapsscholen (openbare scholen) met 475 toegenomen Sedert dat jaar is het aantal evangeli sche scholen met 2.9 pet. afgenomen en is het aantal katholieke scholen met 2.2 pet. verminderd. In het totaal waren aan de ruim 52 duizend scholen 186.519 onderwijzers en onderwijzeressen verbonden. RADIOTEEKENS VAN LEWANEFSKI De regeeringscommissie te Moskou heeft medegedeeld, dat radioteekens zijn opgevangen, welke afkomstig kunnen zijn van Lewanefski. Slechts enkele let ters waren verstaanbaar. In de veronderstelling, dat de ontvan ger van het vliegtuig nog in orde is, zen den de radiopoolstations dagelijks mede deelingen voor de bemanning uit over de maatregelen, welke genomen zijn om naar hen te zoeken. Het vliegtuig van Wilkins is aan de monding van de Copperminerivier ge daald, Grazianski is bij Nordwik geland en Golowin is aan den benedenloop van de eb aangekomen. Volgens berichten uit Fairbanks heeft het vliegtuig, dat Mattern in de lucht van benzine zou voorzien, averij opge- loopen en moest het een noodlanding maken. De bemanning bleef ongedeerd, De ijsbreker „Krassin" wist zich uit het ijs los te maken en richt zich naar de 71ste breedtegraad. DE STAKING DER BOEREN. Reeds twintig dooden Bij onlusten in verband met de sta king der boeren in Polen, welke verle den week Maandag is begonnen en wel ke moet duren tot 25 Augustus, zijn tot nu toe twintig personen gedood. De agi tatie in het gebied Malapolska blijft voortduren; het dorp Charta in het dis trict Brzozof is Zaterdag door de politie geheel ontruimd, niemand mocht in de plaats blijven Te Glazowa nabij Rzeszof, waar tien duizend boeren waren samengeschoold in ITT"" 1 vreesden de autoriteiten moeilijkheden g gezocht moeten worden. Zij lieten derhalve den leider van de Vuurtoren afgebrand Volkspartij, die den vorigen dag gear- De vuurtoren van Survive op het lie Fes.teerd was' vrlh om zl>n aanhangers te diging aan de Sovjets, om militairen steun te verleenen. DE RECHTSCHE OPMARSCH IN HET NOORDEN. De opstandelingen blijven in het ge bied, ten Zuiden van Santander, opruk ken. De rechtschen hebben de plaatsjes Sierras Santa Maria en Santa Cruz ver overd op ongeveer 35 km van Santan der gelegen. Deze opmarsch werd uit gevoerd zonder dat sterken tegenstand van den vijand werd ontmoet. Daarentegen wordt uit Valencia ge meld, dat de regeeringstroepen zware verliezen aan de opstandelingen hebben toegebracht. Er zouden volgens deze me- dedeelingen vier Italiaansche divisies aan dit front strijden. De regeeringstroe pen hebben een Italiaansch sergeant en ■vier soldaten gevangen genomen. -> js i-t De toestand te Madrid. Aan het Madrileensche front heerscht kalmte. Eenige aanvallen en tegenaan vallen brachten niet de minste wijziging in de frontlijn. Generaal Miaja heeft instructie gege ven om de -burgerbevolking geleidelijk uit Madrid te evacueeren, opdat de hoofdstad zooveel mogelijk aan de troe pen gelateiF'wordt, die haar verdedigen. Niettegenstaande slechts weinig voertui gen ter beschikking staan, is de snelheid waarmede de evacuatie geschiedt, ge durende Juni en Juli toegenomen. De duikbootenaanvallen in de Dardanelles Het onderzoek door de Turksche auto riteiten, ingesteld naar het torpedeeren van het s.s. „Armuro", heeft uitgewezen, dat de aanval in Turksche territoriale wateren is ondernomen. De „Armuro" zit in drijfzand vast en kan niet weer vlot gebracht worden. De Turksche re geering zou strenge maatregelen voor bereiden ter bewaking en controleering van de territoriale wateren. Wisselmakelaar verduistert acht millioen franken., Het blad Le Soir meldt, dat de wis selmakelaar Walter Bodson uit Brussel is gearresteerd wegens verduistering van acht millioen franken. Bodson heeft be kend, gespeculeerd te hebben met de fondsen, die hij onder zijn berusting had en fictieve bordereaux te hebben opge steld. De herdenking bij het IJzerkruis. Zooals gebruikelijk op den derden Zondag in Augustus, zijn gister meer dan 150.000 bedevaartgangers uit alle pro vinciën van Vlaanderen naar Dixmuiden gekomen om de Vlaamsche gevallenen van den oorlog bij het groote IJzerkruis te herdenken. Brand in het casino van Boulogne sur Mer. In den nacht van Zaterdag op Zondag is brand uitgebroken in het casino van Boulogne sur Mer. Het vuur vond zijn oorsprong in de danszaal en greep snel om zich heen, zoodat in korten tijd de hal en het hoofdgebouw in vlammen stonden. De kapelmeester verbrak onmiddellijk het orkest en spoorde de aanwezigen aan snel en kalm het gebouw te verla ten. Deze raad werd opgevolgd en in groote orde verlieten de aanwezigen het gebouw. De schouwburgzaal, het restaurant, de vestiaire en de groote tentoonstellings zaal, waar bijna vierhonderd doeken en beeldhouwwerken opgesteld waren, wer den vernield. De schade wordt geraamd op verscheidene millioen francs. Volgens een ingesteld onderzoek zou de oorzaak de Croix voor de kust van Bret'agne, ten Zuiden van Lorient, is een prooi der vlammen geworden. Het vuur ontstond door de ontploffing van een gascylinder, welke voor de verlichting van den to ren gebruikt wordt. De vuurtorenwach ter kreeg ernshge brandwonden, maar wist zich jn veiligheid te brengen. De luchtwedstrijd naar Damascus. De luchtwedstrijd Istres—Damascus— Parijs is een groot succes geworden voor de Italiaansche vliegers. De eerste drie plaatsen werden ingenomen door Itali anen, die driemotorige Savoie Marchet- ti-machines bevlogen. Deze machines worden in het Italiaansche leger als bom menwerpers gebruikt. De uitslag van den wedstrijd was: 1. Cupino en Paradisi, tijd 17 uur 32 minuten en 45 seconden, gemiddelde snelheid 352.789 km per uur. o T7- t x, vzcesi, aai ne 2. biori en Lucchim, in 17 uur 57 mi- grooter zal worden kalmeeren. VRACHTAUTO IN BOTSING* MET LOCOMOTIEF. Vijf dooden, Bij Wreschen in het Wowodenschap Posen is een vrachtauto, waarin 18 land- arbeidsters en -arbeiders gezeten waren, door gesloten spoorboomen gereden en in botsing gekomen met een rangeeren den locomotief. Vijf inzittenden waren op slag dood. Zeven werden zwaar ge wond. Drie hunner zijn in levensgevaar Boschbrand eischt zes dooden. In de nabijheid van Cody (Wyoming' woedt een hevige boschbrand, welke reeds 200 h.a. heeft aangetast. Reeds zijn zes personen in de vlammen omge komen en zijn veertig personen ge wond, terwijl nog een wordt vermist. Men vreest, dat het aantal slachtoffers Zondagmiddag is het 6-jarig zoontje van den heer De B., wonende te Heems kerk, dat bij zijn grootouders te Sant poort logeerde, vermoedelijk met een stukje chocolade, in het bosch te Neet- ïorst gelokt, waar het knaapje om on geveer vier uur door zijn oom, die onge rust geworden was over zijn lange uit blijven en naar hem was gaan zoeken, in bewusteloozen toestand in het kreu pelhout gevonden, vreeselijk met bloed aedekt. Het bleek dat de knaap op een verschrikkelijke manier mishandeld was. Je sporen wezen er op, dat vermoede- ijk getracht is den jongen te wurgen, terwijl zeer zeker minder goede bedoe- ingen bij den bedrijver hebben voor gezeten. Nadat twee dokters de eerste hulp ïadden verleend, is de jongen, die ver moedelijk een hersenschudding en een kaakfractuur had bekomen, per zieken auto naar het Anthonius-ziekenhuis te Jmuiden overgebracht. Zijn toestand is redelijk. Onmiddellijk heeft de gemeente-poli- tie van Velsen een uitvoerig onderzoek ingesteld, waarbij ook nog assistentie werd verleend door een rijkspolitiehond- geleider. De dader kon tot nu toe nog niet worden opgespoord. Te ongeveer half twee des middags moet het kind gezien zijn in gezelschap van een man van middelbaren leeftijd, vermoedelijk met een wit baardje, ge tleed in grijs costuum, grijze vilthoed met donker lint, terwijl om ongeveer drie uur nabij de plaats waar het kind werd gevonden, een man werd aange troffen, gekleed in bruin colbert cos tuum, bruinen vilthoed, leeftijd ongeveer 30 jaar. VERZOENINGSPOGING MET TRAGISCHEN AFLOOP. Zondagmiddag heeft de 23-jarige ijzer werker J. J. S„ die sedert eenigen tijd in onmin leeft met zijn 19-jarige echtge- noote H. V. V., na een mislukte poging om tot een verzoening te komen, op den Nesserdijk onder Rotterdam, zijn vrouw een aantal steken met een dolkmes toe gebracht en daarna de vlucht genomen. De b'.eide echtgenooten hadden Woensdag a.s. een definitieve beslissing in hun echtscheidingsprocedure moeten nemen. De man, die wist dat zijn vrouw met haar moeder en haar kindje, Zon dagmiddag een bezoek aan eenige fa milieleden zou brengen, is het drietal gevolgd en heeft de vrouw op de Nes- gevolgd en heeft de vrouw op den Nes- Toen zij weigerde om hem Woensdag in de verzoeningskamer te ontmoeten heeft hij een dolkmes te voorschijn ge haald en haar in het wilde weg eenige steken toegebracht. Toen hij zag, dat zijn vrouw ineen zakte, nam hij de vlucht in de richting van Rotterdam, waar hij, door de politie, die door eeni ge omstanders gewaarschuwd was, in hechtenis genomen. Deze trof hem aan met snijwonden aan hals en polsen, het geen er op wijst, dat hij getracht heeft zich zelf het leven te benemen. Na een eerste verhoor op het politie bureau Hoflaan, is hij naar het zieken huis aan den Coolsingel overgebracht, waar heen men ook zijn vrouw had ver voerd. De toestand van beiden is niet levensgevaarlijk. Veearts geschorst. B. en W. van Naarden hebben den keuringsveearts H. ter B. geschorst, om dat hij zich op oneerbiedige wijze over het college van B. en W. heeft uitgela ten. Dezer dagen is door B. en W. een strafklacht tegen den veearts ingediend bij den officier van justitie te Amster dam. De gemeenteraad is in verband met deze quaestie tegen Dinsdag a.s. bijeen geroepen voor een spoedeischende ver gadering. Kind door molenwiek getroffen en omgekomen. Te Visvliet (Gr.) is Zaterdag het vier jarig dochtertje van de fam. S. W. op onverklaarbare wijze in aanraking ge komen met een van de wieken van den watermolen. Het kind viel bewusteloos neer. Een dokter kon slechts den dood constateeren. Zweefmolen ingestort. Zaterdagavond is op het Lunapark te Scheveningen een zweefmolen waarop zich 27 personen bevonden, door het breken van een lasch, ingestort. Daar de molen reeds bijna stil stond toen de breuk plaats had kwamen de inzitten den er vrijwel zonder kleerscheuren af. Vier personen liepen onbeteekenende verwondingen op. De zweefmolen die vrijwel geheel werd vernield bood plaats aan 44 personen. Doodelijke klap van een paard. j te kopjes op de golven ziet, dan is de Toen Zaterdagmiddag twee zoontjes kreek een water, waar het nogal on- van den heer K. M. te Staphorst naar j stuimig kan zijn. Spr. gaf den raad het- het land gingen om den drinkbak van de êeen thans aangepakt is, voort te zetten, koeien te vullen, moesten zij een paard j Spr, reikte daarna den beker over voorbij. Een der jongens, een ventje van' aan den heer Wagenaar en deelde ver vier jaar kreeg van het dier een klap der de prijzen uit. tegen het achterhoofd. De knaap werd bewusteloos opgenomen en naar de ouderlijke woning gebracht, waar hij da delijk na aankomst is overleden. BOODENDAGBOEK VAN HET VERKEER. Tilburg: 1 doode. Op den Bredaschen weg te Tilburg is WIELRENNEN. VAN DER VIJVER WERELD KAMPIOEN SPRINTAMATEURS. Ooms derde. Door achtereenvolgens den Belg Col- lard in den kwarteindstrijd, den Italiaan Pola in de halve finale en den Fransch- man Georget, na drie ritten in den eind- Zaterdagmiddag de vijftienjarige G. de strijd te hebben verslag heeft de 22_ V. uit Eindhoven, die per rijwiel in de van V;A van uv t-iu aa i, u jarige Jef van der Vijver den titel van richting Tilburg reed door een,hem ach-'werSeldkampioen der amateurssprinters behaald, waardoor de traditie, dat Ne- teroprijdende personenauto gegrepen, De jongeman werd zoo ernstig gewond, dat hij enkele oogenblikken na de aan rijding overleed. Ambassadeur generaal Faupel teruggeroepen. Havas verneemt, dat generaal Faupel, de ambassadeur van het Duitsche rijk bij generaal Franco, is teruggeroepen. Officieele kringen te Berlijn verkla ren, dat de generaal zou zijn afgetreden om „gezondheidsredenen". STAATSLOTERIJ. (Trekking van heden). 2000,— 16560 5000,— 18263 1000— 2723 4643 12351 400,— 2299 8786 21865 23900. 200,— 7271 10240 22026 100.— '10286 13541 21641 21368 17673 BURGERLIJKE STAND. Middelburg. Getrouwd: Th. Rechsteiner 22 j. en S. de Klerk 24 j. Oostkapelle. Van 1421 Augustus. Bevallen: A. v. d. Vreugde geb. Pro voost, z. V rouwenpolder. Van 15 tot 21 Aug., Bevallen: J. de Vos geb. Bakker z. VOETBAL. Middelburg—B.M.T. 2—5. Middelburg speelde gistermiddag een oefenwedstrijd tegen de Haagsche der de klasse kampioen B.M.T. Bij de rust hadden de gasten een 10 voorsprong weten te bereiken. Kort na de hervat ting echter liep Middelburg den achter stand in en nam zelfs een 21 voor sprong. De gasten hadden nadien echter weer het beste van het spel en wisten de score geleidelijk tot 25 op te voe ren. RCS Naar wij vernemen zal in de plaats van den wedstrijd R.C.S.V.D.L. op 28 Aug a.s. te Souburg worden gespeeld R.C.S, Fluks (Dordrecht, 3e klasse kampioen)' Op 5 Sqpt, speelt R.C.S. thuis tegen Emma. KORFBAL Z. K.. B. De wedstrijd voor de competitie Oos telijk Zeeland had het volgende re sultaat: Togo-SeoltO' 11; S.S.S.Vol harding is uitgesteld. Berooving. In den nacht van Vrijdag op Zaterdag maakte een oude man met twee vrou wen een autotocht. Na terugkeer op de Groote Markt te Groningen miste de man zijn portemonnaie, welke zeventig gulden bevatte. De dames sloegen bij deze ontdekking op de vlucht, doch met behulp van enkele burgers werden de vrouwen achterhaald en door de politie gearresteerd. Het bleken de 24-jarige Th. P. geb. W. en de 27-jarige J. P., bei den wonende te Groningen. Het tweetal is ter beschikking van den officier van justitie gesteld. ZWEMMEN WEDSTRIJD OVER DE ZANDKREEK De zwem- en poloclub „De Zand- kreek" te Kortgene hield Zaterdagmid dag een Prov. zwemwedstrijd over De Zandkreek. Er werd gestart van het schorre te Kortgene en daarna gezwom men naar den zeedijk van Wolphaarts- dijk, waarna de zwemmers weer terug moesten keeren naar den duiktoren te Kortgene. Aan den wedstrijd namen 10 perso nen deel. De uitslag van den wedstrijc was: 1. S. Wagenaar „Zeehond", Vlissingen 24 min. 25 sec. (Deze won den wissel beker van den burgemeester). 2. Dr. D H. F. Wolters, Wolphaartsdijk „De Zandkreek" 25 m. 5V5 sec.; 3. mej. T. de Jong, „Zeehond", Vlissingen 31 m. 461/, sec (eerste dame); 4. A. J. Bal, „Luctor et Emergo", Middelburg 32 563/s sec.; 5, P. Goedhart 't Sas, Goes 34 m. 47 sec. 6. mej. M. Schrijver, 't Sas, Goes 35 m 293/5 sec.; 7. mej. J, van Halst, Wissen kerke, „De Zandkreek" 35 m. 303/r, sec 8. A. C. Priemus, Kortgene, De Zand kreek 36 m. 273/5 sec.; 9. M, P. A. Mar cusse, Wissenkerke, „De Zandkreek' 40 min. 28 sec- De heer J. A. Primus is uitgevallen. Na den wedstrijd ging men gezamen lijk naar hotel „De Graaf van Buren" De voorzitter van de zwem- en polo club „De Zandkreek", de heer Abr. Soe ters bracht allen medewerkenden dank De burgemeester van Kortgene daarna het woord nemend, sprak waardeerenc over de zwemsport. Het gaat er bij spr niet om wie den wedstrijd wint, maar het gaat over de prestatie, over het kunnen De Zandkreek is nu eenmaal geen ka naai, doch een zeearm. Als men de wit derland altijd over uitstekende amateurs in de sprint heeft kunnen beschikken, op fraaie wijze werd voortgezet. Na Jaap Eden in 1894 en 1895, Peters in 1920, Meyer in 1925, Mazairac in 1929, Van Egmond in 1933 en Van Vliet in '36 is Van der Vijver thans de zevende Nederlandsche renner, die den hoogsten J.C.I.-titel in deze categorie heeft be- ïaald. De voorwedstrijden van Zaterdag wa ren buitengewoon gunstig voor de Ne derlandsche vertegenwoordigers verloo- 3en (Ooms, Van der Vijver en Kropman hadden zich Zaterdag alle drie voor de kwarteindstrijden kunnen plaatsen) en men was zoo optimistisch gestemd, dat de drie eerste plaatsen aanlandge- nooten werden toegedacht. Een dergelijke stemming kan funest zijn en uit onderstaand relaas zal dui delijk blijken, hoe de zege van Van der Vijver aan een heel dun draadje heeft gehangen en hoe moeilijk het voor Ooms is geweest, de derde plaats te bemach tigen. De indeeling van de kwarteindstrijd was voor onze renners verre van gun stig geweest. Pola startte tegen Krop man, Ooms tegen Hans Nielsen, Van der Vijver tegen Collard. Kropman viel af, maar zijn rijden heeft een uitstekenden indruk achtergelaten. In de halve eind strijden kwamen Van der Vijver en Pola tegen elkaar te staan, hoewel men alge meen had verwacht, dat deze beide ren ners eerst in de finale elkaar zouden ontmoeten. Van der Vijver won, dank zij zijn enorme snelheid. Ooms kon het tegen Georget niet houden en durfde niet tegen den Franschman zijn eigen koers te rijden. Zoo werd het een finale Van der VijverGeorget, Onze landgenoot liet zich in de beide eerste ritten bij het uitkomen van de voorlaatste bocht tegen de balustrade drukken, daarbij geheel in de kaart van Georget spelend, die het bijzonder door zijn snelheid en zijn kwiek demarreeren het geheel op den korten afstand zocht. En als Georget niet dien zwieper had gegeven, in den tweeden rit, midden in de laatste bocht, waardoor Van der Vijver beslist gehin derd werd en de Franschman wel moest worden gedistanceerd, dan had, wij durven 't zonder beschroomdheid te verklaren, Georget gewonnen, en in twee ritten den wereldkampioenstitel be haald. Want Georget behoefde op dat moment, midden in de bocht, dien zwie per niet te geven, want hij lag zoo in de koers, dat hij ook zonder het onregel matige rijdengewonnen had. De derde rit moest dus de beslissing brengen. Het gevecht werd ditmaal in het midden der baan geleverd en Van der Vijver had den Franschman bij het ingaan van de laatste bocht reeds te pakken. Hij kwam langszij en ontwik kelde op de laatste 50 m een dergelijke snelheid, dat Georget juist iets te kort schoot om met zijn gevreesden sprong op de laatste tientallen meters te kunnen winnen. Om de derde plaats. In den eersten rit in het duel om de derde plaats tusschen Ooms en Pola nam Ooms den kop. Het werd een korte sprint. In de laatste bocht zette de Ne derlandsche kampioen niet door, waar door hij zijn hoog tempo verloor; Pola kon toen gemakkelijk over hem heen komen. In den tweeden rit nam Pola de lei ding. In de voorlaatste bocht reed Pola in het midden, zocht bij het uitkomen, waar Ooms zich bevond, boven of be neden achter hem. Van dit moment maakte Ooms gebruik, schoot naar be neden, demarreerde, had zeer snel 5 m voorsprong genomen. Een wanhopige achtervolging van den Italiaan ontstond doch op 250 m kan de snelle Pola het niet meer halen. Met een half wiel werd hij geslagen. Tactiek had over snelheid gezegevierd. Het merkwaardige was, dat in den derden rit, de wereldkampioen van Leipzig in 1934, een renner met toch zeer veel ervaring, dezelfde fout maakte. Of, zoo men wil, Ooms kon dezelfde handige tactiek toepassen. De Neder lander won met ongeveer twee lengten. Hij had over meer reserve dan zijn tegen stander beschikt. Einduitslag: 1. en wereldkampioen: Van der Vijver (Nederland); 2. Georget (Frankrijk), 3, Ooms (Nederland), 4. Pola (Italië). Hoe populair de Nederlandsche ren ners in Kopenhagen zijn bleek wel na afloop van den beslissenden rit tusschen Van der Vijver en Georget. Met uitbun dig enthousiasme werd Van der Vijver door het Deensche publiek gehuldigd. De U.C.I. trui werd hem om de schou- - ders gedaan en met de krans om maak-

Middelburgsche Courant | 1937 | | pagina 3