GEMENGD NIEUWS. SPORT. LAATSTE BERICHTEN. MIDDELBU&GSCHE COURANT PALESTIJNSCHE PROBLEMEN. A. J. HOORWEG, f ADVERTENTIEN. porteeren en handelen flaar eigen goed dunken, dat een ieder zich vrij kan be wegen en kan zoeken naar nieuw afzet gebied. België en Frankrijk zijn het laat ste jaar verwend met goede kwaliteit, dat dan nu ook gezorgd worde voor goede mosselen. Laat de mindere soorten tot minder prijs worden geleverd, dat was ook voor de centralisatie zoo. Afbreken is geen kunst maar opbouwen. Engeland heeft •door zijn verminderde afname, het werd niet bediend in 1936 als het behoorde of als het wenschte getoond dat het zelf baas wil zijn in het bepalen van de kwa liteit die het wenscht of voorschrijft. Men leze maar eens het reeds hierbo ven aangehaald verslag. Ditzelfde geldt van België en Frankrijk. Nu kan heel gemakkelijk op een bureau in Den Haag een zeker ambtenaar uitmaken „wij hebben de mossels wij bepalen den prijs, wij regelen alles" maar de practijk heeft L»ewezen dat 't buitenland, de afnemer, ook wat te zeggen heeft. Wat gaat er om in België. Het antwoord op het com binatiesysteem van Nederlandsche en Belgische kooplieden is geweest een vereeniging als de Vermosin, die rem mend werkt voor de mosselverzending. De balgen redeneerden „individueel heb ben we niets meer te vertellen we moe ten maar betalen aan prijzen wat andere gekken wijzen. Roepen we de Staats hulp in, dan controleeren we den in voer en maken centen. Een rem, die door de mosselkweekers aan den lijve wordt gevoeld. Redt daarom de mosselkweekers van het combinatie-systeem en maakt nog maals een ijverige en nauwgezette stu die van de vraag of de mossel zich leent als artikel voor centralisatie. Twee autodieven aangehouden. Gisteravond is een auto, welke in de Michel Angelostraat te Amsterdam voor de deur van een woning geparkeerd stond, gestolen. Eenige uren later ont dekte een politieagent bij een garage in Amsterdam West, twee monteurs die in bezit van een auto waren. Dit kwam den agent verdacht voor. Hij hield de beide mannen aan en bracht hen naar het po litiebureau. Hier bleek, dat de auto, wel ke de mannen in hun bezit hadden, de bewuste gestolen auto was. De monteurs zijn in bewaring gesteld. Schipperskind verdronken. Hedenochtend is het vierjarige zoon tje van den schipper G. de Waal uit Werkendam, die met zijn schip in de ringvaart te Aalsmeer, ligt, in een on bewaakt oogenblik te water geraakt en verdronken. Kindje verdronken. Gisteravond is in de sloot de Maan- dagsche watering te Noordwijkerhout nabij de ouderlijke woning, het zeven tien maanden oude dochtertje van de familie A. van den Nieuwendijk ver dronken. De kleine werd vooroverlig gende in de sloot gevonden door haar broertje, die direct zijn moeder waar schuwde. De levensgeesten waren toen reeds geweken. Kind door vallende schuifdeur getroffen en omgekomen. Vanochtend was het tweejarige doch tertje van den timmerman P. Smid, wo nende te Glanerbrug dat met haar moe der logeerde bij de familie J. Smid, kos ter bij de Gereformeerde kerk te Oude Pekela, in een der lokalen van de kerk aan het spelen met een schuifdeur, die zij heen en weer bewoog. Plotseling liep de deur uit de katrollen, viel omver en kwam boven op het kind terecht, waar door het op slag gedood werd. DOODENDAGBOEK VAN HET VERKEER. Amsterdam: 1 doods. Gisteren is in het Binnengasthuis ie Amsterdam overleden, de journalist M. van der Hut. die Dinsdagavond door een auto is aangereden, waarbij hij een schedelbas sfr,artuur 'opliep. De over ledene was 38 jaar oud. Valkenswaard: 1 doode. De gemeente-arbeider H. van Poppel, die gisteren bij het ongeluk op den on- bewaakten overweg in de Boschstraat te Valkenswaard ernstig werd gewond, is in het St. Josephziekenhuis te Eind hoven overleden. Het slachtoffer laat een vrouw en eenige kinderen achter. VOETBAL. Gisteravond werd in de Nadorst een voetbalwedstrijd gespeeld tusschen ,,De Leege Accu" en de V.V. „Nieuwland". leuwland won na een sportleven kamp wedstrijd met 51 en daarmede ^^^^schikbaar gestelde medaille. 475STE STAATSLOTERIJ. T rr.- klas^' 3de lijst, trekking van Woensdag 28 T„1i PRIJZEN VAN 5000: 14124. 400: 6147. 100: 8205. Prijzen van f 20: 8592. NAGEKOMEN BIOSCOOP. GRAND THEATER, Goes VR 30 Jul.- 3Aug, MA géén voorst. „Madda- lena 20 00 h. ZO 15 h. matinée. (Van een b ij zon deren medewerker), Pelestina heet in het Hebreeuwsch „Erets Jisraeel", of wel „Land van Is rael." De Engelsche Koninklijke Com missie, welke opzienbarend rapport zulk een sterke weerklank n de Pers heeft gevonden, heeft zich ook met den naam en speciaal met den He- breeuwschen van het land moeten be zig houden. Het opschrift op munten e.d. moet nl. luiden in de drie offici eel erkende talen. De naam van het land werd nu in het Hebreeuwsche deel der opschriften weergegeven door het woord „,Palest<ih,a" te schrijven met de Hebreeuwsche letterteekens. Een vreemde manier van vertalen! Ech ter werden bij wijze van merkwaardi ge inconsequentie daaraan de initia len van den echten Hebreeuwschen naam toegevoegd. Eén van de talrijke klachten, waar mede de Joden de commissie bestookt hebben, betrof deze kwestie. Men zal zeggen: Een uiterst futiele aangelegen heid, Ook in een land als Nederland worden wel eens klachten over taai verminking van overheidswege gehoord. Maar niemand zoekt daar meer ,achter dan een betreurenswaardige onkunde van een betrokken ambtenaar. De zaak speelt verder in het rapport der com missie geen rol; overigens laat dit niet n,a verscheidene grieven der Jo den bv. gebrekkige handhaving der openbare veiligheid en orde i voor gegrond te verklaren, We zouden deze aangelegenheid hier dan ook niet te berde brengen, als we er niet een symptoom in zagen van een opvatting van het mandaat, die leiden moest naar de impasse, waarin de mandataris zich nu bevindt en waarin radicale ope raties ,als die, welke de commissie voor stelt: opheffing van het mandaat, ver deeling van het land, zich min of meer aan den beschouwer schijnen op te dringen. „Wij weigeren dit land land van Is raël te noemen, zelfs ,al heet het zoo", aldus moet indertijd de redeneering van de administratie geluid hebben. „Anders krijgen we maar last met de Arabische bewoners er van". Dit schip peren tenslotte was er d,an toch ook maar het opschrift in Hebreeuwsch schrift en de Hebreeuwsche initialen is dè kenmerkende trek geworden van het beleid der mandataire regeering. Het mandaat, dat zijn bestaansrecht hoog-officieel ontleende ,aan de het Zionisme gunstige bepalingen er in ver vat, bleek aldra een wellicht niet groot maar uiterst invloedrijk deel der niet- Joodsche bevolking niet welgevallig Welnu, men wist niet beter te doen dan juist deze bepalingen stukje bij beetje tot doode letters te. maken. En geland beantwoordde Arabisch verzet voortdurend met nieuwe concessies; rad draaiers werden nooit gestraft, slacht offers vielen vrijwel uitsluitend onder de bijna redelooze volgelingen. De groot-moeftie van Jeruzalem bv., die terecht door de commissie beschul digd wordt een groot gedeelte van de verantwoordelijkheid aan de troebelen op zich geladen te hebben, was na de onlusten in '22 veroordeeld tot dwang arbeid, werd begenadigd, en met steun van de regeering in dit hooge ambt ge bracht. Van dat oogenblik af heeft hij zich beijverd in één stuk door tegen de regeering te intrigeeren; niet alleen, waar zij, zij het een spaarzame, uitvoe ring aan de pro-Zionistische mandaats bepalingen gaf, maar daarnaast als draagster van Engelschen invloed. Zoo eischte hij voor de commissie volledi ge onafhankelijkheid; en verklaarde o, adat de Arabieren gelukkiger ge weest waren onder het Turksche, dan thans onder het Britsche bewind. On- noodig te vermelden, dat de leden van de commissie indertijd nogal aanstoot aan deze en dergelijke verklaringen na men; overigens waren ze kennelijk voor de tribune bestemd en zeker niet als een serieuze politieke uiting te be schouwen. Dit ,al heel sprekend voor beeld voor de methoden der mandaats- regeeting is met talrijke van dezelfde soort te vermeerderen. Steeds weer wordt toegegeven aan openlijk en bloe dig verzet of mokkenden, achterbak- schen tegenstand. Steeds was de be looning een grootere of kleinere beper king van de strekking van het man daat. De recente Palestijnsche geschiede nis is stellig uiterst interessante mate rie; en dit om vele redenen, maar stel lig óió'k, omdat hier in klein bestek een staaltje Engelsche politiek te aanschou wen valt, volstrekt typisch voor deze, zoo,als zij in het tijdperk volgende op den oorlog tot nu toe is gevoerd; Een politiek van den terugtocht, den bru tale steeds toegevend, niet alleen daar, waar de zwakke dreigt in het gedrang te komen, maar ook, wanneer het gaat ten koste van eigen belangen. Wellicht dat deze politiek tijdens den Abessijn- schen oorlog haar hoogtepunt heeft, be reikt en nu evenredig met het sterker worden der Britsche bewapening tame lijk snel aan het verdwijnen is om voor een zelfbewustere plaats te ma ken, Als dat zoo is, dan is het rapport der -Koninklijke commissie in velerlei opzicht een men zou kunnen zeggen „ouderwetsch" document. Aan de radicaalste e'schen der Ara bieren, neerkomende op hun zelfstan digheid over het grondgebied van heel Palestina, kon tenslotte met den bes ten wil geen gevolg worden gegeven. Heusch niet alleen om den beweegre den, ontleend aan dé goede trotrw, die de commissie zelf noemt: De onmoge lijkheid de Joden, die in goed vertrou wen op Groot-Br ttannië het land zijn binnengekomen als minderheid aan een Arabischen staat uit te leveren. Ook niet, omdat in het land de heilige plaat sen der Christenheid liggen; voor deze zou altijd wel een bijzonder régime kunnen worden ingesteld, iets, wat dan nu ook zou gebeuren; m.aar wél, om dat speciaal de kuststreek met den olie- en oorlogs-haven Haifa van vitaal belang voor de verbindingswegen van het Imperium is. Op deze kuststreek zal Engeland steeds op gemakkelijke wijze controle willen kunnen uitoefenen. De te const'itueeren Joodsche staat biedt deze mogeijlkheid ten volle. Met een oppervlak zoo groot als Luxemburg of Noord- en Zu'd-Holland en een be volking, die het millioen wel nooit veel te boven zal gaan, zal hij steeds een gemakkelijk te hanteeren instru ment zijn in de hand van Groot-Britan- nië. Maar verder krijgen de Arab'eren toch ongeveer wat ze willen! De Joodsche „staat" beslaat volgens het voorstel niet meer dan 1/5 van Palestina; bij ge volg komt bijna 4/5 onder zuiver Ara bisch bestuur. >(Een klein gebied in hoofdzaak de heilige plaasten met/ om geving blijft onder Engelsch man daat.) De bovenvermelde algemeene ten- denz tot toegeven der Engelsche poli tiek is echter geen volled ge verklaring van haar houding inzake Palestina. Immers, men moet bedenken, dat juist de Arabische vriendschap door Enge land op hoogen prijs wordt gesteld. En geland dingt trouwens niet alleen naar die vriendschap; in Italië heeft het een energ-eken concurrent aangetroffen. Geen toeval: Als men de Middelland- sche Zee wenscht te beheerschen, moet men nu éénmaal relaties onder de bevolking der kustlanden hebben. En die is voor een goed deel Moham- medaansch-Arabisch. (Wordt vervolgd). Met groot leedwezen zal heden de droeve mare worden vernomen, dat dok ter Hoorweg, een in geheel Zeeland zoo bekende figuur, gisteren, zoo kort nadat hij z'n welverdiende rust was gaan ne men, in zijn nieuwe woonplaats Heem stede, aan tafel zittende door een hart verlamming werd getroffen en alzoo plotseling stierf. De overledene, Arie Jan Hoorweg, was 6 November 1868 te Utrecht gebo ren en bereikte dus den leeftijd van bijna 69 jaar. Nadat hij op Februari 1895 tot arts bevorderd was, vestigde de overledene zich dat zelfdfe jaar als huis arts te Middelburg, waar hij tot 1904 werkzaam bleef. Mede door droeve fa milieomstandigheden, besloot hij Zee- lands hoofdstad te verlaten en vestigde hij zich te Heinkenszand, waar hij tot 1922 de praktijk heeft uitgeoefend, Intusschen had dokter Hoorweg zich reeds doen kennen als een vooraan staand persoon in de bestrijding der tu berculose en toen in 1913 de Provinci ale Vereeniging tot bestrijding der t.b.c. tot stand was gekomen, was het niet te verwonderen, dat hij daarin een voor aanstaande plaats zou bekleeden; hij werd toen secretaris dier vereeniging. Eerst in 1922 zou hij zich geheel aan wat zijn levenstaak is geworden, kun nen geven. Toen werd hij benoemd tot districts-consultatie arts en kwam te Middelburg terug om, tot nu voor enke le weken deze functie te behouden. Hoe hij gedurende 15 jaar in geheel Zeeland de lijdende menschheid heeft gediend, mag in breede kringen als be kend worden verondersteld, maar met een enkel woord willen wij er toch nog eens aan herinneren, hoe de overledene tot voor enkele maanden, toen hij on gesteld werd, bijna dagelijks naar de verschillende deelen van onze zoo moei lijk te bereizen provincie trok om in de verschillende consultatiebureaux de ve le patiënten te ontvangen en hen te onderzoeken, hun raad te geven, om na een vermoeiende dagtaak nog tijd te vinden om des avonds de huisartsen te schrijven over hun patiënten. Rustig en stil als dokter Hoorweg was, maakte hij ook op zijn patiënten een kalmeerenden indruk, maar ieder van hen voelde daar om niet te minder hoe hij met hen mede leefde, hoe diep hij met hun lot was begaan. Toen ziekte hem dwong thuis te blij ven, riep hij telkens zijn helpsters en helpers bij zich om hen te vragen of er wel om alles gedacht was, ook toen stond bij hem. na zijn familie, het ver zachten van het lijden der menschheid, en vooral van dat deel, d,at door de vreeselijke volksziekte was aangetast, voorop. Dat de overledene in breede kringen bemind was, bleek ook toen men plan nen maakte om hem bij zijn afscheid van Zeeland en v,an zijn werk te huldi gen. Deze huid ging is helaas niet meer kunnen geschieden, omdat aanvankelijk zijn gezondheidstoestand de emotie daaraan verbonden niet toeliet. Intus schen hadden reeds ongeveer 1000 per sonen uit de geheele provincie hun me dewerking daara.an toegezegd en was men bezig het album gereed te maken, dat hem met een stoffelijk blijk van belangstelling zou worden aangeboden. Dit heeft niet meer zoo mogen zijn. De huid gingscommissie zal zich nader be raden hoe nu in dezen te handelen. Dat niet alleen in medische en parti culiere kringen het werken van den overledene hjpóg werd gewaardeerd, moge ook blijken uit zijn benoeming tot ridder in de Órde van Óranje-Nassau, i HET OUDERLIJK HUIS ONTVLUCHT. Een onzer Belgische correspondenten meldt ons: Volgens de laatste editie v,an de „Nieuwe Gazet" te Antwerpen zou de 19-jarige J. L. uit de Gortstraat te Mid delburg het ouderlijk huis ontvlucht zijn. De minderjarige jongen, w ens opsporing door de ouders inmiddels verzocht is, zou tot zijn vlucht gekomen zijn door een berisping, die hij van zijn moeder kreeg. Hij zou per auto naar Gent ver trokken zijn, doch de politie heeft daar geen enkel spoor ontdekt. Daar de mo gelijkheid niet riitgesloten wordt ge acht, d,at hij naar Antwerpen kwam, heeft de Antwerpsche politie een uit gebreid onderzoek ingesteld. DE JAMBOREE. Aankomst van buitenlandsche deelnemers. Het was vandaag een drukke dag voor de spoorwegen, want behalve nog eeni ge duizenden Nederlandsche verkenners arriveerden thans ook de eerste groote buitenlandsche contingenten padvinders te Vogelenzang. Een gedeelte der Ame rikanen opende den stroom, spoedig ge volg door twee extra treinen met 750 Polen, die onder de vroolijke tonen van hun eigen muziekkorps te ongeveer half tien via de met vlaggen versierde mooie oprijlaan de hoofdpoort van het terrein binnentrokken, onder groote belangstel ling van alle kampbewoners. De Polen hadden een goede reis gehad en waren opgetogen over de aan hen toegewezen plaats in de subkampen 6 en 9. Onmiddellijk maakten zij een aanvang met den opbouw van hun tenten, waar bij de Nederlandsche jongens belangstel lend toekeken. Een kranigen indruk maakten deze Poolsche verkenners. Eenigen tijd later arriveerde het twee de groote buitenlandsche contingent, be staande uit 320 Tsjechen, die in subkamp 5 werden ondergebracht. Verder kwa men nog kleinere groepen Armeniërs, Syriërs, Grieken, Japanners enz., die alle even hartelijk werden begroet. Er begint dus thans reeds teekening in de jamboree te komen, al moeten morgen en Zaterdag nog duizenden bui tenlanders het kamp betrekken. Alles is er op gericht, om de aankomst en de inrichting een zoo vlot mogelijk verloop te doen hebben. DE CHINEESCHE TROEPEN HEBBEN PEIPING VERLATEN. Naar uit Sjanghai wordt gemeld, heb ben de Chineesche troepen, die Pei ping bezet hielden en de laatste dagen t,al van verdedigingswerken opwierpen, vannacht in alle stilte de stad verlaten, met den opperbevelhebber van het 29e leger, generaal Soeng Tsje-joean. Blijk baar heeft men de oude Chineesche hoofdstad n et aan een mogelijke ver woesting willen bloot stellen. KERK EN SCHOOL. Te Rotterdam slaagde voor de hoofdakte de heer W. Marinissen te S t Laurens. cnaicrs JJ JJ II>Ü> uuixvic.X v- w c., Oomskinderen 522 e„ Spuitjes 342 o, Suikerij 35 c., Keizerinnen 5 c., Ma- deleinen 618 c., Keswick 56 c., Per- zikroode Zomerappel 514 c., Earley Victoria 716 c„ Hondsmuil 36 c„ Appels val en Kroet 16 c., alles per kg, IMleloenen 630 c., Perziken 18 c„ per stuk. Goes, 28 Juli, Véilingsveiteniging' „Zuid-Beveland". Groote veiling. Aard appels f2.702.80, Roode kool i 2.30, per 100 kg. Kleine veiling Friut. Princepruimen 714, Blauwe Wijnpruimen 18, Frambo zen 2341, Blauwe Druiven 4346, Roode bessen 1116, Witte idem 18, Kruisbessen 11'12, Tomaten 710, Pe ren (val) 7, per 100 kg, Meloenen 10 30, Perziken 12, per 100 stuks. Groenten: Bloemkool 1.5012, Kom kommers 1.502, Kropsla 0.802.70, Andijvie 2.102.20, per 100 stuks, Sel derij 2.30, Kroten 27, Wortelen 5, Uien 4, Rammenas 35, Sjalotten 1, per 100 bos, Stoksnijboonen 8—17, Stam id. 710, Stokprindesseboonten 18. Per- fectboonen 14, Roem van Holland 10 14, Dubb. Princesseboonen 69, Wage- naarsboonen 45, Doperwten 411, Postelein 68, Roode Kool 12, Gr. Savoye kool 24, Andijvie 2, Augurken 317, Aardappels 1,703.70, per 100 kg, Gladiolen 36, per 100 bos, Eenden 0,26, per stuik. K a p e 11 e, 28 Juli. Veilingsvereeni- ging „Kapelle-Biezelinge en Omgeving". Groote veiling. Roode bessan 10.95 12.60, Zure kroet 3.40, Dubb. Pr. Boo- nen z. dr. 7, Gele Eigenh. 2.79294, al les per 100 kg. Kleine veiling'. Klerken 4851, Eier- krieken 3641, Dubb. idem 4045, Zure Morellen 13129, Frambozen 2663, Bramen 4348, Roode bessen 1219, Zwarte idem 3136, Witte idem 20, Kruisbessen 512, Oranjepruimen 17 22, Washington 44, Occulanen 1316, )Mlerbelanen 612, Princepruimen 11 18, Tollenaarspruimen 1621, Precose Prolific 1622, Engelsche Krozen 14 18, Earley Laxton 1928, Blauwe Wijn pruimen 2328, Czarpruimen 1328, Wijnkrozen 18, Valpruimen 615, Ma- deleinen 516, Periz'kappels 647, Codlin Keswick 38, Earley Victoria 3 9, Witte Astrakan 57, Mr. Glad stone 47, Duch. d'Oldenburg 510, Beauty of Bath 411, Zomeraagt 38, Tarweappels 47, Wasappels 46, St. Jacobsappels 46, Oomskinderen 5 19, Precose de Trevoux 647, N.H. Suikerpeer 38, Roode Suikerij 25, Blanke idem 36, Spuiperen 36, Gr Bergamot 35, Langstelen 56, Valpe- ren 25, Dubb. Pr. Boonen z. dr. 6—7, Groene boonen 4, Gele boonen 4, Snij- boonen 816, Doperwten 4, Augurken 313, Zilveruien 812, Tomaten 540, alles per kg, Savoye kool 3.60, Roode kool 2.202.60, beiden per 100 kg, Spi nazie 910, Postelein 23, 'beiden per kg, Aardappels 3.104,20, per 100 kg, Bospeen 45, Kroten 34 beiden per bos, Komkommers 1,53, Bloemkool 5 8. beiden per stuk, Kropsla 0.902.40, Andijvie 1..10f2,40, beiden per 100 st.( Meloenen 1618, Perziken 15, per stV Kaspruimen 1.70. Kaswashington 3.40 5.40, Kasburbankpr, 3.805.50, Kip eieren 3.203.30, alles per 100 stuks. Oostburg, 28 Juli 1937. Avicul- tura: aanvoer 88 kg boter; prijs f 1.30 tot f 1.61 per kg. Ondertrouwd: ADR. KOUSEMAKER en MARIE NIEUWDORP. Goes, 29 Juli 1937. MARKTBERICHTEN. Middelburg, 29 Juli. Aange voerd door Walchersche boerinnen (of- ficieele prijsnoteering). Boter 0.90, Eiren 3.70, Poelje 2; Eendeieren 3.75; Kalkoeneieren 5. Aangevoerd door handelaren: Boter 0.85; Eieren 3.50; Kalkoeneieren f 5' Particuliere prijs van den Martzetter van de Z.L.M.: Boter 0.97 J4, Eieren 4.70; Eendeieren 4.75. Particuliere prijs van de Middelburg- sche handel: Boter 0.90; Eieren 4.35 Eendeieren 4.30; Ganseieren 8; Kalkoeneieren 6. Belasting inbegre pen. Middelburg, 29Juli. Op de eier- veiling waren heden aangevoerd: 15.000 stuks. Witte kippeneieren: 5052 kg 2.59; 52—54 kg 2.79; 54—56 kg '3.29—3.33; 56—58 kg 3.48—3.57; 58 —60 kg 3.52—3.63; 62—64 kg f 3.62; Bruine 5860 kg 3.47; 6062 kg 3.513.56. Eendeneieren 3.50. Middelburg, 29 Juli. Fruitveiling. Roode bessen 1217 o Kruisbessen 8 15 c., Frambozen 2844 c., Tomaten 4 10 c., Earley Laxton 3241 c., Blauwe Pruimen 2732 c., Oranje Pruimen 19 24 c„ Black Alicante 5055 c., Franken- Rilland, HuwelijksinzegeningDonderdag 12 Aug., nam. 2.30 uur, in de Ned. Herv. Kerk te Rilland. Toekomstig adres: Kamperfoeliestraat 2c, Goes. Heden overleed plotseling onze lieve Man, Vader en Schoonzoon, de Heer A, J. HOORWEG, rustend districts-Consultatie- bureaux arts in Zeeland, Ridder in de Orde van Oranje-Nassau. P. HOORWEG—WISSE. P. G. HOORWEG. HETTY HOORWEG. ELLY HOORWEG. A. W. WISSE. Heemstede, 27 Juli 1937. Pieter de Hooghstraat 7. Liever geen bezoek. Geen bloemen. De teraardebestelling zal plaats hebben Zaterdag 31 Juli 1937 op de Algemeene Begraafplaats te Heemstede om 12 uur. De ondergeteekenden betuigen hierbij hun hartelijken dank voor de vele blijken van belangstelling, bij hun afscheid van de school on dervonden. D. DE LIEFDE. P. LUTEIJN. Middelburg, Juli 1937.

Middelburgsche Courant | 1937 | | pagina 3