SPORT. LANDBOUW. WALCHEREN. GEMEENTERAAD VAN MIDDELBURG. Verkoop grond aan de P.Z.E.M. iS| Een Edele Huidverzorging selectie toegepast en dan komen zij toe zeker naar voren, Spr. roept hen dan ook toe ,,Kop om hoog", ls men nog niet geslaagd in het vinden van een be trekking dan weer maar naar de cur sussen want er is steeds wat te leeren en het is ook noodig het geleerde te onderhouden. Toch hoopt spr, voor al len, d,at zij niet meer terug zullen moe ten komen. Hierna verzocht spr. den heer J. On derdijk, d e als bestuurslid en als ver tegenwoordiger van het gemeentebe stuur aanwezig was, de diploma's uit te reiken. De heer Onderdijk zeide in de twee de kwaliteit ook dank te willen bren gen aan de leeraren, en er op te wijzen dat het zeker is, dat zij die het best zijn voorbere d ook het meeste kans van slagen hebben. Ieder heeft d,an ook getracht den ledigen tijd goed te beste den, Als voorzitter van, de arbeidsbeurs zal spreker gaarne steun verleenen aan het streven om hen, die de lessen volg den het eerst te doen plaatsen. Er is eenige opleving en daarom zegt spr, tot de cursisten Houdt er den moed maar in", Spr, hoopt, dat niem,and zich zal beklagen de lessen te hebben gevolgd, want hoe meer men leert, hoe beter men kan slagen. Als men zijn kennis verrijkt, voelt men zelf het beste wat er nog mankeert. Hierna reikte spr, de volgende d plo ma's uit: Autotechniek: A. Bostelaar; J, Lan- geraad; A. de Kam; J. P, Polderman; G, J. de Nood; P, L, J, Rood en J Sturm allen Middelburg; J, Brasser te Westkapelle en S. Heine te Domburg. Autogeen lasschen: P. C. Polderman; A, van Sluijs; A. Schoolmeester allen Middelburg; C. J. Mijinsbergen en P. Molenbroek, Souburg; J. Sturm, St, Laurens; L. de Voogd, Koudekerke en J, M'usteleijn, Vlissingen. Engelsche taal: C. Somer, G. Loo- mans, C, J. van den Berge, allen Mid delburg; J. de Kuijper, Koudekerke. Duitsche taal: C, Somer, G, Loomans beide Middelburg; J, de Ku'jper. Kou dekerke. Boekhouden: D. A, Huijsse, C, J. v. d. Berg en C. Somer allen Middelburg. Machineschrijven: mej, M, Lodekijk, A. Cornelisse, D, Huijsse, J. W. den Hollander, A, Westdorp, G, van Win kelne, allen Middelburg en J, de Kuij per, Koudekerke. Stenografie: Mej. M. Lodewijk, J. W, den Hollander en P. M. Jansen, allen Middelburg, De getuigschriften van Engelsche en Du tsche taal, boekhouden en stenogra fie werden ,afgegeven door het Instituut voor Individueel Onderwijs te Amster dam, Het diploma van de Vereeniging van Leeraren werd het diploma typist reeds eerder uitgereikt aan J. W. den Hol lander, D. den Hollander, B. A, Bion- dina en C, A, van Maldeghem en voor steno-typist aan P, M. Jansen. De heer Doets, directeur der Am bachtsschool, wenschte de cursisten ge luk met de diploma's en wilde ook hen zeggen, wat hij tegen geslaagden van de school ook steeds zegt: Stelt uw loon- eischen in het begin niet te hoog, dat komt later wel. De heer Staal, directeur der arbeids beurs, zeide dat ook hij het standpunt huldigt, dat in de eerste plaats in aan merking komen zij d e getoond hebben, hun ledigen tijd nuttig te willen beste den. De heer Langeraad bracht ten slotte namens de cursisten in autotechniek dank aan commissie en leeraren voor het genoten onderwijs en zeide, dat men als dit noodig mocht zijn, gaarne op de cursussen zal terug komen. DOMBURG, Dezer dagen heeft men in een kort berichtje kunnen lezen dat bij den minister van economische zaken bemiddeling was aangevraagd inzake de loonen van de landarbeiders te Dom burg, terwijl voor Aagtekerke door ge noemden minister voor hetzelfde geval inmiddels een arbiter was aangewezen. In beide gemeenten, zoowel Aagte kerke als Domburg wenschen de landar beiders, in dit geval de besturen der ge organiseerde landarbeiders een loonre geling gelijk aan het contract dat te Oostkapelle is tot stand gekomen en welke regeling inzooverre van de be staande verschilt dat de landarbeider daar in den winter 10 per week ver dient en hier 9. Verder wenscht men dat des Zaterdags in den zomer de dag taak om 6 uur 's avonds eindigt waar dat nu 7 uur is. Te Aagtekerke is door het bestuur der afdeeling van den Chr. Landarbei- dersbond hierover onder leiding van den vrijgestelde eerst vergaderd met de besturen der afdeelingen ter plaatse van den Chr. Boeren en Tuindersbond en van de Z.L.M., daarna tot tweemaal toe met de landarbeiders zelve voor zoover ze aan den oproep ter vergadering had den gehoor gegeven, echter zonder re sultaat, met als gevolg dat nu een arbi ter is benoemd door den minister. Deze zal na de beide partijen te hebben ge hoord een bindende uitspraak doen waaraan de partijen zich hebben te houden. Te Domburg is direct met de persoon lijk opgeroepen werkgevers onderhan deld tot tweemaal toe echter hier met de besturen der afdeelingen van den modernen en den Christelijken landar- beidersbond onder leiding van den vrijge stelden Tichelaar voor eerstgenoemden en Vingerling voor laatstgenoemden. Op de eerste vergadering verschenen twee werkgevers en op de tweede vijf. Op deze laatste vergadering waren twee werkgevers genegen de voorgestelde te geling te helpen invoeren. Waar dit natuurlijk te weinig is, zoo is nu door den Christ. Landarbeiders bond, namens beide bonden, daar diens plaatselijke afdeeling hier de meeste le den telt, arbitrage bij den minister aan gevraagd. OOSTKAPELLE. Woensdagmiddag reed een auto, waar'n een heer en een dame, die in het Badhotel te Domburg logeeren, zaten, bij den Kalfhoekschen weg tegen een boom. Persoonlijke on gelukken hadden gelukkig hierbij niet plaats, doch de auto w.as zoo bescha digd dat verder rijden niet meer kon, en door een andere auto moest worden weggesleept. Nader vernemen wij uit Domburg, dat volgens een ooggetuige de wagen, door de dame bestuurd, met matige snel heid reed. Ongeveer voor de villa ,,'t Windek nd" te Oostkapelle kwam de auto door tot nu toe onopgehelderde oorzaak tegen enkele boomen. Uit het feit d,at eerst een boom werd geraakt en de daarop volgende boom werd ont worteld, moet worden opgemaakt dat de auto plotseling veel vaart heeft ge kregen, De beide uit Haarlem afkom stige inzittenden kwamen met den schrik vrij. Alleen de dame werd licht aan het hoofd gewond. De voorruit van de a.uto werd geheel verbrijzeld, het stuur totaal verbogen terwijl de wagen ook aan de onderzijde zw.aar werd be schadigd, Met een kraanwagen uit M'ddelburg is ze weggesleept. De da me-bestuurder beweerde dat dit haar eerste ongeval was in de 15 jaar dat ze reed. De mooie wagen h,ad nog geen 1000 km geloopen. VOETBAL. Den Boer-M'burgsche Crt, Elftal Nieuwland 32. In een matig gespeelden wedstrijd heeft het Den Boer-Middelburgsche Crt. Elftal met de oneven goal op de uitge loofde medaille beslag gelegd. Reeds spoedig namen de gastheeren de leiding. De rust ging met 20 in en ook de thee vermocht geen verandering in het sloome spel te brengen. Nieuw- lands kansen waren legio, doch daar zij niet profiteerde ging de Den Boer-de- ensie wat nonchalant spelen, den inval ler-keeper die zich goed weerde, soms voor moeilijke problemen stellende. Te- genpunten konden onder deze omstan digheden niet uitblijven en kort na el- caar doelpuntte Nieuwland twee maal (2-2). Aanvoerder Ploegaert wilde zijn fout blijkbaar goed maken. Hij ging naar vo ren en had reeds spoedig succes (32). Het was jammer dat hierbij een der !^ieuwlandspelers zich dermate on- ïeusch tegenover den scheidsrechter uit liet, dat deze zich genoodzaakt zag hem naar de kleedkamer te verwijzen. Nieuwland weerde zich met 10 man nog geducht, doch goals werden niet meer gemaakt. Na afloop werd in de kleedkamer door voorzitter Peeman de medaille aan aanvoerder Ploegaert overhandigd, die hiervoor dankte. Beide sprekers en ook de heer Van Nimwegen van Nieuwland memoreerde het prettig en sportief ver loop van den wedstrijd. Na een driewerf ïoera op beide clubs ging men uiteen. OOSTBURG, De gister alhier gehou den paardenmarkt onderscheidde zich van die van vorige malen door veel be- duidender aanvoer, terwijl over 't alge meen goed materiaal aan de lijn stond: er waren 50 werkpaarden, 13 jonge paar den en 26 veulens. De bekroning was als volgt: Paarden van 4 jaar en ouder: le pr. f 15, vosse merrie van I. du Bois te Groe. de, 2e bruine merrie van J, de Hullu te Cadzand, 3e f 10, vosse merrie van dn ois voorn., 4e f 5, vosse ruin van Js. Misseeuw te Groede, 5e f 3, vosschimmei ruin van Js. Risseeuw voorn. 3-Jarigen: le pr, f 12, vosschimmei, merrie van Js. Risseeuw voorn, 2e f 8. vosse merrie van du Bois voorn. 3e f 4, zwarte ruin van 1, du Bois voorn. 2-Jarigen: le pr. f 12, bruine merrie van G. Modde te Oostburg, 2e f 8, vosse merie van A. de Smit Az. te Oostbrug, 3e f 4, vosse merrie van J, Risseeuw voorn. 1-Jarigen: le pr. f 10, J. D'hoore te Sluis, 2e f 6, br, merrie J. Risseeuw voorn., 3e f 5, vosse merrie van J. de Hullu voorn,, 4e f 3, vosse hengst van J, A. Nortier te Oostburg. Veulens: le pr. f 10, br. merrie van J. Scheele te Retranchement, 2e f 8, br. hengst van P. Kools te Zuidzande, 3e f 6, vosse merrie van D'hoore voorn., 4e f 4, br, merrie van A. den Hamer te Schoondijke, 5e f 2,50, br. merrie van D'hoore voorn, en 6e f 2.50, schimmel van J. Quaak te Aardenburg. Voor de keuring waren de beide eerst- bekroonde veulens reeds door de ver- loting'scommissie aangekocht. (Vervolg van het verslag in ons nummer van gisteren). De zaak Jeronimus. Bij de voortzetting van de debatten over de manipulaties van den heer Je ronimus 'n verband met de demping van de Dokhaven diende de heer PAUL een motie van afkeuring in over de wijze van optreden van den heer Jeronimus, die zijn eigen belangen op den voorgrond stelde. Mevr, WEIJL meende, dat aan een motie geen behoefte bestaat. Het gaat meer om de houding van den heer Je ronimus ,als raadslid tegenover de ge meente, dan om het naar voren bren gen van particulier belangen. Spr. ad v'seerde de motie terug te nemen. De heer VAN DER FELTZ zeide, dat het een onverkwikkelijke zaak is. Spr, achtte een motie echter ook niet noodig. De heer Jeronimus zal goed doen de zaak nog eens te over wegen. De heer PAUL wilde de motie te rug nemen, maar constateerde, d,at nie mand de houding van den heer Jeroni mus verdedigd heeft. Benoemingen. Tot tijdelijke leeraren aan de Avond school voor N.O. werden herbenoemd de heeren W. C, Calliber, R. v. d. Wielen en S. Karman, allen voor den cursus 1937-1938; en tot defin'tief leeraar de heer R. P. van Miert, thans tijdelijk. Rechten voor gebruik van ge meentewerken enz. Naar aanleiding van een opmerking van Ged. Staten stelden B. en W. de aanhef van art. 1 van de heffingsveror dening voor de rechten wegens gebruik van gemeente-werken enz. te wijzigin gen en te lezen: Door ieder, die gebruik maakt van een hierna te noemen openbaar gemeen te werk of van een hierna te noemen openbare gemeente-bezitting dan wel van een hierna te noemen, vanwege het gemeentebestuur verstrekten dienst is verschuldigd: Aldus besloten. Vrijstelling straatbelasting.. Aan de orde was het reeds een paar maal veranderde voorstel tot wijziging der heffings- en invorderingsverordenin gen betreffende de straatbelasting. Thans werd voorgesteld dat voor elke maand, dat een pand onbewoond staat, een twaalfde der belasting wordt afge trokken en tevens opnieuw opgenomen, dat de raad telken jare kan bepalen of en, in bevestigend geval, hoeveel opcen ten op het tarief zullen worden gehe ven. De heer KOGELER heeft er nog bezwaar tegen, dat men nu minstens 6 maanden een pand onbewoond moet hebben gehad. Voor een grooter aantal maanden had rnen dit ook moeten ïandhaven door 6 maanden af te trek ken. De heer DE BRUIN meent dat er toch wel degelijk een grens moet zijn beneden welke geen afschrijving wordt verleend. De VOORZITTER zegt, dat er vroe ger nimmer tegen een minimum van zes maanden is geopponeerd. De heer KOGELER bedoelt alleen het eerste voorstel tot wijziging. De VOORZITTER zeide, d,at men volgens dat voorstel alleen per 6 maan den vergoeding kan krijgen, ook na dat men de eerste per'doe reeds heeft doorgemaakt. De heer VAN DER FELTZ kan zich niet vereenigen met het weer invoeren van de mogelijkheid om opcenten op deze toch reeds onsympathieke belas ting en vroeg dit terug te nemen. De VOORZITTER zegt, dat men dit alleen doet, om eventueel later niet weer te moeten wijzigen als de Raad zich verplicht zag opcenten te heffen. Het is ook nu mogelijk. De heer VAN DER FELTjZ: Maar n:et zoo makkelijk. De Raad vereenigde zich met het voorstel, waarbij de heer KOGELER wenschte geacht te worden te hebben tegengestemd. Huurauto-vergunningen, Voorgesteld werd een bepaling, vol gens welke beroep op den raad open staat bij weigering van vergunning voor de exploitatie van huurauto's door B, Aldus besloten. Regeling met Arnemuiden, Burg. en Weth. stelden voor thans ook met Arnemuiden een overeenkomst aan te gaan ten opzichte van toelating van leerlingen op de Ulo scholen. Aldus besloten. Jaarwedde secretaris Armbe stuur, Burg. en Weth. stelden voor de jaar wedde van den secretaris van het bur gerlijk armbestuur niet te verhoogen, zooals op December jl. bsloten was, doch weder erutg te brengen op het bedrag van vorige jaren. Een en ,ander ingevolge de wenschen van boven af. Aldus besloten. Vee- en vleeschkeuringsdienst De rekening van den vee- en vleesch keuringsdienst werd vastgesteld met een nadeelig saldo van f 3033. Verzekering tegen wettelijke aansprakelijkheid, B. en W. stelden voor om alle ge meentelijke diensten, instellingen en be drijven ter zake van wettelijke aanspra kelijkheid te verzekeren in een post, tot 1 Juli 1945 voor 74 en daarna als ook de bedrijven er bij komen voor 83. De COMMISSIE VAN FINANCIëN wees er op, dat uitgezonderd wordt, de risico tengevolge van motoren enz. en vroeg of dit ook nu zoo is. De VOORZITTER zegt, dat dit zoo is, de vrachtauto van gemeentewerken is ter zake afzonderlijk verzekerd. Het bleek; dat niet uitgesloten is de reinigingsdienst met de paarden en wa gens daarbij in dienst. De heer HARTHOORN waarschuwt goed op te letten bij welke maatschap pij men zich verzekert. De heer ONDERDIJK zegt, dat dit vooraf goed onder de oogen is gezien. Er is een tweede soliede Maatschap pij, die ongeveer hetzelfde aanbod deed. Het voorstel werd z.h.s. aangenomen Begrooting 1937, Voorgesteld waren enkele wijzigingen in de gemeentebegrooting 1937. Aldus besloten. Vergoeding bijzondere scholen. Ter tafel kwam nu de vaststelling der vergoeding aan de bijzondere scholen ingevolge art. 101 der l.o. wet over 1934 en de driejaarlijksche verrekening met de school Verwerijstraat. Aldus besloten. O" Verkoop grond Nieuwlandsche weg. Voorgesteld werd 2450 m2 grond bij den Nieuwlandschen weg te verkoopen aan den Rijkswaterstaat voor 1500. Na een paar inlichtingen aldus beslo ten. Het voorstel inzake den verkoop van het terrein aan den Vlissingschen singel groot 11285 m2 aan de N.V. P.Z.E.M. voor 1.50 per m2, kwam nu aan de orde. De heer PAUL meent, dat de prijs zeer laag is. Het voorstel wordt z.h.s. aangenomen, De VOORZITTER hoopt, dat met dit besluit de belangen van gemeente en P. Z.E.M zullen blijken te zijn gediend. De Bleek, B. en W. wilden 100 m2 grond aan de Bleek verkoopen aan den heer J. Kambier onder voorwaarde, dat deze zich bij het bouwen van drie panden ter plaatse aan de rooilijn zal houden. De heer HARTHOORN acht den prijs van 10 te hoog, gezien wat vroeger voor grond is gevraagd. Spr. acht 8 genoeg. De heer DEN HOLLANDER ziet het betrokken hoekje als een oud stukje in iemands broek, die voor 9 tienden ver nieuwd is. Spr. meent, echter, dat men door het houden aan de rooilijn, de hui zen een eind vooruit zullen steken, veel beter is het plan, dat Kambier heeft in gediend. Spr. zou voor dit maal van de rooilijn willen afwijken. De heer HEEMSKERK voelt wel ieta voor het idee-Den Hollander en vraagt of het een wet van Meden en Perzen is, dat men niet van het besluit tot het vaststellen van een rooilijn mag afwij ken. Spr. zou gaarne het verzoek van „Ne- halennia" inwilligen uit sympathie te genover de vereeniging, doch de tijd is er niet na om ter wille van een gezicht op een aardig geveltje, niet aan de eischen van het verkeer te voldoen. De heer JERONIMUS heeft in de commissie van bijstand getracht van de rooilijn af te wijken. Spr. zou de zaak willen aanhouden en voortuintjes overwegen met behoud van het zicht op het aardige geveltje. Spr. zou de schoonheidscommissie willen hooren. De heer ONDERDIJK zegt, dat men keus heeft tusschen niet-verkoopen van den grond of zich stipt houden aan de rooilijn. Zoo niet, dan moet men eerst een nieuw rooilijnbesluit nemen, wat weer eenige maanden oponthoud zou beteekenen. De bestaande verordening schrijft voor dat binnen anderhalf jaar alles moet zijn bebouwd. Spr. verzekert, dat de prijs van 10 voor dezen grond, die bijna geheel be bouwd zal worden en niet als elders ten deele tuingrond zal zijn niet te hoog De achter uit blijvende woningen zul len bij afbranden of anderzins toch ook op de rooilijn komen te staan. De heer PAUL zegt, dat ook bouwen achter de rooilijn niet voldoen zou aan de wenschen van „Nehalennia". Nu ver dwijnen twee krotten. De heer v. d. FELTZ meent, dat de Bleek toch reeds geheel bedorven is, maar wilde toch wel weten of er be zwaar is den toestand te handhaven zooals hij nu is. De heer HARTHOORN stelt nu voor den grond te verkoopen voor 8 per m2. De heer PORTHEINE houdt veel van „oude broeken" en zeker als het geldt een hoekje midden in de stad en wil ook gaarne de schoonheidscommissie eerst hooren. De heer DEN HOLLANDER hecht in bijzondere gevallen ook aan een „oude broek". De Bleek is geheel veranderd en nu mag men de belangen van één persoon niet opofferen aan het inzicht van enkelen over het aanzien der om geving. Het is hier toch minder ingrij pend, dan de rooilijnvaststelling, waar bij heele gebouwen moesten worden af gebroken. De heer JERONIMUS stelt nu voor het advies in te winnen en te overwe gen of men de rooilijn kan wijzigen. Mevr. WEIJL wil toch gaarne ook eerst een deskundig advies der schoon heidscommissie hebben. De heer ONDERDIJK zegt, dat men nu meer gaat in de richting van niet verkopen. Ook B. en W. willen niet ieder hoekje van Middelburg volbou wen. Van de rooilijn kan men niet af wijken. Zeker waren de onbewoonbaar- verklaarde woningen, die niet misstaan, nog wel wat op te knappen voor pak huis of dergelijke. Tenslotte heeft Kambier op risico de huisjes gekocht. Hij wist niet of de ge meente grond zou willen verkopen. Spr. is niet tegen aanhouding maar met be houd van de rooilijn. Mevr. WEIJL ziet nog niet in, dat men dit niet zou kunnen wijzigen. De VOORZITTER zegt, dat men dan komt tot gelegenheidswetgeving. Men wijkt dan voor één persoon af van de rooilijn, wat men anderen weigerde. Mevr, WEIJL zegt, dat het gaat om behoud van het stadsschoon en niet om de belangen van Kambier of van ande re particulieren. De heer ONDERDIJK blijft onbillijk heid gevoelen, het wordt een onrecht matige daad. De heer PORTHEINE vindt dit wel wat zwaar uitgedrukt. Maar hij is het er mede eens, dat men moet vasthouden aan de eens vastgestelde rooilijn. De heer MONDEEL zal tegen aan houding stemmen, omdat hij meent, dat de kwestie van het stadsschoon zeer overdreven is. De heer DEN HOLLANDER zal ook tegen stemmen. Het voorstel tot aanhouden wordt verworpen met 9 tegen 7 stemmen. Voor Mevr. Weijl, en de heeren Jeronimus, v. d. Feltz, Portheine, Kögeler, De Bruin en Onderdijk, Voor 't amendement-Harthoorn stem den alleen de heeren Harthoorn en Lam- bermont. Mevr. WEIJL blijft tegen den ver koop van dit aardig hoekje, nu men zonder het advies der schoonheidscom missie moet besluiten. Het voorstel van B. en W. wordt aan genomen met 11 tegen 5 stemmen, die van mevr. Weijl, en de heeren Kögeler, De Bruin, v. d. Feltz en Portheine. Verlenging tijdelijke benoeming. De raad vereenigde zich met het voorstel om de tijdelijke benoeming van den heer E. Mos als leeraar aan het gymnasium ingaande 1 September met 6 maanden te verlengen. Ontheffing schoolgelden. B. en W. stelden voor tot teruggave van het te veel dat betaald is voor schoolgelden typografencursus nu de nieuwe verordening is goedgekeurd. Beschikt werd op een bezwaarschrift tegen aanslag 1937 straatbelasting, waar na de vergadering te half vijf werd ge sloten. Gebruik overdag Witte Purol. Dit wrijft onzichtbaar uit, houdt de huid mooi en zuiver en voorkomt en geneest tevens zonnebrand en vervellen. Doos 30 ct. Bij Apoth, en Drogisten. (Ingez. Med.) Middelburg, 21 Juli. Tuinboonen 37 c„ Snijboonen 421 c„ Dubb. Prin- cessen 810 c., Roem van Holland 10 13 c„ Spinazie 36 c., Postelein 26 c., Suikerboonen 48 c., Doppers 517 c.„ Peulen 16 c„ Waspeen 7 c., Zilveruien 8—10 c., Roode Kool 3 o, Savoye kool 1,54 c., alles per kg, Peën 2,58 c-, Rapen 3,5 c. Uien 36 c., Selderie 23 c., Rabarber 13 c., Rammenas 12,5 c., Sjalotten 2,5 c., alles per bos, Bloem kool 217 c., Andijvie 0.61,5 c., Krop sla 0,6-2 c„ Komkommers 1,53 e., alles per stuk. Bloemen: Lathyrus 12 c„ Gladiolen 5 c., beide per bos, Oostburg, 21 Juli. Avicultura: aan voer 68 kg' boter; prijs f 1,36 tot f 1,66, per kg. MIDDELBURG. DO 22 Jul, Ouderverg. Rijksleersch. (te vens afscheid hr. Luteijn en mej. de Liefde) 20.15 h. VR 23 Jul. Molenwatercone. Middelb. Muziekkorps, 20,0022.00 h. GOES. DO 22 Jul VR 23 Jul BIOSCOPEN. CITY, Midd. VR 23—MA 27 Jul.: „Maternité" (Moederschap) en „Alles voor 'n vrouw", 20.00 h. ZO 15.00 h. matinée. ELECTRO, Midd. VR 23—DO 29 Jul.: „Het dubbele Paspoort" en „Een Paradijs op Aarde", 20.00 h. ZO 15.00 h. matinée. GRAND THEATER, Goes VR 23—Dl 27 Juli. MA géén voorst, „Ga nooit •van mij weg", en „Morphine", 20 h. ZO 15.00 h, matinée. Elec, Drukkerij G. W. den Boer, M'burg.

Middelburgsche Courant | 1937 | | pagina 6