SPORT. RECHTSZAKEN. INGEZONDEN STUKKEN. GOES, ZUID-BEVELAND. N.V. Stoomtram Walcheren. GOES. zich niet onbetuigd lieten. Het w,as er een vroolijk toeven. De uitslag van de ringrijderij, waar bij 18 maal naar den ring moest wor den gestoken luidt: 1 D. Midavaine met 10 ringen; 2 W, Midavaine; 3 J. Martijn; 4 M. Boone, alle 9 ringen; 5 P. J. Davidse 8 ringen; 6 P, Midavaine, 7 Willeboordse beide 7 ringen; 8 On- derdijk; 9 W. J, Jacobse, 10 A. Geert- se, ieder 6 ringen; 11 Sturm; 12 J, Dekker, ieder 5 ringen; 13 C. G, An- theunisse; 14 W. Koole, ieder 4 rin gen; 15 J. Baljeu; 16 J. P. Baljeu; 17 C. Meertse; 18 P. Looise ieder drie ringen; 19 P. Janse, 20 H. Koster, 21 C. P. H. Mulder ieder 2 ringen en ten slotte 22 I, van Dalen met 1 ring. Extra prijzen verwierven nog D. Midavaine voor het hoogste aantal punten en J. Martijn voor het grootste aantal ringen achter elkaar. De potle pel met bijbehoorende sigaren, werd in een ommegang met twee ringen ge wonnen door W. J. Jacobse. Aan het slot heeft de heer ir. B. C. Roeters van Lennep er op gewezen, dat ook dit tweede deel van het buurt feest goed geslaagd is en onder krach tige instemming hulde gebracht aan den heer P. de Vos voor alles wat hij voor het feest deed. Spr. eindigde met een niet minder luid toegejuicht 'driewerf hoerah op het jonge echtpaar, voor wie men toch de feesten organiseerde. In de op 22 Juni jl. g'ehouden ver gadering van stemhebbende ingelanden van het waterschap Nisse-Stelle is tot ontvanger-griffier benoemd ir. W. Kake- beeke I.G.J.zn. alhier. HEINKENSZAND. Maandagmiddag had een vierjarig knaapje van den heet P. N. alhier het ongeluk bij het achter- uitloopen in een tobbe kokend zeepsop terecht te komen. Het kind bekwam ernstige brandwonden. Heelkundige hulp was spoedig aanwezig, RAAD VAN WEMELDINGE.""' WEMELDINGE. Maandagavond ver gaderde de Raad voltallig', onder voor zitterschap van burgemeester Keijzer. Ingekomen was een adres van bewo ners van den Bonzijweg houdende ver zoek om stappen te doen tot verbe tering door demping van de Rijks- bermsloot voor hun woningen. B. en W. stelden voor dit adres voor kennis geving ,aan te nemen, omdat zij van meening zijn, dat de Raad hiertoe on bevoegd is. De V o o r z. zeide, dat het hier een Rijkszaak betreft. Niettemin heeft deze sloot reeds sedert 1933 de aan dacht van B. en W. De heer R u i s s e n merkte op, dat de toestand sedert 1933 wel ver ergerd is en dat deze sloot dringend verbetering behoeft. Adressanten ver zoeken slechts de medewerking van den Raad. De V o o r z. zeide, d,at B. en W. wel geroepen zijn hun medewerking te verleenen aan de uitvoering van maatregelen tot verbetering doch niet aan de uitvoering van beschikking op adressen, als het onderhavige. Overeenkomstig het voorstel van B. en W. werd besloten B. en W. te machtigen met den Rijksgebouwen dienst te onderhandelen over den ver koop van een perceeltje gemeente grond aan den Zuidelijken achterweg voor de oprichting van een automati sche telefooncentrale. De rekening 1936 van het B. A, werd goedgekeurd. Overeenkomstig het advies van G. S. wefd besloten tot voorbehoud der lusten en lasten uit de aankoopen van strooken grond langs den Wemelding- schen Zandweg voor de gemeente tot den dag, waarop het betrokken weg- vak na verbreeding eventueel aan de Provincie in beheer en onderhoud zal overgaan. Aan de N.V. Autobusdienstonderne- ming v.h. Chr. Willemstein werd op haar verzoek een subsidie verleend van f 75 voor. het jaar 1937. In verband met het in de vorige ver gadering overgelegde adres van de On derlinge Maatschappij tot uitkeering bij overlijden „Wemeldinge" werd be sloten de verordening op de begrafe nisrechten te wijzigen, in dien zin, dat voortaan voor het klokluiden bij de begrafenissen een bedrag van f 2,50 zal verschuldigd zijn. Tenslotte werd de geloofsbrief van den heer M, C. Lindenbergh, benoemd verklaard tot lid van den Raad ter voorziening in de vacature v,an den heer P. Smit, onderzocht en in orde bevonden zoodat tot toelating werd be sloten. Bij de rondvraag informeerde de heer W a b e k e naar het teren der we gen, de heer De Jonge naar de vuilnisbelt en de heer Ruis- sen naar de straatverlichting gedu rende de 'wintermaanden die volgens spr. geheel onvoldoende is. Een breedvoerige discussie ontspon zich, waarbij de V o o r z. o.a. mede deelde, dat op de straatverlichtings- kosten op herhaald aandringen van Ged, Staten moet worden bezuinigd'. De overige punten zulleu door B. en W. nader onder het oog worden ge zien. Aan het eind der vergadering be tuigde de V o o r z. den heer Smit dank voor alles, wat hij in het belang der gemeente heeft gedaan. De heer Smit betuigde dank voor de .aangename samenwerking en verklaarde met genoegen aan zijn werkzaamheden in deze gemeente te zullen terugdenken. De resultaten waren ook in 1936 weer ongunstig. Aan het in de heden (Woensdag) ge houden vergadering van aandeelhouders der N.V. Stoomtram Walcheren uitge bracht jaarverslag ontleenen wij het vol gende: De resultaten over 1936 waren weder om ongunstig ondanks een verder door gevoerde bezuiniging en gedeeltelijk stopzetten van den tramdienst. Van de 3 y2 pet. obligatieleening, g'root f 100.000 werden evenals in 1935 twee obligatiën afgelost. Het Ziekenfonds ten behoeve van het vaste personeel en hunne gezinnen vor derde dit jaar van de Maatschappij een bedrag van f 376. In het pensioen fonds wordt over 1936 f 1500 gestort, waardoor het f 64807 groot zal zijn en het aanvullingspensioenfonds f 18393. De vernieuwingsfondsen bedroegen op 31 December totaal f 285.410, nml. f 190.811 voor weg en werken en f 94599 voor rollend materieel. Ook gedurende het verslagjaar bleven de door de regeering in uitzicht gestelde ordeningsmaatregelen, het openbaar ver voer betreffende uit, waardoor het aan bod van vervoersgelegenheden eerder toe- dan afnam. Een belangrijke verla ging der vrachtprijzen was zelfs niet bij machte voor de maatschappij ecnige verbetering in den op den duur toch on- houdbaren toestand te brengen. Door dat het vervoer per tram zich in dalende lijn bleef bewegen en eenig massaal ver voer momenteel niet in uitzicht was, werd met ingang van den winterdienst de tramdienst aanmerkelijk ingekrom pen, waarbij op de lijn Middelburg Domburg" twee volledige diensten be houden bleven en het personenvervoer per tram op de zijtak „Koudekerke Vlissingen" geheel werd stil gelegd. De aanleg van den nieuwen weg „Westka- pelleDomburg" en de gedeeltelijke verbetering van den weg „Vlissingen Koudekerke" maakten het mogelijk een gedeelte van den tramdienst te vervan gen door een dienst met autobussen, zooveel doenlijk, in verband met den dienst op de autobusiijn „Middelburg SerooskerkeDomburg" waartoe het thans voorhanden zijnde aantal auto bussen nog wel voldoende was, maar toch voor hei volgende seizoen noodza kelijk uitbreiding' behoeft. (Reeds zijn twee nieuwe bussen aangeschaft In verband met de inkrimping der tramdiensten werd voor het vervoer van bestel- en stukgoederen een bestelauto in dienst gesteld. De vermindering der tramdiensten en de verdere doorgevoer de bezuiniging had andermaal ontslag van personeel tengevolge en werd dit maal aan een achttal personeelleden den dienst opgezegd, In 1936 werd de hand gelegd op het vervoer van een belangrijke hoeveelheid materialen, benoodigd voor bovenver melden wegenaanleg. Het vervoer van suikerbieten was 9.5 millioen kg' tegen 8 millioen in 1935, de tarieven waren echter beduidend lager. Afgegeven werden 2896 biljetten en kele reis en 1096 retourbiljetten eerste klasse trambedrijf, resp. 8072 en 12265 tweede klasse; twee tienrittenkaarten eerste en 80 tweede klasse trambedrijf; 29841 biljetten enkele reis, 33453 re tours, 444 tienrittenkaarten, alles' auto busbedrijf. Tenslotte 23 plaatskaarten eerste klasse en 358 tweede klasse in doorgaand verkeer met de Nederland- sche Spoorwegen. Gemiddeld werden per dag vervoerd 382 reizigers met een opbrengst van f 103.91, de gemiddelde opbrengst per reiziger bedroeg alzoo f 0.27 tegen f 0 24 in 1935 en f 0.25 in 1934. De exploitatie-uitgaven bedragende f 42783 zijn ruim 1.14 maal zoo groot als de ontvangsten. Het totaal der exploitatie-ontvangsten bedroeg f 37320, dat het exploitatie uitgaven f 42783, alzoo een nadeelig sal do van f 5463, hier komt bij f 2000 voor de twee afgeloste obligatiën, maakt f 7463, verminderd met het saldo der renteberekening ad f 344, rest f 71.18, De ontvangsten der autobusdiensten bedroegen f 33178, de exploitatie-uit gaven f 27199, alzoo een exploitatie saldo van f 5978, welk bedrag geheel zal worden geboekt onder het hoofd ^Af schrijving autobussen en vrachtauto's". Het saldo verlies ad f 7118 moet wor den verhoogd met f 15 storting in het Pensioenfonds, wordt dus f 8618, gevoegd bij het saldo-verlies van vorige jaren f 130.267, maakt dit f 138.885. De winst- en verliesrekening per 31 December jl. geeft aan Credit: Personen vervoer f 9487, goederenvervoer f'20526, abonnementen f 952, postvervoer f 2800, buitengewone ontvangsten f 469, huis huren f 1687, pachtsommen overboeken f 13%, renterekening f 344, exploitatie rekening autobussen en vrachtauto's f 5978, balans voor het saldo f 138.885 Debet: saldo Ao Po f 130.267, al- igemeene dienst f 12977, tractie f 13366, mouvement f 4493, werkplaats f 5694, lijn en telefoon f 5879,. onder houd gebouwen f 371, afschrijvingsreke ning autobussen en vrachtauto's f 5978, aflossingsrekening obligatieleening 1906 f 2000, Pensioenfonds f 1500. -y SI f TENNIS. De internationale kampioenschappen van Wimbledon. Voor de internationale kampioen schappen van Wimbledon werden gis teren de partijen voor de eerste ronde van het damesenkelspel en de eerste wedstrijden voor het heerendubbelspel gespeeld, Onze landgenooten boek ten aardige successen. Mej. Rolbn Couquerque was tegen mevrouw Henrotin (Fr.) buitengewoon op dreef. In vrij snel tempo won mej. Rollin Couquerque met 64, 61. Zij vindt in de tweede ronde mevr. Hay- lock (Engeland) tegenover zich, Mej. Terwindt ondervond meer te genstand tegen mevr. Hollis uit De nemarken. Doch na veel spanning en enkele narrow escapes slaagde onze kampioene er in de match te winnen. Mej. Terwindt komt in de tweede ronde tegen de Engelsche kampioene Dorothy Round. •In het heerendubbelspel bereikten Hughan en Van Swol de tweede ron de door met 62, 61, 7-9, 64 van de NoorschDuitsche combinatie JensenKleinschroth te winnen. In de tweede ronde komen Van Swol en Hughan uit tegen Von Metaxa en Jamain, de OostenrijkscheFransche combinatie. o SCHAKEN. Het tournooi te Kemeri. De uitslagen van de partijen, ge speeld in de zesde ronde van het in ternationaal tournooi te Kemeri wa ren: RellstabPetrov 01; Keres Boeoek 10; H,asenfussStahlberg Vi V2\ FineOzols 10;, BergTarta- kower V*SteinerReshevski 0 1; ApschenekFlohr Y>Alje- chinFeigin afgebr.; MikenasL a n- d a u 10; de uitslagen van de afgebroken par tijen waren: ReshevskiHasenfuss 1 0; StahlbergBoeoek 10; Steiner Feigin 10. BOKSEN. OM HET WERELDKAMPIOENSCHAP ZWAARGEWICHT. Gister is te Londen definitief een gevecht om het wereldkampioenschap zwaargewicht afgesloten tusschen den Duitschen kampioen Max Schmeling en den Britschen titelhouder Tommy Farr, De wedstrijd zal in September a.s. worden gehouden. Schmeling verklaarde verder, dat men in Engeland op hetzelfde stand punt st,aat als in Duitschland wat be treft de match tusschen Braddock en Louis, Nadat hij (Schmeling) Joe Louis reeds eens knock out heeft geslagen en Braddock geweigerd heeft met hem om den wereldtitel te boksen, kan het gevecht BraddockLouis nooit .als wereldkampioenschap gelden, zoodat men dus een Amerikaansche en een Europeesche wereldkampioen krijgt. Joe Louis wint van Braddock door knock out. De bokswedstrijd om het wereld kampioenschap zwaargewicht, welke gisteravond voor ongeveer 55,000 toe schouwers te Chicago heeft plaats ge had, is in de achtste ronde door den Amerik.aanschen negerbokser Louis van den titelhouder Braddock gewon nen. De overwinning van Louis ge schiedde door knock out. De inkomsten van dezen wedstrijd bedroegen ongeveer 750,000 dollar. In de eerste ronde werd Louis plot seling door een rechtsche getroffen en ging even neer. Hij kon echter on middellijk weer opstaan. De eerste ron de was voor Braddock. De tweede en derde ronde waren duidelijk voor Louis. Braddolck's lin ker oog was nagenoeg dicht geslagen. De vierde ronde valt Braddock weer aan, en deze ronde is voor hem even als de volgende ronde, Braddock treft driemaal het hoofd van zijn tegen stander. De neus van Louis begint te bloeden, In de zesde ronde wordt Braddock tweemaal rechts en links ernstig aan het hoofd getroffen en wankelt. Zijn linkeroog is dicht gesla gen. Hij bloed sterk en aan het einde van deze ronde wordt hij nogmaals ernstig aan het hoofd getroffen. Deze ronde is voor Louis. In de zevende ronde slaat Braddock wild om zich heen, doch hij ziet geen afsFand meer en slaat in de lucht. Louis ontwijkt zijn. tegenstander en slaat slechts nu en dan toe, doch treft hem dan steeds goed. De achtste ronde brengt de beslis sing. Louis vecht zeer voorzichtig zon der risico te nemen. Een regen van slagen komt op Braddock neer, die dekking naa.r onderen zoekt. Op dat oogenblik geeft Louis echter twee zwa re rechtsche. Braddock gaat neer en wordt uitgeteld. De laatste ronde duurde slechts een minuut en twee seconden. Braddock wordt bewu.Steloos in zijn hoek ge dragen. Daarmede heeft Louis den ti tel van wereldkampioen zwaar gewicht op zijn naam gebracht. POSTDUIVEN Wedvlucht „Stormvogels" te I e r- s e k e van Solbres 480 km. Ie, 7e Jan Vette, '2e, 4e J. Poelman, 3e, lie R. v, Damme, Wemeldinge, 5e P. Vuyk, idem 6e, 8e, 10e M. Bom, 9e Joh. v. Kruinin gen. Wedvl. „Noordster" te Ierseke van Orleans 427 km. Ie W, v, Kogelenberg, 2 M. de Koeyer, 3e _A, Pols, 4e, 5e C. de Koeyer, 6e, 13e C. J. van Es, 7e J. Haaij, Wemeldinge, 8e J. Nagelkerke, Rilland, 9e A. Boone, 10e, lie M. Minnaard, 12e C. Pekaar, 14e J. v. d. Dorpel, 15e A. Vermaat, 16e P. Lindenberg Uitslag van de op Zondag gehou den wedvlucht door de duivenvereeni- ging „Blauwe Doffer" te Hansweert van Salbrio af, afstand 400 km. Ie en 17e prijs J. P, Theenaart, Hansweert, 2e en 7e pr. J, Sanderse, Schore, 3e en 16e pr. C. Dorrepaal, Schore, 4e pr. J. Bruijn- zeel, Schore, 5e pr. E. Mollet, Hansweert 6e, 8e 12e en 15e pr. A. Cok, Kruiningen, 9e pr. L. Nieuwenhuijze, Schore, 10e en 14e pr, Gebr. Smallegange, Schore, 11e en 13e pr, A. de Klerk, Hansweert, 18e pr. J. den Exter, Hansweert. De duiven werden gelost om 6.30 uur. Eerste duif 2 uur 54 min. 7 sec. Laatste duif 7 uur 8 min, 25 sec. Poging tot moord.. Voor de rechtbank te Rotterdam stond gisteren terecht de 44-jarige landbouwer L. uit Rockanje, thans gede tineerd, terzake van poging tot moord op den landbouwer T. Wagenveld. Op 17 Mei had verdachte zijn slachtoffer te Rockanje opgewacht, van de fiets ge trokken, en hem met een broodmes eenige diepen snijwonden in den hals toegebracht. Daarna nam hij de vlucht. Wagenveld was gelukkig niet doodelijk gewond. De oorzaak was jalouzie. De officier van justitie, rekening houdende met verzachtende omstandigheden, eischte een gevangenisstraf van vijf ja ren. Uitspraak 29 Juni a.s. EEN JUBILEUM! Het is ditmaal de tiende maal, dat ik een aanbeveling schrijf voor de collecte, die dit jaar gehouden zal worden op Zaterdag 26 Juni, ten voordeele van het Sanatorium voor Arbeidstherapie der Vereeniging „Zonnestraal". Dus een ju bileum! Ik acht het onnoodig nogmaals mede te deelen dat het doel van dit Sanatorium is niet alleen te trachten tuberculoselijders te genezen, doch ook te trachten hun weder arbeidsgeschikt te maken. Dat het Sanatorium openstaat voor eem ieder onafhankelijk \an gods dienstige overtuiging of politieke gezind heid zal nu ook wel bekend zijn. Steeds vond de collecte een gunstige ontvangst en was de opbrengst bevredi gend Dat deze de laatste jaren terug liep was niet te verwonderen g'ezien de slech te tijden. Doch nu is er allerwege voor uitgang te bespeuren; dee crisis heeft haar dieptepunt overschreden, wij zijn weder in de opgaande lijn. Dus moet nu ook de opbrengst der collecte omhoog gaan en ook een stijging ten opzichte van het vorig jaar vertoonen. Hierop vertrouwt het Zonnestraal-comité. Mo gen op ZATERDAG 26 JUNI de Zonne stralen in MIDDELBURG voor onze Tu- berculose-lijders overvloedig zijn. Namens het Zonnestraal-comité: arts, D. N. VAN GELDEREN. Uit de Goesche Courant fan een haive eeuw geleden. 18 Juni. BINNENLAND. Naar wij vernemen wordt voor H.K.H. Prinses Wilhelmina op Soestdijk, nabij de „kleine boerderij'' een tuin aangelegd en er is tevens een menagerie bijeengebracht. PROVINCIE. Uit het verslag van den „Geneeskundigen Raad van Zeeland" blijkt, dat de sterfteverhouding in onze provincie in het afgeloopen jaar minder gunstig was dan in 1885. De gemiddelde sterfte toch bedroeg in 1886 23.32 op 1000 inwoners tegen 19.98 in 1885. Meer dan 30 per 1000 overleden in Woiferts- dijk, 's Gravenpolder, Krabbendijke, Hoedekenskerke, en Heinkenszand, De droge zomer, en dientengevolge gebrek aan goed drinkwater, verklaren de groote sterfte aan diarrhea. Aan deze ziekte zijn 563 pessonen overleden te gen 226 in 1885. 21 Juni. RILLAND-BATÏL Voor de vacante betrekking van hoofd der school te Bath hebben zich zeven sollicitanten aange meld. Het tractement bedraagt thans f 700 (vroeger f 800) BINNENLAND. Hel „Vaderland" zegt met zekerheid te kunnen berichten, dat de geruchten omtrent een voorgenomen ontruiming van Atjeh, waarvan in den laatsten tijd in de mailbladen voortdu rend g'ewag wordt gemaakt, van allen grond zijn ontbloot. 23 Juni. BUITENLAND. De politieke toestand in het Oosten wordt als zeer gespannen beschouwd daar de Russische zoowel als de Fransche gezant te Konstantinopel opnieuw den Sultan met een oorlog dreigde, als hij de Egyptische conventie bekrachtigt. GEMENGDE BERICHTEN. Tusschen Zwolle en Dalfsen trok een dame aan de noodrem en deed den trein stilstaan, omdat.... haar hoed was afgewaaid. Ze bekwam haar hoofddeksel terug maar kreeg tevens een proces-verbaal, UITGEBREID LAGER EN MIDDELBAAR ONDERWIJS. Zeer geachte heer Hoofdredacteur. Eén van de zeer betreurenswaardige gevolgen van de bezuinigingsmaatrege len, die de overheid heeft moeten ma ken ten aanzien van het onderwijs, openbaart zich in het ingezonden stuk van den heer Stassen uit Goes: de con currentie tusschen de scholen van ver schillende type. De heer Stassen be treurt het dat de vroegere samenwer king tusschen het hoofd der Chr. U.L.O. en hem verbroken is, en dat eerstge noemde nu slechts voor zijn bijzondere school ijvert en propaganda maakt. Maar ik zou graag eens willen wijzen op het groote gevaar van die propaganda in het algemeen. Het U.L.O.-onderwijs komt zèer zeker een eervolle plaats in ons schoolwezen toe, maar steeds meer openbaart zich het streven in de krin gen van het U.L.O.-onderwijs voor een goed deel het Middelbaar Onderwijs te vervangen. Men tracht het voor te stel len alsof het Middelbaar Onderwijs al leen bestemd is voor degenen die aan Universiteit of Hoogeschool zullen gaan studeeren en dat degenen die een be trekking zoeken in handel of administra tie de beste opleiding vinden op de Ulo school. Directeuren van H.B.Sen, in de kleinere plaatsen vooral, kunnen mee spreken over de vrijmoedigheid waar mede hoofden van scholen advies geven aan ouders, omtrent te volgen onderwijs na het verlaten der lagere school. En niet alleen bij die directeuren bestaat ernstigen twijfel of die adviezen wel ge geven worden in het belang van de be trokken jongelui en hun ouders. Ik zelf heb als Directeur van de Handelsschool merkwaardige ervaringen opgedaan ten aanzien van die adviezen; op grond daarvan heb ik de stellige overtuiging dat maar al te vaak het verlangen om leerlingen te krijgen voor de ULO school gaat boven het aanwijzen va» de beste opleidingsschool voor een jong- mensch. Vooral een Handelsschool als die hier in Middelburg ondervindt daar van de gevolgen. De propaganda-midde- len die sommige hoofden van ULO scho len meenen te mogen toepassen, kunnen nooit de onze zijn en daardoor kiezen vele ouders ten onrechte de ULO- school waar, in verband met bekwaam heid en de gedachte toekomst der jon gelui, de Handelsschool de aangewezen school zou zijn geweest. Want ik meen toch niet te vervallen in dezelfde fout, die ik boven afkeurde, als ik zeg dat hier in Middelburg voor jongelui met behoorlijke verstandelijke vermogens de Handelsschool de school is ter voorbe- reiding voor betrekkingen in handel en administratie. Zeer geachte Heer Hoofdredacteur, U zult het met me eens zijn dat het be lang van de scholen niet tellen mag, maar alleen het toekomstbelang der jongelui. Ik hoop dat U overtuigd zult zijn dat ik ook alleen dat laatste be lang op het oog had met bovenstaande uiteenzetting, en dat U daarom dit stuk wel zult willen plaatsen. Ik dank U daarvoor hartelijk. Middelburg. P.. C. de Jonge, Directeur der Handelsschool, MARKTBERICHTEN. Goes, 22 Juni. Veilingsvereeniging „Zuid-Beveland". Groote veiling Kruis- jessen f 12.6013.40, Aardbeien Jucun- de f 14,4015,10, idem Mad. Moutöt 10.30, Frambozen voor het vat de eer ste 4000 kg f 20.40, per 100 kg. Kleine veiling: Porseleinkersen 20 21, Hollanders 46, Bruine Blance 3240, Uitschot kersen 1116, Frambozen 26 43, Aardbeien 718, Roode bessen 15 26, Tomaten 18, per 100 kg. Bloemen: Gesnera's 10, Bolbegonia s 26, per 100 pot, idem in kluit 9, Kipeieren 2.70—3.30, per 100 stuks. Rotterdam, 22 Juni. Op de gister in het Veilingslokaal, Warmoe- ziersstr.aat 37—39, gehouden veiling, werden de volgende prijzen besteed: kipeieren f 2,203,55. Aanvoer 135000 stuks. MIDDELBURG. WO 23 Jun. Ouderav. U.L.O. Sch. voor Jongens, Lokaal Molenstr. 20 h. DO 24 Jun. Tent. Handw. en Teek. leerL der Meisjesschool, Gymnastiek- lok, (Haringpl.) 1417 h, VR 25 Jun. Jaarl. Alg. Verg. aandeelh. N.V. Cult. Mpij. „Soember Moed- joer", 15.00 h. ten kantore, VR 25 Jun. Alg. Verg. aandeelh N.V. Houth. Alberts Lzn. en Co. 15 h WO 23 Jun DO 24 Jun ALGEMEEN. DO 24 en VR 25 Jun, 12e Nat. Trek- paarden-tentoonstell. te 's Herto genbosch. Elec. Drukkerij G. W. den Boer, M'burg.

Middelburgsche Courant | 1937 | | pagina 6