BUITENLAND. LAN9B0UW. SPORT. INGEZONDEN STUKKEN. Plan tot verdeeling van Palestina. RUSLAND. FRANKRIJK. OOSTENRIJK. Een „blauwe" garde voor bondskanselier Schuschnigg. POLEN. Uil de Middelburgsche Courant van vóór vijftig jaar. WAAR IS WERK? Verkoopingen - Verpachtingen in Zeeland. gevaarlijk stationsplein te herscheppen in een ruime, groote-stadsche aanleg. Gevoeglijk kan men zeggen dat hij van dat alles de energieke stuwkracht is en dat hij van alle stadhuis-ambtenaren de meeste werkuren heeft en het meeste met werk overladen is. En dat alles geschiedt kosteloos. Daarom moeten de burgemeesters, tenzij ze^ gefortuneerd mochten zijn een gewoon beroep er bij hebben. De bur gemeester van Blankenberge is hotelier, die van Knokke aannemer, die van Oostende dokter, die van Brugge advo- kaat. Dat is natuurlijk niet in orde, doch voorloopig zullen deze toestanden wel bestendigd blijven. Gust Waghter. Zoowel van Joodsche als Ara bische zijde wordt het denk beeld bestreden. De Koninklijke Engelsche commissie, welke een onderzoek heeft ingesteld naar den polit'eken, economischen en socialen toestand in Palestina, zulks in verband met den jongsten Arabischen toestand, heeft haar bevindingen in een rapport aan de Engelsche regeering neergelegd. Volgens de D,aily Herald zou het voornaamste voorstel der comnrssie bestaan in een verdeeling van Palesti na, zoodanig, dat een Joodsche st,aat gevormd zou worden, bestlaande uit Galilea en zich in een smalle strook uitstrekkende van Syrië tot Ghaza, en een Arabische staat, welke een bree- den driehoek zou moeten vormen van de zee v,an Galilea tot Beersheba en de kust van de Doode Zee. Jeruzalem en Bethlehem zouden een internationale zone vormen, onder Britsch mandaat. De havenstad Haifa zou onder Britsch bew nd blijven, terwijl de Jo den in de stad zelve bepaalde privi leges zouden hebben. De Arabieren zouden spec&ale pri vileges in Jaffa krijgen. Van Jeruzalem naar de kust van de Middellandsche Zee en van de Doode Zee en van Haifa naar den Arabischen staat zouden vrije doorgangen gescha pen worden. De Joodsche staat zou de positie van dominion in het Britsche rijk krij gen en de Arabische staa't zelfbestuur, onder de souvereiniteit van den emir van Tr,ansjordanië. Het voorstel moet de instemming hebben van alle leden van de commis sie en is tihans bij den drukker. In het begin van de volgende maand wordt de publicatie tegemoet gezien. Voor de verwezenlijking van deze voor stellen zou het Br'tsche mandaat over Palestina ingrijpende wijzigingen behoe ven, welke de toestemming zouden vereischen v,an den Volkenbond, even als van de Ver. Staten, die met En geland een speciaal verdrag over Pa- lest'na hebben. De Daily Herald wijst er op, dat het plan tot verdeeling van Palestina zoo wel van Joodsche als van Arabische zijde bestreden wordt. Met name de Joden in de Ver. Staten lèomen er te gen in verzet; van verschillende kanten is reeds geë'scht, dat een speciaal wereldcongres te Washington bijeeiv' geroepen-zou worden, om Etet plan te bespreken. Het bezwaar van de Joden is, dat een miniatuurstaat voor goed de mo gelijkheid van een nationaal tehuis in het historische Palestina zal beperken tot misschien een millioen Joden. Mil- lioenen Joden zouden veroordeeld zijn om duurzaam in ballingschap te blij ven, waar zij in vele gevallen blootge steld zijn aan onverdraagzaamheid en vervolging. Zonder gelegenhe'd tot ex pansie, zoo zeggen zij, zal een derge lijke Joodsche staat zich niet kunnen ontwikkelen en de prooi worden van machtige en vijandige Ar,ab'sche buren, De afsnijding van Jeruzalem van den Joodschen staat zal al op bijzonder heftig verzet stuiten en als een groote slag zal ook de afsnijding v,an Haifa worden gevoeld, dat zijn opkomst vrij wel heelemaal aan den Joodschefh, ondernemingsgeest dankt. Engeland wil deze havenstad echter niet gaarne uit handen geven vanwege haar belang als vlootbasis en als eindpunt van de pe- troleumleiding van Mosoel. Er zijn echter ook vele Joden, die het voorstel maar zouden willen aan vaarden, omdat het in elk geval vooi- de eerstvolgende jaren de oplossing van de emigratie-moeilijkheden naar Palestina eerder vergemakkelijken dan bemoeilijken zou en men zich vle t met de hoop, dat over een aantal jaren de constellatie wel weer zoover gewijzigd zou kunnen zijn, dat ook voor den opbouw van het Joodsche tehuis we derom nieuwe perspectieven zouden opengaan. De Arabieren stellen z ch op het standpunt, dat Palestina als Arabische staat één en ondeelbaar is en Arabisch moet blijven. Nieuwe arrestaties. Naar de Warschausche bladen uit Minsk berichten, zijn daar de laatste da gen weder tal van militaire functiona- rissen gearresteerd. DE FRANIjfCHE LUCHTVLOOT IS EEN DER STERKSTE TER WERELD. Bij de opening van een nieuw vlieg veld te Bordeaux heeft gistermiddag de minister van luchtvaart, Pierre Cot een rede gehouden, waarin hij wees op hetgeen Frankrijk in het afgeloopen j,aar op luchtvaartgebied heeft vol bracht. Ten eerste: het in dienst zijnde ma terieel is vermeerderd met 110 pro cent, Aan het einde van 193J zal het moderne materieel vermeerderd zijn mt 180 procent, terwijl de reservelucht- vloot met tachtig procent zal zijn ver groot. De bombardements-mogelijkhed is met vierhonderd procent gestegen. Geen militaire luchtmacht, aldus de minister, heeft 'n een. jaar tijds iets der gelijks volbr.acht; de Fransche lucht vloot is een der sterkste ter wereld, zij neemt de tweede plaats in onmid dellijk na de Sovjet-Russische. Een corps van 8000 man. De Daily Herald meldt, dat bonds kanselier dr. Schuschnigg een particu liere politiemacht vormt uit 8.000 le den van het Vaderlandsche Front. Het uniform van dit corps, zal blauw van kleur zijn. De organisatie komt overeen met de ,,zwarthemden" van rijkskanselier Hitier. Het corps zal gewapend zijn en zijn voornaamste taak zal zijn, aldus net blad, de Oostenrijksche nationaal-soci- alisten te bestrijden. Deze beslissing zou volgens de Daily Herald verband hou den met de onlangs ontdekte samen zwering tegen den bondskanselier, wel ke o.m. beoogde hem en zijn zoon te ontvoeren. De „blauwe garde" van het Vader landsche Front zou niet officieel worden en derhalve in staat zijn snel en krach tig' op te treden. Schuschhnigg zal er zelf de leider van zijn, niet in zijn hoeda nigheid van bondskanselier, maar als hoofd van het Vaderlandsche Frmt. Veel leden der blauwe garde zullen ge- recruteerd worden uit vroegere leden der Heimwehr. Arrestaties van communisten. D^ bladen melden, dat de politieke politie te Warschau ongeveer honderd huiszoekingen bij communisten heeft ver richt en tachtig communisten gearres teerd heeft. WANDELSPORT. DE VIERDAAGSCHE. Nu allerwege het aantal deelnemers aan wandeltochten kleiner wordt, zal het ons benieuwen, of er dit jaar, zooals ieder jaar nog het geval is geweest, meer deelnemers aan de van 2730 Juli a.s. te houden vierdaagsche zullen zijn. Bedriegen de voorteekenen niet, dan zullen er misschien evenveel, doch in geen geval meer dan vorig jaar zijn. En tochDe vierdaagsche is iets bijzonders. Zij schept haar eigen sfeer. Zij is iets heel anders dan een één- of tweedaagsche wandeltocht, uitgeschre ven door deze of gene vereeniging. Heeft de vierdaagsche-koorts een wandelaar eenmaal te pakken, dan laat zij hem niet meer los. In Nijmegen ontmoet je weer oude bekenden; je komt er weer in het zelfde cafétje, waar die lekkere koffie gezet wordt. Men ziet de gezellige druk te gedurende de marschdagen, maar ook die lange, zonnige betonnen Teersdijk, die het laatste eind is van bijna iede- ren marschdag. Met bedenkelijk gezicht herinneren we ons die groote blaar of dien open hiel, die ons zooveel last ver oorzaakte gedurende dien zwaren twee den dag, maar dien we vergaten, toen we Wijchen binnen marcheerden met zijn enthousiaste bevolking. We denken ook aan de vroolijke avonden in de „Vereeniging", het binnentrekken van groote groepen den laatsten dag met de muziek van de Koloniale Reserve voor op en het uitreiken van de belooningen op het met vlaggen versierde Molen- veld. We willen weer eens een onbe zorgde week hebben. Bij al het prettige en onbezorgde, dat we op de vierdaag sche genieten, nemen we graag het aan tal kilometers (vier dagen 55, 50 of 40 km per dag) op den koop toe. Dus we beginnen met trainen, want, het kan niet genoeg gezegd worden; een Vierdaag sche ongetraind medetippelen is in de eerste plaats funest voor de gezondheid en ten tweede kan men niet ten volle genieten van het gezellige vierdaagsche gedoe. Een nieuwe groep in de Zeeuwsche wandelwereld is dit jaar verschenen. Andere jaren zagen we uit Zeeland naar Nijmegen vertrekken: Burgervereenigin- gen, een detachement van de S.D.O.A. te Middelburg, detachementen van Hr. Ms. Wachtschip en het Regiment kust- artillerie uit Vlissingen en voorts van het 14e Reg. Infanterie uit Bergen op Zoom (dat immers hoofdzakelijk uit Zeeuwen bestaat). Dit jaar zal ook een detachement van het politiecorps uit Vlissingen, onder leiding van den inspec teur J. D. Berghuijs (een oude bekende bij de vierdagenmenschen) ter sterkte van 9 man haar geluk te Nijmegen gaan beproeven. Het getuigt van doorzettings vermogen en opofferingsgezindheid van de overige politiemannen, die niet naar Nijmegen gaan, om van een betrekkelijk klein corps een detachement uit te bren gen. Verleden jaar is het parcours van den derden dag, hetwelk toen voor het eerst van Nijmegen naar Arnhem vice versa leidde, den loopers niet medegevallen. De weg was eentonig en.voor de loopers door het drukke autoverkeer niet van gevaar ontbloot. Naar verno men wordt, zal dit jaar niet naar Arn hem worden gemarcheerd. Eén factor schijnt in deze beslissing een voorname rol te hebben gespeeld. Men had zich n.l. de ontvangst te Arnhem enthousias ter voorgesteld, 't Is waar; wel wat lauwe ontvangst te Arnhem moet wel zijn opgevallen. Het is te hopen, dat het oude parcours van den derden dag, dat ons door een van de mooiste omstreken van Nijmegen voerde, maar weer in eere worde hersteld. De volgende personen zullen volgende maand hun geluk te Nijmegen gaan be proeven. De cijfers achter de namen ge ven aan, voor de hoeveelste maal wordt deel genomen: Uit Middelburg. Zeeuwsche Wandelsport Vereeniging. De dames: B. H. Goossens-Meertens (5), C. Janse (3) en A. Alewijnse (3). De hee- ren: P. F. Goossens (6) als commandant det. 14 R.I., J. D. Berghuijs (5) als com mandant det. politie uit Vlissingen, J. H. Goossens Jr. (5), N.N. (1). Achilles. De hm G. Budde (3) en L. Scheijbeler (2). D.T.S. De hrn. G. Reijers (3) en v. Helleman (2). Een detachement van de S.D.O.A. on der commando van de adj. onderofficier Feenstra (6). Individueelen, De hrn. W. K. P. Graaf- huis (2), J. Lucieer (3), N. Berghuijs (4), de laatste bij het detachement van de K.M.A. te Breda. Uit Vlissingen. Detachement politie. De brigadiers J. C. Harinck, M. de Rijder en J. v, d. Jagt en de agenten A. Goedhart, J. J. Th. Montfroij, W. de Voogd, J. Minderhoud, B. de Nooijer en J. J. Boonman (allen voor de eerste maal). Een detachement van Hr. Ms. wacht schip onder commando van den luitenant ter zee Arnoldus. Individueelen. De hr. L. T. B. Brand (1) bij het detachement Ver. van Ned. Res. Off. Uit N. en St. Joosland: de hrn. Van Nimwegen (7) en M. de Weerd (3) de laatste bij het Det. K.M.A. te Breda. Uit Goes waarschijnlijk de hrn. Veenis en Meijnsbergen. Al dezen bij voorbaat goed succes toe- gewenscht. Currans. ATHLETIEK. Nationale scholen-ontmoetingen. Vandaag zullen in bijna alle pro vincies voor-ontmoetingen plaats heb ben voor de nationale athletiek-ontmoe- tingen voor jongens en meisjes. Elke school is hierbij vertegenwoordigd door vier jongens, die alle vier 100 m moeten loopen, verspringen, kogelstooten (5 kg) en 4 maal 100 m estafette, terwijl door vijf meisjes van elke school 80 m wordt geloopen, verspringen, kastiebal werpen en 5 maal 80 m estafette, Voor elk dis trict is een fraaie districts wisselprijs beschikbaar gesteld. Na deze voor-ontmoetingen komen de beste scholen van een district voor de finale in aanmerking voor den zg. Moor- manprijs voor jongens en den Gerritsen en van Kempen-beker voor meisjes. Ook te Middelburg zal, onder lei ding van den heer J. H. Koers, een der gelijke voor-'ontmoeting plaats vinden. Deze zal echter Woensdagmiddag op 't Gem. Sportterrein gehouden worden, waarbij een ploeg van het Gymnasium en een van de Handelsschool zullen kampen. Waarschijnlijk zal ook een meisjesploeg van het Gymnasium wor den samengesteld. Geitenkeuring. MELISKERKE. Woensdagavond had alhier de jaarlijksche geitenkeuring plaats. Er waren 7 prijzen door het be stuur beschikbaar gesteld. Groep I. Aangevoerd 14 lammeren: le prijs P. Riemens; 2e pr. Abr. Schoe. Groep II: 1-jarige geiten; aangevoerd 11. le pr, A. de Vos; 2e pr. P. Geschiere Jacz. Groep III: twee-jarige geiten, aan gevoerd 6. le pr. Jac. Brouwer. Deze geit werd in het provinciaal stamboek ingeschreven. Groep IV: oudere geiten, aangevoerd 6. le pr. A. de Vos, eveneens ingeschreven in het provinciaal stam boek. De geiten-vereeniging mag op een goed geslaagden avond terugzien: 38 gei ten aangevoerd en veel belangstelling van het publiek. Nationale reclasseeringsdag. Mogen wij met ernst Uw aandacht vestigen op de, op Dinsdag 22 Juni a.s. te Goes te houden collecte voor de reclasseering voor gevangenen? Deze collecte vindt U elders n dit blad aangekondigd. Een reclasseeringscourant, die aan al le huizen bezorgd wordt, geeft U de noodige inlichtingen. Alle vereenigingen van weldadighe;d die zich het lot der ongelukkige gevan genen (a,antrekken, 'deelen in dc op brengst der collecte mede. Overvloedige reden voor allen om naar vermogen mede te werken. Het Plaatselijk Comité van uitvoering te Goes. ONTVANGEN BOEKEN. De inrichting voor doofstommen onderwijs te Rotterdam. Haar werk, haar streven in beeld en woord, door P. Linthorst. In vele beelden geeft deze uitgave een kijk op het werk, het hulp- looz'e kleine doofstomme kind een flink sprekend en begrijpend mensch te doen zijn om den strijd om het bestaan aan te vangen. GEVONDEN VOORWERPEN TE MIDDELBURG. Te bevragen aan het bureau van po litie: een kinderschortje, een hondenpen ning no. 313, een spade, een sleutel van een melkkraan, een huissleutel, een ten nisbal; bij particulieren: een honden penning no. 74 met riempje bij Meliefste, Vliss. Bolwerk 8; étui, inh. kam en spie gel, bij Mondeel, Seisstraat 7; honden penning no. 242 bij Van Wezel, Beenh.- singel 7; roode alpine muts bij F. Lich- tendaal, Parklaan 6; grijze slipover bij A. C. Janse, Veersche weg B 97a Veere; directoir en schortje bij W. Vogel, Se- geerssingel 2; fietspomp bij Verhulst, Ar- nem. Voetpad 23; huissleutel bij v. d. Ouden, Julianastraat 15; badpak met handdoek bij Belderok, Leliestraat 17; rood kinderpantoffeltje bij Holthuijzen, Noordweg 48; bruine portemonnaie bij C. Jongepier, Langeviele; breekijzer bij S. van Amerongen, Korte Giststraat 5; uw ielbelastingmerk bi; D, Hooge, Kou- sleensche dijk 18, rijwieibelasting- l-.erk G. Burggraaf, rransingel 31; rijwielbelastingmerk in étui bij Arnoldus, Vliss. straat 54, zak mes bij A. Rens, Zuidstraat A 21 West- kapelle; port. met inhoud bij J. van Eij- keren, Oude Vliss. weg 113; dames mo torkap bij W. C. Petiet, Rott. Kaai 3; lichte blauwe sok bij 3, Buijs, Leliestr, 48; zakdoek met Lipssleutel bij Nousse, Wilhelminastraat 13; paar gele regen broekpijpen bij S. Schout, Gravenstraat 54; bruine muts bij A. de Pagter, Bo- gardstraat 17; jongensjasje bij Linden- berg, Cellebroershof 10; boekje met fo to's bij J. Pikkaart, Slepersgang 1; ko peren melkbussleutel bij G, Reijers, Ba- gijnhof 54; zakje inh. lettertjes bij IJ. Stenhuis, Koorkerkhof 6; badhanddoek en zwempak bij Wed. Lindenberg, Nieuw Oosterschestraat 27; zilveren armbandje bij A .Mos, Langevielesingel E 8; rijwiel zadel bij Koopman, Nieuw- en St. Joos land A 235; belastingmerk in étui bij J. v. d. Hiele, Lange Singelstraat 22; cha- bot bij J. J. v. d. Meijde, St. Pieterstraat 29; zwarte knoop bij Janse, fruitwinkel, Lange Burg; step bij M. v. d. Berge, Bleek 19; waterpas bij P. Alewijnse, KI. Werfstraat 11; polshorloge bij v. d. Ber ge, Bleek 18; twee baddings bij N. v. Oost, Stadsschuur; hondenpenning no. 191 bij Verhage, Dam N.Z. 79; achter lamp van een auto bij M. J. Acda, N. VI. weg E 366; lichte gummi regenjas en een paar regenbroekspijpen bij K. J. Louws, Wal 48; regenjas bij J. Maas, Koudekerksche weg D 28 't Zand; melk- kaart ten name van E. Minet bij A. Boel, Korendijk 32; 1 paar snelbinders bij Gokkes, Bleek 11; eenig kleingeld bij Gem.-Veldwachter St. Laurens; zakdoek met geld bij T. Mol, Breestraat 8; lees boekje bij D: Gans, TramsingelE 82; roode kinder portem. met inhoud bij N. Heiliger, Korte Singelstraat 94; belas tingmerk aan speld, bustehouder en ko ralen bij Vrouwenafdeeling Zwemschool, Havendijk; zilver kinderarmbandje bij D. de Roos, Julianastraat 24; licht blauw wollen truitje bij v. d. Velde, Korte Gist straat 1; zonnebril bij G. C. Berger, Vischmarkt 13; dames handschoen bij v. d. Mooren, Oude Vliss. weg E 383; le deren riem bij C. v. Hoeven, Tramsingel E 26; postduif bij C. de Visser, 't Zand D 247; zilveren oorbelletje bij P. Bak ker, Karelsgang 36; zwarte ceintuur bij L. Vader, Nadorst B 121; rijwielbelas tingmerk bij A. P. Snoep, Singelstraat 23; dameshoed bij A. J. Sanders, Na- dorstweg 1; portemonnaie bij C. Eve raart, Achtersingel 23; jongensjas en mandje bij J. Looise, KI. Werfstraat 8; band van een fiets bij L. de Jonge, Kraanstraatje 2; portem. met inhoud bij A. Drioel, Wal 42; regenjas bij J. Pou- wer, Seisweg 191; twee halsters, Maga zijn „De Zwaluw", Spanjaardstraat 59; blauwe muts bij A. v. d. Velde, Korte Giststraat 1; kinderport. met inhoud bij L. Barendse, Havenstraat 1; hoofdstel van een paard bij Kandel, Jasmijnstraat 79; een kano-peddel bij Verhulst, St. Jorisstraat 24; bruine actentasch met inhoud bij mej. Kerkhove, Koudekerke A 124; zilveren polshorloge bij De Klerk, Achtersingel 12; belastingmerk in étui bij A. P. Pouwer, Gapinge B 124; blauwe regenmantel bij A. C, Izeboud, Beenh.- singel 3; zilveren manchetknoop bij mej. Beukert, Heerenstraat 32; rolletje diplo ma's bij J. Jansen, Segeerssingel 8; gelds bedrag bij Lagaaij, Sociëteit Markt; das speld bij A. de Jong, Dam N.Z. 45. Indien een voorwerp bij een der par ticulieren wordt afgehaald, melde men dit aan het Bureau van Politie. 24e week 1887. Aan de rijkshoogeschool te Leiden is gisteren met goed gevolg het candi- daatsexamen in de rechtswetenschap afgelegd door den heer C. de Witt Ha mer. De agenten van politie alhier zijn se dert gisteren, in plaats van met den sa bel, met een zwarten politiestaf gewa pend. Weldra zullen ook de nachtwa kers den sabel afleggen om den stok te dragen. Benoemd tot betaalmeester, bewaar der der hypotheken en ontvanger der registratie te Zierikzee jhr. A. C. Roell» thans ontvanger d<er registratie te- Sliedrecht. Bij het examen van de cadetten van de Kon. mil. academie voor den offi ciersrang is o.a. geslaagd voor de infan terie in Ned. Indië J. Smit Sibinga. Volgens naar Vlissingen overgewaai de geruchten, zou er een voornemen rij pen, om een gafregelden stoomboot- dienst voor passagiers en goederen in 't leven te roepen van Antwerpen naar Vlissingen vice-versa. Het 2e natuurkundig examen is gis teren met goed gevolg te Amsterdam afgelegd door den heer P. M. A. Dik- kenberg van Middelburg. Zaterdag werd aan de Utrechtsche hoogeschool tot het le gedeelte van het artsexamen toegelaten de (heer P. J. Rinders van Middelburg, doctorandus. Zooals uit achterstaande annonce blijkt is door den heer C. E. Plugge al hier de gelegenheid geopend om op min kostbare wijze Westkapelle te be zoeken. Tweemaal per week zal hij een goed ingerichten wagen beschikbaar stellen, en daarmede een rit maken over Koudekerke, Biggekerke en Zoute- lande, terwijl in de heenreis op elk dier plaatsen ongeveer uur wordt opge houden. Op de terugreis wordt slechts op een dier gemeenten gedurende een kwartier gerust. In het Schuttersof alhier wordt he denavond de zevende jaarlijksche bij eenkomst van de Vereeniging voor hoo- ger onderwijs op gereformeerde grond slag geopend met een Ure des Gebeds, waarin als voorganger prof. dr. A. Kuy- per optreedt. Volgens den Reichsanzeiger is de toe stand van den Duitschen keizer minder gunstig, daar de grijze monarch last van een verkoudheid in het hoofd heeft ge kregen. De keizer voelt zich hierdoor eenigs- zins zwak en verlangt daarom voortdu rend rust. Naar wij en zeker ook velen onzer' lezers met groot genoegen vernemen, bestaat er gegrond uitzicht dat het ter rein van het voormalig gasthuis alhier, hetwelk reeds sedert zoo vele jaren braak lag en waarvan de sombere mu ren onze eerste winkelstraat zoo ont sierden, bebo.uwd wiorden zal. Met ze kerheid vernemen wij nl. dat bij eene firma hier ter stede het plan bestaat nog dezen zomer daarop twee woon huizen te stichten. De districts-arbeidsbeurs voor de gemeenten tusschen Ooster- en Wes ter Schelde te Middelburg zendt ooS de volgende aanvragen: Binnenland. UTRECHT, stempelmakers; eenige koperslagers- (bankwerkers); dadelijk, loon nader overeen te komen, voor onbepaalden tijd. AMSTERDAM, 2 geroutineerde con structie-teekenaars; een speciaal be kend met de constructie van de mo derne hoogdruk stoomketels en een speciaal bekend met de constructie van transportinrichtingen; vereischt wordt, ten minste 5 jaar praktijk. AMSTERDAM. 2 bouwkundigen, 23 27 jaar oud; in het bezit van diplo ma M.T.S. Utrecht of Haarlem. Alle aanbiedingen uitsluitend aan de Plaatselijke Organen der' Arbeidsbe middeling. Juni. 25 Kapelle, Hofstede, v. Dissel en Oele. 29 Biggekerke, land, Loeff. 29 Brigdamme, Bouw- en Weiland, Blaupot ten Cate. 30 Domburg, Timmerm. werkpl., Loeff. 30 Veere, Weiland, v. d- Harst. 30 Oostkapelle, Hofsteedje en land, Blaupot en Cate. Juli. Tr 1 Kloetinge, Hofstede, v^an Dissel. 1 Kloetinge, wonhuis, v. Dissel. 7 Souburg, Hofstede, Loeff 3 St. Laurens, Huis, v, d. Harst. 6 Goes, Woonhuis, v. Dijke. 7 Grijpskerke, Hofsteedje en land, Blaupot ten Cate.

Middelburgsche Courant | 1937 | | pagina 10