BUITENLAND. BIOSCOPEN. GOES. ALLE GOEDE DINGEN IN DRIEËN. Witkam's Geschenkenhuis - Goes WALCHEREN. ZUID-BEVELAND. SPANJE. MIDDELBURG, GOES. BELGIEL FRANKRIJK. DUITSCHLAND. bil he ml Alles bijeeq, genomen blijkt dus zoowel het hoofdelijk inkomen (koop kracht) als het hoofdelijk bezit in Middelburg zich boven het gemiddelde niveau van het Nederlandsche volk te verheffen. Verkeersovertredingen. Er vielen weer vele „slachtoffers van het verkeer", A. M. W. te Utrecht, kreeg een bekeuring omdat hij met zijn motor op de Groote Markt niet rechts hield; I. R. te Goes, omdat hij als mo torrijder geen rijbewijs kon toonen, F. T. G,. te Nijmegen, wegens het parkeeren op een verboden plaats; B. V. P., te Yerseke, om dat hij met zijn auto door een voor het verkeer afgesloten straat reed, en mej. J. C. L., omdat zij een bocht afsneed en links hield. Ie. 'n Fleurige bloemcorsage. 2e. 'n Leuk zomertasje. 3e. 'n Snoezige armband. Uw „zomeruitrusting" uit: Lange Kerkstraat (Ingez. Med.) Geen toestemming gevraagd. De winkelier H. J. van K. werd ver- baliseerd, omdat hij zonder toestemming van B. en W. een lichtbak aangebracht had. Baldadigheid? Bij een bewoner van de Tulpstraat werd een ruit van 2.50 m bij 1.60 m in geworpen. Aangifte bij de politie volg de, die een onderzoek instelt naar den dader. De precario-rechten. Bij gelegenheid van nationale feestda gen en andere algemeene feestelijkhe den, winkelweken en dergelijke, wor den vaak de openbare straten en plei nen door de bevolking op kunstige en dikwijls kostbare wijze versierd. Daarbij pleegt men dan gemeenlijk op of -"ver den openbare weg of openbaar jg'emeentewater verschillende Voorwer pen aan te brengen, zooals eerepoorten, slingers, spandoeken, electrische gelei dingen, enz. Goed beschouwd zouden aan de hand der verordening, hiervoor precariorech ten moeten worden betaald, doch aan gezien een ieder het absurde daarvan in ziet, wordt in de aangehaalde gevallen meestal gehandeld, alsof de verordening niet van toepassing is. Het komt B. en W, gewenscht voor, dat aan dezen toestand een einde wordt gemaakt en in de verordening een bepa ling wordt opgenomen, die de vrijstel ling in de gevallen bovenbedoeld bui ten twijfel stelt. Deze vrijstelling zou den B. en W. tevens uitgebreid wen- schen te zien tot winkelweken, tentoon stellingen e.d., die in het algemeen be lang worden gehouden en strekken om publiek naar de stad te trekken en al dus haar welvaart te bevorderen. Na tuurlijk mag de vrijstelling niet gelden in die gevallen, waarin reclame wordt gemaakt voor een bepaalde zaak of be paald bedrijf". Op grond van de bovengeschetste overwegingen bieden B. en W. den Raad ter vaststelling aan een concept-veror- idening, beoogende aanvulling vkn de verordening op de heffing van precario rechten met een bepaling als hierboven bedoeld, RAAD VAN DOMBURG, DOMBURG. Donderdagavond verga derde de Raad, onder voorzitterschap van burgemeester L. J, van Voorthuv- sen voltallig. Ged. Staten hadden be zwaar tegen enkele bepalingen voorko mende in een gemeenschappelijk met de gemeente Zoutelande gemaakte regeling van het onderhoud van een weg. Beslo ten werd de regeling te wijzigen als door Ged. Staten aangegeven. De rekening van den Vleeschkeurings- dienst te Oostkapelle over 1936 werti goedgekeurd. Naar aanleiding van het overgelegde ontwerp-wijziging van de Gemeentebegfooting over 1936 zeide de heer De P a g t e r, dat z.i. een eenigen tijd geleden in ons blad gegeven uiteen zetting van den toestand van het Wa terleidingbedrijf eenigszins te rooskleu rig getint was, hij vroeg inlichtingen daaromtrent. De heer Elout antwoordde dat hem indertijd over een en ander na dere inlichtingen waren gevraagd. Het geen in de bedoelde uiteenzetting voor kwam was juist en gegrond op de ofi'i cieele cijfers Spr, aclitle medeaeeling van die cijfers nuttig, omdat uit de wijze waarop de discuss:es In de vorige ver gadering daaromtrent waren weergege ven de onjuiste conclusie zou kunnen worden getrokken, dat de ontwikkeling van dit bedrijf reden tot zorg zou geven Eene reclame tegen den aar.slag in de baatbe'asting-Gef.ch ere's weg were afgewezen. Eene wijziging o.a. in het aan'al klas sen van heffing werd aangebracht in de schoolgeld verordening. Eene vordering van het Gem. Waterleidingbedrijf were oninbaar verklaard. Bij de rondvraag vroeg' de heer D e Visser, om enkele boomen, die scha de toebrengen aan het gemegnteplant- soen te doen opsnoeien. Verder vroeg hij een bescherming te doen aanbrengen aan den Julianaboom. Wat dit laatste betreft achtte de heer Brand dit niet noodig, daar geen schade aan dien boom is toegebracht, hij zou het echter wel wenschelijk vinden om een' bordje met vermelding „Julianaboom" aan te bren gen. Tot dit laatste werd besloten. Met ingang van den datum van indiensttreding is .aangesteld tot rijks veldwachter op het Rijkspolitievaartuig no. 10 te Wemeldinge, de heer W. Gra vendeel, thans gemeenteveldwachter te Domburg. IERSEKE, Vrijdagmorgen is het 3- jarig zoontje van den heer A. Mieras ,aan den Varkensdijk spelende in een moddersloot geraakt. Het kereltje ver dween geheel in de modder en alleen zijn hoofd was nog boven en kon niét uit de sloot komen. Het zou dan ook zeker den dood hebben gevonden, in dien de metselaar A. Engelvaart niet toevallig was gepasseerd, die het ventje kon bevrijden. De expresse orders van mosselen voor Brussel, die zoowel des daags als des nachts moeten worden uitgevoerd, zullen dit seizoen denkelijk 6000 ton bedragen. Deze zijn dit jaar opgedra gen aan een drietal leden der combi natie Brussel (de firma's Stoffels en Baay-Schot uit Tholen en de firma de Leeuw van Ierseke), Onderling hebben deze drie heeren voor deze partij ;(het opvangen en de expeditie per .auto naar Brussel) ingeschreven. Laagste inschrij ver was de firma Stoffels uit Tholen voor f 0,70 per 100 kg. Geschat was daarvoor een bedrag van f 1,30. Dus vervalt nu een somma van 6000 nyial f 0,60 f 3600 in de combinatiekas, ter verdeeling voor alle leden. Deze hebben een goeden dag, ALS KINDEREN MET LUCIFERS SPELEN, IERSEKE. Vrijdagavond omstreeks 6 uur is door het spelen van kleine jon gens met lucifers brand uitgebroken in de zeeftenbewaarplaats van den heer J. A. van Sprundel. Dikke rook wolken lokten talrijke nieuwsgierigen naar het terrein van den brand Door omwonenden werden de naburige sta pels oesterzeeften nog gered en van den dijk geworpen. De brand werd gebluscht als in de dagen v,an ouds door een ketting van mannen met em mers water uit de patten Bliksem op radio-antenne geslagen, KRUININGEN. In den nacht van Don derdag op Vrijidag sloeg de bliksem op de r.adio-antenne van den heer de B. De antenne werd vernield en de lampen van het electrisch licht sprongen stuk, RAAD VAN KRABBENDIJKE. Zes woningen in de Viele on bewoonbaar verklaard. KRABBENDIJKE. De Raad dezer gemeente kwam Vrijdagmiddag in ver gadering bijeen onder voorzitterschap van burgemeester jhr. mr. Van Sandberg tot Essenburg. De heer Vogelaar is af wezig. Besloten werd aan Joh. de Kok een perceel grond aan de Julianastraat te verkoopen voor f 336. Het kohier straatbelasting 1937 werd vastgesteld op f 291. Na eenige begrootingswijzigingen was het voorstel van B. en W. aan de orde, om een 6-tal woningen in de Viele on bewoonbaar te verklaren. De S e c r. las het rapport voor van den inspecteur der volksgezondheid. In dit rapport werd de toestand der woningen beschreven, die in alle opzichten onvoldoende is. De oude en vervallen toestand laat geen verbetering toe. Het hoofdgebrek: voch tigheid, zal niet weg te nemen zijn. Hoe wel alle woningen betrekkelijk voor on bewoonbaar-verklaring in aanmerking komen, stelt de insp. voor, te beginnen met een zestal, en over de andere steeds waakzaam te blijven en tot onbe woonbaar-verklaring over te gaan, zoo spoedig de omstandigheden dit gemak kelijker zullen maken. Weth. Haverhoek brengt den voorzitter hulde voor zijn onderzoek en zijn initiatief in deze. Het rapport be vestigde dat de kijk op de zaak van den voorzitter juist was. Spr. vindt het voorts ontoelaatbaar, dat de be zitter der woningen, hoewel hij er steeds huur van trok, nooit ie.ts aan deed. Het is toch een onmogelijke toestand, dat de slakken zelfs tot de plaatsen doordrin gen waar men de levensmiddelen moet bergen. De hr. V a n H o u d t wees nog op de wenschelijkheid van een goede rioleering ter plaatse, De v o o r z. zeide, dat reeds eenige maatregelen in deze getroffen waren, en hij zal den toestand inzake de riolee ring, ter plaatse nog eens opnemen. Verder werd nog definitief tot ver huur van het postkantoor aan den heer Snoodijk besloten tegen 650 per jaar. KRACHTIG OFFENSIEF DER OPSTANDELINGEN IN BISKAYE In de verschillende legerberichten der opstandelingen wordt melding gemaakt van groote activiteit op de fronten in Biskaye, voornamelijk ten Oosten van Bilbao. De rechtsche infanterie zou in den sector van Orduna, na een krachti ge voorbereiding door luchtmacht en ar tillerie, een offensief hebben ingezet, waarbij gebruik gemaakt werd van tal rijke tanks. De stellingen van Zabalaga- na en andere vielen in handen der op standelingen. Voorts wordt uit San Sebastian bericht, dat verscheidene escadrilles rechtsche bommenwerpers, begeleid door een groot aantal jagers, gistermorgen bij het aanbreken van den dag boven de ver dedigingswerken van Bilbao |zijn ver schenen, o.a. bij Galdacano en boven de stellingen nabij Lemona en Mungia, als mede in den sector van Orduna en Ba- rambio, die buitengewoon hevig gebom bardeerd werden. De vijand vluchtte in de richting van Amurrio en werd door het mitrailleurvuur der laagvliegende, toestellen sterk gedecimeerd. De actie der vliegers werd gesteund door de ar tillerie, die eenige verdedigingswerken zwaar 'beschadigde. Ten Noorden van Pelayo werden eenige stellingen door de regeeringstroepen ontruimd en door de rechtschen bezet. Zelfs deelde het groote hoofdkwartier der opstandelingen te Salamanca he denmorgen mede, dat de rechtsche troe pen de stellingen rondom Bilbao hebben bezet. De Baskische verdedigingsraad geeft toe dat men heeft moeten wijken voor den aanval der rechtsche troepen. Hij verklaart, dat onder den druk van de hevige aanvallen der opstandelingen, die gesteund werden door zware bombarde menten uit de lucht en van de artillerie, de Basken zich gedwongen gezien heb ben den bergkam Urcula te verlaten en terug te trekken naar de vallei ten Noordoosten van Larrabezua. Nog steeds moeilijkheden met anarchisten. Uit Puigcerda wordt gemeld, dat ten gevolge van Donderdag voorgevallen troebelen 59 anarchisten gearresteerd zijn. Tijdens huiszoekingen is een be drag van 39.000 pesetas gevonden bij Bassagagnes, die gisteren gedood is en een bedrag van 200.000 pesetas bij den Franschen anarchist Dricheux uit Tou louse. Onder de gevangenen bevinden ELECTRO. Moskou-Shanghai. De dubbele naam van deze hoofdfilm heeft betrekking op de twee centra, waarin zij zich met een tiental jaren tus- schenruimte afspeelt: Moskou en Shang hai. Moskou, in den tijd der revolutie, na het versagen van het czarenleger. Olga Petrowna, weduwe geworden, moet met haar dochtertje naar haar verre land goed in Siberië, om te redden wat er te redden valt. En de generaal moet, we gens de in Petersburg uitgebroken on lusten, met zijn adjudant naar die plaats trachten te komen. Zij gaan in burger, op burgerpassen. En spreken af: we ken nen elkaar niet, en mocht een onzer iets overkomen, dat de ander trachte het leger van generaal die-en-die te berei ken.... Er overkomt hun inderdaad iets: de rooden leggen telegraafpalen over de spoorlijn, zij doorzien het incognito van den generaal en maken korte metten met hem. De adjudant, Alexander, ziet kans te ontsnappen. Op een spoorwegstation vindt hij Olga Petrowna. Er volgt een wilde vlucht om aan de naderende rooden te ontkomen. Romantisch: een pope helpt hun tenslot te, en een oud-vriend van Alexander weet hem van den dood te redden. Maar Olga en Alexander, die inmiddels van elkander zijn gaan houden, worden uit een gescheurd. Jaren later: Shanghai. Olga en een trouwe vriend trachten zich „er door te slaan". Zij wor.dt als zangeres overal af gewezen, wijl ze te veel ziel heeft.... Tot de Don-kozakken in Shanghai ko men zingen en zij Alexander daarbij vindt. Het weerzien is gelukkig.... maar de jaren zijn voorbij gegaan en Alexan der, in de vaste overtuiging, dat Olga Petrowna niet meer tot de levenden zou de behooren, heeft zich verloofd met een jong meisje, Maria. De ontknooping zij hier niet vermeld. Zij is van bijzondere schoonheid. Trou wens: het optreden van Pola Negri, sinds zoovele jaren in het vergeetboek Ige- raakt, is een prettige hernieuwde ken nismaking. Haar song is inderdaad van een groote bekoring; haar masker tref fend en haar spel heeft nog niets van zijn kracht en uitdrukking verloren. En de zangnummers van het kozak ken-koor, die onopvallend zijn inge- lascht, behouden als steeds hun buiten gewone klankschoonheid en treffendheid. De voorfilm is een uit drie onafhanke lijk van elkaar opgenomen sorts aaneen- gesplitste Laurel and Hardy nonsense. Er zit eenige anti-climax in: de eerste van de drie is verreweg de beste. De onverstoorbare dwaasheden van dit stel zotten sommige menschen zijn voor dit soort dwaasheid niet vatbaar doen dan wèl-vatbare schaterlachen. En er zitten ondanks schijnbare ruwe middelen toch heusch ook wel fijne trekjes in de zen humor! CITY. Vogelvrij verklaard. Het is weer een episode uit de ge schiedenis van Californië, welke aan de ze film ten grondslag ligt. Een avon tuurlijke episode ditmaal, waarin de haat tusschen Mexicanen en Americanos zoo fel woedt en zoo verbeten wordt uitgevochten, dat slechts de uitroeiing van een der beide partijen de oplossing kan brengen in dit conflict tusschen twee verschillende volksgroepen. Het was ten tijde van de ontdekking van het goud in Californie's aardbodem dat dit gebied, bewoond door tal van Mexicanen, bij de Ver. Staten werd ge voegd. De Amerikanen die de Mexica nen verdrongen waren nu niet bepaald van het edelste soort. De laatsten wer den eenvoudig neergeslagen, de vrou wen werden geweld aangedaan en de mannen gegeeseld of neergeschoten. Juaquin Murrieta wien dit lot ook trof en die zijn jonge vrouw daarbij ver loor, heeft gezworen haar te wreken. Tal van Amerikanen schiet hij neer. Het gevolg is, dat de haat zich steeds meer toespitst. Juaquin, de vogelvrij ver klaarde, schaart vele landgenooten rond zich en gezamenlijk worden de Ameri canos belaagd. Tot tenslotte de beslis sende slag "plaats vindt en de eene volksgroep de andere uitmoordt. De film verhaalt dus sensationeele avonturen. Inderdaad, doch de mensche- lijke trekjes die tusschen al deze droe vige scenes te bespeuren vallen, verhoe den, dat de film een uitgesproken ruw karakter draagt. Deze rolprent schetst op uitstekende wijze de oorzaken van de haat en maakt de verwoede strijd niet tot een zinnelooze moordpartij zoo als dergelijke films meestal kunnen zijn. Hier wordt uiterst boeiend weergegeven tot welk een tegenstelling tusschen de volkeren de goudkoorts kan leiden en ook wel geleid heeft in Californië s ge schiedenis. Een film die steeds boeit en gedragen wordt door het spel van War ner Baxter in de hoofdrol. Vrijgezellen, Het is een vermakelijke geschiedenis met de vrijgezellen in deze film en dan voornamelijk met het drietal Fritz, Paul en Axel. Het zijn niet alleen vrijgezel len, maar ook stevige boemelaars, die er de slag van hebben met aardige meisjes te flirten. Zij bezitten routine de schoon moeders met haar huwbare dochters om den tuin te leiden. Doch tenslotte raken zij toch in de strikken der liefde verward. De een schikt zich daarin vlugger dan de ander. De boemelaars hebben evenwel tal van vriendinnetjes, die op de meest ongewenschte oogen- blikken roet in het eten komen gooien. En dan krijgt men de poppen aan 't dan sen. Het is vermakelijk de verwikkelin gen waarin het drietal geraakt, gade te slaan. Men zal zich er zeker mede amu seeren. GRAND THEATER. Les Miserables. Een goede roman inspireert als regel ook tot een goede film; „Les Misera bles", naar den gelijknamigen roman van Victor Hugo maakt op dezen regel geen uitzondering. Begrijpelijk geeft de film den inhoud van een dergelijk omvangrijk werk slechts ten deele weer. De film volgt meer de strakke lijn die langs den hoofd persoon, Jean Valjean, loopt. We ma ken het verhoor van Valjean (Fredric March) mede zoover dan van een verhoor gesproken kan worden we volgen hem op de galeien, en beleven vervolgens zijn terugkeer in de maat schappij. Valjean werkt zich op tot een vermogend fabrieksdirecteur, wordt burgemeester, maar dan begint zijn verleden als galei-boef zich te wreken, Hij verzuimde zich regelmatig te mel den en de wet vertegenwoordigd door den politieman Charles Laughton tracht hem weer in haar greep te krij gen. Valjean vlucht met zijn aangeno men .dochter, wordt tuinlman bij een klooster, doch nauwelijks is hij er, met zijn pleegkind weer buiten of opnieuw wordt hij opgejaagd. Valjean vlucht naar Parijs; We be leven er en kleine revolutie en den laat sten strijd tusschen den gewezen galei boef en de wet. Elke episode, elke scène van deze film is buitengewoon mooi van composi tie, en beeld na beeld is de aandacht ten volle waard. Voortreffelijk is de strijd tusschen den ex-galeiboef en den taaien politieman weergegeven. En welk een energieke persoonlijkheid Val jean ook is, we weten hem steeds het opgejaagde dier, dat tenslotte niet ont komen zal. Het spel van Charles Laughton en Fredric March staat op zeer hoog peil, maar ook van elke andere figuur treft de groote menschelijkheid. Een boeiende en knappe verfilming. 't Is voor den bakker. Deze lucht:ge film heeft een cabaret achtig karakter, al loopt er wel de lijn van een romantische geschiedenis door heen. De bekende zanger-komiek Eddie Cantor vervult er op vlotte wijze de hoofdrol in. Als geheel een amusante rolprent. zich verscheiden Franschen die over de" grens zullen worden gezet. Lijst van gesneuvelde Italianen Te Rome is wederom een lijst gepu bliceerd met de namen van 167 Italia nen, die in het tijdvak van 8 tot 18 Maart aan het front van Madrid zijn ge sneuveld. In totaal zijn thans drie lijsten gepubliceerd, met de namen van 266 ge sneuvelden. Opnieuw een slachtoffer van de „Deutschland" overleden. In het ziekenhuis van Gibraltar is gis teren wederom een lid van de beman ning van het Duitsche pantserschip „Deutschland" aan de bij het bombarde ment door regeeringsvliegtuigen beko men verwondingen overleden. Het aan tal dooden is daardoor gestegen tot 31. De kruiser „Deutschland" is gisteren, komend van Ibiza te Gibraltar aangeko men om het stoffelijk overschot van de 31 matrozen, die bij het bombardement om het leven zijn gekomen, aan boord te nemen en naar Duitschland te ver voeren. Tevens zullen 20 van de 52 ge wonden, die te Gibraltar worden ver pleegd, naar Duitschlanjd w'orden ge nacht. ïoofdredacteur van rexistisch orgaan neemt ontslag. Hubert Dydeville, hoofdredacteur van iet orgaan der rexistische partij „Pays ?eel" en lid van den politieken Raad dezer partij, heeft in een schrijven aan Jegrelle zijn ontslag aangeboden en daarbij als redenen opgegeven, dat, ten eerste de rexistische beweging op het oogenblik volkomen onderworpen is aan den invloed van zekere zoowel uit mo reel als politiek oogpunt verdachte in dividuen en dat haar optreden ver ver wijderd is van het ideaal, dat Rex zoo veel enthousiaste en belanglooze aan- ïangers heeft bezorgd en ten tweede, dat er op het oogenblik* onder de leidende persoonlijkheden van Rex een meerder heid bestaat die volkomen vijandig staat tegenover elke poging tot oprechte ver zoening met de kerkelijke autoriteit. GEHEIMZINNIGE MISDAAD. Italiaansche emigranten ver moord. Gisterochtend is in 'n bosch bij Bag- nolles de Lorne 't stoffelijk overschot ge» vonden van twee personen, die ver moord waren. Uit het onderzoek bleek, dat het de gebroeders Roselli waren, Italiaansche anti-fascistis(che journalis ten, Zij warejj in 1929 naar Frankrijk gekomen en hadden te Parijs het blad „Justizia e liberta" opgericht. Zij ver- Héten de Italiaansche socialistische partij, welke bij geen internationale was aangesloten. Een der beide broeders woonde eeni gen tijd te Bagnolles de Lorne om te herstellen van verwondingen, welke hij in den Spaanschen burgeroorlog, waar hij aan de zijde der regeering heeft gestreden, had opgeloopen. Hij was gehuwd en vader van drie kin deren. Uit het politieonderzoek is gebleken, d,at een der lijken ter hoogte van den slaap door een revolverkogel door boord is. De kleeren van het andere slachtoffer waren ter hoogte van het hart met bloed bevlekt. Vastgesteld werd dat de dubbele misdaad in een auto werd begaan en dat de moorde naars vervolgens een bom in het voer tuig hadden geplaatst. In een der zak ken van Carlo Roselli werd 25000 frs gevonden. Naar het schijnt is het dus een politieke misdaad. Joseph Nitti, zoon van den vroegeren Italiaanschen premier, die een intiem vriend van Carlo Roselli was, heeft de volgende verklaring afgelegd: „Carlo Roselli ontving sinds eenigen tijd hetzij per brief, hetzij per telefoon, talrijke doodsbedreigingen. Hij had krachtig medegewerkt aan de ont vluchting van den anti-fascist Philippo Turatti uit Italië en voor dit feit wa^d hij indertijd te Rome veroordeeld tot twee jaar gevangenisstraf. Deze straf werd echter gewijzigd in deportatie naar de Liparische eilanden. In 1929 wist hij vandaar te ontvluchten, voor dat zijn straftijd om was, met behulp van partijgangers en in een sterke mo torboot. Te Bagnolles was zijn broer, Nello Roselli, docent in de geschiede nis aan de universiteit van Florence, na in Parijs een bezoek te hebben ge bracht aan zijn schoonzuster en zijn neven, bij hem gekomen. Thans heeft Nello Roselli op tragische wijze den dood gevonden aan de zijde van zijn broer Carlo". Nitti verzekert, dat de dood van de gebroeders Roselli! niet anders kttB zijn dan een met voorbedachte rade uitgevoerde terechtstelling van Carlo Roselli, en dat Nello, die een geëerd geleerde is, gedood is om een hindèf* lijke getuige uit den weg te ruimen. DE BRAND OP HET STATION TE HALLE. De brand, die Donderdag gewoed heeft op het station te Halle is de grootste geweest in de geschiedenis der Duitsche spoorwegen. Het geheele sta tion, 120 geladen wagons met 360 ton goederen, 45 leege wagons, 400 ton op geslagen goederen en vier vrachtauto s werden een prooi der vlammen. Van de 80 arbeiders die op het station werk ten, konden zeventig aan het vuur ont snappen. Vijf werden levend verbrand, de anderen zijn nog niet teruggevonden. Men beschouwt hen als verloren. pur sta kn< voq Nc ge\ Mo| hee zc vaS ge\ zwfl rer har! tal eei hei W dei nie doj vc vaj] zir ver Ni jetl tref gie ke he al j m< m{ he nil

Middelburgsche Courant | 1937 | | pagina 2