RECHTSZAKEN. GOES. WALCHEREN. IIII0-BEVELAND. ZEEUWSCH-VLAANDEREN W.D. Witte Puroi A1EHDA. als door zijn muzikale prestaties een waardig cachet aan de provinciale hoofdstad geeft Het jaarverslag werd goedgekeurd evenals de rekening, dit laatste op ad vies der controle commissie, die bij mon de van den heer Ch. J. Mazure door den voorzitter onderstreepte hulde aan den heer Luteijn bracht. Tot bestuurslid werd herkozen de heer H. C. Wielandt en tot leden van de controle-commissie voor 1937 de hee- ren Ch. J. Mazure, M. Louws en R, Hoe gen. Hierna ontspon zich een discussie over gewenschte versterking der vaste in komsten van het korps, Nu nog niet ge rekend kan worden op een herstel der gemeentesubsidie, zal het bestuur ern stig in overweging nemen hoe tot zulk een versterking te kunnen geraken. Oe doodelijke aanrijding. De justitie uit Middelburg vertoefde gisteren alhier in bijzijn van dr. Hulst uit Leiden, teneinde sectie te verrichten op het slachtoffer van de aanrijding welke alhier plaats vond. Woensdagmiddag vertoefde de officier van justitie ter plaatse ten-einde een persoonlijk onder zoek in te stellen op de plaats van de aanrijding. 0. EN W. SOUBURG. De vlaggetjes dag voor het Centraal Genootschap voor kinderherstellings- en vacant eko- lonies afdeeling Souburg-Ritthem heeft in beide gemeenten in totaal opge bracht f 112. ELLEWOUTSDIJK. Dezer dagen zijn in gebruik genomen een achttal op het havenplateau alhier geplaatste kleedca bines, welke door de meisjesvereeniging uit de opbrengst van een bazar, ten be hoeve van de zwemvereeniging zijn aangeschaft. De sterke toename van de zoo bij uitstek gezonde zwemsport maakte uit breiding van de kleedgelegenheid hard nood'g, doch bij de zwemvereeniging ontbraken daartoe de middelen. Dat de meisjesvereeniging, op initiatief van haar presidente, mej, Verhage, een zeer goede daad heeft verricht behoeft der halve niet te worden gezegd. BIERVLIET. Ingelanden van den Koninginnenpolder besloten op hun jaarlijksche algemeene vergadering zich te verzetten tegen het samenvoegings plan van Ged Staten. RAAD VAN CADZAND. Afscheid van den secretaris. CADZAND. Maandag vergaderde de Raad, onder voorzitterschap van den burgemeester voltallig. Als eenig ingekomen stuk werd een schrijven van den pensioenraad voorge lezen, waaruit bleek, dat de secretaris ontvanger der gemeente uit hoofde van lichaamsgebreken voor de verdere waarneming zijner betrekkingen onge schikt is bevonden. Overeenkomstig de daaromtrent be staande wettelijke voorschriften wordt het bedrag der zekerheid door den nieuw te benoemen ontvanger te stel len, bepaald op f 3200. Nadat in besloten zitting beraadslaagd was over de ingekomen sollicitaties voor de vacant gekomen betrekkingen van secretaris-ontvanger en ambtenaar van den burgerlijken stand werd met algemeene stemmen tot secretaris-ont vanger benoemd de heer J. A. Leen- houts te Groede, Bij de rondvraag bracht eerst de heei I z, E r a s m u s in hartelijke van groote waardeering getuigende woorden den scheidenden secretaris met w en hij, oud-Burgemeester, zoon lange reeks van jaren in de beste harmonie had sa mengewerkt, lof en dank. Spr. hoopte, d,at de scheidende nog menig jaar van zijn pensioen zal mogen genieten. Weth. I, M. de Bruijne, hierna sprekende, uitte eveneens zijn waar- deering' voor den secretaris; sloot zich volkomen aan bij hetgeen de oud-bur gemeester opmerkte en voegde daar aan toe, dat ook door zijn privé leven de secretaris in aanzien staat bij de ingezetenen. Hij heeft den secretaris als een vriend leeren kennen en verzeker de hem gaarne, dat zijn deur steeds voor hem open zal staan. Ook Weth. Van Iwaarden wilde van zijn achting jegens den secretaris, d en hij door zijn wethouderschap nader heeft leeren kennen, getuigen. Spr. kon zich zonder voorbehoud aansluiten bij hetgeen de heeren Erasmus en De Bruijne hadden opgemerkt. Tenslotte richtte de V o o r z, eenige woorden tot den vertrekkenden amb tenaar De scheidende heeft daarop zijn dank betu:gd voor de vriendelijke toe spraken. Indien hem niet van medische zijde op grond van zijn minder goede gezondheid en speciaal wat betreft zijn gezichtsvermogen aangeraden was zijn betrekkingen neer te leggen, hij er niet aan gedacht zou hebben zijn ontslag aan te vragen, „De ruim 14 jaren", aldus de secre taris, „dat ik in deze gemeente heb ge werkt, overziende, herdenk ik in war me dankbaarheid de zeer goede ver standhouding die immer bestaan heeft tusschen mij en den heer Erasmus, des tijds burgemeester, alsmede tusschen mij, de wethouders en de overige le den van den Raad", Spr. eindigde met de verklaring zeer erkentelijk te zijn voor de menigvuldige blijken van vriendschap, die hij van allen mocht ondervinden en die hij niet zal ver geten, OOSTBURG, Aan pastoor A. Lieve- goed alhier, die op 1 Juni den dag her dacht, waarop hij voor 25 jaar tot priester werd gewijd, werd 's avonds door de muziekvereeniging „Harmonie" een serenade gebracht, waarbij de voor zitter der harmonie de gelukwenschen v,an bestuur en werkende leden ver tolkte. De jubilaris zeide in zijn dank woord deze hem gebrachte hulde op hoogen prijs te stellen en onthaalde de leden. Het beste en zuiverste middel om zonnebrand en vervellen te voorkomen en te gene zen. Doos 30, 60 ct. Tube 45 ct. Bij Apothekers en Drogisten. (Ingez. Med.l VERBODEN OPTOCHT? 5 boete geëischt. Voor het kantongerecht te Middel burg is Woensdagmiddag voortgezet de behandeling van de zaak tegen den rei ziger E. van O. uit Middelburg en het N.S.B -lid der Prov. Staten van Zeeland J. A. D. uit Goes, verdacht van het doen houden van een verboden optocht te Middelburg op Maandag 29 Maart. Het betrof hier, zooals ook reeds bij de eer ste behandeling op 28 April is gebleken, het doortrekken van een groot aantal auto's, bussen en motorfietsen op twee den Paaschdag met N.S.B.-ers, die op weg waren naar de kranslegging bij het standbeeld van De Ruijter te Vlissingen. Op 28 April werd de behandeling ge schorst omdat de commissaris van po litie afwezig was en men hem alsnog als getuige wilde hooren. Thans was ook v. O. verschenen en kon mr. W. K. H. Dieleman voor beide verdachten als raadsman optreden, en niet zooals toen voor v O. als gemach tigde. De verdachte v. O. gaf de feiten toe, de stoet bestond uit auto's met vlaggen, doeken en papieren. De commissaris van politie, de heer J. Fontijne, zeide het eerst onderhan deld te hebben met den heer De Groo te, die kwam melden, dat men met een 40 auto's en bussen naar Zeeland zou komen en van plan was op den Dam te parkeeren. Spr. had gezegd daartegen geen bezwaar te hebben, als de stoet niet het karakter van een optocht zou krijgen. Toen de stoet door de stad reed had hij wel degelijk dat karakter. Men kwam allen samen en was geheel inge deeld en na lezing van de medegevoerde opschriften bleek aan getuige duidelijk het demonstratief karakter van het ge heel. Zaterdags te voren was v. O. bij getuige en toen erkende deze de leider te zullen zijn van den optocht. Toen heeft getuige ook aan v. O. hetzelfde ge zegd als tegen De Groote. O.a ook is er gezegd, dat niet onnoodig geluidsig nalen mochten worden gegeven. Maan dag bleek het dat alles een groote pro paganda moest worden en voor zoo iets zou zeker nimmer toestemming zijn ver leend. Voor muziek is alleen op enkele bepaalde plaatsen toestemming ver leend. Op door den kantonrechter ge stelde vragen zeide getuige, dat de Rijkspolitie, die voor het verkeer mede- reed, geen rekening kan houden met plaatselijke verordeningen; al is het ze ker heel scheef, dat zij op die wijze hulp Verleende aan een verboden optocht. De gemeentepolitie heeft den stoet niet ge leid in de stad, doch alleen toezicht ge houden bij het parkeeren. Het lag niet in de bedoeling nog door de stad te trek ken en het is spr. niet bekend, dat bij het verlaten van de stad, in plaats van direct uit de Langedelft naar de Vlas- markt, eerst nog over Burg, Balans, Wa- genaarstraat en Noordstraat is gereden, zooals de vorige maal getuige v. d. Jagt meende. Verdachte v. O. zeide niet te weten hoe gereden is, doch wel dat men de Rijkspolitie volgde, die met de route be kend was. De ambtenaar van het O. M. mr. B. J. Besier, zeide, dat als hier van een op tocht sprake is, het ook een overtreding der politieverordening is. Spr. meende dat er in deze wel degelijk sprake is van een optocht, wat nieT~ hetzelfde is als een stoet. Spr. zag de auto's c.s. persoonlijk en dacht direct; Wat een optocht". Ook uit het publiek sprak men alom van een optocht. Het voldeed ook geheel aan de omschrijving, dat er aan een optocht iets opzichtigs moet zijn. Waar verdachte D. nog gewezen had op de bussen, die met Hemelvaartsdag in Middelburg kwamen met het op schrift: „Stemt Colijn' zeide de ambte naar het met den commissaris eens te zijn, dat af en toe een aankomende bus met een enkel biljet er op geen optocht is. Maar hier was het doel indruk te maken. Bijna alle auto's en bussen wa ren getooid met vlaggen en vol van op schriften, allemaal politieke leuzen. Het was duidelijk, dat het ging om propa ganda voor de N.S.B. Een uitleg van het woord optocht in een woordenboek is alleen voor den rechter niet voldoende, maar het zegt ook heel wat, dat „Volk en Vaderland" schreef van „een succes vollen optocht". De eigenaars van auto's hadden deze reeds thuis van propagan- da-materiaal voorzien, doch op de ge huurde autobussen is dit vanwege de beweging gedaan en dat niet alleen uit wendig doch ook op alle mogelijke ma nieren in de bussen, zoodat de eigenaars verontwaardigd waren over de veelal aangerichte schade. Zij diende echter geen aanklacht bij de justitie in, Spr. haalde dit alleen aan, om te betoogen dat er toch wel degelijk sprake is van een optocht. Maar als dit dan zoo is, dan is er een overtreding gepleegd en moet er een dader zijn. Men zou kunnen zeggen, ieder die er aan deel nam dan in over treding was, maar beter is het een lei der verantwoordelijk te stellen. De N.S. B. als zoodanig is in deze niet te straf fen. Men maakte dan ook procesverbaal op in de eerste plaats tegen J. A, D. als hoogste functionnaris der beweging in Zeeland en in de tweede plaats tegen E. v. O. als leider, die rechtstreeks met de politie te Middelburg heeft onder handeld. De ambtenaar is van meening, dat D,, in deze niet verantwoordelijk kan wor den gesteld en moet worden vrijgespro ken, doch dat v. O. als schuldige is te beschouwen. Spr. vroeg diens veroor deeling tot 5 boete subs 5 dagen hechtenis. De verdediger, mr. W. K. H. Diele man, merkte op, dat volgens de jurispru dentie bijna steeds als er sprake was van een vervolging wegens het houden van een verboden optocht, sprake is van tegenstanders van de groepen, die de macht hebben. Spr. is er mede inge nomen, dat door het uitstel van behan deling de verkiezingstijd achter den rug is. Die tijd is oorzaak dat de gemoede ren verhit zijn en er weinig respect on derling is. Spr. wees er op, dat het hier gaat om eene overtreding van een ver ordening met een maximum straf van 15 boete. Het ging hier niet om een optocht, want daaronder wordt ver staan een voortschrijdende massa en hier was het een file van auto's^dat is toch iets anders. De definitie van het woord optocht spreekt toch ook niet van een file van rijtuigen, toen er nog geen auto's bestonden. Als bij een boe renbruiloft vele huifkarren achter el kaar rijden, spreekt men toch ook niet van een optocht en ook niet als de Z. L.M. een autotocht houdt en daarbij propaganda maakt bijv. voor het boek- houdbureau. Men zou dan ook van een optocht kunnen gewagen als de ouden van dagen een ritje maken. Spr. is van meening dat beide verdachten moeten worden vrijgesproken. Men is 30 of 40 gemeenten door ge komen en bijna alle verbieden optochten in hunne gemeenteverordening en waar om wordt dan alleen te Middelburg pro- ces-verbaal opgemaakt? Spr. zou nog beter begrijpen, dat men deelname aan verboden optochten strafbaar stelt dan dat men het houden er van strafbaar stelt. Het gaat toch niet aan een persoon voor allen te nemen? Er is over de rou te vooraf overleg gepleegd en daarnaar is ook gehandeld. En na twee weken wordt proces-verbaal opgemaakt, terwijl men geheel te goeder trouw was. Toch was er iets toegestaan en het kan dan ook alleen gaan over al of niet overdrij ving Mr. Besier, de ambtenaar van het O.M., zeide dat er geen sprake is van politieke animositeit en meende, dat de opvatting van den verdediger over een optocht niet juist is, dit beperkt zich niet tot voetgangers. De verdediger, mr. Dieleman, zeide dat het mindere toch zeker was toege laten. Een optocht is toch minstens een vereeniging van voertuigen en deelne mers te voet. Verdachte D. zeide, dat het natuurlijk niet gaat om de 5 boete, maar hij wil de toch nog even opmerken, dat in 1000 gemeenten van Nederland, waaronder de grootste stoeten als de hier bedoelde zijn gehouden zonder inmenging van de politie en waarom is dan te Middelburg proces-verbaal opgemaakt? Spr. wil voorzichtig zijn met zijn woorden, omdat de vorige maal zijn woorden verkeerd in de courant zijn gezet. De kantonrechter sloot het onderzoek en bepaalde de uitspraak op Woensdag 16 Juni te 10 uur. VOOR EEN RIJKSDAALDER EEN PROCES-VERBAAL ONGEDAAN GEMAAKT, Tegen omkoopbaren agent zes maanden geëischt. Een Amsterdamsche politieagent nam gister in het bankje der verdachten plaats. Hij werd ervan verdacht steek penningen te hebben aangenomen, Hij zou v,an een bakker een rijksdaalder hebben aangenomen en de agent zou uit dankbaarheid een streep hebben ge haald door een proces-verbaal, dat hij den vorigen nacht tegen den bakker had opgemaakt wegens overtreding van de arbeidswet. De b,akker, de hoofdgetuige, deed het volgende verhaal „In den nacht van 22 op 23 Januari was ik in m'n bakkerij, in overtreding. Doordat ik zelf een zweer in m'n vin ger had, kon ik zelf niet werken. M'n knecht viel voor me in, zoodat de ar beidslijst niet klopte. De agent maakte proces-verhaal op, doch den volgenden ochtjend werd er getelefoneerd„Ik wil graag den bakker even spreken, zeg maar, dat er een goede vriend aan de telefoon is". Toen ik aan de telefoon kwam, weigerde hij absoluut te zeggen wie hij was, doch van het proces ver baal wist hij alles af. „Je bent er lee- lijk ingeloopen, je hangt op drie din gen en het kost je minstens twintig gul den" zeide de geheimzinnige stem aan de telefoon. „Maar," voegde hij erbij, „er is nog wel een lichtpuntje". Ik vroeg natuurlijk direct aldus vervolgde de bakker zijn verhaal waar dat lichtpuntje dan wel uit "Be stond. „Ik ben een goede vriend van d en agent en ik heb alles met hem bespro ken. Ga tusschen half twee en twee uur maar naar het1 posthuis Borger- straat. Hij is daar dan alleen en dan geef je hem maar een rijksdaalder, dan is alles in orde", „Ik voelde aanvankelijk niet veel voor 't zaakje, want ik was bang dat 't een streek van een concurrent was, M'n vrouw en ik hebben er lang en breed over gepraat en tenslotte ben ik naar het bureau Overtoom gegaan en in overleg met den inspecteur op den afgesproken tijd n,aar het posthuis. Vooraf hebben we een rijksdaalder ge merkt en ik zou den agent 't geld ge ven. Veel voelde ik er niet voor, want hij kon me wel eens met de gummistok bewerken of opslu'ten. Toen ik binnenkwam, zeide hij „Ja, ik weet er alles van, dank je bakker, 't is in orde". Intusschen had ik hem een hanj eneen rijksdaalder gegeven. Direct daarop is de bakker uit het posthuis vertrokken en de brigadier die buiten stond ging naar binnen om pro ces verbaal tegen den agent op te ma ken. Het relaas van den agent Iu'dde an ders. Volgens hem was hij aanvankelijk wel van plan geweest om proces-verbaal op te maken.Later had hij medelijder, gekregen en had hij den man op het posthuis ontboden oni hem nog eens een flinke waarschuwing te geven. „Uit dankbaarheid gaf hij me een rijksdaal der en voor ik van m'n verbazing be komen was. was de bakker uit het posthu:s verdwenen, zoodat ik geen ge legenheid meer had om het geld terug te geven". Inspecteur Hilhorst, die op 25 Janu ari aan het bureau Overtoom dienst deed, bad in overleg met den bakker het geldstuk gemerkt. De agent wond zich bij het verhoor hevig op „Ik heb n'ets kwaads gedaan, dacht U, dat ik voor een rijksdaalder m'n eer, m'n betrekking en alles in de waagschaal stel. Nog voor geen dui zend gulden. Die bakker liegt". De vrouw van den bakker, d e als getuige werd gehoord, riep „En toch heb je het gedaan...." Dan komen eenige getuigen a dé charge voor het hekje. Een slager was in Januari jl. in over treding geweest. De agent-verdachte had hem geen proces-verbaal aange zegd, doch een waarschuwing gegeven. Uit erkentelijkheid had de slagir hem een stukje worst aangeboden. De agent had echter geweigerd. Een tweede getu'ge, een juffrouw, had op verzoek van een kennis van haar een rijksdaalder aan den agent ge bracht. Hij had toen het geld echter niel aangenomen. President iftot de juffrouw) „U maakte U toen schuldig aan mede plich- tigheid aan omkoop'ng van een amb tenaar, weet U dat wel De officier van justitie requisitoir nemend achtte het bewijs geleverd. Wel stelt verd. de zaken anders voor. maar zijn uitleg is onaanvaardbaar. Zijn verweer 's een jammerlijke vertooninf Het is jammer, dat deze agent den ze delijken moed mist om eerlijk te be kennen. Spr, vorderde een gevange nisstraf voor den tijd van zes maanden AFLOOP AANBESTEDINGEN EN VERKOOPINGEN. Notaris Blaupot ten Cate heeft Woensdag in „Bloemendaal" te B r i g- d a m m e publiek verkocht een woonhuis met tuin aldaar B 39 kooper M. Kwekkeboom Jz., St. Laurens voor f 2130. Het bestuur van den Cal. Zimmer- man-polder te R ;i 11 a n d-B a t'h heeft met goedkeuring van Ged. Staten ge gund: het herstel de vernieuwing en het onderhoud van de aarde, kram- en steenglooiïngwerken aan G1. M. Brëas te Goes voor de som van f 13980, zijnde op een na de laagste inschrijver. BURGERLIJKEN STAND. Sint Laurens, Over de maand Mei, Ondertrouwd: I. Huijbregtse, 28 j. en T. Marinissen 27 j. Getrouwd: Geene. Bevallen: L. M. Francke-Wisse d., M. Hondsmerk-Van de Ketterij z., S. Hille- brand-Sanderse d., L. C, Flipse-Dees d., J. Broerse-Mesu d. Overleden: D. Rooze 71 j. echtgen van C. Louwerse, S. Vader 69 j., echt. van J. Julianus. Nieuw en St, Joosland. Over de maand Mei. Getrouwd: P. Sturm jm, 27 j. met C. Dekker jd, 25 j,, J. Houterman Wz, 36 j. met J. de Kok jd. 31 j. C. Wielemaker jm, 29 j, met J. Poppe jd. 27 j. (Ingez. Med.) Overleden: M. Stoutjesdijk 46 j. vr. van A. C Noom. Serooskerke (W.) Over de maand Mei. Ondertrouwd: D. Kodde 27 j. en F„ Maljaars 25 j. uitAagtekerke, J. Geerse 23 j. en M. G, van der Aart oud 21 j. uit Oostkapelle. Getrouwd: M. H, W, E Maris 26 j. uit Amsterdam en A. Hoegen 25 j., D. Kod de 27 j. en E. Maljaars 25 j- uit Aagte- kerke. Bevallen: C. Wat tel, geb. Jobse z. Overleden: M. Dekker 87 j. wed. van P. Bosselaar, Leveuloos aangegeven kind van J. Vermeplen en van M. J. Ver meulen. Zoutelande. Getrouwd: I. Dekker jm, 23 j. en M- Koets jd. 24 j. Bevallen: L. van Sluijs, geb. Melis d., K. de Witte, geb. de Visser z., N. Stroo geb. De Bree d. Overleden: Elizabeth, dochter van P. van Sluijs oud 9 mnd. MARKTBERICHTEN, Middelburg, 2 Juni. Groenten- veiling. Spinazie 7—13 c., Postelein 2— 6 c., Moskrul 8 c., Zuring 25 c.f An dijvie 5—14 c., Doppers 20—34 c., Peu len 2545 c., Bruine boonen 89 c,, al les per kg, Peën 312 c,, Uien 25,5 c., Peterselie 3 c., Rabarber 47 c.Ra dijs 12,5 c., Rammenas 1,52,5 c., al les per bos, Bloemkool 13 c., Kropsla 0,62 c,, Komkommers 68 c., alles per stuk. Bioemen: Pioenen 1749 c., Be gonia 2224 c., beide per 10 stuks, An jers 26 c., Iris 45 c., beide per bos, Geranium 714 c., per pot. Middelburg, 2 Juni. Aardappel veiling: Late aardappel 3470 oPoters 2124 c., beide per 25 kg, Nieuwe aard appelen 617 c,, per kg. Middelburg, 2 Juni. Fruitveiling. Perziken 414 c., per stuk, Tomaten 3541 c., Blauwe Druiven 8284 c., Aardbeien 2874 c.f Roode bessen 72 84 c., alles per kg. Goes, 2 Juni. Veilingsvereeniging „Zuid-Beveland", Groote veiling. Kruis bessen f 11.30—12,70, per 100 kg. Kleine veiling. Fruit. Aardbeien 34 73, Blauwe Druiven 71, per 100 kg. Groenten: Bloemkool 210, Kropsla 0.601.70, Komkommers 37, per 100 stuks, Rabarber 47, Rammenas 2 2.70, Radijs 2,202.60, Peterselie 2.20, per 100 bos, Postelein 810, Peulen 22 33, Spinazie 2II, Stoofsla 23, Uien 2,40, Blauwe Aardappels 22,20, per 100 kg, Bloemen: Korenbloemen 4, per 100 bos. K a p e 11 e, 2 Juni, Veilingsvereeniging „Kapelle-Biezelinge en Omgeving". Groote veiling van 1 Juni 10.30 uur v.m.: Kruisbessen 1213 per 100 kg. Groote veil.ng van 2 Juni 10.30 uur v.m.: Kruisbessen 11.5012.50 per 100 kg. Kleine veiling 1 uur n.m. Groenten: Postelein 811, Tomaten 38, beiden per kg, Rabarber 3 50, Aardappelen 1.50, beiden per 100 kg, Kropsla 1.703, Bloemkool 4.508, Komkommers 6.50 7, alles per 100 stuks, Bospeen 8.o0, Rammenas 1.601.70, beiden per 100 bos, Aardbeien 4755 c., per kg. Eierenveiling: Kipe eren 2,50, Gans eieren 5.40, berden per 100 stuks. Oostburg, 2 Juni. Avicultura: aan. voer 111 Hl kg boter; prijs f 1.07 tot 1,53 Per kg. ft Zierikzee, 2 Juni, Op de gehou den zomer-paardenmarkt varieerenden de prijzen van f 195 tot f 230, veulens van f 115 tot f 130. Kipeieren (grooth.pr.) f 2.602,70, Eende:eren f 2.603, Ganseieren f 6, per 100 stuk, Boter f 0.660.74 per pond. MIDDELBURG. DO 3 Jun, Muz. Wandeling Muz. Ver. „Crescendo"; 20,00 h. af Rep. lok, VR 4 Jun GOES. DO 3 Jun VR 4 Jun BIOSCOPEN. CITY, Midd. VR 4—DO 11 Jun.: „De Keizer van Californië" en „Broederstrijd", 20.00 h. ZO 15.00 matinée. ELECTRO, Midd. VR 4—DO 11 Jun.: „Broken Blossoms" en „Op vrije voeten", 20,00 h. ZO 15 h matinée. GRAND THEATER, Goes VR 4—Dl 8 Juni: „De Spion" en „de Papsol daat", 20.00 <h. ZO 15 h. matinée. Elec. Drukkerij G. W. den Boer, M'burg

Middelburgsche Courant | 1937 | | pagina 6