RECHTSZAKEN. IIW V AAP is weer rustig enUw I :fflÉ LANDBOUW. INGEZONDEN STUKKEN. WOLPHAARTSDIJK. ADVERTENTI6N en ABONNEMEN TEN op onsi blad worden gaarne aan genomen door bet Agentschap: M. KLOOSTERMAN. Mijnhardt's Zenuwtabletten 0. EN W. SOUBURG. apotheken. AIEKBA. middelburg, goes. bioscopen. algemeen, r gaande moge blijken, dat ook de kiezer die met het uitbrengen van zijn stem beoogt eer versterking van de partij van dr. Colijn, in de hoop daardoor zijn aanblijven te bevorderen, mistast, en zijn goedbedoelde actie werkt eerder belemmerend dan bevorderend. Heeft het stem uitbrengen op dr. Co lijn door buitenstaanders dus slechts negatieve beteekenis voor het beoog de doel, er zijn nog andere bezwaren verbonden aan een dergelijke uitoefe ning van het stemrecht. Hierboven wees ik er reeds op, dat dr, Colijn zich terecht anti-revolutionair partijman blijft gevoelen. Toegegeven moet worden, dat door verschillende omstandigheden het bewind van dr, Colijn in de afgeloopen jaren zeker geen geprononceerd partij-karakter heeft vertoond. De oeconom sche vraagstuk ken hebben vrijwel voortdurend de meeste belangstelling gevraagd en juist op oeconomisch gebied is de politiek van dr. Cplijn in wezen zuiver liberaal te achten. Maar wat niet is, kan komen en dan bedenke men, dat er buiten het oeconomisch gebied talrijke onderwerpen zijn, waaromtrent dr. Colijn als goed anti-revolutionair partijman zeker geen liberale denkbeelden koestert. Ik noem in dit verband bijv, het openbaar on derwijs, de Zondagsrust, de lijkverbran ding, huwelijksrecht, radio-omroep enz. enz. Omtrent deze onderwerpen huldigt de anti-revolutionaire partij, ook dr. Co lijn, zeer zeker opvattingen, welke vrij zeker lijnrecht indruischen tegen de opvattingen van die vele niet-anti-revo- lutionaire kiezers, die momenteel zoo van begeerte branden, om hun stem op dr. Colijn uit te brengen. Hoe sterker men nu de partij van dr, Colijn maakt, des te grooter wordt de kans op het naar voren treden van den anti-revolu tionair Colijn ten koste van den „libe ralen" Colijn en het zijn dan juist de niet-antirevolutionaire k'ezers, die op deze wijze in de kaart van de anti-re volutionairen hebben gespeeld; zeer ze ker in strijd met hun bedoel'ng. Tenslotte zou ik willen wijzen op een „kiestechnisch" bezwaar tegen het stemmen op dr. Colijn door niet-antire- volutionairen. Ons kiesstelsel met zijn evenredige vertegenwoordiging verlangt nu een maal bij de verkiezingen van den kie zer een uitspraak omtrent zijn politieke overtuiging. Men verkrijgt echter van de in ons land bestaande politieke stroomingen en derzelver beteekenis een geheel verwrongen beeld, indien talrijke kiezers, in strijd met hun politieke over tuiging hun stem gaan uitbrengen op een partij, wier beginselen zij in het geheel niet onderschrijven. Ik meen in het voorgaande eenige ernstige bezwaren te hebben opgesomd, welke er bestaan tegen een stemmen op dr. Colijn, voorzoovr dit door n:et- anti-revolutionnaire kiezers zou wor den gedaan, Tiet beslissende bezwaar acht ik wel dit, dat het daarmee be oogde doel (t.w. een nationaal Kab'net op breede basis onder leiding van dr. Colijn) juist niet bereikt dreigt te worden. Vraagt men mij nu, wat die kiezers dan moeten doen, om hun be doeling tot haar recht te doen komen, dan meen ik, dat het antwoord hierop niet lastig is te geven. Men wenscht een „nationaal" Kabi net op breede basis onder leidmg van dr, Colijn. Welnu, wat ligt meer voor de hand dan de basis, waarop dit Ka binet rusten moet, te versterken en wel door steun te verleenen aan die partij, die in de afgeloopen jaren getoond heeft de door dr. Colijn gevolgde poli tiek vrijwel zonder uitzondering te on dersteunen, Ik heb hier het oog op de Liberale Staatspartij en het is geen bloot toeval, dat het juist deze partij is, die zich een trouw bondgenoot van dr, Colijn heeft getoond. Hierboven heb ik er immers reeds op gewezen, dat de politiek van dr. Colijn op oeconomisch gebied in wezen zuiver liberaal is, en dat hij hierbij de liberalen aan zijn zijde heeft gevonden, is dus niet meer dan natuurlijk. Indien men nu het aanblijven van dr. Colijn niet in de hand werkt door op hem te stemmen, wat is dan logischer dan dat men zijn stem uit brengt op de partij, die hem nagenoeg steeds gerugsteund heeft, vooral indien men dan beseft, dat juist de bezwaren verbonden aan een versterking van de anti-revolutionaire partij, niet aan den dag treden bij een versterking van het liberale element in de Kamer. Boven dien heeft het stemmen op de Liberale Partij voor de niet anti-revolutioaaire kiezers dit groote voordeel, dat zijniet een partij gaan steunen, wier beginselen zij op andere gebieden dan het oeco- nomische niet kunnen aanvaarden. Door liberaal te stemmen verstevigt men de basis, waarop het nationale Ka binet onder leiding van dr. Colijn kan worden opgetrokken, men ondersteunt zijn liberale oeconomische politiek, en men voorkomt een politiek met min of meer anti-revolutionaire tendcnz. Tenslotte verhindert men een zoo groo te versterking vaji het rechtsche ele ment in de Kamer, dat er sprake zou kunnen zijn van een Coalitie-Kabinet, Kantongerecht te Middelburg. De kantonrechter te Middelburg heeft veroordeeld wegens: Overtreding der Motor- en Rijwielwet of van het Motor- en Rijwielreglement J. K. Rotterdam, J. W. 's-Heer Arends- kerke, C. K, Vlissingen,ieder 2 b. s. 2 d. h.; J. K. Wolphaartsdijk, 10 b. s. 5 d. h. en 1 b. s. 1 d. h.; F. P. W. Oost- en West-Souburg, nietigverklaring der oproeping; M. v. B. Arnemuiden, 1 b. s. 1 d. h.; L. E. Berendrecht, C. W. Koudekerke, L. K. Wissenkerke, ieder 3 b. s. 3 d. h.; J. L. Zoutelande, vrij spraak; J. R. Wemeldinge 5 b. s. 5 d.; eenig voorschrift ter voorkoming van gevaar voor begunstiging van misdrijven te water overtreden: J. D. en G. D. We meldinge, vrijspraak; openbare dronkenschap: D. H. de W Graauw, 10 b. s. 10 d. h.; eieren van wild zoeken: Ph. P. Yer- seke, 5 b. s. 5 d. h.; P. de K. Oost- en West-Souburg, vrijspraak; M. D. Wol phaartsdijk, 3 b. s. 1 week tuchtschool; op den openbaren weg een wapen bij zich hebben of een vuurwapen voorhan den hebben: A. T. Heinkenszand, 5 b. s, 5 d. h., met verbeurdverklaring van het in beslaggenomen pistool; visschen zonder vergunning: Ph. N. Kruiningen, ontslag rechtsvervolging; visschen zonder schriftelijke vergun ning: H. I. C. Yerseke, 1 b. s. 1 d. h. D. B. Yerseke, 3 b. s. 3 d. h.; W. A. S. Yerseke, 3 b. s. 1 week tuchtschool; als schipper een rijkskanaal bevaren zonder van de voorgeschreven reglemen ten te zijn voorzien: P. J. G. Nieuw-Na- men, 3 x 2 b. s. 2 d. h. voor iedere boete; zich op eenig werk begeven, waartoe de toegang op eene voor ieder blijkbare wijze verboden is: W. W. Wemeldinge, 10 b. s. 5 d. h.; C. R. Wemeldinge, 3 b. s. 3 d. h.; M. J. H„ J. H. beiden We meldinge, vrijspraak; stukken iepenhout nabij zijn woning of erf laten liggen: I. C. Arnemuiden, 5 b. s. 5 d. h.; A. M. Colijnsplaat, 10 b. s. 10 d. h.; overtreding Arbeidswet: E. J. v. C. Rosmalen, 6 x 1 b. s. 6 x 1 d, h.; in de gemeente Koudekerke rijden met een rijwiel op zoodanige wijze, dat van een vervoerd wordende persoon li- chaamsdeelen buiten de stuurinrichting uitsteken: F. L. D. Vlissingen, 2 b. s. 2 d. h.; te Kapelle met een motorrijtuig harder rijden dan 20'km per uur: C. M. Kruinin gen, 3 b. s. 3 d. h.; W. A. T. Nijmegen, 2 b. s. 2 d. h.; venten zonder vergunning: J. R. D. Middelburg, f 1 b. s. 1 d.h.; W. W, Mid delburg, f 2 b. s. 2 d.h., Th A. B, Mid delburg f 0.50 b. s, 1 d.h.; te Veere zonder vergunning van den Burgemeester muziek maken op den openbaren weg: Th. v. B. verblijvende in een woonwagen, 1 b. s. 1 week tuchtschool. U TT OLfAHr zenuwen worden ge kalmeerd en gesterkt door het gebruik van Glazen Buisje 75 ct. Bij Apoth. en Drog (Ingez, Med.) FINANCIEELE BERICHTEN. N.V. The Vitrite Works te Middelburg. In de vergadering van aandeelhouders van de N.V. The Vitrite Works te Mid delburg is Donderdag het dividend be paald op 11 Aan de goedgekeurde winst- en ver liesrekening over 1936 ontleenen wij het volgende: Debet: Algemeene onkosten 49820; Korting en Koersverschil 2531; Verlies op verkocht metaal 262; Verlies op Deelnamen 14.774; Afschrijving op de Gebouwen 9698; idem op de inrichting 30.125; idem op het kantoormeubilair 704; Dotatie Pensioenfonds 16.000; idem Ondersteuningsfonds 5900; Grati ficaties 5700; Dividend, tantièmes en belasting 67.350; ter beschikking van de Algemeene Vergadering van Aan deelhouders 2641. Credit: Saldo Ao Po 751; Bedrijfs winst 164.572; Rente 10.114; Divi dend Deelnamen 12.500; Winst op Ef fecten 17560; Betaalde afgeschreven vorderingen 9. De balans geeft aan actief aan: Onge plaatste aandeelen 800.000; Gebouwen en Erven 96.985; Inrichting 169.609; Kantoormeubilair 706; Grondstoffen en Fabrikaten 135.966; Debiteuren 211.833; Kas en Kassiers 63.902; Effecten 275.008; Metaalvoorraad 437.060; Deelnamen 102.000; Octrooi en 1. En aan passief: Aandeelenkapitaal 1.208.000; Reservefonds 241.294; Re serve voor Buitenlandsche Hypothecaire Vordering 39.872; Pensioenfonds 367.411; Crediteuren 40.289; Belee ning o/g 75.832; Reserve voor Metaal- voorraad 180.547; idem voor Koersver schil Effecten f 1016; Nog niet terugbe taald op Aandeelen 500; Onafgehaalde Dividenden 187; Winst- en Verliesreke ning 138.120, 0Aótkt Qe&ond Qhinkt flngez. Med.J De landbouwtentoonstelling te Zierikzee. Verschenen is het vraag-programma van de, na een stilstand van enkele jaren, te houden landbouwtentoonstel ling en d't wel door den kring Schou wen en Duiveland der Z.L.M. op Don derdag 8 Juli te Zierikzee. Het programma omvat, paarden, rundvee, varkens, geiten, pluimvee en konijnen; bijenteelt, tuinbouw, land bouwindustrie en werktuigen en diver sen. Op 6 Juli heeft de ontvangst ten stadhuize en de hoofdbestuursvergade- ripg plaats, op 7 Julji de algemeene vergadering, een rijtoer en in afwijking met de laatste jaren pok weer een. diner, ZEEÜWSCHE LANDBOUW Mij. Vergadering van het dagelijksch bestuur. Het dagelijksch bestuur van de Z.L.M. vergaderde Dinsdag in het Landbouw- huis te Goes. De volgende onderwerpen kwamen o.m. in bespreking. Bestrijding runderhorzel, Eén der bij het Landbouw Comité aangesloten zusterorganisaties heeft er de aandacht op gevestigd, dat men thans over een goed en goedkoop mid del, dat gemakkelijk kan worden toe gepast, beschikt om de runderhorzel te bestrijden, n.l, derzol. Hoewel de deel name aan de runderhorzelbestrijding in bepaalde gebieden reeds vrij algemeen is, wordt gemeend, dat deze bestrijding in ons land wettelijk verplichtend dient te worden gesteld, aangezien zonder een algeheele medewerking van de zij de der veehouders dit euvel moeilijk bevredigend kan worden bestreden. Hoewel het Dagelijksch Bestuur van meening was, dat de runderhorzel zoo veel mogelijk moet worden bestreden, achtte het een wettelijke verplichting als bovenbedoeld ié vergaand, temeer waar de uitvoering hiervan op vele moeilijkheden zou stuiten. NaCoVo. Wegens het ontbreken van de noodi- ge geldmiddelen zal het NaCoVowerk in zijn huidigen vorm niet kunnen worden voortgezet. Algemeen is men echter van oordeel, dat dient te worden ge streefd naar het behoud van het NaCo Vowerk en dat het op een goeden grondslag dient te worden gesteld. Een daartoe door de 3 C.L.C. en den F.N.Z. ingestelde studiecommissie acht het gewenscht, dat de 3 C.L.O, dit werk onder haar bescherming nemen. Hiertoe moeten de 3 C.L.O. het initiatief nemen tot het in hél leven roepen van een stichting welke voor de uitvoering van het werk moet zorgdragen. Zoowel or ganisaties als particuliere personen, die in den voederbouw belang stellen en op wier medewerking bijzonder prijs wordt gesteld, zullen in den Raad van Beheer der stichting beh^ooren te worden opge nomen. Het Dagelijksch Bestuur kon zich ver eenigen met het in het leven roepen van een sticjhting als vorenbjedoeljd, doch achtte het in tegenstelling met boven genoemde commissie gewenscht, dat de oprichting hiervan uitgaat van de ge westelijke landbouworganisaties, welke meer contact met de praktijk hebben dan de 3 C.L.O. Voor-ontwerp Landbouw-Ordenings- wet. Uitvoerig wejrd besproken dje door het Bureau K.N.L.C. opgestelde nota inzake het voor-ontwerp iandbouwor- deningswet. Het Dagelijksch Bestuur achtte het ongewenscht dat de overeenkomstig het voorontwerp in te stellen landbouwra den en provinciale raden zich zullen be geven op het terrein van organisaties als keuringsdiensten, t.b.c. bestrijdings- organisaties e.d. Deze organisaties zijn uit het bedrijfsleven zelf voortgekomen en dienen geheel in handen te blijven van belanghebbenden. Afgezien van de bemoeienissen met vorenbedoelde organisaties, was het Dagelijksch Bestuur van oordeel, dat er door dit voorontwerp in wezen geen wijzigingen in de thans reeds door mid del van de crisiswetgeving ten behoeve van den landbouw genomen maatrege len worden aangebracht. Bovendien be vat dit ontwerp geen mogelijkheid om de belooning van den arbeid in den landbouw in overeenstemming te bren gen met die in andere bedrijven, zoodat het voor den Landbouw geen perspec tieven opent. Alleen wordt aan deze maatregelen een meer blijvend karakter gegeven. Het Dagelijksch Bestuur besloot dan ook tegenover dit voorontwerp een af wijzend standpunt in te nemen. Commissie Belastingwezen Z.L.M, Besloten werd aan het Hoofdbestuur der Z.L.M. voor te stellen aan de Com missie Belastingwezen uit de Z.L.M, den heer W. Kakebeeke toe te voegen ais landbouwer-lid voor Zuid-Beveland. Strijkgeld publieke verkoopingen. Een der leden van 't Dagel. Bestuur vestigde de aandacht op den ongewensch- ten toestand bij publieke verkoopingen waarbij z.g.h. strijkgeld wordt gegeven. Hierdoor wordt aan serieuze gegadig den meermalen de kans ontnomen om het te koop aangebodene te verkrijgen, terwijl de persoon die het strijkgeld ontvangt, soms niet aan zijn verplichtin gen kan voldoen, wanneer bij de twee de definitieve veiling geen hooger bod wordt gedaan en hij dus het goed moet aanvaarden. Het Dagelijksch Bestuur besloot het secretariaat op te dragen inlichtingen in te winnen omtrent dit afkeuringswaar- dig gebruik in Zeeland en daarna po gingen in het werk te stellen om aan de zen ongezonden toestand een einde te maken. Nederlandsche maten. Langduirg werd v&n gedachten ge wisseld over de vele maten, als geme ten, roeden, e.d. welke in den landbouw in Zeeland worden gebruikt om een be paalde oppervlakte aan te geven. Het Dagelijksch Bestuift- achtte het onge wenscht dat bij verkoopingen en verhu ringen dergelijke maten worden gebe zigd aangezien dit tot misverstand aan leiding kan geven. Besloten werd hierop de aandacht van de leden der Z.L.M. te vestigen en aan te bevelen in het vervolg alleen van hectares en centiares gebruik te maken. VAN ONZE ADVERTEERDERS. GOUDEN JUBILEUM VAN VROOM DREESMANN. Heden herdenkt de firma Vroom Dreesmann te Amsterdam, het feit, dat 50 jaar geleden haar eerste zaak in de Weespersiraat te Amsterdam werd ge opend. Omstreeks 1880 begonnen zoowel A. C. R. Dreesmann als W. H. Vroom in Am sterdam hun zaken. Door (toevallige omstandigheden kwamen zij met elkaar in contact en zij besloten, ieder reeds een eigen zaak hebbende, voor geza menlijke rekening in een ander stads gedeelte, n.l. in de Weesperstraat, de eerste zaak te openen, onder den naam van Vroom Dreesmann, waarmee de onderneming haar groote bekendheid Jieeft verkregen. Naast het hoofdmagazijn in de Kal- verstraat telt V. D. in Amsterdam nog zes verkoop-filialen, terwijl in de Cen trale Bedrijven in de Noorderstraat zijn ondergebracht de Voorraadmagazijnen, Meubel- en Beddenmakerij, Behangerij, Lingerie- en Confectieateliers. Maar bovendien is Vroom Dreesmann al sinds tientallen jaren bezig, zich over heel Nederland uit te breiden. In 1892 werd de eerste zaak in Rotterdam ge opend; in 1893 volgde Den Haag. En sindsdien hebben van Heerlen tot Den Helder en van Leeuwarden tot Middel" burg vrijwel alle plaatsen van eenig be lang een zaak van Vroom Dreesmann gekregen. En nu, in 1937 bestaat V. D. 50 jaar. Een halve eeuw van onafgebroken suc ces, gegrondvest op de bekwaamheden, den ijver en toewijding van twee man nen, die helaas dezen mijlpaal niet meer hebben mogen bereiken. Thans zijn hun opvolgers, de heeren W. J. R. Drees mann en B. H. Vroom Wzn., de actieve bewindsmannen in dit detail-bedrijf van nationalen omvang. Aan de herdenking van haar gouden jubileum wenschte de firma Vroom Dreesmann in Amsterdam een histo risch overzicht te verbinden, waarin in woord en beeld de detailhandel door de eeuwen heen belicht zou worden. Zij vond prof. dr. H. Brugmans en prof, Huib Luns bereid, de uitvoering van dit idee op zich te nemen. Zoo ontstond een grootsche gevel-décoratie, welke is aan gebracht aan de magazijnen in de Kal- verstraat te Amsterdam. In 20 taferee- len wordt hier de handel in beeld ge bracht, zooals deze door alle eeuwen heen ontstaan en gegroeid is. De korte beschrijvende teksten onder ieder ta fereel, geven den toeschouwer een dui delijke verklaring van het geschilderde beeld. Voorts 'is een boekj'e samengesteld waarin bij ieder tafereel een uitvoerige en overzichtelijke historische uiteenzet ting is opgenomen. Dit boekje stelt de firma Vroom Dreesmann (zoolang de oplage strekt) gaarne en gratis ter be schikking voor al degenen, die er inte resse voor hebben. En ten slotte biedt de jubileerende firma aan al haar cliënten een passend cadeau aan: nl. een Verjaardag-kalen der bevattende een viertal kleuren-re- producties, CENTRAAL COMITé TEGEN ONDERMIJNING VAN 'S LANDS WEERKRACHT. Het streven om Nederland eenzijdig te ontwapenen heeft zooveel aanhan gers verloren, dat velen in den lande vermeenen, dat het Centraal Comité tot Waarschuwing tegen Eenzijdige Ontwa pening overbodig zou zijn geworden. Deze beseffen echter niet voldoende, welk een krachtige anti-militaire pro paganda, ook in ons land wordt gevoerd, die zich aandient als vredesbeweging, hoe gevaarlijk deze propaganda is voor den geest en de kracht van de weer macht en hoe voornoemd Centraal Co mité door den loop der omstandighe den vanzelf zijn actie grootendeels te gen deze verderfelijke propaganda heeft gericht. In verband met het bovenstaande heeft dit C. C. besloten zijn naam meer in overstemming met zijne actie te bren gen en met ingang van 15 M,ei 1937 zich te noemen. Centraal Comité tegen ondermijning van 's Lands weerkracht. Het adres van den lsten secretaris- penningmeester blijft Obrechtstraat 363, Den Haag en het gironummer van den penningmeester blijft 164060, Dr. J. C.. Eringaard, voorzitter, H. M, Luchsinger, lste secretaris-penningmeester. Abonnementen en Advertentiën voor dit blad worden aangenomen door den Agent M. DE WITTE, Marnixplein, West-Souburg. Te beginnen Zaterdagavond 9 uur is des nachts alsmede Zondag den geheelen dag te Middelburg geopend de apotheek, Van der Harst, Korte Delft, VR 21 Mei, Massa Verg. Ned. Beweg. Eenheid door Democratie, sprs. dr. Faber, dr. S. S. Smeding, M'burg, dr. A, Saalborn, A'dam; Schuttershof 20,15 h. ZA 5 Jun, Nat. Eend. Wandelt „Achil les", start 15,00 h. Markt, ZO 6 Jun, Nat. Eend. Wandelt, „Achil les", start 10.00 h. Markt. DO 17 Jun, Jaarl. Paardenmarkt, Molen water. MA 2ZA 7 Aug. Kermis. WO 11 Aug. Cone. Midd. Muz, Korps i. s. Buurtcomm. Markt en Vreem- del. Verk, Tent Markt 21-22,30 h, WO 18 Aug. Cone, Midd. Muz, Korps i. s. Buurtcomm1. Markt en Vreem- del. Verk, Tent Markt 21-22,30 h. WO 25 Aug, Conc. Midd. Muz. Korps i. s. Buurtcomm Markt,en V.reem- del. Verk. Tent. Markt 20.30-22 h. Dl 31 Aug, Cone. Midd. Muz'. Korps i. s. Buurtcomm. Markt en Vreemde!. Verk. Tent Markt 20,0021,00 h VR 28 Mei, Openb. Conc. „Euphonia"; Gr. Markt 20.30 h. DO 17 Jun. Openb. Conc. „Hosanna", Gr. Miarkt 20.30 h. Dl 29 Jun, Openb. Conc. „Euphonia"; Gr. Markt 20.30 h. WO 30 Jun, Concert Toonkunst. DO 1 Jul. Algem. Verg. Toonkunst. DO 15 Jul. Conc, „Hosanna"; Tuin Schuttersh. 20.30 h. VR 30 Jul. Conc. „Euphonia"; Tuin Schuttersh. 20.30 h. DO 3DO 10 Jul. „Nijtengo V"; Schut tershof. Dl 10 Aug. Openb. Conc, „Hosanna"; Gr. Markt 20.30 h. Dl 31 Aug. Openb. Conc. „Hosanna"; Gr. Markt 20.30 h. VR 3 Sep, Openb. Conc. „Euphonia"; Gr. Markt 20,30 h. CITY, Midd. VR 21—DO 27 Mei: „De Weg naar Glorie" en „Escapade" 20.00 h, ZO 15.00 h. matinee. ELECTRO, Midd, VR 21—DO 27 Mei: „Ave Maria" en „Nederland aan den arbeid", 20.00 h. ZO .15.00 h. matinée. GRAND THEATER, Goes VR 21, ZA 22, ZO 23, en Dl 25 Mei: „Ver zwegen Zonde" en „Onder het asphalt van een Wereldstad" 20 h. ZO 15.00 h, matinée. VR 21 Mei. Prop. Verg. Ned. Bew. Een heid door Democratie, sprs. G. L. Verhagen te Vliss. en ir. P. Boers- ma, te Alblasserdam en Joh. Winkler, te A'dam, Concert Geb, te Vliss. 20.15 h. DO 21 JuL Paardenmarkt te Oostburg. Elec Drukkerij G. W. den Boer, M'burg

Middelburgsche Courant | 1937 | | pagina 10