lisander darkens Testament BismaRex KRONIEK van den DAG. BINNENLAND. ZEELAND. TWEEDE BLAD VAN DE PROVINCIALE ZEEUWSCHE MIDDELBURGSCHE COURANT (W.O. DE GOESCHE CRT.) VAN DONDERDAG 15 APRIL 1937. No. 88. MIDDELBURG. Baldwin gaat heen Een paar dagen geleden is bekend ge worden, dat de Engelsche minister president Stanley Baldwin zich u t het openbare leven terug gaat trekken, on middellijk na de kroning van Koning George, in Mei. Dit bericht verbaast n'emand, men heeft er al maanden lang rekening mee gehouden. Maar nu ia het officieel. Stanley Baldwin heeft het, heel typeerend voor hem, het eerst aan zijn kiezerscorps in Worces ter verteld, dat brave kiescollege, dat hem na het sterven van zijn vader als Lagerhuislid .afvaardigde aan het begin van deze eeuw, en dit telkens opnieuw heeft gedaan. Het valt te begrijpen dat de Engel sche minister-pres'dent van een wel verdiende rust hoopt te kunnen genie ten. Hij heeft meegeholpen zijtn land door de branding van de groote crisis te voeren, en daarvoor een paar jaar aaneen gewerkt als een paard. Na de kroning van koning George VI, wanneer al de buitenlandsche, ko loniale en dominion-gasten weer naar huis toe zijn, gaat de premier eerst een tijd naar het buitenland. Daarna wordt bij vermoedelijk in den adelstand ver heven tot Earl Baldwin and Lord of the Marches, een heele mond vol, en een indrukwekkende titel. Toch is het een beetje gek, men kan zich een adellijken Baldwin haast n'et voorstel len, hoewel hij van een zeer goede familie is. Maar de tegenwoordige premier heeft nu eenmaal het stoere uiterlijk van een man uit den beteren middenstand, daar valt niets aan te veranderen. S'nds de Anglo-Saxische tijden zijn er geen Earls Baldwin meer geweest. Trouwens, het is al even moeilijk om zich een Baldwin voor te stellen die zich geheel uit het openbare leven heeft teruggetrokken, als hij eind Mei denkt te doen. Hij z et er nog jong uit voor zijn negenenzestig jaar. En hij heeft al zooveel malen gedreigd heen te gaan, of te kennen gegeven heen te zullen gaan en de politiek moe te zijn. Sommigen verwa.chten dat hij lid van het Hoogerhuis zal worden. Baldwin is een nuchter mensch. In 1936 vertelde hij zijn trouwe kiescolle ge: i,Ik k,an op de v'ngers van één hand de menschen tellen buiten de ze nuwinrichtingen, die mijn baantje zou den willen hebben." Jaren geleden al, gaf hij soms voor, er hartelijk naar te verlangen weer vrij man te worden. Alls goed Engelschman is zijn ideaal steeds geweest op het land te wonen en eigen v.arkens te fokken. Maar hij bedacht zich telkens en kreeg van een fam lielid een huis cadeau ,in de stad" (dat beteekent: in Londen] groot ge noeg om al zijn boeken te kunnen ber gen. Hij is niet bijzonder gefortuneerd. Baldwin laat bij zijn heengaan een groot aant,al vrienden en een even groot aantal vijanden achter. Geen pre mier in Engeland is zoo onder het kruisvuur van de publieke op'nie ge weest als hij, zelfs Mac Donald niet. Baldwin is niet bijzonder intelligent, noch zeer energiek, maar hij bezit t,act, en weet te volharden. Als „vijand op de lange baan" heeft hij z:ch altijd uiterst gevaarlijk getoond. Zijn tact bleek tijdens de trooncrisis die nu al drie maanden achter ons ligt. Hij was een soort personificatie van John Buil, daar hoort men hem veel mee vergelij ken. Teekenend voor hem is zijn afsche'ds- rede in Worcester geweest. Die was hoofdzakelijk gericht tegen hel extremisme. Ik kan tegenwoordig wel veilig met zestig mijl per ur in een auto rijden, zoo ze:de de minister, maar ieder die probeert met een zes- tig-mijls vaart de constitutie te veran deren veroorzaakt groote ongelukken. Kijk uit naar den extremist! ried hij zijn kiezers aan. Het extremisme is vreemd ,aan den Engelschen volksaard, de men taliteit van den na-oorlogschen Euro peaan is gevaarlijk. Volgens Stanley DE INTOCHT VAN HET PRINSELIJK PAAR TE BAARN. Nadat de burgemeester van Baarn gistermiddag bij de officieele ontvangst van het prinselijk paar op de Brink, zooals gemeld, een woord van welkomst had uitgesproken, heeft de verzamelde bevolking van Baarn een driewerf hoe zee uitgebracht op het prinselijk paar. Daarna stelde de burgemeester het gemeentebestuur aan Prinses Juliana en Prins Bernhard voor. Als slot van de plechtigheid zong een uit alle scholen samengesteld kinder koor van 300 schoolkinderen, twee lie deren, „Hollands Vlag" en „Wij willen Holland houen". Terwijl de stoet zich in beweging stelde speelde de harmonie „Crescendo" wederom het volkslied. Een vroolijk gezicht leverden in de hoofdstraat de kleuters van 3 en 4 jaar op leerlingen van de Amalia be waarschool die, allen met vlaggetjes gewapend, Prinses en Prins toewuifden en waarvan een tweetal H.K.H. een rui ker aanbood Onder groote belangstelling van een dichte haag menschen, die overal langs den weg stonden opgesteld, werd de rest van den tocht volbracht. Op den Torenlaan gekomen, werd nog even halt gehouden voor het ziekenhuis, een in stelling, mede door wijlen Koningin Em ma gesticht en thans nog door Prinses Juliana gesteund. Ook hier had de Prin ses bloemen in ontvangst te nemen. De Torenlaan was tevens het einde van de zen grootschen intocht. Het escorte stel de zich aan weerszijde van den weg op waarna de vorstelijke personen zich langs den gedenknaald van Waterloo en door de Koningslaan naar het paleis be gaven. Baarn heeft de nieuwe bewoners van het paleis Soestdijk inderdaad een vor stelijke ontvangst bereid, daarmede op ondubbelzinnige wijze blijk gevend hoe blij men is, dat de gemeente weder le den van het Oranjehuis onder haar inge zetenenen telt, DE G 1 WEER IN DE LUCHT. Gister zijn met het nieuwe Fokker product het G 1 vliegtuig eenige vluch ten uitgevoerd boven het vliegveld te Soesterberg. Deze werden bijgewoond door een groot aantal militaire autori teiten, o.w. de inspecteur van de mili taire luchtvaart, res. luit.-generaal M Raaymakers, en de commandant van de luchtvaartafdeeling, luit,-kolonel F. A van Heijst, die de verrichtingen van de G 1 met gretige belangstelling volg den. Voorts waren aanwez'g dr. ir, H. J van der Maas van den rijksstudiedienst voor de luchtvaart. Van de Fokkerfa brieken waren aanwezig de heeren A Fokker, ir. J. A. van Tijen en andere leden van de directie van de Fokker fabrieken, Nadat werktuigkundigen het v« eg- tuig uit de hangar hadden gerold, be zichtigden de militaire autorite ten de G 1 eerst op den grond, waarbij de bijzondere rompconstructie zeer de aandacht trok. De motor werd daarna warm gedraaid en de heer Meinecke, invl'eger van de Fokker-fabrieken klom in het vliegtuig. Na een vlotte start en een scherpe bocht werd het vliegtuig door den vlieger op vol doende hoogte gebracht. Verschillende zoemers werden toen volbracht, waar bij de groote wendbaarheid en de stiijgsneiheid van het vliegtuig duide lijk tot uiting kwamen. Scherp teger j de lucht afstekende toonde het moder ne vliegtuig heel duidelijk zijn prach I tige lijnen, i Nadat de heer Meinecke het vlieg tujg aan den -grond had gezet heeft lu tenant-vlieger-instructeur Van Ge- meren nog korten tijd met de G 1 gevlogen! Ook ditmaal bewees het vliegtuig zeer goede vliegeigenschap pen te hebben. door MARY HASTINGS BRADLEY. 8). Hij had zich geen plan gevormd. Hij wilde alleen maar een eind rijden, om zijn woede wat te doen bekoelen. Maar hij reed regelrecht naar Charleston en toen hij zich dat bewust werd, kon hij zich het doel van zijn rit niet meer ver- helen. Hij maakte zichzelf wijs, dat het toch ook hoog tijd was, dat hij dien armen drommel eens ging opzoeken. Het adres op den brief van Farquahr was in het oude kwartier, nu geheel door negers bewoond, geleg'en. Hij vond het nummer op een oud huis, dat noodig geschilderd moest worden, welks luiken scheef hingen, maar dat er toch nog naar uitzag, dat het vroeger een deftige woning was geweest 'met een voortuin, die nu diende voor het drogen van waschgoed. Een negerin deed dem open en hij vroeg naar Fred Conant. ■,De blanke man, meneer?" vroeg ze Baldwin is er geen land in Europa dat een constitutie bez't als Engeland. Niet d.at die constitutie beslist de beste is, maar de Engelsche constitutie is lang zaam gegroe'd en heeft zich voortdu rend aangepast, experimenten in com munisme of fascisme zouden voor dit orgaan moordend zijn. Engeland heeft ven groot prestige in de wereld. Maar Engeland zal alleen in staat zijn dat prestige te bewaren zoo lang het volk weet dat het in staat 's zich zelf te regeeren. zacht en medelijdend, beschaafder dan men van haar slordige kleeren verwach ten zou. „Ja, meneer, hij ligt boven te bed, de eerste kamer links hoven aan de trap". Ze bood niet aan hem den weg te wij zen, maar bleef hem beneden na staan kijken, toen hij de krakende trap op klom en aarzelend voor een deur bleef staan, die slechts half gesloten was. De •kamer werd verlicht door een open ven ster en in de schemering' van den vallen den avond kon Nathan een mannenge- stalte op een bed uitgestrekt zien liggen. Hij klopte aan de op een kier staande deur. De gestalte op bed richtte zich overeind. Een holle stem noodigde hem binnen. Nathan trad binnen. De man stond niet op, maar bleef in bed zitten en keek hem aan. Nathan zag, dat hij van zijn eigen leeftijd was, maar vermagerd en ziekelijk van uiterlijk. Zijn niet al te schoone kleeren hingen hem slordig om het lichaam. Ondanks zijn verloopen uiterlijk was hij knap van gezicht en zijn spottend lachje zou de oude Harken hem zeker benijd hebben. Zijn groote zwarte oogen waren aanmatigend van uitdrukking. „Ik ben Nathan Harken. Ben je Drew DE WERKLOOSHEID. In Maart een vermindering met bijna 18 pet. De stand der werkloosheid in het district der Arbeidsbeurs te Middelburg op 31 M'aart luidde: Middelburg 805 (849), Vlissingen 565 (593), Aagtekerke 15 (16), Arnemuiden 200 (208), Baarland 48 (57), Biggekerke- 16 (25), Borssele 44 (64), Colijnsplaat 98 (107), Domburg 68 (91), Driewegen 17 (19), Ellewoutsdijk, 18 (33), Goes 209 (257), 's Gravenpolder 35 (41), Grijps kerke 8 (23), 's Heer Abtskerke 8 (8) 's Heer Arendskerke 96 (156), 's Hee renhoek 89 (89), Heinkenszand 55 (89) Hoedekenskerke 38 (55), Ierseke 189 (199), Kapelle 56 (73), Kats 25 (23], Kat tendijke 21 (21), Kloetinge 25 (52), Kort gene 43 (48], Koudekerke 52 (79), Krab bendijke 54 (62), Kruiningen 78 (149) Meliskerke 18 (17), Nieuwland 22 (54) Nisse 5 (13), Oostkapelle 26 (36), Oude- lande 40 (50], Ovezande 59 (71), Rilland- Bath 39 (74), Ritthem 14 (19), Schore 6 (16], Serooskerke 21 (52), St, Laurens 7 (15), Souburg 190 (197), Veere 25 (40] Vrouwenpolder 30 (34), Waarde 24 (32) Wemeldinge 41 (70], Westkapelle 227 (268), Wissenkerke 91 (148), Wolphaarts. dijk 62 (88], Zoutelande 26 (32), De getallen tusschen haakjes zijn die op 28 Feburari. In totaal stonden per 31 Maart 3948 personen als werkzoekenden ingeschre ven, tegen 4813 op 28 Febr. Wat de grootste gemeenten betreft kan voor Middelburg sedert 1 Jan. een daling' van 934 op 805, voor Vlissngen een van 742 op 565, voor Goes van 258 op 209 worden vermeld. UITVOERING WILHELMINA. In een flink bezette Schuttershofzaal gaf de Midd. Turnvereeniging Wilhelmina gisterenavond haar jaarlijksche uitvoe ring. De voorzitter, dé heer R. van Roo zeide na den vlaggengroet dank voor de groote belangstelling, vooral van de zijde van de zustervereenigingen. Spr. w'lde niet in den breede uit weiden over de wedstrijd resultaten e d. Spr. deelde dan mede dat Wilhelmi na zich van de C. J. M. V. heeft afge scheiden, doch zulks op vriendschap pelijke wijze. Als men vraagt welke koers Wilhelmina nu uitgaat dan ant woordt spr. dat het beste devies zal zijn: Vaard'g en sterk tot Gods eer.' Men blijft bij het KNGV aangesloten. De heer Koers is als leider opgevolgd door den heer P. Sturm. Spr. brengt dank aan den heer Sturm voor de van hem uitgaande leiding. Mevrouw Sturm b,ad een bloemenhulde en hijzelf een boekenkast te aanvaarden, terwijl zijn broer, C. Sturm, een ligtstoel kreeg als dank voor zijn goeden zorg voor de financiën en mejuffrouw J, Petiet als goed leidster der damesafdeehng, een damesstoeltje. Spr. deelde dan de plannen voor den ,a.s. zomer mede en herinnerde o.a. aan den stedenwedstrijd, mede daarvoor zal hard moeten worden aangepakt en spr. eindigde met den steun van allen in te roepen en hen een genoeglijken avond toe te wenschen. Er kon toen begonnen worden met een 15-tal oefeningen. Wilhelmina staat reeds jaren bekend als beschik Farquahr?" „Niet zoo luid", zei de jongeman, met zwakke, maar toch zelfbewuste stem. „Hier ben ik Conant". „Ja, dat weet ik. Onder dien naam heb ik dan ook naar je gevraagd", mom pelde Nathan, zich vreemd opgewonden voelend. De man wees hem een stoel aan en trok een kussen wat hooger onder zijn hoofd op. „Ik ben lang ziek, zooals ik geschre ven heb", zei hij, „daarom ben ik zoo lui". „Ik heb je brief net ontvangen", loog Slathan, „hij was tusschen enkele rouw- setuigingen geraakt". „Ik heb gelezen, dat je oom gestorven is'. „Herinner je hem nog?" „Zeker. Hij heeft me eens met zijn stok uit den boomgaard weggejaagd en afge ranseld", zei Farquahr met een zwak lachje, en toen we dat vuurtje hadden gestookt langs die schutting, heb jij ook een pak slaag van hem gehad". Nathan voelde zich opeens nog woe dend over die lang geleden ondervonden vernedering. „Je hebt een goed geheu- voor Farquahr, zooals men hem als gen", zei hij kortaf Het was echt iets kende in de. eerste plaats over krach- t ge en goed geoefende turners, en al mogen er oogenblikken zijn geweest, dat het wat minder wilde vlotte, gis teravond heeft het troepje heeren we der ten vollen den goeden naam van de vereeniging hoog gehouden. Doch ook de dames, waaronder ver schillende bekenden van vroeger en van wedstrijden, bracht goed werk. Als het juist is dat hij, die de jeugd heeft, ook de toekomst heeft, dan st,aat W lhelmina er ook voor de toe komst goed voor, want de meisjes en jongens van de adspiranten klassen toonden flinke werksters en werkers te kunnen worden. Bij gymnastiek hoort tucht en orde in den goeden zin des woords en als wij goed zagen, was juist daarin alleen reeds verbetering waar te nemen. Hoe het zij het was alles bij alles eeji goede avond. DE SLAGERSVAKTENTOON. STELLING, De opening, In een der zalen van St. Jorss ver- eenig'de zich gister de Commissie voor de vakopleiding van slagers, de bestu ren der afdeelingen van den Nederland- schen Slagershond, de 21 cursisten, die dezen winter deel hebben genomen aan den cursus onder leiding van den heer J. T. Hiemstra, en enkele genoodigden De voorzitter van de afdeeling Mid delburg, de heer A. Beugelink heette in het bijzonder welkom den wethouder van onderwijs, den heer M. H. Boasson, den heer de Waardt, hoofd van den vee- en vleeschkeuring'sdienst, mej. Bömer, di rectrice der Huishoudschool; de verte genwoordigers van Handelsbelang en de Hanze. Spr. wees op de moeilijke tijden, waar in het slagersvak verkeert, doch men werkt toch door aan het opbouwend werk in het belang van het vak. Het lijdt onder crisismaatregelen, daling van het levenspeil met vermindering van het vleeschgebruik en groote concurrentie- Men denkt echter aan de gezegden „Achter de wolken schijnt de zon" en „Luctor et Emergo". De heer Kuijper lid van de Commissie voor de slagersvakschool te Utrecht, wees op de groote samenwerking, die blijkt uit de school en de buiten-cursus sen en uit het feit, dat niet alleen de cursisten van thans, doch ook van vroe ger inzonden op deze tentoonstelling. Spr. juichte de komende vestigingswet toe en hoopte, dat het slagersbedrijf een der eerste zal zijn, die er van profitee- ren. Men zal zich dan niet kunnen ves tigen zonder voldoende vakkennis en financieele draagkracht. Spr. hoopt dat volgen zal een verplichte opleiding voor de gezellen. Men schijnt op een keer punt te zijn en te stevenen naar een ge moderniseerd gildewezen, dat strijdt te gen de beunhazei-ij. Er is nu vooral vee ingezonden op het gebied der etalage verzorging, wat juist van zoo'n groote beteekenis in een tijd als thans, nu het vleeschgebruik wel met 20 tot 25 pet. ;s verminderd. Het vermeerderen van het vleesohverbruik is volgens sp.r niet alleen een slagers belang, doch ook een algemeen volksbelang. Spr verheugde zich over de aanwezigheid van deii wethouder van onderwijs en hoopte op een welwillende ontvangst van een ver zoek om een lokaal voor de cursussen. Dank bracht deze spreker ten slo'tte aan den gerant van St, Joris en zijn fa milie voor hun hulp bij het inrichten der tentoonstelling. Wethouder Boasson, zeide gaarne aan het verzoek om deze tentoonstelling te openen, te voldoen. Hij voelt dit ook als een zekere plicht, omdat hij toch alle takken van onderwijs onder zich heeft en hij blijk wilde geven van de belangstelling van het gemeentebestuur. Spr. kan nog geen bepaalde toezegging doen inzake het afstaan van een lokali teit, maar de aanwezige Middelburgers weten wel, dat het gemeentebestuur al tijd welwillend staat tegenover het be vorderen van vakonderwijs. De goede zijde van het gildewezen Eén thee lepeltje BISMA- K.EX zal onmiddellijk het beklemde gevoel na den maaltijd wegnemen en overtollig maagzuur neutra- liseeren. Het bestrijdt oprisping en «.indigestie en beschermt den maag- wand. Gebruik eenigen tijd BIS- t-REX en U zult weer voedsel kunnen verdragen, dat U zich jarenlang heeft moe- ten ontzeggen. U kunt i het probeeren met een proefflacon van 25 ct. 1 De groote flacon a f. 1.25 is voordeeliger voor regelmatig ge bruik. BH Apothekers em Drogisten. jongen gekend had, er niet tegen op te z'en, iemand van wien hij hulp vroeg, toch nog onaangenaam te zijn. De ander grinnikte. „Ik kan je geen sigaret aanbieden", zei hij, „ik heb er geen'. „Neem me niet kwalijk", zei Nathan, ïaastig zijn eigen sigarettenkoker aan- liedend. De mn stak er gretig een op. „Ik heb er als een gek naar verlangd," zei hij, ,want ik ben aangewezen op de iefdadigheid van mijn kostjuffrouw en die verschaft ge sigaretten ook nog." „Je schijnt er vrij hard voor te zitten,' merkte Nathan erg ontactisch op. Erger nog!" zei Farquahr met een har den lach. „Ik ben uit Afrika gekomen met een stel diamanten om die te ver- koopen en die zijn me afgegapt. Ik had er te veel over gepraat. Toen heb ik een baantje gezocht, maar kon niets vinden Ben toen hier in het zuiden verzeild ge- rakt. In Washington kreeg ik de koorts. Het is malaria, in Afrika heb ik er al een aanval van gehad, maar dat is niets vergeleken bij wat het nu is geworden. In 'n kouder klimaat pakt het je veel er ger aan, vooral als je geen eten genoeg gehad hebt. 'Ik lig nu al drie maanden. Halen, brengen. Maar het wordt steeds Rexall HAAGPOEDER Verkrijgbaar o.a. te Middelburg: Fa. Schulte Thieme, Lange Delft; Fa. F. H, J. Damen, Korte Noordstraat; ha. r. van Sluijs, Vlasmai-kt; te Goes: A. C. v. d. Rest,' Ass. Apotheker, Lange Kerk straat; Fa. Gebr. Mulder, Korte Kerk straat; Fa. J. M. den Herder, Kade. (Ingez. Med.) was dat men geen gezel kon zijn zqnder een examen en geen meester zonder een meesterstuk te hebben vervaardigd. Spr. wil daartegenover niet de slechte kant van het gildewezen bespreken, doch het is aan zijxi eigen fouten te gronde gegaan. Overdreven concurren tie is niet goed maar concurrentiestrijd moet er zijn om de ambitie niet te ver liezen. Spr. waardeert het houden van deze tentoonstelling ten zeerste en hoopt, dat zij zal voldoen aan de ervan ge koesterde verwachtingen. Hierna begaf men zich naar de ten toonstellingszaal, ook de cursisten, in hun heldere witte pakjes, die zoo ge heel bij de omgéving behoorden. Ook wij gingen er eens heen, om opnieuw ver wonderd te staan over hetgeen de cur sisten en ook de oud-cursisten gewrocht hebben. Bloemen blijken van vet te zijn, keurige schilderstukjes o.a. de „Piet Hein" geflankeerd door de borst beelden van de Prinses en Prins, zijn van reuzel of vet; grooteré en kleinere mooi of iets minder mooi, zijn even veel bewijzen van het geduld van de vervaardigers. Keurig opgemaakte schotels nooden tot aanvallen. Langs de wanden maakten wij kennis met een viertal stand, die indirect ook met het vak in verbinding staan. Wij denken dan in de eerste plaats van den stand van Gebr, Kaan, die verschillende soorten rijwielen, maar in het bijzonder de bak- en bestelfietsen naar voren brengt. De tweede stand is die van den heer H. C. Hesseling met de bekende Irigi- daire-koelkasten en bijbehoorende toe stellen. Als men spreekt over Van Berkel's patent, dan denkt ieder aan weegscha len, snijmachines enz., en daarvan brengt de volgende stand een groote keuze. Ten slctte komt de heer A. J. Blan kenburg, uit Kapelle, die ook machines, en dan vooral een groote keuze in sla gersgereedschappen etaleert. Er is niet alleen voor vaklieden, maar ook voor buitenstaanders, hedenavond alle reden er nog eens een kijkje te gaan nemen. Reeds gisterenavond deden zeer ve len dit en allen waren vol lof over het geen bijeen is gebracht. De jury heeft gisterenmiddag de in zendingen gekeurd en kwam tot de vol gende prijstoekenning: Kampioensprijs voor het beste in de drie rubrieken G. van de Caaij te Sou burg. Rubriek versch vleesch: eerste prijs A: J. van Schaik, Middelburg; eerste prijs B: G. van de Caaij; tweede prijs Ar C. Wondergem, Oostkapelle; tweede slechter. Ik heb al mijn geld opgemaakt. En toen ik je schreef, was ik er meer dan ellendig aan toe. „Het spijt me, dat ik je brief niet eer der gewregen heb. Wist niemand anders van je aanwezigheid hier af?" „Wie moest er wat van afweten? Ik was nog maar een kind toen vader stierf en ik kwam bij een tante in Ohio, Een echte oude kat. Ik dact toen toevallig aan jou, dat is alles. Ik waagde het, er maar op een beroep op je te doen, om dat we oude kennissen waren". „Gelukkig dat je het gedaan hebt". „Ik ben er ook blij om", zei de zieke droogjes. „Als je me tenminste helpt!" Btrutaal en nuchter, dacht Nathan, maar dat is des te beter in dit geval. Hij loog zich naar den zieken man toe. Het was te heet om de deur te sluiten, maar lij fluisterde voorzichtig met gedempte stem: „Ik ken je eig'enlijk heelemaal niet. En toch zijn we als jongens kame raadjes geweest en ik reken op je, dat je je mond kunt houden en houdt. Wil je dat doen?" (Wordt vervolgd).

Middelburgsche Courant | 1937 | | pagina 5