mm ba* UH3BQUW. RECHTSZAKEN. INBEZONDEN STUKKEN. BEVOLKING. ZUID HANDELSONDERWIJS. KWADE HARTEN IN SCHOKKERS. V ertrokken; DE STERRENHEMEL IN NEDERLAND OP I APRIL 1937, 21 h MT. Ster 3' grootte, of kleiner" O EERST! ©VOLLE MAM 9 LAATSTE KWARTIER NIEUWE MAAN 3 Zeeland. Wanddécors. Oe aard van het bedoelde werk brengt teied», dat somwijlen weinig steenen per uur kunnen worden verwerkt. Het bestuur der Vereeniging voor Handelsonderwijs heeft aan den ge meenteraad over 1938 subsidies aange yraagd van 15689 voor de dagschool e® 2688 voor de avondschool. Te bestrijden met mangaan sulfaat. Men schrijft ons: Het feit, dat het ziekteverschijnsel in schokkerérwtèn, de z.g. kwade harten, telken jare opnieuw de aandacht vroeg, heeft in 1934 het rijkslandbouwconsu- lentschap voor Zeeland aanleiding gege ven, om te trachten eenige statistische gegevens te verzamelen over het optre den dezer ziekte. Het voorkomen der kwade harten had reeds zulk een om vang aangenomen, dat sommige land bouwers in Zeeland reeds genoodzaakt waren om van een verderen teelt van dit gewas af te zien. Als resultaat van dit oriënteerend on derzoek kon toen worden vastgesteld, dat verschillende schokkerrassen niet alle even gevoelig waren voor aantas ting dezer ziekte en mede, dat kwade harten het meest voorkwamen in jonge zeekleipolders en dan speciaal op de zware gronden. In het voorjaar van 1935 werden in Zeeland proefvelden aangelegd voor de onderlinge vergelijking der rassen, een rijenafstandsproef en verschillende proe ven met aanwending van eenige chemi sche middelen. Speciaal deze laatste hebben in dat jaar ir. Ovinge, onder wiens leiding dit onderzoek plaats vond, perspectieven geopend, hoe het ziekteverschijnsel het best ware te bestrijden. Op verschillende proefvelden werd aangewend mangaansulfaat naar 100 kg/ ha en borax naar 20 kg/ha. Deze hoe veelheden werden niet willekeurig ge nomen, doch komen overeen met die, waarmee in den Kreekrakpolder duide lijke resultaten waren verkregen bij de bestrijding van bepaalde ziekten in de bieten, welke aldaar veelvuldig optra den. Reeds in dat jaar is duidelijk geble ken, dat toevoeging van mangaansulfaat het aantastingspercentage in twee ge vallen het bewijs niet geleverd kon wor den door onvolledigheid der genomen proef. In 1936 werden deze proeven voort gezet, voornamelijk met mangaansulfaat, terwijl daarnaast ook borax nogmaals werd beproefd. De resultaten over dat jaar waren van dien aard, dat op 5 proef velden bij de onbehandelde schokkers, gemiddeld een aantastingspercentage werd verkregen van 25.8 bij toe diening van 100 kg mangaansulfaat per ha daalde dit cijfer tot 7,6 en bij aan wending van 200 kg mangaansulfaat per ha werd slechts een aantasting van ge middeld 1,6 geconstateerd. Borax bleek op deze vijf proefvelden niet het minste hij te dragen ter voorkoming van de ziekte, daar ook op de veldjes daar mede behandeld, het gemiddeld percen tage zieke erwten ook 25,8 bedroeg. Bij de proefnemingen is voorts nog gebleken, dat aanwending van mangaan sulfaat tegen den bloeitijd meer resul taat had dan wanneer de plantjes nog jong, pl.m. 10 cm hoog waren. Kantongerecht Oostburg. Verkeersovertredingen: G. G. T. G., J. M. B., beide Sluis; J. v. d. B., IJzen- dijke; J. I. B., Schoondijke; J. P. L., Groede; J. de V., Biervliet, allen 3 s. 1 week tuchtschool; A. W„ Sluis; Ja. Da. Eth de R., F. J. van D., beide Aar denburg; G. P. V., IJzendijke, allen be risping; W. C., Knokke, schuldigverkla ring zonder toepassing van straf; P. E. W„ Breskens vrijspraak; H. M., IJzen dijke 3 s. 3 dh.; D. B., IJzendijke 7,50 s, 5 d. h.; P. R., Kloetinge 10 s iO d. h.; R. R. V., Knokke, fi 1 s. 1 d. h.; C. L. de V., Watervliet, P. F. de S,, Bier vliet; I, de H., Zuidzande; P. I. de G., Nieuwvliet ieder 2 s. 2 d. h.M. P. D,, Cadzand; P. A. V., W. H., P. C. v. d. W,, P. C. v. d. W., allen Breskens; C. S., A. L., beiden IJzendijke ieder 3 s. 3 d. h.; R. v. R., Middelburg 1 s. 1 d. h.; A. E. J. P. te Oostburg; J. du B., Nieuwvliet ieder 5 s, 5 d, h.; W. K., Breskens 2 m. 2.50, s. 2 m. 2 d. h.; J. G., Biervliet 3 s. 1 d. h.; C. A. R„ Ade- gem 3 s. 3 d. h.; G. A. S., Breskens 1 s. 1 d. h.; C. K., Breskens 5 s. 5 d. h.; A. de C., Maldegem 2 's. 2 d. h.; C. de N. te Waterlandkerkje 2 m. 2 s. 2 m. 2 d. h.; M. A., Zuidzande 1 s. 1 d. h.; P. de L., Eecloo 2 s. 2 d. h.; P, L. V., Aardenburg 3 s. 3 d, h.; Overtreding der crisis-bepalingen: Aa. Sa. R., echtgenoote D., Aardenburg; Aa. S., echtgenoote De K., IJzendijke ieder 1 s. 1 d. h.j P. J. de C., Aarden burg 25 s. 15 d. h.; M. de J., Breskens 5 s. 5 d. h. alles met verbeurdverkla ring van het in beslag genomene; J. G- B., Waterlandkerkje; J. P. K., Biervliet ieder 2 s. 2 d. h.; E. P. W. te Water landkerkje 10 s. 10 d. h. Zich met een klem in het veld bevin den: J. V., Groede 5 s. een week tuchtschool, met verbeurd verklaring van de klem. Zijn hond, die wild zoekt, niet terug roepen of ophalen: F. A. van K. te St. 'larguérite .10 s. 10 d. h.; Als ver- angster van den verlofhouder sterken Jrank in voorraad hebben Ra de S., echtgenoote De C., te Sluis, 20 s. 10 i. h., met verbeurd verklaring van den irank. Zijn verlofslocaliteit 's nachts .liet gesloten hebben: C. B., Waterland- cerkje, schuldig verklaring zonder toe passing van straf. Zijn kippen laten loo- pen in andermans tuin: J. A. A., Zuid zande 3 s. 3 d. h. Zware straffen geëischt tegen post wisse 1- vervalschers. De Amsterdamsche rechtbank zette gisteren de behandeling voort van de strafzaak tegen de postwisselverval- schgr§, waarmede zij op 5 Maart jl. een aanvang maakte. Ongeveer een jaar geleden heeft de politie een brutale bende postwisselver- valschers onschadelijk gemaakt. De 43- jarige A. de V., de 51-jarige P. P. en de 45-jarige J. B. werden gearresteerd. Eerstgenoemde te Parijs, de tweede te Brussel en de derde te Amsterdam. Aan de posterijen was een belangrijke schade toegebracht. De vervalschers hebben in totaal ongeveer 186 valsche postwissels aangeboden tot een gezamenlijk bedrag van f 5226. De hoofddader A de V. te Parijs, wist zich maanden lang voor te doen als bijna volkomen verlamd. De man werd opge nomen in een ziekenhuis te Parijs en doktoren en verpleegsters behandelden hem zooals men een zware zieke pleegt te behandelen. Op 5 Maart wist hij uit het Parijsche ziekenhuis te ontsnappen Twee dagen geleden arresteerden de rechercheurs de Boer en Van Dijk „den lammen" de Vries echter in een zieken huis te Brussel, waar hij een onderdak had gevonden. Zijn uitlevering is ge vraagd. Op 5 Mrt. behandelde de rechtbank de strafzaak tegen den handelsreiziger P. P. Hij werd veroordeeld tot twee en een half jaar met aftrek van voorarrest. De zaak tegen B. en de V, die bij verstek terecht stond, werd geschorst tot heden. Na een uitvoerig requisitoir eischte de officier tegen verdachte A. de V. den hoofddader, een gevangenisstraf van zes jaar en tegen zijn compagnon J. B. vijf jaar met aftrek van zes maanden voor arrest, AL TE VLUGGE BEDIENING? Wanneer een Taxi-ondernemer, ad verteert met „vlugge en nette bedie ning, ervaren en vertrouwde chauf feurs" enz. enz. dan wil dit laatste ook zeggen, goed op de hoogte te zijn met de verkeersregels van dezen tijd. Dat het hier wel eens „een beetje veel' aan mankeert, misschien vanwege de vlug ge bediening, zullen er velen met mij eens zijn. De algemeeen fouten zijn voor namelijk vooral aangaande het verkeer, maar als taxichauffeur, dus als iemand, die verantwoordelijk is voor zijn passa- gier's, mogen zulke fouten niet in her haling treden. Meer dan eens heb ik kunnen con- stateeren, als de trein van 10,30 uur n.m, vertrok, dat de start der taxi's be gon. Of er een prijs aan verbonden is, wie het eerst aan de garage is, weet ik niet, maar het lijkt er veel op. De bocht Koningsbrug-richting St. Janstraat, wordt geheel links genomen, niet één moment op de rechterweghelft, dat duurt te lang.vlugge bediening"? Aangezien ik daar dikwijls, omstreeks dien tijd per fiets passeer, maar dan richting Segeerstraat-Koningsbrug, moet men mij, volgens de regels, voorrang verleenen, maar och arme, als ik voor rang nam, had ik al lang in het Gast huis gelegen. Middelburg. A. Walraven. In de tweede helft der maand Maart zijn in de gemeente MIDDELBURG de navolgencTe personen Ingekomen C. Polderman geb. Bostelaar, zonder, van Vliss'ngen, Noordweg 44; E. C. Fagginger Auer, apothekersass., Leer dam, Koorkerkhof 22; C. P. M. de Wil de, zonder, Voorburg, Seisbolwerk 6; S. F, Hoek, zonder, Rotterdam, Haring plaats 8; G. Mange, zonder, Koudeker- ke, Nieuwe Haven 37; M. v. d. Vijver, zonder, Koudekerke, Bagijnhof 18; J. Jacobsen, landbouwersknecht', Melis- kerke, Seisweg 191; W. H. M. Mentink, zonder, Nijmegen, Kanaalweg 14; C. de Munter, tuindersknecht, Hu'ssen, "ree straat 23; A. Louws, landbouwersknecht, Koudekerke, Nieuwe Poortstraat 9; M. I. Overbeeke, meubelmaker, Am sterdam, Latijnsche Schoolstraat 9; G. C. H'. M. van Campenhout, winkelbe diende, Wa,alwijk, Lange Delft 99; J. Willeboordse, tuindersknecht, St. Lau rent, Noordweg 52; D. Wilïeboordse, fabrieksarbeider, St. Laurens, Noordweg 52; A. la Lau geb, de Groot, zonder, Koudekerke, Gravenstraat 31; Ja. van Bessen, zonder, Vliss'ngen, Bagijnhof 6; J. Wildeboer, huishoudster, Kloetinge, Singelstraat 17; A. J, Janse, bakkers knecht, Oudelande, Rotterdamsche kaai 49; J, E. Gerritse, huishoudster, St, Laurens, Jacob Catsstraat 16; G, Kla ver, kleermaker, 's-Gravenhage, Lange Noordstraat 18; Me, Ce. Naezer, zon der, 's-Gravenhage, Lange Giststraat 33; Ja. Pa. Verschuure, zonder, Bigge- kerke, Noordweg 19; J. C. Spreeuw, opvoedend .ambtenares, Utrecht, Veer- sche S ngel 148; J, W. de Jonge, dienst bode, St. Laurens, Lombardstraat 18; P. Zawettor, dienstbode, Ospitali (Ita lië), Lange Delft 10; D. Abrahamse, dienstbode, Equilly '(Frankrijk), Lange Noordstra,at 12; A. C. Kruithof, winkel juffrouw, O. en W. Souburg, Molstraat 23; H. Hoonhoud, monteur T. T„ St. Laurens, Bleek 19; Ca. Lievense, zon der, O. en W. Souburg, Beenhouwers singel 61; K. Schoe, stoker, O. en W. Souburg, Verwerijstraat 9; P. van Aart- sen geb. Baljeu, zonder, Koudekerke, Pottenmarkt 6; C. A. Blom, electr'cien, Amsterdam, Dam 44; G. A. Simons, win keljuffrouw, Bred,a, Nieuwe Haven 45; A. H, de Jong, coupeur, Koudekerke, Nieuwstraat 9. J. Reijnhout, zonder, van Karelsgang 8, naar Schiedam, Amalia van Solmsstr. 18b, C. M. de Jager, stuurman ter koop vaardij. van Seissingel 76, naar Engelsch- Indië; G. A. van der Werf, k nderjuf- frouw, van Dam 4, naar Bolsward, Kade 33; Pa, Ma. Bliek, zonder, van Bleek 14, naar Zandvoort, Zandvoortsche laan 234, C. Sinke, geb. Ccvaal, zonder, van Lelie straat 6, naar Den Helder,. Ooievaarstr. 143; P. S. van Poeljen, kapster van Z. Jansenstraat 27, naar Goes, Magdalena- straat 12; M. J. Malgo, marinier le kl„ van Koepoortstraat 9, naar Curasao; J. v. d. Broeke, dienstbode, van Singelstr. 27, naar St. Laurens, Van Cittersstraat 61; M. Vader, slager, van Oud Arne- muidsch Voetpad 86, naar Veere, Markt 157; A, J. Verhulst, buffetjuffrouw, van Kalvermarkt 16, naar Veere, Kampveer- sche Toren, Ca. Ja. Cappon, zonder, van KI. Vlaanderen 57, nara Serooskerke fW.) Vrouwepoldersche Weg B 146; K. Brandes, expediteur, van Segeerssingel 78, naar Koudekerke, Kerkstraat 164, ('t Zand); T. M. J. Coomans, verpleeg ster, van Noordpoortplein 2, naar Vlis- singen, Koudekerksche Weg 78 Oost, J. Siegers, dienstbode, van Londensche Kaai 45, naar Vlissingen, Koudekerksche Weg 19 West, A. de Rijke, rijwielherstel ler, van Oud Arnemuidsch Voetpad 84, naar Oostkapelle, Domburgsche Straat weg, H. Schmidt Degener, leeraar, van Blauwe Dijk 13, naar Haarlem. Zeilweg 263, F. N. P. Keulemans, korporaal mach. K M„ van Gortstraat 14, naar Koudekerke, Lage Weg 213, P. Davidse. landbouwer, van W. Oude Havendijk 2, naar Wieringermeer, aan 't adres Mid- delmeer Koggerandweg Van Splunter, O. van Bruggen, inspecteur brandassurantie. van Penninghoeksmgel 65, naar Haarlem Pijnboomstraat 92, Ce. Geelhoed, van Veersche Singel 148, naar Breskens, Boulevard 112. Ca. Geelhoed, zonder, van Veersche Singel 148, naar Breskens, Boulevard 112, Ja. Geelhoed, zonder van Veersche Singel 148, naar Breskens, Boulevard 112, P. J. Geelhoed, zonder, van Veersceh Singel 148, naar Breskens, Boulevard 112, A. Janse, zonder, van Seisweg 153, naar Koudekerke, Nieuwe Vlissingsche Weg E 164, N. van der En- de, handelsreiziger, van Veersche Weg 37, naar St. Laurens, Noordweg B 1b, Pa. Plansoen, zonder, van Baanstraat 17, naar Schiedam, Paulus Potterstraat 10b, A. W. J, van den Ende, grossier, Heerengracht 2, naar St. Laurens, Noordweg 25, J. kerkhove, dienstbode, van Singelstraat 9, naar O. en W. Sou burg. Oranjeplein 38, L. Hoog'esteger, 'andbouwersknecht, van Nieuwlandsche Weg 5, naar O. en W. Souburg, Groote Abeele 20, C. J. M. Eppings, voetkun- dige, Lombardstraat 13, naar Amsterdam Keizersgracht 65, GOES. Ingekomen: C. Kosten, zonder beroep, v.an Ier- seke, Rozemarijnstraat 6; P. S. van Poeljen, kapster, Middelburg, Magdale- nastra.at 12; J. M. Akkenaar geb. Lako, zonder beroep, Vlissingen, Groote Ka de 6a; Wed. C. van Unen, zonder be roep, Vlissingen, Voorstad 33A; Z. van der Houwen, bakkersknecht, Kortgene, Lange Kerkstraat 48; Wed. v. d. Graaff, verpleegster, Londen, Middelburgsche straat i4: M. Slootmans, uitvoerder. Grave, Violenstraat 26; Wed. A. v. d. Plasse, zonder beroep, 's-Heer Arends- kerke, Voorstad 39; A. H. Suurland en echtgenoote, landbouwer, Stavenisse, Westerstraat 3; J. Lankester, leerling verpleegster, Den Haag, Oostwal 31; M. E. Reuneker, modiste, Terneuzen, Turfkade 13; A. M. Geschiere, zonder beroep, Arendskerke, Voorstad 39; P. A, van Doorn, coupeuse, Amsterdam. Westsingel 111; K. C. de Jonge, huis houdster, Arendskerke, P. Heinstraat 3. Vertrokken: W. C. Hekhuis geb. v. d. Vliet, cou peuse, van Sp'egelstraat 29 naar Kou dekerke; M. A. Huiszoon, dienstbode, Oostsingel 18A, Wissenkerke; F. C. Kooien geb. v, d. Peijl, zonder beroep, 's-H. Hendrikskinderenstraat 9, Aalst; Joh. Potter, bakkersknecht, Lange Kerk straat 48, Harderwijk; G. de_Schipper, dienstbode, Oude Vischmarkt' 12, Ka- pelle; G. M. Ridderhof, dienstbode, Sta tionsweg 31, Kapelle; I. Verheule, dienstbode, Oostsingel 88, Wolfaartsdijk; P. Blanksma, leerling verpleegster, Oostwal 31, Hengelo; Wed. L. v. d. Vreede, zonder beroep, 's-H. Hendriks- kinderendijk 14, St. Laurens; E. A. C. Koeijer geb. Bustraan, zonder beroep, Opril Gr, Markt, St. Laurens; Th. v. d. Peijl, leerling verpleegster, Spiegel straat 11, Bergen op Zoom; C. Bart- man, I'efdezuster, Kloetingsche weg 5a, Den Haag; M, J. Peperkamp geb. Bim- bergen, buffetjuffrouw, St. Jacobstraat 40, Nijmegen. Ster "/d 2' grootte. Ster I' gr. Melkweg Wettelijk Ingeschreven bij he« Bureau Va (ndustrieelen Eigendom onder No» 64222 VENUS© MAfiS® JUPITER Q SfiTUBNUS© Bovenstaand kaartje stelt voor de.i sterrenhemel in Nederland op 1 April 1937, des avonds te negen uur M'ddel- bare Tijd, gelijk aan 9 h 39 min. Sterre- tijd. In tegenstelling met gewone landkaar ten vindt men hier het Westen rechts, het Oosten links van den beschouwer geteekend. Dat is bij sterrekaarten nood zakelijk en gebruikelijk, teneinde te ver hoeden, dat de beelden in spiegelschrift zouden verschijnen. Wanneer men in het oog houdt, dat de hemellichamen die in het Oosten op komen, naar het Zuiden stijgen en in het Westen ondergaan, en wanneer men verder slechts dat kwadrant van de kaart voor zich neemt, waarnaar de blik aan den hemel gericht is, dan is de oriëntatie eenvoudig genoeg. Op dit kaartje loopt, van het Z.W. naar het N. door de sterrenbeelden Schip, Tweelingen. Wagenman, Cepheus, Zwaan een gebogen stippellijn; zij duidt de ligging van den Melkweg aan. In drukletters vermeld zijn de namen van de sterrenbeelden; de eigennamen van een aantal der helderste sterren zijn in schrijfletters geteekend. DE ZON: De middaghoogte van de zon neemt deze maand toe van 42)4 tot 53°; de dagboog de tijd dat zij boven den horizont staat), van bijna dertien tot bijna vijftien uren. DF. MAAN: De schijngestalten van de maan zijn: L.K.: 4 April; NM.: 11 April; E.K.: 17 April en V.M.: 25 April. Het laatste kwartier staat in den Schutter, de nieu we maan in de Visschen, beiden op ons kaartje niet zichtbaar. Het eerste kwar tier (17 April) vindt men in de Kreeft en de volle maan (25 April) komt juist op in het O, Z.O. DE PLANETEN. Op onze kaartjes volgen wij den loop der vier planeten Venus, Mars, Jupiter en Saturnus; slechts eerstgenoemde komt echter ditmaal op het kaartje voor. Venus (m 3,5) is avondster in den Ram. Den 18en staat zij in conjunctie of samenstand met de Zon, later in de maand wordt zij morgenster in de Vis schen. Mars (m 0,7) staat in den Schor pioen, komt pas later in den avond op. Jupiter (m 1,8) staat tusschen Schut ter en Steenbok; om negen uur in het N.N.W. diep onder den horizont. Saturnus (m 1,3) staat in de Visschen, om negen uur reeds onder, (m magnitude helderheid, vergele ken met een ster van de le grootte, die m 1.0 heeft.) De zomertijd zal in België in den nacht van 3 op 4 April ingevoerd wor den; in Nederland echter pas in den nacht van 22 op 23 Mei. April. 6 Goes, Huizen en land, Jonkers. 6 Goes, Hofstede, Jonkers. 7 Oostkapelle, Land- en Tuinbouwge- reedsch. v. d. Harst. 7 Wemeldinge, Huis en Inb. Kram, 8 Middelburg, Huis, Blaupot ten Cate. 9 Serooskerke, Inspan, Blaupot ten Cate. 13 Goes, Woonhuizen, Van Dissel- 14 Ierseke, Huizen, Kram. 14 Vlissingen, Huizen, Paap. 14 Wolfaartsdijk, Villa, Van Dissel en Roscam Abbing. 14 Zoutelande, land, Loeff. 14 N. en St. Joosland, Huis en Inb. Batten. 14 Goes, Vendutie, De Kok. 15 Middelburg, Huizen en bouwterrein en land, v, d. Harst. 15 Schore, Hofstede en boomgaard, Jonkers 16 Aagtekerke, land en Inspan, Blaupot 16 Biggekerke, land R. Batten. 16 Westkapelle, land R. Batten. 16 's H, Arendskerke, land, Jonkers. ten Cate. 16 Nieuwdorp, Huis Kram. 21 Grijpskerke, Hofsteedje, v. d. Harst. 28 Kleverskerke, Inspan, Blaupot ten Cate. 30 Ritthem, Inspan, Paap. Goes, land, Jonkers VAN ONZE ADVERTEERDERS. Een nieuwigheid, die Rath en Doode- heefver brengt, is de speciale wanddé cors, origineele handwerk wandbeschil- deringen, uitgevoerd in de sterke Salu- bra-kwaliteit, dus gegarandeerd licht- echt en afwaschbaar. Dit zijn geen ein- delooze herhaling van patroon meer, geen 'verfopeenhoopingen, geen volbe- drukt wandoppervlak, doch afwisselings- rijke tafereelen met enkele penseelstre ken weergegeven, vol perspectief, nu eens uitbeeldend het karakteristieke, zonnige Spaansche landschap in het de cor „Andalusië", de bedrijvigheid aan het „Meer van Lugano" of de landelijke rust in de scenerie „Heuvelland", „Wijde Verten" of „Miramare" en dan weer eens de elegance van beweging in het „Jachtdecor", of het idyllische in het me- da'llonvormige motief van het Decor „Pastorale" of de altoos bekoorlijke va riatie der „Jaargetijden". Deze R. en D. wanddécors leenen zich bijzonder om den wanden de persoonlijke noot te schen ken, die men in het vertrek afhankelijk van z'n bestemming wenscht. BURGELIJKEN STAND. Veere. Van 131 Maart. Getrouwd: J. Bliek 23 j. jm. en W. Houterman 25 j. jd„ J. C. van Loo 26 j. jm. en R. van Beveren 20 j. jd. Overleden: G, van Offenbeek, wedn. van P, Cevaal 79 j., P. W. Jobse jm. 17 j„ E. de Ridder 77 j. jd. te Middelburg. van geadverteerde of te adverteer®» ver gaderingen, voorstellingen, uitvoeringen «-• andere bijeenkomsten. MIDDELBURG. ZA 3 Apr. Verv. Trekk. Verl. M.T.V. „Wilhelmina", Melksalon „De Landbouw" 20.00 h. ZA 3 en ZO 4 Apr. Theater-Bureau Faveur, „Melachini" e.a.; Schut- tersli. 20,15 h. MA 5 Apr GOES. ZA 3 Apr ZO 4 Apr MA 5 Apr, Alg. Verg. Coöp. Voorschot Ver. en Spaarbank G.A. Hotel Centraal 20.30 h. BIOSCOPEN. ELECTRO, Midd. VR 2—DO 8 Apr.: „Circus Buffalo Bill" en „De strijd om het goud", 20,00 h. ZO 15,00 h. matinée. CITY, Midd. VR 2-DO 8 Apr.: „Kobien wil wat beleven" en „Bloedgeld", 20.00 h. ZO 15,00 b. matinée. GRAND THEATER, Goes VR 2—Dl 6 Apr»: „Verboden lading", 20,00 h. ZO 15,00 h. matinée.

Middelburgsche Courant | 1937 | | pagina 7