BUITENLAND. SPORT. ZEEUWSCH-VLAANDEREN W.B ONDER EN BOVEN DE SCHEIDSLIJN. BELGIE. OOSTENRIJK. ZWEDEN. KORFBAL. Swift IMadjoe I 08. De wedstrijd. historisch overzicht. Door een groepje oud-leden der M. V. werd aan den lei der bloemen aangeboden. Verschillende opstellen en voordrachten werden ge leverd. Voor de voordrachten waren en kele prijzen beschikbaar gesteld. Verschillende afgevaardigden brach ten hun felicitatie over. .0. EN W. SOUBURG. Donderdag avond vond de eindles.plaats van den 2-jarigen landbouwcursus. Het hoofc van den cursus, de heer J- K. Voogd, gaf een les in Plantenteelt,.^Vervolgens reikte de Rijkslandbo.uwconsulent de behaalde diploma's uit. De cursus die begonnen was met 19 leerlingen, eindig de met eveneens 19 leerlingen, die allen een diploma ontvingen. Met zeer goeden uitslag: I. Tange te Ritthem» L. W. Kodde, J. Jasperse en P. Jasperse, allen te Souburg. Met goeden uitslag; J. de Groot en W. Cevaal te Ritthem, A. Tange, W Besuyen, A. Vos, D. Kodde, L. Koole, W. de Visser en J. M. Besuyen te Sou burg, Joh. Gideonse te Middelburg, L, Geschiere te Ritthem. Met voldoenden uitslag: C. de Visser, P. Jasperse en L. Wisse te Ritthem, C. Wouterse te Souburg. De heeren J. Kodde, voorzitter der Landbouwvereen. en Jongepier, Kring secretaris der Z.L.M. complimenteerden de cursisten met het behaalde succes, waarna een der leerlingen den leeraar toesprak en een stoffelijk bewijs van waardeering aanbood. Het hoofd van den cursus sprak een dankwoord, waar na hij in dankgebed voorging. RITTHEM. De Chr. Jongem. Ver. en de Chr. Meisjesvereeniging hielden Vrij dagavond haar 23ste jaarfeest, dat druk bezocht was. Na de gebruikelijke ope ning sprak de eere-voorzitter ds. G. de Ru over de noodzakelijkheid voor iede- ren christen om steeds waakzaam te zijn. In 't bijzonder geldt dit voor jonge man nen en vrouwen, die pas het leven zijn- ingegaan. Het doel van beide vereeni- gingen is ook om de leden daartoe be kwaam te maken. Mevr. De Ru hield een bijbelinleiding over Lucas 18 10 14. De verslagen van beide vereenigin- gen gaven een blik in haar werk. Eeni- ge voordrachten maakten den feestavond verder recht gezellig. Vooral de samen spraak'. ,,De schuur aan de grens" oogst te veel bijval. Tot afwisseling zong de meisjesvereeniging enkele liederen met orgelbegeleiding. r'm-BEVEUWb IJ BORSSELE. De gemengde zangver- eeniging ,,Tot Oefening en Uitspanning" gaf Vrijdagavond een uitvoering, die in alle opzichten welgeslaagd mag heeten. Zij zong een zevental liederen zuiver en werkelijk met gevoel, wat het publiek toonde te waardeeren door luiden bij val. Daarna werd opgevoerd „Vadertje Langbeea', een vroolijke geschiedenis in vier bedrijven naar Jean Webster door Jaap van der Poll. Alle daarin op tredenden, 18 personen, vertolkten hun rol uitstekend. Deze opvoering werd daardoor een waar succes. De talrijke aanwezigen toonden hun tevredenheid na elk bedrijf door 'n daverend applaus. BRESKENS. Vrijdagavond gaf de zangvereeniging „Breskens" haar jaar- lijksche uitvoering in „Sumajo". In zijn openingswoord verwelkomde de direc teur en voorzitter, de heer Edw. Batten, speciaal de aanwezige directeuren en leden van zustervereenigingen. Boven dien werd meegedeeld dat voortaan 2 uitvoeringen per jaar zullen worden ge houden, Het programma was als altijd zeer gevarieerd. Het zangkoor begon met twee vaderlandsche liederen waar na de hr. Batten een tweetal viool-soli uitvoerde op de van hem bekende wijze. Een uitbundig applaus viel den solist ten deel na ieder nummer. Een aardig in termezzo was het optreden van het kin derkoor. Het „Angelus" werd door twee meisjes zeer goed gezongen. Nadat het koor nog een tweetal liederen a capella had gezongen werd uitgevoerd de „Früh- lingsbotschaft" van Gade, door koor en orkest. Het geheel werd zeer verdienste lijk gespeeld en gezongen en vormde 'n waardig slot voor het eerste programma- gedeelte. Na de pauze werden nog enkele liede ren a capella gezongen terwijl wij nog maals konden genieten van enkele viool- soli van den heer Batten. Een strijk kwartet bracht hierna een Allegro Spi- rituoso, adagio en menuetto van Haydn ten gehoore. Als slotnummer voor koor en orkest met soli werd uitgevoerd het 4e Recitativ und chor uit de „Schöp- fung" van Haydn. Een woord van lof mag den solisten niet onthouden worden. Na afloop werd als bewijs van waardee ring den directeur namens de leden der vereeniging een bloemstuk aangeboden. SLUIS. De Vereeniging „Volksonder wijs" hield haar jaarvergadering in het hotel van den heer M. Sandersde Paauw. De voorzitter, de heer H. M. Kerpe- stein, heette het kleine aantal aanwezi gen welkom en vond het jammer dat niet meer leden aan den oproep hadden gehoor gegeven. In een kort woord werd de vroegere secretaris, de heer P. J. Babijn, herdacht en 'n woord van waar deering voor de nauwgezette uitvoering van zijn ambt is hier wel op zijn plaats. Tot secretaris werd benoemd de heer G. Beun. Tot bestuursleden werden de heeren Tj. van der Werff en P. de Hullu bij acclamatie herkozen. Het batig saldo bedroeg 18. Door vertrek waren een 5-tal leden van de vereeniging afgevallen, doch ge lukkig hebben we weer drie nieuwe, zei- de voorzitter. In de Zaterdagmiddag in hotel Cen tral te Goes gehouden jaarvergadering van de vereeniging De Zeeuwsche Pers heeft de voorzitter dr. S. S. Smeding een rede gehouden over het onderwerp: „Onder en boven de scheidslijn", d.w.z. de lijn tusschen het tekstgedeelte der bladen en de advertentiekolommen. Om deze grens vindt namelijk een voortdu- renden strijd plaats, aldus spr., een strijd, die den laatsten tijd weer meer belangstelling vraagt dan voorheen. De scheidslijn loopt tusschen de van redactiewege den lezer verstrekte en overigens belangelooze berichtgeving en de van adverteerderswege den lezer ge dane mededeelingen van zakelijken en anderen aard, waarbij de adverteerder een min of meer overwegend belang heeft. In theorie is deze grens afgebakend en onoverschrijdbaar; in de werkelijk heid is de grens echter betrekkelijk en er loopen verschillende verbindingsdra den over en weer. Het is beier, de on houdbare theorie van de volstrektheid dezer grens te verlaten en de werkelijk heid in zake deze scheidslijn te onder zoeken en vast te stellen. We vinden dan reeds dadelijk boven de scheidslijn de zoogenaamde reclames of ingezonden mededeelingen, welke betaalde publiciteit zijn. Indien en voor zoover deze I.M. door hun vorm, zet wijze, en/of door de toevoeging (Ingez. Med.) duidelijk blijken niet tot den re- dactioneelen tekst te behooren, bestaat hier geen enkel gevaar; het komt er, voorzoover de goede zeden in de jour nalistiek aangaat, slechts op aan dat de lezer nimmer behoeft te twijfelen of hij bona fide redactioneele mededeelingen, dan wel betaalde publiciteit voor zich heeft. Spr. meent, dat de Nederlandsche journalistiek deze fiere vlag nog in top mag hijschen, dat met geld betaalde ten dentieuze berichtgeving in ons land niet voorkomt, dat de Nederlandsche jour nalist niet omkoopbaar is. Het is echter nadrukkelijk eisch, zoo wel van beginsel als van taktiek, dat be taalde publiciteit te allen tijde als zoo danig kenbaar zij, in de eerste plaats voor de standing der bladen zelf, ver volgens, op den langen duur, ook voor den adverteerder. Want de reclame- psychologie leert onder anderen, dat het nimmer goed werkt den klant bij den neus te nemen. Vervolgens wijdde spr aandacht aan het euvel der vermomde advertenties, welke als berichten onze redactioneele kolommen dreigen binnen te dringen, zoo door overheden als door particu lieren en zakenlieden daartoe aangebo den. Er loopen echter nog meer draden over de scheidslijn henen. Zoo bestaat er wel degelijk een, zij het dan zeer los, verband tusschen advertentie en ver slag: een vereeniging bv., die de adver tentiekolommen eens dagblads niet van noode heeft voor haar publiciteit, zal toch kwalijk voor haar verslag plaats ruimte kunnen vergen, althans niet, in dien dit verslag alleen voor de vereeni ging van belang is, algemeen journalis tiek belang echter ontbeert! Omge keerd kan een, zij het dan zwak, ge- voelsrecht op een verslagje soms ont leend worden aan een geplaatste adver tentie, al dient hier de redactie tenslot te volstrekt souverein te blijven ten aanzien van vorm, lengte en zelfs, als puntje bij paaltje komt, ten aanzien van de al-dan-niet opname. Ook de berichten, afkomstig van, of verband houdende met, de groote ad verteerders, vergen voortdurende waak zaamheid. Spr. meent, dat, al zal de re dactie geneigd dienen te zijn een be paald en overigens behoorlijk verzoek van een grooten adverteerder eenigs- zins anders te beschouwen dan een ver zoek van een brutaal man, die nimmer adverteert en desondanks reklame-per- verslagje vraagt, hier niettemin nimmer meer dan welwillendheid gevraagd, nim mer ook maar tittel noch jota geëischt kan worden. Spr. is van oordeel dat ook hier de Nederlandsche journalistiek, on der soms moeilijke omstandigheden, zijn mannetje staat, de welwillendheid nim mer over de schreef van de verantwoor delijkheid tegenover lezer en geweten gaat. Tenslotte wijst spr, op de zoogenaam de berichtjes die van adverteerders af komstig zijn. Dit is in beginsel bepaald een fout ding: vermomde ingezonden mededeelingen, onbetaalde en niet als zoodanig kenbaar is de juiste begrips bepaling ervan. Toch kan men hier niet immer „neen" zeggen: door zoodanige mededeelingen dan echter duidelijk ken baar te maken als afkomstig van den adverteerder,: is het grootste gevaar bezworen. De dusgenoemde redacti oneele verwijzing naar een advertentie is welhaast nog erger onding, berustend op de misvatting, dat een advertentie toch niet gelezen zou worden, en de op dracht tot plaatsing eener advertentie eenig recht op zulk een verwijzing zou geven. Desgelijks bijna de redactioneele aanbevelingen voor liefdadige zaken en dergelijke; ook hier gelde dus Goethes woord „In der Beschrankung zeigt sich erst der Meister Met een aantal aanhalingen uit oude couranten, van 1758 af, toonde spr. aan, dat reeds bijna twee eeuwen lang de strijd om deze scheidslijn met afwisse lend succes door de beide partijen ge voerd wordt; in sommige opzichten werd vroeger gereed gead'verteerc waarvoor men thans redactioneel gast vrijheid vraagt, in andere tijden werden wel eens zaken redactioneel opgenomen waarvoor men thans betaald publiciteit maakt. Maar het beginsel der scheiding tusschen tekstgedeelte en advertentie kolommen heeft van den beginne af aan gegolden en geldt nu nog. Moge de toe passing wisselen, zoo besloot -spr., laat ons het beginsel door alle stormen henen hoog houden, zoowel in het be lang der couranten als ook in het alge meen belang. DE NEGUS HEEFT DEN MOED NOG NIET OPGEGEVEN. Dat zegt hij tenminste. In een onderhoud met een vertegen woordiger van Havas heeft Haile Selas sie die thans te Bath (Engeland) woont, verklaard dat hij en Abessynië al hun hope op den Volkenbond blijven stellen, want, hoewel zij groote teleurstellingen hebben moeten aanvaarden, weigeren zij te gelooven in de volledige vernietiging der beginselen, waarvan 't Handvest de uiting is. Ten aanzien van den dood van Ras Desta verklaarde de Negus, dat deze niet zou moeten worden beschouwd als het teeken van het einde van den te genstand van het Abessijnsche volk. De ze tegenstand is werkelijk nationaal en algemeen en is van grooter omvang dan enkele haarden van tegenstand tegen den aanvaller. De aanslag op Graziani bewijst wel, dat zelfs in Addis Abeba de aanvaller niet veilig is. In de hoofd stad is de oppositie nog verdekt, doch op enkele kilometers afstand van de stad toont zij zich openlijk. De correspondent van Havas stelde den Negus enkele vragen over de wijze waarop deze tegenstand is georgani seerd, waar.op de Negus antwoordde: „De meest elementaire voorzichtigheid en de ondervinding in het verleden op gedaan, leggen mij de verplichting op, tenaanzien van dit punt de grootste re serve in acht te nemen. Ik moet mij hoeden voor elk woord, dat het leven zou kunnen kosten aan duizenden van mijn onderdanen.' De Negus herinnerde hier aan hetgeen geschiedde, toen hij het bestaan onthulde van de regeering te Gore. De Negus voegde hieraan toe dat de Volkenbond Abessynië nog kan redden. Men moet intusschen niet vergeten dat het Abessijnsche volk lijdt en strijdt voor zijn onafhankelijkheid. De dag zal komen, dat Engeland en Frankrijk de eerbiediging van hun belangen zullen moeten verzekeren. In afwachting hier van zal de strijd worden voortgezet in het kader van den Volkenbond. Abes synië zal vertegenwoordigd zijn op de komende vergadering van den bond en zal zich gelukkig achten te kunnen stemmen voor de toelating van Egypte, dat tot nu toe een vriend van Abessy nië is geweest, tot den Bond. Tenslotte verklaarde de Negus naar Europa te zijn gekomen om zijn land te verdedigen. Zoodra de omstandigheden het toelaten zal de Negus zich naar Frankrijk begeven. EEN BEROEP VAN MINISTER PRESIDENT VAN ZEELAND OP DE BEVOLKING. Minister-president Van Zeeland heeft Zaterdag een „beroep op alle goede burgers" gepubliceerd, waarin hij er aan herinnert, dat hij z'ch steeds buiten de partijen houdt en besloten heeft zich voor de op 11 April te houden tus- schentijdsche verkiezing cyandidaat te la ten stellen, omdat hij het zijn plicht acht. „Iemand", aldus Van Zeeland, ,.is voornemens de kalmte, waarin "het land zich verheugt, en waaraan het behoef te heeft, te verstoren om het doeltref fende en gelukkige optreden van 'n re geer ng van nationale eenheid en ver nieuwing te belemmeren en onze staatsinstellingen aan te vallen. Iemand haakt er naar bij ons een regiem van ge weld in te stellen, dat in strijd is met ,al onze tradities." De mmster-president verklaart den kiezers de gelegenheid te hebben willen geven op ondubbelzinnige wijze hun keuze te doen tusschen het eerbiedwaar dige regiem van alle groote nationale tradit'es en den slaaf van aan het bui tenland ontleende methodes. Degrelle v,an zijn kant protesteert in zijn blad „Pays Reël" tegen de geweld daden, waaraan rexisten in de bijeen komsten te Saventhem en Vorst zouden hebben bloot gestaan. CRITIEK OP DUITSCHE LEXICON. Op bijzonder scherpe wijze wordt door de Weensche bladen critiek uitge oefend op sommige artikelen in de nieuwe uitgave van „Mayers Kohversa- tions Lexicon". Volgens het Neue Wie ner Tageblatt" geeft de encyclopaedic een vafschen datum op voor den dood van Dolfuss en een onjuisten naam van den moordenaar waarvan een so cialist wordt gemaakt. Voorts wordt beweerd, dat de orde der broeders van barmhartigheid zich heeft doen kennen door verdorven zeden. Het genoemde blad keert zich tegen de geheele we tenschap van het nationaal-social stisch Duitschland en schrijft: „Vroeger schitterde Duitschland door de nauwkeurigheid van zijn encyclo- paedieën. Dat alles is niet meer. Waar heid en nauwkeurigheid hebben plaats gemaakt voor propaganda en dreigen in Duitschland de waarde der weten schap te ruïneeren." Het blad eischt 'n streng verbod van de encyclopaedic in Oostenrijk. De „Neue Freie Presse" kenmerkt hoewel het blad in Duitschland toege laten is, de houding der enclyclopaedie als een buitengewoon ernstige en voor normale geesten onbegrijpelijke ontspo ring. Geweldige sneeuwval. Het ononderbroken neerdalen van groote hoeveelheden sneeuw heeft het spoorwegverkeer in Zweden groote vertragingen bezorgd. Het autover keer in een groot deel des lands moest stopgezet worden. Hooge sneeuwmuren blokkeeren de wegen. Soms zijn de auto's geheel ondergesneeuwd. In Stock holm sneeuwde het gister al vijf dagen achtereen, zonder ophouden. VOETBAL. AjaxGo Ahead 21, Ajax is de kampioenscompetitie be gonnen met een kleine overwinning op Go Ahead. Een verschil van één doel punt. Voor het grootste deel van den speeltijd en vooral in de eerste helft, heeft men een strijd tusschen de voor hoede en middenlinie van Ajax en de achterhoede van de Oostelijke kampi oenen te zien gekregen. Ajax speelde onmiddellijk een zeer aanvallend spel, dat snel en doortastend was. De Amster dammers toonden over een betere bal behandeling en meer techniek in het al gemeen te beschikken. De verdediging van Go Ahead heeft het zwaar te verantwoorden gehad. Maar zij heeft zich goed van haar taak gekwe ten. Het was jammer, dat de andere dee- len van de Go Ahead-ploeg, de midden linie en de voorhoede, zooveel minder waren dan hun verdediging. Vooral over den aanval valt weinig goeds te zeggen. In de eerste plaats was het plaatsen ho peloos slecht. Bovendien bleek geen der aanvallers over een werkelijk gevaarlijk schot te beschikken. Het eerste half uur bleef Ajax sterker, veel sterker, en het wekte verwondering, dat dit niet in doel punten tot uitdrukking kwam. Pas vijf minuten voor de rust loste Looys een hard schot, waarnaar Halle, misschien doordat zijn uitzicht belemmerd was, niet vroeg genoeg sprong. Het leer schoot door en kwam in den uitersten hoek van het doel terecht. (10). Na de hervatting zat Go Ahead wat feller op den bal. De middenlinie liet haar verdedigingstactiek een oogenblik varen en inderdaad bracht dit succes. Reeds na vijf minuten bracht Koopman Jr. de partijen op gelijken voet. Zoo moest Ajax opnieuw trachten zijn meerderheid in cijfers aan te toonen. Na een half uur bracht Stam den bal op, gaf over aan Schubert, die zijn ploeg op nieuw de leiding gaf (21). Hiermede kwam het einde. De middenvoor van Go Ahead, Eek huis, trapte bij een botsing na, terwijl de bal al veertig of vijftig meter verder was. Dr. Van Moorsel zond Eekhuis naar de kleedkamer. Be QuickFeijenoord 32. De Noordelijke kampioenen hebben gisteren bewezen, dat er in deze land- competitie allerminst met hen zal zijn te spotten. Eigenlijk was er voor de rust slechts één ploeg die voetbalde en dat was Be Quick. Ongetwijfeld was de spelopvatting van de Be Quick-ploeg een veel betere. Kon de Be Quick-defensie den Feijenoord- aanval met haar te korte passes en wei nig schotvaardigheid geheel in bedwang houden, de middenlinie kon haar aanval lende taak daardoor ten volle ten uit voer leggen en in den Groningschen aan val werd met open spel telkens de grondslag gelegd voor een doelpunt. Aangevuurd door de talrijke suppor ters bleef Be Quick voor rust dominee- ren en de Feijenoord-ploeg werd meer en meer uit het lood geslagen. Geheel anders was het spelbeeld ech ter na de rust. Steeds kwam Feyenoord opzetten Be Quick moest alle zeilen bij zetten om den verkregen voorsprong te behouden. De gasten-aanval bleek in die periode echter weinig schotvast. Feijen oord bleef steeds sterker maar doelpun ten waren duur. Het eerste doelpunt voor Be Quick ontstond na een vrijen schop waaruit Wilkens inkopte (10) Toen er een half uur gespeeld was vergrootte mid- voor Blijham de score (20), terwijl in de laatste minuut voor de rust Blijham Sr. met een hard schot Van Male weer passeerde (30). In de tweede helft was reeds 25 min. gespeeld toen Vente voor Feijenoord het eerste tegenpunt maakte (31). Kort tegen het einde bracht Linssen den eindstand op 32. Op het Gemeentelijk Sportterrein te Middelburg speelde Zaterdagmiddag' voor de wintercompetitie van den Z.K.B., Swift I tegen Madjoe I, Swift kreeg van de Vlissingsche korfballers een groote nederlaag te slikken. Niet minder dan acht maal wisten de dames en heeren van Madjoe den korf te vinden, terwijl Swift daar geen enkel punt tegenover kon stellen. Deze groote nederlaag van Swift is wel in de voornaamste plaats te wijten aan het slechte doelen. Dat liet veel te wenschen over. Bovendien wis ten de Swift-menschen zich ook geen doelkansen te scheppen. Nu dient even wel gezegd, dat Swift met enkele ballen op den korf bepaald pech had. Een of twee tegenpunten was zeker voor de Middelburgers verdiend geweest. Te meer daar de beide partijen in het veld even sterk waren. Swift had evenveel perioden waarin haar aanval aan het werk werd gezet, als Madjoe. Doch, als gezegd, Madjoe wist de kansen te schep pen en te benutten en daar ontbrak het bij Swift aan. Opgemerkt moet voorts worden, dat Madjoe eenige zwaar ge dekte doelpunten heeft gemaakt. Verder maakte de Swift-verdediging eenige fou ten die Madjoe met doelpunten afstrafte. Nu valt er voor de Swift-menschen wel een kleine verontschuldiging, vooral voor hun onvoldoende doelen, aan te voeren. Het slechte weer van de laatste maanden had voor Swift alle oefeningen op haar veld onmogelijk gemaakt, terwijl het eveneens vele weken geleden was, dat zij haar laatsten wedstrijd speelde. Dit alles bleef niet zonder nadeeligen in vloed. Swift heeft dit ook begrepen, want zij heeft thans de beschikking gekregen over het gymnastieklokaal van de scho len in de Verwerijstraat teneinde daar ernstig te gaan trainen, en dan wel aller eerst in het scheppen van doelkansen en het doelen zelve. De krachten bij Swift zijn wel aanwezig, maar het is thans zaak deze krachten te ontplooien. De eerste aanvallen waren voor Swift. Echter haar meerderheid uitte zich te veel in het kort houden van het spel en het niet scheppen van doelkansen. De Madjoe-verdediging kon dan ook steeds het spel verplaatsen. Al dadelijk bij den eersten aanval van Madjoe bleek dat de Vlissingers veel gevaarlijker waren. Na 8 min. spelen volgde reeds het eerste punt door Van de Vliet (01). Langen tijd ging het spel op en neer, waarbij echter Madjoe de meeste doelkansen schiep. Toch duurde het nog bijna een kwartier voordat wederom Van Vliet den stand op 02 bracht. Na de vak wisseling had Harinck een paar maal pech doordat de bal op den korf terecht kwam. Na 35 min. was het mej.Westland die den voorsprong vergrootte. (03). In de tweede helft was het spel aan beide zijden minder vlot en ook het tem po daalde. Het was weer mej. Westland die na 13 min. een punt aan de score toevoegde (04). Na de vakwisseling bleef 't hetzelfde spelbeeld. Na een half uur vond mej. De Koning kort achter elkaar tweemaal den korf (06). De daarop volgende vakwisseling bracht weer den sterksten aanval van Madjoe. Thans was het Duns die met twee doel punten den eindstand op 08 bracht. Swift II—HBS 0—1. Deze wedstrijd kenmerkte zich door enthousiast spel van HBS en een slap spel van de Swift-reserves, enkele uit zonderingen daargelaten. Het was goed te zien dat Sw ft II in geen 2 maanden heeft kunnen spelen en oefenen. Alléén door de beide aanvalsvakken werd goed gespeeld. Jammer was het dat_ HBS door aanvoerder Wisse het eenige en tevens winnende doelpunt maakte door een groote blunder van de Swift-verde diging. daar andere mooie doorbraken van Wisse een beter lot hadden ver diend. Doch ook de Sw'ft-aanvoerder Crucq kon geen succes behalen met zijn vele op de mand gerichte schoten. De aanval van Swift was zeer gehandi capt door het ontbreken van de twee de dame, zoodat de eenige Swift-dame H. Ouwerkerk handen vol werk kreeg, wat haar uitstekend afging. Meermalen zag zij kans zich van de beide HBS-da- mes vrij te maken. Niettegenstaande Sw ft II het meest in het bezit, van den bal was, is de overwinning van HBS toch verdiend door haar vasthoudend en enthousiast spel. De HBS zijn in de laatste maan den veel vooruit gegaan, welLcht een gevolg van de goede le'ding bij de trai ning. van geadverteerde of te advertcerer. ver gaderingen, voorstellingen, uitvoering»??, - andere bijeenkomsten MIDDELBURG, MA 15 Mrt Dl 16 Mrt, Prop. Filmav. Coöp. Vrou wenclub „Vooruit"; St. Joris. GOES. MA 15 Mrt Dl 16 Mrt ALGEMEEN. MA 15 en Dl 16 Mrt. Prop, Av. Vara afd. Vliss. „The Ramblers" enz. Con cert Geb. te Vliss. 20,00 h. Dl 16 Mrt. Alg. Verg. Boerenleenb. te Veere Camp. Toren 14,00 h. Elec, Drukkerij G, W. den Boer, M'burg

Middelburgsche Courant | 1937 | | pagina 6