ais 's GRIEP fe, dnitqt |3l —m j^/77/^7^y7j@t i SiroopFamel P ZEELAND. SPORT. MIDDELBURG. WALCHEREN. ZUID-BEVELIMB. Uil de Hidi't 'I urgsche Courant! van vóór vijftig jaar. c- c I mS^Êk \nrlrnmt Xirnnn hnmol voorkomt Siroop Famel ernstige gevolgen, doet hoesf bedaren, maakt het slijm los! Vraagt het oordeel van Uw dokier I Bij Apothekers en Drogiftten groote flacon kleine flacon f 1.1 5 (Ing. Mea.i kig dan ook de alsnog gewijzigde stem ming van ons volk. Er is nog nooit een oorlogsschip op stapel gezet, waarvoor zooveel belangstelling voor bestond, als voor de „Ruyter". Spr. critiseert ver volgens de houding der n.s.b. in defen sie-zaken (in „Volk en Vaderland' is nota bene smadelijk over de „De Ruy ter" geschreven). Spr. wees op de strategisch belang rijke ligging van ons land, waardoor een buitenlandsche mogendheid waren we niet gewapend bij oorlog wel ge noodzaakt zou zijn, ons land te bezet ten. We moeten paraat staan om, zoo noodig, den eersten stoot op te vangen en ais er steun is gekomen nog een factor van beteelcenis te zijn. Spr. bracht hulde aan minister Co- lijn voor den spoedigen aanleg van ka zematten en hun voorloopige bezetting met politietroepen. Spr. drong aan op verschillende andere, spoedige materi aalvoorzieningen. Spr. is verheugd dat over het geheel de laatste manoeuvres goed zijn geslaagd. Meer geoefendheic der onbereden troepen is echter stellig noodig. Op de voortdurend toenemende beteekenis der luchtmacht vestigde spr. de aandacht. We heben vee te weinig vliegtuigen. Hun aantal moet loopen in de drie cijfers. Spr. wil verlenging van den oefentijd en een grooter contin gent. Spr, gaf een leening in overweging, met laag rentetype, voor defensie-doel einden. Spr. is overtuigd dat die leening zou slagen. Wat in Engeland en Zwit serland mogelijk is, zou thans in Neder land ook kunnen, psychologisch van groote waarde zijn en in het buitenlanc een voortreffelijken indruk maken. De achterstand bij onze defensie is beschamend groot. Zoolang wij een Zuiderzee kunnen droogleggen, kunnen we ook een behoorlijke defensie finan cieren. De heer Van Sasse v a n (J s- s e 1 t (r.k.) sloot zich aan bij de hul de minister Colijn gebracht voor wat deze voor onze defensie heeft gedaan Bijzonder wees spr. op de erkentelijk heid in de zuidelijke provinciën. De heer Werker (v.d.) zeide, dat Nederland een apparaat in handen moet hebben om zich te kunnen verdedigen tot er hulp komt. De heer Molt maker (s.d.) voel de zich verantwoord over de houding der soc. democraten t.a.v. de defensie in het verleden. Spr. kwam op voor een betere rechts positie van het personeel der Hem brug. Wat betreft de houding der re geering t.o.v. de ambtenaren, ressortee- rende onder defensie, is er eenige voor uitgang. Spr. wil meer aanstelling in vast dienstverband. Minister Colijn aan het woord. De minister van defensie a.i., de heer C o 1 ij n beantwoordde de verschillen de sprekers. Wat een afzonderlijke belasting van de wapenfabrikanten betreft, de sop is de kool niet waard, want die zijn er in Nederland vrijwel niet. Spr. vestigde er de aandacht op, hoe- vele militaire vliegtoestellen reeds in Nederland zelf zijn besteld of gebouwd Er is gevraagd of de bewapening v,*in Duitschland speciaal voor Nederlan meer gevaar beteekent. Het toenemnd gevaar is aldus spr. 'n gevolg niet alleen van de Duitsche bewapening doch van de bewapening allerwegen en van de toemende internationale spannin- De vergelijking van de gelden voor de drooglegging der Zuiderzee met die voor de defens e, is niet juist. In het eerste geval wordt een concreet iets geschapen, waarvan de waarde op den duur nog toeneemt. De meer algemeene defensie-aangele genheden besprekend, zeide spr., dat, na den wereldoorlog' men zich eenigen tijd heeft overgegeven aan een pacifist! schen droom. Doch daarna, door de maatregelen van verschillende landen om een inval in hun land te voorko men, is de pos tie van ons land een geheel andere geworden. Nederland zon de piaats kunnen gaan innemen die Bel gië eeuwenlang innam: het slagveld te worden van Europa. Kunnen we di< voorkomen, dan is het onze plicht dat te doen! Voor zooveel het pleidooi van den heer Van Embden ging tegen den waan zin van den modernen oorlog, is het merkwaardig goed geslaagd en heeft 't ook op spr. indruk gemaakt. Doch dat bij de inspanning der andere landen Ne derland, ondanks zijn pogen, zijn ach terstand bij de bewapen ng zou zien vergrooten, moest spr. ontkennen. Zou den de gevolgen voor Nederland, van den modernen oorlog anders zijn, als Nederland niets doet? Wordt dan de kans vergroot dat de oorlog niet op en boven Nederlandsch gebied wordt uitgevochten? Vergeet de heer Van Embden dat een leger van een klein land de schaal kan doen overslaan ten gunste van een der beide groote, strij dende partijen? De ervaring heeft hier leering gegeven. Zoowel Von Moltke als Ludendorff hebben zich door de vrees dat het Nederlandsche leger bij de tegenpartij zou komen, laten weer houden, ons land aan te tasten. Dit zijn feiten, die niet te ontkennen zijn- Op een niet-goed-functioneerenden i Volkenbond kunnen we ons vertrouwen niet stellen. We zullen in geval van nood eenige dagen zelf staande moe ten kunnen blijven en ons de hulp van anderen waardig maken. D't doet men niet, door bij de pakken neer te gaan zitten. In 1936 en 1937 zijn er extra-maatre gelen voor 83 millioen getroffen. Spr noemde een aant,al van die en van an dere maatregelen. Er is een permanen te bewaking der toegangswegen van ons land. Dag en nacht is er een waarschu wingsdienst aan de grens. De kazemat ten aan de Zuid- en Oost-grens, 44 'r getal, zijn op 2 na voltooid en bezet Voorbereidingen zijn getroffen om buiten de mobilisatie om zeer spoedig een troepenmacht van 25,000 man bij de grenzen te hebben. Spr, somde op, wat er gedaan is en wordt voor aanschaffing van infanter'e en ander geschut, mitrailleurs, pantser wagens, voor den vlieédienst. Elke sol daat heeft een modern gasmasker. Een wetsontwerp betreffende een derde her halingsoefening en verlenging van diensttijd voor de zeemilit'e is bij de Tweede Kamer. Het is verkeerd, op de eene begroo ting weinig en op de volgende heel veel aan te vr,agen. Er moet een schema zijn voor geleidelijkheid. Dwaasheid zou het zijn, te meenen, dat Nederland of Indië onaantastbaar konden worden gemaakt voor eiken aan val. Wel kunnen we alles doen om zoo veel mogelijk te zorgen, dat de oorlog buiten onze grenzen blijft. D't is een landsbelang van de eerste orde. Spr. is bereid, tot de grens te g'aan van het financieel mogelijke, maar ook niet ver der. En zulks in de hoop dat de we reld alsnog tot bezinning zal komen. De heer M e n d e 1 s (s.d.) zeide dat de soc. dem. niet deelgenomen heb ben aan het debat. Zij zullen hun stem aan de begrooting onthouden, hoezeer ze constateeren dat de m'nister weer stand biedt aan den aandrang der ul tra-militaristen. De begrooting werd aangenomen met 25 tegen 9 stemmen (tegen de soc. dem en van de vrijz. dem. de heer Van Embden). Verhooging defensie-uitgaven Ned.-Indië. Aan de orde waren vervolgens de wetsontwerpen Wijziging en verhooging van het der tiende hoofdstuk der rijksbegrooting voor 1936 (defensie-uitgaven Neder- landsch-Indiëj en de begrootingen van het defensie fonds, het vestigingsstelsel en het staats bedrijf der artillerieinrichten voor. 1937 Ze werden zonder debat en z.h.s. aan genomen. De vergadering werd hierop verdaagd tot ,a.s. Dinsdag. Medische Sportkeuring. Naar men zich zal herinneren, werd verleden jaar besloten tot oprichting van een bureau voor medische sport keuring, gevestigd te Middelburg. De bedoeling was zoowel te Middelburg als te Vlissingen een keuringsgelegenheid voor de sportbeoefenaren of -beoefe- naarsters open te stellen. Tengevolge van tal van onvoorziene omstandighe den moest de opening van deze keu ringsgelegenheden steeds worden, uitge steld. Gisteren nu heeft de keuring te Mid delburg een aanvang genomen. Drie athleten en een voetballer hebben zich aan de keuring onderworpen. Naar men weet zal nu voortaan voor de athleten de keuring verplichtend zijn, daar zij zonder goedkeuringsbewijs niet op wedstrijden zullen mogen uitko men. KORFBAL. Wedstrijdprogramma Z.K.B. De competitieleider van den Z.K.B. heeft voor de maand Maart het volgende programma vastgesteld. 6 Maart: ZeelandiaMadjoe I, Swift I T.O.G.O., E.W.W.— Madjoe II, V.M.S. V.Seolto. 13 Maart: Swift IMadjoe I, Madjoe TI—E.W.W., Swift H—H.B.S, Seolto— Rapide, 20 Maart: Madjoe IT.O.G.O., Swift II—Concordia, E.W.W.—HjB.S., V.M. S.V.Rapide. 27 Maart: Concordia—Madjoe II. Bij Kon. besluit is benoemd tot ont vanger der registratie en successierech ten te Zaandam, W. Ritman, ontvanger der registratie no. 2 en domeinen, te vens bewaarder van de hypotheken, het kadaster en de schéepsbewijzen alhier. Chr. Kweekschoolvereeniging, Men schrijft ons: Donderdag had alhier in de bovenzaal van „de Vergenoeging" de 3e jaarlijksche uitvoering plaats van de Chr. Kweek- schoolvereen ging „Animo". Een pro gramma vol afwisseling werd afgewerkt. De zangclub onder de bekwame leiding van haar dirigent den heer M. Polder man liet zich verschillende malen hoo- ren. Bij de club voor volksdansen viel een groote vooruitgang te constateeren. Een drietal volksdansen werd uitgevoerd on der leiding van mej. Cath. Dronkers op de p'ano bege eid door mej'. J. Verhage. Verder werd nog een klucht opgevoerd „De Vermageringskuur", welke evenals het blijspel „Als een Kwartel" zeer in den smaak viel. Regisseur was de heer P. Bouwense; er werd voortreffelijk ge speeld We kregen ook nog enkele num rners voor piano en viool. Met blijdschap mag vastgesteld wor den, dat er onder onze aanstaande on derwijzers en onderwijzeressen op aller lei gebied goede krachten schuilen. Ook van de zijde der ouders was er belang stelling' voor dezen avond, verder waren er enkele bestuursleden der school, en haast alle leeraren. De eere-voorzitter, dr. K. Huizenga, directeur der Chr Kweekschool sloot de vergadering. INDUSTRIE- EN HUISHOUDSCHOOL. De Vereeniging Industrie- en Huis houdschool alhier heeft Vrijdag in het schoolgebouw aan het Molenwater haar algemeene vergadering gehouden, onder leiding van mevr. L. AlbertsSalberg, De secretaris-penningmeester, mr. J. H. C. Heijse, deelde in zijn jaarverslag mede, dat op 1 Januari 1936 de school 174 dagleerlingen telde, verder 2 op de cursussen voor meergegoeden en 67 op de avondcursussen, totaal 243. In het voorjaar namen 6 leerlingen deel aan de cui sussen voor meergegoeden en 63 aan de vervolgavondcursussen in lingerie en costuumnaaien enz. Totaal is dus ge durende het schooljaar 19351936 on derricht gegeven aan 312 leerlingen. Aan het einde van het schooljaar ont vingen 17 leerlingen een diploma voor huisnaaister, 12 voor hulp in de huis houding en 3 voor costuumnaaister. Bij het begin van den cursus 19361937 waren 172 leerlingen voor volledig on derwijs ingeschreven, van wie van bui ten Middelburg 71 nml. Vlissingen 26, Koudekerke 11, Souburg 12, Seroos- kerke 3, St. Laurens 1 Grijpskerke 4, Arneniuiden 2, Vrouwenpolder 3, Veere I, Nieuw- en St, Joosland 2; Westkapel- le 1, Ritthem 1, Zoutelande 1, Terneu- zen 1, Zierikzee 1. Er waren 26 leerlingen vrijgesteld van het betalen van schoolgeld. Aan de cursussen voor meergegoeden namen toen 8 leerlingen deel, voor de avond cursussen meldden zich 76 leerlingen aan. Ook op 31 December was het totaal aantal, leerlingen 172. Een der leerares- sen vroeg en kreeg in den loop van het jaar ontslag. Een schooltentoonstelling is dit jaar niet gehouden. De leerlingen van sommige klassen woonden lezingen of filmvertooningen bij of bezochten ge zamenlijk tentoonstellingen. Mr. J. H. C. Heijse nam ontslag als bestuurslid. In zijn plaats koos de ver gadering mr. P. van Empel, die ook mr. Heijse als secretaris-penningmeester zal opvolgen. „INDRUKKEN VAN HET VREDESWERK TE GENèVE." G'steravond hield de afdeeling Mid delburg van de Vereeniging voor „Vol kenbond en Vrede" een matig bezochte openbare vergadering in hotel „De Burg", onder voorzitterschap van mr. M. W. G. v,an der Veur. Spreekster was mevr. O, van Vloten-jkvr. Van den Bergh met als onuerwerp: „Indrukken van het vredeswerk te Genève", zulks aan de hand van een groot aantal lichtbeelden. Spr. zeide geheel onder den invloed van de sfeer van vertrouwen in het Volkenbondswerk, dat te Genève be staat, gekomen te zijn. Het is zoo jam mer, dat men bij thuiskomst dan weer een groote lauwhe'd ontwaart als een gevolg van de groote onbekendheid met hetgeen te Genève wordt verricht. Het Volkenbondswerk staat nog' aan 't begin. Het is dan ook niet te begrijpen, dat men meermalen onbillijke critie^ hoort, Spr. lichtte de Vólkern bonaswerkzaamheden naaer toe en zeide vervolgens, dat men de jeugd het mooie h:ervan moet bijbrengen en verder on vermoeid de vredesidee propageeren. Spr. wekte de leden op ieder jaar min stens één nieuw lid van Volkenbond en Vrede aan te brengen. Men moet te- samen veel bloed wreken, doch niet met het zwaard, doch door propaganda voor de Vredesgedachte. Na de pauze bood mr. v. d. Veur namens het bestuur mevrouw Van Vlo ten een mooi bouquet aan en gaf daar op gelegenheid tot het stellen van vra gen, waarvan door enkele aanwezigen gebruik werd gemaakt. Mr. v. d. Veur heeft de spreekster daar na dank gebracht. AAGTEKERKE, Donderdagavond ver gaderde de Landbouw Vereeniging „He pt Elkander" onder voorzitterscahp van den heer L. de Visser. Uit het jaarverslag van den secretaris bleek dat het aantal leden 73 bedraagt, en uit het verslag van den penning meester, dat er over 1936 een nadeelig slot was van f 12. Medegedeeld werd dat in het afgeloopen jaar een nieuwe aard- appe.sorteerder was aangekocht. Beslo ten werd de geitenvereeniging een bij drage te verleenen van f 2,50 en de plaatselijke koeienkeuring f 5 Bij de rondvraag werd nog opgemerkt dat de kalksalpeter wat hard en grof was. Verder werd nog gesproken over 't denkbeeld een controle- en stierenver eeniging op te richten. Van de zijde van het bestuur werd ge wezen op het groote nut van dergelijke vereeniging, doch bij de aanwezige leden bleek geen animo te zijn. Getracht zal worden verdere stappen in de richting te doen. RITTHEM. De vereeniging voor Christelijk Lager onderwijs hield Don derdagavond haar jaarvergadering. In zijn openingswoord wees de voor zitter op het groote voorrecht in ons land voor de bijz. scholen door het on belemmerd gebruik van den Bijbel. Het jaarverslag van den secretaris getuigde van den bloei der school. De penningmeester sloot zijn boeken met een goed slot. In de plaats van den heer J. Leijn- se, die niet herkiesbaar was, en van den heer M. Hoogesteger, die ontslag nam, werden resp, gekozen de heeren W. Cevaal en K. de Visser. Herbenoemd werd het aftredend lid A. F. Meijers. Aan de heeren Lijnse en Hoogesteger werd dank gebracht voor 't geen zij voor de school van de oprichting af gedaan hebben. Het hoofd der school hield daarna een lezing over de waarde der Bijbelsche geschiedenis, waarop eenige bespreking volgde. HANSWEERT. Het bergingsvaartuig „Phyllis Hudson" is van hier naar Vlis singen vertrokken om te trachten aldaar op de reede een anker te visschen het welk is verloren door de boot „Pala- ja". Het door den Rijkswaterstaat op geruimde wrak van het schip „Monte Leono" is Donderdag door den burge meester van Waarde verkocht aan een firma uit Bergen op Zoom. Bij het binnenkomen van de haven is het schip Waal op den Oostberm al hier omhoog gevaren en blijven zitten. De sleepboot „Jan Borluut" heeft het schip vlotgebracht en in de haven ge sleept. Daar het schip oogenschijnlijk geen schade had, is de reis inmiddels voortgezet. DE INSTALLATIE VAN BURGEMEESTER SANDBERG TOT ESSENBURG. KRABBENDIJKE. Na de installatie- reite van wethouder De Kok, gister in ons blad nog opgenomen, nam jhr. mr. Sandberg tot Essenburg het woo-d en betuigde allereerst zijn dank aan God, die hem op deze plaats stelde, en voorts aan degenen, die aan zijn benoe ming medewerkten. Spr. wees er voorts op, dat de taak van 'n burgemeester 'n veel-omvattende ;'s, dat hij gemeentelijk orgaan is en tevens het centrale gezc g vertegenwoordigt, terwijl gemeentelijk en lands belang niet altijd parallel loo pen en het gemeentelijk belang' vaak voor het landsbelang moet wijken. In de eerste plaats moet de burgemeester echter de vertrouwensman zijn van de inwoners van zijn ambtsgebied en zich rekenschap geven van hetgeen in zijn gemeente leeft. Hij mag evenwel niet de eene meening boven de andere stellen zonder deze objectief beschouwd te heb ben en zonder landsbelang en gemeente belang uit het oog te verliezen, welk deal van den burgemeesterstaak misschien wel het moeilijkste is. Deze strnomin- gen in één bedding te leiden is de iaak van den burgemeester, en daartoe moet hij de man zijn tegen wien de gemeen tenaren spreken kunnen en waarvan zij weten, dat hij hun meening respectcct en het goede er in weet te waardeeren. Als zoodanig, aldus spr., wil ik mijn taak opvatten en trachten uit te voeren. Spr. vroeg allen, hem daarbij kun ver trouwen te schenken en zijn meenmg te respecteeren zooals hij het hunne zal doen terwille van een goede sa menwerking, met ten doel, de beharti ging en de verdediging van de christe lijke beginselen en van het belang der gemeente. Zoo zal spr. trachten te Han delen zonder ondersche'ds des p ;rsoons 'en (zonder onderscheed van politieke partijen. Spr. wees er voorts op, dal de tijd misschien niet zoo zorgelijk meer is als eenige jaren geleden, maar toch moet men zich hoede, al te optimistisch ge stemd te worden. Er bestaat nog geen zekerhe'd, dat de opleving van langen duur zal zijn. Spr. heeft den indruk, dai Krabbendijke een welvarende gemeente is, welke gebukt gaat onder den geesel van dezen tijd, de werkloosheid, waar door een zuinig financieel een eerste vereischte is. Spr. schetste ook de de- primeerende werking der werkloosheid doch sprak zijn vertrouwen u!t in de mentaliteit der bevolking, zooals deze tot uiting komt in de Zeeuwsche wapen 8e week 1887. Heden (19 Februari) werd .allerwe- ge de 70e verjaardag van koning Willem III feestelijk herdacht. Hedenmorgen is op de werf der Koninklijke Maatschappij „De Schelde" de "kiel gelegd voor eene stalen rader boot, welke voor de provincie Zeeland zal worden gebouwd ten dienste Tan. d,en provmo:alen stoombootdienst op de We ter-Schelde. De triple-compound- machine en de stoomketel worden op dezelfde fabriek vervaardigd, Het schapenvervoer over Vlissin gen schijnt nu beter op te nemen. Zoo vertrokken eergisteren de „Mercurius" en Minerva" met te zamen ongeveer 3800 schapen naar Londen (Deptford). De Minerva had buitend en een partij hooi geladen, Uit NiederIngelheim komt de droeve tijding, dat Eduard Douwes Dek ker (Mult,atuli) op 67-jarigen leeftijd is overleden. Uit Middelburg werd door eernge vrienden en vereerders een krans naar Nieder Inge'heim gezonden. Ter gelegenheid van 's Konings jaardag reed te 2 uur H.M. de Koningin met de Prinses in een a la Daumont bespannen open rijtuig uit, door een ontzaglijke volksmenigte bij het ver trek v,an het paleis en op haar weg met geestdrift begroet. Met groote ontstel tenis vernam men, dat de paarden van het vorstelijk rijtuig aan de Schevening- sche tol ongeveer, schichtig geworden en op hol gegaan waren. Palfrenier en jockey werden u t den bak en van het paard geworpen en teugelloos vlogen, de paarden voort. De paarden werden tot st,aan ge bracht door een koetsiersknecht, zeke re Anton Kabelaar. De heer J. Smits alhier, die even als voor vijf jaren op den 19 Febr, jl. Z. M. den Koning een dozijn door hem gebakken wafelen aanbood, heeft van den hofmaarschalk en kamerheer-cere moniemeester des Konings een schrij ven ontvangen, waarbij gemeld wordt, dat Z. M. het aangebodene met welge vallen heeft aangenomen en den schen ker 's Konings dank wordt betuigd. Donderdagmiddag genoot onze goede stad weder eens de eer tot oe fenplaats te dienen v,an 20 boerenjon gens op evenzoovele onbeslagen jonge paarden gezeten. Het was m'sschien voor deze of ge ne een hartsverheffende aanblik de jon gelui met bevallige losheid cp hun ros sen te zien zitten; jammer alleen dat men doodsangsten uitstaat voor het le ven van vrouwen en kinderen ,als de cavalcade straten als bv. de Burcht pas seert. Onze politieverordening schijnt geen artikel te bevatten, dat dergelijke o.i. gevaarlijke optochten verbiedt, doch wij hopen dat, vóór een ongeluk gebeurt, onze beschreven vaderen zoodanig ar tikel zullen willen formuleeren. Toen 's middags de tram vertrok ver- eenigden de pikeurs zich op de Groo te Markt bij dat vervoermiddel en werd hun door de politie aangezegd, z'ch te verwijderen. Een der ruiters, die aan dat bevel niet gehoorzaamde, werd in ar rest gesteld. Benoemd tot griffier bij de recht bank te Zierikzee jhr. mr. van Beyma thoe Kingma, griff'er bij het kantonge recht en schoolopziener te Lemmer. spreuk. Het vraagstuk der werkloosheid zal zijn volle aandacht hebben en spr. is dankbaar, dat hij in deze in Drieber genRijsen ervaring op heb mogen doen. Spr. ze de, zich spoedig op de hoogte van de plaatselijke omstandigheden te willen stellen en riep daartoe ook de medewerking der raadsleden in. oorts wees hij op het belang van een nauwe samenwerking tusschen di,aconiën en burgerlijk armbestuur, zeide, die samen werking gaarne te helpen bevorderen, en deed in deze een beroep op de pre- d'kanten om hem over de plaatselijke toestanden in te lichten. Spr. drukte er voorts zijn genoegen over uit, dat er te Krabbendijke een afdeeling van 't Groene Kruis bestaat, aan welk lichaam hij gaarne zijn medewerking toezegde. Ook op een goede samenwerking met de hoofden der scholen, tot bloei van het onderwijs zal hij hoogen prijs stellen. Spr. uitte dan woorden van dank tot zijn voorganger, burgemeester Strick van Linschoten, aan w ens beleid in de ach- terliggende moeilijke j.aren het te danken is, dat Krabbendijke de toekomst met vertrouwen tegemoet kan zien. Spr. drukte de hoop uit, dat burgemeester Strick van Linschoten met zijn gezin gelukkige jaren» te Zwollerkerspel tege moet zal gaan. Verder zégde spr. wethouder De Kok dank voor de diensten die hij de gemeen te als loco-burgemeester bewezen heeft, en hij drukte de hoop u t op een goede samenwerking met de beide wethou ders. Voorts sprak spr. nog de raads leden, den secretaris en het verdere per soneel toe, en uitte de hoop, dat hif en zijn vrouw de sympathie van de bevol king zouden weten te winnen e» dat cok de betrekking tusschen hem en de collega's uit de naburige gemeenten van

Middelburgsche Courant | 1937 | | pagina 6