V BIOSCOPEN. 2.uu>-titv eland. NOORD-BEVELAND. MIDDELBURG. DOES. BEURS VAN AMSTERDAM, beursthermomktek zaterdag ZEEUWSCH-VLAANDEREN W.D. DKl£W£.GiiiN. De Christ, meisjesver- eeniging „Dient elkander door de Lief- de vierde Vrijdagavond in de Zondag schoollokalen met genoodigden en be gunstigers haar 9de jaarfeest onder lei ding van mej. De Box. £.en gedeelte van de gemaakte kleedingstukken werd naar de Drentsche venen verzonden, terwijl ook hier aan verschillende gezinnen het een en ander is uitgereikt. Door afgevaardigden van een paar zuster- en een jongelingsvereeniging werden felicitaties overgebracht. Ver der werd de avond afgewisseld met zang, voordrachten enz. 'S GRAVENPOLDER. Donderdag avond werd door de Hervormde Meis- jesvereenigingen de jaanijksche feest avond gegeven. De zaal van den heer Verdonk was geheel gevuld met dona teurs en genoodigden. Ds. Van Hoog straten opende het feest. In zijn rede herdacht hij het feit, dat de groote- meisjesvereeniging „Steunt elkander haar 10 jarig bestaan herdacht. Het pro gramma, bestaande uit samenspraken, het leekenspel „Strijd" en tableaux werd zeer vlot afgewerkt en getuigde van uitmuntende voorbereiding. KAPELLE. In het lokaal .„Obadja" kwam de Varkensverzekering „Steunt elkander" in jaarvergadering bijeen. De voorzitter de hr. M. Bom me moreerde het 30-jarig bestaan der ver- eeniging. Het was voor spr. een genoe gen den secr., den hr. H. P. Ganseman medeoprichter geluk te mogen wen- schen, 30 jaar lang is de heer Ganseman nu secretaris geweest een zeldzaam feit. Ook den heer J. van Wingen, eveneens oprichter en langen tijd bestuurslid en den hr. KL Eversdijk nog steeds be stuurslid werd hulde gebracht. De vereeniging telt 39 leden, 2 nieu we traden toe. De aftredende bestuursleden: H. P. Ganseman, G. van Boven en J. Ganse man werden herkozen. In totaal werd vergoed voor 5 varkens tot een bedrag van 141. De inkomsten over 1936 be droegen 198, de uitgaven 279. Het bezit der vereeniging bedraagt 897. Besloten werd den te vergoeden kilo- gramprijs vast te stellen op 38 cent voor het eerste halfjaar en voor het 2e half- ,aar naar bewind van zaken te hande len. KAPELLE. De Gymnastiekvereeni ging „Olympia" gaf in het hotel dt Zwaan een Gymnastiekuitvoering wei- ke in alle opzichten welgeslaagd maj, genoemd worden. Een mooi program was gevormd en werd uitgevoerd o, 1. van den hr. Johs. Willeboer. De eere voorzitter, de heer H. Blok sr. vertolkte den dank der aanwezigen, vooral het goede dat gegeven was. op. roemde de activiteit van de leden, en feliciteerde den leider met het behaalde succes. Spr. wilde zijn contributie ver dubbelen en hoopte dat velen dit voor beeld zouden volgen, en dat zij die no; geen donateur of begunstiger zijn, dit spoedig zullen worden. KRUININGEN. Vrijdagavond verga derde de afdeeling KruinigenHans weertSchore van het,, Groene Kruis' in café de U' tkijk, onder voorzitter schap van dokter J. Nieuwenhuyse. Gezien de grootte der vereeniging en de belangrijkheid dezer vergadering was de zaal matig bezet. Ir. Hollema uit Veere, gaf een uiteenzetting van de noodzakelijkhe d van het gebruik van diverse zuivelpro ducten voor onze voeding, niet alleen voor jonge, maar ook voor oudere menschen. Met een aantal lantaarnplaat jes werd zijn betoog verduidelijkt. De rekening van den penningmeester sloot met aan inkomsten en uitgaven f 2709, goed slot f 893. Voor de tbc-com- m'ssie waren de cijfers f 841 en f 12. De rekening der vereeniging tot ver strekking van hulp aan Groene Kruisle- den had een eindcijfer van f 1041. De vereeniging telt op het oogenblik 837 leden; in '36 was er een toename van 32 leden. Door zuster Lefeber werden 3494 bezoeken afgelegd. Vrijdagavond gaf de neutr.ale zang- vereeniging „Crescendo" haar jaarlijk- sche u'tvoering in hotel De Korenbeurs o.l. van den heer M. v. d. Berge. Een zestal zangnummers werd keurig uitge voerd. Opgevoerd werd het blijspel in drie bedrijven ,Er was eens een steen houwer", dat door de aanwezigen met groote aandacht werd gevolgd. Telkens kwamen de .lachspieren in beweging. De bovenzaal der Korenbeurs was zeer goed bezet. nn i - -dagavond vierde de Chr. Zangvereeniging „Crescendo" haar jaar- „oxiud^ooiiooxgebouw. De zaal was mat g be et. De verschillende nummers werden uitstekend ten gehoore gebracht. Opgevoerd werd het tooneel- stuk „De familie Schelvisch", wat docr de aanwezigen met aandacht werd ge volgd. In de pauze werd thee geschon ken. Ds. Mortier wees in zijn slotwoord op de belangrijkheid van het bestaan van een Chr. Zangvereeniging. WEMELDINGE. Het motorschip .,Diad" schipper Cape'le van Bruinisse op weg van Rotterdam naar Antwerpen, verloor tengevolge van het ruwe weer op de Oosterschelde 'n gedeelte van zijn deklast bestaande uit led ge ijzeren spi ritus vaten. Door de bergingsvaartuigen „Zeehond" en „Dorus Rijkers" werden deze opgevischt en alhier opgeborgen. De kiezerslijst 19371938 bevat 1385 kiezers voor de Tweede Kamer, 1367 voor de Prov. Staten en 1340 voor den Gemeenteraad. RAAD KORTGENE. KORTGENE. Vrijdagavond vergader de de Raad onder voorzitterschap van burgemeester mr, J. D. Koster. De vergadering werd speciaal belegd voor de benoeming van een tijdelijken haven- en marktmeester. B. en W. zul len later dezen persoon tot gemeente bode benoemen. De heer E. de Korte, welke deze functies waarnam, is ziek. De v o o r z. betreurde dit ten zeer ste. De Korte, is iemand die met bui tengewoon plezier zijn plicht doet. Spr. hoopte, dat hij spoedig hersteld mag zijn. Van Ged. Staten was de goedkeu ring ontvangen inzake een besluit van den Raad om een leening aan te gaan van plm. 15000 voor de wegverbete- ring. De voorzitter dankt den inge nieur van den prov. waterstaat, den hr. Israël, voor de prettige wijze waarop samengewerkt is. Spr. bracht ook dank aan den techn.'schen ambtenaar, den heer A. L, de Jong, die de werkzaamhe den, die voor rekening van de gemeente waren, heeft geleid. ELECTRO. Donkere oogen. Wie heeft er nu eigenlijk donkere oogen? Tania? Jawel, maar zijn dat nu de donkere oog'en waar het om gaat? Neendat zijn ze niet. Althans het zijn niet de donkere oogen van den titel. Die zijn van Tania's overleden moe der. Maar in anderen zin. zijn het toch weer wèl haar (ook donkere) oogen waar alles om draait: Ivan Ivanowitsch, haar vader, haar zeer toegewijde vader door Harry Baur sober en goed gespeeld de overdag de man in vrij goeden doen is, des avonds en des nachts mditre d'hotel in een groot en wat men dan noemt chic etablissement; Karpof de jeugdige pianoleeraar, die wel een zeld zaam zwaar baantje heeft om zoo'n, lang geen k nd meer zijnd maar toch er nog voor doorgaand, uitermate lieftallig leer- lingetje als Tania (Simone Simon) les te geven zonder allerhoopeLoosft verliefd op haar te worden (wat hem dan ook prompt mslukt); tenslotte ook: de deug niet van het stuk, de rijke bankier en geldschieter van haars vaders nu niet immer volmaakt vlekkelooze onderne mingen, die ook onder den begrijpelijken ban van Tania-Simones donkere oogen geraakt. Tja, en wat dan verder nog? Muziek, en panje, veel panje, en mooie vrouwen, en officieren, jong en oud, en een eta blissement hetwelk als gezegd wel chic is, maar dat toch niet immer geheel in overeenstemming met de eischen eener strenge, en zelfs niet met die der lucht- hartigste maar nog niet geheel afwezige moraal bedreven wordt.... en daar komt^dan Tan'a eveneens terecht doch: Papa is er ook nog! Hij stuurt dochter lief met een knaleffect huistoe, de schurk krijgt zijn verdiende loon niet, en enfin De film is van het goed-verzorgde wenschdroom-luxus-type, En Harry Baur hééft, een moo'en kop, al zijn er lieden, die hem niet kunnen uitstaan. Zaken zijn zaken. Deze film heeft met het dramatisch tooneelstuk van dien naam Les affai res sont les affaires waarin Hubert Laroche destijds in ons land zoo'n op- g'ang maakte, niets te maken. Integen deel: het is nu eens werkelijk wat ons anders ook wel eens ten onrechte als 'n dolle klucht wordt aangekondigd. Maar dan in zijn soort een heel goede dolle klucht. Het heele geval draait letter lijk en figuurlijk om een niet bepaald beeldschoon maar overigens toch niet onaantrekkelijk jongmensch met die ont zaglijke dosis zelfvertrouwen, om niet te zeggen zelfoverschatting, waarover een „born salesman" een reuzeverkoo- per, dient te besclrkken om alles wat maar denkbaar is der menscheid aan te praten. Deze knaap zal dan tractors aan den man gaan brengen, die zich tot nor male tractors verhouden als potvisschen tot sardines. Hoe hij dat doet, met welk een durf en onvervaardheid hij deze dingen demonstreert, al het andere dat op z'n weg komt demonteert, tot alles om hem' henen detoneert, het is aPes even dwaas, en dol, bij tijden werkelijk spannend ook nog en van een heel ge zonde vroolijkheid. Joe E, Brown mog'e er niet snugger uitzien: hij kan met een tractor manoevreeren als geen ander. CITY. Kapitein Januari. De man die naar den gezeihgen naam Januari luistert en overigens ook een gemoedelijk uiterlijk heeft, zou de opa van Ster kunnen zijn. Maar dat is-ie niet. Hij is niets van het kleine vonde lingetje en toch alles voor haar. En om gekeerd. Als men die twee met elkaar om ziet gaan, dan is het duidelijk dat er heel wat moet gebeuren voor ze el kaar los zullen laten. Ze leven hun eigen leventje op 'n eenzamen vuurto ren en ze zouden erg gelukkig zijn ware het niet, dat op een goeden dag een erg strenge sc'hoolinspectrice ontdekt dat Ster de wet ontduikt. Het wicht leert wel veel van haar kapitein Janu ari maar nu juist niet die dingen welke op de schoolbanken den kinderen bijge bracht worden. De idylle op den vuurtoren wordt dus verstoord. En dat is het begin nog maar. Want kapitein Januari wordt op de keien gezet, omdat de techniek de ver zorging van het licht overbodig maakt. Dat ziet er dus treurig uit. De zonni ge Ster zorgt echter dat er nog een lichtpuntje in het leven van den kapi tein blijft. Totdat er enkele bloedver wanten van haar ontdekt worden en dan is het uit. Want ze nemen Ster mee en de kapitein blijft treurend achter en met hem. z'n „vriend" kapitein Nazro. Die twee hebben eeuwig verschil van meening en hun beider overeenkomst is de liefde tot de kleine Ster, Enfin, het einde is dat allen elkander terug vinden op het jacht van Ster's nieuwe ouders. Het is een genoegelijk verhaal, waarin Shirley Temple erg beminnelijk en hupsch haar rol vervult. Er komen be paald veel grappige tooneeltjes in voor en de creaties van de twee kapiteins is kostelijk. Shirley is, als altijd, de vrede stichtster en niemand ontkomt aan de be-, koring die er van haar uitgaat. Ze zingt een paar lieve versjes en zegt de din gen vaak raak en geestig. In vergelijking met haar vorige films is er op allerlei gebied vooruitgang te bemerken. De gekleurde woestijn. De cowboy-film is veredeld bij vroe ger vergeleken. Het gaat er niet meer zoo rauw toe en men ziet er ook niet meer van die ongure typen in. Wat wel gebleven is, is de romantiek. Die vinden we hier in den vorm van wijde luchten, grillig natuurschoon en paarden. Jrieele stoeten van deze edele dieren vallen er te bewonderen. Een prachtig gezicht. Eentje er van heeft 'n groot aan deel in 't verhaal: Rex, 't rasdier dat voor Stormy, de jonge cowboy alles betee- kent. Hij leeft slechts voor het paard en komt er door in de misère, doch hij weet zich te handhaven. Een sympa thieke film. GRAND THEATER. 't Was 1 April. Eenige weken geleden schreven we, dat de Hoilandsche films een grooten vooruitgang toonen en de beiangstelling van het publiek volkomen verdienen, We herhalen dat weer bij deze film ,,'t Was 1 April", waarin o.a, Johan Kaart, Herman '1 holen, Jopie Koopman en Til ly Bouwmeester optreden. Het bijzonde re van deze film s haar geheel komi sche karakter, en hoewel de Nederlan der, naar aangenomen wordt, meer naar het dramatische ne.gt, blijkt uit dit werk toch, dat het luchtige genre, mits goed geleid, hem evenzeer toevertrouwd is. Deze film is de vertolking van een 1 Apr 1-mop. Een rijk geworden macaro- ni-fabrikant maakt men wijs, dat een baron zijn fabriek zal komen bezoeken, en zijn vrouw ziet dan haar dochter reeds met den baron getrouwd. Als blijkt, dat men beet genomen is, wordt, om de zaak te redden, de hulp van een handelsreiziger ingeroepen, die als ba ron zal fungeeren. Doch als de echte baron in de dagbladen leest, dat hij een bezoek zal brengen aan de macaroni- fabriek, denkt hij, dat deze afspraak hem door t hoofd Is gegaan, en besluit hij, er heen te gaan. D,an komen er dus twee baronngn, en die worden natuur lijk verwisseld, waardoor ontelbare ko mische situaties ontstaan. De geheele geschiedenis heeft het groote voordeel dat de verwikkelingen niet al te gezocht zijn, zoodat men ook met de handeling mee blijft leven. Het spel van allen staat op hoog peil, 's vlot en luchtig, en het komische karakter wordt uitste kend getroffen. Men lacht en schatert m is steeds geamuseerd. Er zijn weinig buitenlandsche films die van een even- goede kwaliteit zijn! China Clipper. „China Clipper" is een film, die op de meeste toeschouwers een sterken indruk zal maken. Elke film waarin veel vliegmachines voorkomen en waar in veel gevlogen wordt trekt den Neder lander aan we zijn nu eenmaal een zee- en luchtvarend volk maar er 's daarnaast nog zooveel meer in deze film dat op ons in werkt. Daar is al lereerst 't pionierswerk van de eerste luchtvaarders, om de vliegmachine een plaats in het geregelde verkeer te ver schaffen, en daarnaast is er de sterke persoon, die weer boven deze pioniers u tsteekt, en die deze pioniers leidt naar het doel dat hen allen voor oogen zweeft. Er is veel durf en doorzettings vermogen in deze film,het is een in alle opzichten, en in de beste beteeke- nis van het woord, mannelijk werk. Dat ondanks deze sterk tot uiting ko mende strekking en het ontbreken van elke sensat e als ongelukken, kuipe rijen van concurrenten, en zelfs ern stige tegenslagen deze film van het eerste tot het laatste beeld boeit, pleit temeer voor haar uitstekende hoedanig heden. Amerika industrie Suiker -Obl.Markti Markt - Rubber Tabak Eerste noteering is vorige koers(en); daarachter oificieele noteer.ng van he den; beieekent: geen noleeriug ontvangen. jUenemarken Obiig. 1926-5 101%101% Amsterdam 1934-4% 100 uws. Hyp. B-4% 99%99% Cities Service Cy. P. 1958 5 54%54% X X x v.X, „Ui'gtXllS l23124% A Ned. Gist- en Spiritusf. 4/8479% A De Schelde N.B. 74%78 C Am. Smelt Ref. 72%—71 A Born. Sum. H.M. 216218 A Houth. Alberts 108% C Union Pac. Rr. 99 C Int. Nickel Cy. 52%53% Ned. 1000-4 100%—100% O. Indië 34 100-4 100%—100%. Engeland 1960-90 4 81 81 A Jvoton ale Bnk. 79%79 A N.I. Hbk, 1000 169—169% C Ned. H. M. 1000 203%—204 A v. Berkels Pat. 68%71% C Calvé-Deift 93—93%-94% A Pniiips G. B. afg. 339%340-41% C Unilever 169%170-71 C Am. Car Foundry 48%48% C Anaconda Cop. 47%48%-% C Bethlehem St. 68%69-% C Kennec Copper 47%47%-48% C U. States St. C. 82—82% -83% C North Am. Cy. 22%22% A Kon. Petr. Mpij. 442%—442%-45% C Contin. Oil Cy. 31%—30"%-31 C Philips Petr. Comp. 40%40% C Shell Union O.C. 2525%-% C Tide Water Ass. Oil 15%15%-% A Ned. Scheepv. U. 121%122-% A H.V. Amsterdam 507%508-06% A Java Cult. Mij. 240240-39 A N.I. Suiker U. 174—173%-72% A Deli Batavia 294293% -93 Philips KoninkL Unilever gedeponeerd. C Deli Mij. 1000 341-338-39 A Senembah 354345-50 C Baltimore- en Ohio 2d20% C Southern Pac. Cy. 38%39%-40 A Southern Rlw. 23%23% A Amst. Kubb. C. 322%j1ö%-21% A Deli-Bat. Rubb. 227—226%-30 A Hessa Rubber 234%2^4 A Serbadjadi S.R. 192—191 WISSELKOERSEN. heden gister Londen 8.92% 8.92% Berlijn 73.47% 73.47% Parijs 8.48% 8.49% Brussel 30.75 30.77% New-York 1.82% 1.82% Met alg. st. werd besloten, om de jaarwedde van mej. C. Amperse als schoonmaakster van het gemeentehuis te verhoogen en te brengen van 150 op 175. Aan de orde kwam daarna de benoe ming van een tijdelijk agent van de ar beidersbemiddeling en agent werkloos heidsverzekering tegen 1 per week. Aanbevolen werd de heer L. A. Ver burg te Colijnsplaat en volontair ter secretarie alhier. De heer V ersprille had gedacht dat ook te Kortgene personen zijn die voor deze betrekking in aanmerking ko men. De heer Dorst ziet dit eveneens zoo in. De V o o r z. stelde voor de zaak aan te houden tot een volgende verga dering, doch de heer H e ij b o e r zag de noodzakelijkheid hiervan niet in. Na eenige discussie vertelde de heer Dorst, dat de heer K. J. Roodzand bij hem is geweest. Deze persoon heeft kantoorroutine, en zou voor de betrek king gaarne in aanmerking komen. De heer Roodzand werd met alg. st, be noemd. Daarna werd een tijdelijk haven- en marktmeester benoemd. Een gemeente bode zal later door B. en W. benoemd worden. Na een vrije stemming werd de heer J. M. Engelvaart voor genoemde functies (dus ook gemeentebode) aange wezen. (De heer Engelvaart kreeg 6 stemmen, de heer J. Koets 1). VEERBOOT OMHOOG GEVAREN. KORTGENE, Vrijdagavond is de veer boot, welke den dienst onderhoudt tus- schen Kortgene en Wo'phaartsdijk om 6,35, komende van Wolphaartsdijksche Veer, omhooggevaren. De boot had langs den steiger van Kortgene veel gang, en kwam, mede door den krachtigen wind, aan de Oostzijde van den steiger terecht. Daar liep de boot vast op het slik. Er waren eenige passagiers op de boot, en er stond ook een auto op het dek. Direct is men met een roeiboot naar de veerboot gevaren. De passag'ers wer den met deze roeiboot aan wal gezet, doch de auto moest natuurlijk blijven staan. Daar het laag water werd, was er geen kans om de boot vlot te krijgen. Om 12 uur omstreeks was het hoog water. Het verkeer aan beide veren heeft veel last ondervonden van dit euvel. RAAD VAN SLUIS. In principe tot reorganisatie van de brandweer besloten, SLUIS, Vrijdag vergaderde de Raad, onder voorzitterschap van burgemees ter Berkers, voltallig. In de vergadering v,an 15 December 1936 staakten de stemmen omtrent een voorstel van B. en W, inzake reorga nisatie der brandweer. De heer Smoorenburg meen de, dat de tegenwoordige tijdsomstand g- heden zich niet leenen, groote onkos ten van de gemeente te vergen. Spr. deelde mede, dat op een onlangs te Goes gehouden vergadering spr,ake is geweest om een waterleiding in Z. Vl. eventueel aan te leggen in werkverschaf fing waardoor de mogelijkheid niet uit gesloten zou zijn, dat Sluis in de toe komst weer kosten zal moeten maken. De heer Van Mazijk vroeg daarop aan den Raad, of deze bereid is te verklaren dat de toestand op het gebied van de brandweer in Sluis zoo als ze nu bestaat een houdbare is, ja dan neen. Daarop komt volgens hem de geheele kwestie neer. De heer Van de V ij ver was van meening, dat de oude brand spuit nog altijd bruikbaar is, waarop de heer Van m a z ij K weer de oude kwestie over den brand bij den land bouwer He Bruijne ter tafel bracht. He heer S c h e e f e, die bij het vorige debat afwezig was, zag er het nut van in, in den bestaanden toestand verander ng te brengen. Na nog eenig heen en weer gepraat waarbij het voor deel en nadeel werd besproken, werd in principe besloten B. en W. machti ging te scnenken eenige stappen te doen in de richting van reorganisatie der brandweer. tsiijiKen de ,aanschaffings- kosten enz. de draagkracht van de ge meente te overtreften, dan kan "nog an ders besl st worden. Dit voorstel werd aangenomen met de stemmen van de heeren bmoorenburg en Van de Vijver tegen. Met 4 tegen 3 stemmen (Smoorenburg, Somers en Van de Vijver) werd besloten tot aanschatling v,an een automatisch begraaftoestel over te gaan. oij de be noeming van een lid van het algemeen- armbestuur van Heille vroeg de heer Smoorenburg of het geoorloofd is, buiten de aanbeveling om, andere personen voor te ste/ilen en op het bevestigend antwoorden van. den voor zitter, wenschte hij ook den heer A, v,an Deursen op de aanbevelingslijst^te vermelden. Aldus geschiedde. Met 4 stemmen werd de heer R. F. Maenhout (aftredend) herkozen. Het punt omtrent het verleenen van eervol ontslag aan F. M. Heemshu zen, op verzoek, als lid van het algemeen armbestuur van Sluis wordt aangehouden tot de volgen de vergadering, wegens het ontbreken- van een aanbevelingslijst. (Wordt vervolgd). BRESKENS. Omtrent de alhier aan gebrachte potvisch kan nog nader wor den gemeld, dat men het plan het dier ter pxaatse te ontleden heeft laten va ren. Het dier zal zoo spoedig mogelijk naar Overschie worden overgebracht, waar het ontleed zal worden. Vrijdag middag'hebben visschersvaartuigen ge tracht den kolossus weer vlot te bren gen, wat echter niet gelukt is. Het dier kwam, ondanks het vrij hooge tij niet geheel vlot. De stroeve zandgrond be vorderde het schuiven natuurlijk niet. De publieke belangstelling was Vrijdag weer zeer groot. Extra bussen en zelfs een extra tram voerden nieuwsg erigen aan. Het personeel en de leerlingen der middelbare scholen uit Oostburg maak ten eveneens een excursie naar Bres- kens. VAN ONZE ADVERTEERDERS. De cijfers 60 en 85 die reeds enkele malen de bijzondere aandacht vroegen van onze lezers; juist om hun raadsel achtigheid, hebben zich gisterenavond over den Luxemburgschen zender ont popt als een aankondig'ng van de nieu we Ford V 8 voor f937. Het cijfer 85 deelt op de verbeterde 85 rempaardenkracht motor, die de Ford-aiitomobiel mede zijn groote be kendheid heeft gegeven. De nieuwe 60 rempaardenkracht V 8 motor doelt o.a. een ,'uinig benzine ge bruik krachtig te benaderen en kan geplaatst worden in 5 verschillende car rosserie-typen. Gisteravond vereemgde de hord-ldea- ler, de firma De Dreu en Co. op het kantoor enkele genoodigden om de uilzending te hooren en tevens kennis tc maken met de Ford V 8, met haar geheel stalen carrosserie, de aieuwe snelwerkende veiligheidsremmeo. en meer goede e genschappen. Heden is het nieuwe type wagen m de Ford garages geëtaleerd

Middelburgsche Courant | 1937 | | pagina 2