BUITENLAND. VLISSINGEN. WALCHEREN. ZUID-BEVELAND. ZEEUWSCH-VLAANDEREN W.D. BEURS VAM AMSTERDAM. h.v.a. Duitschland en de Engelsche weerbaarheidsleening. DUITSCHLAND. FRANKRIJK. ITALIë. Prot. Chr. Bond Tan Spoor- en T ramwegpersoneeL. Gisteravond hield de afd. Goes e.o. van den Prot, Chr. Bond van Spoor- en Tramwegpersoneel, onder leiding van den heer J. van Zweden uit Kapelle, haar twiintigste jaarvergadering, die door vele leden met hun vrouwen en enkele genoodigden werd bijgewoond. N.adat de voorzitter een open ngswoord had gesproken, dat in den toon der dankbaarheid was gesteld, gaf de secre taris de heer P, Dekker een overzicht over de afgeloopen 20 iaar. Op 12 Feb. 1917 is de afd. opgericht met 14 leden onder voorzitterschap van den heer J. Weslstr.ate uit Schore. Door de vesti ging van de locaalspoor steeg het leden tal zelfs tot 57. Na de opheff ng van. deze locaalspoor werden vele leden overgeplaatst. De afd. telt nu nog 35 leden. Veel is in den loop de7er ja ren voor het personeel bereikt. De zeven ledenvergaderingen in 1936 had den beter bezocht kunnen zijn. De penningmeester, de heer A, J. de Pree sloot zijn boekjaar ,af met een batig saldo van f 44,15. Hierna hielden de bondsvoorzitter, de heer Augusteyn uit Utrecht, de heer Louws, afgevaard'gde van afd. Vlissin- gen en de heer A. de Lange, voorzit ter van den Chr. Besturenbond een toe spraak. Allen wezen op den zegen die V.an de Chr. vakorganisatie is uitgegaan en wekten op dit kostbare bezit mooi en gaaf te houden. De avond werd verder gevuld door voordrachten van den heer Van Gel deren en gemeenschappelijk gezang. In de pauze werd een koffietafel aangebo den. Naar wij uit betrouwbare bron ver nemen heeft de heer J. Kruithof adj. kommies der d:r. bel. tevens chef de bu reau ter inspectie der dir. bel. te Goes teg'en ingang van 1 Juli a.s. eervol ont slag aangevraagd. Noorsch stoomschip ,>Betty" beschadigd door ijs. Het Noorsche stoomschip „Betty" van Halifax bestemd naar Antwerpen, dat vandaag Vlissingen gepasseerd is, heeft, volgens eerder ontvangen bericht draadloos geseind, dat het op 13 of 14 Februari in Antwerpen hoopt aan te ko men. De voorpiek van de „Betty"' heeft een lek. Vijf boegplaten zijn buiten Syd ney N.S. door het ijs beschadigd. Het schip moet in het droogdok te Antwer pen worden opgenomen. DOMBURG. Vrijdagavond gaf de ge mengde zangvereeniging „Volharding leidt tot het Doel" een uitstekend ge slaagde openbare uitvoering in het café „Tramzicht". Onder leiding van den heer H. J. Adr'aansen te Middelburg zong het koor 14 nummers en een toe gift op zeer verdienstelijke wijze. Een tweetal tooneelstukjes vielen mede bij zonder in den smaak van de talrijke aanwezigen, SINT LAURENS. Donderdag' werd al hier vertoond de film „Door de Bran ding" van de Vereeniging Het Hooge- land, welke het schoone en noodzakelijke werk, dat deze vereeniging doet, duide lijk deed uitkomen. In de pauze werden 6 nieuwe leden gewonnen voor het drie cents fonds, zoodat de plaatselijke af deel ng thans 71 leden telt. Er was groo- te belangstelling voor de beide voorstel lingen, waaraan als extra was toege voegd de verlovings- en huwelijksfilm van Prinses Juliana en Prins Bernhard. De bijeenkomst werd door ds. Koning geopend en gesloten, WESTKAPELLE. Vrijdagavond ver gaderde alhier de afdeeling van den Nat. Bond „Landbouw en Maatschappij" Aanwezig waren met het bestuur 21 le den. De voorzitter, de heer P. Lievense, gaf in zijn openingswoord een breedvoe rig betoog over den economischen toe stand in het landbouwbedrijf, welke naar spr.'s meening zeker voor het afge loopen jaar niet rooskleurig genoemd kan worden. De secretaris memoreerde o.a. de ge houden propagandavergaderingen. Het aantal leden der afd. bedraagt thans 73. Uit het financieel verslag bleek, dat de inkomsten bedroegen 92 de uitgaven 62 batig saldo 30. Als bestuursleden werden herkozen de heeren Andr. Roelse en J. Minder- houd Jz. Na breedvoerige bespreking werd besloten alsnog dit voorjaar een propagandavergadering te beleggen met een spreker van elders. ZOUTELANDE. Donderdagavond hield de Coöp. Boerenleenbank haar ge wone ,algemeene vergadering. De ver eeniging telde, volgens het jaarverslag van den kassier op 31 December 1936, 137 leden. Voor 1937 is de rentevoet als volgt vastgesteld: voor spaargelden 2,76 pet,, voor tegoed in loopende re kening 2pet., voor voorschotten 4% pet, en voor schuld in loopende reke ning 4K pet. Voorschotten worden verstrekt onder het bed'ng dat zij in 25 jaar geheel moe ten worden afgelost volgens het annuï teiten-systeem. Voor elk spaarbankboekje en reke ning-courant hoekje, dat op de daar voor vastgestelde dagen in het eind van het jaar niet wordt ingeleverd, zal aan den houder van het boekje f 0,25 in rekening worden gebracht ,als vergoe ding van kosten op de niet tijdige nle- vering vallende. De winst over 1936 bedroeg f 365. Op 31 December 1936 waren 290 spaarbankboekjes in omloop. De heer J. Melis werd als bestuurs lid herkozen en de heer K. Verhage als lid van den Raad van Toezicht. De heeren J. Kleinep er en J. Stroo werden ,als plaatsvervangende bestuurs leden herkozen. D heer J. Melis las voor een artikel uit de Raiffeisenbode, getiteld: „Woe kerplanten in Nederlandsch finantieelen tu'n." IERSEKE. Deze week is door het hoofd der school Kakeldans (de heer J. Jonkheer) met een staf v.an helpers een kinderkoor opgericht. De animo onder jongens en meisjes is groot, zoodat suc ces verzekerd :'s. Nog steeds gaat de visscherijcen- trale door met het verstrekken van pan nen voor de oestercultuur. lederen oesterkweeker heeft er reeds 4000 ont vangen. Ook particulieren gaan tot aan koop van pannen over, daar deskundi gen van oordeel zijn, dat alleen de pan nen in staat zijn de oesterc^ltuur uit zijn verval op te heffen. Dit is niet onmogelijk, maar dan moeten de pannen, beter voorzien zijn van oesterbroed dan in 1936, d,aar toen veel pannen n et meer dan 7 a 9 oesters bevatten. De pannen zien bovendien bruin van de slippers. Zoo tast men in het duister, maar vast is dat menige kleine man met zijn pannen uitzetten de laatste 3 jaren een boterham heeft verd end. KLOETINGE. Vrijdagavond hield de Oranjevereeniging haar eerste jaarver gadering onder voorzitterschap van den heer J. Q. C. Lenshoek. Uit het verslag van den secr. bleek dat thans 207 le den zijn toegetreden. De kas vertoont een klein batig sal do (ad 8) na de feestviering op 7 Jan. j.l. zoodat alvorens het groote feest in den zomer zal kunnen worden gevierd waarschijnlijk een inzameling zal moe ten worden gedaan. Bij acclamatie werden tot bestuurs leden herkozen de heeren J. Straub, S. Kole en F. ;Oele. In verband met de te houden feeste lijkheden in den zomer van 1937 was een brief ingekomen van de buurtver- eeniging Juliana om als datum van vie ring 30 April te bepalen in plaats van 29 Juni, zulks in verband met de werk zaamheden in het zachte fruit. Na eenige bespreking werd echter besloten om den verjaardag van den Prins, dus 29 Juni, aan te houden als datum van de feestviering. KRUININGEN. Op 7 Januari j.l. is door de kinderen van de Lagere scholen een ballonwedstrijd gehouden uitgaande van het feestcomité. Enkele dagen later werden al enkele kaartjes, die aan de ballontjes bevestigd waren ontvangen. Hieronder volgen de vijf grootste rei zen der kaarten: 1. Abenheim (D.) 368 km; Ko Blok; 2. Münchwald 334 km, Rinus v. Noorden; 3. Oberwesel 309 km, Pietje Paauwe; 4. Haus Bay 275 km, Pietje Maas; 5. Neuvelle 273 km, Jac. Kole Dz. RAAD VAN KRUININGEN. KRUININGEN. Vrijdagavond verga derde de Raad onder voorzitterschap van burgemeester B. C. de Mul. Van Ged. St. was bericht ingekomen dat het verzoek van het R. K. kerk bestuur om vergoeding van de hand was gewezen, Mr. Adriaanse, berichtte, dat de weegbrug „Oostdijk" in hei ongelijk ge steld is door de rechtbank. De Nederl. Spoorwegen deelden mee, dat de overweg niet langer dan 10 mi nuten gesloten mag blijven en dat het bedienend personeel daarop is gewezen. Op verzoek van den heer Witte zette de v o o r z de gronden uiteen, waarop de weegbrug „Oostdijk" in het ongelijk is gesteld. In de vorige raadsvergadering was door den heer Witte voorgesteld om de werklooze kostwinners en hoofden van gezinnen een Kersttoeslag te geven van 2, waarover de stemmen hadden ge staakt. Nu was door B. en W. aan den minister zijn meening hierover gevraagd en deze luidde ontkennend. De heer Witte zeide, dat het in een gemeente in Noord Holland ook is gebeurd. Spr. wees voorts op het huwelijk van de Prinses. In andere gemeenten hebben ze toeslag gehad bij de verloving. De v o o r z. zeide, dat bier de steun regeling niet inwerking was, dus dat het niet zal gaan. De heer B u r k u n k vond het niet billijk tegenover de werk- loozen. De v o o r z. zette de zaak na der uiteen, over het voorstel werd niet meer gestemd. De gemeentelijke vergoeding voor de Bijz. scholen te Haïisweert en Oost dijk 1937 werd onveranderd vastgesteld. Bij de verhuring van enkele perceel tjes tuingrond vestigde de heer D e B a t er de aandacht op, dat in 1936 het per ceeltje in het bouwplan er zoo vuil heeft bijgelegen. De heer Witte zeide hier over, dat de huurder in dezen geen schuld treft, want dat het bewuste per ceeltje zeer slecht was onderhouden. Besloten werd de geldleening a 60.000 bij de Friesche Levensverz. Mij. te converteeren. Nu betaalt men nog 5% bij de Boerenleenbank te Kruiningen gaat het voor 3% Daarna was aan de orde het vaststel len inzake een nieuwe schoolgeldrege ling. Uit de besprekingen bleek, dat het voor de meeste menschen op een ver hooging zal neerkomen. Het schoolgeld zal worden vastgesteld naar de gemeng de hoofdsom van gemeentefonds- en vermogensbelasting, of naar de perso- neele belasting. De hr W i 11 e zeide, dat verschillende personen die thans geen schoolgeld betalen in *t vervolg wel moeten betalen. Menschen, die in een huis van 2 huur wonen, zullen nu allen moeten betalen. Spr. wilde als uiterste termijn een huurwaarde yan 110 per jaar stellen. De heer v. H o o- t e g e m wilde bij 130 beginnen. Iemand in een huis van 2.50 zou spr. niet willen aanslaan. De heer B u r - k u n k toonde aan, dat bij de nieuwe regeling het schoolgeld voor bepaalde personen met 30 wordt verhoogd. Het voorstel van den heer Burkunk om te trachten een billijker regeling te tref fen werd verworpen. Voor stemden de heeren Burkunk en Witte. Het voorstel van den heer v. Hootegem om eerst bij een huurwaarde ad 130 aan te slaan, werd met algemeene stemmen aangeno men. Het ontwerp van B. en W. werd met deze wijziging aangenomen. B. en W. stelden verder voor, de Pa- rallelstr. verder te bestraten en verder haar te verbreeden zulks op advies van den Rijkswaterstaat. De heer Witte zeide dat, wanneer hij geweten had, dat Rijkswaterstaat zooveel noten op zijn zang had, hij vroeger nooit had gestemd voor het dempen van de sloot. De heer v. Hootegem stelde voor, het trottoir op te breken en geen grond terug te koopen. Dan wordt de straat breed genoeg. (Gestelde eisch was 4.5 m). Wanneer er later wat meer huizen langs de Parallelstraat staan, kan al tijd nog een trottoir gelegd worden. Al dus werd door den Raad besloten. De heer De G r o o f stelde voor, den naam Parallelstraat te veranderen in den naam van den Ingenieur van den Rijkswaterstaat. Ged. Staten verzochten den post schoolbibliotheek te brengen van 50 op 25; onderhoud onderwijzerswoning van 175 op 100; en kosten voor het plaatsen van een schuurtje bij de veld wachterswoning te schrappen. Dit laat ste is noodgedwongen geschrapt, tegen de eerste twee verzoeken hadden B. en W. bezwaar. Op verzoek wera aan den heer Ge leedst, gemeente-ontvanger te Kruinin gen, ontslag verleend tegen 15 Maart, zulks in verband met benoeming elders. De heer De G r o o f informeerde, of de burgemeester den toestand van de Oude Kerkstraat heeft onderzocht. De v o o r z, zeide, dat het daar slecht was gesteld en dat men bezig is met de Waterl. Mij. ..Zuid-Beveland" eenzelfde regeling te treffen als met de P.Z.E.M. Wanneer door de P.Z.E.M. een straat wordt opgebroken, wordt die in orde gemaakt door de gemeente op kosten van de P.Z.E.M. WOLPHAARTSDIJK. Donderdag en Vrijdagavond gaf de muziekvereeniging „Advendo", directeur de heer M. Haart- sen een uitvoering voor leden, dona teurs en begunstigers. Een 10 tal liede ren werd op zeer verdienstelijke wijze uitgevoerd. Na de pauze werd opgevoerd het' too- neelstuk „De Familie Donselaar" een vroolijk spel in 3 bedrijven dat vlot werd gespeeld. Tusschen de bedrijven door werden door verschillende leden van Advendo eenige duetten gezongen. Uit het verslag van den secretaris bleek dat de vereeniging 23 leden en 8 adspirantleden telt en 126 begunstigers. Het verslag van den penningmeester wees aan in ontvangst 436, de uitga ven 332, batig saldo 104. De beide avonden die als zeer geslaagd mogen heeten zijn een goede reclame geweest. RAAD VAN SCHOONDIJKE. SCHOONDIJKE. Vrijdag vergaderde de Raad, onder voorzitterschap van wet houder J. M. Risseeuw, voltallig; Onder de ingekomen stukken was de benoeming van den heer A. van Rosevelt tot burgemeester dezer gemeente. Aan genoemden heer werd eervol ontslag verleend als ontvanger der ge meente met ingang van 15 Febr. a.s. Tot tijdelijk ontvanger werd benoemd de heer C. Koster te Breskens. De ze kerheidsstelling werd bepaald op f 4500. Tot tijdelijk ambtenaar ter secreta rie werd door de wethouders benoemd de heer Luteijn uit Sluis. SCHOONDIJKE. De installatie van den nieuw benoemden burgemeester, den heer F. J. van Rosevelt, zal plaats hebben op Maandag 15 Februari a.s., des namiddags te 2 uur. SLUIS. Donderdag werd in het gebouw „Luctor" een zeer naar wensch geslaagde zanguitvoering gegeven, door de Chr. Zangvereeniging „Hosanna", met medewerking van het kinderkoor, beide staande onder leiding van direc teur P. C. Woltering. Er werd een programma ten beste ge geven, dat bij het talrijk opgekomen pu bliek ten zeerste insloeg. Ds. Beuken horst opende en sloot de bijeenkomst. ÉS Eerste noteering is vorige koers(en); daarachter officieele noteering van he den; beteekent: geen noteering ontvangen. Denemarken Oblig. 1926-5 102 Amsterdam 1934-4 100%—-100% Zeeuws Hyp. B-4 99%99% Cities Service Cy. P. 1958 5 55%—56 A Pref. Jurgens A 128%—128% A Ned. Gist- en Spirtusfab"-. 480 A De Schelde N.B. 73%—74% C Am. Smelt Ref. 6867% A Born. Sum. H. M. 206%—206% A Hopth. Alberts 102%102% C Union Pac. Rr. 100101 C Int. Nickel Cy. 4848 Ned. 1000-4 100%—100% O. Indie 34 1000-4 100%—100% Engeland 1960-90 4 83% A Koloniale Bnk. 78% A N.I. Hbk. 1000 171—171 C Ned. H. M. 1000 204—205 A v. Berkels Pat. 59%59% C Ca'vé Delft 9595 A Philips Gem. B. af. 325 329 -25 C Unilever 173%—173%-74%. C Am. Car en Foundry 50%50%-49%. C Anaconda Cop. 42%42%-%. C Bethlehem St. 68%—68% -66%. C Kennec Copper 4746%-%. C U. States St. C. 81%—80%-81%. C North Am. Cy. 23%—,22%. A Kon. Petr. Mpij. 439%—440-37%. C Contin. Oil Cy. 33%—33%-%. C Phillips Petr. Comp. 42%42. C Shell Un'on O.C. 22%—23%-%. C Tide W.ater Ass. Oil 15%—16-15%. A Ned. Scheepv. U. 117%—117%-17. A H.V. Amsterdam 501%502-04%. A Java Cult. Mij. 235-233-34. A N.I. Suiker U. 167%—167%-68%. A Deli Batavia 304309-05. BEURSTHERMOMETER ZATERDAG, Koninkl. Kuhhei Markt Amerika - Tabak - Obl.Markt- Unilever Philips Wettij. Suiker r Schepen gedeponeerd. C Deli Mij. 1000 352%—353-54. A Senembah 361%365-61. C Baltimore en Ohio 19%19. C Southern Pac. Cy. 3736%-%, A Southern Rlw. 25%24%. A Amst. Rubb. C. 313314%-13%, A Deli-Batavia Rubb. 202%203%. A Hess.a Rubber 230229-30. A Serbadjadi S.R, 184184-%, WISSELKOERSEN. Heden. Gister, Londen 8.99% 8.97% Berlijn 73.90 73.80 Parijs 8.55% 8.54%' Brussel 30.99 30.94 New-York 1.83% 1.83%' Tijdens de pauze had ten overstaan van notaris H. van Mazijk een verloting plaats ten bate van het orge'fonds. (Men moet weten, dat He vereeniging zonder orgel is). De ver'ot'ng. welke 'n zeer geanimeerd verloop had, had als hoordprijs een boekenkastje, dat ten deel viel aan den heer Osc. Clijncke. Na de pauze werd een Kerstcantate van J. F. Tierie Jr. geschreven voor 3-stemmig Vrouwenkoor, met soli en pianobegelei ding uitgevoerd. Op Kerstdag jl. was ze ook reeds gezongen. Velen hadden op 'n herhaling aangedrongen. De pianobe geleiding berusttte bij mej. W. Lako. Groot was de ovatie, welke werd ge bracht aan de verto'kers, welke deze hu'de dan ook ru'mschoots verdienden. Vermeld dient tenslotte, dat de 13-ja- rige Joh. Daansen een v'oolsolo ten bes te gaf van een stuk van Lange „Chanson des Fleurs", waarbij hij geaccompagneerd werd door mej. W. Lakoi SLUIS. Voor het examen kommies bij de directe belastingen en accijnzen slaagde de heer H. van Solingen, hulpkommies alhier. Gevoelens van onbehagen te Berlijn. Het bericht volgens hetwelk de Brit- sche minister van financiën, Neville Chamberlain, gisteren in het Lagerhuis een wetsontwerp heeft ingediend, waar bij de Engelsche regeering volmachten vraagt om de eerstvolgende vijf jaren 400 millioen pond sterling te besteden voor de landsverdediging en wel buiten de gewone jaarlijksche begrootingen der departementen van oorlog, marine en luchtvaart om, heeft te Berlijn zeer die pen indruk gemaakt. Alle Duitsche bla den publiceeren op de eerste pagina over deze aangelegenheid berichten. Zij verklaren met nadruk, dat het de eerste maal is, dat de Britsche regeering in vredestijd een dergelijk besluit neemt. Een zeker gevoel van onbehagen komt tot uitdrukking in de commentaren, wel ke op het bericht worden geleverd. De „Deutsche Allgemeine Zeitung" geeft een opsomming der bewapening en versterkingen, welke de laatste maanden in Groot-Brittannië zijn ten uitvoer gelegd. Het blad herinnert aan het woord van generaal Weygand, dat een groot land moet beschikken over een leger, dat beantwoordt aan de be hoeften van zijn politiek. „Wij weten niet", aldus de „D.A.Z.", „of de Brit sche regeering door zulke gedachten wordt geleid, maar het is gebleken, dat zij de algemeene Fransche these aan vaardt. Men moet zich de vraag stellen welke politiek Engeland van plan is te volgen, nu het overgaat tot een zooda nige ontwikkeling van zijn bewapening. Wij zouden ook kunnen vragen, welke verplichtingen Engeland is aangegaan en tegenover wien. Het bondgenootschap met Frankrijk, dat in December 1936 nauwer werd aangehaald en de bespre kingen tusschen de generale staven der beide landen laten plaats voor zekere veronderstellingen." Het blad besluit: „Duitschland acht zich zijnerzijds niet verantwoordelijk dergelijke beslissingen der regeering te Londen te hebben uitgelokt, hoewel een Amerikaansch blad verklaard heeft, dat men in Britsche officieele kringen van meening is, dat de Duitsch-Japansche overeenkomst het Britsche rijk en zijn belangen meer zou bedreigen dan Sov jet-Rusland, tegen welk land het zoo genaamd zou zijn gericht. De „Lokal Anzeiger" ziet in het En gelsche gebaar een rechtvaardiging te meer voor het Duitsche rijk voort te gaan met zijn bewapening. De „Führer", aldus het blad, „heeft op 30 Januari ge zegd, dat ieder land slechts zelf in staat is te beoordeelen, wat het voor zijn ver dediging te doen heeft. De Engelsche bewapening gaat slechts Engeland aan, maar het feit, dat de Britsche minister verwijst naar het witboek van Maart 1936 en de argumenten welke zijn aan gevoerd ten gunste van een politiek van. wapening, dat hij voorts bij deze gele genheid Duitschland heeft genoemd, geeft ons hoop, dat het Engelsche volk, gezien zijn tegenwoordige pogingen, meer begrip zal toonen, indien Duitsch land, dat in geographisch opzicht in veel ongunstiger positie verkeert en is bloot gesteld aan de bedreigingen van het bolsjewisme zijnerzijds alles doet, wat in zijn vermogen is om zijn verdedigings middelen te herstellen, welke men hem vijftien jaren lang heeft geweigerd. DE RIJKSKERKCOMMISSIE AFGETREDEN. In welinge'ichte kringen te Berlijn: wordt vernomen, dat de rijkskerkcom missie, de leiding van de Duitsche Evan gelische kerk, is afgetreden. Men ge looft, dat de reden hiervan is, dat de commissie er niet in is geslaagd de noo- dige ordening in kerkelijke zaken te brengen en men gelooft niet, dat een nieuwe kerkcommissie zal worden be noemd. Veeleer neemt men aan, dat binnenkort bij de wet de kerkelijke za ken geregeld zullen worden. De ideëele taak van de commissie was de verschil lende kerkelijke onder één leiding te brengen. Aardbeving eischte twaalf doeden. De Matin meldt uit Bone, dat, naar thans kon worden vastgesteld, bij de aardbeving in het gebied van Constan- tina (Algerije) twaalf personen gedood en veert.en gewond zijn. De dorpen La Paine en Bied Gaffar zullen geheel Her bouwd moeten worden. Italiaansche Prins geboren- De Prinses van Piemont, de gemalin v,an kroonprins Umberto, heeft gister middag het leven geschonken aan een zoon. De prinses van Piemont en het jonge Prinsje maken het zeer goed. Mussolini heeft direct, nadat hij van den prefect van het Kon nklijk Paleis het nieuws had vernomen, de vreugde der fascistische regeerifig en van de geheele natie tot uitdrukking gebracht in gelukwenschen, welke hij heeft ge richt tot het Koninklijke paar en den Prins en Prinses van P emont. In alle steden van It,alië is de feest vreugde spontaan en groot. Te Rome werd het nieuws van de geboorte be kend gemaakt door 101 kanonschoten. Van vijf uur tot half zes gistermiddag luidden de klokken van het Capitool. Van ,alle openbare gebouwen hing de nationale dr'ekjeur, terwijl ook de burgerij de vlaggen uitstak. Het Prinsje zal Victor Emmanuel wor den genoemd, naar zijn grootvader, den Koning van Italië. Als vermoedelijke erfgenaam v,an den troon zal hij volgens de traditie van het Huis van Savoye, Prins van Na-

Middelburgsche Courant | 1937 | | pagina 2