IBIS SHAG LANDBOUW. SPORT. Dobbelmann lekker... man? BURGERLIJKEN STANB. UEHD1. B e* W. meenden derhalve de ver hoogde heffing van 20 opcenten kan worden nagelaten. Z.h.st. aangenomen. PERSKRONIEK. wees uit, aai iu t atgeloopen jaar was ontvangen 652 uitgegeven 743 dat een nadeelig saldo van f 91. Als bestuursleden werden herkozen de heeren C. Wondergem en J. Geldof Jr., terwijl als bode J. Louws A.Wzn werd herbenoemd. RAAD VAN SEROOSKERKE. Opcenten fondsbelasting ver laagd van 75 op 55, SEROOSKERKE, Maandagmiddag vergaderde de Raad onder voorzitter schap van burgemeester Dregmans. Af wezig de heer Kluijfhoud. De v o o r z. sprak een gelukwensch uit, wijl dit de eerste vergadering in het nieuwe jaar is en feliciteerde den heer A. Melis met zijn 60sten geboortedag. De heer A. Me lis als oudste Raadslid, dankte den voorz. voor zijn aan den Raad en hem persoonlijk gerichte woorden. Naar aanleiding van de notulen deel de de v o o r z. mede, dat na onderzoek is gebleken, dat de verzakking in de „Zoekweg", ter sprake gebracht in de vorige vergadering, moet worden her steld, althans volgens den Polder Wal cheren, door den aangelanden. Om nu dezen weg weer geheel intact te krij gen en zelfs eenigszins te verbreeden, wijl het een zeer smal gedeelte is, heb ben B. en W. gemeend een verzoek te moeten richten tot den Polder Walche ren, om een gedeelte der aangrenzende sloot te mogen dempen en de afvoer van deze sloot door buizen te bewerkstelli gen, ook de landgebruiker zal een der gelijk verzoek indienen. Deze buizen zullen door de gemeente worden bekos tigd en de werkzaamheden door den landgebruiker worden verricht. De heer Goedbloed meende, dat B. en W. nog al royaal zijn om zulke buizen maar kosteloos te verstrekken. De v o o r z. zeide, dat B. en W. na onderzoek meenden, dat deze oplos sing de beste was. De heer P. M e 1 i s juichte de voorgestelde afdoening toe. Op een aangehouden verzoek van de K.N.A.C. met betrekking tot de tarie ven der personeele belasting naar den vijfden grondslag (motorrijtuigen) stel den B. en W. voor, dit voor kennisge ving aan te nemen. Z.h.st. aangenomen. Eveneens een voorstel van B. en W, tot aanvulling van den op 15 December 1936 vastgestelde verordening op de heffing van schoolgeld voor het gewoon L. O. Idem, een voorstel van B. en W. tot wijziging van de verordening op de hef fing van een vergoeding voor het ver strekken van inlichtingen of opgaven uit het bevolkingsregister der gemeente. B. en W. stelden voor, een voorschot op de gemeentelijke vergoeding als bedoeld in art. 101, der L. O. 1920 voor 1937, te verleenen aan de school der vereeniging voor Geref. L, O. 1092, aan de school der vereeniging voor Christelijk Volksonderwijs 460 uit te keeren in 4 gelijke termijnen. Z. h. st. goedgekeurd. Voorstel van B. en W. tot het vast stellen van een gemeenschappelijke re geling voor het streekplan Walcheren en benoeming van 2 personen, die in de commissie definitief zullen zitting ne men. Z. h. st. goedgekeurd, terwijl de Voorz. en de heer Jobse, die reeds in de voorloopige commissie zitting had den definitief werden aangewezen. B. en W, stelden verder voor om in verband met door den Polder Walcheren aan de ingekomen vergunning tot het dempen van de Oostelijke bermsloot aan den Wilgenhoek weg, verbonden voor waarde te besluiten, dit gedeelte sloot niet te dempen. Polder Walcheren be houdt zich het recht voor, om een zui veringsinrichting voor te schrijven als ten gevolge van de uitvoering van dit werk het polderwater zou verontreinigd wor den. B. en W. durven om financieele re denen de consequenties daarvan in deze tijden niet. De heer Goedbloed betuigde zijn instemming met de houding van B. en W. in deze zaak en betreurde die van den Polder Walcheren. Het bevreemdde hem, dat andere perceelen in de gemeen te wel mogen worden gedempt door par ticulieren en thans nu de gemeente een gedeelte wenscht te dempen een te be zwarend aanhangsel wordt toegevoegd aan de vergunning', waardoor uitvoering der demping niet zal plaats hebben. De voorz. en den heer P Melis waren van oordeel, dat „Polder Wal cheren" in dezen de voorzichtige weg bewandelen en men niet uit het oog moet verliezen, dat de plaats waar thans dem ping wordt gevraagd feitelijk alles van het Westelijk gedeelte der gemeente sa men komt en hunnerinziens Polder Wal cheren terecht paraat dient te zijn. Z.h.st. werd het voorstel van B, en W. hierna aangenomen. Voorstel van B. en W. tot het intrek ken van de bereids koninklijk goedge keurde verordening tot het heffen van 75 opcenten op de gemeentefocdsbelas- ting en tot het vaststellen van een ver ordening tot het heffen van 55 opcen ten op de hoofdsom der belasting. De voorz. lichtte dit nader toe en zeide, dat na de laatste Raadsverg, was ingekomen de beslissing, dat ruim 20 pet. op de werkloosheiduitkeering dcor het Rijk zal worden vergoed. 9r«neens werd z.h.st. aangenomen een voorstel van B. on W. tot het vaststellen van een verordening op de heffing van besmettelijke ziektegelden. De leden der commissie tot wering van schoolverzuim, de heezen J. de Woii i A. de Vos, K Klu.fhout, J-j.cs, Lou- w-Tse Wz,, W. Jobse, H ',i iiwerse en P. Willeboordse werden herkozen. Bij de x'jr.Jvraag vestigde de heer Goedbloed de aandacht van B. en W. op de te vrije inrit van den zandput- weg bij J. Sinke, welke eenig gevaar op levert voor de woning van laatstge noemde. De voorz, zeide toe, dat al daar een paaltje zal worden geplaatst. Nog vroeg de heer Goedbloed of de tijd niet is aangebroken om tot gedeelte lijke beplanting van het nieuwe gedeel te der begraafplaats over te gaan. De voorz. zeide, dat dit gedeelte nog ver pacht is tot 1 Nov. a.s. en alsdan hier aan gevolg zal worden gegeven. De heer P. Melis vroeg naar de verharding van een driesprong in den Kokerheulweg, terwijl de heer Jobse de herbestrating van den Langeweg aanbeval. De voorz. zeide, dat beide objecten de aandacht van B. en W. hebben en in het voorjaar wel hun beslag zullen krijgen. MELISKERKE. De heer P. Wisse (Stk, Geref.), in de vacature-Spruit benoemd verklaard tot lid van den Gemeenteraad, heeft voor deze benoeming bedankt. Nu is benoemd verklaard de heer A. de Vis ser. „Onwaardig", Met hartelijke en algeheele instemming nemen wij hieronder over hetgeen de aan De Vries en Te Winkel hartstochtelijk verknochte hoofdredactie van het „Utrechtsch Dagblad" onder bovenstaand ken schetsend onderkopje schrijft over de jongste „Spellingoekase" van onzen mi nister van onderwijs: „Het spellingsvraagstuk heeft in Ne derland door en na het eigenzinnig, bij kans revolutionnair ingrijpen van den oud-minister /van Onderwijs Marchant heel wat stof doen opwaaien en een stortvloed van mondelinge en schrifte- 'ilke beschouwingen ontketend. Een door alle partijen met hartsfochtelijken ijver eene betere zaak waardig gevoer- den spellingsoorlog wordt sedertdien hier te lande 'gestreden. De laatste maanden is deze oorlog verstard tot een loopgravenstrijd. De tegenstanders heb ben zich „ingegraven" en het ziet er niet naar uit, dat de vrede spoedig geteekend zal worden. De regeering neemt, sedert de vervanging van den heer Marchant door den heer Slotemaker de Bruine, eene neutrale houding in acht, zij het ook, dat deze neutraliteit jegens de De Vries en Te Winkelianen welwillender is dan jegens Marchantisten, Kollewij- nianen en aanverwante spellingspartij gangers. Tusschen de beide loopgraven- fronten, dus in Niemandsland, bevindt zich de opgroeiende generatie en een groot deel der Nederlandsche uitgevers. Ëenerzijds wordt aan hen de eisch ge steld, de „nieuwe" spelling te leeren en/of toe te passen, anderzijds worden zij in het practische leven op grond van deze verplichte eigenaardigheid in vele gevallen afgewezen, dan wel genood zaakt om spoorslags zich de „oude" spelling eigen te maken, Met recht kan dan ook gesproken worden hoezeer de minister van Onderwijs dit ook moge ontkennen van het bestaan in Nederland van een chaotischen toe stand op spellingsgebied. Hieraan een einde te maken is drin gende plicht der regeering. De wijze waarop de spellingsaangelegenheid thans van overheidswege wordt getrac.teerd, leidt niet slechts tot bestendiging maar tot verergering van een hoogst onge- wenschten toestand. De recente oekase van den inspecteur voor de onderwij zersopleiding, ingevolge welke de can- didaten bij de eindexamens van de Kweekscholen en bij de examens voor de Hoofdacte dit jaar bij het schriftelijk werk een woordenlijst met de geslachts aanduidingen volgens De Vries en Te Winkel zullen mogen gebruiken, is hier een duidelijk voorbeeld van. En de ver klaring, die de heer Slotemaker de Bruine betreffende deze jongste spel lingstrouvaille geeft naar aanleiding van de hem door de Tweede Kamerleden Thijssen en M'oller ter zake gestelde vra gen, niet minder. Uit deze verklaring toch blijkt, dat de regeering zich uitput in spitsvondigheden om de ook onzes bedunkens goede zaak der „oude spelling" te redden en door een achter deur wil binnenlaten, wat de heer Mer chant door de voordeur uitwierp. Wij hebben hoezeer wij ook eerherstel van De Vries en Te Winkel zouden toe juichen weinig bewondering voor de ze ministerieele antwoorden. Zij getuigen van weinig kracht en van eene methode, die nu niet bepaald als „recht door zee" kan worden gekenschetst. Van de Over heid mag men op het oogenblik ver wachten, dat zij eene beslissende keuze doet en dat zij maatregelen treft die óf de wiJziging-Marchant openlijk te niet doen óf maatregelen, die de consequen ties van deze wijziging ten volle door voeren. De thans gevolgde het-kan-vrie- zen-of-dooien kwakkel-spellingspolitiek is zoodanig, dat zij uit velerlei hoofde de regeering-Colijn onwaardig is". CHR. JONGE BOERENe EN TUINDERSBOND. Afd. Zeeland. Maandag hield deze organisatie te Goes, onder voorzitterschap van den heer A. L. Louws te Oostkapelle, haar wintervergadering. Na een openingswoord van den voor zitter, rapporteerde de heer Dees na mens de afd. West-Zeeuwsch-Vlaande- ren over de proefvelden. Wat tarwe be treft stond Joneqois ver boven Juliana en Imperiaal, althans wat de opbrengst aangaat. De kwaliteit was echter minder dan van de beide andere genoemde ras sen, zoodat de financieele resultaten niet veel verschilden. Hiertegen werd opgemerkt, dat men zich niet alleen moet laten leiden door de crisismaatregelen en de keuring door de crisisorganisaties, maar dat men ook op de toekomst moet letten. En dan zal de Fransche tarwe het zeker winnen. Wel zal Zeeland dan niet meer beroemd zijn door zijn Zeeuwsche tarwe. Over de bakwaarde van de Joneqois tarwe liepen de meeningen eenigszins uiteen. Ook werd gerapporteerd over het re- hionaal grondonderzoek dat in West- Zeeuwsch-Vlaanderen heeft plaats ge had. De resultaten waren van dien aard, dat sommigen hun bemesting geheel heb ben gewijzigd. Op dit gebied is voor de boeren nog veel te studeeren. In de middagvergadering sprak de heer P. de Kam te Oostkapelle over: „Rationalisatie in den landbouw". Spr. wees op de vlucht die de rationalisatie in het algemeen heeft gemaakt en daar na op de toepassing in land- en tuin bouw. Er zou zeker daarmee nog verder worden gegaan, als in dezen crisistijd de financiën niet zöo'n krachtig woord mee spraken. Nu moet eerst goed worden na gegaan of de meerdere uitgaven wel wor den goedgemaakt door meer ontvang sten. Tenslotte sprak de voorzitter over het ontstaan en de actie van den Bond: Landbouw en Maatschappij. De Chris ten-boer verzet zich krachtens zijn be ginsel aldus spr, tegen groepsego ïsme, dat leidt tot klassenstrijd. Wij moe ten veeleer streven naar toenadering tusschen de verschillende groepen en zeker tusschen die welke zich Christelijk hebben georganiseerd. De kwestie van de hooge rechten aan de grens, waarover men van mee ning kan verschillen, is toch niet een zoodanige dat me daarvoor een aparte organisatie moet oprichten. Men vindt hierover in alle kringen voor- en te genstanders. Ergerlijk noemt spr. het gescherm met de leuze: 70-140-170, alsof de stedeling 2/L maal zooveel zou ver dienen als de plattelander. Deze voor steling noemt spr, misdadig. Steeds dui delijker wordt het dat er een verbond is tusschen Landbouw en Maatschappij en de N.S.B. De eerste maakt den grond klaar voor de tweede. Spr. noemt heel de actie gevaarlijk en opruiend. L, en M. blijkt niet kies keurig in het winnen van zieltjes. Zelfs de middenstand wil men uitschakelen (eigen drukkerij, koffie en thee, enz.) L. en M. berooft de plattelandsbevol king van haar geestelijken grondslag. Telkens weer o.a. in, openluchtspelen propageert men de bloed-bodem en ras-theorie. Men vergoddelijkt moeder aarde. Spr. aarzelt niet deze actie puur Heidensch en goddeloos te noemen. Daartegen moeten onze eenvoudige plattelandsmenschen xvorden gewaar schuwd. De drie centrale landbouworganisaties werken positief in het belang van den boerenstand, ook bij de~regeering, maar L. en M, doet niet anders dan agitatie veroorzaken. Ten slotte betoogt spr. dat een principieel verzet tegen L. en M. en N.S.B. alleen kan worden geboden in een eigen, Chr. organisatie, waarom hij het betreurt dat er nog altijd Christe nen zijn die lid blijven v,an een neutra le organisatie, terwijl toch het Duitsche voorbeeld, waar geen positief Chr. maatschappelijke organisatie was, zulk een duidelijke taal spreekt. Nadat over dit onderwerp een breed voerige bespreking w,as gevoerd, werd de vergadering gesloten. ONZE KWEEKVADERS. Nu het keuringsboekje voor de Cen- t-alekeuring te Goes is verschenen, heeft men voor het a.s, dekseizoen we der een overzicht over het voorbande staande mannelijk fokmateriaal. Precies 150 hengsten staan ingeschreven, en al zullen wel enkele afwezig blijven, ook dan neg belooft deze keuring een ster ke afspiegeling te zullen worden van „de bron" waar ons mannelijk fokmate riaal werdt gewonnen. Niet minder dan 82 drie-jarige heng sten slaan ingeschreven, waarvan 76 in Zeeland zijn geboren- Van de 21 vier-jarige werden 19 in Zeeland gebo ren; van de 24 vijf- of zes-jarige 22; van de 17 hengsten v,an zeven jaar en ouder 12 en van de 6 ingeschreven kampi- oenhengsten werden 4 in Zeeland gebo ren, Wat de eigengefokten aangaat, kunnen wij dus aardig voor den dag ko men, terwijl ook het vermogen om in de fokkerij te kunnen „doorslaan" zich meer en beter begint af te teekenen, In deze neemt Herseur II de Cogne- beau de leiding, en wel met een totaal v,an 18 ingeschreven zonen, waarvan 12 drie-jarige; dan volgt Certain van Lams- waarde met 13 zonen, waarvan 1 kampi oen en 6 drie-jarige; Clairon de Ia Lys met 12, waarvan 9 drie-jarige; Tsjaka met 12, waarvan 8 drie-jarige; Lion d'Or met 7, waarvan 6 dr e-jarige; Bienvenu du Try, Lion, Priméra de Petit-Enghien, Adriaan en Mars, ieder met 4 zonen; Avenir 1468 heeft eveneens 4 ingeschre ven zonen; dan volgen Artist, JJiamant d Ahe,a en Alban de Fair eder met 3 zonen; Bourgeois van Luntershoek, Hon- ny's Men, Mayeur de Gaesbeek, Victo- rieux, Fair, Espoir de la Barrière en Karei van Heiigstdijk ieder met 2 zonen, terwijl van meerdere vaders éën zoon staat ingeschreven. Wij hebben geen scheiding gemaakt tusschen opgenomen en voor dekk ng goedgekeurde zonen, d,aar dit niet steeds een afdoende maat staf is, doch het feit, dat van Karei van Hengstdijk beide zonen werden opge nomen, niettegenstaande de strijd voor hem onmogelijk zwaar is vanwege het te klein getal goede fokmerries in zijn streek, maakt er zijn prest,at.'e niet min der om. Wij wagen ons niet aan voorspellin gen, al zouden wij den a.s. Kampioen welhaast kunnen aanwijzen, doch dat de strijd in Goes gigantisch zal zijn, daar van kan men zich verzekerd houden. VOETBAL. Wedstrijdprogramma Z, V. B. Zaterdag: Adspiranten: SouburgZee- landia; SerooskerkeRCS A; Zaterdagcompetitie „Walcheren": RC V 1Vlissingen; ArnemuidenSouburg; OostkapelleRCS; Veere 2RCV 2, Zondag; Adspiranten: E'l,and Boys EMM; VlissingenMiddelburg. Ie kl. A: Goes 2Kruiningen; Hansw. Boys—(Vlissingen 3; IersekeMiddel burg 3; VeereDe Zeeuwen 2. Ie kl. B: SchoondijkeTerneuzen 3; Axel 2—Tern. Boys; Hoofdplaat 2 Biervliet 2; Corn, BoysHulst 2; Groe- deOostburg 2. Overgangsklasse: Vl'ssingen 4RCS 2; Middelburg 4Eiland Boys 2; De NoormannenDe Zeeuwen 3; Zeelandia 3Nieuwland, 2e kl. A: EMM 2K.attendijke; De Zeeuwen 4iCortgene; Ellewoutsdijk RCS 3. 2e kl. B: Corn, Boys 2Hulst 3; Bres- kens 3IJzendijke 2; Oostburg 3 Schoondijke 2; SCDGroede 2. 3e kl. A: Domburg 2De Zeeuwen 5; Middelburg 5iNieuwland 2; RCS 4 Vlissingen 5; Zeelandia 5Vlissingen 6; De Zeeuwen 6De Noormannen 2. HOCKEY, Zwart Wit IMiddelburg 30. Middelburg sukkelt in den laatsten tijd met de voorhoede. Van deze linie gaat te weinig kracht uit. Ook de ne derlaag van Zondag t ovei-igens tegen de toekomstige afdeelingskampioen verwacht vond uitsluitend zijn ver klaring in het kwaliteitsverschil tus schen de wederzijdsche aanvalslinies. De ongevaarlijkheiü der Middelburgers bleek al dadelijk, toen door het onze kere begin van Zw, Wit de M'burgsche voorhoede herhaaldelijk in de Breda- sche cirkel wist door te dringen, ter plaatse 'ook Wel kansen kreeg, doch geen kans zag den keeper te passeeren. Toen Zw. Wit op tempo begon te komen, kreeg de M'burgsche achterhoede moei lijke problemen op te lossen en ondanks zeer goed spel van beide backs maakte Zwart-Wit door haar buitenspelers twee voortreffelijke doelpunten. N,a de rust verkreeg M'burg in het veld geleidelijk eenig overwicht, doch ook nu was het samenspel onvoldoende, zoodat een te- genpunt uitbleef. Zwart-Wit deed het beter, toen de rechtsbuiten na een snel le ren uitstekend voorzette en de mid denvoor geen fout maakte. In het laat ste kwartier werd nog zwaar geschut in de M'burgsche voorhoede opgesteld, doch ondanks veel gedrang in den Bre- daschen cirkel bleef het Zwart-Wit-doel ongeschonden. Bij Zwart-Wit onderscheidde zich als steeds de voorhoede en voorts deden spil en keeper goed werk. Aan M'burg sche zijde dient allereerst de linkshalf geprezen, die zoowel verdedigend als opstuwend beste beurten maakte. Ach ter hem speelde de linksback een so- liede partij en 's mans collega, broeder lijk geassisteerd door den invaller- rechtshalf, deed niet voor hem onder, terwijl de keeper aan de doelpunten geen schuld had. Het „lest bestkan helaas niet op de M'burgsche voorhoe de worden toegepast; de middenvoor is te stevijg gebouwd voor de snelle acties, die 'zijn plaats eischen, terwijl voor solo-spel zijn „drijven" niet han dig genoeg is, Links ging het in verhou ding nog het beste, doch de linksbinnen moet er zich op toeleggen minder over tredingen te maken. De wedstrijd stond op behoorlijk pen en werd door capabele fluitisten geleid, BOKSEN. BEP VAN KLAVEREN WINT VAN PERNOT, Ongeveer 5000, toeschouwers waren gisteravond in de Nenijtohal te Rotter dam aanwezig bij de internationale boks wedstrijden. De hoofdpartij van den avond ging tusschen den Franschen welterkampioen Charles Pernot en den NederlandscKen bokser Beb van Klaveren. Het gevecht was vastgesteld op tien ronden van tien minuten. Van Klaveren begon het gevecht goed met mooie snelle linkschen naar^ het ge laat. Hij bleek nog niets van zijn vroe gere snelheid ingeboet te hebben, doch VOOR DE PtüP. Rookt IBIS bij voorkeur uit een IBIS-pijp. Bij Uw winkelier verkrijgbaar. (Ingez. Med) hij vond in Pernot een even vluggen te genstander, die het lijf-aan-lijfwerk voor al zocht en zich daarin een meester toonde. De eerste twee ronden waren voor v. Klaveren, de derde ronde was gelijk. Na dat de vierde ronde een licht punten- voordeel voor Pernot had opgeleverd, was de vijfde weer voor onzen landge noot. Evenwel de volgende ronde bracht weer voordeel voor den Franschman, ter wijl de zevende gelijk was. De achtste was voor Van Klaveren, terwijl de ne gende weer gelijk op ging. In al deze ronden tezamen had onze landgenoot een vrij behoorlijken voorsprong verkregen. De laatste ronde zette in met een snel vuur van harde en zuivere stooten van korten afstand op het lichaam van beide boksers, die Van Klaveren evenwel het meest schenen te deren. Even leek het, of Van Klaveren dezen aanval van Per not niet te boven zou komen, maar hij herstelde zich juist tijdig genoeg. Misschien had Pernot in deze laatste ronde een weinig voordeel, doch onge twijfeld verdiende Van Klaveren de pun- tenoverwinning. De overwonnene, die zich een vechter van groote klasse toon de, kreeg een ovatie. Van Klaveren bleek nog altijd een zeer goede puntenbokser te zijn. De uitslagen der overige partij luid den: De lichtgewichtkampioen van Neder land, Robert Disch, verloor op punten van den oud-kampioen van België Sae- rens. De strijd tusschen den halfzwaarge- wichtkampioen van Luxemburg, Emile Konter en die van Nederland, Rinus de Boer, eindigde in de derde ronde met 'n knock out-overwinning voor den Luxem burger. De partij tusschen den zwaargewicht kampioen van Nederland Harry Staal en den Oostenrijkschen kampioen Havlieck, werd in de vierde ronde door disqualL ficatie van den Oostenrijker beëindigd. Goes. Bevallen: J. Ossewaarde, geb. A. J, van Dijke z., W. J. Moelker, geb. M. E. Vermaire z., J. de Witte, geb. M. Bruel z,, A. A. Hillebrand, geb. N. van Eenen- naam d„ M. Weezepoel, geb. J. de Jongh" zoon. Ondertrouwd: I. J, Drever jm. 26 j. en Mj S. de Ruier jd. 29 j. te 's Heer Arends- kerke. Overleden: A, Trerie 78 j. wedn. van A. Leys. (D.Z.) van geadverteerde of te adverteeren var" gaderingen, voorstellingen, uitvoeringen e® andere bijeenkomsten. MIDDELBURG. Dl 9 Feb. N.R.V. Causerie m. films en lichtb., spr. dr. W. G. N. v. d. Sleen, Haarlem, Schuttersh. 20,15 h. WO 10 Feb, Lez. leerl. Scheepswerkt.k. N.S.O. (met lichtb.) spr, de heer E. Visscher, Ambachtssch. 20 h. WO 10 Feb. Winterlez. N.GV.B. aid, M'burg, spr. ds, J. Smelik te Den Haag, Bogardz. 20,15 h. WO 10 en DO 11 Feb. Tent Loterij v. Vrouwelijke Handwerken, Hotel „De Abdij" Wo 14,00—17,00 h. Do 11—12,00 h. 14—17,00 h. WO 10 Feb, Ledenverg. Dierenbescher ming; Ned. Koffieh 20,30 h. WO 10 Feb. Ouderav. School J. (Molen straat) 20,00 h. GOES. Dl 9 Feb, WO 10 Feb ALGEMEEN, Dl 9 Feb, A.V.R.O. Voltooiings-tourneev te Vliss, „Britannia" 20 h. Dl 9 Febr. Carnavalsfeest, te Vliss, „Bri tannia", Dl 9 Feb. Filmav. Centr. Gen. Kinderh. en Vac, Kol. afd. Kloetinge, Herv, Ver. Geb. 20,00 h. Elec. Drukkerij G, W. den Beer, M'burg.

Middelburgsche Courant | 1937 | | pagina 6