LANDBOUW. BUITENLAND. RECHTSZAKEN. BURGERLIJKEN STAND. WALCHEREN. ZUID-BEVELAND. SCHOUWEH-DUIVELAND. ZEEUWSCH-VLAANDEREN W.D. KRABBENDÏJKE. H. VAN DE VREDE. FRANKRIJK. De aangespoelde lijken. ENGELAND. DUITSCHLAND. DANTZIG. ITALIë. CHINA. VER. STA 1 EIS A8ENDA. Dl 9 Feb, Filmav. Centr. Gen. Kinderh. en Vac, Kol. afd. Kloetinge, Herv. Ver. Geb. 20,00 h, „Mercurius", een en ander afgewisseld door muziek van de Happy-Band. Een en ander oogstte veel succes en vooral het kleuterkoor, o, 1. van „Jacob Ha mel", met zang van enkele debutantjes, bracht de stemming er in. Aan het slot heeft de voorzitter allen die op eenigerlei wijze medewerkten, hartelijk dank gezegd, waarna de dans- lustigen hun hart konden ophalen. Het werd een echt gezellig besluit van dezen avond en de grabbelton en het bekende rad vonden ruimschoots aftrek, „Mercu rius" kan op een zeer geslaagden feest avond terugzien, NIEUW EN ST. JOOSLAND. Zater dagmiddag hield in „het Wapen van Nieuwland'" de coöperatieve weegbrug „Nieuwland" de gewone jaarvergadering waarbij 35 leden tegenwoordig waren, Uit de rekening over 1936 bleek dat was ontvangen f 900 en uitgegeven f 785, ba tig saldo f 115, Het weegtarief voor niet aandeelhouders werd vastgesteld op het zelfde bedrag als voor 1936. Tot be stuurslid werd herkozen de heer Joh. Crucq Gz. De weger J. H. Fritz had voor zijn betrekking bedankt. In zijn plaats werd uit 6 sollicitanten gekozen de heer I. Cornelisse, voorloop;g' tijdelijk. Tot hulpweger werd benoemd de heer W, Moens, SEROOSKERKE. Door de plaatselijke ,,'Oranjevereeniging" alhier, werd Vrij dagavond in de Geref. Kerk, welke ge heel was bezet, een goed geslaagde film voorstelling gegeven door middel van Henning's filmcentrale, waarvan de hoofdbedoeling' was „De Oranjefilm". Eerst werd vertoond een film, nog niet volledig samengesteld, van de optochten gehouden op 12 Jan. jl. alhier en te Oost- kapelle. Daarna enkele natuur-filmpjes en toen de „Oranjefilm", Door applaus werd het bewijs geleverd, dat alles zeer in den smaak viel. De „Oranjevereeni- ging" kon met voldoening op dezen goed geslaagden avond terugzien. HEINKENSZAND. Zaterdag hield de muziekvereeniging „Euterpe" haar jaar vergadering, onder leiding van den heer J. van Iwaarden. Uit het verslag van den secretaris bleek, dat het jaar 1936 een voor de vereeniging gunstig jaar is ge weest. Het aantal werkende leden nam toe en het aantal donateurs steeg tevens. Uit het verslag van den penningmeester bleek, dat er een goed slot was van bijna 135. Als ingekomen stuk was er een me- dedeeling van het gemeentebestuur dat in verband met een te verleenen subsi die van maximaal 70 de rekening der vereeniging elk jaar ter bepaling van het subsidie aan het gemeentebestuur moet worden overgelegd. De voorz. sprak den wensch uit,-dat het subsidie niet verder zal worden verlaagd. De heer Beaufort merkte op, dat een vereeniging moet kunnen leven van den steun dien zij van de burgerij ontvangt. Hij hoopte, dat de krachten, die in 1936 zooveel donateurs wisten te winnen, dit hopenlijk ook in 1937 zullen kunnen en dat de vereeni ging dan geen verplichting meer zal be hoeven te hebben tegenover 't gemeente bestuur, nademaal zij dan geen subsidie meer noodig heeft. Buitengewone uitga ven kunnen z.i. door 't houden van een bazar worden bestreden. De periodiek aftredende bestuursleden werden bij ac clamatie herkozen. HOEDEKENSKERKE. Vrijdagavond gaf de muziekvereeniging „Con-Amore" voor haar leden en donateurs een ge- zelligen avond in de o, 1. school. Onder de voortreffelijke leiding van den hr. Jac, de Toonder te Kloetinge werden de verschillende muzieknummers fraai uitgevoerd. Ze getuigden van groo- ten vooruitgang. Ter afwisseling vertoonde de heer Aug. de Laat te Tilburg de verlovings- en huwelijksfilm van het vorstelijk bruidspaar, welke zeer in den smaak viel van het talrijk opgekomen publiek. Afscheid burgemeester Boot. BURGH. Vrijdag heeft de heer W. G. Boot Wz., sedert 23 April 1918 bur gemeester der gemeente Burgh afscheid genomen, wegens het op dien dag be reiken van den 65-jarigen leeftijd. Reeds eerder waren hem namens de inwoners der gemeente twee schilde rijen, gevende kijkjes in het dorp, aan geboden. Thans nam hij afscheid van den gemeenteraad en daarna tijdens een receptie in de school van velen, die hun opwachting kwamen maken en ook van collega's uit de omgeving, van wie verschillende woorden van waardeering spraken over den scheidenden collega, die echter te Burgh zal blijven wonen. OOSTBURG. Zondagnamiddag had in hotel De Vuijst een vergadering plaats van besturen en leden van de moderne arbeidersbeweging in Zeeuwsch Vlaan deren, waarin bij zijn openings- en wel komstwoord de voorzitter, de heer Bleeker, mededeelde, dat de aanleiding tot deze vergadering was, dat lang net in alle gemeenten de voorschriften inza ke werkverschaffing en steun, worden toegepast zoo als behoort. In verband hiermede werd het woord verleend ,aan dr. F. A..C, Philips in zijn hoedanigheid van lid van den Raad van Oostburg. Deze begon met mede te deelen, dat het hem niet gelukt was in den Oost- burgschen Raad een behoorlijke steun regeling tot stand te brengen, immers de burgemeester is de meening toege daan, dat alles, w,at steun genoemd kan worden eigenlijk armensteun is. Wet houder van de Plassche meende, dat steunregeling voor het platteland als geheel overbodig beschouwd moet wor den, terwijl het R. K, raadslid Van de Waeter van meen'ng is, dat elke steun regeling uit den booze is. De A.R. De Bruijne onthield zich van stemmen, ter wijl het tweede R.K. lid ntët anders durfde te stemmen, dan zijn medelid Van de Waeter. Naar aanleiding van een en ander stelde dr. Philips de volgende resolutie voor: „Het heden te Oostburg vergaderde kader van de moderne (arbeidersbewe ging, j overwegende, dat de nood, waarin de landarbeiders en hunne gezinnen tenge volge van de algemeen heerschende werkloosheid verkeeren, door de werk verschaffing te Oostburg slechts in zeer onvoldoende mate gelenigd wordt, stelt vast, dat het gemeentebestuur te Oostburg geen ,acht slaat op de be doelingen van he m'nisterie van socia le zaken en in tegenstelling tot de groo- te meerderheid der West-Zeeuwsch- Vlaamsche gemeenten tegenover den heerschenden misstand in gebreke blijft, keurt de houding van den Raad te Oostburg, die met 5 stemmen tegen 1 de door een Raadslid vo:rgestelde steun regeling verwierp, ten zeerste af, en beslü't van haar resolutie kennis te geven ,aan Z. E. den minister van ociale zaken en de pers." OOSTBURG. Bij Kon, besluit zijn her benoemd tot kantonrechter plaatsver vanger in het kanton Oostburg A, A. M, Corthals en J, Mijs. SLUIS. Het Sluissche muziekgezel schap verkeert in nood. In de laatste jaarvergadering is een kastekort gecon stateerd. Het bestuur heeft gemeend dit tekort aan te zuiveren, door bij alle in woners der gemeente c'rculaires rond te bezorgen, waarin de Sluizenaren wor den opgewekt een steentje bij te dra gen om den nood te lenigen met zich te laten inschrijven als donateur, hono rair lid of persoonlijk lid. Om aan de actie kracht bij te zetten, maakte Apol lo Zaterdagmiddag een rondgang door de gemeente en gaf op verschillende punten der straten eenige nummers ten beste. Ondertusschen liepen de bestuurs leden de woningen af, om de in te vul len biljetten in ontvangst te nemen. Naar we vernemen hebben velen aan de roepstem der noodlijdende vereeni ging gehoor gegeven. Het zou jammer zijn, als het -muziek gezelschap, dat noode k,an gemist wor den bij feestelijke aangelegenheden, onder zou gaan. Tuinbouwvereen, „Walcheren Noord." OOSTKAPELLE, Zaterdagmiddag hield alhier de tuinbouwvereenig'ng „Walcheren Noord" haar eerste jaar vergadering, onder voorzitterschap van den heer P. Brand. In zijn openings woord deelde de voorzitter mede dat 't ledental in den loop van het jaar is ver dubbeld. Het deed spr, genoegen, da) ook de tuinders gaan 'nzien, dat slechts door organisatie de mogelijkheid bestaat met kracht voor hunne belangen op te komen. Hij sprak de hoop uit, dat nog dit jaar een volledige concentratie van Zeeuwsche Tuinders zal tot stand ko men, waartoe dank zij. het initiatief van de Z. L. M. thans de weg is ge opend. Tot bestuursleden werden her kozen de heeren P. Brand en J. War ners te Domburg, terwijl als nieuw be stuurslid werd herbenoemd de heer L, Joziasse te Serooskerke. Tijdens de vergadering hield de tuinbouwconsulent ir, B. Bosma een lezing over: Rat'onee- le grondbemesting. De lezing werd dooi de leden op hoogen prijs gesteld. Naar aanleiding van een schrijven van de Z. L. M. betreffende aansluiting bij een, door haar eventueel op te rich ten afdeeling Tuinbouw, werd in prin cipe besloten daartoe over te gaan, en den voorzitter laf te vaardigen naar de in Goes te houden vergadering. Geitenfokvereeniging. OOSTKAPELLE. Vrijdagavond hield de geitenfokvereeniging „Ons Belang' haar jaarvergadering- onder voorzitter schap van den heer F. Boone Pzn, Vol gens den secretaris den heer A. Lou- werse telt de vereeniging 78 leden. De penningmeester de heer B. Corbijn sloot zijn boekjaar met een klein batig saldo. Tot beheerder van den bokken- stal werd herbenoemd de heer J. Mei- se Gzn. en als bode de heer W. Vos. Vilder der jonge geiten werd wederom J, Wattel. De bestuursleden, de hee ren B. Corbijn en H. de Voogd werden herkozen. Besloten werd in het pensi oenfonds van den secretaris der provin ciale vereeniging weder f 4 te storten Gesproken werd over de grensregeling vanwege de Prov. Vereenig'ng. Alge meen kon men zich hiermede niet ver eenigen. Abonnementen en Advertentiën voo dit blad worden aangenomen door der Agent EEN RADIOREDE VAN DEN PAUS. Voor ed tweede keer sedert het be gin van zijn z ekte heeft de Paus, thans door middel van de radio, het woord gericht tot de geheele wereld. Deze tweede toespraak duurde slechts zes minuten. De P,aus bad dat alle men- schen zullen naderen tot Jezus Christus, „opdat eindelijk de christelijke vrede zal schitteren in de vermoeide wereld," Evenals in zijn vorige radiorede keer de de spreker zich tegen de dwalingen van het nationaal-socialisme en 't com munisme ten opzichte van den gods dienst, zedeleer en vrede. Zooals men reeds veronderstelde, zijn de lijken, die aan de Fransche Atlanti sche kust aanspoelen (en waarvan een met touwen gebonden was, lijken van Spanjaarden). Te Preifailles, een klein badplaatsje tusschen Pornic en Saint Nazaire is Zaterdag weer een lijk ge vonden. Hoewel men thans de nationaliteit der slachtoffers kent, (weet men nog niet onder welke omstandigheden zij in zee geworpen zijn. M'en veronderstelt, dat het Spanjaarden betreft, die op vaartui gen meegenomen, op zee zijn geëxecu teerd en in het water geworpen. Dat zij op verschillende punten van de kust aan spoelen is alleen een gevolg van de stroomwisseling. Nader wordt gemeld: Aan de kust van de Vendee nabij La Franche sur Mer zijn wederom twee lij ken aangespoeld, waarvan de armen en beenen waren vastgebonden en welke lijken bovendien onthoofd waren. In totaal zijn nu reeds zeven lijken aan gespoeld. Een van de lijken welke drie dagen geleden zijn aangespoeld was ge kleed in een trui, waarop „La Rigane Ca- dix" stond, In een van de zakken zaten drie bankbiljetten van 100 peseta en een van 500 peseta. Op de lijken zal een lijkschouwing worden verricht om te on derzoeken of de slachtoffers levend in zee werden geworpen. Men meent hier te doen te hebben met de lijken van op zee gedoode Spanjaarden. DE MOORD OP NAVACHINE. Was hij bekend met complot tegen Stalin Een intiem vriend van den onlangs in het Bois de Boulogne te Parijs ver moorden Rus Navachine heeft ver klaard, dat het slachtoffer op de hoog te was van de plannen voor een mili tair complot tegen Stalin, dat in Rus land over eenige maanden zou u'tbar- sten, en waarvan het doel zou zijn de communistische partij te ontbinden en de macht over te dragen aan de maar schalken Worosjilof, Bl,üicher en andere hooge militairen. Minister Eden te Monte Carlo. De Britsche minister van buitenland- sche zaken, Eden, is met zijn echtgenoo- te te Monte Carlo voor een vacantie- verblijf aangekomen. Hij heeft zijn in trek genomen in hetzelfde hotel, waar de Poolsche minister van buitenland- sche zaken, Beck, met zijn vrouw en dochter logeert. PAUL FAURé OVER HET VOLKSFRONT. In een rede, die Paul Fauré, minister van staat en secretaris-generaal der so cialistische partij, te St. Etienne heeft ge houden, heeft hij o. m. gezegd, dat de socialisten, toen zij deelnamen aan de regeering, nooit hebben beweerd, dat zij het socialistische programma zou den gaan ten uitvoer leggen. Zij moesten de beginselen van het Volksfront in toe passing brengen. Zij moesten het kwaad zooveel mogelijk herstellen. Men moet toegeven, dat zij daarin maar ten deele geslaagd zijn, aldus Fauré, maar dat was niet anders mogelijk, omdat Frankrijk in economisch opzicht nog altijd onder kapitalistisch régime staat. Fauré stelde verder vast, dat het fas cisme op den terugtocht is en zeide, dat een andere regeering dan die van het Volksfront niet mogelijk is, omdat de openbare meening geen andere samen stelling zou dulden. Militair vliegtuig verongelukt. Bij Sleaford (Lincolnshire) is een mili tair vliegtuig verongelukt. De inzitten den, een luitenant-vlieger en een waar nemer, werden op slag gedood. De wraak van een overleden echtgenoot. De rechtbank van Manchester houdt zich bezig met de zaak van de weduwe Samuel Bratts, een rijk fabrikant van genoemde stad, d e twee maanden gele den het tijdelijke met het eeuwige ver wisselde, De zaak Bratts heeft al heel wat tongen en pennen in beweging ge bracht en vele weddenschappen zijn er reeds aangenaam omtrent de beslissing welke de vertegenwoordigers van vrou we Justitia zullen nemen. De weduwe Bratts is namelijk door 't testament van haar man in groote mori- lijkheden gebracht, meldt de Maandag morgen. In de vijftien jaar v,an haar huwelijk heeft ze het voortdurend met den overledene aan den stok gehad over diens passie voor het rooken van sigaren. Mevrouw Bratts ging reeds voor de lucht van een sigaar op de vlucht. Bovendien vreesde zij voor hare dure gordijnen en tapijten. Zoodra mijnheer Bratts een sigaartje opstak, begon mevrouw Bratts te lamen- teeren en te kijven. Bratts deed meestal of hij er geen erg in had, maar soms, als het hem te machtig werd, klonk het dreigend van zijn lippen: „Wacht maar. Ik zal je wel krijgen!" En.... hij heeft woord gehouden. Toen na zijn dood het testament ge opend werd, bleek mijnheer Bratts voor zijn kwelgeest een leelijke kool gestoofd te hebben. Zijn laatste wilsbeschikking luidde aldus: „Ik vermaak mijn gansche vermogen aan mijn echtgenoote onder de uitdruk kelijke voorwaarde, dat ze iederen dag twee sigaren oprookt. Dit moet ge schieden in het bijzijn van twee beëe- digde getuigen, die daarvan telkens een verklaring moeten opmaken en onder teekenen, Nadat mijn echtgenoote een jaar lang deze voorwaarde is nageko men, kan zij in het vrije genot van mijn nalatenschap worden gesteld." De redactie van dit testament bleek zoo zorgvuldig in elkaar gezet, dat het onmogelijk is, de gestelde voorwaarde te ontduiken. Thans heeft mevrouw Bratts een geneeskundige verklaring overgelegd, waarin werd te kennen ge geven, dat zij zonder haar gezondheid in gevaar te brengen, geen twee siga ren per dag verdragen kan, en dat haat- overleden man, kennende haar afschuw voor tabak, de gestelde voorwaarde niet ernstig gemeend kan hebben. De weduwe is na de inlevering van dit doktersattest vol hoop, dat ze niet ge dwongen zal worden, meer dan zeven kistjes van honderd weg te puffen. In rechterlijke kringen evenwel is men er nog lang niet zeker van, dat deze hoop in vervulling zal gaan. „DANTZIG IS EN BLIJFT DUITSCH". De president van den Senaat van Dantzig, Greiser, heeft op een na- tionaal-socialistische demonstratie te Maagdenburg het woord gevoerd. Hij zeide onder meer: „Dantzig is en blijft Duitsch. Dantzig heeft zijn Duitschen aard bewaard, hoewel het economische leven zeer te lijden heeft gehad. Dank zij den groei van de macht van het Der de Rijk is het rasbewustzijn te Dantzig versterkt. De stad weet, dat zij buiten haar grenzen beschermd wordt. Dantzig is onze geboortegrond, maar Duitschland is ons vader land. Leider van centrumpartij gearresteerd. De „Völkischer Beobachter" melat, dat pastoor dr. Stachnik, leider der ka tholieke centrum-partij in Dantzig, in hechtenis is genomen, omdat hij 't nieu we dagblad „Das kleine Blatt" heeft uit gegeven en gefinancierd, welks publi catie een overtreding zou beteekenen van de onlangs door de nazi-regeering ingevoerde wet, waarbij de oppositie pers verboden wordt. Abessijnsche hoofden bij den Duce. In tegenwoordigheid van den minister van koloniën heeft Mussolini Zaterdag in het Palazzo Venezia te Rome: ras Seyoem, ras Getatsjo, ras Gebedde en Dedjaz Moeloegeta ontvangen. Det vroegere Abessijnsche hoofden hernieuwden hun eed van trouw. Zoon van Mussolini in het huwelijk getreden. Zaterdag is een zoon van Mussolini, Vittorio, in het huwelijk getreden met mej. Orgola Buvoli. Aanwezig waren Mussolini, alle leden der regeering en tal van hooggeplaatste persoonlijkhe den. Dochter van den Britschen ambassadeur te Nanking door een kogel gewond. Dezer dagen reed de jongste dochter van den Britschen ambassadeur te Nan king, Sir Knatchbull Hagessen, te paard buiten de muren van Nanking. Plotseling werd zij door een geweerkogel getroffen en licht gewond. Men vermoedt, dat hier sprake is van een verdwaalden kogel, afkomstig van soldaten die schietoefeningen hielden. De overstroomingsramp. De overstroomingen hebben zich thans tot Zuid-Californië uitgebreid, zoodat eenige honderden personen met booten uit hun huizen moesten worden gehaald. Te Memphis in Tennessee is dysenterie uitgebroken. De Mississippi is binnen de dijken gebleven, hoewel zij te St. Louis 40 cm is gestegen. Voor zoover thans be kend, zijn 415 personen als gevolg van de overstroomingen om het leven geko men. Het Roode Kruis heeft 16.755.000 dollar bijeengebracht voor hulpverlee ning. Het gevaar is nog verre van overwon nen. Thans stuwt een krachtige Zuiden wind het water weer op tegen de toch reeds zoo ontzaglijk zwaar belaste dij ken. De windsterkte neemt bovendien nog toe. Ingenieurs van het federale le ger hebben in verband hiermede alle noodige maatregelen genomen en hun waakzaamheid verhoogd langs de ge heele streek, die hierdoor opnieuw be dreigd wordt. Vier dooden bij vliegongeluk. Gisteren is in de omgeving van Louis- burg (Noord Carolina) een uit Florida afkomstig vliegtuig door onbekende oor zaak neergestort. De vier inzittenden kwamen om het leven. Kantongerecht te Middelburg. De Kantonrechter te Middelburg heeft veroordeeld wegens overtreding der verkeersregelen: P. W. P., Oost- en West Souburg; A. v. d. S., Poortvliet beiden 0.50 b. s, 1 d. h.; C, J., Kloetinge, E. S. en B. K., Vlissingen, T. M., Serooskerke, A. T., Vrouwepolder, A. C, K., Kapelle, J. T., Heinkenszand, ieder 1 b. s. 1 d, h,; A. E. v. E,, Oost- en West Souburg, O, T., Middelburg, C. J. de J., Driewegen, P. Z., Goes, P. L., Zoutelande, F, L,, Vlis singen. J, H., Wemeldinge allen 2 b, s. 2 d. h.; P, B, C,, Hansweert 3 b. s. 1 w. t,, P, O., Ovezande, J. de H, en M, K., Goes, T, W., Borssele; O, H,, Ka pelle; J. E. v. B., 's Heer Arendskerke, Ch. H. E., Vlissingen; W. O. v. O., Wol- phaartsdijk, ieder 3 b. s. 3 d. h.; Ch. K'., Kloetinge 2 m. f 2 b. s. 2 m. 2 d. h.; A, C. S., St. Laurens, J. de B., Goes; L. F. v. G., Hoogerheide, ieder 5 b. s. 5 d. h., A, M. F,, Wissekerke 2 m. 5 b. s. 2 m. 1 w. t. en toewijzing civiele vordering van J. v. d. W., Vlissingen; J. M. K., Goes 10 b. s. 10 d. h.; met een motorrijtuig rijden op zoo danige wijze dat de vrijheid en de vei ligheid van het verkeer wordt belem merd en in gevaar gebracht, en terwijl men verkeert onder invloed van het ge bruik van alcoholhoudenden drank: A. R., Wolphaartsdijk: 30 b. s. 10 d. h. en 50 b. s. 10 d. h., met ontzegging van het recht motorrijtuigen te besturen voor den tijd van drie maanden, en drie dagen hechtenis voorwaardelijk met een proeftijd van één jaar; openbare dronkenschap: W R., Nw- en St. Joosland, J. F. W., Goes; W. F., Middelburg: ieder 10 b. s. 10 d. h.; overtreding arbeidswet: J. v. H., Vlis singen: 1 b. s. 1 d. h.; J, P. v. S., Goes 3 b. s. 3 d. h.; Een vuurwapen voorhanden hebben: Ch. A. v. O., Rotterdam 10 b. s. 10 a. h., met verbeurdverklaring van het in- beslaggenomen jachtgeweer; In een tramrijtuig stappen terwijl de tram in beweging is: J. A, D., Vlissin gen: 3 b. s. 3 d. h.; Met een vaartuig varen zonder de voorgeschreven verlichting te voeren: P. A. v. d. V., Ossenisse: 3 b. s. 3 d. h. Een Rijkskanaal bevarende niet voor zien zijn van de voorgeschreven regle menten: Th. C. d. B., W. R. beiden Rot terdam ieder 2 b, s. 2 d. h.; Rijkskanaal bevarende niet den naam van schipper of eigenaar op de vaste deelen van de buitenzijde van het schip vermeld hebben: K. v. d. G., Rotterdam: 5 b. s. 5 d. h.; B. N., Göttenbach (D.) 3 b. s. 3 d. h.; Een sluis van een Rijkskanaal binnen varen zonder het anker in de kluis te trekken: A. J. de B., Rotterdam: /2 b. s. 2. d. h.; Te Kruiningen zonder vergunning van den Burgemeester zijn bedrijf als muzi kant uitoefenen op den openbaren weg:' Th. A. L., Arnhem: 2 b. s. 2 d. h,; Te Arnemuiden zonder vergunning van den bewoner op de stoep van een huis vertoeven: J. v. B. en M. M. beiden wonende te Arnemuiden: ieder: 2 b. s. 2 d.h. voor J. v. B. en 1 week tucht school voor M. M.; Venten zonder vergunning: L. W. B., W. W. beiden Middelburg ieder 2 b. s 2 d. h., W. B., KoiHekerke f 1 b, s, 1 w. t, J. J., Sint Willebrord 1 b. s. 1 d. h. Middelburg. Bevallen: A. M. Janisse, geb. Schue- ring z. Overleden: M. Jongepier 77 j, wed. J. Kamermans, J. T. J. Matena 83 j. wedn. J. Valk. Oostkapelle. Van 30 Jan.6 Febr. Bevallen: M. Maljaars, geb. Huijsman, d. Vrouwenpolder. Van 31 Jan. tot 6 Febr. Bevallen: C. Dekker geb. Melis z. van geadverteerde of te adverteeren va? gaderingen, voorstellingen, uitvoeringen «w andere bijeenkomsten. MIDDELBURG. MA 8 Feb. Ledenverg. Ev. Luth. Gem, 20,15 h. MA 8 Feb. Lez,. Natuurk. Gezelschap spr. prof. dr. W J,. de Haa3, Lei den: „De Vergenoeging" 20,15 h Dl 9 Feb. N.R.V. Causerie m. films en lichtb., spr. dr. W. G. N. v. d. Sleen, Haarlem, Schuttersh. 20,15 h. GOES. MA 8 Feb Dl 9 Feb ALGEMEEN. MA 8 Feb, Soirée dansante te Vliss. „Britannia". MA 8 en Dl 9 Feb. A.V.R.O. Voltooiings tournee, te Vliss. „Britannia" 20 h. Dl 9 Febr, Carnavalsfeest, te Vliss. „Bri tannia", Eiec, Drukkerij G. W, den Boer, M'burg

Middelburgsche Courant | 1937 | | pagina 6