s KERK EN SCHOOL, BURGERLIJKEN STAND. i SPORT. Van onze Adverteerders. LEGER EN VLOOT. Z! BOND VAN JONGE LIBERALEN. AIENDA. hl L plaats Baurdi wensc toe z( 41 en de vai ziekte weder De vc lijken de w< steun fonds RIT der werd de mi: werkt steker Beg Zater< Een electr dorp. men s boom zonde strate veis ook i huize strijd moois kcme 's avi werd en n zonni feest de sc en di mees uitee laats Met daar de p ren. niet gebr D. eeni uit de volk anin ziek dooi D geh< VOO lich gro< vee E uit kon alhi de Hei zoo mo' is hor vol de fik en bo dir be aa ze po Fi pc la: zu Pt ki le te bi zi S D J h A E A F h J f J nog geen spoor sindsdien te vinden is, wijst toch wel alles er op dat men te doen heeft met een geval waarbij de in breker getoond heeft in zijn „vak" er varing te bezitten. De vermiste aandeelen zijn: 8 stuks Mission Corp., gedateerd 15 Maart 1935 052130, 41 aandeelen Standard Oil Com pany 23 Mei 1934 s/c 62063, 75 aandeelen idem 21 Januari 1935 s/c 65311 en 41 aandeelen idem 19 Januari 1932 s/c 31834. Schiermonnikoog in een sneeuwstorm. In verband met den lagen waterstand, waardoor de rijksveerboot „Brakzand" niet van Oostmahorn kan vertrekken, vernemen wij nader, dat op Schiermon nikoog een stormachtige sneeuwjacht uit het Zuid-Oosten heerscht, als gevolg waarvan geen vloedstroom doorkomt. Volgens mededeelingen van de getij waarnemers is in dertig jaar zulk zwaar weer niet voorgekomen. De passagiers van de „Brakzand" zijn naar hun haard steden teruggekeerd. Jaarvergadering te Dordrecht. Te Dordrecht is de jaarvergadering gehouden van den „Bond van Jonge Li beralen" onder leiding van mr, H, L. van Zanten. In zijn openingswoord her innerde de heer Van Zanten aan de zon nige dagen van beg'n Januari aan de veranderde monetaire positie van den gulden om vervolgens te laken de hou ding van de N.S.B, De democraten moeten thans rechts en links front m,aken. De tijd van onderlinge verdeeldheid is voorbij en spr. noemde het een ver heugend feit, dat een beweging als „een heid door democratie" een zoo verras send snelle groei beleeft. De gedachte van aaneensluiting en eenheid boven partijpolitieke verdeeldheid leeft voor al onder de jeugd, die opgegroeid in de problemen van dezen tijd, die problemen beter onderkent, dan sommige ouderen. De democratie schoon en groot te maken is thans onze voornaamste taak. Twee erlei zullen wij daartoe moeten doen: vooreerst zal de inrichting van ons de mocratisch staatsbestel zich moeten aanpassen aan de zoo zeer veranderde eischen des tijds. Het staatkundig stelsel moet aan ef ficiency winnen, het moet reclame voor zich zelf maken. Tot nu toe hebben de opvolgende regeeringen in ons land veel te weinig oog gehad voor het nut, de noodzakelijkheid van reclame en propa ganda. Men miskent de psychologische wer- fe'ng, die uitgaat van het feit, dat men beseft, „dat er wat gedaan wordt". Het is bijna nog beter, d,at men ten onrech te denkt, dat er wat gedaan wordt, dan dat het gebeurt en men het niet weet. Misschien stuft iemand deze gedach- tengang tegen de borst. De mensch is nu eenmaal conservatief en gehecht aan bepaalde methode. Spr. keert zich echter tegen dit soort van conservatisme. Conservatisme is goed, als men er toe komt na een nauw keurig onderzoek. Conservatisme uit karakter, uit in stinct, uit gewoonte of gemakzucht be- teekent echter den dood voor allen vooruitgang. Dit blinde soort van con- serv,a:sme komt bij ouderen veelvuldi- ger voor dan bij jongeren, Immers de mensch hecht zfph zonder meer aan datgene, wat hij door de jaren heen heeft gezien, en hoe meer jaren hij het heeft gezien hoe sterker hij er zich aan hecht. Vandaar dat tusschen de ouderen en jongeren een soort van antithese be staat. De tegenwoordige jeugd is zeer door drongen van de onrechtvaardigheid van de. bestaande toestanden en van de noodzaak om deze te veranderen. Ook de liberale jeugd beseft dit. Wij willen niets uit conservatisme aanvaar den, maar wij willen sparen w,at goed is. En tot het beste van het goede, dat wij willen sparen, behoort de democratie, In de tweede plaats is het noodig dat van de democratische instellingen het juiste gebruik wordt gemaakt. Spreker consateerde met genoegen, dat andere politieke partijen in dit op zicht dezelfde beginselen huldigen als de liberale. Met optimisme ziet hij dan ook de toekomst tegemoet (applaus). Jong, dus liberaal. Nadat verschillende huishoudelijke zaken waren afgedaan, hield mr. A, N. Molenaar uit Wassenaar een rede geti teld.' „Jong, dus leberaal". Mr. Molenaar begon ,met eenige herinneringen op te halen uit den tijd, dat hij zelf tot de jonge liberalen be hoorde. Er was toen echter geen ver- eeniging van jongle liberalen ;en spr. heeft zulks altijd betreurd. Welk een voorrecht voor de jongeren van thans om een vereeniging te bezitten, waar men alle belangrijke vraagstukken van den dag in onderling overleg kan bestu- deeren en deze studie leidt, als van zelf tot constructieve denkbeelden en tot formuleering van nieuwe wenchen. Het was spr. een groot genoegen te kunnen constateeren, dat de vereeni ging van jonge liberalen ruimschoots ge bruik maakt van de gelegenheid zich in de gewichtige problemen van den dag te verdiepen. Spr. noemde twee voorbeelden: in de eerste plaats de beginselverklaring, die spreker in de couranten aantrof en die de vrijheid niet als doel op zich zelf niet, maar met een socialen inslag. Spr, juichte deze opvatting toe. Men mag de vrijheid niet om zichzelf willen of ten gerieve van individueele doeleinden na streven. De vrijheid ontleent haar waar de aan het doel, waardoor men haar niet ontberen kan; de vermeerdering van den geestelijken en materieelen bloei der gemeenschap dus in het alge- men. Een tweede bewijs van gezond ver- eenigingsleven is het rapport over staatsherziening of grondwetsherziening. Spr. deelt niet alle opvattingen, die daarin vervat zijn, maar zij stemmen tot nadenken. Zij bevatten oorspron kelijk denkbeelden, welke spr. zoo vaak in andere geschriften van liberalen niet aantreft. Spr. heeft dus waardeering voor deze uitingen van gezond initiatief. Deze ac tiviteit verdient te worden geprezen, verwondert spr. er zich nu over deze activiteit, over dit initiatief? Neen, want het nemen van initiatief acht spr. juist een kenmerk van de jeugd. En nu is die scheppingsdrang te gelijkertijd een der belangrijkste grond trekken van het liberalisme. Eerbied voor de vrijheid, om ons op cultureel en op economisch gebied te geven zooals wij zijn, is een van de kenmerken van onze staatkundige opvattingen. Vandaar de titel van sprekers rede: „Jong dus liberaal". Mr. Molenaar ging daarna eenige an dere karakteristieke eigenschappen der jeugd na. Is niet een kenmerk der jeugd haar enthousiasme, haar soms onstui mige drang om tot daden over te gaan? De sociale en economische vooruitgang kan die activiteit der jeugd niet ontbe ren. Daarom moet het kan niet an ders het streven naar een zeer groo- te mate van vrijheid, de sympathie der jeugd hebben. Zoo kwam spr. op de zin voor rechtvaardigheid bij de jeugd, als mede op de sierende eigenschap: recht door zee te gaan. Spr. bracht dit in ver band met twee eischen, die hij zelf aan eiken liberaal voor oogen stelde: soci ale rechtvaardigheid en zuiverheid op staatkundig gebied. Na beide punten nader in het licht te hebben gesteld, voerde mr. Mblenaar een pleidooi voor het behouden van een gezuiverde staatkundige monarchie met parlementair stelsel, de beste factor voor een krachtig gezag en openbare controle op het staatsbestuur. 'Spr. ziet in het liberalisme kenmer kende karakteristieken, welke aantrek kelijkheden moeten bevatten voor de jongeren, die met hun idealen, met hun scheppenden drang moeten overeen stemmen. Anderen dan spr. zijn geroepen het li beralisme in zijn ruim gevarieerde waar den en meer geregeld aan de jeugd te openbaren en haar mee te slepen in een actie voor een nieuw tot leven gebracht liberalisme. Maar spr. in haar midden vertoevend roept haar toe: „Wie zijn eerder aangewezen, dan de jongeren om van hun enthousiasme anderen deelach tig te maken? Hun spontaniteit en ijver in het bestudeeren van de vraagstukken van den dag, hun initiatief en aangebo ren drang tot aanpakken, ziedaar juist alles, wat het liberalisme nu noodig heeft. Spr. wekte zijn gehoor op zich van deze taak bewust te zijn. Er komen ja ren, dat men de jeugd noodig heeft. Zorg, dat deze dan gereed staat. Uit zijn ervaring constateerde spr. dat geen dag en geen nacht mag worden ge wacht. Hij wekte op tot het verkennen van het staatkundig terrein. Het ver ruimen van den blik, het verdiepen van inzicht. De visie van de jeugd kan de li beralen van dienst zijn deze dienst moeten de jongeren het liberalisme be wijzen. Aan de Landbouwhoogeschool te Wageningen slaagden voor het inge nieursexamen Nederlandsche landbouw de heeren B. Polderman geb. te Krui- n i n g e n en J. W. van Nieuwenhuijzen. Aan de universiteit te Amsterdam slaagde voor het examen geneeskunde de heer G. H. Beuningh, vroeger te G r o e d e. Middelburg. Bevallen: H. Sukkel-Piechota, d. Overleden: M. Poppe 72 j. wede. P. Labruijère; M. Louwerse 70 j. ongeh, d., J. La Brujère 61 j. geh, me J. Lievense. Een nieuwe uitgave van Van Houten. Wij ontvingen het eerste deel van „Mozaïek", een „keurverzameling in vijf deelen", die zal verschijnen in de plaats van „Van Houten's Eigen Tijdschrift", waarvan de uitgave helaas moest wor den gestaakt. „Mozaïek" bevat een groot aantal be langwekkende artikelen en boeiende vertellingen, deels nieuw, deels overge nomen uit vóór 1930 verschenen num mers van „Van Houten's Eigen Tijd schrift". VOETBAL. HERO—MIDDELBURG. 2—2. Gelijk spel het resultaat van een spannenden wedstrijd. Het was onder bijna dezelfde omstan digheden als het vorig jaar, dat Middel burg Zondag, vergezeld van naar schat ting 250 supporters, naar Breda trok. Speelde Middelburg het vorig jaar een lustelooze, slechte partij, ditmaal werd van de eerste tot de laatste minuut zon der uitzondering hard, buitengewoon hard, gewerkt. De spelers waren blijk baar ter dege van het gewicht dezer ont moeting overtuigd, want geen kans werd onbenut gelaten, geen moment werd ge legenheid tot vrij spel gegeven. Intusschen liet Hero, dat volledig was, ook niet met zich spelen, hoewel de zoo gevreesde aanval wel eenigszins tegen viel. De groote man bij Hero was wel links-achter Van Hopstaken, die zeer betrouwbaar verdedigde. Verder als steeds de gebroeders De Bruin en de rechtsbuiten Van Bavel. Van Raay heeft i enkele malen zeer goede saves verricht. Toch kan zijn bravour-keepen ons niet j geheel bekoren. Middelburg had haar opstelling eenigs zins gewijzigd. Hertogs en Verhulst had den van plaats gewisseld en terwijl men algemeen bevreesd was dat de opstel ling van Hertogs als linksachter een mis lukking zou zijn, bleek dit een goede ver sterking. Hij heeft uitstekend werk ge daan, al was het alleen reeds door het feit dat hij tot tweemaal toe een zeker doelpunt voorkwam. Zijn partner Leijn- se heeft vooral na de rust bergen werk verzet. Zelfs in de hachelijkste momen ten speelde hij tactisch, hetgeen vooral tot uiting kwam toen hij een zekere cor ner voorkwam door in moeilijke positie over den bal te springen. Moens was veel minder. De tweede goal had hij moeten voorkomen, door te stompen, hetgeen hij voordien met een hoogen bal uitstekend deed. Het bewuste schot was voor zijn postuur te hoog en te hard. Aan enkele gevaarlijke momenten had hij wijders schuld. Verhulst, Ploegaert en Neuféglise vormden een hechte onver moeibare middenlinie, die vooral in de tweede helft de verdediging krachtig steunde. De voorhoede, waarin Vogel, die een behoorlijke bewaking genoot, niet bijzonder op dreef was, heeft zich voor de rust talrijke kansen geschapen, met Merk handig als steeds als grondlegger der goals. Nadien speelden zij in W-formatie, met Leféber als rechtsbuiten en Merk binnen, of was voor het doel om verdediging en half- linie te helpen. Van het opbouwen van behoorlijke aanvallen was onder deze omstandigheden geen sprake. De meeste aanvallen strandden buitendien op de beide Hero-backs. Het spelverloop. De wedstrijd werd gekenteekend door den harden wind, welke van doel tot doel stond. Ploegaert raadde goed en koos dus met wind mee te spelen. Het begin was verrassend, want er waren nog maar 2 min. gespeeld, toen Merk den bal hoog voorzette, waarna Loomans het leder hard retourneerde. Lefeber stond goed opgesteld en kogelde onhoudbaar in (01). Maar de vreugde was van kor ten duur, want reeds 3 min. later lag de gelijkmaker in de touwen, door M. de Bruin uit een voorzet van Van Bavel van behoorlijken afstand hard ingekopt. Hierna duurde het 18 miii. alvorens Middelburg de leiding hernam. Daarvoor hadden Vogel en Lefeber goede kansen gehad, doch deze liepen op niets uit. Het was wederom Merk die een vrije trap goed voorzette. Tot tweemaal toe werd ingetrapt, waarna Loomans met zijn rech tervoet onhoudbaar doelpuntte. (12). Hero viel in deze periode tegen. Mis schien spaarde zij haar krachten voor de tweede helft? Aan beide zijnden werd trouwens geknoeid. De laatste 5 min. verliepen verbazend spannend. Een schot van Van Dongen hield Moens slecht. Op het laatste nippertje kon Hertogs den bal van de doellijn wegtrappen. Bij de daarop volgende corner, een hooge voorzet, liep Moens uit en miste en 't was wederom Hertogs die op de doellijn redding bracht. Hier kwam Mid delburg er bijzonder fortuinlijk af. En nog werd niet voor half time gefloten. Een schot van Lefeber stompte Van Raay corner en direct daarop raakte hij den bal kwijt doordat hij dezen te lang bij zich hield. Lefeber trapte echter over 't leege doel. Na deze spannende mo menten was het sein voor de thee een verademing. De tweede helft. Gesteund door den sterken wind, was Hero nu grootendeels in den aanval. Middelburg verdedigde zich fanatiek, bijna alle spelers hierin betrekkend. En zij deed dit uitstekend. Tot 10 min. vóór het einde hield zij stand. Toen zwichtte Moens voor een hoog schot van J. de Bruin, hetwelk precies onder de lat ge plaatst werd. Moens stopte, doch he,t schot was te hard en de bal viel achter hem in het doel. (22). Het was een unieke prestatie van Middelburg, dat zij Hero zoo lang het scoren belet had, Hier aan hielp echter man en macht mede. Zoo zagen wij Merk een keer geheel links achter den bal wegwerken. Men maakte de opmerking dat er meer Mid delburg- dan Hero-spelers waren en het leek ook werkelijk zoo. Niettegenstaan de dit, kreeg Hero kansen genoeg,. Een doelpunt van De Bruin werd wegens bui tenspel afgekeurd. Een hoog schot van denzelfden speler tipte Moens keurig corner. Direct daarop moest Huybregts geblesseerd zijn kleedkamer opzoeken. Een vrije trap werd op doel geschoten. Moens stompte weg, waarop de bal werd ingeschoten. Bij het retourneeren werd duidelijk een handsgeval geconstateerd. De scheidsrechter liet echter doorspelen. Na afloop dromde het publiek samen, omdat verwacht werd dat Hero zou pro testeeren, hetgeen niet het geval was. Het einde van dezen spannenden en sportieven wedstrijd kwam met 22, een goede weergave van het spelbeeld. Scheidsrechter Van den Dungen leidde uitstekend. Er was veel publiek. ZEELANDIA—VLISSINGEN 0—6. In een slecht gespeeiden wedstrijd heeft Zeelandia een verdiende neder laag tegen Vlissingen geleden. Wellicht had een kleiner doelpuntenverschil de verhouding beter weergegeven; aan den anderen kant dient echter ook gezegd, dat het overwicht van de Vlissingers zoo sprekend was, dat bij wijlen Zeelan dia er niet aan te pas scheen te komen. De Zeelandianen waren hopeloos uit vorm. Het spel der Vlissingers scheen hun niet te liggen, althans het juiste ant woord werd er niet op gevonden. Maar al had men dit gevonden, dan nog ware de nederlaag niet te ontgaan geweest, want de Zeelandianen speelden allen, zonder uitzondering, onvoldoende. Daar bij viel bijzonder het slechte plaatsen op. Ontelbare malen werd een vrijen bal zonder overleg verder gedirigeerd, wat tot gevolg had dat het leder in zul ke gevallen steeds bij een tegenstander terecht kwam. En waar bleet nu weer de geestdrift bij de .Zeelandianen? Al leen de laatste 15 minuten van de eer ste helft kenmerkte zich door een en thousiast, goed doorgezet spel van de groen-zwarten Vlissingen werd alsdan goed partij gegeven. Toen de gasten zelfs een inzinking doormaakten nam Zeelandia een tijdlang de overhand. Goede kansen werden daarbij gescha pen. Edoch, ook bij voetbal geldt; zon der geluk vaart niemand wel. En dat geluk nu was in deze periode afwezig. Jammer, want een gelijk spel lag in de ze periode voor de rust in 't bereik. Na de hervatting was het weer mis bij Zee landia en het bleef mis tot het einde. Keeper Adriaanse heeft goede, maar ook veel minder goede dingen gedaan. Van Maaren en Suurland grepen nu en dan op 't juiste moment in, doch met het slechte wegwerken werd weer alles verknoeid. De middenlinie met Vos als spil was er hopeloos uit en als stuwen de kracht faalde zij volkomen. Van de voorhoede ging ook hoegenaamd niets uit. Alle aanvallen liepen te pletter op den driehoek Butz (spil) en de backs Verhulst en Vader. Door dit drietal kon de Zeelandia-voorhoede maar niet heen komen. Butz beheerschte het midden veld volkomen. In het voeden van de eigen voorhoede nam Butz het grootste aandeel voor zijn rekening. De Jooste en Dierikx speelden meer verdedigend, maar toch staken zij gunstig af bij deze liniespelers van de tegenpartij. De twee halfs van Vlissingen hebben de buiten spelers van Zeelandia niet veel kans gelaten voorzetten te geven. In de Vlissingenvoorhoede gaf de linkervleugel Daalhuizen-R'einders bui tengewoon productief spel. Het gevaar voor Zeelandia kwam steeds van dezen vleugel. De punten kwamen dan ook hoofdzakelijk van deze zijde. De score werd na 25 min. geopend door Daalhui zen en nauwelijks een minuut later strafte Reinders een treuzelen van de Zeelandiaverdediging met een doelpunt af (0.2). Ongeveer 10 min. na de her vatting besloot v. d. Kasteelen een goe den aanval met een uitstekend doelpunt (03). Dezelfde speler maakte 15 min. voor het einde, daartoe in staat gesteld door Daalhuizen no. 4. Even later schoot Reinders scherp op doel, Adri aanse sloeg den bal tegen den onder kant van de lat waarna het leder in het veld sprong. Scheidsrechter Nuijten kende echter een doelpunt toe. De bal was volgens hem achter de doellijn ge weest. (05). Tenslotte was het Rein ders die met een hard schot het laatste punt maakte (0—6). En Zeelandia had geen kans gezien een tegenpunt te ma ken. Daarbij had keeper Harting niet over pech te klagen, want heel wat bal len werden tegen of recht op hem af geschoten. En vooral tegen het einde van de eerste helft was het verwonder lijk hoe het Vlissingen doel aan door boring Ontsnapte. Een tegenpunt had Zeelandia dan ook zeker verdiend. E.M.M.R.C.S, 2—2, R.C.S. heeft voor de eerste maal in dit seizoen na een wedstrijd, waarin al les tegen liep, een punt verspeeld. R.C. S. won den toss en speelde het eerst met wind mede. Ondanks het zeer slechte terrein was R.C.S. reeds dade lijk in den aanval en werd het E.M.M. doel in gevaar gebracht. De doelman van de Vlissingers was in uitstekenden vorm en wist vooralsnog alle aanvallen af te slaan. De enkele E.M.M. uitvallen waren bovendien ook niet van gevaar ontbloot. Na 25 min. werd een hoog schot op het E.M.M. doel gelost. Wan- jon liep toe en werkte de keeper met den bal achter de doellijn (01). De he vige druk op het E.MIM. doel hield aan en doelpunten konden niet uitblij ven. Na 32 min. was het dan ook weer Wanjon die onhoudbaar inschoot (02). Direct daarop volgde een uitval van E. M.M. waarbij Hijman wist te scoren (12). Tot de rust bleef het een strijd tusschen de R.C.S.-voorhoede en de E. M.M.-verdediging. Na de hervatting hetzelfde spelbeeld. Een sterk V&nvallend R.C.S. en een met man en macht verdedigend E.M.M. Uit een van de sporadische uitvallen weet zelfs de E.M.M, linksbuiten gelijk te maken (22). Ondanks den hevigen druk op het doel van de thuiscluib wist R.C.S., mede door het uitstekend kee pen van E.M.M. doelman, niet meer te scoren. Met voor E.M.M. onverdiend gelijk spel brak het einde aan. Scheids rechter Breugelman leidde goed. BILJARTEN, Van Vliet naar de wereldkampioen schappen vrijspel. Naar wij vernemen heeft de Neder landsche biljartbond het lid van de 's Gravenhaagsche biljartclub, Van Vliet, ingeschreven voor de wereldkam pioenschappen vrijspel, welke 18 Febr. a.s. te Bern zullen aanvangen, DIRECTEUR LUCHTVAARTBEDRIJF. Als opvolger van den tegenwoordigen directeur v,an het Luchtvaartbedrijf, gep. kolonel-titulair K, L. Oudendijk, zal binnenkort worden benoemd luite nant-kolonel der genie H, L. van Royen, eerst-aanwezend ingenieur te Amers foort. Luitenant-kolonel Van Royen, die als kapitein langen tijd bij de inspectie der genie werkzaam was, werd 1 Mei 1928 bij keuze tot majoor bevorderd, bij het wapen der genie een groote zeldzaam heid. In den rang van majoor bekleed de hij eenige jaren de functie v,an toe gevoegd hoofdofficier van het hoofd der Ve af deeling van het departement van defensie, waarna hij als luitenant-kolo nel tot eerst-aanwezend ingenieur te Amersfoort werd benoemd. V,an dezen hoofdofficier, die over een groote technische kennis en over orga- niseerend talent beschikt, mag ongetwij feld worden verwacht, dat hij het tech nisch Luchtvaartbedrijf met bekwaam heid en vaste hand zal leiden. Bij beschikking van den minister van defensie a.i., is de officier Marine stoomvaartdienst le kl. H. L. ten Cate, dienende bij het Kon. Inst. voor de ma rine te Willemsoord ter beschikking ge steld en is de officier marinestoom vaartdienst le kl. J. G. Charmes belast met de betrekking van officier-instruc teur bij genoemde inrichting. GEVONDEN VOORWERPEN TE MIDDELBURG, Motorhandschoen, B. Meijers, 't Zand Breeweg D 182. Heerenhandschoen (gr.), Izedoorn, Zuidsingel 30. Zakmes, J La- geveld, Nieuwstraat 17, Zilv. broche, J. de Vos, Noordweg 132. Heerenhand schoen, Gazan, Lat. Schoolstraat 8. Wol len dameshandschoen, W. Franse, Oost kerkplein 12. Parapluie, Reijnhoudt, Breestraat 47. Lippe Detmoldmarsch, Vroom en Dreesman, winkel, L. Delft. Zwarte handschoen, Davidse, Noordweg I. Gedenkpenning, W, Kasteleijn, Dam ZIZ. 60! Stalen duimstok in doos, C. Daane, Koudekerke B 128. Eind touw, C. Goedhart, Koudekerke Lageweg, Zwarte muts, J. Gabrielse, Noordstraat 41/43. Belastingmerk in étui, Priester,, Heeren gracht 62. Paar handschoenen, W. Wolf, Bagijnhofstr. 9. Dames armbandhorloge, H. Ooms, Hendrikstraat 16. Belasting- merk, Van Loo, K. Noordstr. 4. Paar wollen handschoenen, A. Wondergem, N, Haven 17. Handbeschermer, H. Sturm Oostkapelle A 123. Port, met inh., J. de Nooijer, St. Pieterstraat 31. Dameshand schoen, Bakkerij Blok, L. Delft. Heeren pantoffel, N, de Voogd, Overveltlaan 't Zand E 63. Linnen zakje met inh. I. Cop. poolse, Oude Vlissdweg 77. Mantelband (blauwe), J. Leijnse, Vliss.straat 11. Foxhond, S, Abrahamse, St. Laurens A 87. Gleufhoed, H. Smetzers, Café Dam- zicht, Dam N.Z. Spons, A. Reus, West- kapelle A 21. Koperen gewichtje, Min- derhoud, Julianastr. 11, Muts met speld, C, Visser, Breeweg 't Zand D 167. Doekspeld (zilver), G. de Grave, N. Vliss.weg' 231. Koperen gewicht 50 gr., P. W'ondergem, B, v. P. Huissleutel, M. v. Loo, N. Vliss.weg E 166. Paar'hand schoenen, L. Jobse, Overveltlaan 't Zand E 57. Huissleutel, Hotel du Commers, Stationstraat. Padvinderriem, De Jonge, Balans 27. Oorbelletje, F. Drogula, Oude Kerkstraat 17. Dameshandschoen, J, Verhage, Lange Viele 50. Mtuts en hand schoen, B. Peene, Bijltje 8. Zakje inh 2 boerinnenmutsen, W. Cornelissen, Penninghoeksingel 35. Dameshandschoen J. Ooms, K. Geere 25. Kinderschoentje, J. Scheffer, Veerschesingel 280. Hand beschermer, Vader, Rozendwarsstr. 3. Handschoen, Van Luijk, Patates Frites kraam, Molenwater. van geadverteerde of te adverteeren var. gaderingen, voorstellingen, uitvoeringen s» andere bijeenkomsten. MIDDELBURG, MA 25 Jan Dl 26 Jan, Openb. Theosof. Voordracht, spr. de hr. J. Kruisheer, St, Joris 20,00 h. Dl 26 Jan, Inst. v. Arb. Ontw. Lez door ds. J. L. Faber te Zutphen, „Gou den Poorte" 20,15 h. GOES. MA 25 Jan Dl 26 Jan rl bl vl k zi d< va vc pi va te te It: da di lie vc F-lec Drukkerij, G. W. den Boer, M'burg.

Middelburgsche Courant | 1937 | | pagina 8