LAATSTE BERICHTEN. 1UR8ERLMK1N STANS, iiirfiiiieim INGEZONDEN STUKKEN. Acs verteert in dit blad 's-HEER ARENDSKERKE. ABONNEMENTEN en ADVERTEN TIES voor dit blad worden aangenomen door den Agent VAN DE BELGISCHE KUST. MARKTBERICHTEN. KORFBAL. Wedstrijduitslagen. Madjoe IZeelandia 22. ConcordiaH.B.S. (M'burg) 03, E.W.W.Swift 11. afgelast. MadjoeZeelandia 22. Nadat scheidsrechter De Plaa 't sein tot aanvang gegeven heeft, ontwikkeft zich onmiddetiijK een vlot spel van korf tot korf, waarin echter geen gevaarlijke situaties voor de korf voordoen. Na een kwartier z,akt het spelpeil danig af, vooral het Zeelandia-m, ddenvak weet den bal niet goed meer door te geven aan zijn aanval, blijkbaar doordat dé ze nuwen een woordje meespreken. Met Madjoe iets in de meerdrheid nadert de rust, doch Zeelandia weet even daar voor de leiding te nemen (01), In de tweede helft zien wij eenige goede aanvallen van Madjoe en weldra scoort Madjoe dan ook met een prach tig schot den gelijkmaker. De nu vol gende vakwissel ng brengt eenige ople ving; het spel beweegt zich sneller en de aanvoerder van Zeelandia die thans in den aanval is gekomen weert zich geducht. Door de gladheid van het veld en een strenge bewaking, slaagt hij pas kort voor het einde erin de voorsprong voor Zeeland a te hernemen, na zich mooi te hebben vrijgespeeld terwijl d schidsrechter reeds met he horloge in de hand liep, wis Madjoe nog gelijk te' maken (22). De wedstrijd was over het algemeen niet fr,aai en spannend. ConcordiaH.B.S, (Mlburg) 03, Deze wedstrijd, gespeeld tusschen meerendeels beginnelingen, stond op/'n laag peil, waaraan de gladheid van het veld ook schuld had. Het duurde lang voor dat H. B. S. het eerste punt scoor de en pas na de rust werd deze voor sprong verhoogd. Kort tegen het e'nde viel het derde en laatste punt, H. B. S. heeft de overwinning wel verdiend, al is de uitslag geflatteerd. De eerste .aan val van Concordia werkte nog met be paald systeem, maar de verdediging van H. B. S. met den aanvoerder ,aan het hoofd wist er wel raad mede. De aanval van H. B. S. kon door te profi- teeren van fouten der tegenpartij de mand vinden. De wedstrijd had een zeer prettig verloop, doch de H. B. S. moe ten er aan denken dat gedekt doelen niet fraai is en alleen toegepast wordt op de scholen. Straffen. De competitieleider van den Z. K. B. heeft de vereenigingen Madjoe en E.W. W. beide te Vlissingen gestr,aft met i\n geldboete voor het laten medespelen van een ongerechtigd speler. Tevens heeft hij daarvoor Madjoe II en E.W.W. 2 verliespunten in mindering gebracht.. HOCKEY. Wedstrijduislagen. H O Irlacco VenloE.M.H.C. 1—1; Cadetten— Breda 05; ConcordiaTilburg 10; M.O.P.H.T.C.C. 0—1. 2e klasse A. Breda 2Cadetten 2 04; Middel burgTempo 40; Zwart Wit 1For ward 1 32; Tilburg 2Zwart Wit 2 3—0. WIELRENNEN. Schön-Pellenaars winnen den Nacht van Berlijn. In den nacht van Zaterdag op. Zondag werd in de Duitschlandhal te Berlijn een achtuurs-koppelwedstrijd verreden, welke op schitterende wijze door het be kende Duitsch-Nederlandsche koppel Schön-Pellenaars werd gewonnen. Zij be reikten een gemiddelde snelheid van ruim 41 km per uur, hetgeen over acht uren een bijzondere verrichting mag worden genoemd. De uitslag was: 1. Schön-Pellenaars 23 punten, afgelegd 329,230 km; met 3 ron den achterstand: 2. Billiet-Stieler 21 p.; op 4 ronden: 3, Walthour-Crossley 11 p.; op 5 ronden: 4. Van Schijndel-van den Broek 24 p.; op 6 ronden: 5. Falck Hansen-Bremer 63 p.; 6, Wals-Piemon- tesi 48 p. Een niet geadverteerd artikel, dat niet geregeld gevraagd wordt, is buitengewoon moeilijk te plaat sen, tenzij met zeer hooge korting. Ook adverteeren heet duur. Maar dat is onwaar. Adverteeren is niet duurder dan de adverteer der zelf wil. Men kan tot alle mogelijke prij zen adverteeren. Ook kleine ad vertenties, mits goed gesteld, kun nen voor den kleinen zakenman wonderen doen. Wij zijn U gaarne behulpzaam bij het bepalen van Uw adverten tiebudget en bij het opstellen van goede advertentieteksten. GYMNASTIEK. Drie stedenturnwedstrijd. Zaterdagavond had in Brittannia te Vlissingen de vierde driestedenturnwed- strijd VlissingenMiddelburgGoes plaats. Zooals men zich herinneren zal had de eerste wedstrijd plaats nu drie jaar geleden bij het 15-jarig bestaan van „Wilhelmina" te Middelburg. Vlissingen won den tweeden en den derden wed strijd en moest dus ook dezen wedstrijd winnen om en wiselbeker, die drie maal achtereen gewonnen moet worden de finitief in haar bezit te komen. Inder daad is het daarin geslaagd. Maar dat werd haar zeer gemakkelijk gemaakt. Goes en Middelburg konden, door ziek te avn eenige deelnemers, niet volledig uitkomen. Goes verscheen met 4 dames in plaats van 6, terwijl Middelburg 2 heeren en des middags één dame afwe zig was. Vlissingen daarentegen was volledig, d.w.z. 6 trnsters en 6 turners. Zoo stond het dus bij voorbaat vast dat Vilssingen den wedstrijd zou winnen. Goes en Middelburg verdienen waar deering voor hun moedig doorzetten. Toen de avondwedstrijden begonnen, had Goes reeds een flinken punten- voorsprong. Des middags waren in het gumnastiek- lokaal verwerkt de damesnummers rin gen, paardenvoltigeeren, paardspringen en rek en de heerennummers ringen, paardvoltigeeren en paardspringen. Voordat met turnen werd aangevan gen, heette de voorzitter der Vlissing- sche Turnvereeniging, de heer F. G. Lemmers, alle aanwézigen welkom, zijn blijdschap uitsprekend, dat de zaal zoo goed gevuld was. Een geanimeerde sportieve wedstrijd werd nu door de 6 ploegen gestreden, waarbij Vlissingen merkbaar de meerdere was. Aan het einde kon de voorzitter dan ook mee- deelen, dat de competente jury, be staande uit de heeren E. de Wilde, Utrecht; C. v. d. Zilver te Tilburg; K. de Vires uit Middelburg én L, v. d. Steen uit Vlissingen, toegekend had aan de damesploeg uit Vilssingen 414% p., aan de heerenploeg 390 p., totaal 801%. Goes had resp. 296%, 377%, totaal 674; Middelburg 358%, 239%, 598 zoodat de wisselbeker definitief in het bezit van Vlissingen kwam. De burgemeester, de heer C. A. van Woelderen, noemde dezen avond een mooie sportieve propagandaavond, waarop, dank zij de leiding, vooruitgang te constateeren was. Spr. overhandigde in de eerste plaats den beker aan de winnende ploeg en reikte daarna de door hem beschikbaar gestelde medaille aan den bestgeklassificeerden turner, den heer E. Melkman, die 95% punt behaalde, Daarna deelde de burgemees ter mede, dat hij een nieuwen wisselbe ker beschikbaar stelde onder voorwaar den, dat Vlissingen als thans winnende stad weer een stedenwedstrijd uitschrijft doch dan uitgebreid tot alle steden, die bij den Zeeuwsch-Brabantschen Turn kring zijn aangesloten. De voorzitter van het K.N.G.V., de heer De Graaf, zeide den burgemeester dank voor zijn blijk van medeleven met de gymnastiek en reikte daarna de K.N. G.V. medaille uit aan de best geklassi- ficeerde turnster, mej. M. N. Peeman die 100 punten behaalde. Spr. compli menteerde Goes en Middelburg, die ge toond hebben sportieve verliezers te zijn en die niettegenstaande de tegen slagen door ziekte in de ploegen hebben doorgezet. Met enkele woorden zegde de heer Lemmers den burgemeester en den bondsvoorzitter dank voor hun waardeerende woorden. (ongecorrigeerd) Oesterverkooping. Voor rekening van den Staat zijn he den te Middelburg 26 partijen oesters, ieder van 10.000 stuks, verkocht. De par tijen wogen 72, 82, 92 en 110 kg en brachten naar verhouding daarvan op 72, 82, 94 en 112. De aankoop geschiedde bijna geheel voor Engelsche rekening. F ailli ssementen. De rechtbank te Middelburg heeft he denmorgen failliet verklaard G. H. Vos, boekhandelaar te Vlissingen, han del drijvende onder de firma B. Wijma. Rechter-commissaris mr. J. H. F. Bloe- mers; curator mr. P. M. N. J. van der Slikke, advocaat en procureur te Vlis singen. STAATSLOTERIJ. 5.000,—: 14221 1.000,—: 12729 9039 400,—: 13795 12060 10030 9864 8774 8042 5795 1057 200,—; 20994 20403 2158 559 100,— 12537 11299 10041 8441 C. VAN DER PLASSCHE, (Van onzen eigen corres pondent. Post Vlaamsche Kust meldt zich. Op gevaar af dat men mij verwijten zal, vijgen na Paschen aan te dragen, wil ik toch niet na'aten in mijn eersten brief na het huwelijk van het Prinselijk paar eenige woorden aan dit heugelijk feest te wijden. Een Vlaamsch dagblad schreef „Ook hier te lande, bij ons eigen volk, zal het Oranjefeest niet ongemerkt voorbijgaan. Op een dag als deze zullen de herinne ringen uit het verre en nabije verleden duidelijker dan anders tot den geest moeten spreken. Zeker zullen tiendui zenden Vlamingen in alle oprechtheid dezen hoogtijdag van de Noord-Neder- landsche broeders meeleven en zullen de stemmen, de muziek en zang uit het Noorden langs aetherweg duizenden Vlaamsche huiskamers bereiken" Inderdaad zoover ik kan nagaan, heeft de gansche kust wel het Haag- sche feest, of liever het Nederlandsche feest, meegemaakt. Heel wat afspraken zijn verzuimd, heel wat bezoeken zijn uitgesteld, heel wat verloven zijn eigen machtig verlengd, heel wat latertjes zijn er geweest, heel wat werkuren zijn ver zuimd, heel wat kantoren en magazijnen hebben hun personeel bijeengebracht, alles om te kunnen luisteren naar wat daaar in de verte en toch weer door de radio zoo dichtbij geschiedde. Ik durf gerust zeggen, naar wat ik hier en daar vernam, dat er niet veel radio's op an dere posten dan Hilversum waren inge steld. In het algemeen was men ook enthou siast over de inrichting der reportage en ofschoon in het begin de oproep der verschillende posten „Wil post Plein 1813 zich melden?" „Post Plein 1813 meldt zich" egn beetje vreemd aandeed en hoewel ook enkele omroepers wai meer moesten beseffen, dat er oogen- blikken zijn waarin het beter is te zwij gen dan te spreken, is het onweerspre kelijk dat Noord-Nederland een goed fi guur geslagen heeft bij onze luisteraars Voor velen van hen zal het aanhooren van een Protestanxsche huwelijksbeves tiging wel iets geheel nieuws geweest zijn en ook deze dienst heeft een diepen indruk gemaakt. Het was een goede noot voor het Protestantisme, dat hier niet altijd in zijn meest gunstige vormen onder de Roomsche bevolking wordt ge schilderd. Een visscher van ons stedeke vroeg mij, waarom de kerk, waar het huwe lijk plaats vond, Sint Jacobskerk heet, terwijl de Protestanten toch geen heili gen kennen. Ik, die voor de krant schrijf, zou het wel weten, meende hij, Waarom deze dag zoo bijzonder in de belangstelling van onze bevolking stond? zou men kunnen vragen. Vol gens mij zijn er twee redenen: eerstens omdat het Nederlandsche volk 'n broe dervolk en ten tweede omdat de Ne derlandsche Prinses hier een groote po pulariteit genoot, wijl velen haar in ge dachten vereenigd hadden gewild met den Belgischen Prins Karei. Toen ik eenigen tijd geleden, vlak na de bekend making der verloving van Prinses Juli ana, in Brussel een revue bijwoonde, kwam daarin' n tafereel voor aangaan- het Prinselijk paar en daarin werd ronduit gezegd „En we hadden haar DE STAKING IN DE BLEEK. Naar aanleiding van het ingezonden stuk in de „M'ddelburgsch Goesche Courant" van (Zaterdag 23 Januari. Middelburg is aangesloten bij de landelij ke collectieve arbeidsovereenkomst voor de bouwbedrijven, ieder patroon, w,aar hij ook vandaan moet komen, is verplicht deze na te leven. Bovengenoemde bouwers doen dit niet. De hoofdbestuurders hebben vier maal met deze heeren gesproken, maar bleven halstarrig en onwillig, zoodoen de d,at er niets anders over bleef dan het scherpste zward, de staking. De landelijke overeenkomst voor Mid delburg, dat in de 4e klasse is geplaatst, luidt als volgt: vaklieden 47 cent per uur; geschoolden 37 cent per uur en ongeschoolden 34 cent per uur. Bij de ze uurloonen moet bij elke betaalweek een feest-v,acantiebon verstrekt worden en deze heeft een waarde van 80 cent. Bovengenoemde bouwers hadden in hun dienst 1 metselaar, 2 timmerlieden, 2 halfwas-ti'immerlieden en 2 geschoolde opperlieden. De metselaar kreeg zijn loon, 47 cent, 2 timmerlieden 42 en 40 cent per uur, 2 halfwas-timmerlieden 35 en 20 cent per uur, 2 geschoolde opper lieden ongeveer 34 cent per uur, allen zonder feestvacantiebon, van de 7 bouw arbeiders zijn er 5 bouwarbeiders die allen een stuk onder het loon werken. De bouwers hebben de laatste feest dagen doorbetaald, maar nu zijn deze bouwarbeiders niet betaald voor hun vacant'e, omdat dezen geen feestv,acan- tiebons zijn verstrekt. De bonwaarde houdt ongeveer in 42 cent voor feest dagen en 38 cent voor de vacantie- dagen, wanneer deze arbeiders ontsla gen worden (liefst) voor een feestdag, dan hebben deze bouwers, den feestdag niet te betalen, en deze bouwarbeiders hebben ook geen geld gekregen voor de vacantie, alles ten nadeele voor de be trokken arbeiders en ten voordeele voor de bouwers. Het ontslag van den timmerman zoo graag met onzen Prins Karei zien trouwen". Een paar dagen na de trouwfeesten heb ik in een Brusselsche cineac zul ke dingen worden helaas niet aan onze kust vertoond, omdat daarvoor het pu bliek te klein is in den winter de trouwfilm zien afrollen. Na het gespro ken woord van de radio thans het zicht bare beeld van het witte doek. Beiden hebben medegewerkt om den band tus schen Zuid- en Noord-Nederland te ver sterken. Toelichting. Een lezer die mijn laatsten brief in deze krant las, vestigde er mijn aan dacht op, dat het slot, waarin ik een staaltje gaf van het Vlaamsch (Neder- landsch) waarop wij wel eens worden vergast, zoo goed als zonder uitwerking zal zijn voor de Noord-Nederlandsche lezers, omdat zij niet zullen begrijpen wat er eigenlijk mee gezegd en bedoeld wordt. Dit betoog erkennende, kom ik er hier nog even op terug. Het ging over een prospectus, dat een Brusselsche firma in het Vlaamsch ver zond en luidde: „Handelaars, Bouwkundige, Versie- ders, Bijzonders onze doorzichtige rol- gordijne zulle uwe magazijnen, wonin gen, bureelen, enz. teegen de schade lijke uitwerksels van de zon bevrijen en zullen al .de tentoonstelde zaken onder houden. „Onze rolgordijnen „Xkomt beter koop als alle anderen bevrijdende stel sels en bedekt tegen alle groote verlie- sen door verwoesting." De „vertaling"daarvan luidt als volgt: Handelaars, bouwkundigen, behan gers, particulieren, onze doorzichtige rolgordijnen zullen uw magazijnen, wo ningen, kantoren, enz. tegen den scha delijken invloed van de zon beveiligen en de uitgestalde artikelen beschermen. Ons rolgordijn „X" is goedkooper dan elk ander beveiligingssysteem en voor komt schade door verkleuren. Een heldin. Dezer dagen is er, op 63-jarigen leef tijd, overleden iemand, die herinnerin gen opwekte aan de ellendige vier oor logsjaren: Zuster Constance, een naam door honderden monden genoemd en in honderden dankbare harten geschreven. In het begin van den oorlog kwam Oostende eensklaps zonder ziekenhuis, want de Duitschers hadden ons Burger lijk Hospitaal opgeëischt met al het personeel en de geheele inrichting en nochtans kwamen de bommen dagelijks meer en meer ellende over de stand brengen. Het was toen dat Zuster Constance met groote inspanning in korten tijd een geïmproviseerd ziekenhuis tot stand bracht. Op haar dringend verzoek kreeg zij eindelijk de medewerking van .een paar doktoren en kon zij beschik king krijgen over een leegstaand hotel, dat zij in eenige uren tijd, met behulp van enkele andere zusters, in een zie kenhuis herschiep. De medewerkende doktoren stelden hun instrumenten ter beschikking. Reeds op 7 September 1914 kwamen de eerste slachtoffers van de luchtaan vallen binnen: drie vrouwen, die zwaar gewond werden bij een Duitschen aan val. Deze waren nauwelijks in verple- wordt gezien in verband met de staking, hij ontsloeg dien timmerman met 1 dag opzegging, omdat deze bouwers de lan delijke overeenkomst niet hebben nage leefd en geteekend, mogen zij dit niet en moet deze timmerman ontslagen worden volgens de wet met 8 dagen op zeggingstermijn. De bouwers zullen te dezer zake voor den kantonrechter moeten verschijnen. Zulke patroons kunnen door zulke oneerlijke concurrentie van hun mede patroons, en zeker niet door de bouw arbeiders geduld worden. Deze staking staat onder leiding van den Algemeenen Nederlandschen Bouw- arbeidesrbond en den Nederland schen Bouwarbeidersbond; deze twee bonden hebben gemeend deze uiteenzet ting te moeten geven voor de Middel- burgsche burgerij. De besturen: A. N, B. N. C. B. [Vermeld zij nog, dat door de (nood zakelijke) bekorting van het ingezonden stuk der bouwondernemers een zinsto rende fout is ontstaan; er stond in het handschrift, gelijk men uit het zinsver band ook nog wel eenigszins kon op maken: „Vacantiebons, zoo is bij de be taling van hun eerste weekgeld gezegd, werden niet verstrekt, maar alle feestdagen.zijn ten volle betaald' Het woordje niet is uitgevallen, Red.] Vrouwenpolder, Van 1723 Jan. Overleden: M. Kerkhoor wedn, C. Ja- cobse 69 jaar. Hulst, 25 Jan. Ter graanmarkt was de aanvoer ruim, de handel kalm. Gerst f 9,25, rogge f 7,75, haver f 7,25, erwten f 89,75, boonen f 10.25. ging opgenomen, of een nieuwe bes^tne- ting volgde, welke ditmaal gericht was op den grooten vuurtoren en bij het vierde schot uit zee, werd de reus ge raakt en sloeg met een oorverdoovend gekraak naar beneden, drie woonhuizen in de nabijheid verpletterend. Daarin vond men eenige dooden en ook een paar zwaargekwetsten. Detze laatsten ook werden aan de zorgen van Zuster Constance toevertrouwd. En zoo ging het alle dagen. Den lOden Maart vaardigde de stad, op bevel van den Duitschen comman dant Bittinger, het bevel uit dat alle burgerlijke personen, die door bommen gekwetst zouden worden, moesten ge bracht worden naar het hulpziekenhuis van Zuster Constance, Hotel de la Ma rine. Bommen en altijd bommen, beschie tingen en steeds beschietingen, uit het land, uit de lucht, uit zee, dag en nacht, altijd bloed. Een vrouw met haar kind, de drie kinderen van een politie-agent, een sluiswachter, en zooveel meer. Er ging bijna geen dag voorbij dat er niet nieuwe slachtoffers moesten worden opgenomen: het overschot van een fa milie van den Torhoutschen Steenweg, de moeder en een van de kinderen dood, de vader en twee andere kinderen bloedende wrakken. Toen op 17 April was het met voorloopig huis van Zuster Constance gedaan. Bommen sloegen in de Kapel- lestraat, waarin het hotel gelegen was en eindelijk werd ook het hospitaal zelf getroffen. Scherven vonden den weg naar ziekbedden en patiënten werden dood geslagen. Si fractus illabatur orbis impavidum ruinae: Zelfs als geheel de v/ereld stuk geslagen wordt, staat zij pal temidden van de vallende puinen. Onmiddellijk was Zuster Constance er op uit om wa gens en mannen te krijgen en in groote haast xverd haar vanwege het stadsbe stuur de beschikking gegeven over een leegstaande villa in de Leopoldlaan. Terwijl de vliegmachines nog ratelden boven de stad, ging zij met al de men- schelijke ellende, die zij te verzorgen had, naar haar nieuwe inrichting. Daar is Zuster Constance tot na den oorlog gebleven, steeds ten dienste van al wat maar leed en verzorging be hoefde. 1285 zieken zijn er door haar behandeld, honderden operaties werden door haar verricht of gereedgemaakt en toen de oorlog gedaan was en er zoo veel kluchtspelers gehuldigd werden, trok Zuster Constance ongemerkt en ongezien zich terug naar een klein Vlaamsch dorpje. Daar is zij de eeuwi ge rust ingegaan. Cust Waghter. Rotterdam, 25 Jun Op de vee markt van heden was de aanvoer in totaal 2387 dieren. Ongeveer verdeeld als volgt: vette runderen 613, vette kal veren 216, nuchtere kalveren 18, var kens 852, schapen of lammeren 682, bok ken of g'eiten 6. Vette koeien: le kw. 63, 2e kw. 55, 3e kw. 4147. Vette ossen, le kw. 60, 2e kw. 53, 3e kw. 4048. Vette kalve ren: le kw, 95, 2e kw. 85, 3e kw. 60 70. Varkens (levend gewicht): le kw. 45, 2e kw. 44, 3e kw. 43. Schapen: le kw. 46, 2e kw. 39, 3e kw. 32. Lammeren: le kw. 49, 2e kw. 40, 3e kw. 30, alles per kg. Schapen: le kw. 25, 2e kw. 18, 3e kw. 14 Lammeren: le kw. 21, 2e kw. 18, 3e kw. 12, alles per stuk. Vette koeien en ossen handel stug prijzen iets lager. Prima koe tot 67 ct„ idem os tot 63 cent. Vette kalveren han del traag, prijzen lager, prima tot 105 cent. Varkens handel matig, prijzen iets stijver. Schapen en lammeren handel willig goed prijshoudend. Eenige par tijtjes schapen voor export verkocht. Er werden voor rekening van Sir Henry Deterding 50 stuks runderen ge kocht. Vlas. Aangevoerd uitsluitend schoon: van blauw: 3380 kg; prijzen: 7082, van Hollandsch geel: 1500 kg; prijzen: 70 82, van dauw-rood: 1590 kg; prijzen: 55 —62. De vlotte handel op het land in de af- geloopen week was overigens ter beur ze niet groot. De stemming blijft vast. Prijzen trekken nog iets toe vooral be tere soorten. Alles verkocht. Lijnzaad: voer f 6—8, zaai blauwbloei f 10—10,5Q Mosterdzaad: Geel f 1214, Blauw M'aanzaad f 2224, Karwijzaad f 22 23. Aardappelen: kleine zand 23 c„ ge wone idem 34 c„ Zeeuwsche blauwe en bonte f 1,902,20, Westlandsche klei f 1,201,40, Blauwe poters f 1,401,50; Poters Eigenheimers f 1,651,90, Briei- sch idem f 1.752; Bevelanders f 1,70— 1,80. Aanvoer redelijk, handel kalm. Binnenlandsche granen: Gerst (cheva lier) f 9,25, haver f 7,057,90, erwten kleine groene f 8,5010, schokkersf 14 17,50, bruine boonen 1012. Buitenlandsche granen: Mais la Plata disp. f 136%, idem aangekomen f 134%, idem stoomend na aankomst 135% 136%, la Plata cinquantine disp. f 144, idem aangekomen en stoomend f 142. Heffing op boter. De heffing op boter is voor deze week wederom vastgesteld op 85 cent per kg.

Middelburgsche Courant | 1937 | | pagina 3