IVOROL Het minste tandbederf LANDBOUW. REQRTSZAKEJL NARKTBEEUCgfïEÜ» WALCHEREN. ZUID-BEVELAND. NOORD-BEVELAND. ZEEUWSCH-VLAANDEREN W.D. 1943 AIENDA. (Ingez. Med.) KOUDEKERKE. Tot direoteur van het Muziekkorps „Voorwaarts" alhier is benoemd de heer S. Sanders te Mid delburg, zulks met ingang van 1 Fe bruari. OOSTKAPELLE. Woensdag werden alhier in de Ger, kerk als slot van de huwelijksfeestelijkheden enkele films vertoond t.w. Ie de verloving van H.Mi Koningin Wilhelmina, verschillende mo menten uit het leven van de Prinses, 2e de verloving' Prinses Juliana en Prins Bernhard en 3e de huwelijksplechtig heid. De voorstellingen hadden plaats des middags voor de schoolkinderen waarin de voorzitter der Oranjevereeniging, de heer P. Cornelisse de leiding had. De avondvoorstelling, welke door den vice-voor;zitter 'der Oranjevereeniging, den hr. L. J. J. Geldof werd geleid was bezocht door pl.m. 300 personen, die bij het einde der voorstelling staande het Wilhelmus zongen. O. EN w. SOUBURG. Woensdag ver gaderde de Oranje-vereeniging. Voor een stampvolle zaal opende te 8 uur de heer Gabriëlse en bracht aan allen, die zoo wel in buurtvereenigingen als in persoon, zoowel in huis als daarbuiten, medege werkt hebben aan het welslagen van het Oranjefeest. Spr. noemde den naam van den heer Van Raalte, die een prachtige vlag heeft geschonken. Hierna werden de bussen geopend met de stembriefjes van den etalage-wed strijd. Onderwijl werd een beroep ge daan op hen, die nog geen lid der ver- eeniging waren, waardoor 18 nieuwe le den ingeschreven konden worden. De uitslag van den etalage-wedstrijd is: le prijs: Gebr. Minderhout, Kanaal straat; 2e prijs: L. de Kam, 't Wissel; 3e prijs: C. v. d. Dries, resp. 12.50, 7.50 en 5. Onder applaus van de geheele zaal deelde de voorz, mede, dat door de heeren Minderhout de prijs aan de kas der vereeniging werd geschonken. Uitslag gevelversiering: le prijs de heer Buurmeester, Kanaalstr.; 2e prijs, Matthijssen, O, Vlissingsche weg, 3e pr.: v. Soelen, v, Teijlingenstraat. Straatversiering: le pr.: Vrijburg straat; 2e prijs: Oranjeplein; 3e prijs: Nieuwstraat; 4e prijs, Ritthemsche straat. Prijzen optocht: wagens en groe pen le prijs, Buteuxstraat, 2e prijs Ring- rijders, 3e prijs Ger. Jeugd Centrale. Wagens: le prijs: Ritthemsche straat, 2e prijs: Nemidso, 3e prijs Vrijburgstr.; 4e prijs: Versierde Sjees. Afd. Groepen: le prijs: N. Vlissingsche weg, 2e prijs: Paspoortstraat. Ondejr soms daverend applaus werden de prijzen door de be trokkene in ontvangst genomen. De voorz. zeide dank aan allen die op de zen avond blijk hebben gegeven om de Ver. te willen steunen, maar dankte ook hen, die buiten mededinging het hunne er toe hebben bijgedragen, om de ver lichting te doen slagen. Medegedeeld wordt dat op Maandag 1 Febr. een ver gadering gehouden zal worden met de besturen der Buurtver. om te spreken over te vormen permanente commissies, daar nog meerdere feesten aanstaande zijn: 40 jarig-regeeringsjubileum van H. M. de Koningin, herdenking van den 400-jarigen geboortedag van Marnix van St. Aldegonde, enz. Ook wordt nog me degedeeld dat het bestuur gaarne foto's van het feest in ontvangst zal ne men (eenige aanweizigen stelden den secretaris reeds foto's ter hand) tenein de een gedenk-album te maken, wat met applaus wordt begroet. De heer Reijerse bracht aan het slot een woord van dank aan het bestuur, dat er voor gezorgd heeft, dat het feest zulk een schitterend succes is gewor den. NISSE. Woensdag heeft Nisse het huwelijksfeest gevierd. Het weer was prachtig en de belangstelling van in en buiten de gemeente was groot. Om 8 uur 's morgens werd het feest door klok gelui aangekondigd. Het muziekgezel schap „Ons Genoegen", deed voor het eerst met zijn nieuw prachtig vaandel een muzikalen rondgang door het dorp. Om 9 uur werd begonnen met het boompjes-planten door de schoolkinde ren op het Dorpsplein. Daarna traktatie der kinderen. Om 12 uur werd een schitterend versierde optocht opgesteld. Daarmede werd een rondgang gedaan Om één uur werd met de volksspelen begonnen die door muziek werden op geluisterd. Om 5 uur werden het Dorps plein en de particuliere woningen schit terend verlicht. Op de tent gaven het muziekgezelschap „Ons Genoegen" en het Kinderkoor „Con-Eelo" muziek en zangnummers ten beste. Om ruim 7 uur werd een rondgang gemaakt met 'n schitterenden lichtstoet. Van 5 uur tot 11V? uur was bovendien een ieder in de gelegenheid de film van het huwelijk van Prinses Juliana en Prins Bernhard die in den schoolgang werd vertoond, te zien. Alles liep mee. Er was een echte feeststemming. DE OPHEFFING DER OPENBARE SCHOOL TE GEERSDIJK Gaat door, WISSENKERKE. Bij K. B. is onge grond verklaard het beroep van ^een aantal ouders van.schoolgaande kinde ren der openbare school te Geersdijk, tegen het besluit van Ged. Staten van Zeeland, waarbij goedkeuring is ver leend aan het besluit van den Raad der gemeente Wissekerke tot opheffing van genoemde school. SLUIS. Verplaatst met ingang van 1 Febr. 1937 van hier naar Brouwersha ven de assistent der Dir. Bel. enz. A. J. Brouwer. en de schoonste tanden, indien U poetst met de antiseptische tandpasta Tube 60 en 40 ct. Doos 20 cf. (Ingez. Med.l VERGADERING DAGELIJKSCH BESTUUR DER Z.L.M. Het dagelijksch bestuur der Zeeuwsche Landboi'.w-Maatschappij vergaderde Maandag jl. in het Landbouwhuis te Goes, onder voorzitterschap van mi. P Dieleman. Bij de opening deelde deze mede, dat hem de hooge eer was te beurt gevallen als voorzitter van de Z.L.M. de kerke lijke inzegening van het huwelijk van Prinses Juliana en Prins Bernhard te kunnen bijwonen, van welke uitnoodi- ging hij vanzelfsprekend dankbaar had gebruik gemaakt. Spr. noemde het een verheugend feit dat de Z.L.M'. zoo nauw verbonden is aan Ons Vorstenhuis. Hierna kwamen o m. de volgende on derwerpen in behandeling. Margarine. Bij een bespreking van een door den FiN.Z. vastgestelde nota betreffende maatregelen ten aanzien van de berei ding en verkoop van margarine was het Dagelijksch Bestuur van meening, dat men niet moet uitgaan van de stelling, dat margarine van nature wit is, maar zich alleen moet baseeren op de wen- schelijkheid van een duidelijk kleurver schil met natuurboter. Van een ophef fing van een menggebod kan eerst spra ke zijn, wanneer de heffing op marga rine zoodanig is verhoogd, dat hierdoor de consumptie van boter wordt gesti muleerd. Tevens is wenschelijk een verbod van misleidende opschriften, ook in reclame, en een vermelding van het gebruik van margarine in restaurants, bakkerijen, e.d. waar zulks plaats vindt. Beperking van den tuinbouw op land bouwbedrijven. De leden van de Tuinbouwcommissie van het Kon. Nederl. Landbouw- Comité hebben doen weten, dat zij afwijzend staan tegenover een verder gaande beperking van den Tuinbouw op landbouwbedrijven. Het Dagelijksch Bestuur stelde zich op het standpunt, dat men bij de beper king van den tuinbouw op gemengde be drijven niet moet uitgaan van de geheele oppervlakte van het bedrijf, doch van de oppervlakte welke met tuinbouwpro ducten wordt bebouwd. Besloten werd dit standpunt aan het Landbouw-Comité mede te deelen, Positie Veehouderij. Enkele zusterorganisaties hebben bij het Landbouw-Comité een nota inge diend betreffende de positie van de vee houderij. Hierin wordt gewezen op het feit, dat de veehouderij in den ruimsten zin des woords groote nadeelen onder vindt van de monotaire maatregelen, doordat de prijzen van veevoeder en an dere artikelen, die uit het buitenland moeten worden betrokken, steeds zijn gestegen, terwijl daarentegen de melk prijs niet werd verhoogd. Ook bij de varkenshouderij heeft de verhooging der voederkosten haar in vloed doen gelden, zoodat niettegen staande de verhoogingen der varkens- prijzen, deze prijs nog steeds niet loo- nend genoemd kan worden, Het Dagelijksch Bestuur was van mee ning, dat de veehouderij in de prijzen van de eindproducten compen satie dient te vinden voor de verhoogde productiekosten. Indien de tegenwoor dige inkomsten van het Landbouw- Crisisfonds hiervoor onvoldoende zijn, moet gezocht worden naar een andere bron van inkomsten, welke o.a. zou kun nen worden gevonden in een heffing op de technische vetten. Wijze van uitvoering Landbouwcrisis maatregelen. Uitvoerig werd van gedachten gewis seld over dat gedeelte van de Memorie van Antwoord op de Landbouw-Crisis- begrooting, waarin de uitvoering der landbouwcrisismaatregelen wordt be sproken. Algemeen werd betreurd, dat de mi nister niet duidelijker iheeft uiteenge zet, wat moet worden verstaan onder de zoogenaamde bedrijfsorganen, zoodat 't thans niet mogelijk is de beteekenis, welke deze bedrijfsorganen voor den georganiseerden landbouw zullen heb ben, voldoende na te gaan. Besloten werd dan ook nadere mede- deelingen hieromtrent af te wachten. Departement van Landbouw en Nij verheid. Van de zijde van een der bij het Land- bouw-Com té aangesloten organisaties is er op gewezen, dat het niet is uitge sloten dat de toekomstige kabinetsfor mateur geneigd zal zijn, tot één depar tement van Economische Zaken terug te keeren, v.n.l. op grond van een doel matige regeling van de buitenlandsche handelsbetrekkingen. Hoewel d't theo retisch het voordeel van evenredige be langen behartiging heeft, rijst tegen 'n éénhoofdig departement het groote be zwaar, dat de desbetreffende Minister zoo goed als zeker uit handels- of in- dustrieele kringen zal voortkomen, waardoor pr,actisch de landbouw groote kans maakt, onvoldoende te worden bedeeld. Het Dagelijksch Bestuur kon zich me: dezen gedachtengang volkomen veree- n'gen en besloot den aandrang op het behoud van een afzonderlijk departe ment van Landbouw te steunen. Pachtwet. Besproken werden de taak en de or- gansatie van de eventueel op te richten pachtbureaux ingevolge de nieuwe P.achtwet, waarbij het Dagelijksch Be stuur tot de volgende conclus'e kwam: a. de pachtbureaux zullen zich moe ten houden aan de tendenz, welke in 't ontwerp-Pachtwet ligt opgesloten, dat pachtcontracten welke buitensporige bepalingen l'nhouden of geen uitzicht bieden op een redelijk bestaan voor den pachter, v,an excessen izullen worden gezuiverd of anders nietig verklaard. b. Alleen de organisaties, welke op 't gebied van het pachtwezen werkzaam zijn, dienen in de pachtbureaux te wor den opgennomen, c. De instelling van een Nederlandschen Pachtraad, welke een hooger broepscol- lege voor de beslissingen van het pacht bureau zou kunnen zijn, werd niét wen schelijk geacht. Wel is aan te bevelen een contact orgaan tusschen de verschillende pacht bureaux, teneinde een uniformiteit van de besliss'ngen te bevorderen, d. De mogelijkheid van scheidsrech- telijk beding kan de groei van de pacht bureaux in den weg staan. Verpl'chte arbitrage heeft dezelfde bezwaren, hoe wel in verzwakten vorm, als een wijzi- gingsrecht van de pachtcontracten door de Pachtkamer en verdient daarom geen aanbevel'ng. Invoer paarden. Naar aanleiding van 'n schrijven dien aangaande hebben de 3 C. L. C. van den Minister antwoord ontvangen, dat de invoer van paarden, aan de schoft n et hooger dan 1,45 m, niet verboden is, doch slechts gecontingenteerd. Gemeend werd dat hieraan bezwaren voor onze paardenfokkerij zijn verbon den, aangezien er in ons land reeds een overproductie van paarden bestaat. Crisispachtwet 1932. In artikel 62 '{overgangsbepalingen! van het ontwerp nieuwe Pachtwet wordt bepaald, dat de rechten en ver plichtingen, voortspruitende uit pacht overeenkomsten, welke van kracht zijn op het tijdstip van het in werk'ng tre den van deze wet, door het oude recht beheerscht blijven, deels gedurende nog 2 jaren deels zelfs tot uiterlijk 1 Jan. Indien nu de Crisispachtwet 1932 zou worden ingetrokken bij het inwer king treden der nieuwe Pachtwet, zou den de pachters, wier overeenkomsten volgens dit art. 62 nog gedurende eeni ge jaren door het oude recht blijven beheerscht, geheel onbeschermd komen te staan. De 3 C, L. O. hebben daarom den Minister er op gewezen, dat het van belang is, dat de Crisispachtwet 1932 worde gecontinueerd. Met dezen ge dachtengang ging het Dagelijksch Be stuur geheel accoord. Deskundige voor keuring in beroep inzake uien. Besloten werd ter voorzie ning in de vacature P. Hanse te Eiker zee, die in verband met zijn gezond heidstoestand aan den minister ontslag heeft gevraagd als deskundige voor keu ring in beroep inzake uien, bij het U.C.B, voor de voordracht aan den minister voor de benoeming van den nieuwen deskundige aan te bevelen den heer A. Dees te Waarde, Dienst voor de kleine boeren. Het Dagelijksch Bestuur ging accoord met een, op een dienaangaande gehouden bespreking, voorgestelde samenstelling van de Gewestelijke Commissie van Ad vies voor den Dienst van de kleine be drijven, waarbij de Z.L.M. zal benoe men 3 leden, waaronder één vrouwelijk lid. De door de Z.L.M, aan te wijzen leden zullen zoo spoedig mogelijk wor den benoemd. Districtscommissieleden L.C.O, voor Zeeland, De L.C.O, voor Zeeland heeft medegedeeld, dat alle districtscommis sieleden op 31 December j.l. zijn afge treden. In verband hiermede verzoekt zij een aanbeveling in dubbeltallen te willen opmaken voor het aantal districtscommissieleden, dat de Z.L.M. (Ingez. Med.) in die commissies in de onderscheidene districten vertegenwoordigt, zulks met inachtneming van een aangegeven uit breiding van districtscommissieleden met vertegenwoordigers voor de kleine boeren. Het Dagelijksch Bestuur heeft de be doelde dubbeltallen opgemaakt, waarbij de afgetreden leden opnieuw werden voorgedragen, met uitzondering van den heer W. C. v. d. Werff te Rilland-Bath, die niet voor herbenoeming in aanmer king wenschte te komen. In de plaats hiervan werd voorgedragen de heer J. A. Boot te Rilland-Bath, Tevens wer den voor de districten, waarvoor zulks verzocht werd, dubbeltallen opgemaakt voor vertegenwoordiging van de kleine boeren. Veevoederbureau voor Zeeland. Van het van ^Rijkswege ingestelde veevoe derbureau voor Zeeland was een ver zoek ontvangen voor elk lid, dat de Z, L. M. in dit bureau vertegenwoordigt, een bijdrage te mogen ontvangen van 20.—. Besloten werd deze bijdrage te ver- leenen en tevens de verplaatsingskosten e.d. van de leden, die door de Z.L.M. zijn aangewezen, voor rekening der Z.L. M. te nemen. Teeltplan 1937, Het onlangs bekend gemaakte teeltplan voor het jaar 1937 werd aan een breedvoerige bespreking onderworpen. Algemeen was men van gedachte, dat de tarwerichtprijs tot 10,per 100 kg dient te worden verhoogd, aangezien met den tegenwoordigen tarweprijs de productiekosten niet worden gedekt. Het tarweareaal zal in 1937 dan ook meer terugloopen dan door den Minister wordt verondersteld. De verhooging van den basisprijs tot 9.25 moet niet beschouwd worden als een verhooging van den richtprijs, maar als compensatie ad 3 voor gevolgen van de depreciatie. Desalniettemin is deze verhooging van 25 cent van princi- pieele beteekenis, daar zij een uitgangs punt kan vormen voor het aandringen op verdere verhooging van den recht- prijs, wanneer de proudctiekosten van de tarwe zullen stijgèn. Dit zelfde geldt trouwens voor alle producten. Wat betreft de aardappelen, was het Dagelijksch Bestuur 'van meening, dat de aardappelsteunregeling moet wor den beschouwd als een prijsregelend optreden. De denaturatietoeslag op zichzelf is niet het belangrijkste, hoofd zaak is dat de prijs van de aardappelen door een in het uitzicht stellen van een denaturatietoeslag tot een dusdanig peil wordt opgetrokken, dat de cultuur loonend wordt. Dit is, althans voor de eerste klas consumptie-aardappelen, tot nu toe niet het geval geweest. De in den eersten tijd na den oogst gegarandeerde prijs van gerst 7.en van boonen 9.zal een teruggang beteekenen, ten opzichte van de huidige marktsituatie. Bij den in uitzicht gestelden prijs van koolzaad is volgens de meening van 't Dagelijksch Bestuur geen rekening ge houden met stijging van de productie kosten tengevolge van de depreciatie van den gulden. Kantongerecht te Middelburg. De kantonrechter te Middelburg heeft veroordeeld wegens: verkeersovertred'ngen: G. J. D., Krui- ningen f 0,50 b. s, 1 d. h.; P. K., Am sterdam, A, R., G. T., beiden Vlissin- gen, A. v. S., Oost- en West -Souburg, ieder f 1 b, s. 1 d. h., A. 0„ C. S„ bei den Goes, J. F., Hilversum, J. de K„ 's-Heer Arendskerke, W. Hy 's-Heeren- hoek, G. J, W., Heinkenszand, G. J. H., Bergen op Zoom, allen f 2 b. s. 2 d. h.; J, de L„ Hilversum, Ch. v. d. V., 's Heer Arendskerke, G. J. v. d. M., Soest, J. B„ Vlissingen, ieder f 3 b, s. 3 d, h.; W. R„ Koudekerke f 3 b. s. 3 d. h. en f 2 b, s, 2 d. h.; J. v. 't W., Hoedekensker- ke, M, de R., Borssele, P. W. M., 's-Hee- renhoek, ieder f 5 b, s, 5 d. h,; C. J. M., 's-Gravenpolder, J. C. B„ Krabbendij- ke, 'eder f 10 b. s. 10 d, h.; straatschenderij.: A. de B., Sint Lau rens, berisping; A. W., Sint Laurens, vrijspraak; P. C„ Westkapelle, f 2 b, s. 1 week tuchtschool; een trekdier op den openbaren weg laten staan zonder de noodige voor zorgsmaatregelen tegen het aanr chten van schade te hebben genomen: P. de D., Kloe'inge, f 3 b. s-, 3 d. h.; openbare dronkenschap op den open baren weg: A. C„ Vlissingen, f 10 b. s. 5 d. h„ A. J., Vlissingen, A. M„ Antwerpen, ieder f 10 b. s. 10 d, h. bij le resp. 3e herhaling: W. H„ Vlis singen, f 15 b. s. 10 d, h.; W, v. L„ Sint L,aurens, drie dagen hechtenis; loopen over verboden grond: C. P., Domburg f 10 b. s. 10 d. h,; overtreding trekhondenwet: C. P. K., Middelburg, f 3 b. s, 3 d, h,; een vuurwapen voorhanden hebben: H. V,, Kruiningen, f 5 b, s. 5 d. h„ -ver beurdverklaring van het inbeslaggeno- men flobertgeweer; overtreding arbeidswet: M. Ch, v, Mi, Goes, 4 x f 15 b, s. 4 x 5 d, h.; jagen op verboden grond: J, K.,_ Sint Laurens, vrijspraak; zijn hond die op wild of schadelijk ged'erte jaagt niet terugroepen of Op halen: W. G. M. K„ W. G. M. K., bei den Waarde, ieder f 5 b. s. 5 d. h.; te Middelburg vuurwerk afsteken: A. M., Aagtekerke, f 2,50 b, s. 2 d. h„ met last tot vernietiging van het inbeslag- genomen vuurwerk. Middelburg, 21 Januari. Fruit veiling. Peren: Brederode 1618 c., Jo zef de Malines 15 c.; Kleipeer 1519 c„ Winterlouwtjes 911 c,, St. Remey 16 c,, Gieser Wildeman, Handpeer 19 22 c. Appels: Roode Bakker 1417 c., Goudreinet 1925 c., Bellefleur 25 c. alles per kg. Middelburg, 21 Januari.Aard- appelveiling. Late Blauwe 5168 c., Poters 2231 c. beide per 25 kg. Boternoteering. De commissie-noteering voor Neder- landsche boter is gister wederomen vastgesteld op 0.66 per kg. APOTHEKEN. Te beginnen Zaterdagavond 9 uur is des nachts, alsmede Zondag den gehee- len dag te Middelburg geopend de apotheek Van der Harst, Korte Delft. van geadverteerde of te adverteeren ver gaderingen, voorstellingen, uitvoeringen es andere bijeenkomsten. MIDDELBURG. WO 27 Jan. Concert Vereen. Eva Lie- benberg, Concertz. 20,15 h. MA 8 Feb. Lez,. Natuurk. Gezelschap, spr. prof. dr. W. J. de Haas, Lei den; „De Vergenoeging" 20,15 h. Dl 9 Feb. N.R.V. Causerie m. films en lichtb., spr. dr. W. G. N. v. d. Sleen, Haarlem, 'Schuttersh. 20,15 h. WO 10 Feb. Lez. leerl. Scheepswerkt.k. N.S.O. (met lichtb.) spr. de heer E. Visscher, Ambachtssch. 20 h. WO 10 Feb. Winterlez. N.CV.B. aid, M'burg, spr. ds. J. Smelik te Den Haag, Bogardz. 20,15 h. ZA 13 Feb. Jaarl. Uitv, Gymnastiekver. „Achilles", Schuttersh. 20,00 h. WO 24 Feb. N.CV.B., afd, M'burg, Zen dingsavond, spr. mevr. M. Leynse- Groenendijk, uit Peiping Bogardz 20,15 h. DO 25 Feb. Gem. Zend. Raad, spr. zen deling' James P. Leynse uit Pei ping, Bogardz 20 h. VR 26 Feb. Gem. Zend. Raad, Dóór Jon geren, vóór Jongeren, spr. zend. James P, Leynse, Bogardz. 20,15 h. ZA 27 Feb. Jaarl. Uitv. Junioressen, Gymnastiekver. „Achilles", Schut tersh, 20,00 h. ZA 6 Mrt, Uitv. „Excelsior" m. m. v. ,,'t Overschotje", Schuttersh. 20 h. MA 8 Mrt. Lez. Natuurk. Gezelschap spr. dr. W. G. N. v d, Sleen, Haarlem, „De Vergen." 20,15 h. VR 12 Mrt. Concert Vereen Guila Bustabo, Concertz. 20,15 h. DO 8 Apr, Gen. Repetitie Ver. voor Instrum. Muziek; Concertz. 20 h VR 9 Apr. 2e Conc. Ver. voor Instrum. Muz., (m. voll. Symph, Orkest) Concertz. 20,00 h. VR 9 Apr. Winterlez N.C.V.B, afd. M'burg, spr. mej. mr. G. v, d. Molen, Bogardz. 20,15 h MA 3 Mei. Gen. Repetitie Kon. Zang Ver. „Tot Oef. en Uitspann Concertz Dl 4 Mei. Uitv. Kon. Zangvereen „Tot Oef. en Uitspann. Concertz DO 6 Mei Jaarl. Bijeenk. Geref. Jongel Verb. MA 2—ZA 7 Aug. Kermis, GOES. DO 4 Feb. Reclass.-avond, Schuttershol 20,15 h. BIOSCOPEN. ELECTRO, Midd. VR 22—DO 28 Jan.: „Der Bettelstudent" en „The Crime of Helen Stanley", 20,00 h. ZO 15,00 h, matinee en Wo 14,30. CITY, Midd. VR 22—DO 28 Jan.: „De geliefde Vagebond" en „Ter- wille van Haar zoon", 20,00 h, ZO 15,00 h, matinée en Wo 14,30 h. Cineac GRAND THEATER, Goes VR 22—Di 26 Jan.: „Folies Bergèfre" en „de Koning der verdoemden", 20,00 h., ZO 15,00 h. matinée.

Middelburgsche Courant | 1937 | | pagina 6