pen BUITENLAND. SPORT, GEMENGD NIEUWS. LANDBOUW. HANDEL EN NIJVERHEID. Van onze Adverteerders. ■NTIE9 BURIERUJXEN STAND. BELGIE. DUITSCHLAND. ENGELAND. HERINNERING AAN ONZE KRONINGSFEESTEN. TE HOUDEN AANBESTEDINGEN AGENDA. la is dispoai- f 138, id. 38%—139%, ogst aange- aangekomen elmarkt 2,60, idem igenheimers imers i 2 mers f 2 02, idem oil. Eigen- bevelanders f 2—2,20, uesche bor- daardappe- lardappelen oer 201,000 deze week per kg. -6 regels fooger. laiini i\ iHebt U zt dan ons jlen tegen 1 Geensen, sen prima en en ge- 199 ct.? ten. Hol- M'burg. I hem zelf onder- 5.50. Stel 3g heden Irtfabriek [een gra- tunt hem avond na p. pond, ^le, Gra- lr8- IS is ge- Hemden hemden prima larkt 10 tngelsche |l75 voor slaapka- Irofiteert igeviele, ■■■■SB tK naar |n Mevr. jrt, Mid- |pen op. voor [Dinsdag te D- ENGELAND EN IERLAND. De Valera, de Iersche minister-presi dent, heeft te Londen besprekingen ge voerd mét leden der Engelsche regeering. Men verwacht, dat een verbeter ng van de betrekkingen tusschen Engeland en Ierland hiervan het gevolg zullen zijn. Geen Iersche vrijwilligers meer voor Spanje. Uit Dubl'n wordt gemeld: Men ver neemt, d,at De Valera na zijn bespre kingen te Londen besloten heeft in den Ierschen Vrijstaat een wet af te kondi gen, waarbij het vertrek van vrijwilli gers naar Spanje wordt verboden. Een kinderhand is gauw gevuld. De Britsche regeering heeft van de Italiaansche regeering de verzekering ontvangen, dat zij geen enkele kruiser zal bewapenen met geschut zwaarder dan 36 cm onder voorwaarde, dat deze limiet ook in acht zal worden genomen door de overige groote vlootmogendhe- den. In officieele kringen te Londen is de ze mededeeling metvoldoening ontvangen. Alle groote mogendheden met uitzondering van Japan hebben thans deze beperking aanvaard evenals een aantal vlootmogendheden van den tweeden rang. DUITSCHE KERKVORSTEN NAAR ROME, M'gr, Conrad von Preysing, de bisschop van Berlijn is per vliegtuig naar Rome vertrokken, waar zich reeds de kardi nalen Faulhaber en Schulte en de bis schop van Munster, Von Galen, bevin den. Katholieke kringen hechten groot be lang aan deze reis der Duitsche prelaten. Men meent, dat zij kardinaal Pacelli en waarschijnlijk ook den Paus een uiteen zetting zullen geven van de recente moeilijkheden der katholieken in Duitschland. Een der meest zorgwekken de verschijnselen, die wellicht bespro ken zullen worden, is de „ontkerste ning" van de jeugd in de Nat. Soc. orga nisaties. Wapensmokkel ontdekt. De politie heeft te Brussel een wa pensmokkel ontdekt. Bij huiszoeking in een huis in het centrum der stad werd een aantal mitrailleurs gevonden, De beide personen, die hierbij betrok ken zijn, zijn twee broers die reeds eeni- gen tijd geleden zijn gearresteerd bij een verboden vervoer van wapenen te Luik, doch later werden vrijgelaten. De opvoeding van de jeugd. In een te Detmold gehouden rede, verklaarde rijksleider Rosenberg o.a., dat een voornaam punt, waarvan de na- tionaal-socialistische partij nooit zal af stappen, wordt gevormd door den eisch dat de opvoeding van de komende ge neraties alleen en uitsluitend door de nationaal-socialistische regeering en den nationaal-socialistischen staat ge schiedt, opdat niet na 30 of 40 jaar we der partijen zullen zijn ontstaan, waar van het machtcentrum niet meer in Duitschland ligt. Rosenberg verklaarde voorts, dat de politieke geschillen tusschen Duitsch land, Italië, Frankrijk en Engeland fa milieaangelegenheden zijn, die de Sov jet-unie niets aangaan. DE IN HET BUITENLAND VERBLIJVENDE DIENSTPLICHTIGEN JONGELIEDEN. Zullen arbeids- en militairen dienst moeten doen. De minister van binnenlandsche zaken maakt per decreet bekend, dat de Duit sche consulaire ambtenaren in het voor jaar 1937 een telling moeten houden van de Duitsche onderdanen van lichting 1917, die in het buitenland wonen en militair dienstplichtig zijn. Deze jongelui zullen per 1 April 1938 worden opgeroepen voor den arbeids dienst en per 1 October 1938 in militai ren dienst worden ingelijfd. De jeugd en de kerk. De officieele raad der Duitsche Belij- deniskerk publiceert een mededeeling, dat kinderen, die den leeftijd van 14 jaar hebben bereikt, op wettige wijze uit de protestantsche kerk mogen treden, zelfs tegen den wil hunner ouders of opvoe ders. De raad acht het evenwel raad zaam, dat, ingeval kinderen hun besluit hebben medegedeeld uit de kerk te tre den, predikanten in samenwerking met de ouders, de mogelijkheid overwegen het kind er toe te brengen, het wellicht overhaast genomen besluit nog eens te overdenken. Vertrek van de „Queen Mary" 'm ver band met griep uitgesteld. De griepepidemie in Engeland duurt onverminderd voort, hoewel naar ver klaard wordt het hoogtepunt reeds ge passeerd is. Het mailschip „Queen Mary", waar aan op het oogenblik werkzaamheden worden verricht, en dat oorspronkelijk op 13 Februari weder in dienst had zullen worden gesteld, zal pas 14 dagen later kunnen vertrekken, daar de werk zaamheden in verband met het groote aan tal. ziektegevallen onder de arbei ders niet op het vatsgestelde tijdstip ge ëindigd zullen zijn. Batty Weber in de „Luxem burger Zeitung" naar aanlei ding van het huwelijk onzer Prinses. Wanneer men den grijzen, reeds de 75 jaren gepasseerden, hoofdredacteur van de „Luxemburger Zeitung", Batty We ber, spreekt over Hoffeesten in Neder land, dan beginnen zijn nog kwieke oog jes te glinsteren, en dan gaat hij vertel len over de kroningsfeesten van 1898, waarbij hij als correspondent van zijn blad ergens in Amsterdam in de een of andere dakgoot moet hebben gezeten, Naar aanleiding van ons prinselijk hu welijk van den 7en Januari schrijft hij in zijn „Kalenderblaadje" in de Luxembur ger Zeitung de volgende even hoogge stemde als wèl-gestelde herinnering: „De kranten staan vol over de huwe lijksfeesten in Den Haag. Men staat ver steld over den geestdrift der flegmatieke Nederlanders, waarbij men zooveel tem perament niet gezocht zou hebben. Maar het is écht, daarvoor sta ik u in. Dat heb ik, nu ruim acht-en-dertig jaren ge leden, even warm en oprecht ondervon den, bij de troonsbestijging van de des tijds achttien jaar geworden koningin Wilhelmina. Dat waren dagen vol gebeuren in het land der Mijnheers! En wat ik toen daarover schreef, zal er ook vandaag aan den dag weer gelden. Reeds aan de grens, bij Roosendaal, kreeg men een voorproefje der feestelijkheden, waartoe Nederland zich opmaakte. Er was onder de menigte der in Zondagsche kleedij gestoken burgers niet één, die geen „oranje-nationaal" strikje of knoopje droeg. In Den Haag zag men overal eerepoorten, heelemaal of half gereed, of houten getimmertes op den grond, die nog opgericht moesten worden. Aan alle gevels zag men arbeiders op ladders, die de voorbereidingen tot de illuminatie troffen. Het gebeurde toen wel, dat men ons met een scheel oog aankeek, omdat wij geen oranje droegen. Een ambtsbroe der, die goed op de hoogte was, gaf ons den raad maar gauw een oranjestrikje te koopen, anders liepen we de kans, dat iemand uit het volk al onze maag delijke knoopsgaten wel eens met oran- jeverf vaderlandslievend zou kunnen be strijken. Maar ook zonder de vreeze voor de zen strafmaatregel lieten wij ons gaarne op den stroom van den voiksgeestdrift meedrijven en wij riepen „Oranje Boven" en „Leve de Koningin" vroolijk en met dezelfde overtuiging meê als de beste onderdanen der schoone jonge Koningin. Bij haar intocht in Amsterdam voelden wij ons als Luxemburgers heelemaal te huis. Uit den koepeltoren van het paleis liet de beiaardier het Wilhelmus weer klinken, hetzelfde oude Wilhelmus waar aan wij Luxemburgers van huis uit ge woon zijn. (Het Wilhelmus is daar te lande namelijk lied van het Grootherto gelijk Huis. Red.) De soldaten, die het groote plein voor het Koninklijk paleis afzetten, zagen er met hun donkerblau we uniformen en roode uitmonstering precies uit als de jongens bij ons thuis; dezelfde kleuren als ten tijde van den ouden Koning-Groothertog (Willem III) woeien ook hier van alle huizen. (Het horizontale rood-wit-blauw is namelijk ook de vlag van het groothertogdom Luxemburg. Red.) Er liep een groote gele hond met een oranje-strik aan den staart statig over den Dam; de volks menigte schaterde het uit van den lach! Daar komt een rij koetsen met Indi sche vorsten aangereden; koperbruine gezichten en fantastische kleederdrach ten. Er zijn twee kleine prinsjes bij, die uit hun morellendonkere oogen de ga pende menschenmenigte zelfbewust op nemen, De Dam is steeds nog leeg. Landsknechten in middeleeuwsche dracht exerceeren er onder tromgeroffel en de schrille tonen der pijpers Daar begin nen de klokken te beieren; de kanonnen donderen; de feestelijke stoet nadert. Eenige rijtuigen brengen een paar Indi sche personaadjes terug: de voornaamste hunner zit met gekruiste beenen dood kalm op de bekleede zitting van zijn koets. Hoera klinkt het daar; een bruisen de branding vaart over de tribunes, langs de vensterramen, over de daken; OQiel- bare witte zakdoeken wuiven op den be wogen ondergrond der massa.Enkele oogenblikken later staat de Koningin op het balkon van het paleis, aan haar voe ten de tienduizenden, die geen enkelin gen meer zijn, maar een samengesmolten massa: dat is haar Volk! En zooals het hoerageroep uit aller kelen tot één mi nutenlange hartenkreet ineenvloeit, zoo smelten alle gevoelens in één eenig reus achtig en machtig gevoel tezamen: niet alleen de liefde van een volk voor zijn lotsverbonden Leidster, maar ook voor de jonge Vrouw, die in zijn midden ge boren werd en opgroeide en waarop al zijn hope sedert achttien jaren geves tigd was evenzeer als op Haar welzijn. En toen zong het Volk van Nederland door de straten: „Willemien gaat nooit verloren, falderalderire!" tot diep in den nacht, en de opgewonden jongens en „m e i s j e s" dit woord herinnert de schrijver zich klaarblijkelijk nog na men de politieagenten in den kring en dansten met ze rond, tot de helmen der dienaren van den heiligen Hermandad er scheef van stonden.". MIDDELBURG—GOES 9—3. Vogel bijzonder productief. Onwillekeurig kwam ons na afloop de zelfde wedstrijd van het vorige seizoen, toen Goes op zulk een kranige wijze Middelburg toen eveneens kam- pioenscandidate de beide puntjes ont futselde, voor den geest. Het was nu wel een geheel andere vertooning. Geen moment is de overwinning voor de thuis club in gevaar geweest. Reeds direct na den aftrap was Middelburg sterk in den aanval in de eerste 3 min, noteerden wij wel 4 goede doelkansen en be houdens sporadische perioden van op leving bij Goes, is het gedurende den geheelen wedstrijd zoo gebleven. Middelburg miste nog steeds Geel hoed, hetgeen in de verdediging waar Moens meermalen keurige saves ver richtte nog wel eens te merken was. De beste speler was ontegenzeggelijk Vogel, die niet minder dan 7 goals voor zijn re kening nam. Direct daarna moet Neufé- glise genoemd worden, wiens harde werken gespaard aan een vluggen start, bijzonder opviel. Aan de diverse doel punten hadden verder Merk en Dirkse een groot aandeel. Loomans speelde de zen middag beter als in vorige wedstrij den, Leféber was er minder goed in. Goes, die als altijd van een groote schare supporters was vergezeld, speel de voor de rust in een geheel gewijzig de opstelling. In de plaats van Bruel, was van Sabben onder de lat opgesteld. Deze invaller heeft aardig werk ver richt, De vele doelpunten waren bijna zonder uitzondering onhoudbaar. Even als vorige week stond Ploegaert links back. Zijn spel was een verrassing. Hij was bij Goes de beste speler, goed bij gestaan door Kubber, Van der Sluys speelde voor de rust midvoor, Leijnse rechtsbuiten Boudeling rechtsbinnen en Sinke linksbinnen, terwijl de veteraan Schrijver linksbuiten stond. In de twee de helft was deze opstelling van links naar rechts Schrijver, v. d. Sluijs, Leijn se, Sinke en Boudeling, hetgeen wel een verbetering was, wat door het feit dat toen 3 goals werden gemaakt wordt onderschreven. Schrijver heeft in de eerste helft wei nig werk g'ehad. De bal werd toen veel al naar rechts gedirigeerd, waar Leijnse in Neuféglise een waardige tegenstan der gevonden had. Overigens speelde Schrijver vrij laks. Het enthousiasme dat we van hem gewend zijn, was ver te zoeken. Na de thee was dit veel verbeterd. Hij had een groot aandeel in de goals. De andere voortwaartsen hebben wel voldaan, zonder dat een van hen be paald uitblonk. De mTddenlinie heeft zich uiteraard meer tot een verdedigen de partij moeten bepalen. De wedstrijd. Reeds dadelijk was Middelburg door Vogel zeer gevaarlijk. Het liep voorals nog met een sisser af. Een schot van Vogel werd g'oed gevangen en het duur de 10 min alvorens de score geopend werd door Vogel, die den bal mooi van Mterk kreeg (toegespeeld (10){. Goes beantwoordde met een aanval over rechts, waar Leijnse scherp en hoog voorzette, Moens kon den bal nog juist bereiken. Bij een voorzet van Looman maakte Ploegaert hands. Z'n broer be nutte de strafschop keurig (20). Er was toen 25 min. gespeeld en reeds 5 min. later was het 3-0. Dit geschiedde op een eigenaardige manier. Hertogs schoot, Van Sabben viel uit doch via 't been van Kubber verdween de bal in den anderen, verlaten hoek. Een for tuinlijk goaltje! En hierbij bleef het niet want 5 min. voor rust kreeg Dirkse een through-pass van Vogel, waarna de bal naar recht werd gedirigeerd. Merk zette g'oed voor en Vogel doelpuntte onhoud baar (40), Dit was goed voetbal! Toch leek het of Goes nog succes zou hebben, want bij een voorzet van Leijn se kreeg Verhulst den bal verkeerd op zijn hoofd, waardoor deze gevaerlijk in de richting van het dc|el verdween. Moens was echter paraat. Het herbegin was verrassend. Goes was direct in den aanval, Schrijver zette voor en Sinke profiteerde uitstekend van zijn fraaie positie. (41.) Middelburg diende direct van antwoord. Vanaf den aftrap ging de bal naar rechts, Merk zet te voor, waar Vogel het leder bemach tigde en hoog in schoot. Goes liet zich hierdoor niet ontmoedi gen. Met vlugge aanvallen over de vleu gels stichtte zij meermalen verwarring in de groen-witte defensie. Zoo was Moens een keer uitgeloopen, doch het liep met een corner af. Na 15 min. had Goes echter ten tweeden male succes. Vlug uitvallend over rechts, ging de bal naar Schrijver, die overgaf aan v. d. Sluijs, welke inschoot (52). Hierna was Middelburg bijna voortdurend in den aanval. Vier doelpunten waren er het resultaat van, alle door Vogel gemaakt. No. 6 werd uit een voorzet van Merk geboren met een kopbal. Na een voor zet van Looman, speelde Vogel zich ver volgens vrij en plaatste kalm in den hoek (72). Aan de andere zijde ontstond een hachelijke situatie, toen Moens was uit geloopen en Leijnse op de doellijn moest redden. Er waren nog 8 min. te spelen, toen Boudeling den achterstand verkleinde. (73). In de resteerende mi nuten zag Vogel nog twee maal kans Van Sabben te passeeren, waardoor de eind (Ingez. Med.) stand van dezen toch wel aantrekkelij- ken wedstrijd de korbalcijfers 93 be vatte, BREDA—ZEELANDIA 3—2. Zwaarbevochte zege. Toen scheidsrechter Nuyten liet be ginnen, bleek de thuisclub volledig te zijn, terwijl Zeelandia met een drietal invallers verscheen, n.l. voor haar links back, rechtsbuiten en linksbinnen. Des ondanks heeft Zeelandia een behoor lijken wedstrijd gespeeld en vooral de achterhoede was in goeden vorm. Direct na den aftrap werd er door beide partijen in een snel tempo ge speeld en beide doelen verkeerden beurtelings in gevaar. Doelpunten ble ven echter uit. Breda kwam langzamer hand iets in de meerderheid, doch de Z. achterhoede wist van geen wijken en met harde trappen zette zij haar voor hoede aan het werk. Deze was echter te zwak om tegen de hechte Breda-ver- dediging succes te hebben. Zij moest het dan ook hoofdzakelijk hebben van door braken en deze waren zeer gevaarlijk. Bij zoo'n uitval kreeg na 30 min. spe len de Z. middenvoor den bal goed toe gespeeld en na de beide backs gepas seerd te hebben gaf hij met een keihard schot den keeper het nakijken en zijn club de leiding. (01). Wel trachtte Breda voor rust nog gelijk te maken, doch in deze periode was de Z. achter hoede op zijn best en wist van geen wij ken. Met onveranderden stand ging dan ook de rust in. Na de hervatting was Breda verreweg het meest in den aanval en een doelpunt kon niet uitblijven. Toch was er reeds een kwartier in de tweede helft ge speeld alvorens dit werd gescoord. De Breda-rechtsbuiten kreeg den bal toe gespeeld, snelde er mede naar binnen en met een scherp schot in het uiterste hoekje bezorgde hij zijn club de gelijk maker. (11). Nog geen 5 min. later kreeg Breda een corner te nemen, wel ke goed genomen, door haar linksbinnen in een doelpunt werd omgezet (21). Zeelandia, hierdoor niet ontmoedigd, kwam krachtig opzetten en nog geen twee minuten later lag reeds de gelijk maker in het doel. Na goed samenspel tusschen linksbuiten,, rechtsbinnen en middenvoor, gelukte het laatst genoem de met een schitterend schot den Bre- da-keeper te passeeren. (22). Lang pleizier hedden de groenzwarten hier van echter niet, want bijna direct na den aftrap was het wederom Breda die doelpuntte. De Breda-middenvoor schoot hard tegen de lat, waarna de te rugspringende bal door den rechtsbin nen hard werd ingeschoten (32). Met dezen voorsprong was Breda blijkbaar tevreden, want zij ging zich nu op verdedigen toeleggen en de toch al verzwakte Z.-voorhoede was tegen de ze versterkte verdediging niet opgewas sen. Toch gelukte het haar nog bijna 1 minuut voor het einde gelijk te maken. Haar middenvoor was doorgebroken, doch zijn schot mislukte. Vlak daarop floot scheidsrechter Nuyten, die goed leidde, inrukken. SPORTVLIEGTUIG VERONGELUKT. Een doode en een gewonde. De instructeurs van het Nederlandse!: instituut voor zweefvliegen de heeren J ,K. Hoekstra en P. Bosch vlogen Za terdagmiddag in het motorvliegtuig van het instituut, den pander PH-AIT. Het schijnt, dat omstreeks half vier boven Nootdorp het toestel, nadat het in de „vrille" was gebracht op ongeveer 800 meter hoogte, niet meer naar de pi loten luisterde, zoodat het te pletter sloeg. De heer Bosch werd doodelij'k gewond terwijl de heer Hoekstra een been bleek te hebben gebroken. Beiden werden naar het ziekenhuis St. Antoniushoeve vervoerd, waar de heer Bosch na aankomst is overleden. De toestand van den heer Hoekstra is naar omstandigheden redelijk wel Muzikale variatie op oud thema. Te Doesburg is een 34-jarige man ge arresteerd die er van wordt verdacht verschillende personen te Amsterdam en elders in den lande te hebben opge licht. De man is van beroep orgelrepa rateur, Een aantal cliënten had hij wijs gemaakt, dat hij in Duitschland voor zeer weinig geld een bijzonder mooi or gel te koop wist. Grif gingen zijn cliën ten op het aanbod van het gelegenheids koopje in. Na eenigen tijd dischte hij dan een verhaal op, dat het orgel weldra op Nederlandsch grondgebied zou ver schijnen, maar dat er geld noodig was om de invoerrechten te betalen. Wanneer de muziekliefhebbers een maal hun f 25 hadden gestort, hoorden zij van het orgel noch van den repara teur iets meer. Op verschillende politiebueaux zijn klachten tegen den man binnengekomen. Regeling uitvoer melk- en zuivelproducten. Van bevoegde zijde wordt ons mede gedeeld, dat de regelingen betreffende den uitvoer van melk- en zuivelproduc ten naar contingenteerende landen per 16 Januari 1937 worden overgeschakeld van de crisis-uitvoerwet 1931 naar de landbouwcrisiswet 1933. De werkzaam heden ter uitvoering van deze regelin gen, worden met ingang van dien datum overgenomen door de Nederlandsche Zuivelcentrale, afdeeling zuivel. In de wijze, waarop deze uitvoer wordt geregeld, is vrijwel geen wijziging gebracht. Exporteurs dienen er echter rekening mede te houden, dat het noo dig zal zijn, als georganiseerde van de Nederlandsche zuivelcentrale te worden erkend en te worden toegelaten tot de groep „exporteurs", exporteurs die nog geen aanvraag tot erkenning hebben ge zonden, wordt in overweging gegeven, dit onverwijld te doen, daar anders ver traging in de afgifte van uitvoercertifi- caten zal kunnen ontstaan. F aillissementen. Het faillissement van Janna Verplak- ke, wed. W. Tuk, winkelierster te Goes curator mr. C. M. Kegge te Goes is ge ëindigd door de verbindend geworden eenige uitdeelingslijst, met een uitkee- ring van 84,72 aan de concurrente schuldeischers. Idem het faillissement van H. A. J. Bergmans, schoenmaker te Vlissingen, curator mr, P. M. W, J. van der Slikke, te Vlissingen, zonder eenige uitkeering aan de concurrente schuldeischers. Een bijzondere Reclame. De Hollandsch-Zwitsersche Chocola defabriek laat thans in Zeeland huis aan huis een bon bezorgen, welke de(n) hou- der(ster) na aankoop van één IJscola (een delicatesse dezer onderneming) a 5 ct. recht geeft om daarbij geheel gra tis een „Tjoklat" reep van 5 ets, te ont vangen. Deze nieuwe Tjoklat Chocolade, wordt met de heerlijke rietsuiker uit onze In dische koloniën bereid. Thans is ieder gezin in Zeeland dank zij deze bijzondere reclame in de ge legenheid om met de kwaliteit dezer nieuwe Tjoklat Chocolade kennis te ma ken. Koudekerke. Van 1 t.m. 15 Januari. Bevallen: M. J. de Pagter, geb. Boeck- hout, d.M. A. Dekker, geb. De Rijcke, z.; C. J. Flipse, geb. Joosse, d.; S. Kluijfhout, geb. Reijnierse, d. Overleden: M, G. Johannissen, 74 j., jm.; C. Beneker, 64 j., man van C. de Knegt; A. W. Aarnoutse, 82 j., wed, van Jan Tevel. (V. C.) 's Heer Arendskerke. Over December 1936. Bevallen: D. A. v. d. Vrie geb. Cor- stanje d.; J. Menheere geb. Vette z.; D. J. v. Hekke geb. Kole d.; J. Priester geb. Remijn z.; G. Welleman geb. De Korte d.; D. Riemens geb. Van Damme z.; J. van Antwerpen geb. De Jonge z. Getrouwd: C. Janse 58 j. j.m. en A. v. Willegen 48 j. jd. (D. Z.) WO 27 Jan. v.m, 11 uur Abdij te Mid delburg namens Ged. Staten: 't verbeteren gedeelte Molenweg en Langeweg in de gem. Kortgene enz. Zie Middelb. Crt. 12 Jan. '37. van geadverteerde of te adverteeren rat gaderingen, voorstellingen, uitvoeringen e» andere bijeenkomsten. MIDDELBURG. MA 18 Jan. Lez, m. film en lichtb. Na- tuurk. Gezelschap, spr. dr. J. Kunst, Bilthoven; „De Vergenoe ging" 20,15 h. MA 18 Jan, Filmvoorstell. (Verloving- Huwelijk enz.) uitg. Chr. Drank- bestr. Org.; St, Joris 20,00 h. GOES- MA 18 Jan. Dl 19 Jan I Elec. Drukkerij G, W. den Boer, M'burg.

Middelburgsche Courant | 1937 | | pagina 5