ZEELAND. Griep, Influenza. £e7toU^!5 MIDDELBURG. WAAR IS WERK? Uit Je Midcfefburgsche Courant van vóór vijftig jaar. Verkoopingen - Verpachting» in Zeeland. AGENDA. ke zij bezoeken, plaatsruimte beschik baar is, tenzij die school meer dan vier kilometer van hun woning is verwijderd en zij die school reeds gedurende ten minste zes maanden hebben bezocht. Voor de openbare school moet ook zooiets gelden meent de commissie. De toestand wordt volgens haar voor de openbare school dam zoo, dat Gedep Staten geen vermeerdering van het aan tal openbare scholen bevelen, noch hun goedkeuring aan een besluit van een Gemeenteraad tot stichting eener open bare school verleenen, indien niet blijkt, dat de te stichten school zal worden bezocht door ten minste evenveel leer lingen als in dezelfde gemeente voor de stichting eener bijzondere school worden vereischt. De vergoeding der jaarlijksche exploitatie-kosten. Het vorenstaande heeft betrekking op de minimum-aantallen leerlingen bij de stichting van scholen, die geheel of ge deeltelijk uit de openbare kas worden bekostigd, daarnaast bevat artikel 96 der lager-onderwijswet 1920 een be paling omtrent het aantal leerlingen, dat een bijzondere school moet tellen, wil zij voor vergoeding der jaarlijksche ex ploitatiekosten, met inbegrip der onder- wijzerswedden, in aanmerking komen Het waren deze aantallen, die het op 6 Augustus 1935 ingediende wetsontwerp voorstelde met een vierde te'verhoogen. Dezelfde regeling zal, ingevolge voor melde verhooging van de getallen van art. 73 der lager-onderwijswet 1920, nu automatisch gelden, omdat in art. 96 naar het aantal leerlingen van art. 73 wordt verwezen. Ten einde de verhouding, die sinds de wet van 1920 tusschen het open baar en het bijzonder onderwijs is ont staan, niet te verbreken, wordt nu voor gesteld een nieuw art. 22 bis in de la ger onderwijswet 1920 op te nemen, krachtens hetwelk de Gemeenteraad een school voor gewoon lager onderwijs moet opheffen, indien het aantal leer lingen daalt beneden de grens, waarbij voor de bijzondere school het recht op rijksvergoeding gaat, tenzij de school moet worden in stand gehouden krach tens art. 19 der wet. In de bestaande wet op het lager onderwijs is in het derde lid van artikel reeds de bevoegdheid aan den mi nister toegekend om in bijzondere geval len voor sommige scholen te bepalen, dat aanspraak bestaat op de jaarlijksche vergoedingen, zelfs al telt de schooi minder dan 40 leerlingen, mits het aan tal niet daalt beneden 25. Deze bepa ling wordt eenigszins ruimefr gesteld overgenomen. Het bij het wetsontwerp van 6 Aug. 1935 voorgestelde nieuwe derde lid van art. 96 behelsde, dat de minister, den onderwijsraad gehoord, in bijzondere gevallen, zonder eenige beperking of nadere aanwijzing, op verzoek van het schoolbestuur kan bepalen, dat de school voor de in art. 88 bedoelde ver goeding in aanmerking komt. Het is vooral tegen dit voorstel dat het verzet van velschillende leden der Tweede Kamer zich heeft gericht. Eendeels werd geoordeeld dat het aantal toe te stane afwijkingen zoo groot zou moe ten worden, dat die afwijkingen zich niet meer zouden verhouden als uitzon deringen tot een algemeen geldenden regel, maar veeleer zelf regel zouden worden, waardoor de waarde van den gestelden regel als zoodanig zou ko men te vervallen. Anderdeels achtte men het niet gewenscht de aanspraak op vergoeding in zoo hooge mate van het subjectieve inzicht van den toe vallig aan het bewind zijnden minister afhankelijk te stellen, terwijl het stel sel der lagsronderwijswet meebrengt, dat de voorwaarden, waaraan het recht op vergoeding is gebonden, als objectie ve normen in de wet zelve worden neer gelegd. Om aan deze bezwaren zooveel mo gelijk tegemoet te komen wordt thans voorgesteld een bepaling in de wet op te nemen, die hierop neerkomt, dat de vergoeding behouden blijft, indien ten minste een zeker aantal der leerlingen eener bijzondere school, welke beneden de nieuwe normen blijft, binnen een zekeren afstand van hun woning elders het door hun ouders, voogden of ver zorgers gewenschte onderwijs niet kun nen genieten. Het aantal is gesteld op 25, voor welke keuze de bestaande wet een aanknoopingspunt biedt. Het was nog slechts de vraag, bij wel ken afstand de grens moet liggen, bij overschrijding waarvan moet worden aangenomen, dat de gewenschte school te ver van de woning der kinderen ver wijderd ligt. In onze wetgeving is als zoodanig alleen de grens van vier kilo meter, later deels tijdelijk gewijzigd in vijf kilometer, bekend. De staatscom missie heeft zich voor het herstel der vierkilometergrens uitgesproken. De voorgestelde regeling bedoelt te bereiken, dat geen school, vallende on der de nieuwe algemeene normen ,de rijksvergoeding behoudt, tenzij de plaatsruimte, welke andere scholen van dezelfde richting bieden, voldoende is benut. Alle bijzondere scholen, ten aanzien waarvan de ouders, voogden of verzor gers niet schriftelijk hebben verklaard, dat en waarom zij tegen de richting van het daar gegeven onderwijs overwegende bezwaar hebben, worden beschouwd als scholen, waar het gewenschte onderwijs gegeven wordt. Deze formuleering is ge kozen, omdat men van oordeel was, dat op deze wijze de belanghebbende ouders gedwongen worden zich rekenschap te geven, dat zij tegen de scholen, waar heen zij hun kinderen niet wenschen te zenden, overwegend bezwaar hebben, ontleend aan de richting van het daar gegeven onderwijs, maar dat zij dan ook kunnen volstaan met dat bezwaar aan te geven, zonder dat eenig over heidsorgaan de gegrondheid daarvan zal kunnen toetsen. Het op deze wijze ingebrachte be zwaar zal zonder meer moeten wor den aanvaard. Onder bezwaren tegen de richting van het onderwijs kunnen niet worden begrepen de bezwaren verband hou dende met bepaalde onderwijsmetho den of een bepaalde inrichting van de school of van het onderwijs. Evenmin zijn daaronder te begrijoen bezwaren tegen het onderwijs aan jon gens en meisjes tezamen. Daar de staatscommissie meende, dat een overeenkomstige regeling ook moest gelden voor het openbaar onder wijs, wordt voorgesteld, dat het gemeen tebestuur ontheven wordt van de ver plichting een openbare school, waarvan het aantal leerlingen beneden de ge stelde normen daalt, op te heffen, indien ook voor deze school tenminste 25 leer lingen overblijven, voor wie binnen vier kilometer van hun woning geen plaats ruimte in een andere openbare school voor gewoen lager onderwijs beschik baar is, benevens voor het geval, dat de instandhouding der school wordt gevor derd op grond van het bepaalde in art. 19 der wet. DE FEESTEN. De Allegorische optocht. Gisteren beëindigden wij ons verslag met de mededeeling, dat de heer Th. Ferwerda het carillon bespeelde van 12 tot 1 uur. Nauwelijks waren de laatste tonen de zer bespeling in het luchtruim wegge storven of het voorspel van den Allego- rischen optocht nam een aanvang. Wij doelen op het optreden van de historische groep, gevormd door leer lingen van het gymnasium. De groep stelde voor een bezoek van Prins Willem van Oranje aan Middelburg in 1576. Een heraut gezeten op een wit paard (be langloos ter beschikking gesteld door den heer Maljaars van Zeeduin) vertrok te een uur van het Stadhuis gevolgd door enkele hellebardiers. Het ging naar de woning van den Prins aan de Langedelft (het schoolgebouw), waar de Prins en zijn gemaal te paard gezeten met het ge volg te voet, zich op verzoek van den Heraut achter dezen aansloten en zoo trok men terug naar de Markt, waarvoor het stadhuis, de beide burgemeesters met den Baljuw, enkele schepenen en Raden en een aantal burgers de Prinse lijke familie afwachtten en na verwel koming zich ook bij hen aansloten. Voor afgegaan door Achilles en Ju liana trok de groep over de Burg, Ba lans, St. Pieterstraat weer naar de Lan gedelft, waar bij de Gouden Zon een tweede groep zich aansloot en wel die van figuren uit de Camera Obscura van Hillebrand. De aankleeding van deze groep liet niets te wenschen over wat men trouwens van de leden van 't Dile- tantentooneel niet anders had kunnen verwachten. Men trok voort naar de Loskade waar men bezig was de optocht samen te stellen; en ook reeds drie mu ziekkorpsen en drie bands gereed ston den om volgens afspraak over den stoet verdeeld te worden. Even twee uur zette de groote en grootsche optocht zich in beweging en hij had terecht de instemming van het applaus van vele duizenden stadgenoo- ten en vreemdelingen. Eerst kwamen vier heerrijders, daarna twee rijtuigen met bestuursleden. Na de historischen groep volgde een tweetal wagens, een torsenden kruiser de Ruyter en de andere met het Bruids paar van den dag, staande en vergezeld van hofdames enz. De commissie voor Seisdam enz. heeft alle eer van haar ar beid. Goed deed ter afwisseling de paard rijder in oud-Walchersch costuum en niet minder de te voet gaan landbouwer in oud costuum en vergezeld van twee vrouwen in het boerencostuum van het laatst der 19e eeuw, De buurtvereeniging Veersche weg enz. bracht vervolgens een drieledige deelname aan de feesten, en wel de tocht van Heemskerk en Barend- se naar Nova Zembla, hun verblijf in den winter op het eiland en ten slotte de boot waarmede zij het vaste land van Europa ten slotte bereikten. Het was goed bedacht en uitgevoerd. Goed bij het vorige aansluitende was de groep van een groot aantal ijsberen, opgesloten in een ijzeren kooi. De jonge lui, die voor de dieren speelden deden dit op zeer lofwaardige wijze. Het was af. De directeur van de Volkszangschool heeft getoond met de kinderen meer te kunnen doen dat, een cantate ten ge-J hoore brengen; een vietal nummers van dezen optocht waren voor de rekening' der school, al waren zij tenslotte toch weer één handeling. De page met den heraut was de eerste; een sprookje wordt werkelijkheid de tweede, de Gouden koets getrokken door drie voor elkaar ge spannen ponny's en voorafgegaan door praalwagens, de derde en ten slotte een'ge soldaatjes. Er was aan dit alles groote zorg besteed. Een huzaren-officier te paard werd ge- volgd door een drietal gesloten rijwielen, I waarin ook een bruiloftspartij was ge- zeten, dit van den Veerschen weg c.s. Na deze groepen volgde die van de Ca mera Obscura en als groot contrast met dit alom bekende boek uit vroeger eeuwen, een 12 cylinder Lincoln-Zephyr geheel gebouwd volgens het vliegtuig principe en een g'ewoon model V 8 van de Fordfabrieken. In de eerste der twee auto's konden wij des middags en des avonds de tochten mede maken en ons overtuigen hoe deze wagen, die een groote snelheid kan bereiken, ook lang zaam voort kan gaan. Zulks dank zij een beleefde uitnoodi- ging van de firma de Dreu en Co., den offic'eelen ford dealer. Nog voléde o.a. een wagen torsende een reddingsboot de Dorus Rijkers, be mand met fl'nke zeelieden omgeven door jeugdige schonen dragende witte reddingsgordels. Het was een goed u't'gevoerde ge dachte van de Verweriis'raat. Ten slot te had de heer A. Beugelink eenige vet te varkens, die ter slachtbank moesten worden gevoerd. worden gevoerd. Een pakkende reclame voor vak en zaak. De kleurriike afwisselende s*oet heeft twee uur door de stad geloopen en gereden en als men het niet gezien heeft, dan was d't omdat men nu eenmaal op bepaalde wegen en straten is aange wezen; en omdat men zich soms nog de moeite ontzie* ergens anders een kijk je te gaan nemen, ook al heeft men de noodige kracht en gezondheid. Maar zoo gezegd duizenden en nog eens duizenden hebben den stoet ge zien. d e o.a. voor de familie Quarles van Ufford heeft gedefilleerd. De verlichting. Kort nadat de optocht was afgeloopen en vele gasten zich door de st,ad be wogen, werd de straatverlichting alom ontstoken en maakte van Middelburg weder een lichtstad. Omdat wij zoo weer tot de verlich'ing komen willen wij nog een compliment m,alt en aan de buurt Seisweg c.s. voor de mooie uit voering der versiering o.a. met wapen schilden van de Seisbrug en voor de verlicht'ng, die het ook zoo goed doet en aan de buurt Klein Vlaanderen voor de mooie verlichting met vetpotjes van de gazons, waarbij aan beide einde ook de letters J B waren .aangebracht. De commissie voor de Kaden had boven 't water thans fakkels doen plaatsen, die goed in het water terugkaatste. Hier voor dit maal genoeg en de 'op merking, d,at de electrische verlichting in de stad ook hedenavond nog weer zal branden. De lichtstoet. Aan de om 7 uur des avonds ver trokken lichtstoet namen bijna alle groepen enz. van des middags (mede deel, maar bovend en nog verschillen de anderen, waarvan wij de volgende niet onvermeld mogen laten. Ten eerste geldt dit voor de schitterende verlich te kroon met toebehooren van de Am bachtsschool, o.a. met de wapens,een bewijs van wat onder de eminente des kundig leiding van directeur en leeraren tot stand kan worden gebracht. De talrijke lichtjes langs artistieke lij nen pakten een ieder. Behalve de Christelijke kweekschool die haar groote huldebetooging des middags reeds mede gevoerd, nu ver licht had, deed ook de RHBS met een met kunstenaarsblik bedachte huldebe tuiging aan hen, voor wiens geluk men feest vierde, mede. Helaas aan deze uiting van feest vreugde was geen lang leven beschoren, w.ant in de Abdij ging zij in vlammen op, gelukkig zonder persoonlijke onge lukken te veroorzaken, De padvindslers kwamen met haar kampvuur op een wagen; de drankbe strijders betoogden voor hun principe en versch'llencfe buurtcommissies en andere organisaties trokken te voet, veelal met vlaggen en vaandels mede de stad in. Dit deed tenslotte ook de ZHB, die haar reclamewagen voor ge bruik van haar bier naar M'ddelburg had gedirigeerd en af en toe ook muziek kon doen hooren. Aan muziek dus geen gebrek op dezen d.ag. Ook nu stonden duizenden en duizen den zeker nog meer dan des mid dags langs de straten geschaard en eerst toen een mist kwam opzetten, werd het staan wachten frisscher, maar anders was het zoo mooi, dat niemand had durven denken, dat het zoo op 8 Januari zou kunnen zijn. De optochten zijn het voornaamste deel van de fees ten geweest en deze zijn zonder een ge restrictie als volkomen geslaagd te be schouwen. De taptoe. Zoo w,as men aan het einde van den feestdag gekomen, doch het programma vermeldde nog een taptoe en .daarvoor vereenigden zich voor het Stadhuis de drie muz:ekkorpsen, nml. het Middel- burgsche muziekkorps; Oefening na den nml. de Padvinders, Achilles en Jul',ana. Arbeid en Crescendo en de drie bands Allen stonden onder de algemeene leiding van den heer Joh. H Caro, directeur van het Middelburgsch Mu ziekkorps. te helsteden, zijn een paar Mijnhaidt's Poeders. Per stuk 8 _.ct.doos 45 ct Bij Uw Drogist. - (Ingez. Med.j Op dat oogenblik was het overige van de Markt één groote menschenzee, naar schatting 6000 menschen, en daar de mist het schelste van de verlichting weg nam was het een prettig vertoeven op het plein. De taptoe werd geopend met klaroen geschal van den Choertoren van het stadhuis, waarop „Achilles" den roffel sloeg en een viertal buitenmodelmar- schen deed hooren, waarop weerk'onk 't koraal „Dankt, dankt nu allen God". Na weder bandmuziek nu van Padvin ders en „Juliana" weerklonk de Feest- marsch van Van der Glas; later de Lip pische hymne, het Zeeuwsche Volks lied en ten slotte een tweetal nummers van het Wilhelmus ,dat uit tallooze keelen werd medegezongen. Ten slotte heeft de heer De Graaf, die met den burgemeester, jhr. Quarles van Ufford jr., den voorzitter van de Oran- jevereeniging en enkele andere dames en heeren op den Pui van het Stadhuis aanwezig was, drie werf hoerahs inge steld achtereenvolgens op de Prinses, op den Prins en op de Koningin. Officieel behoorden de feesten tot het verleden, al is het door velen nog een paar uurtjes voortgezet. De vereenigingen „Uit het Volk" en de „Oranjevereeniging, de buurtcom missies en allen, die op een of andere wijze mede hielpen aan het welslagen van geheel, kunnen op hun veelomvatten- den arbeid dankbaar terug zien. De eminente leider kan veel bereiken, maar zooals hij het zelf dezer dagen nog zei- de, zonder zijn talrijke helpers zou hij er niet komen. Een der beste helpers was zeker bei de dagen het weer. Ondanks de enorme drukte hoorden wij van geen orde ver storingen, waaraan het taktvol optreden der politie zeker een groote aandeel heeft gehad. Dat het Roode Kruis zijn transportkolonne en zijn helpers ter be schikking stelde, moet zeer worden ge waardeerd. Twee agenten van politie reden na vele jaren weer eens te paard aan het hoofd van de groote optochten en ieder afzondelrijk bij de Fakkelop tochten op Donderdagavond. Middel burg heeft weder getoond op waardige wijze uiting te kunnen geven aan haar feestvreugde. Zeker men zou er nog wel eens wat „meer stemming" in willen brengen, maar men doet het hier steeds over het algemeen liever rustiger, of wel men vindt spoedig alles wat in de richting als bedoeld zou leiden iedere keer gek.. Men begrijpt niet, dat men wat losser kan zijn, zonder tot losbandigheid te geraken. De Districts-arbeidsbeurs voor de ge meenten tusschen Ooster- en Wester- Schelde, Wagenaarstraat D 78, Middel burg, zendt ons de volgende aanvragen. Binnenland SLUISKIL: bekw. koperslager, moet goed kunnen lasschen en vertinnen; dade lijk. 4750 cent per uur, voor vast. RUURLO: 3 bekw. of halfwas zadel makers, liefst ongeh., dad.; loon n.o.t.k., voor onbepaalden tijd. KERKRADE: deskundigen op het ge bied van fabricage van moderne over hemden, kantkleedjes en dameshand- werken, welke tevens bek. is met Ned., Fransche, Duitsche en Engelsche corres pondentie en in staat leiding aan kan toorpersoneel te geven. Salaris n.o.t.k. Sollicitaties met bijvoeging van portret. MIDDELBURG: ambtenaar ter secreta rie in den rang van typist(e); jaarwedde 6001000 (4-tweej. verh. van 100). Vereischt: diploma typen, moet daarin vaardigheid bezitten; einddiploma M.U. L.O.-school of daarmee gelijk te stellen diploma; kennis van gemeente-admini stratie strekt tot aanbeveling. Sollicita ties vóór 15 Januari a.s. HILVERSUM: stoffenverver, moet ook wollen en zijden kousen en sokken kun nen verven; dadelijk, loon naar be kwaamheid. Buitenland: FRANKRIJK: geplaatst kan worden in wijnhandel te Villefranche (Rhóne) jon gedame als „stagiaire" voor vertaalwerk en correspondentie in de Ned., Duitsche en Engelsche en Fransche taal. Maande lijks een gratificatie van 400 frs., welke bij gebleken geschiktheid aan het einde van de stage (1 jaar) tot 700 frs. p.m. kan stijgen. DUITSCHLAND: Danzig, 1520 ijzer werkers voor scheepsbouw, in staat zelfstandig van teekening te werken; liefst ongeh.; loon 3540 Danziger gul dens p.w.; levensstandaard zeer laag; voor ongeh. kosth. aanwezig. Ned. be- drijfsingenieur aanwezig. Voorts enkele gezinnen geyr. voor kleinlandbouwbedrijf, meer speciaal voor de suikerbietenteelt, liefst gezinnen met meerdere aankomende werkkrachten. Gevraagd eenige ongeh. melkers, die 10 of meer koeien kunnen melken en tevens eenige melkersgezinnen. Aanbiedingen uitsluitend aan de plaat selijke organen der Arbeidsbemiddeling. Ie week van 1887. Te Vlissingen is door Arnemuidsche visschers aangebracht de helft van een scheepsnaambord dat zeer waarschijnlijk den naam gevoerd heeft van City oi Sparta (of Sparia). Te Zaamslag zullen zooals elders gebruikelijk is de trouwlustigen van heden af bij hun huwelijk door den ambtenaar van den burg. stand begiftigd worden met z.g. trouw- en kinder boekjes. Te Vlissingen is heden het eerste con- vooi schapen aangekomen, waarmede de lang en veel malen besproken nieuwe lijn tot veevervoer naar Londen een aan vang nemen zal, Het stervend jaar brengt aan de stille haven van Vlissingen de eerste sprank van een nieuw leven, op het gebied van handelsbeweging. Moge die in 1887 gedeien en waar één schaap over de brug gaat vele volgen. Heden avond komt de eerste boot der Kon. Nederl. Stoomv. Maatschappij daar aan, om zoodra het noodig aantal voor eene lading, circa 3000 stuks, zal zijn aangekomen de eerste reis te aanvaar den; waarschijnlijk zal dit 3 Januari zijn. Te Amsterdam is Nieuwjaarsdag voor de 250e, maal de Gijsbrecht van Amstef gespeeld. Volgens berichten uit Indië, loopende tot 1 Dec., zijn de Atjehers op de West kust met elkaar aan het vechten. Toekoe Oemar wil den dood van een zijner vrienden wreken op een der staatjes aan de westkust. Een der Atjehsche bende- hoofden, die eenige maanden geleden op de grenzen van Langkat boven Deli ver scheen, is nu met Toekoe Oemar op de Westkust bezig. Wij hebben tot hulp der aangevallenen enkel een paar oorlogs schepen en den assistent-resident voor de onderhoorigheden gezonden. Voor het eerst na lange jaren gaan er een paar compagniën barisan, inlandsche landweer van Madoera, in de laatste jaren georganiseerd en beter geoefend, naar Atjeh. De gemeenteraad van Kloetinge be sloot een lijkwagen z.g. (huifwagen) aan te koopen. De nieuwe graanbeurs te Oostburg werd Woensdag plechtig ingewijd. De driekleur wapperde van den toren en te 10 uur werd de klok geluid. Voorafge gaan door de fanfaremaatschappij dezer gemeente kwam de burgemeester met de leden van den raad het beursgebouw binnen, dat weldra met een talrijke schare werd gevuld. De burgemeester hield een toespraak, waarna de fanfaren de tonen van het volkslied deden hooren en koopers er verkóopers namen hunne plaatsen in. Jan. 11 Middelburg, Boomen, Blaupot ten Cate. 13 Oostkapelle, Hout, Blaupot ten Cate. 13 Souburg, Huizen, Batte» 19 Goes, land, Jonkers. 20 Vlissingen, Afbraak, de Wilde. 22 Haamstede, Hofstede, v. d. Bout en v. d- Ende. 29 Goes, Hofstede, Caron en Jonkers. Biezelinge, Boomgaard, v. Dissel.. van geadverteerde of te adverteerea ver> gaderingen, voorstellingen, uitvoeringen ea andere bijeenkomsten. MIDDELBURG. ZA 9 Jan. Feestelijkheden U. H. V. V.H.V., Oranje Ver. en Buurtcomm. tg. Prinselijk Huwelijk. Verlich ting van 19 h. af. ZA 9 Jan, Verlichting Noordweg 19,30' —22,00 h., 20,00—20,30 h. défilé m. muz en de „Gouden Koets". ZO 10 Jan MA 11 Jan,- GOES. ZA 9 Jan ZO 10 Jan MA 11 Jan BIOSCOPEN. ELECTRO, Midd, VR 8—DO 14 Jan.: „De Koerier van den Tsaar" en „de Geluksster", 20,00 h„ ZO 15 h. matinée. CITY, Midd. VR 8—DO 14 Jan.: „Oranje- en Huwelijksfilm". 20 h. ZO 15.00 h. matinée, WO 14,30 h. GRAND THEATER, Goes, VR 8—Di 12 Jan". Huwelijksfilm; Vr 17,0023, Za en Ma 15,00—18,00 h„ en Df 14,00—18,00 h. Za 9-Di 12 Jan. „The Kid from Spain" en „Buldog Drummond overwint". AIGEMEEN, ZA 9 en ZO 10 Jan. Feesten in Britannia te VUss, 9 en 10 Ja» Diner en Souper dansant in Gr. zaal Ober Bayern en ZO resp. 15,00 en 20,00 h. ZA 9 Jan. Feestelijkheden te K ape He Biezelinge, Vetlings-Geb. 17,30 h.

Middelburgsche Courant | 1937 | | pagina 6