ASPIRIN HANDEL EN NIJVERHEID. m Het Huis van Oranje en de Nederlandsche Orde van Vrijmetselaren. MEDEDEELING. Vrijdag 8 Januari vroeger m helpt snel en zeker buisjes van 20 tabl. - 70 cent zakjes van 2 tabl. - 10 cent WALCHEREN. BUR8ERLUKÊM STAMT I Bij beschikking van den minister van financiën is de inspecteur der direc te belastingen enz,, T, P, de Vries, toe gevoegd aan het hoofd van de inspectie der invoerrechten en accijnzen te 's-Gra- venhage met intrekking van zijn ver plaatsing naar Vlissingen, verplaatst naar 1 Middelburg en toegevoegd aan het hoofd j van de inspectie der directe belastingen aldaar en is de inspecteur der directe belastingen enz,, N. V. F. Harmes, toe gevoegd aan het hoofd van de inspec tie der directe belastingen te Middel burg, verplaatst naar Vlissingen en toegevoegd aan het hoofd van de inspec tie der invoerrechten en accijnzen al daar. De voorzittende meester van de Vrij metselaarsloge l'e Middelburg schrijft ons: Onder den titel „Het Huis van Oran je en de Nederlandsche Orde van Vrij metselaren" heeft het Hoofdbestuur der Nederlandsche Orde van Vrijmet selaren een boekwerk uitgegeven (bij Van Stockum in Den Haag). Het eerste exemplaar v,an dit werk 'is met. een oorkonde aangebodep aan ons Vorste lijk Bruidspaar. Het boek is merkwaardig. Dadelijk bij het openen ziet men een fraaie ge kleurde reproductie van het portret van een eerbiedwaardig grijsaard met trou we oogen: Prins Frederik der Neder landen, Een goed deel van den tekst is aan hem gewijd en geen wonder. Ge durende 65 jaren heeft hij als groot meester-nationaal aan het hoofd der Orde gestaan, d,at wil zeggen gedurende het grootste deel der 19e eeuw. Het spreekt van zelf, dat de invloed, die van deze vorstelijke figuur op de orde leden is uitgegaan, groot was. En nog leeft de geest van Prins Frederik in de gelederen der Orde tot op dezen dag. Er zijn trouwens vele relieken, die her inneren aan dft langdurig grootmees terschap. De Haagsche leden der Orde vergaderen in een zaal, waarin de zil veren kroon hangt, die de Prins aan de Orde schonk; daar ligt in Den Haag de voorzittershamer in goud en plati na, met diamanten versierd, die aan Z. K. jH|. werd aangeboden, toen hij 60 jaar grootmeester was. Maar boven al getuigt daarvan de Louisa-stichting, genoemd naar 's Priiisen gemalin; waarin weezen worden verpleegd van minvermogende vrijmetselaren. De Prins is door zijn medeleden op de handen gedragen en wederkeerig heeft hij op tal van wijzen doen blijken overtuigd Vrijmetselaar te zijn. Groot is de rouw geweest bij zijn verscheiden. Wie eenigszins bekend is met den geest, die in de Nederlandsche Orde leeft, kan er zich niet over verwonde ren, dat gedurende een belangrijk deel van de 19e eeuw haar geschiedenis met het huis van Oranje zoo nauw verbon den is. Wanneer een Nederlander Oran je zegt, denkt hij toch steeds min of meer aan de immense figuur van den Zwijger. En Willem de Zwijger wordt in Nederlandsch-macjonnieke kringen vaak genoemd en is algemeen vereerd als een persoonlijkheid, waarin de meest verheven beginselen der Vrijmetselarij tot uiting komen. Hij is de strijder voor gewetensvrijheid en bevrijder van vreemde overheersching en viel ten slotte als slachtoffer van zijn hooge levensopvatting. Als opvolger van Prins Frederik werd in 1881 gekozen Z. K. H. de kroonprins Alexander. Prins Alexander kreeg voor hij het grootmeesterschap aanvaardde een waarschuwing, waarin Hem werd aan geraden, dit niet te aanvaarden, daar hij dan een partijkoning zou worden en: een partijkoning is voor Nederland geen koning. De Prins antwoordde: „Ik ben Prins van Oranje en deze verdeelt niet, maar vereenigt" en hij aanvaardde de' functie. Ik citeer uit het bovengenoemde boekwerk nog het volgende omtrent de leden van het Huis van Oranje, die in verbinding stonden met de Orde van Vrijmetselaren. In een rapport van 1797 wordt in herinnering gebracht, dat Stadhouder Willem III, koning vLan Engeland, tot de Vrijmetselaars zou hebben behoord. Onder Prins Willem IV moeten op het Loo vergaderingen van Vrijmetselaren gehouden zijn, waarvan getuigde een groote, witte, marmeren plaat in de kleine eetzaal, waarop 't „Alziend oog", een belangrijk m^onniek sym bool, Koning Willem II was Vrijmetse laar en er is .gezegd, dat nog voor in 1717 de Vrijmetselarij haar tegenwoor- digen vorm verkreeg in Londen, er in Den Haag een vrijmetselaarsloge „Fre- derik's Vredendal" moet hebben be staan, waarvan Frederik Hendrik voor zitter was. Vele zijn de banden, die gelegd zijn tusschen Nederland's Vorstenhuis en de Orde van Vrijmetselaren en het is dus begrijpelijk, dat het Hoofdbestuur der Orde als toelichting op zijn plechtige gelukwensch aan H. K. H. Prinses Ju liana en Z, D. H. Prins Bernhard dit werk aanbood. De oorkonde luidt: „De Orde van Vrijmetselaren onder het Groot-Oosten der Nederlanden biedt hare oprechte gelukwenschen aan: H. K H. Prinses Juliana en Z. D. H. Prins Bernhard van Lippe Biesterfeld, Zij spreekt de bede uit, dat het den Opperbouwmeester van het Heelal mo ge behagen, aan de Koninklijke Bruid en Bruidegom te schenken de wijsheid, om steeds weer te vinden de diepere eenheid, die alle menschen verb'ndt, de kracht om Hun beste gaven van hoofd en h,art te wijden aan het geluk en het welzijn van het Nederlandsche Volk en de Schoonheid om Hun leven en wer ken te sieren. Zij betuigt opnieüw haar eerbied, haar aanhankelijkheid en haar trouw aan het Vorstenhuis van Oranje." Het werk besluit ,aldus: „De Orde van Vrijmetselaren oi^der het Groot-Oosten der Nederlanden streeft krachtens haar Grondwet naar de veelzijdige en harmonische ontwik keling van den mensch en de mensch- heid. De Orde betuigt haar innige dank baarheid, dat zij onder de Regeering van het Huis van Oranje naar de mate van hare krachten en van haar vermo gen, er toe k,an bijdragen het Volk van Nederland, in elk gebiedsdeel van den Staat, op hooger geestelijk en zedelijk peil te brengen. Moge de zegen van den Opperbouw meester van het Heelal op haren ar beid rusten!" In verband met de Nationale feest dagen, zal ons blad uitkomen. Advertenties voor het blad van dien dag zullen dan tot uiterlijk 10 uur des morgens kunnen worden aangenomen. H.H, Correspondenten wordt verzocht bij het inzenden van berichten hiermee rekening te houden. DE DIRECTIE. WMHaHgMIBAYERBBMHB M HHBl h VR V Let op oranje band en Bayerkruis (Ingez. Med. de Loskade zal trekken, later kwam daar voor den lichtstoet ook de groep van de Ambachtsschool bij. De fakkeloptochten op Donderdag avond zullen niet te half negen doch te 9 uur vertrekken en dit mede omdat men wil wachten tot ook de medezin genden en bezoekers van de derde uit voering der Cantate aanwezig kunnen zijn. De vierde uitvoering, die in het pro gramma voorkomt op Vrijdagmiddag zal eerst later gegeven worden, om bijzon dere redenen en mede om de medewer kenden voor dien grootsten feestdag vrij af te geven, Bij een verdere controle van het programma kwam nog naar vo ren, dat hedenavond om 8 uur de prote- stantsche godsdienstige herdenkingen zullen plaats hebben en te kwart over acht die der R.K. De heer v, d. Veur wees er op, dat de feesten Maandagavond prachtig zijn ingezet met de uitvoering der Cantate. Spr. wilde namens de gezamenlijke buurtcommissies hulde brengen aan den heer Bosdijk voor hetgeen hij heeft ge bracht en allen,, die er nog niet heen gingen, op wekken een der nog komende opvoeringen bij te wonen. De heer De Graaf zeide dat hij reeds op de groote repetitie hulde aan den hr. Bosdijk heeft gebracht en dat zoowel de Commissaris der Koningin als de bur gemeester het een uitstekende inzet van het feest noemde. Spr. hoopte nogmaals dat men opofferend en eensgezind een feest zal mogen vieren, dat gedurende lange jaren in de prettigste herinnering zal voortleven. De heer Den Hollander wilde op deze laatste vergadering als lid van een buurtcommissie, maar ook als voorzitter der Oranjevereeniging, nu hij eens in de keuken heeft mogen kijken, zijn verba zing uitspreken over de wijze waarop de kok alles bereid. Spr. noemde met be wonderend, waf' de heer De Graaf pres teert. Hij vergeleek hem met Napoleon die op de moeilijkste posten alleen ging staan. Als het weer medewerkt zal het feest slagen en een mislukking zal zeker niet liggen aan de leiding' en den opzet. De heer De Graaf zeide alleen resul taten te kunnen hebben dank zij aller medewerking De Camera Obscura. Zooals in het programma vermeld staat, komen leden van het Middel- burgsch Dilettanten To.oneel met figu ren uit de Camera Obscura in den mid dag- en den avondoptocht op Vrijdag. De groep zal beginnen met Hildebrand, gevolgd door den heer en mevrouw Sta stok en achter hen hun zoon Pieter. De groep wordt vervolgd met Nurks uit Haarlemmerhout en Amelie en Koosje, terwijl Keesje de groep van de familie Stastok sluit. De tweede groep brengt de familie Kegge, n.l. de heer en mevrouw Kegge en hun dochter Henriëtte; dan de char mante Van den Hooge, te midden van Saartje en Suze Noriët. De brik van de familie zal het geheel voorafgaan. De verlichting en versiering. Men is Dinsdag voortgegaan met het aanbrengen van versieringen en verlich tingen en het nemen van proeven. Zoo werden de gisteren opgehangen keurige portretten van het bruidspaar aangebracht door de Giststraatcommis- sie, indirect verlicht en deden het uit stekend. De Langedelft en Kortedelft zijn ten slotte tot verlichting gekomen en onze hoofdstraat komt nu uitstekend voor den dag. Ook in andere straten, waar proeven genomen werden als Vlasmarkt, Bree, Noordstraat, kwam de verlichting goed tot haar recht als bijv. ook het geval is bij de Bellinkbrug. Als hedenavond alle verlichtingen ont stoken zijn geweest, komen wij op een en ander nog wel terug. DOMBURG. Ook Domburg heeft zich in het feedtpak gestoken; de hoofd straten zijn smaakvol versierd, de win kels, hoewel gedeeltelijk de uitstalling nog verborgen houdende, tooien zich op hun best. Ook bij den burgemeester ziet het er vriendelijk uit1. Een later toege voegd programmanummer is nog het door schoolkinderen planten van een plataan in het Van Voorthuijsenplant- soen op Donderdag, bij welke gelegen heid de leerlingen der scholen een toe passelijk lied zullen zingen. LOOP DER BEVOLKING. AAGTEKERKE, De bevolking dezer gemeente bedroeg op 31 Dec. jl. 750 per sonen (382 m. en 368 v.) Er werden in 1936 geboren 9 jongens en 3 meisjes; vestigingen 15 m. en 14 v. pers.; overle den 4 m. en 4 v. pers.; vertrokken 13 m. en 11 v. pers. (Bevolking einde 1935 741 personen). DOMBURG, De bevolking dezer ge meente bedroeg op 31 Dec. jl, 1301 per sonen (654 m. en 647 v.) Er werden in 1936 geboren 9 jongens en 6 meisjes; vestigingen 18 m. en 24 v. pers,overle den 5 m. en 3 v. pers., vertrokken 27 m. en 40 v. pers, (Bevolking einde 1935: 1319 personen.) ST, LAURENS. De bevolking dezer gemeente bedroeg op 31 Dec, jl. 1354 personen (679 m. en 675 v.) Er werden in 1936 geboren 17 jongens en 13 meisjes; vestigingen 72 m. en 72 v. pers.; overle den 9 m. en 6 v. pers.; vertrokken 64 m. en 76 v. pers. (Bevolking einde 1935: 1335 pergonen.) SEROOSKERKE. De bevolking de zer gemeente bedroeg op 31 Dec. jl.: 1690 personen (863 m. en 827 v.) Er werden in 1936 geboren 20 jongens en 14 meisjes; vst'gingen 26 m. en 37 v, pers.; overleden 8 m. en 8 v. pers.; ver trokken 25 m. en 51 v. pers. (Bevolking einde 1935 1685 personen). RITTHEM. De bevolking dezer ge meente bedroeg op 31 Dec. jl. 667 per sonen (339 m. en 328 v,). Er werden in 1936 geboren 5 jongens en 7 meisjes; vestigingen 11 m, en 10 v. pers.; over leden 3 m, en 5 v. pers., vertrokken 19 m. en 21 v. pers. (Bevolking einde 1935 682 personen). DRIEWEGEN. De bevolking dezer gemeente bedroeg op 31 Dec. jl.: 614 personen (310 m'. en 304 v.) Er werden in 1936 geboren 5 jongens en 3 meisjes; vestigingen 18 m. en 24 v. pers.; over leden 2 m. en 1 v. pers. vertrokken 11 m. en 16 v. pers. (Bevolking einder 1935: 594 personen.) KAPELLE. De bevolking dezer ge meente bedroeg op 31 Dec. jl.: 2936 per sonen (1518 m, en 1418 v.) Er werden in 1936 geboren 33 jongens en 31 meisjes; vestigingen 35 m. en 66 v. pers.; overle den 15' m. en 12 v. pers.; vertrokken 40 m. en 71 v. pers. (Bevolking einde 1935: 2909 personen.) OUDELANDE. De bevolking dezer ge meente bedroeg Op 31 Dec. jl. 771 perso nen (405 m. en 366 v.) Er werden in 1936 geboren 5 jongens en 6 meisjes; vestigin gen 11 m. en 15 v. pers.; overleden 2 m. en 4 v. pers.; vertrokken 22 m. en 24 v. (Bevolking einde 1935: 786 personen.) SCHORE. De bevolking dezer ge meente bedroeg op 31 Dec. jl.: 922 per sonen (474 m. en 448 v.) Er werden in 1936 geboren 9 jongens en 5 meisjes; vestigingen 33 m. en 35 v. pers.; overle den 5 m. en 1 v. pers.; vertrokken 23 m. en 29 v. pers. (Bevolking einde 1935: 898 personen.) WEMELDINGE. De bevolking dezer gemeente bedroeg op 31 Dec. j.l.: 2374 personen. Er werden in 1936 geboren 15 jongens en 16 meisjes; vestigingen 47 m. en 59 vr. pers.; overleden 14 m. en 10 vr. personen; vertrokken 41 m. en 57 vr. pers. (Bevolking einde 1935: 2359 personen). GROEDE, De bevolking dezer ge meente bedroeg op 31 Dec. jl. 2309 per sonen (1164 m. en 1145 v.) Er werden in 1936 geboren 14 jongens en 8 meisjes; vestigingen-47 m. en 38 v. pers,; overle den 13 m. en 5 v. pers,, vertrokken 50 m. en 46 v. pers. (Bevolking einde 1935 2316 personen). NIEUWVLIET. De bevolking dezer gemeente bedroeg op 31 Dec. j.l.: 472 personen (239 m. en 233 v.) Er werden in 1936 geboren 5 jongens en 2 meisjes; vestigingen 18 m en 10 v. pers; overle den 3 m en 4 v, pers.; vertrokken 18 m. en 15 v. pers. (Bevolking einde 1935: 477 personen.) Handelsregister. Aan de in Ned. Handelsberichten op genomen wekelijksche openbaarmakin gen i.z. Het Handelsregister, betreffen de Zeeland, ontleenen wij het volgende: Nieuwe inschr ij vingen: Zeeuwsch-Vlaanderen (Terneuzen). - Comm. Venn. A. W, Jansen (corres pondentschap). Hoofdzaak: Oostburg, Brouwerijstraat 20b. Correspondent schap: Cadzand, Mariastr.aat M 4i6, han del in effecten. Beh, Venn.: A. W, Jan sen, Oostburg. Beh. correspondentschap: Ch, van Hout. Algemeene volmacht, al leen voor het, correspondentschap, Manufacturenmagazijnen „Nederland", voorheen „De Duif", J. Visser-Koole. Hoofdzaak: Axel, Noordstraatj B 20, fi liaal Oostburg, Nieuwstra,at 18, manu facturen en heeren- en damesconfectie. Eigenaar: J. Visser, Axel. Beheerder: A. J. Raes, bevoegd voor den verkoop van !in het filiaal aanwezige winkel goederen. N.V, Scheepsexploitiatie Miaatschap- pij „Brero", Breskens, Spuiplein 33, het in eigendom hebben, exploiteeren of doen exploiteeren en/of andere vaar tuigen. W ij z i g i n g e n: Wed. H. J. Bonte, Oostburg; A, de Jager, Terneuzen. Opheffing N.V. A, C. Lensen's Stoomvaart Mij., Axelschestraat, reederij. Vereffenaar A. C, Lensen, Londen. ONTVANGEN BOEKEN. Het geïllustreerde maandblad „De vrouw en haar huis" heeft in verband met het huwelijk van Prinses Juliana met Prins Bernhard een feestnummer doen verschijnen. Dit fraai geïllustreerd num mer bevat vele artikelen, van deskundi ge medewerkers, over de Prinses en haar a.s. gemaal. Bij dit feestnummer behoort een bijlage „Nieuwe wegen in vrouwen handwerk". Het bevat afbeeldingen en bschrijvingen van geschenken van vrou wen aan 't prinselijk paar, zooals tapijten, kussens, kleedjes, etc. Kookboeken. „Wereld-kookboek". Recepten uit alle landen samengesteld door Gravin Morphy. Voor Nederland bewerkt door W. Ranselaar en E. KoningManuel. In dit bijna 600 bladzijden tellende boek vindt men recepten zoowel uit Frankrijk, Italië, Engeland als uit Japan, China, Turkije, Afrika, enz. kortom uit alle dee- len van de wereld. Dit lijvige boek ver scheen bij de uitgevers Scheltens Gil- tay te Amsterdam. „Diëet-kookboek voor lijders aan overgevoeligheidsziekten (allergische ziekten) als asthma, hooikoorts, bronchi tis, ekzemen, enz. door Cath. Polak Da niels. Met medewerking van dr. J. Nie- kerk. Verschenen bij de N.V. Uitgevers Mij. „Kosmos" te Amsterdam. Wereldgescheidenis voor de jeugd. „Wat werkelijk gebeurd is", wereld geschiedenis voor de jeugd door dr. E. Gombrich. Nederlandsche bewerking van E. de SturterPolak. Dit voor de jeugd op prettige wijze geschreven boek be handelt in groote lijnen de wereldge schiedenis. Het boek is geïllustreerd. Uit gave N.V. Uitgevers Mij. „Elsevier" te Amsterdam, Bij den uitgever J. M. Meulenhoff Amsterdam verschenen: „Late Zomer", door Jeanna Oter- dahl, vertaald door N. BasenauGoe- mans. Vbssingen, Van 30 Dec.4 Jan. Ondertrouwd: E. Montfoort, 45 j. en A. W. de Lege, 31 j. Bevallen: F. van der Staal, geb. Koster d„ L. van Domburg, geb. de Smet d. Overleden: M. S. Provoost 68 j,, vrouw van J. J. van de Sande, H. Hendrikse 56 j., vrouw van T. J. Verhoef. (V.C.) Koudekerke, Ondertrouwd: G. Bruel, 25 j. en Kallemeijn 23 j. Bevallen: T. Sanderse, geb. van Ste- veninck d. Overleden: C, Jobse jm. 26 j,L. Hame link, 39 j., gehuwd met C. Labruijère, H. Botting, jm. 58 j„ W. Koppejan jm. 20 j, (V.L.J St. Laurens, Over de maand Dec, Bevallen: W. P, Louws-Marinissen, d. Overleden: J. Janse 72 j. echtg. van N. Pouwer, P. Koppejan 91 j- echtgen. van T. Marinissen. Serooskerke (W.) Van 1 tot 31 December. Getrouwd: J. Louws jm. 21 j. en L, Provoost jd, 22 j. Bevallen: N. Abrah,amse geb. de Nood d. Overleden: M. Vermeulen 54 j, echtg. van C. van den Broeke; A. Janse 79 j. wedn. van C. Louwerse. Veere, Van 1 tot 31 December. Bevallen: W. Petersen geb. Petersen d. Overleden: C. A. Smit 62 j. ongeh.; Joha. Volkers wed. van L. van Wallen burg, 78 j, Borssele. Bevallen: T. Quist, geb. Meulenberg d., E, Hoondert, geb. Timmerman z. (D.Z.) Driewegen, Bevallen: P. Vermare, g'eb. de Vrieze z., J. Goeree, geb. Van Oosten d. (D.Z.) Kapelle, Over December. Bevallen E. Traas geb. Rouw z.; P. van Liere geb. Saaman z.; L. Remijnse geb. Paardekooper d.; A. Oele geb. Goedhart z. Ondertrouwd: C. Beenakker en W. J. Hatersel. Getrouwd: A. van Willegen en A. M. van Hoorn; C. Beenakker en W. J. Ha tersel. Overleden: J. de Jager, 4 weken; M. Koster 86 j. echtgen. van M. Krijnsen; M. M. Welleman, 62 jr. echtgen. van C. A. Korstanje. Ovezand. Bevallen: M, W. Noordhoek, geb. Van Liere d., C. Goense, geb. Boonman z., C. M. Boonman, geb. Boonman d. (D.Z) Schore. Bevallen: A. Joosse, geb. Van der Horde z„ S. J, Rijn, geb. Van Oosten d. Getrouwd: C. Kole jm. 26 j. en G. v. Koeveringe 22 j, jd., A. J. Houtman 31 j. jm. en E. L. Weststrate 28 j. jd. (D.Z.) Waarde, Bevallen: A. Zandijk, geb. Van Koe veringe dC. van Houte, geb. de Jager dochter. (D.Z.) Groede, Over de maand Dec. Getrouwd: P, J. Lourens 24 j. jm. en A. A. van Lare 22 j. jd., A. I. Risseeuw 32 j. jm. en J. A. Versprille 24 j. jd., M. Frelier 22 j. jm. en S. M Colijn 20 j. jd. Bevallen: A. L. Ras, geb. v. d. Bekke zoon. Overleden: C. de Martelaere 25 j. jm, (B.C.) Nieuwvliet, Over het 4e kwartaal 1936. Getrouwd: J. de Bruijne 22 j. jm. en J, Snoep 21 j, jd. Bevallen: S, C. Verplanke, geb. Van Leeuwen z. Overleden: S. C. v. Leeuwen 28 j. echtgen. A. Verplanke, M. de Vuijst 85 j. wed. Abr. Fenijn, (B.C.) «MMJL van geadverteerde of te adverteeren ver gaderingen, voorstellingen, uitvoeringen e« andere bijeenkomsten. MIDDELBURG. WO 6DO 7 Jan. Tent. portretten, platen en boekw. betreff. Huis Oranje Nassau; Prov. Bibliotheek, 14,00—17,00 h. WO 6 en DO 7 Jan. Hong. Schil derijen, Exp., Gr. Hotel, open tot 22,00 h. WO 6VR 8 Jan, Feestelijkheden U.H.ViV.H.V., Oranje Ver. en Buurtcomm. t. g. Prinselijk Hu welijk, Wo 6» 's Morgens. Bez. Scholen Comm. uit de bestu ren aanb, herinn, Schoolk., 19,00 h. Dank en Bidst. Vercsh. kerken. Verlichting van 19,00 h. af. Do 7, 8 h, klokkenluiden: 8,15 h. Koraalmuz. i/d Abdij; 9 h. 3 op tocht. (Reveilles); 11,00 h. Radio- Reportage uit Den Haag; 14,30 Zanguurtje op Markt 15.30 h.; twee Muz, korpsen door stad; 39,30 h. Een of m Fakkelopt., Vr 8; 9,00 h. Vlaggenopt. 11,00 h,, Zanguur Abdij; 1213,00 h. carilicn 14,00 h. Allegorische opt. 19,00 h. Licht stoet en Allegor. Optocht. Tot slot groote taptoe, Markt. WO 6, DO 7 Jan. Feesthal resp, Schut tershof en de Vergenoeging. DO 7 en VR 8 Jan, Concert Funny Four Band, „De Eendracht GOES. WO 6 Jan DO 7 Jan AIGEMEEN. DO 7, VR 8, ZA 9 en ZO 10 Jan. Feesten in Britannia te Vliss. 9 en 10 Jan. Diner dansant, in Gr. zaal Ober Bayern. Wee. Drukkerij W. den loer, xvi'burg.

Middelburgsche Courant | 1937 | | pagina 6