BERT GEMENGD NIEUWS. INGEZONDEN STUKKEN. guur weer! Met parapluie en regenjas probeert s iedereen zich tegen j 't barre, gure weer te wapenen. Denk er aan, uw keel te beschermen: Wybert voorkomt verkoudheid en keelontsteking I 50 - 35 - 20 ct (Ingez, Med.) meld, dat om 1 uur niet den stoet van den Prins, doch alleen herauten en hel- lebardiers van het Stadhuis vertrekken naar het toenmalige woonhuis van den Prins in de Lange Delft, hoek St. Jan straat, waar de Prins wordt afgehaald om te 1.10 naar het Stadhuis te trek ken, daar de Prins de stedelijke ma gistratuur zal begroeten. Alle samen trekken dan te 1.20 naar de Loskade om zich bij den Allegorischen optocht aan te sluiten, die dan te 2 uur vertrekt. Het aantal deelnemers aan dien op tocht neemt nog steeds toe en ook voor den lichtstoet is dit het geval. Wij ver namen o.a, dat de bewoners van Veer- schen weg en Veerschen Singel tot Jacob Catsstraat een Bruidsstoet heb ben samen gesteld; terwijl het overige deel van den Singel en Nieuw Middel burg Nova Zembla vertolken; dat de Middelburgsche Padvinders met een kampvuur komen; dat deelname is toe gezegd door de IJsclub, Burgerwacht, B.V.L.; Verwerijstraat; Bogardstraat; de Slagerspatroonsvereeniging en ook de heer Dingemanse in oud Walchersch costuum. Dit alles naast hen, wier na men in het programma voorkomen. Buurtkinderfeesten. Reeds hebben enkele buurtcommissies kinderfeesten gehouden. Zoo hoorden wij van een zeer goed geslaagd feest van de buurtcommissie Koorkerkhof, Wal c.s. De kinderen genoten daar reeds Za terdag van een feest in het Catechisatie gebouw. Gisterenmiddag waren het de kinderen van Spanjaardstraat,, Haringplaats en Spuistraat, die zich op de Haringplaats verzamelden en nadat ieder een vlag getje had ontvangen, in optocht trokken naar het gebouw der Jongelingsvereeni- ging in de Singelstraat, het was er een pret van belang. Men verzocht- ons af en toe namen te noemen van haar of hen, die zich ver dienstelijk maken bij deze afzonderlijke feestjes. Daaraan kunnen wij onmogelijk voldoen, daar wij dan zeker tot groote onbillijkheden zouden komen. Er is in onze stad een gelukkig goede eensgezindheid bij de feesten. Tallooze stadgenooten geven hun tijd en krach ten, Van ieder moet dit hoogelijk wor den gewaardeerd. Maar juist daarom geen bijzondere vermeldingen. RIJKSPOSTSPAARBANK. A.an het postkantoor Middelburg en het daaronder behoorende ambtsgebied werd gedurende de maand December 1936 ingelegd 94738. Terugbetaald 80822. Het laatste door het kantoor uitgege ven boekje draagt het nummer 41790. WALCHEREN. OOSTKAPELLE. Gewijzigd program ma der feestviering op 7 Januari a.s. Ned. Herv. Kerk: 9,30 uur: Opening, gemeenschappelijk zingen, toespraak van ds. Don; 9,45t uur gemeenschappelijk zingen met orgelbegele'ding en koraal- muziek; 10,15 uur zingen der zangver- eeniging „Sursum Corda", 10,30 uur aanvang radio-uitzend'ng. Geref. Kerk: 9,30 uur, opening, ge meenschappelijk zingen, toespraak van den voorzitter der Oranjevereeniging, 9,45 uur z'ngen der zangvereeniging „Sursum Corda", 10 uur gemeenschap pelijk zingen met. orgelbegeleiding, 10,30 uur aanvang radio-uitzending. ZUIB-BEVEIAND. DRIEWEGEN. De Undbouwvereeni- glng „Eendracht,, maakt Macht" hield Maandagavond haar algemeene jaarver gadering in het c,afé van den heer J. v, d. Guchte omder voorzitterschap van den heer W. Wesiveer. Aanwezig 30 leden. In het afgeloopen jaar werden 2880 balen kunstmest, aangekocht. De totale inkomsten beliepen f 10498, de uitgaven bedroegen f 10320, zood,at er een bat'g saldo was van ruim f 178. De aftredende voorzitter, den heer W. Westveer werd herkozen. Besloten werd dat voor de balen dit jaar 6 ct. in rekening gebracht z,al worden (vo rige jaren 10 ct.) YERSEKEj De verkooping van de door de regeering uitgezaaide Fransche oesters is Maandag goed verloopen, al is de prijs niet zoo hoog als de voorgaan de keer. Tez,amen zijn verkocht 350,000 oesters in 4 soorten die totaal f 29460 hebben opgebracht., dus door elkander ruim f 84 per 1000. De grootste partij woog 70 kg per 1000 en bracht plm. f 76 op; die van 80 kg f 86 per 1000; 90 kg f 90; en 100 kg f 112. Tegen dien prijs kan gekweekt worden en de regeering zal tevreden kunnen zijn. ZEEUWSCH-VLAANDEREN O.D. Toegenomen scheepvaart. TERNEUZEN. Gedurende het afge loopen jaar zijn in totaal langs de groo te sluis opgevaren 2426 zeeschepen met een gezamenlijken tonneninhoud van 2.179.073 N.R.T. Deze schepen waren alle bestemd voor de hav'én van Ter- neuzen en die gelegen langs het kanaal van Terneuzen naar Gent. Voor het jaar 1935 bedroegen deze cijfers: opgeschut 2065 zeeschepen me tende 1.925.407 N.R.T. Er valt dus een belangrijke toename te constateeren. De scheepvaartbeweging over 1936 overtreft die van de drie voorgaande ja ren. Vanzelfsprekend heeft de Antwerp- sche staking en het daarmede gepaard gaande lossen en laden van schepen in onze haven op deze cijfers gunstig ge werkt, doch indien deze buiten beschou wing gelaten worden, is er t.o.v. van het jaar 1935 en de voorgaande jaren een flinke toename te bespeuren. DADER VAN ROOFOVERVAL GEARRESTEERD. In verband met den overval met roof welke op Oudejaarsavond is gepleegd op den 50-jarigen landbouwer J. Snooij te Hippolytushoef (Wieringen), heeft de politie gisteren gearresteerd den 27- jarigen A. M. De man is ter beschik king gesteld van den offic er van jus titie te Alkmaar. Een geladen revolver is op hem gevonden. De man vertoonde bovendien een hoofdwonde, welke hij bij de worsteling met den Landbouwer moet hebben op- geloopen. De gearresteerde :'s door Snooij herkend als een der daders. Naai de beide andere daders wordt nog ge zocht. Commissaris van politie veroordeeld. De vroegere waarnemend-commissa ris v,an politie te Paramaribo (Surina me) is, na een dramatische rech'szit- ting, veroordeeld tot, een jaar gevange nisstraf, wegens het aannemen van steekpenningen van Ch'neezen. Tijdens de zitting verklaarde beklaag de, dat hij aanvankelijk krachtig was opgetreden tegen corruptie, doch moe deloos werd door onvoldoende medewer king van de zijde van zijn superieuren. Moeder met drie kinderen door vallenden boom gedood. Tijdens een bandjir van de Batang- Kapas (rivier op Sumatra's Westkust) ontwortelde een boom, waardoor een vrouw en dr'e h,arer kinderen werden gedood. Huiselijk drama Gistermiddag heeft zich in een per ceel in de Weimarstraat te 's Graven- hage, bewoond door het bejaarde echt paar B. een familiedrama afgespeeld. De heer en mevrouw B, verkeerden reeds geruimen tijd in moeilijke omstandighe den en, geen uitweg meer ziende, is de man gistermiddag tot een wanhoops daad overgegaan. Hij was in het bezit van een revolver en loste twee schoten, eerst een op zijn vrouw en vervolgens richtte hij 't wapen op zichzelf. Beide personen werden gewond. Een loopjongen bemerkte het eerst dat er iets ernstigs in het perceel was voorgevallen en waarschuwde de politie en den geneeskundigen dienst. De bei de gewonden werden naar het zieken huis aan den Zuidwal overgebracht. Hun toestand is redelijk. Gevecht na een godsdienstoefening. Na een godsdienstoefening :'n de mis- djid te Oedjoengpand,un (Sumatra) ont stond een vechtpartij tusschen Moham medanen, nl. die van de oude en die van de nieuwe richting. Tijdens deze vechtpartij werden de lichten gedoofd. De politie greep onmiddellijk in, toch moest een zwaar gewonde naar 't hosp:t!aal worden overgebracht. Zes personen werden gearresteerd. Postzak ontvreemd. N,aar eersit thans bekend wordt, is Zaterdagavond op de binnenplaats van het postkantoor te V e n 1 o een postzak met inhoud ontvreemd. De diefstal geschiedde te ongeveer 10 uur, toen een postbeambte bezig was met 't naar buiten dragen van postzakken orn deze op een handkar te laden, ten einde ze naar het station te vervoeren. Gedurende een oogenbl'k, dat de be ambte in het; gebouw was, hebben on bekenden de postzak van den wagen genomen. Zij zij erin geslaagd onge merkt te ontkomen. De beambte ontdek te den diefstal onmiddellijk bij zijn te rugkeer en stelde de politie van het ge beurde op de hoogte. Het uitgebre'de onderzoek, dat dadelijk werd inges:ejd, had gistermiddag resultaat. In een per ceel bosch, gelegen achter het woon wagenkamp te Venlo, werd een hoeveel heid verscheurde enveloppen en brie ven gevonden. Hef bleek weldra, dat men hier te doen had met den inhoud van de verdwenen postzak. Of er post stukken in de ontvreemde zak zaten, welke geldswaarde bevatten, kon nog niet worden vastgesteld. Wel bevond zich in de zak Nieuwjaars- post. Het onderzoek wordt voortgezet. Van de daders ontbreekt tot nu toe elk spoor. BELGIë'S MILITAIRE POLITIEK. Maatregelen die aansluiten bij de nieuwe internationale posi tie, Ook een nieuw taaista tuut. (Vanonzencórrespondeni) Brussel, 2 Jan. Alhoewel het parlement, dat nu tot begin Februari op reces is gegaan, de militaire ontwerpen ongeveer zooals de regeering ze heeft voorgesteld ook heeft goedgekeurd is men er nog niet over uitgepraat, vooral in de Vlaamsche pers niet. Ontegensprekelijk heeft Van Zee land het land achter zich gehad toen hij in een rede, waarin hij al de oprechte overredingskracht legde waarmee hij ^teeds iedereen weet in te nemen, de ontwerpen heeft verdedigd en een meerderheid wist te verzekeren van 137 tegen 43 stemmen, bij 8 onthoudingen. De rexisten zijn voor deze gelegenheid uit hun oppositie getreden, hebben zich van hun Vlaamsch-nationalistische bondgenooten afgescheiden en hebben mede het militaire statuut, hetwelk tot in 1941 in België zal van kracht blijven aanvaard. Dit statuut bepaalt den diensttijd op 12 maanden in beginsel, welke dienst tijd echter wordt verhoogd tot 17 maan den voor de dienstplichtigen die tot re serve-officier bestemd zijn, de infante rie, de regimenten wielrijders en Ar- deensche jagers, en voor de kavalerie, de vestingtroepen en de grenswacht in- zooverre het aantal vrijwilligers voor deze laatste afdeelingen niet toereikend is. Om het contingent te bepalen dat 17 maanden zal moeten dienen zal men als volgt te werk gaan. Eerst zullen de dienstplichtigen worden aanvaard die zelf het verlangen uitdrukken van 17 maanden te dienen en vervolgens èal de eerst opgeroepene van elk gezin hiervoor worden aangewezen. Indien het aantal eerst-opgeroepenen in de dekkingsbehoeften voorzien kan, zullen de andere recruten die tot groote ge zinnen behooren van den 17-maanden- dienst ontslagen zijn. Met ingang van de dertiende maand zal aan de dienst plichtigen die 17 maanden onder de wapens moeten blijven een vergoeding worden uitbetaald van 300 fr, per maand en degenen die het verlangen uitdrukken, bij déj werving, van 17 maanden te dienen, zullen een vergoe ding bekomen van 500 fr. per maand van de dertiende maand af. Wij geven u dit overzicht omdat het duidelijk maakt, zonder veel beslag, tot welke middelen de regeering1 haar toe vlucht heeft moeten nemen om iedereen zooveel mogelijk tevreden te stellen. In het eerste ontwerp had de regeering een diensttijd voorzien van 18 maanden, doch aan den vooravond van de stem ming heeft zij een maand diensttijd prijs gegeven. De meerderheid had gaarne gezien dat het vrijwilligersstelsel meer uitbreiding zou krijgen, doch de ervaring van de militairen leert dat hiervoor in België geen sympathie bestaat en het aantal vrijwilligers steeds onder de behoeften blijft. Zooals men kan nagaan heeft de regeering zich nochtans door dit ver langen laten leiden door bepaalde voor- deelen toe te kennen aan de dienstplich tigen die vrijwillig 17 maanden willen dienen. Wat uit de besprekingen bleek is, dat het militaire statuut ongetwijfeld een aanpassing is bij het internationale sta tuut dat sedert de rede van den Koning België heeft gekozen. Onder de Kamer leden was er de Vlaamsche katholiek Sap die zich met de Vlaamsche nationa listen heeft uitgesproken tegen het ont werp, samen ook nog met enkele andere Vlaamsche katholieken, omdat volgens hem de regeering slechts rekening houdt met de mogelijkheid van een Duitschen aanval en niet met de mogelijkheid van een aanval van het Zuiden, Volgens hem kan er in deze omstandigheden geen sprake zijn van een zelfstandigheidspoli- tiek, in den waren zin van het woord, en zou het buitenland de desbetreffende verklaringen van den eersten minister niet aanvaarden. De heer Sap, die ook de eigenaar is van „De Standaard" werd door ironi- seerende Kamerleden aangeduid als de leider van de oppositie. Zijn blad geeft overigens leiding aan de oppositie. Het standpunt dat het Kamerlid voor Tielt heeft ingenomen is alleszins niet objectief. Van Zeeland heeft duidelijk uiteengezet dat de principes van de Bel gische buitenlandsche politiek niet zijn veranderd, maar dat de gegevens van het probleem zich hebben gewijzigd Daar past België zich bij aan. Het land wil uit een eventueel geschil blijven. België blijft trouw aan zijn volkenbonds verplichtingen, trouw ook aan de ac- coorden van, Londen. In de huidige om standigheden kan er echter geen sprake meer zijn van waarborg door België van de Duitsche en Fransche grenzen. Het Belgisch militair systeem moet er op be dacht zijn te verhinderen dat een ge- buur het Belgische grondgebied als een aanvalsweg zou gebruiken en daarom is dit systeem tegen niemand gericht en met niemand verbonden. Doch om deze onafhankelijke positie te waarborgen moet België zijn grenzen kunnen dek ken en moet het leger voldoende sterk zijn. Slechts indien België wordt aange vallen zal het ingrijpen bij een even tueel gewapend conflict. Wordt het niet aangevallen dan blijft het land neutraal, Dat is ten slotte toch klare taal en men kan over de vroegere orienteering van de Belgische militaire politiek een meening hebben, doch gaat het niet meer op over dubbelzinnigheden te spreken. Dat men hier te lande hoofdzakelijk in Duitschland een vijand ziet, kan men be grijpen. Maar men beseft meer en meer dat het nationaal belang met alles moet rekening houden. Het taaistatuut. Van Vlaamsche zijde hebben sommi gen als eisch gesteld, dat het taaistatuut in het leger zou worden verbeterd. Op dat gebied is inderdaad nog veel te ver richten. De minister van landsverdedi ging heeft voor het reces een ontwerp van statuut ingediend en onmiddellijk zijn reeds heel wat protesten opgegaan. Over de toestanden in het leger voor de Vlamingen zal men wel nooit uitgepraat zijn, Bij het leger vindt men nog de ernstigste misstanden. Het leger is tot in het merg verfranscht. Het heeft jareA geduurd alvorens de Vlaamsche eenhe den van thans werden gevormd. Deze eenheden bepalen zich tot de bataljons Het nieuwe ontwerp voorziet de moge lijkheid van vorming van Vlaamsche re gimenten. Er worden ook nog heel wat bepalingen voorzien voor de taalkennis van de officieren. Wat de Vlamingen aan de nieuwe wet verwijten is, dat er geen sprake is van Vlaamsche eenheden, hetzij bataljons of regimenten, maar slechts van Vlaamsche dienstplichtigen die in bepaalde eenhe den zijn gegroepeerd, maar worden aan gevoerd door veelal" Vlaamsch onkundige officieren. Dit is voorloopig een hope loos geval. Slechts mettertijd zal men over een aantal Vlaamsche officieren beschikken, wanneer de gevolgen van de vervlaamsching van het middelbaar on derwijs en van het hooger onderwijs zich zullen doen gevoelen. Intusschen zullen de misstanden blijven duren en zal men allerlei voor de Vlamingen vernederende toestanden moeten aanzien zonder het middel bij de hand te hebben om ze te wijzigen. Meer nog dan op een ander gebied is het noodig hier geleidelijk te werk te gaan en als men nagaat welk een storm is opgegaan bij de Walen in verband met het nieuwe taaistatuut dan moet men erkennen dat er och iets in zit, dat die heeren niet behaagt. Overigens zijn ook de cijfers van de dienstplichtigen voor zoover het om de talen gaat, zeer belangwekkend. Van een contingent van 60,000 dienstplichtigen vormen de Vla mingen een meerderheid van verschei dene duizenden die allen het Vlaamsche regime hebben gekozen. Zelfs voor de te Brussel gelegerde regimenten staat de legeroverheid voor een onafwendbare werkelijkheid, waarbij zij zich tenslotte toch zal hebben aan te passen, vermits het hier om een volksleger gaat. Dat opent vooruitzichten waarvan men zich moet rekenschap geven bij de beoordee ling van een toestand, welke zal moeten veranderen. VOETBAL. OVERZICHT DER 2e KLASSE, De leiders handhaven zich, Zeelandia zorgt voor een ver rassing. Het is opmerkelijk hoe Middelburg, Hero en Breda iedere week hun voor sprong op de overige klasse-genooten steeds weer vergrooten. De andere elf tallen tellen eenvoudig niet meer mee wanneer men de kampioenskansen zou gaan bespreken. Wellicht zullen de drie leidende elftallen tegen deze voor de eerste plaats uitgeschakelde clubs nog wel één of meer puntjes verliezen, doch dat kan niets meer veranderen aan het feit dat alleen Middelburg, Hero en Bre da gegadigden zijn voor den kampioens titel. Deze elftallen behaalden in hun thuiswedstrijden ruime overwinningen, waardoor de onderlinge positie geen wijziging heeft ondergaan. De kansen van de drie leiders te bespreken lijkt ons nog wat gewaagd. Alle drie moeten nog vijf wedstrijden spelen, zoodat nog van alles mogelijk is. De ontmoetingen die door deze clubs nog gespeeld moeten worden zijn: Middelburg: thuis: Breda, Goes 4|p Zeelandia; uit: Hero en Terneuzen. Hero: thuis: Middelburg en De Zeeu wen; uit: Terneuzen, Zeelandia en De Zeeuwen. Breda: thuis: Terneuzen en Zeelandia; uit: Middelburg, Vlissingen en De Zeeu- wen. O.i, zullen de wedstrijden Middelburg- Breda en Hero-Middelburg van den grootsten invloed op de bovenste plaats zijn. Het lijkt er op of Zeelandia het goede voorbeeld van RB.C, gaat volgen: na een reeks nederlagen drie fraaie overwinningen achtereen, en twee daar van nog wel in uitwedstrijden. Het ge volg was dat de groen zwarten weer een plaatsje op de ranglijst stegen en nu zelfs de zesde en zevende plaats met Vlissin gen deelen. Veilig zijn de Zeelandianen nog gansch niet, maar de drie overwin ningen die zij thans hebben geboekt openen toch gunstige perspectieven. Terneuzen is leelijk aan het afzakken. Zij staat nu op de derde plaats van on deren. De thuiswedstrijden die haar al tijd een flink aantal punten opleveren, zijn dit jaar in 't geheel niet gunstig. En dat weerspiegelt zich nu op de ranglijst. MEDE DEELING. In verband met de Nationale feest dagen, zal ons blad Vrijdag 8 Januari vroeger uitkomen. Advertenties voor het blad van dien dag zullen dan tot uiterlijk 10 uur des morgens kunnen worden aangenomen. H.H. Correspondenten wordt verzocht bij het inzenden van berichten hiermee rekening te houden. DE DIRECTIE. Voor Goes wordt het oppassen. Een geluk voor haar is dat De Zeeuwen in hetzelfde schuitje varen. Het belooft een spannende kamp te worden wie de laat ste plaats zal moeten bezetten. Temeer daar er behalve Goes en De Zeeuwen ook nog vijf andere elftallen voor in aan merking komen. De stand is: Middelburg 13 10 1 2 65-23 21 Here 13 10 1 2 32-17 21 Brede 13 10 0 3 42-19 20 T.S.C. 13 5 1 7 34-37 11 R.B.C. 11 4 1 6 37-42 9 Vlissingen 12 3 3 6 19-28 9 Zeelandia 12 3 3 6 23-41 9 Terneuzen 11 3 2 6 18-32 8 Goes 11 14 6 13-19 6 De Zeeuwen 11 2 2 7 13-38 6 Wedstrijdprogramma Z.V.B, Zaterdag: .Adspiranten. Serooskerke- Eiland Boys, Vlissingen-Souburg. Zaterdagcompetitie Walcheren. Oost- kapelleR.GV. 1, R.C.V 2Seroosker- ke, S.M.Z.Vlissingen, R.C.S.Veere 2. Zondag. R.C.S. BE.M.M., Middelburg Zeelandia, De ZeeuwenR.GS, A. Ie kl. A. IersekeHansw. Boys, ScheldestroomRruiningen, VeereDe Zeeuwen 2. Ie kl, B. Axel 2Terneuzen 3, Bier vliet 2Tern. Boys, Corn. Boys-Schoon- dijke, Hoofdplaat 2Oostburg' 2, Hulst 2 Groede. Overgangsklasse. DomburgNieuw- land, Eiland Boys 2De Noormannen, Middelburg 4Goes 3, R.C.S. 2De Zeeuwen 3, Vlissingen 4Zeelandia 3. 2e kl. A Zeelandia 4Kattendijke, R.C.S. 3Cortgene, Scheldestroom 2 R.K.V.S.V., Ellewoutsdijk—E.M.M. 2. 2e kl. B. Corn. Boys 2Schoondijke 2, Hulst 3Groede 2, IJzendijke 2Oost burg 3, S C.D.Breskens 3. 3e kl. A. Nieuwland 2R.C.S. 4, De Noormannen 2Domburg 2, Vlissingen 5—R.K.V.S.V. 2, De Zeeuwen 5—Mid delburg 5, De Zeeuwen 6Vlissingen 6. DE SPLIJTZWAM. Aagtekerke. Wanneer men het programma van de feestelijkheden die op 6 en 7 Januari te Aagtekerke moe'en plaats hebben, leest, een programma waarin o.a. voor komen: 2 maal een half uur kloklui den en een kindertr,actatie; en als men dan weet, da'£ na veel gepraat en ge kibbel het :s gelukt, om kinderen^ te zamen in de Ned. Herv. Kerk te laten zingen, en men hoort dan dat in de kerk der Ger. gemeente een "kerk dienst wordt gehouden in e'gen kring, dan vraag ik mij af, hoe durven ze zoo iets nog publiceeren. Het is toch wel droevig dat op zoo'n nationalen feestdag als deze, niet meer samenwerking is te krijgen. Als men de berichten van andere gemeen!en in de cour,anten ziet, maakt Aagtekerke wel een bijzonder slecht figuur. Een medelezer van uw blad. AGENDA. MIDDELBURG, Dl 5 Jan, Verg. Uit 't VolkVoor 't V. Oranje Ver. en Buurtcomm., De Vergenoeging 20,30 h. WO 6VR 8 Jan, Feestelijkheden U.H.ViV.H.V., Oranje Ver, en Buurtcomm. t. g. Prinselijk Hu welijk Wo 6i 's Morgens. Bez. Scholen Comm. uit de bestu ren aanb, herinn. Schoolk., 19,00 h. Dank en Bidst. Versch. kerken verlichting van 19,00 h. af. Do 7, 8 h, klokkenluiden: 8,15 h. Koraalmuz. i/d Abdij; 9 h. 3 op tocht. (Reveilles); 11,00 h. Radio- Reportage uit Den Haag; 14,30 Zanguurtje op Markt 15.30 h.; twee Muz. korpsen door stad; 19,30 h. Een of m, Fakkelopt., Vr 8j 9,00 h. Vlaggenopt. 11,00 h,, Zanguur Abdij; 12—13,00 h. carillon 14,00 h. Allegorische opt. 19,00 h. Licht stoet en Allegor. Optocht. Tot slot groote taptoe, Markt. Dl 5, WO 6 en DO 7 Jan, Hong. Schil derijen, Exp., Or. Hotel, open tot 22,00 h. GOES. Dl 5 Jan WO 6 Jan.. Ree, Drukkerij G. W, ^'n ®°®r, M'bufg. van geadverteerde of te adverteeren ver gaderingen, voorstellingen, uitvoeringen e* andere bijeenkomsten.

Middelburgsche Courant | 1937 | | pagina 6