D ven Verkouden Grlepenul' van de ouders, de oud-leerlingen, het BUITENLAND. KERK EN SCHOOL HANDEL EN NIJVERHEID. GEMEN6D NIEUWS. SPORT. ampo lucht op on gene«st| NECORUS KERSTPAKKETTEN WALCHEREN. ZUID-BEVELAND. ZEEUWSCH-VLAANDEREN W.D FRANKRIJK. Dan Dampo ia wrijven en diep iaademea» Poe 50. Doos 30ct. B|j bestuur en het personeel met den heer Heus'nkveld. Nadat ds. O os'hoek was voorgegaan in gebed en een inleidend woord had ge sproken, sprak de heer Heusinkveld. Hij zeide, <fat bij een terugblik op den tijd j d e hij hier heeft doorgebracht, het in K. H. Prinses Juliana op 7 Januari a.s. ziin h*rt leefd,?: z£l ^denken hoe de opruimingstermijn bepaald op 15 L "Sf. h"fl4T flngez. Med.) is Januari- -15Februari 1937, DE WERKLOOSHEID. Bij de arbeidsbeurs alhier stonden bewezen." Hij dankte allen voor het vele goede, dat hij hier heeft genoten en riep de ouders toe, dat zij zullen let ten op hun gezin, dat zij zullen strijden Zaterdag ingeschreven: geheel werkloos voor de gaafheid van hun gezin. i 923 mannen en 20 vrouwen, gedeeltelijk De heer A. Jobse spr.ak namens de werkloos: 23 mannen en 3 vrouwen,ouders. Nu de heer Heusinkveld den niet werkloos: 2 mannen en 1 vrouw. strijd :n een andere sector zal voortzet- Algemeen totaal vorige week 927, bij- ten, wenschte spr. hem daar Gods zegen gekomen 101, afgegaan 56, over 972. ARNEMUIDEN. Onder leiding van den heer B. Franse, hield Vrijdagavond de plaatselijke afdeeling van den B.V.L haar jaarlijkschen propaganda-avond. In zijn openingswoord verwelkomde de voorzitter in het bijzonder den geweste- lijken voorzitter den heer H. Bierman en den heer Eckhardt secretaris der ge westelijke Landstormcommissie in Zee land. Hierna behandelde spr. het onder werp „Het wettig gezag", waarin hij in korte trekken weergaf hoe en wanneer de leden van den B.V.L, trouw moeten blijven aan het wettig gezag. Daarna sprak de heer Bierman over het onderwerp „Aan welken kant wor den wij bedreigd?" Spr. besloot met een gedicht, getiteld „De Landstorm". Na eenige versnapering gebruikt te hebben werden aan 19 scherpschutters brevetten uitgereikt, waaronder 7 1ste klas en 3 2de klas. De gewestelijke secretaris sprak een kort woord over de historie van het instituut. DOMBURG Het feestprogramma van de Domburgsche Oranjevereeniging ver meldt voor Donderdag 7 Jan. Wijding's- dienst des voormiddags; vertooning Ju- liana-film des namiddags voor kinderen, des avonds voor volwassenen; mede werking van zangkoren en mandoline- vereeniging. De Prot. Chr. Jeugdvereenigingen hebben de uitbreiding van het oorspron kelijke tweedagenplan mogelijk gemaakt door de uitvoering op Vrijdagavond 8 Jan. van het leekespel „Wilhelmus van Nassouwe", afgewisseld door zang der kleine-meisjes vereeniging. Zaterdag d.a.v. zal de groote feest dag zijn met: klokgelui; koraalmuziek; toespraak door den burgemeester; zang van alle schoolkinderen; gecostumeerden voetbalwedstrijd; optochten met „Apol lo" en „Achilles": ringrijden op fiets of tandem; zang, taptoe, prijsuitreiking voor etalage, gevelversiering, verlichting en optocht KOUDEKERKE. Vrijdagavond gaf het fanfarekorps „Voorwaarts", directeur de heer André J. Geijzen, een uitvoe ring voor hare leden en begunst'gers in het gymnastieklokaal der o.l. school. Te 7 uur opende de voorzitter, de heer F. N. Grims de bijeenkomst. Spr spoorde de jeugd aan zich op de muziek toe te leggen en tot de werkende leden der vereenig ng toe te treden. Hierna werden tien nummers ten gehoo- re gebracht die een luid applaus ver wierven en getuigde dat n het afgeloo pen j.aar ijverig was gestudeerd. Twee comedies'ukjes, beide kluchten in één bedrijf werden op uitstekende wijze ver toond. Aij deden de aanwez'gen voort durend schudden van het lachen. Zeer voldaan keerden allen huiswaarts. OOSTKAPELLE. Vrijdagavond were definitief een Oranjevereeniging opge richt. De contributie werd bepaald op 0.25 per jaar en de leeftijdgrens op 18 jaar. Het feestprogramma werd aldus vastgesteld. Vrijdag 8 Januari voormid dags 8 uur klokluiden; 10 uur kerkdienst in beide kerken en uitvoering van bei de zangvereenigingen. Daarna luisteren naar de radio De plaatselijke feesten zullen plaats hebben op Dinsdag 12 Januari 1937. Programma: klokluiden van 8 tot 8.30 uur; muziekuitvoering van 8,30 tot 9.00 uur; kinderspelen van 9 tot 11,30 uur Versierde optocht van wagens, auto's en fietsen van 1 tot 2 uur. Dan van 2 tot 4 uur volksspelen, ring- rijderij per fiets, stoelwedstrijd en hink- wedstrijd. Ringrijderij op kruiwagens etc. ZOUTELANDE. Vrijdagmiddag heeft de heer H. G. Heusinkveld, hoofd der Christelijke School alhier, afscheid ge nomen van de schoolkinderen, het be stuur der school en het gemeentebc stuur, wegens vertrek naar Putten. De heer Heusinkveld sprak eerst de kinderen toe, daarna het bestuur der school, het gemeeritebesljuur en het: onderwijzend personeel. Ds. Oosthoek sprak namens het be stuur het scheidende schoolhoofd toe de burgemeester sprak namens het ge meentebestuur en dankte voor de goede samenwerking en sprak er zijn leedwe zen over uit dat de heer Heusinkveld Zoutelande ging verlaten. Namens de kinderen dank'e Aarnouc Melis den meester en bood hem 'n rook stel aan met sigarendoos. Mej. Samuelse sprak namens het per soneel en getuigde ook van de hartelijke samenwerking tusschen het hoofd en personeel. Vrijdagavond was er een samenkoms en hulp toe. F, de Wolf Jz. dankte den meester na mens de oud-leerlingen en bood hem een schemerlamp aan, die in dank werd aanvaard. Mej. Samuelse sprak nogmaals namens het personeel en dankte hem uit den grond van haar hart voor hetgeen hij voor het personeel geweest is. De mees ter had een groote plaats in het hart van het personeel. Zij noemden hem onder elkaar dikwijls Pa. Ook ,aan mevr. Heu sinkveld bracht zij hartelijken dank. Verder sprak nog de heer Wisse, se cretaris van het schoolbestuur, die ook met leedwezen de meester zag verrek ten. Het bestuur en het personeel gaven iïls aandenken een foto van Zoutelande en een foto van het huis van den mees ter met het bestuur. Verder spraken nog de heeren J. Stroo, wethouder, P. Leijnse, oud-bestuurslid en H, Maas, vice-voorzitter van het be stuur. Na het zingen van Psalm 121 vers 2 en 4 en dankgebed, waarin ds. Oosthoek voorging, werd deze samenkomst ge sloten. e Zaterdagmiddag was er 'n openbare vergadering belegd door 't voorloopig co mité ot opr chting van een Oranjever eeniging. In deze vergadering is een Oranjevereeniging opger'cht met onge veer 40 leden. De vereeniging heeft ten doel, in de gemeente Zoutelande, natio nale gedenkdagen, in het bijzonder be treffende het Koninklijk Huis, op waar dige wijze te vieren, in overeenstemming met de Chr'stelijke zeden en gewoonten. De jaarlijksche confiibulje bedraagt f 0,25 per lid. Tot bestuursleden werden gekozen de heeren G. Sturm, D. de Vries, dr. Vaandrager, J. Bimmel, J. Verhage, D. Kleinep'er en mej. Samu else, De heer D, Kleinepier is gekozen tot voorzitter; de heer J. Verhage tot Secretaris en mej. Samuelse tot penning- meesteresse. i De organ'sa+ie van de feestelijkheden op den huwelijksdag' van Prinses Juliana zal nu verder door het bestuur van de Oranjevereeniging ter hand worden ge nomen. DRIEWEGEN. Dezer dagen herdacht de heer C. Mol het feit, dat hij 25 jaar als organist bij de Ned. Duitsche Her vormde kerk werkzaam was. Als blijk van waardeering werd den jubilaris na mens Kerkeraad en anderen een blij vend geschenk aangeboden. DRIEWEGEN. Vrijstelling voor den militairen dienst is wegens broeder- dienst verleend aan M. Nijsse Mz. en M. van Oosten Mz. beiden van de lichting 1938. HANSWEERT. Het Zweedsche stoom schip „Parabola" is Zaterdagavond bij het Schaar van de Noord omhooggeva ren en blijven zitten. Door 4 sleepboo- ten is de boot later vlotgesleept. Het Duitsche stoomschip „Dwars- see" voer Zaterdagavond bij het Konij nenschor omhoog en bleef zitten. Tij dens den vloed is de boot op eigen kracht vlotgekomen. KRUININGEN. Zondagavond zou de 80-jarige D. wat handperen van een schuurzoldertje halen, waarbij hij van ongeveer 2 m. hoogte op den grond kwam te vallen. Hevig bloedend aan het hoofd, wist hij nog op te staan en het huis binnen te komen. Op doktersadvies werd hij direct naar het ziekenhuis te Goes vervoerd. De mosselen mogen weer naar Rotterdam etc. IERSEKE. De visscherijcentrale heeft besloten dat wederom Zeeuwsche mosselen mogen verzonden worden naar boven den Moerdijk. Omgekeerd mogen mosselen van de Zuiderzee weder naar België en Frankrijk worden geëxpor teerd, (met handhaving van bepaalde afzetgebieden). Dus is aan den wensch van de Zeeuw sche mosselhandelaren om weer mosse len naar Rotterdam en de andere Hbl- landsche steden te mogen zenden, tege moet gekomen. BIERVLIET. De Chr. Zangvereeniging „Hosanna" gaf Vrijdagavond een feest avond voor leden en genoodigden. De muzikale leiding berustte bij den heer Basting uit Breskens, wien de eere-voor zitter ds. Vrijlandt, een hartelijk woorc van waardeering en dank toesprak. RAAD VAN OOSTBURG. OOSTBURG. V rijdag vergaderde de Raad, onder voorzitterschap van den burgemeester, den heer P. Erasmus, vol tallig. Besloten werd tot aflossing van een tweetal leening'en, destijds aangegaan met de Maatscnappij voor gemeente- crediet- ten behoeve van de gasfabriek en aan deze het benoodigde kapitaal te verschaffingen uit de gemeentefondsen. c.en verzoek om subsidie voor huis- houdonderwijs, uitgaande van een te Hulst gevestigde vereeniging werd na eenige discussie op voorstel van B. en W. verworpen met 4 tegen 2 stemmen en een onthouding. Ondanks uitvoerige verdediging door dr. Philips van zijn voorstel tot invoe ring van een steunverleening voor werk- loozen werd dit met 5 stemmen tegen 1 stem en 1 onthouding verworpen. Een verzoek van W. J. Nortier en E. Plasschaert om steun voor vlasbe werking, werd m. a. st. ingewilligd. Er wordt 20 per ha steun verleend, mits de werkzaamheden aan werkloozen worden opgedragen. RAAD VAN ZUIDZANDE. ZUIDZANDE. Vrijdag vergaderde de Raad onder voorzitterschap v^n iden burgemeester voltallig, In verband met een schrijven van Ged. Staten, werd be sloten als lid toe te treden tot de Ver. van Nederlandsche gemeenten. Op voorstel van B. en W. werd beslo ten geen deel te nemen in het kapitaal van de stichting Zeeuwsch-Vlaamsch Borgstellingsfonds. Ook werd het voorstel van B. en W. aangenomen betreffende het vaststellen van een verordening op de heffing en in vordering van vergoedingen voor het verstrekken van inlichtingen of opgaven uit het bevolkingsregister. In de schoolgeldverordening werden de wijzigingen aangebracht, die door G. S. worden gewenscht. De gemeenterekening werd voorloo pig vastgesteld met een batig slot van 4858. Een verordening op de heffing van besmettelijke ziektegelden Werd vast gesteld waarbij 10 pCt. zal worden ver haald bij een vermengde hoofdsom van 820. Deze schaal klimt geleidelijk op. Bij een gemengde hoofdsom van 96 en hooger zal 100 pCt. zijn verschuldigd. Bij de behandeling van een verzoek om ondersteuning wordt eraan herin- neerd dat intertijd een besluit is geno men, dat personen, die zich in de ge meente, vestigen zes maanden moeten wachten, eer ze in de steunregeling worden genomen. Hieraan zal de hand worden gehouden. (Nederl. Comité tot steun der Christenen :n Rusland) vraagt Uw bijdrage voor de verzending van aan Uw noodlijdende medegeloovigen in Rusland. Commissie van Advies en Toezicht, de H.H. mr. B. de Gaay Fortman, rechter te Amsterdam; mr. G. P. Haspels, bur gemeester van N'euwer-Amstel en D. G. J. baron van Heemstra, commissionnair in effecten te Ams'erdam. Adres voor toezending van giften: G. Streithorst, Penningmeester Neco- rus, Giro 247372, Weesp. (Ingez. Med.) DE PAN-AMERIKAANSCHE CONFERENTIE. Een overeenkomst onderteekend. De vertegenwoordigers der Ameri- kaansche staten, die deelnemen aan de conferentie te Buenos Aires hebben een pact onderteekend tot organisatie van den vrede. Het pact moet natuurlijk ter ratificatie worden voorgelegd aan de parlementen der staten, of, waar geen parlement is, aan de regeeringen. De voornaamste artikelen zijn: 1: Zoodra de vrede in Noord- of Zuid- Amerika zal worden bedreigd, zal over leg plaats vinden over de beste midde len voor vreedzame beslechting van het geschil. 2e. In geval van oorlog of staat van oorlog tusschen Amerikaansche naties, zullen de regeeringen van de Ameri kaansche republieken, die ter huidige conferentie vertegenwoordigd zijn, direct moeten overgaan tot wederzijdsch overleg en gedachtenwisselingen om de verplich tingen vast te stellen, welke uit boven genoemde overeenkomsten voortvloeien zoomede de aspecten van internationaal recht en de methodes van vreedzame samenwerking. In geval van een oorlog buiten Ameri ka, welke evenwel den Amerikaansche vrede bedreigt, zullen de beraadslagin gen moeten worden uitgebreid om de methodes te kunnen bepalen, welke den Amerikaanschen republieken de moge lijkheid zullen geven eventueel samen werken, indien zij dat zouden wenschen, aan een actie, welke beoogt den vrede op het Amerikaansche vasteland te waarborgen. Het pact wordt gevolgd door een pro tocol, dat vermeldt, dat de Amerikaan sche regeeringen, in het verlangen het welzijn van den vrede te verzekeren en de gewoonte van inmenging' ter zijde te stellen, verklaren, dat geen enkele na tie het recht heeft zich direct of indirect te mengen in de binnen- of buitenland- sche aangelegenheden van eenige andere natie. Mermoz nog niet gevonden. De berichten, dat de beroemde Fran- sche vlieger Jean Mermoz, die sedert eenige dagen met de vliegboot „Croix du Sud" wordt vermist, op het Zuidelijk deel van den Atlantischen Oceaan zou zijn gevonden, schijnen op een misver stand te berusten. De bevestiging van deze berichten is uitgebleven en de na sporingen naar Mermoz en zijn vier metgezellen wordt nog steeds voortge zet. Bevestiging ds, P. G. van den Hooff. Het kerkgebouw aan de Simpelhuis- s'raat te Middelburg, de voor malige Engelsche kerk, was Zondag avond overvol. Aldaar vond de d'enst plaats, waarin ds, P. G. van den Hooff werd bevestigd als predikant van de Gereformeerde Kerk te Middelburg (in Hersteld Verband). Bevestiger was dè consulent der ge meente dr. J. G. Geelkerken van Am sterdam-Zuid., d'e tot tekst gekozen had Jesaja 52 vers 7 „Hoe liefelijk zijn op de bergen de voeten van hem die het goede boodschapt, die den vrede doet hooren, van hem die goede boodschap brengt van het goede, die heil doet hoo- rne; van hem d'e tot Lion zegt: Uw God is Koning". N,a een predikatie over dezen tekst richtte de bevestiger zich tevens in ver band met dezen tekst en met het bij zonder karaker van dezen dienst in de eerste plaats tot den bevestigde en de gemeente, waaraan ds. Van den Hooff werd verbonden. De gemeente zong den bevestigend predikant toe Psalm 119: 9 Heden, Maandagavond zal ds. Van den Hooff te half acht intrede doen. Bij de Ned. Herv. Kerk te Bier vliet werd als ouderling herkozen de heer W. Naeije-Weeda en tot diaken de heer W. A. Verplanke. De heer J. Boeije werd gekozen tot diaken in de vacature J v. d. Slikke, die had bedankt. Mosselverzending uit IJerseke, Nov. 1935 Nov 1936 Duitschland 662 ton 647 ton België 24217 24602 Engeland 5814 4195 Frankrijk 26872 23566 Zwitserland 17 13 575S2 ton 53023 ton Mej, Bongertman te Amsterdam. Te ruim half vijf Zaterdagnamiddag is het K. L. M.-toestel uit Londen, waar in zich mej. Bongertman bevond, op Schiphol geland. Het toestel werd zoo als men weet door den mist geru'men tijd op het vliegveld Vlissingen opgc houden. Pas toen het zicht op de hoofd stedelijke luchthaven beter werd kon tegen vier uur van Vïïss.'ngen worden opgestegen. Op Schiphol waren behalve de ouders van mej. Bongertman vele vrienden en kennissen aanwezig om haar te begroeten en geluk te wenschen met haar redding. Ook dr. Herm.an'des de vader van de stewardess, die bij de ramp van „de Gaai" (in Zwitserland) om het leven is gekomen, was op he vliegveld. Hij bood mej. Bongertman bloemen ,aan. D.'rect na aankomst is de stewardess in gezelschap van haar ouders en dr Slotboom per auto naar haar woon plaats te Bussum vertrokken. Stoffelijke resten van vier slachtoffers te Rotterdam, Met het stoomschip „Batavier V" dat Zondagmorgen om ruim 8 uur aan de Jobskade te Rotterdam aanlegde, kwa wen de stoffelijke resten van vier slach- offers van de ramp met de „Lijster" nl. van de heeren L. Hautzmeyer, ir. A. C. van Donkelaar, Van Bemmel en Verkerk mede. Nadat de passagiers van boord waren gegaan werden de vier kisten met behulp van een kraan uit een der ruimen op den wal gebracht. De gezant van Oostenrijk, z. exc. G Alexich, de consul-generaal van Oos tenrijk te Rotterdam mr. E. M. Kronen berg, alsmede de directeur van de K.L M., de heer Plesman, vergezeld van zijn echtgenoote en twee zoons, mr. Josephus Jitta van de K.L.M., de heer Tolk, ha venmeester van het vliegveld Waalha ven en een aantal verwanten van de vier slachtoffers waren op de Havenka de aanwezig, onder wien mevrouw Hautzmeyer en haar zoon. De kisten met de stoffelijke resten waren gedekt met de K.L.M. vlag. De heeren Plesman en Tolk legden, wanneer een kist op den wal was ge plaatst namens de K.L.M. kransen. De Oostenrijksche gezant legde even eens kransen op de kisten. Voorts wa ren er bloemstukken van verwanten der slachtoffers. Toen de kist met het stoffelijk over schot van den piloot Hautzmeyer op den wal was geplaatst, trad mevr. Hautz meyer naar voren om eveneens bloemen neer te leggen. Onmiddellijk na de sobere ontroeren de plechtigheid op de stille verlaten ka de, werden de kisten in een rouwauto geplaatst, waarna de stoffelijke resten van de heeren Donkelaar en Hautzmey er naar de rouwkamer van de begrafe nisonderneming' overgebracht, terwijl het stohelijk overschot van den heer Van Bemmel naar het woonhuis te Amster dam en dat van den heer Verkerk naar Katwijk aan Zee werden vervoerd. Griep in het garnizoen te Assen. Naar wij vernemen heerscht er onder de manschappen van hei garnizoen te Assen griep. N et minder dan onge veer het derde deel van de 600 a 700 manschappen is aangetast. De griep is echter niet kwaadaardig. Meisje voor f 3000 opgelicht. De Groningsche recherche heeft te Haren aangehouden den 22-jarigen ge huwden rijwielhandelaar G. K., wonen de aldaar, die een ongehuwd meisje, met wie hij relat es had aangeknoopt, heeft opgelicht voor een bedrag van ruim f 3000. Gevaarlijke stoeipartij. Na afloop van de lessen in de r. k. ambachtsschool te Blijdorp (Rotterdam) raakte een tweetal knaapjes aldaar aan het stoeien. Daarbij heeft een van de jongens 'n dolkmes in de hand genomen, waarmede hij den ander, den 15-jarigen Van Stokkum in den buik raakte. Ver moed wordt, dat de knaap in het mes geloopen is, doch berichten dienaan gaande biijken nogal vaag De knaap is door de politie verhoord. Het onder zoek wordt nog voortgezet. De gewonde jongen werd naar het St. Franciscusgasthuis te Rotterdam over gebracht, waar de diepe snijwonde van zoo ernstigen aard bleek te zijn, dat operatief ingrijpen noodzakelijk werd geacht. De operatie heeft een gunstig verloop gehad. VOETBAL. VLISSINGEN—ZEELANDIA 7—0. Zeelandia beteekende niet veeL Het wordt haast eentonig, iedere week te moeten schrijven dat de wedstrijd te leurstelde, het spel slecht was enz. Men zal misschien gaan denken dat wij bij t critisch bezien van het spel of de spelers een te hoogen maatstaf aanleggen. Geenszins echter. Wanneer wij zouden volstaan met een droge opsomming van de feiten, dus van de spelmomenten, in- stede van spel en spelers onder de loupe te nemen, dan zou men daaruit uiteinde lijk dezelfde conclusie kunnen en moe ten trekken, als die welke wij onomwon den, naar onze meening en naar ons meermalen blijkt: veler meening neer schrijven. Het zou ons niets liever zijn dan den lezers te kunnen vertellen dat een mooie en aantrekkelijke wedstrijd is gespeeld. Maar ieder die Vlissingen en Zeelandia elkaar heeft zien bestrijden zal niet an ders kunnen zeggen dan dat het verre van mooi of aantrekkelijk was. De wedstrijd was meestenstijds het aan kijken nauwelijks waard. Men zal wellicht tegenwerpen dat het spel van de Vlissingers althans buiten verwachting goed voldeed. Het leek in derdaad niet kwaad. Doch niet verge ten moet worden, dat een elftal veelal speelt zooals een tegenstander toelaat te spelen. In gunstigen en in ongunsti- gen zin. Hier was het nu o.i. zoo, dat het falen van Zeelandia, over alle linies, Vlissingen toeliet meer te presteeren en beter te spelen dan zij tot heden in de competitie gedaan heeft. Oppervlakkig leek het spel der rood-witten zeker niet slecht, doch wie het spel dieper bekeek, zal hebben ontdekt, dat er in voorhoede, middenlinie en ook in de achterhoede vele zwakke plekken schuilen. Middel burg, Breda of Hero had daar zonder twijfel flink van geprofiteerd. Keeper Boogerd maakte een zeer be trouwbaren indruk en ons leek het de beste van de Vlissingers. In de midden- line deed Burg'erhof vele handige din gen. Van Peenen en Dierikx vielen niet op. De voorhoede telde Kats als inval ler voor Kasteelen. De binnenspelers Oreel en Reinders waren beter dan de buitenspelers Kodde en Mos. Deze voor hoede heeft wel zeven doelpunten ge maakt, doch desondanks vonden wij deze linie toch niet zoo sterk als de doelpun- tencijfers wel zouden doen denken. Vol ledigheidshalve dient gezegd dat de Vlis singen voorhoede een paar maal met haar schoten ongelukkig was. Enkele malen werd tegen lat of paal geschoten. Zelfs gebeurde het eenmaal dat een van de lat teruggesprongen bal wederom in getrapt tegen den paal terecht kwam. Als steeds gaf Zeelandia het eerste half uur goed partij. De aanvallen waren bijna even talrijk als die van Vlissingen. Een paar goede kansen gingen door treu zelen of onvoldoende op den bal zitten, verloren. Toen het half uur voorbij was, geen doelpunten waren gemaakt, maar integendeel Vlissingen de eerste goals maakte, was het verder met de Zeelan- dianen gedaan. Het spel zakte danig in en toen na rust Vlissingen spoedig voort ging met doelpunten te maken, w-as er van een Zeelandiateam niet veel meer te bespeuren. Enkele ongevaarlijke uit vallen van de groen-zwarten en oven- gens was het steeds Vlissingen dat op de Zeelandia-helft den toon aangaf. In de Zeelandia voorhoede waren de beide buitenspelers onvoldoende, vooral de rechtsbuiten deed weinig goeds. De

Middelburgsche Courant | 1936 | | pagina 6