GEMENGD NIEUWS. 121. «f ZUID-BEVELAND. Het scheidsrechterswezen. geldleening groot f 1600, benoodigd voor de uitvoering van de werken voor de begraafplaats. Gebruik schoollokaal. B, en W. stelden voor het leegstaand lokaal der voormalige bewaarschool in gebruik te geven voor het houden van een cursus in esperanto uitgaande van de federatie van ^rbeidersesperantis- ten. Aldus besloten, Roeibootveer Abeele. Evenals vorige jaren stelden B, en W. voor een overeenkomst met den rijkswaters iaat aan ie gaan, betreffende de bediening van het roeibootveer te Abeele onder dezelfde voorwaarden en met toekenn'ng van een bijdrage van f 750. Z. h, s. besloten. In verband met eventueele benoe ming v,an capitulanten tot gemeenteveld wachter stelden B, en W, voor de betref fende verordeni.ng inzake de benoem baarheid en bezoldiging van veldwach ters aan te vullen met de bepaling dat dienstjaren als capitulant bij het rijk doorgebracht, niet medetellen voor de berekening van de aanvangswedde als gemeenteveldwachter. De hr De Priester meende dat de mogelijkheid er is voor deze ge meente ontheffing te vragen van de ca- pitulantenwet. Waarom is dit nog sleeds niet in den Raad gebracht? We kun nen, aldus spr., veel narigheid van deze geschiedenis krijgen. De V o o r z. zeide dat men al in zake het capitulanten stelsel in de weer is geweest. Er is in Den Haag gezegd dat Souburg er rekening mede moet houden. Dehr De Priester was even wel een andere meening toegedaan. Het voorstel werd z. h. s. aangenomen De keurloonen. B, en W, stelden voor de verordening tot heffing van loonen voor het keuren van vee- en vleeschwaren in het gebied v,an den vee- en vleeschkeuringsdienst Vlissingen te wijzigen. Aldus z.h.s. besloten. Aan den heer D; Ruisser stelden B. en W. voor een stuk tuingrond te ver- koopen tegen f 2 per m2 welke grond aan de Deckerestraat liggende bestemd zal worden voor den bouw van zes arbeiderswoningen. Een hoekje van den grond moet er buiten vallen. De hr Janssen wees er op d,at men van dit stukje al veel last gehad heeft. Wat gebeurt er met dit stukje grond? Laat men dit stuk verharden en gelijk maken. De hr Van Soelen wilde er beplanting aanbrengen. De Voor z. geloofde dat men van beplanting niet veel plezier zal hebben. Het voorstel werd z.h.s. aangenomen. Het perceel grond aan den Donkereweg behoorende tot het terrein van de nieu we begraafplaats, dat nog niet ,als zoo danig wordt gebruikt, stelden B. en W. voor bij openbare inschrijving te verpach ten voor den tijd van-7 jaren. De hrn Leenhouts en M. A r e n d s e hadden eenige opmerkin gen over de weinige medewerking van den tegenwoordigen pachter. Het voorstel werd z.h.s. aangenomen. Een adres van „Nemidso." De Middenstandsvereeniging „Nemid so" heeft in een aan den Raad gericht adres verzocht te willen overgaan tot oprichting van een crediet steunfonds voor den Middenstand. Dit adres van Nemidso heeft betrekking op het aan sluiten meer speciaal ten behoeve van den Middenstand bij een borgstellings fonds voor den Middenstand. Aangezien de regeering deze zaak nog in voorbe reiding heeft, stelden B. en W. voor 't adres aan te houden tot nadere gegevens van de regeering zijn ingekomen. De hr De Priester was van meening dat niet de gemeenten wachten moeten op den minister, maar deze laat ste wacht op het initiatief van de gesa neerde gemeenten. B. en W. moeten met voorstellen bij den Raad komen om ie beslissen of men bij 'n der instellin gen zal aansluiten. Het voorstel tot aanhouden werd evenwel z.h.s. aangenomen. Rondvraag. De hr. De Priester vroeg of de gemeente, wat betreft de bestrating van de Paspoortstraat, onderhoudsplich tig is. De V o o r z. meende dat de ge meente verplicht is de herstelling voor haar rekening te nemen. De hr De Priester had voorts noig opmerkingen over een door B. en W. aan de kolenhandelaren ge zonden circulaire inzake levering van kolen voor het gemeentehuis en voor de openbare school. Spr. meende d.at door het optreden van een bepaalden kolenhandelaar andere leveranciers ge dupeerd werden. Spr. zou in een volgen de vergadering graag willen vernemen hoeveel verstookt is. Verder vroeg spr. waarom de werkloo- ze arbeiders, die in woningen van het Gem. Woningbedrijf wonen nog geen antwoord ontvangen hebben op een door hen gedaan verzoek tot huurverlaging. AAGTEKERKE Zaterdag a.s. her denkt mej. Z. Westerbeke (vroeger woonachtig te Aajgtekerke) 'den dag waar ze voor 25 jaar geleden als dienst bode in dienst trad bij ds. en mevr, Van der Hooft te Overschie, VEERE. Tengevolge van de stormen der laatste dagen heeft de garnalen- visschersvloot eerst Donderdag ter visch- vangst kunnen uitvaren. De vangst is, mede misschien door het weer, niet van veel beteekenis,, RAAD VAN BORSSELE. Tegen het, „verzoek" van Ged Staten, om het vervolgonderwijs al te schaffen. BORSSELE. Donderdag vergaderde de Raad, onder voorzitterschap, van den wnd. burgemeester A. A. Elenbaas, vol tallig. De V o o r z. deelde mee, dat de Raadsbesluiten tot heffing van opcenten op personeele-, gemeentefonds- en ver mogensbelasting zijn goedgekeurd door Ged. Staten. B, en W. hebben aan C. Wiskerke ge gund de verbetering en het onderhoud van de voetpaden aan den Monsterweg voor de som van f 641. Hij was de laag ste inschrijver. De V o o r z. las een schrijven voor van mr. A, J. J. Dirven. Daarin vraagl deze B, en W, of de mogelijkheid be staat om den heer H. C. Rutgers te ont slaan van de huur van de ambtswoning a f 350 's jaars, waarna dan de woning onmiddellijk z,al ontruimd worden. Het huurcontract blijkt dit niet toe te laten zonder de goedkeuring van Ged, Staten te hebben gekregen. Volgens dit contract eindigt de huur 3 maanden na het ontslag van den burgemeester. Op voorstel van B. en W. besloot de Raad dien tijd van 3 maanden te hand haven. Aangenomen werd een voorstel om van 1 November 1936 tot 3 April 1937 aan ondersteunden, wier gezin uit meer dan 4 personen bestaat, een brandstof- fentoeslag te verleenen van f 1 per week. Den heer H, C. Rutgers werd op zijn verzoek eervol ontslag als lid van het B. A., als ambtenaar van den Burger lijken Stand, belast met de huwelijks voltrekkingen en als l d der commissie tot wering van schoolverzuim, verleend. Daarna kwam aan de orde de vaststel ling van een gemeenschappelijke rege ling met eenige omliggende gemeenten inzake de aanstelling van een controleur bij de steunverleening en werkverschaf fing Dit moet geschieden op aandrin gen van het departement van sociale zaken. De heer P. Dekker verklaarde zich tegen de aanstelling van zulk een ambtenaar. Volgens hem zijn er al con troleurs genoeg en is zulk een ambtenaar hier niet noodig ;hij wees op de moge lijkheid, dat de gemeente geen werkloo- zen meer heeft. Dan zou men toch mee moeten betalen. De v o o rz. begreep het standpunt van den heer Dekker zeer goed, doch zeide, dat de gemeente in dezen niet vrij is. Doet ze niet mee, dan zal ze op den duur de rijkssubsidie niet uitbe taald krijgen. Ze moet steeds mee beta len, daar het te betalen aandeel niet afhangt van het aantal steungevallen in een gemeente, maar berekend wordt naar het aantal inwoners. Spr. heeft in de bijeenkomst van vertegenwoordigers der verschillende gemeenteraden op de onbillijkheid van de regeling gewezen en gepleit voor betaling naar het aantal steungevallen, doch hij stond alleen en heeft dus het pleit verloren. Borssele zal nu 190 per jaar moeten bijdragen; ging het per steungeval slechts 120. Men beriep zich aldus de voorz. op den rompslomp die de betaling per steun geval bij de berekening zou meebrengen doch hij zag niet in, dat de administra tie daardoor zoo moeilijk zou worden, als de meerderheid beweerde. Op een vraag van den heer Dekker antwoord de de v o o r z. dat het Rijk in 1935 nog 59 percent der onkosten betaalde, doch voor 1936 maar 15 percent zal betalen. De controleur zal 1300 sala ris per jaar ontvangen met opklimming tot f 1500. Hij wordt op arbeidscontract aangesteld en elke gemeente verbindt zich voor 4 jaar. Noodgedwongen ver klaarde de Raad met deze regeling me de te gaan. Een schrijven bleek ingekomen van Ged. Staten, dat dit college met de ver dere behandeling van de gemeentebe grooting 1936 zal wachten, tot na de be ëindiging van het onderzoek inzake den financiëelen toestand. Gedeputeerden dringen daarbij aan op het zoeken naar meer bezuinigingen en geven in overwe ging den „cursus voor de rijpere jeugd" bij het openbaar onderwijs op te heffen en intrekking van de subsidie voor an der dergelijk onderwijs. B. en W„ aldus de Voorz. zijn wel overtuigd, dat die cursus zou moeten blijven bestaan en vinden het jammer, dat ook op die uitgave moet worden besnoeid. Er is volgens den voorzitter een uitgave mee gemoeid v,an f 382, en waar we niet ge noeg kunnen uittrekken voor onderhoud wegen, straten enz., zal opheffing van dien cursus noodzakelijk zijn, want in standhouding zou nopen tot verlaging v.an de raming voor andere posten en daarvoor is geen kans, De heer P. Dekker zeide |len cursus onmisbaar te achten en wees'op het groote voordeel, dat zij, die later een landbouwcursus willen bezoeken v,an het avondschoolonderwijs hebben en niet alleen zij," maar allen, waarbij hij ook dacht aan hen, die in de toekomst bv. in aanmerking wenschen te komen voor plaatsing in den Zuiderzeepolder. De voorz. merkte op, dat ouders, die hun kinderen naar een landbouw cursus willen zenden zulk een avond cursus niet noodig hebben, omdat ze ka pitaalkrachtig genoeg zijn om privaat lessen te betalen. De heer P. Dekker achtte de kosten van een controleur niet noodig en deze kosten worden de gemeente door het rijk opgelegd, terwijl hij de ontwikkeling van de jeugd nood zakelijk noemde en daarvoor zou de ge meente geen geld mogen besteden. Dat is volgens hem ten zeerste af te keuren. De heer S. Almekinders betoog de nogmaals, dat de Raad om het be staan van den cursus mogelijk te maken en daarom alleen, 15 opcenten op de personeele belasting heeft geheven. Het speet den voorz., dat hij toch op op heffing moest blijven aandringen. Hij wist, dat het vervolgonderwijs in Bors sele aller liefde wegdraagt, maar Ged. Staten, zoo voorspelde hij, zullen de begrooting niet goedkeuren, als de post gehandhaafd wordt. Met 5 tegen 2 stemmen verwierp de Raad daarop het voorstel van B. en W. tot opheffing van den cursus. Er voor stemden slechts de beide wethouders C. Rottier en M. de Regt. Het voorstel om aan P. J. Sinac, als nog over 1934 een tegemoetkoming te verleenen van 35 per kind, bedoeld bij art. 13 der lager-onderwijswet 1920 welke tegemoetkoming hem ten onrech te niet is uitbetaald, werd m. a. s. aan genomen. De pensioengrondslag van den heer H. C. Rutgers als burgemeester werd vastgesteld op 1750 en die van den gemeentesecretaris op eenzelfde bedrag B. en W. verkregen toestem ming, om de kasgeldleening ad 2000 met een jaar te verlengen en tevens om in plaats van 2000 een bedrag van 3000 te leenen, als dit noodig blijkt om aan de verplichting tot uitbetaling aan verschillende schuldeischers te kunnen voldoen. Uit de ontvangen nota's van het wa terleidingbedrijf voor het plaatsen van meters enz. bleek, dat de bij dat be drijf gesloten leening van 2500 te laag is. De Raad stond toe nog 500 te leenen bij de N.V. „Waterleidingmaat schappij Zuid-Beveland". De begrooting B. A. wees aan in ont vang en uitgaaf 679. Bij de aanbieding der begrooting 1937 wees de Voorz. er op, dat hij die met groote moeite in evenwicht heeft gebracht, doch dat de mogelijkheid be staat, dat ze veranderd zal moeten wor den, Er staat nl. geen post op voor even tueele nadeelige saldi voor de dienst jaren 1934 en 1935. Daardoor zou er nog een post voor uitgaven bij kunnen ko men. Dit deed den heer J. Bruinooge de vrees uiten, dat de Voorz. waarschijn lijk gegronde vermoedens heeft, dat er nog een „heele post" op zal komen. De Voorz. verklaarde nog niets te kunnen zeggen, daar het rapport van den accountant nog niet is verschenen. De begrooting wees aan in ontvang en uitgaaf f 44310. De inkomsten zijn zoo hoog mogelijk en de uitgaven zoo laag mogelijk geraamd. De Vo o r z. zeide voor een ande re wijze van behandeling der begrootiag te zijn, dan hier gebruikelijk was. Hij zal ze lat'en vermenigvuldigen en elk lid een exemplaar thuis zenden. RAAD VAN DRIEWEGEN. Pers., bel. verlaagd, DRIEWEGEN. Woensdag vergaderde de Raad voltallig onder voorzitterschap van den burgemeester. De v o o r z. deelde o.a. mede dat in het tijdvak van 1 November 1936 t. m. 3 April 1937 wederom 1 kolentoeslag aan de werkloozen zal worden verstrekt en dat de Korte- en Smidsweg voortaan in onderhoud bij de gemeente is, daar de onderhoudstermijn van den aannemer verstreken is. Daarna werd doör B. en W. op ver zoek van Ged. Staten, een verordening aangeboden betreffende regelen, voor het in bouwexploitatie brengen van gronden door particulieren. Daar een en ander reeds in de bouwverordening ge regeld is, werd na eenige discussie het voorstel verworpen. Vervolgens was aan de orde de vast stelling van een verordening op de con trole van werkloozen in de gemeenten Borssele, Driewegen, Ellewoutsdijk, 's- Heerenhoek, Heinkenszand, Hoedekens- kerke, Nisse en Ovezand. Algemeen achtte men het rayon wat groot. Tot vaststelling der verordening werd beslo ten onder voorwaarde, dat te benoemen controleur verplicht wordt in het bezit te zijn van een motorfiets of auto. De Raad verbond zich de door de uit bo vengenoemde gemeenten samengestelde commissie te benoemen controleur aan te nemen. Gemeente-begrooting 1937. Aan den .voorzitter werd enkele inlichtingen ge vraagd. De begrooting sluit met een be drag aan inkomsten en uitgaven van 11324, terwijl de post onvoorzien 2004 is geraamd. Het in 1936 gereser veerde bedrag van 1500 is gebracht op 3000 het aantal opcenten van de personeele belasting van 200 op 190. Bij dé rondvraag richtte de heer D e Jager zich tot den voorzitter en be dankte hem voor de wijze waarop de raadsleden in staat gesteld zijn de be grooting te bestudeeren, zoodat allen goed voorbereid ter vergadering kwa men. In den korten tijd, dat de heer Ort burgemeester van deze gemeente is, zijn allen zeer tevreden over het door hem gevoerde beleid. De he.eren De Witte, Van Waarde en anderen gaven blijken van instemming met het door den heer De Jager gesprokene. De voorzitter dankte den Raad voor deze woorden. i&ffz m*am 30a (Ingez. Med.) IERSEKE. Met 1 Nov. a.s. is door B. en W. aan den controleur van de steun en werkverschaffing, den heer M. Mie ras op verzoek eervol ontslag verleend en is benoemd de heer P. J. Pekaar. De Yerseksche zwemclub „De Oos- terschelde' hield gister zijn algemeene jaarvergadering; voorz, de heer Adr. Willemsen. Uit het jaarverslag bleek, dat de vereeniging ondanks achteruit gang in leden toch nog sterk is, de fi nanciën zijn gezond, (batig slot 74). De aftredende bestuursleden C. San- derse en J. Martijn werden herkozen. In de vacature H. Ossewaarde (wegens vertrek naar Arnemuiden) werd ge kozen mej. Fina van Stee. Het zwem- terrein blijft gevestigd in den Harden Hoek. De vereeniging zal aan eventu eele feesten ter gelegenheid van Prinses Juliana's huwelijk medewerken. De ver gadering die een feestelijk karakter droeg werd opgeluisterd met voor drachten van den vocjrdracht-kunste- naar J. Magielse. RILLAND-BATH, In het raadsverslag van eergisieren staat: de heer Van Iwaarden vond dat de bedrijfsbe lasting onbillijk is en dient te worden geschrapt. De heer Van Iwaarden heeft het echter anders bedoeld. Hij zeide: Als deze belasting onbillijk zou zijn, dan diende ze geschrapt te worden. Hij acht ze dus niet onbillijk. Brochure-schrijver staat aan intimida tie bloot. Het Utrechtsch Dagbl. meldt: Bij geruchte vernamen wij en bij na vraag werd het door den betrokkene bevestigd dat op het oogenblik tegen over den heer Wessels, den schrijver van de pas uitgekomen brochure, welke gericht is tegen hen, die in de N.S.B, de leiding hebben, een vorm van intimi- datiepolitiek wordt gevoerd. Op den dag van de verschijnng van de brochure werd de echtgenoote van den heer Wes sels opgebeld met de mededeeling, dat haar man ernstig verongelukt was en beide beenen gebroken had. Door de verschijning twee minuten later van den heer Wessels zelf bleek de on juistheid van dit bericht bijna onmid dellijk. In de laatste dagen is het huis van den heer Wessels herhaaldelijk opge beld door iemand die alleen met lang- zamen grafstem zegt: „De dood, idie komt". Voorts wordt er voortdurend gepost voor zijn woning door leden van den geheimen dienst, die soms ostenta tief met een auto komen, terwijl de heer Wessels ook mededeelingen van z.g. vriendschappelijke zijde ontvangt, dat men een aanslag op zijn leven beraamt. Op een avond is hij zeer hinderlijk ge volgd, klaarblijkelijk met de bedoeling van provocatie. Hiertegen trad de poli tie op verzoek op. Dit laatste feit speelde zich des avonds af, omdat dit klaarblijkelijk dan gemakkelijker gaat. Ook wordt zeer ostentatief voor de deur gevent met „Volk en Vaderland" en beplakt men de ruiten met reclame leuzen voor de N.S.B. Tenslotte heeft men ook nog tegen de echtgenoote van den heer ^Vessels een bedreiging uitge sproken, doordat een van de vertrou welingen van een der hoogere functi onarissen van de N.S.B. gekomen is met de zeer nadrukkelijke aankondiging: „Wij krijgen hem (d.i. de heer Wessels) wel". N.S.B. imiteert postzegels. Als nieuw middel ter bevordering van de suggestie „Mussert Wint" heeft de propagandaleiding van de N.S.B. imi tatiepostzegels uitgegeven in een brui ne kleur met het portret van Mussert. Dit zegel wordt geplakt naast het fran keerzegel der Nederlandsche Pos terijen. Het Volk deelt mede, dat de directie der P.T.T. terstond na het uitkomen der fascistische propaganda-zegels een tele grafische piededeeling heeft gezonden aan alle hoofden van dienst, met de or der, dat alle brieven en stukken met de ze zegels aan de afzenders geretourneerd dienen te worden. Het besluit van de Posterijen berust op artikel 14 van het Postbesluit van 1925, waarbij het verboden is zegels, stempels en stempelafdrukken te ge bruiken, die nabootsingen zijn van de van rijkswege uitgegeven zegels en stempels. DOODENDAGBOEK VAN HET VERKEER. Den Haag: 1 doode. Gistermiddag is te 's Gravenhage een 9 jarig meisje, dat met haar autoped, plotseling van het trottoir af, den rijweg opging, door een passeerende vracht auto overreden. Het slachtoffer, de 9-jarige W. 2,. is met inwendige kneuzingen naar het Roode Kruis ziekenhuis vervoerd waar zij bij aankomst reeds bleek te zijn overleden. VOETBAL. W edstrijdprograiama, In verhand met den te Aknsterdam te spelen landenwedstrijd Nederland Noorwegen bevat hei voetbalprogramma slechts enkele wedstrijden. Voor afd. IV is alleen vastgesteld voor den K.N.V.B, de derde klasse ont moeting RCSZierikzee. Z. V. B. Zaterdag: Eiland BoysSerooskerke; SV SouburgEMM. Za'erdagcompet'tie Walcheren: Vlis singen—RCV; RCV 2—Veere 2; SMZ— Uostkapelle; SV SouburgRCS. Zondag. Adspiranten: De Zeeuwen Middelburg; RCS A-RCS B; Vlissingen Zeelandia. Ie kl. A: Vlissingen 3De Zeeuwen 2; Middelburg 3Ierseke. 2e kl. A: EMM 2Zeelandia 4; De Zeeuwen 4iScheldestroom. 3e kl. A: Vlissingen 6De Zeeuwen 5; RCS 4De Zeeuwen 6. Welke moeilijkheden, zich in Zeeland voordoen, Verschillende methoden past men toe om tot een paraat corps te komen. Le zingen en cursussen worden gehouden; het instellen van een examen als pr.k- kel voor den adspirant scheidsrechter om althans de theorie onder de knie te krijgen zijn er enkele. Plaatselijke Bonden kunnen hier als reeds vroeger betoogd meer doen, oip- dat de menschen dichter bij elkaar zt- ten dan in de provinciale bonden, In Zeeland komen bv. over de verschillen de districten verdeeld 61 scheidsrech ters voor cursussen in aanmerking, waarvan 29 op Walcheren gevestigd zijn; 6 in W.est-Vlaanderen; 8 in Oost- .Vlaanderen; 13 in Zuid-Beveland en 5 op Schouwen. De moeilijkheden zijn hiermee meteen gedemonstreerd. Men kan echter wel nuttig werk doen door bv. met een 5 a 10 menschen eens een gemoedelijk praatje te houden en de d'verse moeilijke punten de revue la- ten passeeren. De Bondsleider die dit doet zal ook beter inzicht krijgen over Kun persoon en capaciteiten. Nu is de le:der van een lezing, cursus of bespre king al1 hans de keuze daarvan een las tig probleem voor een provincie als Zee land. Slechts de allerbekwaamste is hiervoor goed genoeg en met alle res pect voor onze Zeeuwsche officials: ze zijn niet dik gezaaid. Behalve de opleiding dient ook de controle op den scheidsrechter inten sief te zijn. Men mag den scheidsrechter ook in de practijk n et uit het oog y®r" liezen. Daarom dienen zij, die de scheids rechters onder hun controle hebben (bij den ZV.B. de scheidsrechterscommissie) z:ch persoonlijk van de capaciteiten der scheidsrechters te overtuigen. Rapporten van vertrouwensmenschen of consuls zijn niet altijd objectief. Zoo is ons een geval bekend, dat een scheidsrechter gecontroleerd werd en een gunstig r.ap port kreeg, met de opmerking „want ziin besl'ssingen vielen voor de thuis club niet nadeelig uit." Natuurlijk eischt dit van de betrokken commissie-leden groote offers, doch het is de conseauenPe van de taak, welke zii door de aanvaarding ervan op zich namen. Zeeland is nog met een extra moeilijkheid belast' nl. het al eentonige lied der Pnanciën. Controleeren op Dreisnhor. in Huls1 of Oostburg is voor de officials die in 't centrum wonen uit Pnancieel oogpunt onmogelijk. De rapporten van protest- en straf- commissie kunnen van veel belang zijn voor de beoordeeling van den scheids rechter. Door de verschillende methodes komt men tenslotte tot een aantal gege vens, waarmee bij het aanwijzen van den scheidsrechter voor een bepaalden wedstrijd rekening gehouden kan wor- De Zeeuwsche Voetbalbond heeft van iederen sche;dsrechters de noodige ge gevens uit: 1 het examenwerk (mondeling en schrifteliiki, waarbij de algemeene in druk wordt genoteerd. 2. controle-rapporten. 3. Rapporten over strafzaken en pro testen. ilIRSSPM UW STffiüW, Vlissingen, Van 26—29 October. Ondertrouwd: I- Vinke, 27 J, en van F, Klopmeij'er, H. J. DatBn, 57j„ wedn van A. C. Louwerse, M. C E. van Eek, 86 j„ wed. van A, Laport, A. Oor- nink, 67 j, vrouw van I, Notebaard. (v.u.j Souburg, Van 21—27 October. Bevallen: E. H Mens, geb, Hartgers, z„ A. Hijman, geb. Mulder, d„ M. Flink, geb. Robers d. Overleden: S. Janse, 95 j„ wed van A Ce vaal, (Nb1d^

Middelburgsche Courant | 1936 | | pagina 6