ASENM. Wijziging verordening Vee- en Vleeschkeuringsdienst. B. en W. stelden een wijziging voor in de verordening op den Vee- en Vleeschkeuringsdienst en in de heffings verordening op de rechten voor keuren van vee en vleesch, en wel voornamelijk om te bepalen, dat vleesch dat van buiten den kring wordt ingevoerd op nieuw aan keuring zal zijn onderworpen. De VOORZITTER deelde mede, dat B. en W. bezwaar hebben tegen een voorstel van de commissie van finan ciën om te bepalen dat het vleeschver- voer vrij is bij een schriftelijk verleende ontheffing door het hoofd van dienst. De heer JERONIMUS zeide, dat het moeilijkheden kan medebrengen als ook andere kringen gelijk gaan doen. Spr. wil geheel Walcheren vrij stellen en dat onderling regelen. Spr. ziet in het innen der keurloonen iets in strijd met de vleeschkeuringswet. De heer MONDEEL wijst er op, d,at men hiermede komt alleen omdat de keuringsdienst zich niet bedruipen kan. Spr. zegt, dat het idee van de commis sie van financiën juist is, gezien hetgeen de voorzitter zelf zeide, dat men eens moet toezien hoe een een ander in de praktijk zal werken. Thans zeide de VOORZITTER dat 'n levenskwestie is van den keuringsdienst, al blijft de abattoirkwestie het belang rijkste van alles. Vlissingen heeft reeds het invoerkeur- loon, zoodat het twee van de drie krin gen zal worden. Het is zeker aan te nemen, dat één kring op Walcheren goed zou zijn. De keuringsdiensten steunen op t Kon. besluit; men kan echter nog. eenig optimisme hebben, dat ook andere ge meenten het naar één keuringsdienst en één abattoir willen sturen. Het voorstel wordt z.h.s. aangenomen. Tariefsverordening Electriciteit. Ter vermijding van onbillijkheid je gens enkele afnemers, die nu meer moe ten betalen, dan volgens het vroegere vastrechttarief, stelden B. en W. enke le wijzigingen voor, waardoor voor hen als regel het oude tarief blijft gelden. Z.h.s. aangenomen, Vaststelling nog geldende straf verordeningen. Overeenkomstig het voorstel van B. en W. werd een verordening, omvatten de de titels der geldende, strafverorde ningen en de geldende bepalingen dei- gedeeltelijk afgeschafte strafverordenin gen, vastgesteld. Z.h.s, aangenomen, Wachtgeld-verordening, B. en W. boden ter vaststelling een nieuwe wachtgeld-verordening aan, die geheel gelijkluidend is met die van 't Rijk, met dien verstande, dat zij door het aanbrengen van enkele redactie-wij zigingen pasklaar is gemaakt voor het gemeen tepersoneel." De heer WONDERGEM stelde de vraag of ook het personeel van de Gods huizen en het armbestuur onder deze regelingen valt, De VOORZITTER zeide, dat de Gods huizen hun eigen wachtgeldregeling heeft, terwijl de heer ONDERDIJK zeide, dat het de bedoeling is het zoover te krij gen, dat afzonderlijke regelingen zich bij die der gemeente aansluiten. De heer PAULheeft nog een bezwaar tegen de scheiding die ten opzichte van den ambtenaar in art. 2 wordt gemaakt De heer VAN DER FELTZ wijst er op, dat het gaat tusschen het gemeente- en het rijksstelsel. Spr. had de kwestie van de nevenbetrekking verkeerd begrepen in financiën. Nu blijft hij er bij, dat men te veel nevenbetrekkingen krijgt. Spr. is echter niet voor een wachtgeld voor ne venbetrekkingen, hij wil dit laten ver vallen voor nieuw te benoemen ambte naren, dus niet voor hen die nu neven betrekkingen hebben. De VOORZITTER zegt dat men op moet oppassen met excepties te schep pen,. Er kunnen nevenfuncties zijn, die be hoorlijk betaald worden en een groot- deel van het inkomen zijn Het gaat niet deze uit te sluiten; en het is de vraag of het goedgekeurd zou worden. Men moet ter zake de rechten maar niet forsch opzijde zetten. De heer ONDERDIJK zette als voor zitter van G.O. de zaak nog eens in den breede uiteen en kon o.a. zeggen, dat de secretaris iemand is, die in eigen tijd het werk moet doen. Het is het streven nevenbetrekkingen te doen vervallen. Mevr. WEIJL waarschuwt tegen het in strijd werken met het ambtenaren-re glement. De heer v. d. FELTZ heeft niet be doeld nevenbetrekkingen van bijv, f 1500. Maar die onder bv. f 400, Zoo noodig wil spr. de geheelen kwes tie aanhouden,. Spr. diende later een voorstel in dien geest in. De heer ONDERDIJK wil de zaak aan nemen, en dan kunnen B. en W. de kwestie der nevenbetrekkingen als nog nagaan. Aldus werd besloten. Nieuwe schoolgeld-verordenin gen. Aan de orde kwamen nu de voorstel len tol wijziging der schoolgeldverorde ningen en wel ten eerste voor het L, 0 en het N. L, O. en in de tweede plaa s voor het Gymnasium. Mevr. WËIJL is door het antwoorc van B. en W. op dé opmerkingen van financiën grootendeels voldaan, maai- enkele bezwaren bleven bij haar bestaan die echter in nadere bespreking met den wethouder grootendeels zijn opgeheven. Spr. handhaaft ook nu het bezwaar, dat men aan iemand, die een anders kind groot brengt, ook aanslag oplegt naar eigen inkomen. Het geldt hier geen plicht van den betrokkene, die het kind opnam. Het moet geschieden vol gens het inkomen der ouders of bij ouderlooze kinderen naar hun eigen in komen. Men mag iemand, die een kind tot zich neemt niet dwingen ook nog het hooge schoolgeld te betalen. De heer MÖNDEEL wil meer bekend heid aan de mogelijkheid om het school geld per week te betalen geven. Spr. heeft nog steeds bezw.aar tegen betreffende teruggave van schoolgeld bij verminderde en vermeerderde hoofdsom. De heer PORTHEINE vraagt naar de practische uitvoering. De heer v. d. FELTZ meent dat het opnemen van een kind geheele verzor ging als consequentie medebrengt De heer BOASSON bespreekt ook de kwestie van het geadopteerde kind, en meent, dat zij, die een kind tot zich nemen als regel daartoe in staat zijn. Men mag niet zulk een geval van lief dadigheid als rede hebben om een be paling op te nemen, dan zouden er wel meer redenen kunnen zijn voor lager ta rief. Tegen het betalen per week heeft in een kleine stad zijn bezwaren, men kent elkaar en vaak te goed. Spr. kent het niet op scholen hier; wel heeft men daar spaarbusjes. Bij tusschentijdsche werkloosheid krijgt iemand vermindering of onthef fing; maar deze verminderingen zul len eerst het volgende jaar mede spre ken. Men moet de heer De Bruin gaf dit aan ook bekennen, dat men plot seling kan gaan verdienen of meer gaan verdienen. De heer Mondeel zal nader met den wethouder de zaak eens bespreken. De heer WONDERGEM weet zeker, dat er gelegenhed bestaat om per week tc bstcilcn De heer PORTHEINE zegt, dat dit betreft busjes van het Nut, dat zich dan met 't gireeren van de schoolgelden be last. Mevr. WEIJL zegt dat het niet gaat om hen, die een kind tot zich nemen, te beloonen, het is en blijft daarom een groote opoffering een kind tot zich te nemen. Spr. stelt voor het betrokken deel van art. 3 te schrappen. De VOOÉZITTER is het principieel niet eens met mevr. Weijl, Ook vele an dere hebben groote financieele moei lijkheden voor de opvoeding van hun eigen kinderen, en die moeten daarom toch ook bet,alen naar hun inkomsten. Men kan ook hen niet tegemoet komen, en juist met de natuurlijke ouders heeft men te maken. Men neemt hunne taak over. De heer JERONIMUS voelt in princi pe voor het idee van mevr, Weijl, maar kan er praktisch nu niet voorstemmen en vraagt of men het later nog niet eens kan overwegen. De heer HEEMSKERK kon zich U- leen vereenigen met het amendement als het alleen slaat op de verzorgers van ouderlooze kinderen. De heer BOASSON zegt, dat het geldt voor alle verzorgers van kinderen van anderen. Mevr. WEIJL trok haar bezwaren ui Hierna werd de verordening z.h.s. aan genomen. Gelden voor leermiddelen enz. B. en W. stellen voor aan het bestuur der Ned. Herv. school ,aan het Molen water f 5350 voor de aanschaffing van leermiddelen voor het ingevoerde leer vak Fransche taal en f 100 voor het aan brengen van 4 openslaande r.amen in 2 leslokalen toe te kennen,. Alzoo besloten z.h.s. Rekening B. A. 1935. B. en W. boden ter vaststelling aan de rekening 1935 van het Burgerlijk Armbestuur met een totaal van f 150,229 aan inkomsten en uitgaven. De heer V. D. FELTZ heeft geen be zwaar, dat eens een lid iets levert, maar geregelde levering door een bepaald lie met uitsluiting van andere leveranciers kan hij niet goedkeuren. De heer MONDEEL zegt, dat men dan consequent moet zijn en een bepaalc verbod uitvaardigen. De VOORZITTER betreurt het, dat men na de toezegging van B. en W, het nader onder de oogen te zullen zien er nog weer op terugkomt, en de schijn geeft van £>vlertreding ,van een verbod, dat niet eens bestaat, en in an dere plaatsen sporadisch is bepaald. De heer KöGELER is dankbaar voor de nadere toelichting van den heer v. d Feltz en deze aanspoorde tot een rouleer systeem, en er geen principieele zaak van maakte. De rekening werd z.h.s. goedgekeurd Hernieuwde vaststelling ge- meentebegrooting 1936. Nogmaals moest de nog steeds niet goedgekeurde gemeentebegrooting 1936 op nieuw worden vastgesteld, waarbij speciaal de posten van het Sportterrein en het tekort op den Reinigingsdienst aan de orde kwamen. De heer PORTHEINE betreurt het besparen op het sportterrein, want er mankeert nog al wat aan ten opzichte van de houders. Spr. meent, dat men ten deze eens een andere personeelsbezet ting moeten overwegen. Het voorstel werd z.h.s. aangenomen. 11e Wijziging begrooting 1936. Ofschoon de begrooting 1936 nog niet is goedgekeurd kwam vervolgens de 11e wijziging ter tafel, waarbij een reeks van posten verhoogd dan wel verlaagd wordt. Na een inlichting op een vraag van den heer Paul, stelde de heer Harthoorn er een, waaruit bleek, dat werkloozen ge werkt hebben en nog' werken bij de werken in het Hulster- en Axelen Am bacht. De Augustijnenstraat. B. en W. stelden voor aan den straat loopende tusschen Schuttershofstraat en Molenberg den naam van Augustijnen straat te geven. De heer KöGELER vindt dit geen ge- ukkige keuze en wil spreken van Kloos terstraat. De heer HARTHOORN wil juist het paalde klooster doen herleven, en sprak eens van Augustijnenkloosterstraat, De heer KöGELER stelde voor „Kloos terstraat", Dit werd verworpen met 11 tegen 5 stemmen. Voor de heeren Lam- bermont, De Bruin, v,, d, Feltz, Helder en Kögeler. Het werd Augustijnenstraat. Lijst van namen van straten enz. Hierna kwam ter tafel het voorstel tot opnieuw vaststellen van een lijst van straten, mede in verb,and met het ver vallen van de wijken en de nieuwe num mering der panden. De heer HARTHOORN heeft bezwaar tegen verandering van Korte Heeren gracht in Molenwater. De heer ONDERDIJK zegt, dat B. en W. er eerst ook niet voor waren. Maar uit historisch oogpunt en voor een be hoorlijke nummering zijn zij er nu voor. De heer HEEMSKERK zag gaarne dat veel namen van „korte" als bij Singelstraat, St. Pieterstraat enz. weg vielen. Spr. heeft feitelijk bezwaar te gen den naam Zuidsingel, die ter zijner tijd geheel verkeerd gekozen is; het is daar niet het zuiden. De heer PORTHEINE heeft bezwaar tegen den naam Abdijplein in plaats van Abdij, welke laatste naam historisch is ingegroeid als centrum der stad. Men is er in de A b d ij, men is niet op een voorplein of Abdijplein. De heer DEN HOLLANDER ver staat onder de Abdij de gebouwen en het plein samen. B. en W. namen den naam Abdij over. De heer WONDERGEM zeide, dat de Werfstraat en de Kleine Werfstraat een heel eind van elkaar afliggen en dit moeilijkheden oplevert. Spr. wil de Kleine Werfstraat veranderen in Dijk- straat. Mevr. WEIJL wil de herinnering be waren aan de werf. De heer JERONIMUS stelt voor te spreken van de Oude Werfstraat en Kleine Werfstraat, Aldus besloten. De heer DE BRUIN stelt voor van verschillende straten het Korte en Lan ge te doen vervallen. Aldus besloten. Ingebruikgeving schoollokaal voor gymnastieklokaal. Het volgende voorstel was dat om aan Achilles op Woensdag het lokaal school A ter beschikking te stellen tegen 1.50 per week voor de dames en de meisjesafdeeling. Aldus besloten. Vermindering Pachtsom. B. en W. stellen voor de pacht van L. Poppe voor gronden ,aan den Vlissing- schen Singel van de jaren 1934-'35 en 1935-'36 te bepalen op resp. f 20 en f 40 in plaats van f 294. De grond is bruikbaar ten gevolge van de ophooging met grond, afkomstig van de verbree ding van den watergang, Alzoo besloten z. h. st. Verhuring grond bij den Blau- wendijk. Het volgend voorstel was, dat om aan F. de Bruijn op nieuw 135 ca grond aan den toegangsweg tot het Huis van Be ring bij den Blauwendijk te verhuren voor f 33,75 en zulks voor drie j,aar. Alzoo besloten z. h. st. Overdracht gronden c.a. B, en W, stelden voor om overeenkom stig vroegere besluiten de beenderenloods c.a. aan het Oud-Arnemuidsche Voetpac van den heer M. Polak over te nemen en aan de N.V. Lompen- en Metaalhan del M, L. Pol,ak en Zoon de nieuwe loods aan den Kleverskerkschen weg in eigen dom te geven. Alzoo besloten z. h. st. Ruiling van grond. B. en W. stelden vervolgens voor aan de N.V. Feestgebouw St. Joris af te staan 216 m2 grond aan den Zuidsinge in ruil van 117 m2 grond van de Bleek De Raad nam het voorstel aan z. h. st. Aankoop grond. Het v.olgende voorstel was dat om van J. C. Meijboom 940 m2 grond aan den Nieuwlandschen weg in eigendom over te nemen voor f 130. Alzoo besloten. Verkoop grond. Aan de orde kwam het voorstel om aan den heer J. L. Groot te Antwerpen te verkoopen twee perceelen, nml. 14 en 15, van het Park „de Griffioen" voor f 3000. Alzoo besloten. Uitvoering verbetering Dok haven, B. en W. stellen voor uit te voeren werken tot verbeteren v,an de Dokhaven en wel voor f 13300 in werkverSchaff:ng en voor f 19000 als werkfondswerk. Het betreft het dempen van het smal le deel van de Dokhaven en het aanbren gen van beschoeiingen aan het andere deel. De heer JERONIMUS spreekt zijn ver wondering uit, dat men schreef over vol komen instemming, terwijl spr. ei in de comm'ssie van bijstand bezwaren teger. had ej; er cok maar sprake was van een meerderheids instemming. Spr. heeft ern stig bezw: ar tegen het biengen van bag ger en huisvuil in het smalle deel om dit te dempen. De omwonenden zullen er met klem tegen op komen en spr,, meent dat dit werk onder de hinderwet valt en de gemeente dus eerst van hoogere in stantie recht voor dit werk moet heb ben. Spr. wijst er op, dat men tot moeilijk- ïeden zou kunnen komen als Breda in zulkeen geval ook reeds heeft gehad en dat zal financieele gevolgen van betee- kenis hebben. Spr. heeft nog enkele kleinere bezwa ren als het gelijk maken der aangren zende particuliere terreinen, en het af scheidingen maken met prikkeldraad. Er moet iets gebeuren, maar dan is het toch wel voldoende de riolen op dat in den Kinderdijk te doen loozen. Spr. ïoorde, nimmer, dat de Dokhaven slecht te bevaren zou zijn. De weg langs de ïuizen achtte spr. zeker niet noodig. De heer ONDERDIJK zegt, dat dit een van alle kanten bekeken voorstel is en als men de critiek hoort, aan is er niets meer te bereiken. Het komt volgens spr. niet te pas, dat de heer Jeronimus on derhands briefwisseling ging voeren met iet werkfonds om daar zijn persoonlijke meening naar voren te brengen. Het gaat hier niet om persoonlijke belangen en de veiligheid van de pakhuizen van den hr. Jeronimus maar om 't algemeen be- ang. Ondanks alles heeft het werkfonds toestemming tot het werk gegeven. Het huisvuil zal eiken dag weer worden af gedekt. Dempen op andere wijze zon veel grootere moeilijkheden met zich orengen. Nog meer dan bij de Dampoort zal men zorgen geen last te veroorza ken. Verschillende omwonenden hebben spr. juist hun blijdschap uitgesproken over de plannen. De firma Renguet heeft al 4 jaar geleden aangeboden samen voor een uitdieping te zorgen, maar trok dit om zakelijke redenen weer terug. De toestand zal veel verbeteren ook door de beschoeiing, die het uitkomen van riolen onmogelijk zal maken. De heer JERONIMUS meent, dat hij als particulier het volste recht had aan elke instantie te schrijven. In het ver volg zal hij direct een afschrift aan B. en W. toezenden. Hij meende, dat het geld van het werkfonds beter kon wor den besteed. De hygiëne wordt ook be vorderd door aansluiting op het gemeen te riool zonder meer. Spr. handhaaft zijn aezwaar tegen demping' op deze wijze. DE VOORZITTER zegt, dat er hier geen sprake is van een blijvende inrich ting voor verwerken van vuil enz. het is zelfs geen tijdelijke inrichting en er is dus geen sprake van vergunning in gevolge de hinderwet. De heer PAUL juicht het voorstel om verschillende redenen, ten zeerste toe, Spr. kan niet inzien waarom het geld van het werkfonds beter zou kunnen worden besteed. Van een vergunning in gevolge de hinderwet kan hier geen sprake zijn. Ook tegenover spr. hebben verschillende betrokkenen hun vreugde over de plannen geuit. De heer HARTHOORN bepleitte over weging van een uitzonderings tarief voor dé bewoners van den Kinderdijk voor aansluiting op het riool. De heer ONDERDIJK wijst er op, dat wel de firma Jeronimus schreef, doch de heer Jeronimus had in commissie en raad alle gelegenheid om te spreken; wat een ander niet heeft. De verplichte aan sluiting is niet zoo makkelijk in te voe ren, omdat dan ook alle bewoners in de gelegenheid moeten zijn om zich aan te sluiten en dit is helaas nog niet zoo. al wordt het beter. Spr. wil in B. en W, nog wel bespreken of er een tegemoet koming tegenover de bewoners, die aan moeten sluiten op het riool te vinden ral zijn, maar hij kan niets toezeggen- Het voorstel wordt z.h.s. aangenomen, doch de neer Jeronimus w 'de geacht worden te hebben tegen gestemd. Brandbeveiliging Abdijitoren. B. en W. vragen een crediet aan van f 5225 voor het aanbrengen van een brandbeveiliging in den Abdijtoren. De heer DEN HOLLANDER acht het brandgevaar niet zoo groot en vraagt of bij vorige torenbranden de omgeving ernstig geleden heeft. Spr. denkt, dat de leiding het niet langer dan 40 jaar zal houden; deze en nog andere overwegin gen zullen hem doen tegenstemmen. De VOORZITTER zegt, dat het moet gaan om den brand in den aanvang tot staan te brengen. Als er iets gebeurt, zal men aansprakelijk worden gesteld, als men geen voldoende maatregelen heeft genomen. Als men zegt dat de toren goed ver zekerd is en men een goede brandweer heeft, dan is men er nog niet, waar het geldt een deel van de bestaande gebou wen der stad. De heer DEN HOLLANDER meent dat het de taak der brandweer, die ook zou moeten helpen aan het opzetten van het water in den toren, voornamelijk moet zijn 't beschermen van de omlig gende gebouwen. De heer ONDERDIJK wijst op het ge beurde in 1929 toen ging men maatrege len nemen na den brand in de L.ange- delft en het is nog steeds beter te voor komen dan te genezen-. De heer JERONIMUS met dat het nog niet het beste is, wat men prijzen kan, maar hij heeft er zich bij neerge- legd. De heer KöGELER wijst op het feit, dat de regeering geen steun voor dit werk geeft; ziet zij er ook soms bezwa ren in of acht zij ze niet zoo urgent. Spr. gelooft °°k niet dat bij bliksem inslag brand kan worden vóórkomen, omdat toch eerst de brandweer er bij moet zijn. De VOORZITTER zegt, dat de regee ring zich op het standpunt stelt, dat de gemeente moet zorgen voor de veilig heid der gebouwen. De heer ONDERDIJK zegt, dat het niet beslist gevraagd is, die uitspraak dateert van vroeger. De heer HEEMSKERK zegt dat de toren 4 keer is afgebrand en slechts weer hooger herbouwd. Bij de thans bekende technische middelen zijn stijg- buizen onmisbaar. Het voorstel wordt aangenomen met de stemmen der heeren De Bruin, Den Hollander en Kögeler tegen. Verpachting gronden Mortiere polder. Voorgesteld werd om aan J. Poppe Wzn. wederom 13 ha, 38 ,a, 16 ca ge meentegrond in den Mortiere-polder te verpachten voor f 1170,89 per jaar, en wel van 1 October 1936 tot 30 Septem ber 1940. Alzoo besloten z.h.s. Verpachting gronden Nieuw- landsche weg. B. en W. stelden voor opnieuw aan de N.V. Boomkweekerij en Zaanhandel „De Nieuwe Walcheren" te verpachten 3,77,27 ha grond aan den Nieuwland schen dijk, zulks tot 30 November 1939. Ieder jaar zal de nog niet ontbloote op pervlakte worden vastgesteld. Alzoo besloten z.h.s. Verpachting gemeentegronden bij de voormalige Middelburg- sche haven. Nog een voorstel betreffende pacht- verlenging kwam aan de orde en wel dat inzake 1,80,70 ha weiland bij de voorma lige Middelburgsche haven voor f 80 per jaar aan J, Baaijens Sr. te Koudekerke tot 24 November 1940. Aangenomen z.h.s. Tegen prijsopdrijving. Het laatste voorstel was dat om f 5000 ter beschikking van den burgemeester te stellen, ten einde daaruit c.q. de scha deloostelling wegens inbezitgenomen goederen te kunnen bestrijden. De heer LAMBERMONT vraagt wat de bedoeling is als men bij een winke lier prijsopdrijving constateert. Wordt dan alles bij hem in beslag genomen? De VOORZITTER zegt, dat hij zal handelen als de wet voorschrijft die spreekt alleen van het artikel waarmede de prijsopdrijving is gepleegd. Maar spr. is overtuigd dat het te Middelburg niet zoo ver zal komen. De heer LAMBERMONT zegt, dat men op moet passen, dat winkeliers niet trachten zoo wat op te nemen. De VOORZITTER zegt geen koopman te zijn, maar toch wel zich daarvoor wachten zal. Het voorstel wordt z.h.s. aangenomen. De openbare vergadering wordt te zes uur gesloten. De Raad vergaderde met gesloten deuren nog een kleine drie kwartier. iARKTBERIRHTEN. Goes, 21 Oct. Veilingsvereeniging „Zuid-Beveland". B'auwe Druiven: Black Alicante A 2124, Tomaten 1315, Spruiten 1516, idem He soort 1012, Spinazie 10, Veldsla 3, Wijnpeen 2 2,10, Aardappelen 3, idem poters 0,70, per 100 kg, Rapen 35, Wortelen 4, Kro ten 3, Rammenas 3—4, pér 100 bos, Bloemkool 710, idem lie soort 46, idem Ille en Stek 1,504, Roode kool 1,103,10, Wittekool 12,30, Gele Savoyekool 11,10, Groene idem 0,60 1,60, Knolselderij 2,102,20, Breed- blad Andijvie 0,501,40, Krul idem 0,50 -1,30, Meloenen 59, per 100 stuks. van geadverteerde of te adverteeren ver gaderingen, voorstellingen, uitvoeringen en andere bijeenkomsten. MIDDELBURG DO 1-DO 22 Oct, Tent. werken wijlen Simons Maris, Inde Steenrotse 10 —17,00 h. VR 23 Oct. Lez. Natuurk. Gezelschap^ spr. prof. dr,. H. B. Dorgelo, Delft, „De Vergenoeging" 20,15 h. GOES. DO 22 Oct..j VR 23 Oct BIOSCOPEN. ELECTRO, Midb. VR 23—DO 29 Oct.! „Amor op de Baren" en „Strijders om het Leven", 20,00 h., ZO 15,00 h. matinee. CITY, Midb. VR 23—DO 29 Oct.: „Top Hat" en „De Speurhond van Londen", 20,00 h ZO 15 h. matinée. GRAND THEATER, Goes VR 23 Oct.— Dl 27 Oct-: „Rubber" en „Duivels der Lucht", 20,00 h., ZO 15 h. Dl 14 h. matinée, Elec. Drukkerij G. W. den Boer, M'burg.

Middelburgsche Courant | 1936 | | pagina 8