MARKTBERICHTEN. ZEELAND. BUITENLAND. leder pak HONIG's VERMICELLI SffifcïSB&S GRATIS SPORT. HANDEL EN NIJVERHEID. RURGERLIJKEN STAND. ZUID-BEVELAND. ZEEUWSCH-VLAANDEREN W.D. Een telegram van Stalin aan de Spaansche communisten. DUITSCHLAND. Goering belast met de uitvoering van het vierjaarplan. FRANKRIJK. De communisten worden bang. ENGELAND. VER. STATEN. AGENDA. der schorsing van mr. L. A. Ries, als thesaurier-generaal bij het departement van financiën deze, in afwachting van het resultaat der verdere administratie ve behandeling der zaak, voor onbe paalden tijd verlof verleend. PROVINCIALE ZEEUWSCHE VER EENIGING VOOR VREEMDELINGEN VERKEER. Zaterdag hield de Provinciale Zeeuw sche Vereeniging voor Vreemdelingen verkeer haar najaarsvergadering in de Vergenoeging te Middelburg onder voor zitterschap van mr. J. Moolenburgh. Aan de hand van de ingekomen stukken werd een overzicht gegeven van gedane werk zaamheden in het afgeloopen seizoen Vele aardige resultaten waren te boe ken door de verschillende wijzen de aan dacht te vestigen op Zeeland. De vereeniging gaf als propaganda materiaal uit periodiek „Zeeland" en den folder. „Naar en door Zeeland". Beide zijn gunstig ontvangen en beoor deeld. De oplagen zijn uitgeput. De Ver eeniging heeft medailles uitgeloofd en feestelijkheden voor congressen en uit stapjes op verzoek voorbereid Toch. moest door de geringe geldmiddelen nog vaak propaganda, die zeer gewenscht zou zijn geweest, achterwege blijven. Enkele gemeenten traden toe als dona trice der vereeniging De folder „Naar en door Zeeland" zal in 1937 in 3000 exem plaren worden herdrukt. Besproken werd de eventueele moge lijkheid om uit te komen op de ?.s. We reldtentoonstelling te Parijs iOESr Vergadering „De Hanze". In de dezer dagen gehouden vergade ring van de Goesche Middenstandsver- eeniging „De Hanze", werd medegedeeld, dat het voorstel van de afd. Goes om meer werk in handkracht uit te doen voeren, door het Hoofdbestuur op de agenda van den Centralen Raad ge bracht was. En voorts, dat een onder houd is aangevraagd met de gascommis- sie over de levering van cokes door de gasfabriek aan particulieren. In bespreking kwam hierna het plan voor een vaste brug van Groote naar Kleine Kade. Men verwachtte daar schade van voor den middenstand, om dat de schippers, doordat zij dan genoopt zullen zijn verder van het Goesche cen trum aan te leggen, daardoor eer hun inkoopen in Goes achterwege zullen la ten. Opgemerkt werd, dat de schippers- organisatie er wel iets voor over zou hebben als er weer een draaibrug kwam. Eén der leden zou hierover een bespre king met het gemeentebestuur hebben. Besloten werd verder nog in Novem ber en December een ontwikkelings avond te houden en in Januari een spe- cialen avond te organiseeren. Verplaatsing Belasting inspectie. Naar we vernemen, ligt het in de be doeling de inspectie der Directe Belas tingen over te brengen van het Ravelijn naar het Gebouw waarin eertijds de Raad van Arbeid gevestigd was. HEINKENSZAND. De vereenigde ne ringdoenden van Heinkenszand kunnen aan het einde der door hun georgani seerde winkelweken op een goed ge slaagde actie terugzien. De 38 deelne mende neringdoenden zijn, evenals de koopers,. tevreden met den gang van zaken. De omzetten hebben de hoogste verwachtingen ver overtroffen. Verschil lende vereenigingen hebben gedurende deze winkelweken hun steun aan de ac tie verleend. Zoo gaf de muziekvereeni- ging „Euterpe" een concert op de tent en maakte zij driemaal een muzikale wandeling door het dorp. Het Chr. Kin derkoor „Der Kinderen Lied" en het Chr. Jeugdkoor „Hosanna" traden viermaal op, terwijl de mandoline-afdeeling van Hosanna eenige nummers ten beste gaf op de muziektent. Een en ander bracht steeds veel publiek op de been. Jam mer dat Zaterdag de lichtstoet bijna on mogelijk werd gemaakt door regen en wind. De goede opbrengst der uitgege ven bonnen stelde het bestuur in staat een groot aantal prijzen aan te koopen, die vanavond in het vergaderlokaal zul len worden verkocht aan de bezitters van bonnen. Tevens zal dan de prijsuit reiking plaats hebben aan de deelnemers van den lintwedstrijd en aan de opspoor- ders van etalagefouten, terwijl de grab belton mede een attractie zal vormen. HOEDEKENSKERKE. De Commissa ris der Koningin heeft met ingang van 1 Jan. 1937 benoemd tot bezoldigd veld wachter in deze gemeente A. Koole, zulks met zijn gelijktijdig eervol ontslag als bezoldigd veldwachter der gemeente Baarland. NIEUWVLIET. Zaterdag herdacht de heer Jac. de Hullu-Risseeuw alhier zijn 85sten verjaardag. Bij deze gelegenheid bracht het muziekgezelschap hem een serenade. De heer De Hullu werd toegespraken door den voorzitter der vereeniging, waarna de zoon van den jubilaris, den directeur en de werkende leden allen dank bracht, Na afloop daarvan ver- eenigden bestuur en werkende leden zich in de Stadsherberg, waar de jubilaris eeri gul gastheer bleek. Volgens een hoofdartikel in de „Praw- da" zijn „de gevoelens en gedachten, welke deze dagen de arbeiders van Sov jet-Rusland" vervullen tot uitdrukking gekomen in een telegram, dat Stalin de zer dagen heeft gezonden aan het cen trale comité der communistische partij van Spanje. De muitende generaals zouden dan reeds verpletterd zijn, aldus de Russische dic tator, indien zij niet den verregaanden steun zouden hebben ontvangen van buitenlandsche beschermers. Het fascis me, dat op koortsachtige wijze den we reldoorlog voorbereidt, wil zich een nieuw opmarschgebied verschaffen ir, Zuid-West Europa. Het edele vredelie vende Spaansche volk legt den oorlog- zuchtigen plannen van de oorlogsbrand stichters een hinderpaal in den weg. De fascistische oorlogsbrandstichters wor den steeds brutaler. De systema tische begunstiging van de zijde der regeeringen van verscheidene Eurc- peesche staten benuttend, schenden zij ongehinderd de door hen aangegane verplichtingen en treden zij met voeten het internationale recht. Helpt den heldhaftigen strijders voor de Spaansche republiek. Handen af van het republikeinsche Spanje, Deze roep weerklinkt door de geheele wereld en schaart millioenen om de vanen der broederlijke solidariteit. De Sovjet-Unie dit machtige bolwerk van den alge- meenen vrede, van allen vooruitgang van de menschheid schrijdt als stoot troep der internationale solidariteitsbe weging. De arbeiders van ons land steunen met groote eensgezindheid het optreden van hun regeering tegen de pogingen de Spaansche revolutie te verstikken onder de vlag der niet-inmenging" De „Iswestija" merkt naar aanleiding van dit telegram op, dat het zwarte fas cistische leger in Spanje door 't zwaard op te heffen tegen 't Spaansche volk, het zwaard ophief tegen de geheele mensch heid. Met de handen van Spaansche ge neraals willen Duitsche en Italiaansche imperialisten een voor hen buitenge woon kostbaren buit vergaren. Hier en daar g'aat men in de hoofdsteden der Europeesche burgerlijke staten voort te gelooven, of doet men alsof een struis vogelpolitiek de veiligste en betrouw baarste politiek is. Millioenen arbeiders willen evenwel niet hun hoofd in het zand verstoppen. Zij geven er zich rekenschap van, dat een overwinning der fascistische gene raals een overwinning der oorlogbrand stichters is, een overwinning van duis- terlingen, een overwinning van interna tionale roovers. Het „heldhaftige Spaansche volk", heeft den steun der internationale de mocratie, der geheele vooruitstrevende menschheid De strijd van het Spaansche volk is de gemeene zaak van de geheele vooruit strevende menschheid, welke voor haar vrijheid strijdt", Aldus de „Iswestija". De Führer heeft de volgende verorde ning uitgevaardigd: „De verwezenlijking van het door mij op den partijdag te Neurenberg afge- condigde economische vierjaar-plan eischt een eenhoofdige leiding van alle «■achten van het Duitsche volk en een straffe samenvatting van alle betreffen de instanties van partij en staat. Met de uitvoering van het vierjaar-plan belast ik minister-president generaal Goering. Hij neemt de maatregelen, welke noodig' zijn en heeft de bevoegdheid verorde ningen en algemeene voorschriften uit te vaardigen. Verder kan hij voorschrif ten uitvaardigen voor alle autoriteiten van staat en partij". Zooals men weet is de bedoeling van dit vierjaar-plan, Duitschland econo misch zoo onafhankelijk als maar moge lijk is van het buitenland te maken. Zij eischeneerbied voor 't particulier bezit, de vrucht van arbeid en spaarzaamheid! Het bestur van de communistische partij heeft een open brief gezonden aan de radicale parüj, vermoedelijk in verband met de aanvallen, die den laat- sten tijd op het Volksfront worden ge richt en het Text, dat steeds meer radi calen genoeg krijgen van de samenwer king met de communisten. De brief be gint met de opmerking, dat de radicale partij met trots de eer kan opeischen nauw verbonden te zijn aan den Fran- schen middenstand, die er belang bij heeft zich te vereenigen met de arbei dersklasse, Eendracht maakt macht. De brief gaat dan voort: Evenals gij achten wij de openbare orde onmisbaar. Dit is des te noodzakelijker, nu het erom te doen is de voorwaarden te scheppen voor het oeconomisch herstel des lands, (Ingez. MedJ waarvoor naar onze meening de toepas sing van het programma van het volks front de grondslagen kan leveren. De openbare orde is natuurlijk niet te denken buiten eerbied voor de wet en daarom zijn wij er zeker van het geheel met u eens te zijn, als wij eischen, dat de wetten door iedereen geëerbiedigd worden, evenals moet geschieden met het particulier bezit, de vrucht van ar beid en spaarzaamheid. Wij wenschen de orde en den bloei des lands, aldus het communistische epistel verder, de vrijheid en den vrede, d e kostelijke goederen, waarvoor onze vaderen met hun geheele ziel gestreden hebben. Wij willen harielijke betrekkin gen met alle volken bij het behoud van hun waardigheid en onafhankelijkheid. Wij willen, dat de vrede gebouwd zij op den eerbied van gesloten overeen komsten, zonder de m'nste inmenging in het binnenlandsch bestuur der vol ken. Wij willen den vrede, met de ver zekering, dat de betoogingen van ge weld in het binnenland straks niet zul len kunnen steunen op bu'tenlandsche hulp, want dat is iets, wat wij in Frank rijk niet willen zien gebeuren. Wij wil len niet het lot ondergaan van de Spaan sche republiek. De brief wendt zich tegen de beschul diging, dat de Fransche communisten hun bevelen uit Moskou zouden ont vangen. Wij hebben, zegt het stuk, ge zegd, dat het lot van Frankrijk in Frank rijk beslist zal worden, door de Fran- schen, hetgeen ons intusschen niet be let, naar ons recht is, ie erkennen, wel ke een grootsche poging de Sowjet-Unie heeft ondernomen om een nieuwe maat schappij op te bouwen, geheel, zooals vroeger de Fransche revolutie» een diepe bewondering in Europa heeft gewekt. Niet te Moskou, evenmin te Londen, zal het lot van ons land beslist worden en nog minder te Rome of te Berlijn, zooals zekere lieden zouden wenschen, die hun politieke haat als fascisten wil len laten gaan voor de belangen des lands. Neen, te Parijs en in onze Fran sche provinciën moet en zal het lot vatx Frankrijk beslist worden. SALENGRO OVER DE BEZETTING DER FABRIEKEN. Slappe thee. In een te Anzin gehouden rede ver klaarde de (socialistische) minister van binnenlandsche zaken, Salengro, over de bezetting van fabrieken enz., dat deze, indien zij mocht voortduren, zal kunnen leiden tot misnoegen bij een gedeelte der openbare meening, tot een terug trekken van den moreelen steun der niet-proletarische elementen, die de ar beidersklasse voor haar bevrijding noo dig heeft, of tot een breuk in het Volks front door het zich terugtrekken van 'n zijner samenstellende deel en, waarvan de onvermijdelijke gevolgen zouden zijn: de val der regeering, de reactie aan de macht, fascisme. De minister deed ver volgens een beroep op de arbeiders om de discipline te bewaren. NIEUWE ONGEREGELDHEDEN TE BOMBAY. Gisteravond hebben te Bombay op nieuw ongeregeldheden plaats gehad, waarbij de politie van de vuurwapens gebruik moést maken. Vie<r (personen werden gedood en een dertigtal gewond. Vier gewonden van gisteren zijn intus- schen aan de bekomen verwondingen overleden 60 Opstandelingen werden tot stokslagen veroordeeld. HET HOOFDKWARTIER DER FASCISTEN TEN DEELE DOOR BRAND VERNIELD. Een aanslag Het Kingstongebouw te Londen, dat den laatsten tijd als hoofdkwartier der unie van Britsche fascisten dienst' deed, werd gister door brand gedeeltelijk vernield. Op de mtiren werden anti-fas cistische opschriften ontdekt. Uit het ingesteld onderzoek schijnt te blijken, dat lappen stof, welke in 'n ontvlambaar goedje waren gedrenkt, onder den vloer van de groote zaal waren gelegd, EKINS HEEFT DEN VLIEGTOCHT OM DE WERELD VOLBRACHT. De Amerikaansche journalist Ekins is gisteren op net vliegveld van New York geland. Hij heeft hiermede de luchtrace om de wereld gewonnen in den tijd van 18 dagen, 14 uur en 56 minuten. Zijn beide mededingers, Kieran en mej. Kilgallen, bevinden z'ch nog steeds te Manilla, vanwaar zij Dinsdag hopen te vertrekken. Gedrieën waren de jour nalisten Ekins, Kieran en mej. Kilgallen op 30 September aan boord van het luchtschip „Hindenburg" van Lakehurst vertrokken naar Frankfurt. Naar men weet heeft Ekins zijn voorsprong voor namelijk te danken aan het feit dat hij een plaatsje in het Indië-vliegtuig van de K. L. M. kon bemachtigen en in Batavia met een extra vliegtuig van de K. N. I, L. M. naar Manilla reisde, STORM EISCHT SLACHTOFFERS. Tijdens een zwaren storm die op het Erie-meer woedde, is gisternacht, op 20 km v,an de kust, een groote zandzuiger vergaan. Negentien leden der bemanning, alsmede de vrouw van den kapitein zijn verdronken. Zeven man zijn gister vol komen uitgeput en half bevroren door een vrachtboot opgepikt nadat zij den ganschen ryacht aan een omgeslagen red dingsboot hadden gehangen. AUTO DOOR TREIN GEGREPEN. Zes dooden. Nabij Dayton is een auto met zes per sonen, die van een bruiloft terugkeerden door een trein gegrepen. De zes inzit tenden zijn om het leven geokmen. VOETBAL OVERZICHT DER TWEEDE KLASSE, De uitslagen van den afgeloopen Zon dag hebben ditmaal een verrassend tintje. Wat bijv. te denken van de ne derlaag welke Middelburg in Breda leed. Een zwakke verdediging en een nog niet op volle capaciteit spelende voorhoede, ziedaar de hoofdoorzaken van het falen der groen witten. Breda wilde met alle geweld 'de Middelburgers met een nederlaag huiswaarts sturen. Dank zij eenige blunders van de Mid delburgverdediging en teleurstellend spel van de overigen is dat ook gebeurd. Er blijkt weer uit dat zoolang Vogel en Dirkse nog niet op volle kracht kun nen meespelen en het verband der voor hoede daaronder blijft lijden, de groen witten iederen wedstrijd met onzeker heid tegemoet gaan. Dat is wel jammer want de eerste wedstrijden hebben be wezen dat Middelburg dit seizoen goed voor den dag zou kunnen komen. Breda is door deze overwinning in een mooie positie gekomen, mede door dat Hero het tegen T.S.C. liet zitten. Maar toch zien we Breda vooral in de uitwedstrijden nog verschillende puntjes verspelen. Van Hero is ons de nederlaag tegen de Oosterhouters tegengevallen, want op eigen veld zijn de Heromenschen an ders toch niet gemakkelijk te verslaan. Intusschen is het van T.S.C. een mooie verrichting. Wijst deze op een omme keer? Mocht dit zoo zijn, dan kunnen de Oosterhouters nog een hartig woordje voor de bovenste plaats gaan meespelen. Middelburg, Breda, Hero en T.S.C. zullen o.i. toch tot de voornaam ste candidaten daartoe gaan behooren, want elke week meer scheiden zij zich van de overige elftallen af. Terneuzen is door haar zege op Zee- landia wel een flink stuk fiaar boven ven gekomen, maar het lijkt ons er het elftal niet naar om dit seizoen een groo te rol te spelen. De Zeeuwen en Goes behooren tot de middenmoot. Zij speelden tegen elkaar gelijk en hoewel ook deze elftallen niet tot de bovenste vier zullen gaan behoo ren, voor de onderste plaats zullen zij naar het laat aanzien, zich wel weten te vrijwaren. Er zijn momenteel zwak kere elftallen in deze klasse. Bijvoor beeld R.B.C. en Vlissingen. De rood-wit- ten hebben Zondag een gelukkige over winning in Roosendaal behaald een overwinning die evenwel nog niet veel voorspelt. Het zijn echter kostbare puntjes die de Vlissingers mee naar huis hebben genomen. En R.B.C. zal zich spoedig dienen te herstellen want an ders zal het tusschen haar en Zeelandia moeten gaan. Want Zeelandia staat dit seizoen voor 'n zware taak. Het zal er van afhangen wat Vlissingen en R.B.C. zullen doen; op eigen kracht lukt het tot nu toe bij Zeelandia geenszins. De Zeeiandianen hebben nog den tijd om zich te herstellen maar dan behoort er nu reeds mede begonnen te worden. De stand is: gsp. gew. gel. vrl. dig. p. Middelburg 6 4 1 1 29-11 9 Breda 5 4 0 1 13-6 8 Hero 6 4 0 2 16-11 8 TSC 5 3 0 2 9-8 6 Terneuzen 5 2 1 2 6-17 5 Goes 5 1 2 2 7-6 4 De Zeeuwen 4 12 1 5-5 4 Vlissingen 4 112 3-6 3 RBC 5 1 0 4 15-23 2 Zeelandia 5 0 1 4 8-18 1 Wedstrijduitslagen Z.V.B. Zaterdag adspiranten: Serooskerke Middelburg 50; Zaterdagcompetitie „Walcheren" S.M.Z. S.V. Souburg 36; R.C.V. 2R.C.V. I 23; ArnemuidenVeere 2 11; Oost- kapelleSerooskerke 02. Zondag adspiranten: VlissingenE.M. M. 07; R.C.S. A.Zeelandia 61; R.C.S. B.De Zeeuwen 40; le klasse A: Vlissingen 3Goes 2 01; ScheldestroomHansw. Boys 22, Middelburg 3—Veere 23, De Zeeuwen 2Kruiningen 30; le kl, B.: Terneuzen 3Hoofdplaat 2 22; Oostburg 2Corn. Boys 1 15; Breskens 2—Hulst 2 36; Terneuzen- sche BoysAxel 2 41; Biervliet 2 Schoondijke 22 le kl. C,: Burgh 2Dreischor 22; Zierikzee 2Renesse 112; Overgangski.: De Zeeuwen 3Zee- laxódia 3 01; Goes 3De Noormannen 33; NieuwlandEiland Boys 2 23; DomburgR.C.S. 2 06; Vlissingen 4 Middelburg 4 42; 2e kl. A.: Zeelandia 4Cortgene 26, RJC.V.S^V.Kattendijke 6—1; R.C.S. 3 E.M.M. 2 40; Scheldestroom 2De Zeeuwen 4 12. 2e kl. B.: Breskens 3Hulst 3 121; Oostburg 3Corn, Boys 2 25; Schoon dijke 2Biervliet 3 30; Groede 2 S.C.D. 2—2; 2e kl. C.: Zierikzee 3Renesse 2 1—7. 3e kl. A.: De Noormannen 2R.C.S. 4 11; Vlissingen 5Domburg 2 23; Vlissingen 6R.K.V.S.V. 2 02; De Zeeuwen 6Nieuwland 2 34; Middel burg 5De Zeeuwen 5 13. HANDELSREGISTER. Aan de in Ned. Handelsberichten op genomen wekelijksche openbaarmakin gen i.z. het Handelsregister, betreffen de Zeeland, ontleenen wij het volgende: Zeeuwsch-Vlaanderen (Ter Neuzen). Nieuwe inschrijving: P. J. Geensen, Schoondijke, Oostburg- schestraat M 20, commissionnair in landbouwproducten en bietenagent. Ei genaar: P. J. Geensen. W ij z i g i n g C. J. Evers, Marktstraat, Aardenburg. Opheffing: Wed. J. RisseeuwLeenhouts, Markt 20, Oostburg. Goes. Bevallen: A, Bruël, geb. Traas d., E. van Eikeren, geb. Klompenburg d. Ondertrouwd: R. M. v. d. Berge jm. 29 j. en N. A, Buthfer jd. 24 j. Getrouwd: K. O. V, Bruël jm. 23 j. en G. C. M. J. Bressers jd. 22 j, te Geer- truidenberg, P. Murrè jm. 22 j, laatst te Goes, en P, Verburg jd. 19 j. te Wol- phaartsdijk. Overleden: M, P. van Hese 74 j. Svedn van S. Brouwer, J. A. Steketee 78 j, echtgenoot van M. Tazelaar. (D.Z.) Middelburg, 19 Oct. Op de groen- tenveiling deden: Roode Kooi 13 c.. Witte kool 0,51 c., Veldsla 1013 c,, Spinazie 916 c., Poselein 1517 o, Kassnijboonen 645 c., Wagenaarsboo- nen 14 c. Stokprincessenboonen 25 c„ Boerekool 22,5 c„ Savoye kool 1 2,5 c., Spruiten 924 c Koolrapen 1 2,5 c., Prei 1,53 c„ Peën 1,52,5 c., Uien 12,5 c., Kroten 22,5 o alles per kg, Peterselie 36 c., per chip, Peën 23 c., Rapen 13, c., Kroten 1,5 c., Selderie 11,5 c, Rammenas 11,5 c., alles per bos, Bloemkool 1,520 c., Andijvie 0,51,5 c., Kropsla 0,53 c., Knolselderij 12 c,alles per stuk. m Goes, 19 Oct. Veilingsvereeniging „Zuid-Beveland". Blauwe Druiven Black Alicante A 2226, idem B 2122, Spi nazie 10, Tomaten 1417, Spruiten 12 15, idem He soort 912, Koolrapen 0.600,90, Wijnpeen 2,202,60, Kroten 1,504, Aardappelen 2,20—3,40, idem poters 0,701,10, per 100 kg, Kroten 3 5, Rapen 1,603, Prei 3, Rammenas 3, per 100 bos, Bloemkool 814, idem lie soort 58, idem ffle en Stek 1,50 4, Roode kool 1,104, Wittekool 12, Groene Savoyekool 0,601,60, Gele id. 1, Meloenen 4, Andijvie (breedblad) 0,502,20, Kropsla 1,401,50 per 100 stuks, Hazen 1,201,71 per stuk. Hulst, 19 Oct Aanvoer klein. Gerst f 8,75, rogge f 8, haver f 7, erwten f 8 9, boonen f 1213, lijnzaad f 8. van geadverteerde of te adverteeren ver gaderingen, voorstellingen, uitvoeringen en andere bijeenkomsten. MiSDOE! 3UISi« Dl 20 Oct. Prop. Av. Int Ver. „Bel lamy" spr. dr. Pi, IJssel de Schep per, te Den Haag; St. Joris 20,15 h. Dl 20 Oct, Verl. Ver. Werkversch. Z.- Blinden 20,15 h, WO 21 Oct. Lez. Scheepswerktuigk. N.S, O. spr. de hr L. A. Stofkoper, Ambachtssch 20,00 h. WO 21 Oct. Alg. L'edenverg. Vereen „Voor De Kunst" „de Burg" 16,30 h. WO 21 Oct. Verg, Uit 't Volk—Voor *t. Volk t.b. huwelijksfeesten, met buurtcommiss, „De Vergenoe ging" 20,30 h. WO 21 Oct. Ned. Ver. v. Huisvr. De clamatieavond mevr. Janssen Klinke, St. Joris 20,00 h. GOES. Dl 20 Oct. Uitvoering De Schouwspelers: „Geld speelt geen rol". Schut tershof 20,15 h. Dl 21 Oct Elec. Drukkerij G W. den Boer, M'burg

Middelburgsche Courant | 1936 | | pagina 6