IN ZEELAND! MIDDELBURGSCHE INGEZONDEN STUKKEN. BIOSCOPEN. DE COURANT AFLOOP VERKOOPING. Voor kleine Ininen. MARKTBERICHTEN. MIDDELBURG. GOES. WAAR IS WERK? Verkoopingen - Verpachting** in Zeeland. AGENDA. BIOSCOPEN. pers is. Soms met bloedend hart, maar in elk geval haar taak begrepen. En ziet, nu komen de schreeuwleelij- kerds van voornoemde beweging ons in weekblad en schotschrift vertellen, dat zij den bezem in den Zeeuwschen mast hebben gebonden, en dat, als zij er niet geweest waren, het zeer er nog zou zit ten! Dezer dagen werd er een schotschrift verspreid tegen de Zeeuwsch-Vlaam- sche Tram. In een woord vooraf lezen we daar: „Terwijl een storm van ver ontwaardiging opstak, toen de bruggen met tollen zouden worden bezwaard, en dit wetsontwerp dan ook onder den druk der algemeene verachting moest worden ingetrokken, zijn de toestanden in Zee land nog erger geworden. Van ieder eiland kan men slechts een ander deel des lands of der provincie bereiken, via zeer kostbare veerdien sten. Terwijl een wetsontwerp werd aan genomen om de bruggen tolvrij te maken door extra benzinebelasting, mag Zee land nu EN de benzinebelasting, EN de veergelden betalen. Reeds direct bij de intrede van de 2 N.S.B.-leden in de Provinciale Staten is gewezen 0£ dezen onhoudbaren toe stand. En nu, heel zachtjes aan, komt er eenigen bijval, maar nog ten eenenmale onvoldoende. Men vervreemdt Zeeuwsch-Vlaande- ren op ernstige wijze van Nederland door deze kostbare verbindingen". Dat hebben die twee flinke knapen in de Zeeuwsche Staten dan toch maar eens kranig gedaan, nietwaar? Ach arme stakkers: al jaren lang wordt er in Zee land voor deze zaak een scherpe actie gevoerd. Reeds in 1928 heeft de Kamer van Koophandel te Middelburg een klemmend vertoog tot Gedeputeerde Staten van Zeeland gericht, om althans de automobielen kosteloos te vervoeren. En daarna is, zoowel door de Middel- burgsche als de Neuzensche K. v. K., als door de pers als door vereenigingen, her haaldelijk en met klem aangedrongen. Tóch dienen de twee N.S.B.-ers in de Staten zich allervrijmoedigst als de uit sluitende varkenswasschertjes aan. Op schepperij of niet? Een pamflet dier bedoening zegt in overmaat van bescheidenheid, dat zij „den heldenstrijd heeft aangebonden te gen verraad en oneer, tegen leugen en bedrog". Ons dunkt: dien strijd kan het Neder- landsche Volk ook wel zonder deze op scheppers en opruiers voeren. Laat ons evenwel paraat zijn: geen brandstof voor hun vuurtjes aandragen en de brandweer gereed om uit te rukken! DE VIJFDE PREDIKANTSPLAATS TE MIDDELBURG. In Uw eerste blad van Donderdag 8 Oct. 1.1. werd door den Weled. Zeerge- str. Heer mr. Van der Hoop op eene wijze geschreven over de door mij in gezonden rectificatie van 5 Oct. 1.1. dat ik U dringend verzoek het volgende op te nemen. In het 1ste blad van 3 Oct. stond on der het hoofd: „Opheffing 5de predi kantsplaats te Middelburg" eene be schouwing over het besluit van het Cis. Bestuur van Middelburg, welke zeer on duidelijk was. Ook was mij gebleken dat er menschen in Middelburg waren, die niet wisten wat er nu gebeuren zou. Zij wisten niet wat diligentverklaring in hield. Het leek wel alsof dit wilde zeg gen: geen toestemming tot het uitbren gen van een beroep. Zonder eenige bijbedoeling bericht ik daarom dat er een besluit door het Classicaal Bestuur genomen is dat er juist wel beroepen moet worden. Voorts bericht ik wat de kerkeraad van Mid delburg wèl gevraagd had, en wel: vol doende zekerheid van het kapitaal der gemeente niet zou worden verbruikt. En dat ook aan de kerkvoogdij gevraagd zal worden dusdanige maatregelen te treffen dat de finantieele positie der gemeente in orde komt. De heer Van der Hoop oordeelt dat dit leelijk is om dat als griffier van het Clas. Bestuur te schrijven. Ik merk op dat het geen besluit is van den „griffier", maar van het Classicaa Bestuur. Dat dit Bestuur zijn oordeel heeft ge vormd na een ernstig onderzoek. Dat hierbij absoluut niet gedacht is aan on reglementair Beheer der toevertrouw de gelden. Maar ach, in hoevele ge< meenten zou in onzen crisistijd de fi nantieele positie minder goed in orde wezen? Hebben ook niet vele kapitaal krachtige menschen Middelburg veria' ten? Is het niet zoo dat meerderen, die vroeger konden helpen, nu onmachtig staan? Moeten dan niet maatregelen overwogen worden, waaraan vroeger niet is gedacht? Het Classicaal Bestuur heeft dit geen oogenblik bedoeld als eene „onwaardige insinuatie". Jammer dat de hooggeachte inzender dit ook maar een moment zoo gevoeld heeft. Dat de kerkeraad vergeleken wordt bij het haantje van den toren acht ik een zeer betreurenswaardige uit spraak. Is deze niet in een onbedacht oogenblik aan de pen ontgleden? Dat ik zelf zou zeggen: nu eens: er komt nu de vijfde predikant en dan weer: er komt niets, dat is volkomen onbegrijpelijk Dit is toch ook absoluut eene zaak van het Classicaal Bestuur. En dit keer is de dispensatie aanvrage van den kerke raad van Middelburg behandeld op de eerste vergadering van het Clas. Be stuur na de indiening er van. Terwijl beslist is dat er nu beroepen dient te worden! Wat mij persoonlijk betreft: De goede trouw van de kerkvoogdij van Middel burg staat voor mij volkomen vast. Even zoo goed als de eerlijkheid van den ker keraad, ook in deze dispensatie-aanvra- ge. Dat beide colleges, het goede voor el kander zoekende, mogen samenarbei- den tot bloei der gemeente. W. Reus. Scriba v, h. Classicaal Bestuur van Middelburg. Westkapelle, 10 October 1936. CITY Katharina de kleine. Franziska Gaal is een innemende ver schijning op de film. Een jeugdig, frisch en zonnig figuurtje, dat in een blijspel op ïaar plaats is. In „Katharina de kleine" raakt zij in een vermakelijk liefdesavon tuurtje verzeild waarin zij als een oner varen, goedgeloovig dienstertje tusschen twee geliefden in komt te si,aan. Hans, 'èen rijke jongeling, en zijn vriend, zijn twee fuifnummers die er niet voor terugschrikken de boel op stel ten te zetten als dat zoo te pas komt. Hans is verliefd op de dochter van een millionair, welke laatste van deze gene genheid voor zijn dochter niets wil weten, en er niet voor terugdeinst den minnaar ongezouten de waarheid te zeggen. Maar dat heeft bij Hans geen uitwerking. He mel en aarde beweegt hij, om in dé na bijheid van zijn geliefde te komen. En om dit doel te bereiken laat hij dan ook geen middel onbeproefd. Dat hij op over duidelijke wijze door den millionair de deur uitgezet wordt, deert hem niet. Ik som wel weer binnen het bereik van mijn schoone dame redeneert hij. Door middel van een der dienstmeisjes (Fran ziska Gaal) en door het te laten voor tomen tegenover haar dat hij maar een doodgewone chauffeur is, bereikt hij zijn doel. E3och, het dienstertje is zulk een een voudig sympathiek meiske, die het zoo goed meent met den „chauffeur" dat deze laatste in plaats van 's millionairs dochter de kleine Katharina gaat uit verkoren. Er ontstaan dan zulke vroolijke situ aties wanneer de jongeling zijn ware identiteit steeds tracht te verbergen maar aan den anderen kant ook zijn as piraties voor de rijke dochter niet zon der meer kan opgeven, dat men zich costelijk amuseert met al deze verwikke- ingen. Wanneer dan de millionair de dubbele rol van Hans gaat inzien en hein in den val lokt, lijkt het een onontwar bare knoop. Franziska Gaal maakt van het onwe tend dienstmeisje, dat zoo blindelings ïaar vertrouwen schenkt wanneer haar cavalier komt opdagen een buitenge woon aardige rol. Haar goedgeloovigheid en verlegenheid veroorzaken malle situ aties waarmede men zich zal vermaken. De cowboy-mülionair. George O'Brien de stoere slimme cowboy is de schurken, die zijn rijke goudmijn voor een krats willen koopen en dit onder valsche voorspiegelingen bijna weten door te voeren, toch nog te glad af. Als belooning voor deze helde re kijk op de zaken wint hij de wedden schap en de liefde van een aardig meis je. ELECTRO. La Bandéra. In de rue St. Vincent te Parijs wordt een moord gepleegd; op een rijken schoft. De dader vlucht over de grens, komt te Barcelona terecht, waar men hem zijn portefeuille met al zijn geld en papieren ontsteelt. Hij zwerft langs de havens, langs den zelfkant der maatschappij, waar mannen van zijn soort in deze omstandigheden nu een maal terecht plegen te komen. Ont waart daar een reclame-biljet van het Spaansche vreemdelingenlegioen; het vreemdelingenlegioen, dat het ver schrikkelijk toevluchtsoord van zoovele mislukkelingen, mannen, die iets op hun kerfstok hebben of die zonder met schulc belast te zijn, door de maalstroom van 't leven werden meegesleurd, is geworden Hij meldt zich op een der aanwer vingsbureaux, wordt goedgekeurd en vertrekt onder den valschen naam van Pierre Gilieth naar Afrika. Met hem. gaan twee landgenooten ook maatschappelijk verongelukten blijkbaar; maar op een bepaald punt merkwaardig verschillend van karakter De een heeft niet de minste belangstel ling voqr het verleden van zijn nieuwe kameraden: hij weet, hoeveel de mees ten, die de reis naar de hel van het vreemdelingenlegioen cnieniemen, te verbergen hebben. Het verleden is een zaak, waarnaar men niet vraagt, en waarover men niet praat. De ander daarentegen wil met alle geweld weten wat de redenen zijn, welke zijn lotge nooten naar Afrika dreven, Hij klampt zich voortdurend met lastige vragen aan Piene Gilieth vast, die kennelijk door gewetenswroeging wordt geplaagd. De familie van den vermoorde heeft inmiddels een premie van 50.000 francs uitgeloofd voor het vinden van den da der. Maar Pierre Gilieth voelt zich vei lig in de verborgenheid van het legioen, honderden mijlen van Parijs, waar de politie naar alle waarschijnlijkheid vruchteloos naar een spoor van hem zoekt. Tot in Afrika zullen haar vang armen zich niet uitstrekken. Als die vervelende vent met zijn treiterende vragen er maar niet was Er ontstaat een botsing tusschen de beiden; een vechtpartij in een kroeg. Den volgenden ochtend stapt Pierre Gi lieth naar den kapitein van zijn regi ment een prachtkerel. Hij weet te bewerkstelligen, dat de ander overge plaatst wordt en achterblijft, als het re giment naar een stadje in het binnen land moet. De scheiding zal echter niet van lan gen duur zijn. Na eenigen tijd komt met een ander regiment de nieuwsgierige toch in hetzelfde garnizoen terecht. En dan gaat zich een drama ontwikkelen, waarin een Marokkaansch danseresje (Anabella) een merkwaardige rol speelt en waaraan een heldhalftige strijd op een afgelegen en door oproerlingen om singelde post een bewogen einde maakt. De film is in meer dan een opzicht van goede kwaliteit. Consequent, zon der romantische halfheid teekent ze het verbeten, harde leven van een man, die in een vlaag van drift zich aan een ander vergreep en daarvan de ge volgen krijgt te dragen, Jean Gabih vertolkt de hoofdrol uitmuntend. Als de natuur roept. Velen zullen Jack London's gelijknamige en spannende roman kennen. De film laat de sfeer van het verhaal volkomen recht wedervaren. Ze smukt de zaak nergens op. Met deugdelijke filmische middelen vertelt ze de geschiedenis na, uit den aard der zaak tenvolle profijt trekkend van de gelegenheid tot mooie fotografie, welke het hooge, barre Noor den, waarin een en ander zich af speelt, biedt. Clark Gable toont ook hier een film- artist van formaat te zijn. GRAND THEATER. De helderziende. Een eigenaardig onderwerp wordt in deze Engelsche film behan deld. We maken eerst kennis met een groepje artisten, waarvan de hoofdper soon (Claude Raine) als waarzegger in theaters optreedt. Deze waarzeggerij be rust echter op een onderlinge afspraak met zijn vrouw, die hem behulpzaam is. Bij zeker optreden, en ook daarna, olijkt het echter, dat Maxime (zoo is de tooneelnaam van den helderziende), wer- telijk in de toekomst k,an blikken. Hij voorspelt een treinramp, welk paard de Derby zal winnen, de instorting van 'n tunnel enz. En dan blijkt tevens, dat hij deze gave alleen bezit wanneer een be paalde jonge en knappe vrouw in zijn nabijheid is. Hoewel Maxime zelf eerst gelooft, dat zijn gave van belang voor de menschheid is, zijn de resultaten wei nig bemoedigend, want als hij bv. de in storting van den tunnel voorspelt, wordt hij niet geloofd, en nadat het ongeluk plaats gevonden heeft, wijt men dit zelfs aan hem, omdat hij de menschen met zijn voorspelling in een paniekstemming ge bracht zou hebben. Ook de rechtbank vertrouwt Maxime niet. Het spoorwegongeluk zou even eens aan zijn optreden te wijten zijn en was het voorspellen van den Derby-win naar geen toeval? Hoewel Maxime weet, dat zijn gave echt is, wordt het toch voor hem de vraag, of zij wel geluk brengt, te meer waar ze hem ook van zijn vrouw vervreemdt. Tenslotte besluit hij weer als gewoon-gelukkig mensch verder te leven. Het is ongetwijfeld een belangwekken de geschiedenis, die door het uitstelten de spel en den geheelen opzet zeer sug g'estief is, en eenige nuttige lessen in houdt. Singende Jugend. Deze Oostenrijksche film wordt aller- wege met zeer veel belangstelling ont vangen en dat is ook volkomen te be grijpen, Niet alleen spelen er een aan tal zeer bekende actrices en acteurs in mede, maar de bekende „Wiener San- gerknaben" domineeren er in. En wie deze ongeëvenaarde zangertjes gehoord heeft, hetzij op de gramaphoon, door de radio of in levende lijve, die weet, dat' alleen reeds hun zingen een gang naar het theater waard is. Er loopt door deze film de kleine ro mantische geschiedenis van een armen weesjongen die „Wiener Sangerknabe" wordt. En deze geschiedenis T>rengt vroolijke en ook zeer ontroerende mo menten, maar hoofdzaak blijven toch steeds de „Wiener Sangerknaben" en hun mooie zang, en hun schoone land want ook daar zien we een aantal prach tige opnamen van, Als geheel een zeer bijzondere film die men gaarne eenige malen zou zien! Notaris J. Terpstra te Middelburg heeft Donderdag in „Mercurius" publiek verkocht ten verzoeke van: van den heer Lein Adriaanse: De Karoterij te Middelburg aan den Seisweg R 99, bestaande uit huis met erf,schuur en moesland, in zeer goeden staat ver- keerende, groot 71 a 20 ca (1 gem. 244 roe). Geveild in 9 perceelen en diverse combinaties. Kooper der perc. 19 in combinatie L. J. Lorier te Middelburg voor 3910. Voor de erven mejuffrouw C. Leijn- seVan Sluijs: 1. Het Huis met Erf te Middelburg aan de Gravenstraat I 256, groot 1 are 10 ca. Kooper J. C. Moens te Middelburg voo.r 2000. 2. Weiland, in de gemeente Koude- kerke, aan den Perduinsweg, groot ha 3 a 50 ca (2 gem. 191 roe). Kooper Jan van Sluis te Koudekerke voor 1709. 3. Bouwland, in de gemeente r ij p s k e r k e, bij den Seisweg, achter het hof Zandvoort, groot 88 a 70 ca (2 gem. 78 roe) Kooper J. Vos te Middelburg voor 1550. 4. Bouwland, in de nabijheid van per ceel 3, groot 54 a 10 ca (1 gem. 113% roe). Kooper A. Vos te Grijpskerke voor 1005. 5. Weiland, in de gemeente S t. L a u- r e n s, bij den Noordweg, achter de hof stede van den heer L, Hollebrandse Czn., groot 1 ha 28 a 20 ca. (3 gem. 80 roe). Kooper J. A. de Wolff te Middelburg voor 2450. Voor den heer Leendert Wisse: bouwland, aan het Stadswegje te Mid delburg, groot 10 a 50 ca (80 roe). Kooper A. Pluijmers voor 225. Bouwland te Koudekerke aan den Perduinsweg groot 44 a 70 ca. Kooper A. Vader te Koudekerke voor 701. Nu de nachten kouder worden. Het is nu October en de kans op nachtvorst wordt eiken dag grooter. Verschillende planten kunnen daar niet tegen en daarom nemen we tijdig voor zorgen opdat onze planten geen schade lijden. Verschillende van onze kamer planten werden gedurende den zomer buiten in een hoekje van den tuin ge plaatst, waar ze natuurlijk niet werden vergeten, maar regelmatig begoten en zoonoodig bemest. Zoo handelen we o.a. graag met Azalea, Clivia, Brommelia, Aspidistra, verschillende cactussoorten en vetplanten, en met enkele palmen. Nu brengen we deze planten weer bin nen waarbij we echter hebben te zorgen voor een geleidelijke overgang, dus ko men ze voorloopig in een zeer luchtig vertrek. Een echte najaarsbloeier is Chrysanthemum indicum, deze is ook niet winterhard, alleen eenige kleinbloemige soorten maken hierop een uitzondering. Deze laatste worden gebruikt voor tuin beplanting. De andere worden nu onder glas geplaatst. Wanneer ze in den vollen grond worden gekweekt plaatsen we ze nu met een flinke kluit in een pot. We geven ze dan vooral de eerste dagen volop water en ze staan dan spoedig even frisch als te voren. Van de groot- bloemige soorten worden nog steeds alle zijscheuten en ook de zijknoppen weggebroken. Ook onder glas geplaatst verlangen ze veel frissche lucht, hier mede: houden men vooral goed rekening. Een andere plant die in den zomer bui ten wordt gekweekt en nu opgepot is de Calla of Aronskelk,. We planten nu in groote potten gevuld met zware, voed zame aarde, bv. kleizoden grond ver mengd met een weinig ouden koemest. De kleine zijknolletjes die gewoonlijk bij het oppotten aanwezig zijn, worden verwijderd. Onze Dahlia's bloeien nog steeds rijk maar we bedenken wel dat ook dit spoedig kan zijn afgeloopen. We voorzien daarom de planten van een duidelijk etiket waarop naam, of anders kleur en hoogte wordt vermeld. Wan neer nachtvorsten nog wat uitblijven kunnen we misschien nog wel een maanc van den bloei genieten. Daarom gaan we nog steeds door met het wegnemen van alle uitgebloeide bloemen en van de snijsoorten verwijderen we de snijknop- pen om groote bloemen te krijgen. Wie zelf Geraniums of Pelargonium zonale stekte moet er aan denken dat ook deze nu spoedig onder glas moeten worden gebracht. Ook oude planten die men wenscht te overwinteren houde men nu in het oog om ze bij dreigende nacht vorst direct binnen te plaatsen. A. G, VLOOTCOMMISSIE, Bij K.B. van 7 October 1936 is: le. eervol ontslag verleend als advi- seerend lid van de commissie, benoemc bij Koninklijk besluit van 24 Januari 1922 (vlootcommissie) aan den kapitein luitenant ter zee L. G. L. van der Kun en als secretaris van die commissie aan den luitenant ter zee der 2e klasse L. Brouwer; 2e. benoemd tot adviseerend-lid van voormelde commissie de adjudant i.b.d, van H.M. de Koningin, de kapitein-lui tenant ter zee J. W. Termijtelen, en tot secretaris de luitenant ter zee le klasse A. J. Bussemaker. De districts-Arbeidsbeurs voor de ge meenten tusschen Ooster en Wester Schelde, zendt ons de volgende aan vragen: B'nnenland. HEERLEN: bekwaam modelmaker, niet ouder dan 40 jaar, dadelijk, loon na der overeen te komen. DEN HELDER: koperslager, niet bor ven 40 jaar, moet bekwaam zijn, en zelf standig kunnen werken, indiensttreding, loon en reiskosten nader overeen te komen, soil, vóór 15 October a s. HILVERSUM: papierenzaklöenmaker, bekend met het maken van papieren- zakken van de rol op „Matador"-W en H machines, dadelijk, loon nader over een te komen. MAASTRICHT: eerste klas dames- modiste, moet volkomen voor haar taak berekend zijn, dadelijk, loon plm. f 50 60 per maand, naar bekwaamheid, voor onbep. tijd, reiskosten nader overeen te komen, Bij voorkeur Israëlietisch. DOETINCHEM: werkmeester, moet volledig de leiding op zich kunnen ne men van de fabricage van kolenfornui- zen, haarden, haardkachels, teekeningen vervaardigen, modellen maken, voor de ze artikelen en wat hiervoor verder noo- dig is, indiensttreding en reiskosten n.o.t.k., loon f 1500 per jaar. DEN HAAG: bekw. instrumentmaker, beslist niet ouder dan 30 jaar, diploma Ambachtschool strekt tot aanbeveling, moet veel practijk hebben, liefst op het gebied van meterwerk. MIDDELBURG: flinke jongeman, voor den verkoop aan particulieren en ver eenigingen van vlaggen enz. leeftijd 20 25 jaar, provisiebasis. Aanbiedingen uitsluitend aan de plaat selijke organen der Arbeidsbemiddeling. Middelburg, 9 October. Op de veiling deden: Veldsla 37 c„ Spinazie 512 c, Postelein 313 c., Kassnijboo- nen 2234 c., Wagenaarsboonen 818 c., Suikerboonen 1218 c., Stoksnijboo- nen 627 c,, Stamsnijboonen 312 c,, Stokprincessenboonen 527 cStam- princessenboonen 520 c., Dubb, idem 3—17 c., Spruiten 5—18 c., Schorsenee- ren 89 c., Koolrapen 2 c, Peën 23 c., Uien 1,53 c,. alles per kg, Kervel 7 c„ Selderij 45 c., Peterselie 34 c, alles per chip, Peën 23,5 c., Rapen 1,53 c., Kroten 13 c., Prei 2—3 c, Selderie 13 c., Radijs 2-2,5 c., Ram menas 12 c., alles per bos, Savoye kool 1—2 cRoode Kool 1—2 c., Boere- kool 1,5—2 c., alles per kg, Bloemkool 220 c., Andijvie 0,51 c„ Kropsla 0,5 2 c,, Komkommers 12 c., Knolsel derij 12 c,alles per stuk. Bloemen: Pluimen 17—19 c., Chrysan then 67 c., Zonnebloemen 3 c., Herfst- asters 4 c„ Gladiolen 16 c., alles per bos, Cyclamen 1324 c,, Capsicum 17 c., Vetplanten 16 c., alles per pot. Middelburg, 9 October. Fruit veiling, Op de Fruitveiling deden: Me loenen 321 ePerziken 715 c., beide per stuk, Tomaten 611 c., Blauwe Druiven 1824 c., Witte druiven 8 c., aardbeien 6070 c., alles per kg, Fram bozen 15 c., per door, Oct. 13 Goes, Huizen, 13 Souburg, Huis, 13 Middelburg, Meubilair, 14 Kapelle, land, 14 Goes, Inboedel, 14 Gapinge, Hofstede, 23 Wolphaartsdijk, Huizen, 23 Wolphaartsdijk, Schorren, 23 Oostkapelle, Huis en land, Van Dissel. Paap. Notarishuis. Kram. v. Dissel, v. d. Harst, v. Dissel v. Dissel. Blaupot ten Cate v. Dissel. 28 Goes, Inboedel, Nov. 4 Wemeldinge, Bouw- en weiland, Van Dissel. 4 Kapelle, Bouw- en weiland, v. Dissel. 11 Goes, Bouw- en weiland, v. DisseL 11 Middelburg, Antiquiteiten, Notarish. van geadverteerde of te adverteeren Tar* gaderingen, voorstellingen, uitvoeringen andere bijeenkomsten. MIDDELBURG. ZA 10Oct.. ZO 11 Oct MA 12 Oct GOES, ZA 10 Oct ZO 11 Oct MA 12 Oct, ELECTRO, Midb. 9 Oct.—DO 15 Oct.: „La Bandèra" en „Als de natuur roept", 20,00 h., ZO 15 h. matinée. CITY, Midb. VR 9 Oct.DO 15 Oct-: „Catharina De Kleine" en „De Cowboy-Millionair", 20,00 h., ZO 15, h. matinée. GRAND THEATER, Goes VR 9 Oct— Dl 13 Oct.: „De Helderziende" en „Singende Jugend", 20,00 h,, ZO 15,00 h. en Dl 15,00 h. matinée. ALGEMEEN: w ZA 10 Oct. Pavilj. Wandelhoofd te Vüss. Holl. Bieravond. Elec. D'ukkerij G W. den Boer. M'burfc.

Middelburgsche Courant | 1936 | | pagina 8