ELIXER GEMENGD NIEUWS. SPORT. INGEZONDEN STUKKEN. Van onza Adverteerders. iUSGERLUKeS STAND. MARKTBERICHTEN. CATZ&Zn.VAH PEKELA-GRONINGEN ENGELAND. ITALÏe. D00DENDAGB0EK VAN HET VERKEER. AGENDA. EES ff IN UW BORREL O COCKTAIL LIKEUR X VERMOUTH SHERRY (Ingez. Med.) schip het bewijs voor de „Duitsche vre delievendheid" zijn, aangezien het een vrucht is van het Duitsch-Engelsche vlootaccoord van Juni 1935. Te gewichtig voor de jury, Te Brighton is dezer dagen een zekere Al- bert Gordon vrijgesteld van het zitting nemen in een jury, daar hij door zijn grooten lichaamsomvang niet in de bank der gezworenen kon plaats nemen. Gor don weegt nl, 138 kilogram. BOTSING TUSSCHEN TWEE TREINEN. Negen dooden. Bij een botsing tusschen een motor- trein en een goederentrein, welke op het tracjet Terni-Bulmona bij Conigliano plaats had, zijn negen personen gedood' en dertig gewond. DRIE BOERDERIJEN AFGEBRAND. Zondagavond is door tot nu toe onbe kende oorzaak brand ontstaan in de boerderij van de familie A. van den Bo- gert in de Korenstraat te Hedel. De bewoners die zich ter ruste had den begeven, moesten in nachtgewaad het brandende huis verlaten. Het vuur greep met groote snelheid om zich heen en sloeg weldra over naar de twee aan grenzende boerderijen van P. van He- mert en C. van den Bogert. Het grootste gedeelte van de inboe dels der drie woningen is verloren ge gaan, evenals groote hoeveelheden hooi en stroo. De perceelen zijn nage noeg geheel afgebrand. Zij waren alle met riet gedekt. GEWELDIGE BRAND TE VENLO. Complex houten noodwoningen in de asch gelegd. Zondagavond omstreeks zes uur werd door de bewoners yan een complex hou ten noodwoningen, gelegen in de kleine heide te Venlo, brand ontdekt in een der woningen. Het betrof een onbewoond huisje, dat door tot nog toe onopgehelderde oor zaak in brand was geraakt. Kort nadat de brand ontdekt was, deelde het vuur zich mede aan een naastgelegen woning, terwijl weldra ook een derde houten huisje, evenals de bei de andere onbewoond, door het vuur werd aangetast. De gezinnen van de aan deze wonin gen grenzende huisjes begonnen nu in allerijd have en goed in veiligheid te brengen. Een felle wind joeg het vuur snel voort langs de houten daken en een vierde woning, waarin de familie Janssen huisde, stond weldra eveneens in vlammen. Het gelukte den bewoners, hun in boedel gedeeltelijk naar buiten te bren gen. De brandweer, die met groot ma teriaal ter plaatste kwam, stond voor een moeilijke taak, aangezien men op een afstand van 900 meter met slangen aansluiting moest zoeken met een brandkraan. De verbinding was evenwel snel tot stand gebracht en spoedig werd met vier stralen water gegeven. Zoo dra de daken der brandende huizen in eenstortten, trok men met vuurhaken de houten woningen omver, teneinde het vuur zoo weinig mogelijk gelegenheid te geven zich nog verder tot de naastgele gen woningen uit te breiden. Men wist tenslotte hierdoor den brand tot vi^> woningen te beperken. Die woningen zijn het eigendom van de gemeente en dienden in de oorlogsjaren als quaran taine-stations voor krijgsgevangenen en deserteurs, BRUTALE INBRAAK. Inbrekers brengen bewoner messteken toe. Zaterdagnacht omstreeks drie uur is te Laag Keppel een brutale inbraak bij den sluiswachter Voskamp gepleegd. Drie personen verschaften zich via een w. c.-raampje toegang tot de woning van V., waarna de achterdeur kon wor den geopend. De bewoners, een bejaard echtpaar, dat boven sliepen, hoorden verdachte geluiden waarop de man zich naar be neden begaf. Twee van de drie inbre kers, kwamen daarop uit de voorkamer. Met een hunner geraakte V. in gevecht, waarbij de inbreker hem een drietal messteken toebracht. Een der steken trof het slachtoffer dicht bij het hart. De daders sloegen, toen zij den man bloe dend ineen zagen zinken, op de vlucht. De sluiswachter, die veel bloedverlies heeft geleden, is naar het ziekenhuis te Doetinchem vervoerd waar men opera tief ingrijpen noodzakelijk achtte. Zijn toestand is thans redelijk. De daders hebben waarschijnlijk ge weten, dat Voskamp tamelijk veel geld in huis had, van ontvangen sluisgelden, die maandelijks worden afgedragen. De sluiswachter kon geen nauwkeurig signalement van de inbrekers opgeven. Voor zoover men kan nagaan wordt geen geld gemist. Amersfoort: 1 doode. De tuinman A. H. uit Amersfoort gisteravond op Laan 1914 door een auto aangereden. Met een dubbelen been breuk en een schedelbasisfractuur werd hij naar de Lichtenberg vervoerd, alwaar hij in den afgeloopen nacht is overleden. Haarlem: 1 doode. Zondagavond stak een 5-jar!g meisje op den rijksstraatweg ter hoogte van de Maasstraat te Haarlem den weg over zonder op het verkeer te letten. Het meisje werd door een auto gegrepen en tegen den grond gesmakt. In den loop van den avond is zij overleden. VOETBAL. ZEELANDIA—MIDDELBURG 3—6. Een plaatselijke ontmoeting mag altijd wel attractief zijn, qua spelgehalte stelt zij bijna steeds teleur. Ditmaal kenmerk te de derby zich door twee verschillen de spelbeelden. Het eene 't eerste half uur, waarin 'n aantrekkelijk spel te zien werd gegeven en vervolgens de restee- rende speeltijd, welke ietwat rommelig en onsamenhangend was. Tot d'.t laat ste werkten vele factoren mede, die de ontmoeting ongunstig beïnvloedden. Dat was wel jammer want het begin, dat het beste deel was van den wedstrijd, was veelbelovend, alhoewel het bij den goe den beschouwer toch duidelijk moest zijn dat men wat hard van stapel liep. Voornamelijk bij Zeelandia, dat al aan stonds verraste met, een gezond enthou siasme dat het juiste antwoord was en ook moest zijn voor de betere geschoold heid van de groen-witten. Het eerste half uur gaf aardige spelmomenten te zien en hoewel Middelburg gevaarlijker was en meer systematisch te werk ging, kon toch van een gelijk opgaanden wed strijd gesproken worden. Dat Middelburg verder in het vijandelijke doelgebied wist door te dringen kwam duidelijk tot uiting in het werk dat de beide doel- v.erdedigers te doen kregen. Adriaanse moest vele keeren meer zijn kundigheid bewijzen dan Becks. En eigenlijk is hei zoo den geheelen wedstrijd geweest: de meeste en gevaarlijkste schoten werden gelost op het doelgebied van Adriaanse. Hij heeft er heel wat uitgehouden door zijn moedig keepen en zijn zich onver vaard op den bal werpen. Aan den ande ren kant, moet toch ook gezegd worden dat hij aan eenige doelpunten schuld had Het eerste doelpunt b.v. ontstond nadat Lefeber een fel schot had inge zonden. Adriaanse liet den bal uit zijn handen rollen en Dirkse was er spoedig bij om dit met een doelpunt af te straf fen (0>1). Er was toen een kwartier gespeeld. Zeelandia beantwoordde dit doelpunt door een enthousiasten tegen aanval waaruit een van de mooisie doel punten van den middag ontstond. Links buiten Huvers, die er schijnbaar beter inkomt, gaf een afgepasten voorzet naar Janisse, die den bal doorkopte naar De Bruyn, Keihard schoot deze laatste langs Becks, (11). Een goed staaltje samen spel werd hiermede beloond. Over het algemeen was dit samenspel der Zeelandia-voorhoede niet altijd even zuiver. Het geleek vaak of er een scha kel ontbrak. Dit kwam missch:en door Jongepier die bij een aanval te veel ach ter bleef. Individueel hee.ft deze spe ler anders wel goede dingen gedaan. Zijn partner De Bruyn had de verd enste dal hij alle drie de punten gemaakt heeft. Hij wisselde zwakke met goede momenten af. De Zeelandia-middenlinie werd sterk in de verdediging gedreven door de weer snel en doortastend spelende Middelburg voorhoede, die er lustig op los schoot. Vogel was het die den stand op 12 bracht. Zoo eindigde na een half uur d t eerste goed gespeelde aantrekkelijke eerste deel. Dirkse liep toen een blessure op en was geruimen tijd van medespelen uitge sloten. Toen hij weer in 't veld kwam, was het Vogel die geruimen tijd buiten de lijnen moest. Deze twee incidenten hebben een domper gezet op het ver dere wedstrijdpeil De voorhoede van Middelburg was er door gehandicapt. Deze linie kon zich niet meer ten volle geven. Intusschen had Merk uit een voor zet van Loman den ruststand op^l3 gebracht. Toch werden er na de rust nog vijf doelpunten gemaakt, doch als men ziet, hoe deze ontstonden, dan blijkt het wel dat zij van minder gehalte waren dan de eerste vier. Het vierde punt b.v. ont stond uit een vrij trap door Meijk geno-| men. Deze schoot op doel en terwijl alle Spelers, verdedigers en aanvallers mis ten, werd het 14. Linksbuiten Huvers was uitgevallen, maar desondanks streed Zeelandia hard nekkig verder. Aangezien de verdedi ging van Middelburg wel eens weifelend optrad, kwamen deze aanvallen veelal dicht in 't doelgebied. Het was weer De Bruyn die na aangeven van Janisse het tweede tegenpunt scoorde (24), een De Middelburg middenlinie was er goed in dezen middag. Als belooning waarschijnlijk daarvoor maakte ook zij een doelpunt. Verhulst kreeg een penal ty tegen Zeelandia te nemen, maar hij schoot op den paal. Na een kleine scher mutseling om den in 't veld teruggespron gen bal was het evenwel Ploegaert die keihard en zuiver keeper Adriaanse ver raste "(25). Zeelandia hield moedig vo! Janisse miste een fraaie kans terwijl vele aanvallen door onzuiver spel teloor gin gen. Het was door een blunder van kee per Becks die finaal over den bal heen trapte, dat De Bruyn den voorzet van Flipse kon inschieten. (35). Adriaanse aan den anderen kant redde door zich moedig op den bal te werpen of de bal len uit de lucht te „plukken", zooals bij schoten van Verhulst en Lefeber, terwij! Vos ook vele aanvallen onderbrak. Toch werd de keeper nog eenmaal door Loman gepasseerd. O.i. was ook dit punt nietf vrij van buitenspel. (36), Scheidsrechter Peynenborgh had be halve deze twee buitenspeldoelpunten meer eigenaardige beslissingen, Zijn lei ding was wat zwak; iets strakker hac geen kwaad gekund. Dat wil niet zeggen dat er ruw gespeeld werd. De verstand houding in het veld ging best. Onsym pathieker was men langs de lijnen. De stemming deed soms niet prettig aan, Dat men zijn favorieten aanmoedigt daar gelaten, maar sportief blijven. In 't vele verstond mèn dit beter dan er buiten. Goes—T.S.C, 6—0, Het ongeluk, dat Goes vorige week steeds scheen te achtervolgen, wat dit maal aan den kant van T.S.C. De Oos terhoutsche kampioenen begonnen on fortuinlijk, en konden daarna weinig goeds meer doen. Goes daarentegen speelde een vlot spel, wat men onder nam lukte in den.regel en werd ook met een behoorlijk aantal doelpunten be loond. Hoewel vier van de zes doelpunten door Leijnse gescoord werden, komt de eer van allen aan het geheele elftal toe, dat een uitstekenden wedstrijd speelde Brüel hoewel hij het iets gemakke lijker had dan tegen Hero verdedig de zijn doel op uitstekende wijze; Van der Sluis en De Kubber, waren vrijwel niet te passeeren en verstonden zich zeer goed met hun keeper en kanthalfs; Van Hese, Daniëlse en Peels hielpen krachtig mede in de verdediging doch verzuimden niet om mee den aanval op te bouwen; de binnenspelers, Sinke en Boudeling zorgden, door goed op te ha len, voor een vlotte werking van de W.-formatie, en Elsacker, Leijnse en Blokpoel benutten hun vooruitgescho ven posten om tallooze gevaarlijke aan vallen op te bouwen. Allen werkten hard en gebruikten hun verstand bij wat ze deden. T.S.C, kwam in tempo te kort, pro beerde het te vaak met kort spel, en de voorwaartschen schoten vrij slecht, al kregen ze daarbij ook wel zelden tijd om beter te richten. Zooals reeds opgemerkt begon T.S.C. dat één invaller telde, onfortuinlijk, Na dat vier minuten gespeeld was werd Elsacker in het strafschopgebied ruw in den rug aangevallen; Daniëlse benutte met een zuiver schot den strafschop Twee minuten later brak Blokpoel mooi door en zette afgemeten door, Sinke was er bij, Vissers wilde redden door op zijn keeper terug te spelen of corner te trappen, maar zette in zijn angst het leder in eigen doel (2Hoewel het spel hierna van doel tot doel ging bleven de Goes-aanvallen het gevaarlijkst. Een goed door Elsacker aangegeven bal werd door Blokpoel fraai ingeschoten, maar dit doelpunt werd afgekeurd we gens buitenspel. Even later liep Leijnse op met Elsacker, de back weifelde, en Leijnse profiteerde daarvan door alleen door te rennen en 'zuiver in te schieten (30). We zagen daarna Ernst langs schieten en een schot van Sesting, dat Brüel betrouwbaar stopte. Toen brak Blokpoel fraai door. Elsacker haalde het leder om voor de voeten van Leijn se, en deze schoot 't in den uitersten hoek. (40). Met dezen stand brak de rust aan. Het eerste kwartier na rust hielden aan beide zijde de verdedigers stand of was men ongelukkig met de schoten. Toen kreeg Leijnse een mooie pass van Elsacker, de keeper liep ver uit, en af gemeten plaatste de Goesche midden voor over hem heen in het ledige doel (50). Een viertal minuten later be sloot Blokpoel, na een hardnekkigen strijd om het leder, met een mooien voorzet, en het was Leijnse weer die zijn kans goed benutte (60). In de ruim twintig minuten die nu nog volg den hadden beide elftallen periodes van overwicht, maar de Goesche aan vallen bleven ook nu steeds het ge vaarlijkst. Gescoord werd er echter niet meer. WANDELSPORT. Bondswande'dag van het K.N.G.V. De Zebra had Zaterdag en Zondag' Bondswandeldagen georganiseerd te Breda en te Middelburg. In Breda was het aantal aangemelde personen slechts 10 en moesten de wandelingen worden afgelast. Te Middelburg was het andera Hier is weder gebleken, hoe goed het is van het K.N.G.V. ook op Zaterdag gelegen heid te geven om te wandelen, voor hen', er 72 Zaterdagmiddag aan den start bij de Verg'enoegingi Daaronder waren drie groepen en wel van C.W.K.O. te Vlis- singen voor de 30 km en Medioburgum en Wilhelmina beide Middelburg voor de 20 km. Onder de loopers was ook een echte Volendammer in costuum en met klompen aan, De 30 km loopers gingen over Seis- weg naar Domburg en terug langs den Noordweg. De 20 km loopers hadden Oostkapelle tot halteplaats. Alle 72 kwamen goed en wel thuis en ontvingen bij monde van den heer R. van Roo ieder een herdenkingsmedaille en de groepen kregen ieder, omdat zij meer dan 10 deelnemers sterk waren, een grootere. Zondagmorgen startten weer bij heer lijk weder 249 dames en heeren. Van de deelnemende groepen telden meer dan 10 personen en kwamen dus voor een groepsmedaille in aanmerking: Achilles: een voor 30 en een voor 20 km, VTV, Vlissingen een voor 30 en een voor 20 km A.V. '35, Vlissingen, Voorwaarts, Domburg, Wandelaar, Goes en groepen van minder dan 10 vormden: Achilles, Walcheren D.T,S. en Zeeuwsche Wan-J delsportvereeniging, allen Middelburg. Ook nu kwamen alle 249 op tijd binnen. Zaterdag gingen enkele leden van Achilles als marschpeleton voorop, Zon: dag deden anderen het onder leiding van den heer G. Budde, Bij terugkomst zijn de Zondagloopers toegesproken door den heer F. G. Lem mers, die er zijn vreugde over uitsprak, dat ook zoovelen niet-leden van het K.N.G.V. mede liepen en die dank bracht aan de organisatoren, den hoofdconsul, den heer J. A. Bal, en de heeren A Imanse en J. A. van Overbeeke, verder aan het Roode Kruis, dat wederom groo te hulp verleende en de politie voor hare medewerking, Des avonds gaf Achilles een gean'- imeerd Wandelaarsbal in het Schutters hof, Coureur gedood. Bij een poging om het 12 uur recorc voor automobielen in de 1100 cc klasse te verbeteren reed gisteren op de Mon- za-baan te Milaan de Italiaansche cou reur Radice Fossati met zijn Maserat met een gemiddelde uursnelheid van 150 km per uur, toen een hond over de baan fep. De hond werd door den wagen ge grepen, terwijl de coureur de macht over zijn stuur verloor. De 26-jarige graaf Fossati moest zijn recordpoging met den dood bekoopen. Werpt toch de lijn uit! Hoort het: uw broeder of zuster vergaat! Werpt toch de lijn uit! Haast u! 't Is anders te laat. U doet dat door een ruime bijdrage. God zegene u. De Officieren van het Leger des Heils. Middelburg, October 1936. DE NATIONALE AANVRAGE In de eerstvolgende dagen hopen wij weder bij onze ingezetenen te komen om een bijdrage voor de zoogenaamde Nationale Aanvrage, die ieder jaar in het najaar vanwege het Leger des Heils door geheel ons land geschiedt. Het is bitter, aitter noodig. De nood is schreiend groot. Tallooze kinderen uit verwaarloosde ge zinnen, waar vader of moeder of beiden zoo oneindig veel verwaarloosd hebben, sommige kinderen ook achtergelaten door de moeder, sommige moeders die in jetreurenswaardigen toestand met hun dnd of kinderen achterbleven, diep on gelukkige vrouwen en meisjes, komen in onze inrichtingen: meisjes- en moeder- ïuizen, doorgangshuizen, jongenshuizen, en tallooze zwervers langs weg en straat, uit dorp en stad, vinden onderdak ook onze toevluchten. Geen comité's of pesturen zorgen voor hen, zij vallen on der geen rubriek, zijn geen leden van een vereeniging, maar zij zijn toch menschen. Zij hebben aanspraak op verzorging en verpleging, op bescherming, op hulp, als onze arme broeders en zusters. Het Leger des Heils geeft er eenige tonnen per jaar voor uit. Van al hare uitgaven toch zijn 79 pet. hiervoor en in ons eigen land; 13 pet. is voor gees telijk werk; 8 pet. voor de zending. Waar gij weet, hoe de officieren, even als allen die daarin arbeiden, dat doen óf geheel en al belangeloos, zonder eenig oon, óf soms slechts voor eenvoudige tost en inwoning, veelal zonder eigen slaapkamertje, hoe eenvoudig ook, maar gehuisvest indien niet op een zolder, met elkander tot 5 a 6 tegelijk in een slaapkamer, of zeker voor een zeer karig oon, waar gij weet hoe hier met een zoo groote liefde en opoffering en toe wijding gewerkt wordt, twijfelen wij er niet aan of gij zult door uw milde bij drage den arbeid en de hulp mogelijk maken. De meeste inrichtingen van het Leger zijn te klein, véél te klein. Het volgend jaar wordt het 50-jarig jubileum gevierd. De Commandant zou dan zoo gaarne door een bijzondere ver meerdering van de giften bij deze aan vrage, de zoo dringend noodige uitbrei ding geven aan enkele inrichtingen. Zeer dringend doen de Officieren en Leilsoldaten uit Middelburg een beroep op den edelen zin hunner stadgenooten, om, wanneer hun in de komende week of later een bijdrage gevraagd wordt voor het omvangrijke werk, mildelijk te geven. God heeft den blijmoedigen ge ver lief. Laat ieder een extra bijdrage geven voor de leniging der nooden van duizenden, waaronder ook zoovelen uit onze provincie. Wilt gij zoo vriendelijk zijn mede te punt dat o.i. niet geheel vrij van buiten-1 die tegen den Zondag bezwaar hebben helpen dat Middelburg het gestelde doel spel was. of dan verhinderd zijn. Nu verschenen wit bereiken zal? Fongers jubileert. Naar men ons uit Groningen meldt, was het dezer dagen 40 jaar geleden, dat de acte werd gepasseerd, betreffende de oprichting van de N.V. „De Gronin ger Rijwi elenfabriek A Fongers" voor heen alleen onder den naam A. Fongers" de bekende Fongers-rijwielenfabriek. Ten tijde van de oprichting der Ven nootschap in 1896, genoot het Fongers- rijwiel reeds een, voor die dagen, uitge breide bekendheid als een der eerste >a Nederland 'vervaardigde rijwielmerken en werd het in de kringen van de toen malige wielersportbeoeienaars zeer ge apprecieerd. De eerste jaren waren moeilijk, maar door onveranderlijk vasthouden aan de stelregel: het beste te leveren voor den laagst mogelijken prijs, werd de zaak wat zij thans ia Ook in de latere jaren van haar be staan, gedurende den wereldoorlog en nog later, tijdens de groote algemeenc prijsdaling. bleef de Fongers-fabriek vasthouden aan haar principe, leverde haar rijwielen onverminderd in con structie, kwaliteit en afwerking en hield alzoo haar reputatie hoog. Het moet een voldoening zijn geweest voor Directie en staf van de Fongers- fabriek, die geen grond aanwezig heeft geacht om deze 40-jarige herdenking' te vieren, thans bij de ontwikkeling, die 't bedrijf heeft genomen, een oogenblik stil te staan. Aagtekerke. Van 26 Sept.3 Oct, Getrouwd: J, Vreke oud 38 j. jm. en M. Geertse oud 29 j. jd. Ondertrouwd: Joh. de Visser oud 30 j. jm en M. de Lange oud 27 j. jd. Oostkapelle. Van 26 Sept.3 Oct Bevallen: C. van Moolenbroek, geb. den Hollander zoon. Ritthem. Over de maand Sept Bevallen: Maria. Boone, geb Janse z., Joha Wisse, geb. Francke z. Overleden:. Joha. Jaca. Breel 67 j. vrouw van L. Breel Ondertrouwd: Jn. Meijers 24 j en N. van Tutte 26 j., P, D-.riél.--- 33 i in A. J. Franse 27 j. Serooskerke (W.) Over de maand Sept. Bevallen: K. Vogel, geb, Corbijn, z„ N. P. Jobse, geb. van der Welle, z., J. Matthijsse, geb, van der Vorst, z., J. Riemens, geb. Geldof, z. Zoutelande. Over de maand Sept Bevallen: C. Mesie-van Sluys, d. Goes, 3 October. Veilingsvereeniging „Zuid-Beveland". Exportveiling n.m. 1 uur. Zure Kroetappels f 5,20, per 100 kg. Kleine Veiling. Peren: Doyenne du Cornice 1826, Bonne Louisse d'Avran- ches 29, Zwijndr. Wijnpeer 1115, Com- tesse de Paris 14, Nouveau Poiteau 11 13, Calabasse Tirlemont 13, Maagdepeer 1113, Beurré Lebrun 13, idem Super fin 21, idem Alexander Lucas 1317, Ie Curé 10, Winter Louwtjes 11, Witte Cou sin 10, Gieser Wildeman 14, Kleipeer 11 12, St, Remy 911, Pondspeer 810, Afval Peren 218, per 100 kg. Appels: Cox's Oranje Pippin A 41, id. B 37, idem C 1824, Sterappels extra 22, idem A 20, idem B 1719, idem C 1315, Present van Lunteren 13, Goud- Reinette 1419, Bismarck 1011, Court 'endu 1014, Zure Bellefleur 1215, Rembour Mortier 10, Zoete Campagner 11, Pomme 'd'Oranje 14, Engelsche Pi geon 15, Afval Appels 416, per 100 kg, Diversen: Blauwe Druiven: Franken- thaler A 1921, idem B 1618, idem Black Alicante A 1832, idem idem B 1617, Bramen 14, Tomaten 78, per 100 kg, Bloemen 26, per 100 bos, No- ten 0,27—0,70, Meloenen 7—11, Perziken per 100 stuks. van geadverteerde of te adverteereu re*, gaderingen, voorstellingen, uitvoeringen mï andere bijeenkomsten. MIDDELBURG. MA 5 Oct. Dl 6 Oct GOES, MA 5 Oct, Voorstelling Ned. Tooneelg. Rika Hopper ,,Een Jas- een Hoed- een Handschoen", Schuttersh. 20,15 h. 6 Oct Dl Elec. Drukkerij G W. den Boer, M'burg

Middelburgsche Courant | 1936 | | pagina 6