GEMENGD NIEUWS. RECHTSZAKEN. INGEZONDEN STUKKEN. Van onze Adverteerders. BEVOLKING. BURGERLIJKEN STAND. MARKTBERICHTEN. [TALIE. OOSTKAPELLE. GOES. WAAR IS WERK? Kapelle. Verkoopingen - Verpachting» in Zeeland. AGENDA. bioscopen. den 's-konings servet, vork, mes en broodrestjes. Daarbij kwam het echter tot een twist tusschen een Amerikaan- sche en een Engelsche dame, die beiden poogden het nog half volle wijnglas v,an den vorst te bemachtigen. Bij de twist viel het glas op den grond en brak in stukken. Zusterlijk deelde men toen de scherven onder elkaar. Het gelukte den kellners niet de twis tende en kijvende vreemdelingen de voorwerpen te doen teruggeven, Achter af is g'ebleken dat er voor 'n belangrijke som ,aan tafelzilver is medegenomen. JEUGDIGE FASCISTEN MET KANONNEN. Gisteren zijn de eerste afdeelingen jonge fascisten te Rome aangekomen, die deel zullen nemen aan de viering van den zesden verjaardag van de jeugdaf deelingen. Dit jaar voor het eerst merkte men afdeelingen jonge fascisten op met pant serauto's, mortieren en zelfs artilleris ten met kanonnen. Abonnementen en Advertentiën vooi dit blad worden aangenomen door den Agent E, FLIPSE DRONKEN AUTOBESTUURDER RIJDT TEGEN TRANSFORMATORHUISJE. Het dorp Nispen in het donker. Op den rijksweg NispenRoosendaal is gisteravond omstreeks kwart voor ne gen een auto, die uit de richting van de Belgische grens kwam, met een ontzet tende vaart volgens oogetuigen meer dan 100 km per uur uit de bocht ge vlogen en tegen een transformatorhuisje gebotst. Vervolgens reed de auto door een sloot, door een heg en kwam ten slotte tot stilstand op 't erf van de boer derij van den landbouwer Hektors. De auto, welke pas nieuw was, werd geheel in elkaar gedrukt, doch als door een wonder bleven de beide inzittenden ongedeerd. De wagen werd bestuurd door den heer M. uit Roosendaal, terwijl als passagier in den wagen meereed de heer d. V. uit Oudenbosch. Bij het trans formatorhuisje stond een dienstdoende agent, die ternauwernood aan den dood ontsnapt is. Toen hij van zijn eerste schrik beko men was en proces-verbaal ging opma ken, kwam hij tot de ontdekking, dat zoowel bestuurder als medepassagier zwaar aan Bacchus hadden geofferd. De chauffeur werd in verzekerde be waring gesteld en de auto in beslag ge nomen. Het ongeluk had echter nog meer ge volgen. Daar het transformatorhuisje ge heel ontzet was, was met één slag het geheele dorp Nispen in het donker ge zet. En de verwoesting bleek van dien aard te zijn, dat het zich liet aanzien, dat pas na verloop van enkele dagen de storing verholpen zou kunnen wor den. Niet alleen, dat hierdoor het dorp nog eenige dagen in het donker zal zitten, doch in enkele fabrieken, waar electri- sche machines worden gebruikt, zal niet gewerkt kunnen worden. DOOR ELECTRISCHE STROOM GE DOOD. De 15-jarige J. H, te Ginneken is gistermorgen bij het leggen van elec- trische spanningen in de centrale werk plaats voor jeugdige werkloozen te Bre da, in aanraking gekomen met een der draden. De jongen was op slag dood, DEVALUATIE-HUMOR. Radicale aanpassing. Dinsdagmorgen vervoegde een G o u d- s c h e huiseigenaar zich bij een van zijn klanten om de wekelijksche huur. Trouw kreeg de man iedere keer vijf gulden in' zijn hand, maar nu was dit anders, „Als jeblieft, mijnheer. De gulden is zeventig cents geworden, dus krijg je voortaan drie gulden vijftig'" En de deur van de woning viel dicht voor den neus van den wel wat ont hutsten huisbaas.... GERAFFINEERDE DIEFSTAL VAN GELDZENDING. Een bankinstelling te Rotterdam bood gisterenmiddag bij de R.T.M. een geld zending ter vervoer aan, bestemd voor een beetwortelsuikerfabriek op een van de Zuid-Hollandsche eilanden. Het geld was bestemd voor het uitbetalen van loonen en de zending bestond dan ook voor een groot gedeelte uit specie. Bij elkaar was het een zeer aanzienlijk be drag, dat niet minder dan ruim tachtig kilogram woog. De geldzending werd in een verze gelde kist geplaatst in een postwagen van de R. T. M., welk rijtuig stond op het terrein van de Gemeentelijke Han delsinrichtingen, aan de Rosestraat. Na dat de kist in den wagen was getild, heeft men het rijtuig afgesloten. Vrij kort daarna is personeel van de tram gekomen, om den postwagen ach ter een locomotief te koppelen. Op dat moment merkte men, dat de wagen open stond. Het slot was geforceerd en weldra zag men ook, dat de wagen leeg was. In het zand naast de rails waren sporen, welke er op duidden, dat men de kist uit den vragen had gekanteld en op den grond had laten vallen, waarna de kist naar den iets verderop liggenden weg is gesleept. Vermoedelijk is de kist daar op een wagen geladen, waarna de dieven er kalmpjes mee zijn weggere den. De dieven moeten van de situatie goed op de hoogte zijn geweest. RECHTBANK TE MIDDELBURG. In de zitting van Vrijdag 2 October werden de volgende zaken behandeld: Gezinsinkomsten verzwegen. J, B. van S., 46 jaar, kantoorbedien de, Vlissingen, werd ten laste gelegd dat hij in het tijdperk van Maart 1935 30 Juni 1.1. zijn gezinsirikomstenbriefjes valschelijk heeft opgemaakt, door niet als zijn gezinsinkomsten op te geven een bedrag als agent van de Holl. levensver- zekerings Bank genoten van 9 een bedrag van 6.70 van een Glasverzeke- rings Maatschappij, en ook niet de be dragen van 10.60 in 1935 en van 7.70 in 1936, die hij als brandweerman had ontvangen. Verdachte gaf toe de formulieren te hebben geteekend. Bovendien erkende hij eenige inkomsten te hebben genoten uit agentschappen voor verzekeringen, hij vond het evenwel niet de moeite waard om dat op te geven. Wat zijn in komsten als lid van de Brandweer be treft, is in een vergadering medegedeeld dat die inkomsten niet behoeven te worden opgegeven. De get. Van Spanning, a décharge, te Vlissingen verstrekte inlichtingen over de inkomsten van verdachte als brand weerman. Get. lid zijnde van Maat schappelijk Hulpbetoon is daarin over eengekomen, dat, bijaldien door brand weerlieden in die kwaliteit niet meer dan 5 werd verdiend, dat bedrag niet zou worden opgegeven. De verontschul diging ten aanzien van brandweerin komsten door verdachte naar voren ge bracht, werd door deze getuigen dus gedekt. Verdachte zeide nog bij brand 70 cent per uur te ontvangen en als die inkom sten boven zijn dagloon uitgingen die niet te hebben opgegeven. De officier van justitie vond de feiten toch wel ernstig. Hij hekelde de opvat tingen, welke blijkbaar bij verdachte had post gevat, dat men maar zoo veel mogelijk moet zien te trekken. Het is een maatschappelijk belang dat daarte gen opgetreden wordt. Een geldboete achtte spr. hier niet op zijn plaats om dat steun niet wordt gegeven om een geldboete te betalen, doch voor levens onderhoud. Eisch 14 dagen gevangenis straf. De verdediger van verdachte achtte van valschheid in geschrifte geen spra ke, hetgeen hij uitvoerig uiteenzette. Tevens achtte hij den officier niet ge slaagd in zijn bewijslevering. Daarom zal vrijspraak dienen te volgen, subsi diair vroeg verdediger clementie, door oplegging b.v. van een voorwaardelijke straf, omdat verdachte gunstig bekend staat. Oplichting J. J. 30 jaar, bankwerker, Axel werd ten laste gelegd dat hij op 5 Sept. 1.1. te Axel door listige kunstgrepen Adriana van Broekhoven in het café van Maria Verschelling heeft opgelicht voor een bedrag van 9.80, door deze een pa pier te laten zien en ter hand te stellen, waarvan de eene helft volkomen ge lijk was aan een bankbiljet van f 10. Na aftrek van de kosten van de con sumptie ad 0.20 had hij 9.80 terug ontvangen. De verdachte gaf toe met een recla me biljet te hebben betaald. Hij was dronken en kan zich niet herinneren wat er is voorgevallen. Hij heeft de door de caféhoudster geleden schade ver goed, Eisch 6 weken gevangenisstraf. De verdediger van verdachte mr. Nieuwenhuyze, zegt dat de feiten vast staan. Het was kermis in Axel en hij acht het onbegrijpelijk dat de caféhoud ster er in vloog. Voorts acht hij de ge- ëischte straf te hoog en verzoekt de rechtbank verdachte voorwaardelijk te straffen. Rijwieldiefstallen.. B. E. R., 19 jaar, varensgezel, wonen de te Amersfoort, werd ten laste gelegd dat hij op 11 en 17 Augustus 1.1. te 's- Heer Arendskerke en te Middelburg heeft weggenomen een heerenrijwiel en een damesrijwiel, toebehoorende aan W. J. van den Berge en aan Lena Paul. Eisch: 6 maanden gevangenisstraf. ONTVANGEN BOEKEN. f Bij H. P. Leopold's Uitgevers Mij. te Den Haag verschenen de vol gende uitgaven: Flipje. „Flipje", door Johan Fabricius. De schrijver vertelt in den aanvang van dil boek de romantische lotgevallen van Flipje. Fabricius zegt verder over zijn boek: „Ik gaf hem 't meisje, waar zijn klei ne hart reeds naar uitgaat; ik gaf hem een neefje, dat sterker dan hij hem telkens op hinderlijke wijze dit „ster- ker-zijn" laat voelen. Ik gaf hem als' machtige beschermers zijn vader, Aagje het nieuwe dienstmeisje, Toon den groentenboer, Gerrit den slagersjongen. Ik schiep ook een gevaar voor Fl'ipje's vader: de verleidelijke mevrouw Ha- rinxma, die in dezelfde straat woont en ditmaal was het Flipje, die zijn vader wist te beschermen". De weg naar Scutari. „De weg naar Scutari", roman door Willy Corsari, teekent het leven van Elorence Nightingale, de stichtster van het Roode Kruis. Het boek verhaalt hoe dit Engelsche meisje aan de tyrannie van familie en conventie weet te ontkomen en zich tot verpleegster laat opleiden. Nu heeft zij vrijheid, maar ook de een zaamheid gevonden en als zij van de el lende van den Krimoorlog hoort, voelt zij, dat haar uur is gekomen en trekt naar Scutari om het groote Roode Kruis werk te beginnen, dat haar naam on sterfelijk zal maken. HUISHOUDELIJKE VOORLICHTING. Gedurende den vorigen winter wer den bij wijze van proef gratis-cursussen gegeven in economisch koken en naai en, uitgaande van het plaatselijk comi té inzake huishoudelijke voorlichting. Aan deze cursussen, welke gehouden werden in de Industrie- en Huishoud school alhier, kon worden deelgenomen door vrouwen van werkloozen en van hen, wier weekloon in den laatsten tijd sterk is gedaald. De cursussen hadden ruime belang stelling en bleken in eene werkelijke be hoefte te voorzien. Op grond van dit succes wil het Co mité ook in dezen winter daarmede voortgaan, maar het beschikt nog niet over voldoende gelden. Zouden eenige belangstellende inge zetenen te dezer stede het comité daar toe in st,aat willen stellen? 't Ware wel zeer te betreuren, in dien tengevolge van gebrek aan geld middelen, dit bij uitstek sociale werk moest stranden. Bijdragen of toezeggingen worden gaarne in ontvangst genomen op het bureau van den Armenraad Bogardstraat D 43, alhier. Een nieuwe zaak. In de Gravenstraat opent de heer E. H. Kuipers, die reeds een paar jaar een banketbakkerij in Vlissingen heeft, een filiaal in pand 255, Een specialiteit van deze zaak is het luxebrood. De win kel is een aanwinst voor de Graven straat. Een bijzondere étalage. De N.V. Schulte en Thieme heeft in haar magazijn „Het Huis met de Roode Pilaren" een wel zeer bijzondere étalage voor haar zelf geïmporteerde lever traan ingericht: een beweegbare door den heer Wim Abeleven vervaardigd diorama, voorstellende het binnenko men van de Noorsche Visschersvloot met de vangst aan kabeljauw, die de le vertraan levert. Het geheel van hout opgetrokken diorama doet de bergen zien op den achtergrond, beschenen door het noor derlicht in tien kleuren, terwijl daar voor de schepen binnenvaren, allen verschillend van model en kleuren. De heer Abeleven vervaardigde ook het mechanisme. Aan de kust staan de traankokerijen en aan beide oevers lig gen schepen, terwijl tegenover de fa brieken visschers bij te drogen gehan gen netten staan. Het is een pakkend geheel. Kencica. De firma J. Th. Pilaar te Goes heeft den verkoop op zich genomen van de kali-kalkmeststof „Kencica", een zeer fijne poederkalk, welke tegelijkertijd 4 kali bevat. Deze poederkalk die een product van de Nederlandsche industrie is, heet door de bijzondere samenstel- ling groote voordeelen te bieden boven gewone kalkmeststoffen. Haar kiezel- zuurgehalte moet in hooge mate verbe terend werken voor het kleicomplex of voor de humus. De fijne toestand van de kalkverbindingen draagt er toe bij dat deze snel oplossen in het koolzuurhou dend bodemvocht. De kali wordt in den grond gemakkelijk gehydrauliseerd, waarbij de kiezelzuurrest weer ten goede komt aan de bodemstructuur. Zoowel de kalk- als de kaliverbindingen van „Kencica" komen dan ook geheel ter beschikking van de plant. Een nieuw taxi bedrijf. Heden is het aantal lettertaxi's in Mid delburg weder met één uitgebreid, en zal men gebruik kunnen maken van de H.-Tax, een Nash-Lafayette wagen, die de heer J. F. F. Hoogenboom, in dienst heeft gesteld. Hij heeft zijn adres geno men in de M.K. Garage op den Seissin- gel. Een ritje met dezen geheel van stalen gebouwden wagen, dus ook de carosserie, heeft ons overtuigd van het zachte rij den en van de flinke ruimte dezer broe den auto, waarin ook de passagiers te gen eventueele ongelukken zijn verze kerd, PTfl Ingekomen: W. van Werkhoven, off. L. d. H., van Den Haag, Ravelijn 12; A. M. Hillebrand, zonder beroep, Ierseke, Heernisseweg 9; E. A. Th. de Meijer, kapper, Middelburg, Magdalenastraat 12; H. M. Boutens geb. Kaaisteker, zonder beroep, 's-Heer Arendskerke, Scheldestraat 84; A. M. Hollestelle en gezin, fitter, Kloetinge, Piccardstraat 41; H. C. Boogert, dienst bode, 's-Gravenpolde!r, Middelhurgsche straat 29; J, Otte, dienstbode, Nisse, Korte Kerkstraat 11D. Groenenberg en gezin, timmerman, Serooskerke (Wl), Kloetingsche weg 28; E. A. Wamsteker, vertegenwoordiger, Amsterdam, W'lhel- minastraat 98; J. C. la Grand, dienstbo de, Hoedekenskerke, Wilhelminastr. 5. V ertrokken: Mante, verpleegster, naar Alkmaar, Koorfstraat 33; J. Verhaar, off. L. d. H., Vendam; F. J. Stoopman, zonder beroep, Roosendaal, Vuchtstraat; M. J. Wattez,- zonder beroep, Vlissingen, Koudekerk- scheweg West 1, L. J. v. d. Weijden geb. Versé, zonder beroep, Ierseke; Paarden markt; G. Korstanje, dienstbode, Kapel- Ie, A 103; R. M, van Luijk, zonder be roep, Dordrecht, Bleekersdijk 51rood; G. v. d. Reit, zonder beroep, Bergen op Zoom, Vischstraat 25; J. J. v. d. Peijl, zonder beroep, Utrecht, Koningslaan 15, M. Langemaire, dienstbode, Hoedekens kerke; E. J. Casteleijn, zonder beroep, St. Nikolaas; N. M. de Dreu, geb. So- hier en kinderen, Middelburg S 25ij; B. Ippel, dienstbode, Amsterdam, Valerius- plein 9; J. J, Noordhoek, machinist, Rot terdam, W. Buijtewechtstr. 138c, P. A. Hofstra, zonder beroep, Zeilst, Jacob Catsstraat 55; J. A. de Looze, leerl. ver pleegster, Den Haag, Amezonestraat 62; A. M. Geschiere, hulp huish., 's-Heer Arendskerke G 71; Wed. J. de Bokx, zonder beroep, Rilland-Bath, Voorstr. 109; Wed. C. Wolfers, zonder beroep, Kloetinge, Buys Ballotstraat 155; W. J. van Gooi, typograaf, Boxtel, Molenstr. 56, J. S. Bedet, adj. commies Raad van Arbeid, Middelburg G 138; D. H. Mul ler, zonder beroep, Middelburg F 92. (D. Z.) De districts-Arbeidsbeurs voor de ge meente tusschen Ooster- en Wester Schelde, zendt ons de volgende aan vragen Binnenland. ROTTERDAM: voor distilleerderij, filiaalhouder, gehuwd, klein gezin, van onbesproken gedrag en met het vak be kend, bij voorkeur R.K., borgstorting van f 500 over welk bedrag 3 pet. rente wordt vergoed, loon f 20 per week plus aandeel in de winst, vrij wonen, licht en premievrij pensioen. HELMOND: 2 geroutineerde ketting- aandraaiers, dadelijk, f 18 tot f 20 per week, naar bekwaamheid, voor onbep. tijd, reiskosten nader overeen te ko men, moeten als zoodanig gewerkt heb ben. NIJMEGEN: voor deftig gezin, echt paar zonder kinderen 25 tot 40 jaar, de man als huisknecht, de vrouw als huis houdster, moet bekend zijn met de fijne keuken, liefst als zoodanig werkizaam geweest, moeten Nederlander zijn, loon n.Oi.t.k. plus kost en inwoning. AMSTERDAM: electrisch lasscher, moet kunnen lasschen met gelijkstroom dynamo, bij voorkeur P.G., extern, loon' n.o.t.k. UTRECHT: eenige omwalsers voor het walsen van staafijzer en walsdraad op een 300 millimeter-trio-straat, loon naar bekwaamheid. UTRECHT: echtpaar zonder kinde ren, voor huis en tuinwerk, de vrouw als bekw. keukenmeid, met huiswerk moeten beiden zeer vertrouwd zijn, leeftijd ong. 40 jaar, NederL Herv. voor 1 Nov. a.s. of later. Aanvragen Buitenland». DUITSCHLAND. Geplaatst kunnen worden ongehuwde melkers, die 10 of meer koeien kunnen melken, loon f 25 tot f 50 per maand met vrije kost en huisvesting, voor zoo spoedig mogelijk. Aanbiedingen uitsluitend aan de plaat-» selijke organen der arbeidsbemiddeling. Goes. Ondertrouwd: A van Dalen 38 j. jm. en J. A, Anthonisse jd. 35 j. Getrouwd: L. den Arend jm 28 j. en J. H. Gillissen jd. 31 j. Overleden: M. A. C. Ossewaarde 85 j. echtgenoote van J. F. Wolfers. (D.Z) Vlissingen. Van 28 Sept.—1 Oct,. Ondertrouwd: B. van der Linden, 25 j. en A. M. Prince, 24 j,., F. Grimminck, 30 j. en G, Folker, 19 j. Getrouwd: G. A. Wessels, 40 j. en D. Hoefkens, 39 j,, W. Florusse, 28 j. en A. van Gink, 23 j. Bevallen: P. Piera, geb. de Keijzer, d., T. N„ Schrier, geb. de Visser, d., A. P; Koolwijk, geb. van de Velde, d., M. W. Ji. Vorstenbosch, geb. Tax, z; C. T. A. Stroo, geb. van Huizen, z. Overleden: J. Maas, 56 j„ vrouw van J. P, Kesteloo. (VC) Sint. Laurens. Van 1 tot 30 September. Ondertrouwd: L. Schout jm. 27 j. en J. E. Verbeek jd. 23 j. Getrouwd: J. J, van der Mooren jm. 26 j. en A. van Maldegem jd. 28 j. Van 1 tot 30 September, Getrouwd: J. C. Kant, jm. 20 j. en J. Reijerse jd. 22 j. Bevallen: J. Steenepoorte geb. van Zanten d.; J. p. Van Dalen geb. de Ja ger z.; B. W. Snoep geb. van Londen z. Overleden: J. Rottier 59 j. echtgen. van L. in 't Atnker; J. van den Boom gaard 74 j. wedn. van C. L, Steketee; J. Rozendaal 46 j. echtgen. van C. Kor stanje; J. van Dalen 4 d. Middelburg, 2 Oct. Groentenvei- ling. Veldsla 28 c., Spinazie 210 c., Postelein 312 c., Duhb. Princessen 7 13 c., Wagenaarsboonen 310 c., Sui- kerboonen 59 c., Stoksnijboonen 3 21 c,, Stamsnijboonen 412 c., Stokprin- cessenboonen 520 c, Stamprincessen- boonen 914 c., Kassnijboonen 1423 c., Spruiten 714 c., Witlof III 7 c., Schorseneeren 12 c., Uien 12 o., alles per kg, Peterselie 23,5 c., Rapen 12 c., Kroten 12,5 c., Prei 1,53,5 c„ Selderie 0,52,5 c,, Rammenas 12,5 alles per bos, Savoye kool 0,52 c-, Roode kool 11,5 c., Boere kool 1,5 c., Bloemkool 1,518 c., Andijvie 0,54 c., Kropsla 0,5,5 c., Komkommers 1 c,., Knolselderij 0,52 c., alles per stuk, Pieterselie 3-6 c., Kervel 34 c., Sel derij 34 c., alles per chip. Bloemen: Cyclamen 14 c., per pot, Asters 2,5 c., Herfst aster 36 c., Chry santhen 510 c., Lampions 6 c., Gladio len 18 c., alles per bos, Konijnen 70 c., per stuk. Middelburg, 2 Oct. Fruitveiling. Tomaten 37 c., Blauwe Druiven 15 23 c,, Bramen 1314 c., Aardbeien 82 84 c., Witte Druiven 17 c., alles per kg, Meloenen 316 c, Perziken 4 c„ beide per stuk, Frambozen 17 c., per doos, Honing 2833 c., per pot. Goes, 2 Oct. Veilingsvereeniging Zuid-Beveland" Boonen: Stoksnijboo nen 1120, Rentegevers 14, Vroege Wa genaars 10, Dubb. Princessen 717, id. He soort 46, Blauwe Druiven: Fran- kenthaler A 1921, idem B 1618, Black Alicante A 1721, idem B 16 18, per 100 kg. Diversen: Tomaten 59, Spinazie 4, Postelein 910, Veldsla 2, Uien 13, Groene Noten 1213, per 100 kg, Noten 0,28, Meloenen 715, Komkommers 1,10, Augurken 0,05, Andijvie (breed- blad) 0,50—1,20, idem krul 0,50—1, Kropsla 0,902,20, Bloeemkool 511, idem He soort 1,50-6, Roode kool 1,90 —3, Witte kool 1—2,60, Gele Savoye- kool 1 .Groene idem 0,701,50, Boeren kool 0,10, Knolselderij 2, per 100 stuks, Wortelen 23, Kroten- 3, Rammenas 2; Selderij 0,70, per 100 bos. Oct. 6 Middelburg, Inboedel enz. Notarish 8 Middelburg, Karoterij, land, Terpstra 10 Middelburg, Inspan, Terpstra. 13 Goes, Huizen, Van Dissel. 13 Souburg, Huis, Paap. 14 Kapelle, land, Kram- 14 Gapinge, Hofstede, v. d. Harst. Goes, Huizen, v Dissel. 23 Wolphaartsdijk, Huizen, v. Dissel 23 Wolphaartsdijk, Schorren, v. Dissel. Nov. 11 Middelburg, Antiquiteiten, Notarish. van geadverteerde of te adverteeren va*« gaderingen, voorstellingen, uitvoeringen w andere bijeenkomsten. MIDDELBURG, ZA 3 Oct. Bondswandeldag KN.G.V. Start 2 uur „Vergen." ZO 4 Oct. Bondswandeldag K.N.GV. Start 11 uur „Vergen." ZO 4 Oct. Abdijconcert Midd. Muziekk. met Midd. Mannenk 12,0013 h. ZO 4 Oct. Wandelaarsbal „Achilles" Schuttershof 20,00 h. MA 5 Oct GOES. ZA 3 Oct ZO 4 Oct MA 5 Oct. Voorstelling Ned. Tooneelg. Rika Hopper „Een Jas-een Hoed- een Handschoen", Schuttersh. 20,15 h. ELECTRO, Midb. VR 2 Oct.—DO 8 Oc*. „Koenigsmark" en „De vlucht over de grens", 20,00 h,, ZO 15 h. matinée. CITY, Midb, VR 2 Oct.—DO 8 Oct.: „Tarass Boulba" en „Liebeslied' 20,00 h., ZO 15.00 h, matinée. GRAND THEATER, Goes VR 2 Dct.— Dl 6 Oct. „Hup! Joe Brown" en „Begeerte", 20,00 h„ ZO 15,00 h. ALGEMEEN: ZA 3 Oct Bloemen- en fruittent. te We- meldinge 14,0023 h. Elec, D'ukkerij G W. den Boer. M'bur*

Middelburgsche Courant | 1936 | | pagina 8