HAAS ,.Vxut B I Te Goes VLISSINGEN. WALCHEREN. eei ZUiEMBEVELAND. ZEEUWSGH-VLAANDEREN O.D. ZEEUWSCH-VLMNDEREN W.D. MIDI ten en de meeste wandelaars, ook velen van biuten de stad, daarnaar gekleed. Toen de turners waren teruggekeerd bleef er vooral in de Lange Delft een prettige drukte heerschen tot dat tegen half negen de Markt weder een groote aantrekkingskracht uitoefende. De mu ziektent had men van de hekken ont daan en haar zoo veranderd in een goe de gelegenheid voor dansen, terwijl het Middelburgsch Muziekkorps plaats had genomen voor het Stadhuis bij den voor- maligen vleeschhal. Reeds waren duizen den op het plein bijeen, toen het muziek korps het „Wilhelmus" inzette, gevolgd door den „Medioburgum-marsch" van Jan Morks. Het verdere programma was wat de muziek betreft een echt Vaderlandsch en het werd afgewisseld door de Provin ciale Rei, het Patertje en de Zeven sprong, gedanst door de jeugdige ,,Me- dioburgummers", die later vroolijk de „Kleppermarsch" klepperden. Bij „Een draaiersjongen" en „Vlagge lied" kwam de heer Caro op het podium Hij dirigeerde toen niet alleen van vera: het muziekkorps maar tevens een zeer groot deel van het publiek en nadat de heer Mazure dit bij we eveneens mede gezongen „Zevensprong" had gedaan deed de heer Caro het weer bij „Kent gij het land?" en „Wij willen Holland houen". Het ging zoo goed, dat niet al leen de toehoorders, maar ook de heer Caro applaudiseerde. Bij de volksliede ren herhaalde zich het sympathiek toe neeltje, als een bewijs, dat ten slotte Middelburg en zijn muziekkorps één zijn, De fakkeloplocüt Dank zij de belanglooze medewer king van 't Middelburgsch Muziekkorps „Oefening na den Arbeid" en de signaal- afdeeling van „Achilles" kon „Uit het Volk-Voor het Volk" als slot van den echten Oranje-feestdag 'n fakkeloptocht houden en daaraan hebben honderden deelgenomen, terwijl anderen den op tocht gade sloegen. Het ging van de Markt het eerst de Lange Delft in en daar werd men ver rast door een op hoogen prijs gestelde attentie van de buurtcommissie, die maatregelen had getroffen, dat op 10 plaatsen in die straat bij het passeeren Bengaalsch licht werd ontstoken. Dit is later ook gedaan bij de woning van den vice-voorzitter van „Uit het VolkVoor het Volk", den heer C. W. D'huy op de Burg. Andere stadgenooten hadden door het open laten der gordijnen van ver lichte kamers de vroolijkheid verhoogd en wij ontdekten o.a. op de kade een paar woningen, waar men ook kaarsen voor de ramen had geplaatst en aange stoken. De eerste halte was de Abdij, waar de Commissaris der Koningin met zijn echt genoote en zoon naar buiten kwamen om de muziek aan te hooren en waar 't bestuur en de directeuren der muziek gezelschappen werden binnen genood. De Commissaris der Koningin heeft van de gelegenheid gebruik gemaakt om nog eens dank te betuig'en aan alle ver- eenigingen, die op eenigerlei wijze me de werkten, om Middelburg ook te doen getuigen van zijn vreugde; even als aan politie. Spreker begreep dat nu allen weder aan het werk moes ten, maar hij hoopte, dat de dezer dagen in zoo'n groote mate tot uiting gekomen toegenegenheid voor ons Vorstenhuis, zal blijven doorwerken ook in het ge wone dagelijksche leven. De heer De Graaf dankte voor deze woorden en sloot zich daarbij gaarne aan. Van de Abdij ging het naar de Groenmarkt, waar voor de woning van den burgemeester werd halt gehouden De heer en mevrouw Fernhout ontvingen, hier het bestuur en de directeuren. De burgemeester vond o.a. gelegenheid zijn groote waardeering uit te spreken, dat „Uit het Volk" reeds plannen voorbe heid voor een waardige viering van het huwelijk van Prinses Juliana en Prins Bernhard. De heer De Graaf dankte ook voor deze waardeerende woorden. Het eindoel, de Markt was spoedig bereikt en nadat nog enkele nummers gespeeld waren, de heer Caro van af den pui van het Stadhuis nog eens het Volkslied had gedirigeerd, sloot de hr. De Graaf precies te 12 uur met een drie werf hoerah op de vorstelijke personen den zoo in alle opzichten goed geslaag den feestdag. Het overgroote deel van de feestgan gers trok huiswaarts, doch ook bleven nog' vrij velen in de cafés enz., die voor deze gelegenheid tot één uur mochten' geopend blijven. Het huwelijksfeest van 1901 Als slot van dit feestverslag willen wij even antwoorden op de ons gestel de vraag wat er te Middelburg is ge schied bij het huwelijk van Koningin Wilhelmina met wijlen Prins Hendrik. Op den dag van het huwelijk, 7 Febr. 1901, heelt Uit het Volk-Voor het Volk in drie zalen een bijeenkomst belegd, nml. in het Schuttershof, in den Schouw burg en in de Concert- en Gehoorzaal en op ieder dier plaatsen is een spreker opgetreden terwijl muziek enz. het pro gramma verder vulden, 0,i. is een meer algemeen feest, een waaraan heel de bevolking kan mede doen, als het sei zoen geen bezwaar zal blijken te zijn, thans te prefereeren. Dat men er gaarne aan medewerkt heeft de spontanieteit dezer dag'en wel bewezen. In ons vorig nummer uitten we reeds de verwachting: „dat deze dag er wer kelijk een van een bijzondere opg'ewek te feestviering zou worden", en die ver wachting heeft zich wel in alle opzichten verwezenlijkt. Het schoone weder hielc aan, een prettige temperatuur en bijna windstil, en alle feestelijkheden hadden een spontaan en levendig verloop. Waren we aanvankelijk eenigszins pessimistisch ten opzichte van den op tocht des middags en het défilé, gezien' den korten tijd van voorbereiding, oo dit pessimisme werd beschaamd. Vrij wel alle vereenigingen waren present en* velen met zulk een groot aantal leden dat we ons 'verwonderd afvroegen, hoé men al die menschen nog had kunnen bereiken. De keurige stoet van de C.J.V met haar onderafdeelingen, alleen reeds bestond uit plm. 200 jongelui. En bijna alle deelnemenden waren in clubcosi.u- mes of voerden de attributen van hun sport mede. De tennisclubs bv. de ra kets, de boogschutters hun boogen, de dresseerclub had de honden bij zich, d; zwemclub was in zwemcostumes, waar over de kleurige badmantels, enz. enz; Allen voerden ook vaandels, banieren vlaggen, of doeken met passende op schriften met zich, in 't -kort, 't was een groot, kleurig en vroolijk leger, dat te drie uur, door een dikke haag van kij kers, een rondwandeling door Goes maakte. Op de Markt werd gedéfileerd langs en daarna halt en front gemaakt naar het Stadhuis, waar op het bordes de loco-burgemeester, de heer Van Melle benevens het bestuur der Oranjever eeniging plaats genomen had. Nadat het Wilhelmus gezongen was hielden de heeren Van Melle en de voorzitter der Oranjevereeniging een feestrede, die telkens besloten werd met spontane hoera's en„ lang zullen ze le ven" ter eere van het vorstelijke paar Veel tijd na de ontbinding van den stoet restte ons niet want reeds te zes uur was er weer muziek op de Markt, en te half zeven nam de volkszang een aanvang. De heer 't Hooft, die dezen zang leidde, en wiens woorden door de Iuidsprekrs thans uitstekend te volgen waren, had de geweldige massa goed in bedwang. En het wa« werkelijk opmer kelijk hoe dpze volkszang van meet af slaagde. Er was geen spoor van afwacn- ten of weifeling bij de duizenden zangers en zangeressen. Het „Wilhelmus", hel „Zeeuwsch Volkslied", „Wij willen Hol land houden", „In naam van Oranje doe open de poort", en het „Verlovingslied" van den heer 't Hooft, ze werden alle spontaan en uit volle borst mede gezon gen, en vele refreinen werd twee- en driemaal herhaald, en telkens, als de heer 't Hooft zijn waardeering over aller medewerking uitdrukte, klonken geest driftige hoera's en gingen de duizenden handen met de Oranje programma's de hoogte in. Zelfs onder het zingen van het gewijde lied „Wilt heden nu treden' waarbij men zich licht afvraagt of.dit geschikt is voor volkszang werd geen enkele wanklank vernomen. Rustig en plechtig zongen de duizenden het meae. En toen volgde, te negen uur, de lampionoptocht. Ook hiervoor was de deelname bijzonder groot. Buurtvereeni- gingen, clubs, vele particuli'eren, jong en oud, alles met fakkels, lampions, ver sierde en verlichte wagens, zelfs auto bussen met feestvierende ouderen, slo ten zich eendrachtig aaneen, en onder de muziek van onze twee plaatselijke harmonies, van het pijperkorps, van „Melodia", v,an een „strijkje", en onder veel gezang ging het weer in optocht door de stad. Hij bood een werkelijk sprookjesachtigen aanblik, deze lange lichtstoet, vooral toen we hen, van den Oostwal af, over de met tallooze lam pions versierden Oostsingel zagen trek ken, waar de weerspiegeling in het rimpelooze, donkere singelwater, den in druk wekte van een dubbele lichtstoet die daar statig voortschreed.... Nog tot laat duurde de feestvreugde voort, een feestvreugde, die we zelaen of nooit zoo spontaan z.agen uiten. En voor organisatoren, en allen die aan het welslagen medewerkten, zal dit schit terende verloop een groote voldoening geschonken hebben. En zeker niet het minst aan onzen inspecteur van politie en het kleine korps agenten, dat zich voor een oijna bovenmenschelijke taak gesteld zag, doch >^ie taak op buitenge wone wijze vervulde. Vlissingen heeft ook de vorige week de verloving van de Prinses herdacht, Dinsdag had direct een optocht plaats, waarbij de burgemeester in „Britannia" het woord voerde, terwijl Zaterdagmor gen reeds volop muziek werd gemaakt, wat in den loop van den dag af en toe werd voortgezet. Duizenden en duizen den trokken des avonds naar den Boulé- vard en genoten daar van een goed ge slaagd vuurwerk dat op het strand bij de Pier werd afgestoken. ARNEMUIDEN. De twee kerkklok ten beierden reeds te acht uur hun tlanken over de huizen waarvan van velen de nationale driekleur wapperde 5,aar er nog geen oranjevereeniging in deze gemeente bestaat, verdient het ge prezen te worden, dat het bestuur der muziekvereeniging „Arne's Genoegen" iet initiatief nam den dag niet onge merkt te doen voorbijgaan. Zij organi seerde een concert op het Marktple.' waarbij de schoolkinderen uitgenoodig werden de door de muziek gespeelde va derlandsche liederen met zang te bege leiden. Dit kan dan ook volkomen ge slaagd heeten. Werd eerst eenige bede ren ten gehoore gebracht, daarna vol gende met de kinderen, onder leiding van het onderwijzend personeel der be: de scholen, een muzikale wandeling door het dorp. Het was een mooi ge zjicht de vele kinderen met lampion en met vlaggen en oranje versierd, voor bij te zien trekken. Daarna werden nog eenige liederen uitgevoerd op 't Markt plein waarna allen voldaan huiswaarts keerden. BIGGEKERKE. Een in allerijl ge vormd comité, bestaande uit de dames R. Schat-van der Velden, S. G. de Moor Noom, J. E. Korevaar-Stolk, M. Mol Caljé en J. E. Zachariasse-Klaasse, is er in geslaagd Zaterdag aan ongeveer 130 kinderen een zeer geslaagden middag te schenken ter eere van 't verloofde prin selijke paar. De middaguren werden be steed aan het houden van kinderspelen waarbij verschillende tractaties en prijs jes niet ontbraken, terwijl des avonds 'n optocht werd gehouden met versierde wagentjes, vlaggen en lampions. Bij den burgemeester werd een bezoek gebracht en werden de kinderen onthaald, waar na een wandeling door het dorp were gemaakt. DOMBURG. Alhier heeft zich de vreugde over de verloving van Prinses Juliana met Prins Bernhard na den spontanen optocht van Dinsdagavond ook Zaterdag avond getoond. Een menigte menschen luisterde naar de liederen en koralen, gespeeld of gezongen door de muziek vereeniging en de beide zangvereenigin gen in de versierde muziektent. Aan het slot verzocht de voorzitter van de Oran jevereeniging, de heer M. Reijnhoudt Snz., de burgerij van Domburg om steun en medewerking aan de feesten, die over een paar maanden het huwelijk van het jonge vorstenpaar zullen opluisteren Hierna zongen de aanwezigen het Wil helmus, waarmede het fanfarecorps de zen avond beëindigde. OOSTKAPELLE. Zaterdag was alhier ook een feestdag. Reeds des morgens woei van bijna elke woning de vlag. Des middags hadden op het voetbalterrein spelen plaats voor de schoolkinderen, onder leiding van hunne onderwijzen Na afloop daarvan een voetbalwedstrijd Des avonds lieten de beide zangvereeni gingen en het muziekkorps zich hooren wat heel veel volk op de been bracht De leden dezer vereenigingen werden allen onthaald door 'n onbekende gever. WESTKAPELLE. De Nationale feest dag werd alhier met groote opgewekt heid gevierd. Vele ingezetenen hadden de driekleur uitgestoken, wat het dorp een feestelijk aanzien gaf. De feeste lijkheden werden geopend met het lui den van de stadhuis- en kerkklokken. In den vooravond werd voor de o- bare school een stoet gevormd, bestaan de uit de kinderen van de openbare en bijzondere scholen, de muziek- en beide zangvereenigingen en 'de voetbalver eeniging, terwijl djfe kinderen van de bewaarschool plaats hadden gevonden op twee bijzonder mooi versierde wa gens. Tal v,an ingezetenen sloten zich hier bij aan. Onder de vroolijke tonen van de mu ziek werd door het dorp gemarcheerd waarbij op verschillende plaatsen eeni ge muziek- en zangnummers ten beste werden gegeven. 's Avonds ontvingen de kinderen 'n versnapering en een lampion, waarna een lichtstoet werd gevormd en een an der gedeelte van het dorp werd bezocht Ook hier lieten muziek- en zangver eenigingen ziich eenig|e malen hooren, o.a. voor de woning van den burgemees ter. Daarna werd gemarcheerd naar het gemeentehuis. Hier werd door den bur gemeester een driewerf hoera ingezet op het Koninklijk Huis en het verloofde paar, terwijl hij de wensch uitsprak, dat deze feestdag een waardige inzet mocht blijken te zijn voor een eerlang te verwachten feest. Daarna werd de stoet ontbonden. Mede dank zij het heerlijke weer, was het nog geruimen tijd in het dorp gezel lig druk. ZOUTELANDE Vrijdag werd hier in allerijl een feest georganiseerd. Van de feestcommissie was de burgemeester voorzitter, de heer H. G. Heusinkveld secretaris en mej. A. S. Samuelse pen- ningmeesteresse. Door de ingezetenen is ongeveer 200 voor het feest bijeenge bracht. Zaterdagmiddag om twee uur zijn de spelen begonnen. De spelen voor schoolkinderen wa ren: zakloopen, koekhappen, tonnetjes truien, blokjes rapen, haal-den-trein en mastklimmen. Voor volwassenen had men ringrijden per fiets. De spelen wer den op het strand gehouden. Des avonds werd een optocht mot lampions gehouden door het dorp en den Duinweg, Hieraan namen al de schoolkinderen deel en ook vele vol wassenen. Het muziekgezelschap ging voorop en speelde toepasselijke liede ren. Ongeveer negen uur kwam de stoet jij het gemeentehuis aan en werd door den burgemeester toegesproken. s-: (Ingez. Med.) Tenslotte werden gezongen „O dier baar plekje grond" en „Mijn schild ende betrouwen". BORSSËLE. Ook in deze gemeente is de nationale feestdag niet onopgemerkt voorbijgegaan. Uit zeer vele woningen wapperde onze driekleur. Des avonds gaf het kinderkoor een uitvoering op de' muziektent op het dorpsplein. Begonnen werd met het Wilhelmus, waarna ver schillende vaderlandsche liederen wer den gezongen. Daarna schaarde zich het fanfarecorps vóór de tent. Dit liet even eens het Volkslied weerklinken, dat op verzoek van den directeur van het kin derkoor door de talrijke aanwezigen werd meegezongen Het muziekgezel schap, waarachter het kinderkoor, dtj kinderen allen voorzien van een lam pion, maakte, vroolijke marschen spe-, lend, een rondwandeling door het dorp. Na afloop daarvan werd besloten met 't „Wien Neerlandsch Bloed". Er heerschte een recht vroolijke stemming en meermalen klonk een „Lang zullen ze leven." YERSEKE. De filmvertooning van de verloving v,an onze Prinses op hel plat teland had plaats in onze gemeente en wel door de goede zorgen van de Havo film te Den Haag. Daar men vreesde de groote schare van belangstellenden niet te kunnen bergen in de zaal, werd besloten deze film in de open lucht te houden en wel in den bij uitstek voor dat doel geschikten boomgaard van inej. de wed. Wisse. Onder begunstiging van prachtig weer werd ten aanschouwe v.an honderden bij honderden zoowel van hier als elders de schitterende iilm ver toond; flitsen van de belangrijkste ge beurtenissen, zoowel uit het leven van H. M. de Koningin aLs Prinses Juliana en ten slotte de schitterende verlovings film, de feestelijkheden te Den Haag, een wandeling door de stad en in den tuin van het paleis door het verloofde paar. Het was een schitterende avond en het donderend applaus bewees wel hoe men deze voorstelling op prijs stel de. Ons dorp is geweest de eerste plaats op het platteland van geheel Nederland, waar deze film werd vertoond. Een woord van dank aan de Oranjevereeni ging is hier zeker op zijn plaats. TERNEUZEN. Ook de Zeeuwsch-Vla- mingen, die zich zoo innig verknocht gevoelen aan ons Oranjehuis hebben jl. Zaterdag op waardige en feestelijke wij ze de verloving gevierd., In het geheele gewest, om met het Zeeuwsch-Vlaam- sche Volkslied te spreken, „van d'Ee tot Hontenisse, van Hulst tot aan Cad- zand" heeft men de heuglijke gebeurte nis op spontane wijze herdacht. Wij Ne derlanders worden vaak lauw genoemd, we komen niet gemakkelijk los, heet het, doch zij die evenals ons een tocht door de bevlagde en in feeststemming versierde dorpen en stadjes konden ma ken, zullen tot andere gedachten geko men zijn. Ook Terneuzen, de grootste plaats in Zeeuwsch-Vlaanderen bleef niet achter. Des morgens vond op het marktplein alwaar de kinderen der lagere scholen verzameld waren, een concert van va derlandsche liederen plaats welke door allen medegezong'en werden. Er werden ballonnetjes uitgereikt, alle voorzien van adres, die onder algemeen gejuich losgelaten werden en tegen den strak- ken, blauwen hemel opklommen om in hooger sferen gekomen naar het Westen af te drijven, over de zee. Des avonds vond een groote optocht plaats waaraan behalve schoolkinderen met hun kleurige lampions werd deel genomen door vele vereenigingen, o.m marcheerde daar de kranige transport- colonne van het Nederlandsche Roode Kruis, een der eerste afdeelingen in den lande, die in het begin en op het einde van den Wereldoorlog veel practisch werk heeft verricht. Het was één jubel- tocht die eenige uren duurde. Voorwaar het Zeeuwsch-Vlaamsche land dat met zoovele banden aan ons Vorstenhuis en overig Nederland is ver jonden heeft op waardige en innig door leefde wijze het groote geluk van onze Prinses meegevierd. BRESKENS, De nationale feestdag is in onze gemeente op waardige wijze ge vierd. 's Morgens 10 uur had op het vliegterrein der Van Melle's fabrieken een demonstratie plaats, waar behalve iet personeel der fabriek ook de school kinderen vrije toegang hadden. De „Dub- jele Arend" maakte voortdurend rond vluchten. In den loop van den morgen arriveerden de „Scheldemusch" en een auto-giro, die beiden door het publiek jezichtigd mochten worden. Een loting' onder de schoolkinderen wees er 4 aan die eeh tochtje mee mochten maken met de „Dubbele Arend" wat natuurlijk wel zeer in den smaak viel. De demonstratie werd na den midag voortgezet. Om plm. 2 uur marcheerde de muziekvereeniging het veld op vele toeschouwers mee brengende. De toegangskaart was voor zien van een nummer; telkens werden er eenige nummers uitgeloot en menig een had het geluk een gratis vliegtocht te maken. Met belangstelling volgde het talrijke publiek de demonstraties met auto-giro en Scheldemusch. Te 6 uur trok een optocht van school kinderen met de muziek voorop het met vlaggen versierde dorp door. Het was een bijzonder vroolijk gezicht en trok veel belangstelling. Om 8 uur werd 't avondprogramma begonnen met een uit voering der zangver. „Breskens", De muziek was daarna aan de beurt. Toen het Wilhelmus inzette zong het pu bliek uit volle borst mee. De zangver. „Concordia" gaf ook nog enkele num mertjes ten beste en half tien begon een muzikale rondwandeling. Tot half twaalf duurde dit en keerde ieder tevreden huiswaarts. BIERVLIET. Zaterdag, bij gelegenheid van den Nation,alen Gedenkdag, werd te Biervliet een muzikale wandeling door het dorp gehouden met lampionop- tocht van de kinderen. Velen namen daaraan deel. Daarna volgde voor de grooteren een bal-champêtre op de Markt, OOSTBURG. Na het bekend worden van de verloving van H. K. H. Prinses Juliana zag men hier slechts nu en dan schuchter een vlag verschijnen, maar toen bekend werd, dat 12 September of ficieel als dag voor het verlovingsfeest was bestemd, hebben eenige heeren het initiatief genomen om door een geldin zameling het mogelijk te maken den schoolkinderen een vroolijken dag te be reiden en dit is volkomen gelukt. De geheele gemeente was in vlaggentooi, honderden lampions werden aangekocht, en nadat gedurende een groot deel van den dag muziek weerklonken had van den beurstoren, was er 's avonds con cert op het Kerkplein met tot slot een stoet van alle kinderen der drie lagere scholen met lampions, voorafgegaan door de muziek. De optocht werd be ëindigd met een algemeen gespeeld en gezongen Wilhelmus en een driewerf herhaald.' Leve de Prinses! Leve de Prins. SLUIS. Onder een stralend oranjezon netje, dat den geheelen dag haar mede werking verleende, vierde Sluis de ver loving van Prinses Juliana met prins Bernhard. 's Morgens van 8 tot 9 beier den de klokken, waarna om 2 uur een optocht plaats had van alle schoolkin deren met hun respectieve onderwijzers (essen). Onder de tonen van het muziek gezelschap „Apollo" toog de kleurige stoet met lampions in de oranjekleuren en oranjestrikken, sjerpen enz. door de gemeente onder het zingen van nationa le liederen. Nadat de kinderen na afloop op chocolade waren onthaald en tot slot gezamenlijk met begeleiding van de muziek het Wilhelmus hadden ge zongen, werd de stoet ontbonden. Om streeks vier uur vond in het kanaal van Sluis naar Brugge een geanimeerde hen- gelwedstrijd plaats,, waaraan prijzen waren verbonden. Er hadden zich 20 deelnemers(sters) voor dezen wedstrijd aangemeld. De visschen schenen echter ook feest te vieren want de bijtlust was niet erg groot. Om half zes was ook dit vischfestijn afgeloopen en heerschte rust tot acht uur toen een fakkeloptocht geformeerd werd. Het Marktplein zag zwart van menschen: volwassenen en kinders. Deze laatsten mochten op de raadszaal van het stadhuis een oranje kleurige lampion in ontvangst komen nemen en een kwartier later zette de optocht zich in beweging. Het geheel bood een prachtigen aanblik. De clou van dezen feestdag bestond echter in een door de Chr. Zangvereeniging „Ho sanna" gegeven zanguitvoering op de voor dit doel geïllumineerde salonboot „Jacob van Maerlant", welke de onder nemer, kapitein Stienstra, welwillend beschikbaar had gesteld. Van het laat ste plankier aan de steenfabriek werd afgevaren en het leverde een lumineu- zen indruk op die boot te zien aan ko men varen, terwijl aan weerszijden Ben gaalsch vuurwerk werd ontstoken. De zangvereeniging heeft zich van haar beste zijde laten hooren, want het eene na het andere nationale lied weerklonk, onder leiding van den directeur P. Wol tering. De leden van de zangvereeniging waren alle getooid met een feestmuts, welke echter bij de mannelijke leden eerbiedig werd afgezet bij het zingen van het Wilhelmus. Nadat de boot een paar maal tot in de Kaai en terug tot den aanlegsteiger was gevaren, werd nog maals thans met het medezingen van het publiek aan den wal, het Wilhelmus gezongen. Voor de leden aan wal stap ten, werd door den heer W. Hoegen na mens het feestcomité een woord van dank gesproken aan alle medewerken den aan dezen geslaagden feestdag, ter wijl den directeur v,an de zangvereeni- a ging 11 werd t hoera d werd den avJ concrt ding va sche, massa j applaul Na lichtstd veel lal den del pm ziel vertooj minderl bakkei duurd Slui rende 1 komt wijze, kortei IJZJ ■se s Jti ifl Zater; Reeds alle h im kleur. kwam markt van h lijke 1 illumii meent dansoi gezorg kiosk meest; op h bliek 1 speelq mus, d meegd kale 1 ter dd van la erg fal half rl Dit b| want 1 afg'ebl rige I de ml He\ der nistel kunsl oefeij histc een op dl lijke] vaal elk i| dig te br derel ke o.a. met I giscl Zifl deze Ken ke kun: wel het vloe oefe mee| del der I bon; heel aanjj ten tens ond| ste het van derl thicf ner ze en nie da< tof sta zijl zwl spj zicf Hj mi

Middelburgsche Courant | 1936 | | pagina 6