RECHTSZAKEN. buiteru». GEMENGD NIEUWS. sport. LANDBOUW. Van onze Adverteerders. MAMTBERIGHHN. AFLOOP VERKOOPINGEN. tav.CCi -.-jIS&j -v».»'. nemen als de huurders weten, dat ze daarna de huur integraal uit de kas der gemeente zullen ontvangen. Een wets ontwerp heeft spr.'s departement ver laten, waarbij verhuurders die op on redelijke gronden redelijke huurverla ging weigeren, niet bevoegd worden tot uitzetting van den huurdjer. Over de grenzen van de redelijkheid kan spr zich thans niet ujitla'ten. Het is voor de regeering een dure plicht, de huur verlaging te bevorderen en te zorgen dat de volle huurverlaging ten goede komt aan den huurder. Sinds eenige maanden is een distri butie v.an levensmiddelen voorbereic ten deele al in uitvoering. Het inblikken van vleesch zal op groote schaal wor den voortgezet. Men zegge niet, dat dit het rijk niets kost: het geeft vrijdom van accijns en crisisheffing. Overigens kost de fabriek te IJmuiden het Rijk niets. Een deel der IJmuidensche blik jes is teruggezonden. Volgens de over eenkomst wordt daarvoor niets betaald, Er zijn thans in Nederland 15 fabrieken die blikvleesch maken en er zijn reeds vier millioen blikjes klaar. Voor wat een winkelprijs van f 1,40 z,ou gel den, geldt thans een distributieprijs van 70 cent per twee kilo. Naar een winkel prijs van 66 cent voor 750 gram marg,a rine geldt een distributieprijs van 33 ct Ook verduurzaamde en ingeblikte groen te zal worden verkrijgbaar gesteld, wat mede ten goede komt aan de tuinders. De regeering wil niet het Ievenspëi der werkloozen naar beneden brengen. Integendeel, zullen velen, vooral groo te gezinnen, geb,aat zijn. De minister is niet bereid, den maatregel terug te ne men. De minister verklaarde, dat het ant woord op de vragen van den heer De la Bella reeds in het bovenstaande is opgenomen. Spr. preciseerde inmiddels de antwoorden op de vragen, o.m., dat verlaging der rente van met rijksfondsen gesloten leeningen voor den bouw van vereenigings- en gemeentewoningen zal worden Devorderd. De heer De la Bella repli ceerde. Opleving als in andere landen is hier niet of niet noemenswaard waar te nemen, Spr. was zeer onvoldaan over het regeeringsbeleid en over het ant woord op spr.'s vragen. Spr. stelde twee moties voor, de re geering uitnoodigend in nadere overwe ging te nemen: le de wijziging van den huurtoeslag voor ondersteunde werkloozen en 2e die der regeling van de standaardloonen voor bepaalde categoriën. Deze moties komen bij deze interpel latie aan de orde. De heer Droogleever For- t u y n '(lib.) merkte op, dat er in ver schillende gemeenten geen of slechts 'n klein overschot van arbeiderswoningen is. Het is menschelijkerwijze in geval len onmogelijk, dat onmiddellijke af schaffing van huurtoeslagen zonder kleerscheuren tot stand komt. De mi nister stelt het zich te eenvoudig voor. De regeling bevredigt eigenlijk nie mand, vooral doordat er te weinig over leg met de gemeenten is gepleegd. Men moet de beteekenis van den maatregel niet onderschatten. De vergadering werd hierop ver daagd tot heden ochtend. AUTOMOBILIST TOT DRIE MAANDEN VEROORDEELD. Het gerec.htshof te Amsterdam beves tigde vandaag het vonnis van de recht bank te Alkmaar, waarbij een autohan delaar uit Scheveningen wegens veroor zaken van dood door schuld tot drie maanden gevangenisstraf is veroor deeld. De man was op 9 Juni van het vorige jaar bij de Burgervlotbrug benoorden Alkmaar in botsing gekomen met een wielrijder, die kort na het ongeluk aan de bekomen verwondingen overleed. ZIJN KINDJE GEDOOD. Het gerechtshof te Leeuwarden behan delde gisteren de zaak tegen den 22 ja rigen Y. K., die door de rechtbank te Leeuwarden tot vijf maanden gevange nisstraf was veroordeeld wegens moord op zijn zes maanden oud dochtertje, dal aan een ongeneeslijke kwaal leed. K. had het kindje gedood door dit een stuk brood in net mondje te duwen en daarna met het gezichtje in het kussen te druk ken. De officier van justitie had twee en een half jaar gevangenisstraf geëischt en was van het vonnis van de rechtbank in hooger beroep gegaan. De procureur-generaal eischte vernie tiging van het vonnis en vrijspraak. Po sitief bewijs te geven omtrent het ten laste gelegde, aldus de procureur, is zeer moeilijk, al heeft verdachte bekend, schuldig te zijn aan den dood van zijn kindje. Het geldt hier een buitengerech telijke gebeurtenis. ~J» NEDERLANDER TE BERLIJN VEROORDEELD. Het strafgerecht te Berlijn heeft den heer De V., een inwoner van Leeuwar den, die zich sedert 1 November van het vorig jaar te Berlijn in voorarrest be vindt, wegens het als buitenlander een Duitsch burger bewegen marken af te geven tegen betaling van buitenlandsche deviezen, veroordeeld tot één jaar en twee maanden gevangenisstraf, onder af trek van de volledige preventieve hech tenis plus een geldboete van 15.000 RM., eventueel te vervangen door twee maan den gevangenisstraf. De eisch luidde 2 jaar en 2 maanden gevangenisstraf en een geldboete van 25.000 RM. ITALIë EN DE VOLKENBOND. Uit Rome wordt gemeld, dat de kwestie van de tegenwoordigheid van Italië op de aanstaande Volkenbonds vergaderingen binnenkort zal worden opgelost op den grondslag van een stil zwijgende overeenkomst, volgens welke de Abessijnsche kwestie niet zal wor den aangeroerd, ENGELAND EN DE VOLKENBOND. De Britsche minister van buitenland-t sche zaken heeft den secretaris-generaal' van den Volkenbond laten weten, dat de Britsche regeering niet voornemens is schriftelijk te antwoorden op de vraag inzake de hervorming van den Bond. De Engelsche regeering' zal haar mee ning op de komende zitting van de Vol kenbondsvergadering bekend maken. ENGELAND WIL DE LOCARNO- CONFERENTIE IN OCTOBER HOUDEN. Uit Londen wordt gemeldt, dat de Engelsche regeering, na overleg met de Fransche, aan de Duitsche en Italiaan- sche heeft voorgesteld, om de „Locar- no-conferentie" in de tweede helft van October te Londen te houden. Duitschland „verrast". Het Britsche voorstel tot het houden van een Locarno-conferentie in Octo ber is in Duitsche kringen niet onver deeld gunstig ontvangen. Een hoogge plaatst persoon te Berlijn heeft Reuter medegedeeld, dat het voorstel eenigs- zins verrassend wordt genoemd. Men zou van meening zijn, dat er nauwelijks genoeg voorbereiding is geweest om een dergelijke conferentie te doen slagen. BELGIE. DE POLITIEK-FINANCIEELE SCHANDALEN. Belasting op speculatieve trans acties voorgesteld. De commisie van onderzoek inzake de „politiek-financieele schandalen" heeft een resolutie aangenomen, waarin de regeering wordt uitgenoodigd, bij de Kamers een wetsontwerp in te dienen, waarbij alle aankoopen van goud of de viezen tusschen 1 Januari en 22 Maart 1935, d.w.z. voor de devaluatie, behou dens die welke beroepshalve noodig waren, aan een speciale belasting wor den onderworpen. De commissie heeft een cijfer aangenomen van 501 pet., er op wijzend, dat deze aankoopen aan ren, die ze hebben gedaan, een winst lebben opgeleverd v,an 39 pet. terwijl de verlieskansen vrijwel nihil waren. DUITSCHLAND. HET PARTIJCONGRES TE NEURENBERG, Défilé van den arbeidsdienst. De derde dag van het nationaal-so- cialistische partijcongres (gisteren) stond 'n het teeken van den arbeidsdienst. Door 43,000 mannen van den arbeids dienst werd gedéfileerd langs den rijks- sanselier en een appèl gehouden. Tachtigduizend toeschouwers woon den op de Zeppelinweide dit schouw spel bij. De leider van den arbeids dienst, Hierl, hield een korte toespraak. Rosenberg en Goebbels over het bolsjewisme, Alfred Rosenberg hield een rede, waarin hij verklaarde, dat het bestaan van Europa op het oogenblik slechts te Berlijn wordt verdedigd. Hij keerde zich trachtig tegen het bolsjewisme en het Jodendom, dat het bolsjewisme organi seert, Het afgrijselijke bloedbad in Span je doet geheel Europa nadenken over zijn lot. Rosenberg beschuldigde het ,Wereldjodendom" volgens een vast pl,an de bolsjewistische revolutie te or- ganiseeren. Het bolsjewisme is een mi- "itair georganiseerde wereldsamenzwe ring, welkem en niet alleen met politie en leger kan vernietigen, men heeft liervoor een nieuw geloof noodig, een wil tot handelen en actie zelf. De na- tionaal-socialistische revolutie w,as een revolutie van de plichten, in de keus van deze plichten bestaat onze vrijheid. De zgn. verdedigers van de Westersche cultuur verraden deze cultuur schande- ijk door „Sovjet-Juda" toe te laten tot den Volkenbond. Na Rosenberg spr,ak Goebbels over: ,het bolsjewisme in theorie en prac- tijk." Hij noemde het bolsjewisme een crimineele en pathologische dwaasheid, uitgevonden en geleid door de Joden om de beschaafde Europeesche volkeren te vernietigen en een internationale Joodsche overheersching te vormen. De communistische partijen in de niet-Rus- sische landen zijn slechts een vreemde- ingenlegioen van de Komintern op het gebied van deze landen. Met hun hulp organiseert he bolsjewisme zijn inter nationale samenzwering. De kwestie van het bolsjewisme is die v,an het voortbestaan van Europa. Men moet stelling nemen, voor of tegen, mét alle consequenties, welke dit meebrengt, PALESTINA. 27 Arabieren gedood. Volgens be richten uit Palestina aan de bladen zijn gisteren in een gevecht bij Aore tusschen Arabieren en militairen en politie 27 Arabieren gedood. KINDEREN DOOR ONDERWIJZER BESMET. Bij de te Zwolle plaats gehad hebbende keuring v,an onderwijzend per soneel, ingevolge de verleden jaar aan genomen wet, welke het keuren van on derwijzend personeel op besmettelijke ziekten voorschrijft, bleek 'n der onder wijzers van een bijzondere school te Kampen lijdend te zijn aan open tuber culose aan de ademhalingsorganen. Zulks was voor de medici .aanleiding, om ook de kinderen van de klasse der betrok ken onderwijzer aan een onderzoek te onderwerpen. 18 van de 32 kinderen reageerden positief op de hun gegeven injectie, zoodat een röntgenologisch on derzoek noodig werd geacht. Dit laat ste onderzoek heeft uitgewezen, dat geen der kinderen van de besmetting n.adeelige gevolgen heeft ondervonden. Den onderwijzer' is een jaar ziektever lof verleend. DE OVERVAL DOOR N.S.B.-LEDEN TE ABCOUDE. De minister van justitie heeft geant woord ten vervolge op de beantwoor ding van vragen van den heer Albarda in verband met een overval, welke in den nacht van 17 op 18 Juli 1936 nabij Abcoude door eenige leden van de N.S. B. op een groep weerlooze andersden kenden zou zijn gedaan: Het is den minister bekend, dat in den nacht van 17 op 18 Juli 1.1. in de na bijheid van Abcoude een aantal per sonen, die zich bezighielden met het aanbrengen van een den zin omkeeren- den toevoeging aan een op den weg ge kalkte leuze van de nationaal-socialis- tische beweging, zijn mishandeld, en dat een door hen gebruikte vrachtauto is beschadigd en in een sloot is aangetrof fen. Volgens verklaring van de getui gen zouden aanhangers van de genoem de beweging zich aan de bedoelde fei ten hebben schuldig gemaakt. Deswege is dan ook tegen eenige personen, aan hangers van de nationaal-socialistische beweging, als verdachten een onderzoek ingesteld. Gezien het stadium, waarin dit onderzoek thans verkeert, is het nog niet mogelijk, omtrent de bijzonder heden, welke in de gestelde vragen wor den ter sprake gebracht, met eenige ze kerheid mededeelingen te doen. TE HEETE THEE GEDRONKEN. Kindje overleden. Een tweejarig kindje van een familie wonende in de Reinwardstraat te Am sterdam heeft bij het drinken van gloeiende thee zoodanige brandwonden bekomen, dat het naar het o.l.v. gast huis vervoerd moest worden, waar het later aan de gevolgen is overleden. D00DENDAGB0EK VAN HET VERKEER. Den Haag: 1 doode. Gisterochtend is op het Zieken te Den Haag de 40-jarige motorrijder E. van D. bij het passeeren van een tram geslipt en komen te vallen. Hij werd zoo ern stig g'ewond dat hij kort daarop over leed VOETBAL, Wedstirijdprograirana K.N.VjB, 2e KI. A, MiddelburgTerneuzen (Jacobs), De ZeeuwenZeelandia, Bre daHero,. 3e KI. A. HulstSluiskil, Oostburg Breskens, Terneuzen 2Axel. 3e KL B. Goessche BoysMiddelburg 2, HansweertRCS, Zeeuwsche Boys Zierikzee, Zeelandia 2Eiland Boys. De Zeeuwen. Het elftal van de Zeeuwen te Vlissin- gen zal in de tweede klasse competitie van den N.K.V.B, met volgende spelers uifkomen: d.: J, Strijers; a.: J. de Voogd en J. v. d. Berge; m.: J. Naere- bout, C. Fritz en P. Nustelijn, v.: E. Kopmels, P. Joosten, W. D. Jong, A. de Smit en P. Donse. Dit elftal is hetzelfde waarmede de Zeeuwen de vorige competitie eindig den. Z.V.B. Zaterdag: Afd. 1. KapelleKrabben dijke, WemeldingeWaarde. KORFBAL. Het programma voor Zaterdag luidt: Zeelandia-Seolto en S.S.S.-Rapide (te Goes). WANDELSPORT. PREST ATIEM ARSCH MIDDELBURG—BERGEN OP ZOOM. De belangstelling voor het lange af- standwandelen neemt steeds toe. Dit blijkt wel uit het feit dat het aantal deelnemers dit jaar aan de door de Zeeuwsche Wandelsport Vereeniging te Middelburg uitgeschreven marsch MiddelburgBergen op Zoom veel grooter is dan vorige jaren. In 1934 en 1935 schreven telkenmale 10 personen in. Dit jaar hebben reeds 24" personen zich aangemeld en verwacht mag worden dat dit aantal nog zal stij gen. De volgende dames en heeren zullen Zondagmorgen ,a.s. te 5 uur van de Markt te Middelburg starten voor 't ruim 65 km lange parcours. (De getallen achter de namen geven aan, voor de hoeveelste maal door de betrekkelijke personen wordt deelgenomen). Van de Zeeuwsche Wandelsport Ver. te Middelburg de dames: B. H. Goos- sens.iMeertens (3), G. de Haan (1), C. Janse (2), J. v. d. Reest (1) en de hee ren J. Scheltens (2), P, F. Goossens (3), J. D. Berghuijs (1), L. H. C, baron van Randwijck (3), W. Priester (l), J. H„ Goossens (1). Van Achilles te Middelburg de heeren G. Budde (2), en H. L. Scheijbeler (1). „Voorwaarts" te Domburg: A. Mau- er (1) en J. v. d. Hage (1). „Op Step" te Bergen op Zoom: Joh. M. van den Houdt (1). „De Vrije Wandelaar" te Bergen op Zoom: G. v. d. Benkum (1) en Pieterse Voorts de volgende ;ndividueelen: de heer Fr. Damman uit Middelburg (1), mej. E. v. d. Linde (1) en de heeren H, de Pauw Gerlings (1) en H. W. van Broekhoven (1) uit Bergen op Zoom. En M. de Kroo, Middelburg en J, Pleyte, Nieuwland. Coöp. Suikerfabriek „Dinteloord" In de algemeene bestuursvergadering van de Vennootschap tot Exploitatie van Suikerfabrieken, gevestigd te Din teloord, is benoemd tot algemeen advi seur dier Vennootschap, met ingang van 1 Januari a.s. dr. P. F. Vlekke. Tot directeur der Goöp. Suikerfa briek en Raffinaderij „Dinteloord" is, met ingang van den zelfden datum be noemd de heer L, P. v. Malland, thans adj. directeur. BESTRIJDING VAN HET ROEST IN HET KOREN. Naar men uit Rome aan de N.R.C. meldt, heeft de landbouwkundige Al- bert Damico aldaar een middel gevon den tot bestrijding van het roest in het koren. Proefnemingen die dezen zomer op verschillende boerderijen in Mac- carese, bij Rome, zijn genomen zouden zeer bevredigende resultaten hebben opgeleverd. A. P, van Geelkerken f. Gister overleed op 86-jarigen leeftijd de heer A, P. van Geelkerken, gewe zen directeur der Lever's Zeep Mij. te Vlaardingen, die al sedert jaren te Voor burg' een welverdiende rust genoot. In 1889 richtte de heer Van Geelker ken een filiaal te Rotterdam op van de bekende 'maatschappij Lever Brothers Ltd., welk bedrijf in 1901 in een Neder- landsche vennootschap onder den naam_ „De Lever's Zeep Maatschappij" werd omgezet, waarbij de heer Van Geelker ken als directeur het beheer bleef voe ren. Aan zijn bekwame leiding en aan zijn initiatief is het te danken, dat Sunlight zeep en de andere Leverproducten in de kringen der Nederlandsche verbruik- sters spoedig zulk een groote populari teit verkregen, dat in 1914 de bekende fabriek te Vlaardingen gebouwd kon worden. Door het uitbreken van den grooten oorlog had de heer Van Geelkerken! groote moeilijkheden te overwinnen bij het verkrijgen van grondstoffen van overzee, terwijl de oorlog voor de jonge industrie ook nog verdere ernstige be zwaren medebracht. In 1919 echter zag de onvermoeide werker zijn streven met groot succes bekroond en ging' het bedrijf met enorme schreden voorwaarts. De heer Van Geelkerken heeft dan ook, voor hij, zich uit de zaken terug trok, de voldoening mogen smaken, dat de onderneming, waartoe hij het initia tief nam, was uitgegroeid tot een groot, modern fabriekscomplex. Middelburg, 10 Sept, Op de vei- ling waren 6000 kg aardappelen aange voerd De noteering was als volgt: BI. Eigenh., Groote 45—58 c., Drielingen 31 35 c., Zeeuwsche Blauwen: Groote 66 c., drielingen 35 c., Late Blauwen Groo te 7579 c,., Drielingen 4550 c., alles per 25 kg. Boternoteering, Leeuwarder-commissienoteering Ne derlandsche boter: 14 tot 19 September: f 0,58 per kg, apotheken. Van Zaterdag 9 uur af tot den volgen den Zaterdag is des nachts en Zondag den geheelen dag |te Middelburg geopend de apotheek Van Pienbroek, Pottenmarkt. De notarissen J. L. van der Harst en M. Oele Jz. hebben Woensdag in café „Tramhalte" te West-Souburg pu bliek verkocht: I. Het huis met tuin, aan de Van Teij- lingenstraat te O. en West Souburg', ge merkt 25, groot 130 ca. Kooper J. M. Sterzenbach, koopman te Middelburg voor 1417. II. Het huis met tuin, aan de Van Teij- lingenstraat aldaar, gemerkt 27, groot (24 ca, Kooper H. A. Vos, landbouwer te O. en W. Souburg voor 1420. III. Het huis met tuin, aan de Nieuw- straat aldaar, gemerkt 55, groot 182 ca. Kooper C. de Plaa, koopman te O. en W. Souburg voor 1440. IV. Het huis met tuin, aan de Niéuw- straat aldaar, gemerkt 66, groot 144 ca. Kooper C. Willeboordse, deurwaarder te Middelburg voor f 1610. V. Het huis met tuin, aan de Nieuw straat aldaar, gemerkt 72, groot 133 ca, Kooper mej. F, J. Janse, geb. Moerman zonder' beroep te O. en W. Souburg voor 1640. Notaris J. Terpstra heeft Woensdag in het café Wattel te Oostkapelle, ten verzoeke van mej. Joh. P. Janse, publiek verkocht: Het huis met schuur, varkenshok, boomgaard en moesland te Oostka pelle, aan den straatweg naar Aagte-' kerke B 116, groot 23 a 50 ca (17914 roe). Kooper A, Wattel Cz. te Oostka pelle voor 2560. AGENDA. MIDDELBURG. VR 11 Sep. Optocht Oranje Vereen, met muziek, Vertr. Molenw, 20.00 h. ZA 12 Sept. Nationale feestdag. Uit 'tl VolkVoor 't Volk, Klokgelui 7,308, 2 Reveilles 89 h., Aubade Abdij 10,3011,30 h., Carillon bespeling 12,0013,00 h., Fakkeloptocht 22,30 h. ZA 12 Sep. Turnbetoog. Z. Br. Turnkr. t. :g. 45-jj. best. „Medioburgum", Gem. Sportier. (Nadorst) 15,00; Folkl, Optocht 14,30 h. Kanaalw. Uitv. Nat. Dansen „Medio" 20,30 h.—22,30 h. ZA 12 Sep, Esperanto tent. „De Gouden Poorte". ZA 12 Sep, Sportbal en „The Happy Band", ,,De Vergen." 20,00 h. ZO 13 Sep, Abdij concert Middelb. Mu ziekkorps 12,0013,00 h. Dl 15 Sep. Verg. „Uit 't VolkVoor 't Volk" met buurtcommissies 21 h. „De Vergenoeging". WO 16 Sep. Tijdrede prof. Wisse, Nieu we Kerk. MA 21 Sep. Jaarl, Alg. verg. aandeelh Z, Beleggingsbank NV, 20,00' h. MA 28 Sep. Henriëtte Davids Revue „Daar knap je van op", Schut tershof. VR 9 Oct, le Abonn. Tooneelvoorstell. N.V. Het Masker, „Elizabeth, De Vrouw zonder Man", Schouwb. 20,15 h. VR 23 Oct. Lez. Natuurk. Gezelschap, spr, prof. dr>. H. B. Dorgelo, Delft, „De Vergenoeging" 20,15 h. VR 13 Nov;, N.R.V. Causerie m. lichtb. spr. dr. G. Mj, H. Veeneklaas, Schuttersh. 20,15 h. MA 16 Nov. Lez. Natuurk. Gezelschap, spr. W. F. J. M. Krul, *s Graven- hage; „De Vergenoeging" 20,15 h. WO 25 Nov. Gen. Repetitie Ver. voor Instrum. Muziek; Concertz. DO 26 Nov. Uitv, Ver. voor Instrument. Muziek; Concertz. MA 14 Dec. Gen. Repetitie Kon. Zang- Ver. „Tot Oef. en Uitspann,"; Concertz. Dl 15 Dec. Uitv, Kon. Zangver. „Tot Oef, en Uitspann."; Concertz. WO 16 Dec, Lez, Natuurk. Gezelschap, spr, prof. dr. J, A, J. Barge, Lei den, „De Vergenoeging" 20,15 h. 1937. VR 15 Jan. N.R.V. Feestav. Hofstad- tooneel „Overschotje", Schutters hof 20,15 h. MA 18 Jan. Lez. Natuurk. Gezelschap, spr. dr. J. Kunst, Bilthoven; „De Vergenoeging" 20,15 h. MA 8 Feb. Lez. Natuurk. Gezelschap, spr. prof. dr. W. J. de Haas, Lei den; „De Vergenoeging" 20,15 h. MA 8 Mrt. Lez. Natuurk. Gezelschap spr. dr. W. G. N. v< d, Sleen, Haarlem, „De Vergen." 20,15 h. DO 8 Apr. Gen. Repetitie Ver. voor Instrum. Muziek; Concertz, VR 9 Apr. Uitv. Ver. voor Instrument. Muziek; Concertz. MA 3 Mei, Gen. Repetitie Kon. Zang Ver. „Tot Oef. en Uitspann."; Concertz Dl 4 Mef. Uitv. Kon, Zangvereen. „Toe Oef, en Uitspann."; Concertz. GOES. VR 11 Sep. Cone. „Euphonia", Groote Markt 20,30 h. Dl 29 Sep. Henriëtte Davids Revue „Daar knap je van op!" Prins van Oranje 20,00 h. MA 5 Oct. Voorstelling Ned. Tooneelg. Rika Hopper, Schuttershof. DO 15 Oct, Optreden Ensemble Eddy Walis. Schuttershof 20,00 h. BIOSCOPEN. CITY, Midb. VR Sept.—DO 17 Sept.: „Opstandige Harten" (Verloren Illusie) en „De Diesel-Expresse" 20,00 h., ZO 15,00 h. matinée en Wo 16 Sept. en Do 17 Sept. 2 Gala voorstel, van den Crimi- nalen Psycholoog Shankara, ELECTRO, Mfdb. VR 11 Sept.—DO 17 Sept.: „Maddalena" (Casta Diva) en „Hoogspanning op de lijnen", 20,00 h., ZO 15,00 h. matinée. GRAND THEATER, Goes VR 11 Sept.— Dl 15 Sept.: „Liefde is sterker dan dood", 20,00 h„ ZO 15,00 h. matinée. Elec. Drukkerij G. W. den Boer, M'burg. m. van geadverteerde of te adverteeren var gaderingen, voorstellingen, uitvoeringen «s. andere bijeenkomsten.

Middelburgsche Courant | 1936 | | pagina 6