HAAS BOOG-AZIJN LANDBOUW. rr „Kom Ifocande. Jine££e*t Vldï'' SPORT. BURGERLIJKE STAND. SCHOUWEN-ÜUIVELAND. ZEEUWSCH-VLAANDEREN W.D. VUSSINGEN. Rassenkeuze wintergranen. AGENDA. 17 loon zien vastgesteld. Met betrek king tot de categorie werklieden, die in de laatste 4 jaar geen 26 weken hebben gewerkt, wijzen B. en W. er op, dat zij te Middelburg hoofdzakelijk omvat ont slagen vak- en geschoolde arbeiders van de N.V. The Vitrite Works en voor een klein deel arbeiders der Kon. Mij De Schelde. Voor beide groepen arbeiders is het, in verband met den aard hunner vroe gere werkzaamheden, in veel mindere mate dan b.v. voor bouwvakarbeiders, mogelijk geweest gedurende 26 weken arbeid te vinden. Hoewel B. en W. het volkomen begrijpelijk vinden, dat in tal van gevallen niet meer met herplaatsing in hetzelfde bedrijf rekening kan worden gehouden, oordeelen zij 't voor Middel burg bezwaarlijk, dat deze groepen, die rond 200 gesteunden tellen dus meer dan 1/3 van 't totaal aantal voor steun- uitkeering op 'n lager loon zullen worden gesteld dan hetgeen in de laagste loon- klasse wordt verdiend. Waar in die groepen verschillende bekwame vaklie den vallen, gevoelen B. en W. te eerder vrijheid met gepaste vrijmoedigheid er op aan te dringen, niet tot invoering van een ,,standaardloon" over te gaan dan wel, de steunregeling zoodanig te wij zigen, dat de daarin vervatte loonnor- men belangrijk worden verhoogd. GEMEENTEREKENING 1935, B. en W. leggen aan den Raad ter voorloopige vaststelling over de reke ning der gemeente over 1935, aanwijzen de voor den gewonen dienst een goed slot van 79.630 en voor den kapi- taaldienst van 96.830. Van het goed slot van den gewonen dienst komt 15.135 ten bate van de begrooting 1937, zijnde f 7706 min der dan het bedrag, waarmede de be grooting 1936 begint. Het bestuur der Godshuizen zond de ontwerp-begrooting 1937 bij den Raad in. Daaruit blijkt, dat een tekort voor het Gasthuis geraamd wordt van 49.841 tegen 52.634 voor 1936. Dit is nu 2793 minder, waarbij feitelijk nog komt 9000 als eerste van de 5 jaarlijk- sche termijnen aan den Pensioenraad te betalen wegens achterstallige pen sioensbedragen, Goed afgeloopen. Zaterdagavond had een chauffeur van een taxi-onderneming alhier op den Nieuwen Vlissingschen weg personen uitgelaten en was hij bezig het achter licht in orde te brengen, toen met een groote snelheid een auto kwam aanrij den met een drietal jongelui uit Ierseke er in. De bestuurder van die auto zag te laat, dat de taxi op den weg stond en een botsing was het gevolg. De taxi chauffeur sprong op zijn wagen en liep slechts enkele kleine verwondingen aan het gelaat op, terwijl de inzittenden uit de andere auto met den schrik vrij kwamen. Beide auto's waren licht be schadigd. Hiermede was deze droeve plechtig heid, waarmede de gesteldheid van de natuur zoo in overeenstemming was, ten einde en verlieten allen diep onder den indruk den doodenakker. DIEFSTAL MET INBRAAK, IN EEN PASTORIE, In den nacht van Vrijdag op Zater dag jl, is tijdens de afwezigheid van de bewoners, ingebroken in de pastorie van de Geref, Kerk te Serooskerke, bewoond door ds. L. De dader(s) zijn aan den achterkant de woning binnengeko men, hebben aldaar een ruit vernieid, waardoor men naar binnen is gegaan Vrijwel het geheele huls is doorzocht en in de verschillende kamers vond men alles door elkander gegooid en kasten en laden openstaan. Nadat zij alles had den doorzocht zijn de inbrekers weder om door de achterruit weggegaan en hebben deze voor zooveel mogelijk weer zorgvuldig eringezet ten einde een spoedige ontdekking te voorkomen. De politie die een ijverig onderzoek instel de is tot de ontdekking gekomen dat verschillende zilveren voorwerpen, als vorkens, lepels, enz, zijn ontvreemd. Een door de politie van 's-Heer Arendsker- ke ingesteld onderzoek met een poli tiehond had geen resultaat. De bewo ners van de pastorie zijn met een en ander in kennis gesteld, teneinde te onderzoeken wat buiten de zilveren voorwerpen om nog meer is ontvreemd, GROEDE. Zaterdagmiddag om drie uur had alhier de plechtige teraarde bestelling plaats van wijlen den heer J. Ph. Salomé. De heer Salomé was in zijn leven een geziene figuur en zal dan ook bij velen in herinnering blijven. Hij was een man uit één stuk, het recht-door- zee-gaan was zijn parool. Als water bouwkundig ambtenaar is hij vele jaren werkzaam geweest bij den polder „Groot en Klein Baarzande", terwijl hij ook over den grintweg GroedeiOostburg verschillende jaren het opzicht heeft gevoerd. A)in het graf werd gesproken door den heer Van Zuijen, burgemeester van Breskens, die als vriend en als dijk- van den polder „Groot en Klein Baar zande' het woord voerde., (Spr. za'de zijn overleden vriend in den tijd van ruim 40 jaren te hebben leeren kennen ,als een man die hield van plicht, op rechtheid, eerlijkheid en trouw. De zoon, de heer Abr. Salomé, water bouwkundig ambtenaar bij de provincie Zeeland, dankte namens de familie, den heer Van -Zuijen voor de gesproken worden, alsook de verschillende afge vaardigden van polderbesturen en ver- eenigingen, voor de laatste eer aan hun ontslapen vader bewezen. (Ingez, Med.) mmmmm TERAARDEBESTELLING WETHOUDER DE MEIJ, Bij het woonhuis van wijlen den heer J. de Meij, in leven wethouder van open bare werken en administrateur van het Ziekenfonds Walcheren en de Vereeni- ging voor Ziekenhuisverpleging, aan den Singelweg, hadden zich Zaterdag tegen twee uur tal van corporaties met hun vaandel, dat meestal van rouwvloers was voorzien, opgesteld, om den lijkstoet te volgen. Te ruim twee uur werd de kist met het stoffelijk overschot uit de woning gedragen en in den lijkwagen ge plaatst. Het duurde nog geruimen tijd eer het groot aantal bloemstukken op den lijkwagen en in twee volgrijtuigen waren neergelegd en de weduwe en ver dere familie in de volgrijtuigen hadden plaats genomen. Hierna eerst kon de lange stoet zich in beweging stellen en het was reeds kwart voor drie toen men aan het kerkhof kwam. Daar stonden in stroomenden regen en onder hagelbuien en onweersslagen hon derden te wachten op de plechtigheid. Wij merkten onder de duizenden, die volgden of op het kerkhof den stoet afwachtten, op, den burgemeester, wet houder Edelman en verschillende raads leden; het bestuur van het Ziekenfonds en dat van de Vereeniging Ziekenhuis verpleging. Het hoofdbestuur der S.D.A. P. was vertegenwoordigd door het Ka merlid Drop en verder waren niet alleen uit Vlissingën, maar ook uit Middelburg, Souburg, Goes en andere plaatsen in Zeeland, velen uit de S.D.A.P. en de Moderne Arbeidersbeweging opgekomen om hun leider en vriend een laatsten groet te brengen. Dit deden speciaal de neigende vaandels, toen de kist in het graf werd neergelaten. Maar voordien hadden de weduwe en andere familiele den witte bloemen op de kist gestrooid en had de Volksstem een toepasselijk lied gezongen, wat deze zangvereeniging na-1 dat de kist aan den schoot der aarde was toevertrouwd, herhaalde. De oudste broer van den overledene heeft, mede namens de diepontroerde weduwe, woorden van dank gesproken tot den burgemeester en alle andere aanwezigen voor hunne aanwezigheid en de groote belangstelling bij deze droeve plechtigheid. Spr. wees er op, dat de overledene vrijwillig den dood is inge gaan en vond aanleiding te herinneren aan de opstanding en aan het „Wat gij de aarde geeft, zal zij teruggeven". Prof. C. Broekcma, directeur van het Instituut voor Plantenveredeling te Wageningen, heeft evenals vorige jaren getracht, vroegtijdig de ervaringen te verzamelen, die men bij den verbouw van nieuwe rassen heeft opgedaan. Op grond daarvan heeft hij een voor- loopig overzicht gegeven, dat ongetwij feld bij de rassenkeuze van groot nut kan zijn. Rogge, Nog steeds is de Petkuser het groote ras, dat vrijwel in het geheele land heer en meester is van het terrein en dat geen verdere aanbeveling noodig heeft. De Zeeuwsche rogge wordt op de, Gro- nigsche zavelgronden nog in stand ge houden maar is in die streken thans van weinig beteekenis. De Ottersumsche rogge wordt wegens haar grooten weer standsvermogen tegen aaltjesziekte, in Limburg nog voortgekweekt, maar ook haar terrein is beperkt. De Koningsrogge, in 1934 voor het eerst uit Zweden geïmporteerd, ver dient nader beproefd te worden; alge meen vindt men de korrel wat fijn van stuk, het kortere stroo is echter een be langrijke eigenschap, vooral waar men machinaal zeeft. Overigens zij opgemerkt, dat men te Petkus naast de gewone, ook een kort- stroo selectie kweekt, de Von Lochow's kortstroo winterrogge. Het verschil is wel niet groot, maar toch duidelijk zichtbaar. Deze zal in de as. nieuwe rassenlijst voorloopig worden opgeno men, Wintergerst, Voorloopig kan geconstateerd worden, dat Mahndorfer Viktoria, Hausberger en Eckendorfer Mammuth alle 4-rijige een goeden indruk hebben gewekt, voor al de eerste wegens haar kort, stevig stroo. Nu de verbouw van wintergerst zich naar het schijnt in verschillende streken gaat uitbreiden, is het van be lang, dat ook deze Duitsche rassen op verschillende plaatsen worden beproefd. Nieuwe Nederlandsche rassen, waarvan nog geen handelszaad verkrijgbaar is, zullen in de instituutsproefvelden wor den opgenomen. Het streven blijft ge richt op een 2-rijige wintergerst, moge lijk geschikt voor brouwgerst. Carstens 2-rijige, op het oog een mooi kweekproduct en in de Duitsche rassen- lijst gehandhaafd, stelde overigens in op brengst en ook als brouwgerst teleur. De bekende Nederlandsche rassen le verden geen nieuwe gezichtspunten. Vin- dicat en Fletumer strijden om den voor rang, Vogels Agaer wint overigens eenig veld, maar het is twijfelachtig of dit van blijvenden aard zal zijn. Wintertarwe.. Nog steeds hebben we te doen met een Neide'rlandsche, een Zuidelijke (Fran- sche) en een Noordelijke (Scandinavi sche) groep, waarbij zich de Duitsche rassen Siegerlander en Carstens V voe gen. De strijd is onbeslist, hoewel de Zuidelijke groep onbetwistbaar aan de winpende hand is. Als voordeelen heeft ze: vroegrijpheid, kort en stevig stroo, goed bakwaarde, gunstige verhouding tusschen stroo en korrelopbrengst, een groot korrelproductievermogen en wei nig schot; als nadeelen worden ge noemd twijfelachtige wintervastheid, roode korrelkleur, korreluitval, gevoe ligheid voor roest en voor stuifbrand en onvoldoende uitrijping. Maar deze voor- en nadeelen gelden niet, of althans niet in dezelfde mate, voor de verschillende vertegenwoordigers uit de groep. Een belangrijk verschil bestaat er al dade lijk in de vatbaarheid voor stuifbrand en meer en meer komt voor den dag, dat Vilmorin 23 en hare nakomelingen Vil- morin 29 en Joncquois (Desprez 80), in tegenstelling met Vilmorin 27 en met Benoist 40, een aanzienlijk weerstands vermogen tegen stuifbrand bezitten. Dit is een buitengewoon belangrijk feit. Het jaar 1936 heeft ons omtrent de wintervastheid der Zuidelijke rassen geen groote ervaringen gebracht. In België, waar men teeds langer ervaring heeft dan hier te lande, waarschuwt men met nadruk tegen te groot vertrou wen in de wintervastheid der Fransche tarwes. Vooral in de Noordelijke provin ciën blijft voorzichtigheid geboden, trouwens, dit geldt ook voor Juliana e.d. zelf. Wel was 1936 een echt roestjaar en werd ook de standvastigheid door de zeer ongunstige weersomstandigheden terdege op de proef gesteld. Vooral wat den weerstand tegen legeren betreft, is de Joncquoistarwe uitstekend voor den dag gekomen, evenals Benoist 40. De Vilmorin 27 is minder stevig. Het staat alles tezamen genomen, nog te bezien of van de Vilmorin-rassen niet 29 en 23 voor ons land de voorkeur verdient, in ieder geval i's er., minder reden dan een jaar geleden om Vilmorin 27 als de bes te vertegenwoordiger van de oude Fransche firma te houden. Op het oogenblik neemt de Joncquois van de Fransche tarwes be slist de leiding. Een bezwaar is, dat het zaad eerder rijp is dan 't stroo, dienten gevolge droogt het niet snel in het hok en valt de los zittende korrel gemakke lijk uit. Maar de opbrengst is dit jaar zoo uitstekend, dat men dit bezwaar op den koop toe kan nemen. Hoewel de bakwaarde iets boven die van Juliana mag worden gesteld, staat de handels kwaliteit is lager. Joncquois wordt op den voet gevolgd door Benoist 40, die over het geheel iets forscher is en evenzeer beproeving ver dient, ook al zou de balans dit jaar uit slaan ten gunste van Joncquois. Roest trad zeer sterk op in Benoist 40 en Vilmorin 27. Beproeving van verschillende Fran sche rassen als zomertarwe verdient de aandacht. Behalve met Vilmorin 23 en Vilmorin 29, zijn in deze richting proe ven genomen met Benoist 40, Saint Pierre en Chanteclair. Opbrengstgege- vens zijn nog weinig bekend; de voot- loopige indrukken zijn gunstig. In de toekomst zullen waarschijnlijk witzadige rassen van het Fransche type voor den dag komen, hopelijk resistent tegen stuifbrand en tevens meer winter- vast. De eerste vertegenwoordigers van de witzadige groep zijn in beproeving n.l. Desprez 46, St. Pierre Schribaux all X Hybr., terwijl ook Desprez voor het komende jaar ook Desprez 93 zal be schikbaar stellen. Van de Duitsche groep vertegen woordigd door Siegerlander en 'Car- sten's V, die zich beide ongeveer op 't oude peil hebben gehandhaafd, valt wei nig meer te vertellen, dan wat hierover in de rassenlijst vermeld staat. De Scandinavische groep is vertegen woordigt door Trifolium, Invicta en Ideal. Van het in beproeving zijnde wit zadige ras Mendel, heB ik niet den in druk, dat dit ras de Nederlandsche tar wes in opbrengst kan evenaren. Invicta gaf als gevolg van de ongunstige weers omstandigheden veel schot; de kwaliteit van Trifoilum wordt gedrukt door de onzuiverheid van dit ras. De geheele Noordelijke groep onder scheid zich van de Zuidelijke, behalve door grooter kouderesistentie, door la tere ontwikkeling. Het hangt maar van de omstandigheden af of dit laatste een voor- of een nadeel wordt. Prof. Broekema geeft ten slotte dezen raad: Het schijnt mij aanbevelenswaardig, dat iedere landbouwer ongeveer de helft van zijn tarweland met Juliana, Imperial Ha of Wilhelmina bezaait (in de Veenkoloniën en zandstreken ook Trifolium, Wilobo en Prins Hendrik), en dat de andere helft met Fransche, Duit sche of Scandinavische rassen worden beteeld, in het Zuiden meer de Fran sche groep (event, ook Siegerlander), in het Noorden de Scandinavisch-Duitsche groep. ATHLETIEK. DE SINGELESTAFETTELOOP, De jaarlijksche Singelestafetteloop van de Middelburgsche athletiekvereeniging E.M.M. heeft het Zaterdagmiddag met de weersomstandigheden al buitenge woon slecht getroffen. Vlak na den start begon het te regenen en te hagelen en het duurde niet lang of een felle stortbui deed het water neerstroomen. En het minderde niet voordat de finish in zicht- kwam, zoodat men kan zeggen dat bijna den geheelen wedstrijd de athleten in den stroomenden regen hebben geloo- pen. Maar dit weerhield hen niet, moe dig door te zetten, al leek het er som wijlen op, dat zij door de plassen zwom men inplaats van liepen, Reeds bij den eersten wissel had E.M.M. een goeden voorsprong, welke de volgende twee loo- pers nog eenigszins wisten te vergroo- ten. De vierde looper van E.M.M., die de tweede 1500 m liep, heeft evenwel den voorsprong aanmerkelijk weten uit te breiden. Toen hij bij het vierde wissel- punt zijn collega aantikte, was E.M.M. den eersten prijs reeds niet meer te ont gaan. Marathon, dat steeds in tweede positie had geloopen, kon den grooten achterstand niet meer inhalen. De on gunstige omstandigheden, waaronder de ze estafette gehouden werd in aanmer king genomen, heeft de winnende ploeg E.M.M. een fraaien tijd gema?«ct. Zij deed er slechts 40 seconden langer over dan de vorige maal. De uitslag werd: 1. E.M.M., Middelburg, in 15 min 37 sec; 2. Marathon, Vlissingën, 16 min 3 sec; 3. A.V. '35, Vlissingën, 16 min 16 sec; 4. R.K.V.S.V., Vlissingën, 16 min 43 sec,, 5. Odidas, Groede, 16 min 49,2 sec. Bij den tijd van Odidas dient men in aanmerking te nemen, dat deze ploeg met vijf deelnemers aan den start ver scheen, tegen de overige ploegen zes. Bruinooge liep daardoor de 1500 m en de 800 m. Na afloop van dezen natten loop, heeft op de bovenzaal van de Sociëteit De Vergenoeging de prijsuitreiking plaats gehad door den voorzitter van E.M., den heer R. van Roo. Spr. wenschte de win nende ploeg geluk met de eerste plaats in deze negende Singelestafette. Spr. herinnerde er aan dat verleden jaar de wedstrijd wegens te geringe deelname niet kon doorgaan en daarom deed spr. een dringend beroep op de athleten vol gend jaar bij den jubileumloop wederom tegenwoordig te zijn. Nog nimmer is onder zoo ongunstige omstandigheden deze estafette gehouden. Er is een schitterende prestatie geleverd en bewezen is wat uithoudingsvermogen en wat doorzettingskracht vermag. Het was 'n uitstekende propaganda voor de sport en voor de athletiek in 't bijzon der, aldus spr. Aan E.M.M. werd daarop den wissel beker uitgereikt, terwijl ieder der zes loopers een draagmedaille ontvingen. Een medaille, geschonken door den bur gemeester van Middelburg, kreeg de tweede prijswinnaar Marathon. Ook aan de derde aankomende, A. V. '35, werd een medaille uitgereikt. Tenslotte heeft de heer Van Roo de verschillende per sonen die aan 't welslagen van dezen estafetteloop medewerkten, dank ge bracht. In 't bijzonder den commissaris van politie, die het startschot heeft ge lost. De voorzitter van het district Zeeland van de K.N.A.U., de heer K. de Vries, heeft nog een slotwoord gesproken, waarin hij wees op de propagandistische waarde van deze estafette. Spr. richtte zich tot de vereeniging Odidas met waar- deerende woorden, omdat, hoewel zij met slechts vijf man aan den start konden verschijnen, toch deelnamen. WIELRENNEN. DE RONDE VAN 's-HEERENHOEK. De Zaterdagmiddag te 's Heerenhoek ge houden wielerwegwedstrijd voor ama teurs en nieuwelingen, de Ronde van 's- Heerenhoek, heeft ook zijn deel gehad van de felle regenbuien, waardoor 't ver trek een kwartier .uitgesteld moest wor den. Deze wegwedstrijd, gehouden on der auspiciën van de N, W.U., ging over 22 ronden, ongeveer 100 km.„Het tra ject liep Goesche straatweg, Molendijk, Werrilaan, Beeldhoeveweg. Een 45-tal renners verschenen aan den start. De eerste p,aar ronden bleef het veld één groot peleton met een klein staartje van zwakke broeders, die het wegren nen nog leeren moeten, of reeds te vroeg in de macadam op een lekke tube strandden. Een uitlooppoging had ma- lig succes. De voortvarende uitloopers, waarbij we den Middelburgschen renner v. d. Hïele en Lacor van Souburg fel za gen optrekken, moesten zich spoedig door het groote peleton van achtervol gers laten opslokken. Het waren v. d. Voorde, Van Gent, Leeuwenburg en Leenknegt, die tenslot te de kop namen en ronde na ronde terrein wonnen. Toen Pluvius een groot aantal slachtoffers had gem.aakit bleef het geheele veld in drie groepen ver deeld met enkele „gelosten" die het op hun eentje probeerden. Van Swelm (Nijmegen) reed tusschen het eerste en tweede peleton een zeer regelmatige course op zijn eentje. Een prachtpresta- tie van den Nijmegenaar. In de laatste ronde was het pleit nog niet beslecht. Vijer rjenners stormden op de finish af om in een felle sprint elkaar de eer te betwisten. Chr. van de Voorde (Clinge) won nqet een wiel voorsprong vó>ó>r C. van Gent (Merxem België) en J. Leeuwenburg (Rotterdam) die beiden tegelijk de eindstreep pas seerden. A. Leenknegt (Hulst) kwam als vierde binnen; 5 Joh. v. Swelm (Nij megen); 6 P. Schot (Bergen op Zoom); 7 J. v. Nieuwenhuize (Kruiningen), 8 C. Henning (Bergen op Zoom); 9 Jac. de Koning Goes);. 10 Th. Hagenaars (Ber gen op Zoom). De course van 22 ronden over plm. 100 km werd door Van de Voorde af gelegd in 2 uur 45 minuten. De premie sprints gaven eveneens feilen en mooien strijd te zien. De prestatie van v. d. Voorde is des te fraaier als men weet, dat hij 's mor gens een leelijke val h,ad gemaakt. Een stijf verband maakte dat zijn rechter hand zoo goed als machteloos was. Serooskerke. (W.) Over de maand Augs. Bevallen: G Stoffel, geb. Jasperse z,, J. Sturm, geb. Tissink z., Mi, Maljaars geb. Klap z. S. Olree, geb. Stroo z. Overleden: J. Ingelse, oud 15 j. zoon van P. C, Ingelse en T,, de Later (over leden te Middelburg'), W. Trieller oud 83 j. wed. van G, Dekker. Vrouwenpolder. Van 31 Augs,5 Sept. Bevallen: J. Wisse, geb. Joziasse, d., P. Mesu, geb, Geerse d. Yerseke, 29 Aug.5 Sept,, Bevallen: N. Verboom geb. Meijaard d. Overleden: J. Crombouw 85 j,. wed. C. Pieterse. (I. C.) Kapelle. Over de maand Augs. Bevallen: C. Slabbekoorn, geb,. Murre z„ J. Kloosterman, geb. op 't Hof d., H,. P, Snoep, geb, van den Dorpel z„ C. Ver- mue, geb, Remijn d., J. P. Daniëlse, geb, -Lamper d., C, J. Lepoeter, geb. Visser z., C. Dees, geb. de Jager d„ M, P, Slab bekoorn, geb. Van de 'Linde d. Overleden: J. Mi, M. Kok 7 j., G. D. Kosten 1 dag, D. van Hoepen echtgen. van G. C. Bal 40 j.; C. L. Steketee 75 j., echtgen. van J. van den Boom gaard. Ondertrouwd: J. C. Kant, 20 j. en J. Reijerse 22 j. Krabbendijke, Over de maand Augustus. Bevallen: B. Lobbezoo geb. Schrijver d. A,, v. Weele geb, v. d. Berge z. (D. Z.) Ovezand, Over de maand Augustus. Bevallen: G. Knopjes geb. Vroonland z. P. Vermeule geb. de Meij z. Getrouwd: J. F,, de Jonge 32 j. jm. en C. Geljon 26 j. jd. C. Martens 34 j. jm. en G. de Jonge 28 j,. jd. (D. Z.) Wemeldinge, 28 Aug,.3 Sept. Getrouwd: C. Veerhoek 34 j. jm, en P. D.Willemse 28 j,. jd, C. Dorrepaal 25 j. jm. en M:, Luteijn 22 j,. jd, (1. C.) Wolphaartsdijk. Over de maand Augustus. Getrouwd: A. van Dalen 28 j, jm, en C, Breeweg 26 j. jd. Bevallen: C. Össewaarde geb. Meul- blok z. A. Saaman geb, Eggebeen d. C. Jasperse geb. Rijk d. H. L. Huisson geb. Versluis z. M,. Nijsse geb. Korstanje z. J. Weijns geb,. de Waard d. A. Boonman geb,. Goense d. P, van Riet geb. Tramper Overleden: G. Kloosterman 67 j. geh,. met G. Nieuwenhuijze M, D. Huisson 40 j,. geh. met I. C, van Damme. (D. Z.) van geadverteerde of te adverteeren ver gaderingen, voorstellingen, uitvoeringen Cl andere bijeenkomsten. MIDDELBURG. MA 7 en Dl 8 Sept. Tentoonstel ling Ned. Jeugdbond v, Natuur studie. Kunstmus. 14,3018,00 h. en 19,00—22,00 h. GOES. MA 7, Dl 8, WO 9 Sept. Tentoonstelling Ned. Fabrikaat, Schuttershof. Elec, Drukkerij G. W. den Boer, M'bufg,

Middelburgsche Courant | 1936 | | pagina 6