HAAS BOOG-AZIJN Loot Uw vacantia niet bederven! SPURT. „Koa Vreemde Smetten Vmï CORRESPONDENTIE. BURBERLMKEN STAND. KUNST EN WETENSCHAP. Walchersche zwevers overwinnaars in Twente. Zeeuwsche Voetbalbond. V rou wenpolder. AGENDA beschuldigde Zinowjef en Trotzki er van de groote verantwoordelijke ligu- ren te zijn." Wij zijn bandieten, zoo zei- de hij, moordenaars, fascisten en agen ten van de Gestapo. Wij danken den procureur-generaal tegen ons het eenig passende vonnis te hebben geëischt". Dreiser sprak een requisitoir uit te gen Zinowjef, Kamenef, Smirnof en Trotzki en voegde hieraan toe, dat de conclusies van den procureur generaal volkomen gerechtvaardigd waren. Bai- kaef bekende zijn fouten en prees Stalin en besloot met de woorden „laat het vonnis hard zijn, het zal gerechtigheid wezen". Tenslotte beschuldigde ook Pi- kel zijn vroegere vrienden en weidde vervolgens uit in een groote lofspraak op de nieuwe grondwet. Men zou zoo zeggen, dat de beklaag den er om zouden vechten wie toch als jeblieft het eerst doodgeschoten mag worden. Moeten wij dat nu maar alle maal voor zoete koek slikken in het Westen? Alle beschuldigden in het proces der Trotzkisten zijn naar nader gemeld wordt, ter dood veroordeeld. Zij zullen worden gefusilleerd. De „Prawda" publiceert nog een door den raad van volkscommissarissen der Sovjet Unie ontvangen en door de vier leiders der Tweede Internationale De Brouckere, Adler, Citrine en Scheve- nels, geteekend telegram, waarin zij in- terveniëeren ten gunste van Zinowjef, Kamenef, e.a. De „Prawda" acht het niet noodig dat de raad van volkscommissarissen 't telegram beantwoordt. Zelfmoord van oud-vakbondleider. - Mikhail Tomsky, de oud-voorzitier van den bond van vakvereenigingen der Sovjetunie, heeft zelfmoord gepleegd omdat hij door zijn relaties met de ter roristische contra-re volutionnairen Trotzky en Zinovief, betrokken was ge worden bij het thans hangende proces. door zoo'n schele hoofdpijn, door warmte of ongewone vermoeienis. Zorg altijd zoo'n zakdoosje met 3 „AKKERTJES" bij te heb ben van 20 ct. Ze helpen direct, maken „fit" (Ingez. Med.) AUTOBUSSEN IN NEDERLAND, H. P. rijmt in nr. 16 van „Toerisme", orgaan van den Vlaamschen Toeristen Bond, over den autobus in Nederland: In elke stad van 't platteland Staat op het Marktplein langs den [kant Een rij van autobussen. Welk schilderachtig, bont tooneel Van blauw en groen en bruin en geel, Ja, zelfs met goud er tusschen! Een arrogante Brockway staat Als autobus-aristocraat Naast doodgewone Fordjes; Hij draagt gordijntjes voor het raam En etaleert zijn richtingsnaam Met transparante bordjes. Daarnaast een ouwe rammelkast, Met jicht en asthma zwaar belast, En verveloos van buiten. Een motor die naar rust verlangt, Een deur die uit de hengsels hangt, En jutterende ruiten. Een boertje met een rooien kop Draait met een ruk zijn motor op, En laat hem razend snorren, Terwijl hij niet verzuimen zal Om bij 't gesputter en geknal Ook flink zijn hoorn te knorren. De autobus raast ronkend voort Van Baggerbroek naar Modderoord (Een bloeiende gemeente). Het lijkt tot mijn ontsteltenis Of één der wielen vierkant is, Zóó rammelt mijn gebeente. Ik wist niet dat de zomerzon Zóó onbarmhartig branden kon Als binnen in mijn busje. Van hitte valt mijn boord in zwijm Terwijl ik deze regels rijm Steeds hangend aan mijn lusje. Door vloer en reet en ruit en bank Verspreidt zich de benzinestank, En menig ander geurtje. Het rooken is niet toegestaan, Maar elk steekt tóch zijn pijpje aan, En geen agent bekeurt je. In 't gangpad plaatst men met gemak Een mand, een kist, een fiets, een zak Met kippen of konijnen. Mijn buurman houdt het voor een grap Als ik hem op zijn teenen trap En hij mij op de mijne. Juist bij het nemen van een bocht, Terwijl ik naar een steuntje zocht Om mij aan op te heffen, Toen deed ik wat de nood gebood, En viel bij een boerin op schoot.... Het kon niet beter treffen! Ons busje davert langs den dijk Van Baggeroord naar Modderwijk, Met rommelend gedonder Een mensch die zonder ergernis Met zóó'n gedrocht tevreden is Zoo iemand is een Wonder! s-Gravenhage. H. P. Colijn in de caricatuur, In de bekende Libellen-serie (uitgave van Bosch Keuning te Baarn) zal bin nenkort een Libel verschijnen, getiteld „Colijn in de caricatuur' In deze bun del zullen ongeveer honderd uitgezoch te caricaturen, uit de geheele pers ver zameld, worden opgenomen, Deze poli tieke prenten geven een interessant stuk biografie van onzen Minister-pre sident, een brok politieke landshistorie tevens, loopend over de bewogen laat ste vijf en twntig jaar. Zooals bekend is hebben de beste Ne- derlandsche politieke caricaturisten hun teekenpen tegen deze groote nationale figuur gescherpt, Teekeningen van Joh. Braakensiekj Jordaan; Albert Hahn; Louis Raemakers; G. van Raemdonck, P. van der hem; Funke Küpper; Tjerk Bottema en anderen worden in deze bi zonder interessante bundel opgenomen Zijne Excellentie dr. Colijn heeft zich bereid verklaart de bundel van een voorwoord te voorzien, terwijl ook een der laatste, sprekende portretten van dr. Colijn zal worden afgedrukt. Binnenkort zullen er meer bizonder heden over deze uitgave gepubliceerd worden. Jhr. Boreel brengt het zilveren zweefvliegtuig mee voor de W, Z. C. Bij de Zaterdag gehouden zweefvluch ten van het vliegkamp Twente uit zijn de beste prestaties geleverd door jhr M, Bor„eel van de Walchersche Zweef vlieg Club, die met 229 punten winnaar werd van het zilveren zweefvliegtuig. De verdere uitslagen zijn: Grootste afstand: 1 Jhr. Boreel 39 km; 2 Sachs (Twentsche Zweefvliegclub 30,5 km). Grootste hoogte boven loskoppelpunt: 1 Meyer (Amsterdam) 380 m gestegen; 2 jhr. Boreel (Walcheren) 360 m geste gen; 3 Mengels (Heerlen) 160 m geste gen, "Langsten tijd in de lucht: 1 jhr. Bo reel (Walcheren) 100 minuten; 2 Hoek str,a (Instituut voor Zweefvliegen) 67 min,; 3. Meyer (Amsterdam) 40,2 min. Hoekstra vloog Zaterdagmiddag bui ten mededinging en landde te O'senlohn op 120 km van het vliegveld TwerJe. Albracht, eveneens buiten mededinging bereikte Munster, op 60 km van Twen te. Wedstrijd voor B-brevet en doellan- dingen: 1 J. van der Jagt (Walcheren); 2 Booij (Enschede); 3 J. M. A. Rokker (Enschede); 4 Rooseboom (Twente). Het A.N.P. meldde hieromtrent nog, dat Zaterdag de weersomstandigheden voor het doen van goede zweefvluchten veel gunstiger waren d,an de vorige dagen. Verschillende deelnemers aan 't zweefvliegkamp zijn toen dan ook de lucht ingegaan. Van hen bracht de heer Sachs van de Twe.ntsche Zweefvlieg club het tot Legden in Duitschland, na bij welke plaats hij n,a een vlucht van 30 km landde. Jhr. Boreel van de Wal chersche^ Zweefvlieg Club is na 42 km vliegen omlaag gegaan bij Coesfeld en hij rapporteerde toen, dat hij toen der, heer Hoekstra van het Instituut voor zweefvliegen Coesfeld z,ag passeeren in de richting van Mülnster of Dürmen, welke laatste plaats een centrum van de Duitsche Zweefvliegsport is. Huldiging van W, Z, C. op 'i vliegveld Vlissingen, Gisteravond omstreeks tien uur is de karavaan der W. Z. C.-ers, met de „Perebie" goed geconditioneerd ver pakt, verzonden, meegenomen, ver voerd en afgeleverd, onder daverend ge juich van de opgetogen aanwezige lucht vaartvrienden het vliegveld Vlissingen opgereden. Daar werden Nel en Mau,s en Billy en Cheffie en Han en enfin allemaal op den schouder geklopt en door mekaar geschud en al het verdere er aangedaan wat er te doen v,alt wan neer je nu eens een soortement zweef- vlieg-Olympiade gewonnen hebt. Toen is er een nachtfoto van de thuis- gevaren W. Z. C. gemaakt en daarop vond in het restaurant v,an het vlieg veld Vlissingen de officieele ontvangst plaats. De heer J, K. B u d d e, lid van W. Z. C, en voorzitter der feestcommis sie, heeft hier de overwinnaars van Twente in een keurige toespraak ver welkomd; mevr. Budde overhandigde daarop mej. N. van der Hoek een fraaie bloementuil, waarop de heer Budde den instructeur en voorzitter der W, Z. C„ den heer Chef d'Hotel, om allen gelij kelijk hulde te betuigen, een groote lauwerkrans omhing. Voor de Zeeuwsche Vereeniging voor Luchtvaart heeft daarop de ondervoor zitter der afd, Walcheren dier Ver., dr. S. S. Smeding, de Walcher sche zweefvliegers gehuldigd. De heer Van Woelderen, alg. voorz., was ver hinderd aanwezig te zijn. Spr, gewaagde van de vreugde die alle luchtvaartvrienden gevoelden toen de Walchersche zwevers, die zoo maar zonder veel ophef te maken rulstigjes hun gang waren gegaan, met zoo'n kar- revracht prijzen uit Twente terugkwa men. De provinciale vereeniging waarin de Zeeuwsche luchtvaartbelangstell'ng georganiseerd is, heeft van haar groote waardeering willen doen blijken voor deze prestatie, welke Zeeland's lucht vaartgezindheid aan heel Nederland wederom ten voorbeeld stelt, en der halve besloot zij den eersten prijswin naars, jhr. M. Boreel te Middelburg en den heer J. v,. d. Jagt te Vlissingen de bronzen medaille van verdienste der Z. V. L. uit te reiken. De voorz. der Z. V. L„ de heer Chef d'Hotel heeft namens allen een kort woord van dank voor deze huldiging ge sproken. DE HEER OELE BEDANKT ALS VOORZITTER. De Zeeuwsche Voetbalbond hield Za terdagmiddag haar algemeene jaarverga dering op de bovenzaal van de Sociëteit „De Vergenoeging" te Middelburg. Deze vergadering stond ender leiding van den secretaris den heer A. Imanse, die ook de openingsrede hield. In deze rede zet te de heer Imanse uiteen waarom hij in de plaats van den voorzitter, den heer M. Oele, deze vergadering leidde en we doordat een half uur vóór den aanvang de heer Oele had bedankt als voorzitter van den Z.V.B. In zijn openingsrede heeft de heer Imanse voorts gewezen op het feit, dat de Z.V.B. 1 Aug. j.l. 15 jaar bestond, wes halve hij een kort overzicht van den Bond gaf. Dit moest zoo kort zijn, aldus spr., omdat de archieven van den Z.V.B eerst in 1925 een aanvang nemen, d.w.z dat enkele losse papieren spr. in staat hebben gesteld eenig begrip te krijgen van wat er in die dagen in den Bonc omging. Sedert het eerste optreden van den heer Oele zijn er gegevens, maar van voor dien tijd, dus vóór 1925, is geen ar chief, noch verslagen, noch correspon dentie terug te vinden. Het moet dus in dien tijd wel een gemoedelijke boel zijn geweest, aldus spr. Aan de hand van verschillende cijfers toonde spr. aan, welk een omvang de Bond gekregen heeft, Spr. riep verschil lende herinneringen naar voren en noem de tal van namen van personen die zich voor den Bond verdienstelijk hebben ge maakt. Misschien is het goed, dat het ar chief van vóór 1925 zoek is, omdat het staartje dat we in de notulen van 1925 te zien kregen, allerminst een afspie geling is van een roemrijk verleden. Als jaren van sterken vooruitgang noemde spr. die waarin Zeeuwsch-Vlaan- deren en Schouwen en Duiveland toe traden respect, in 1927/28 en in 1931/32 Zijn hoogtepunt wat ledental betreft, be reikte de Z.V.B. in 1933/34 toen een aan tal van 75 vereenigingen met 4834 leden en 120 elftallen den Bond vormden. Dat deze getallen nadien zijn teruggeloopen; vond volgens spr. o.a, zijn oorzaak in het feit dat in de laatstgenoemde jaren toen de sport ook tot de kleinere plaat sen doordrong, vele elftallen met de bes te voornemens bezield in den Bond tra den, doch later niet in staat bleken zich in stand te houden. Daarbij kwam het gebrek aan krachtige leiding en de ver slechtering van de financiën door de cri sis. Dit laatste zet zich nog steeds door en het komende jaar zal dan ook op alle' mogelijke uitgaven een krachtige bezui niging worden toegepast. Spr. bracht allen dank die in het afge- loopen jaar den Z.V.B. op eenigerlei wij ze hebben gesteund. Toch zal er bij den K.N.V.B. op moeten worden aangestuurd dezen te doen beseffen de groote moei lijkheden, vooral door de geografische ligging, waarmede men in Zeeland te kampen heeft. Het Zuid-Westen van ons land wordt nog al eens stiefmoederlijk behandeld. Spr. kwam daarna terug op het be danken van den heer Oele. De reden hiervoor was volgens spr,, zijn gezond heidstoestand welke hem reeds enkele maanden geleden deed besluiten zijn functie tijdelijk neer te leggen, terwijl redenen van persoonlijken en meer in- tiemen aard dit besluit vasteren vorm deden aannemen. Wij hebben dit besluit te eerbiedigen, aldus spr., maar allen die met den heer Oele hebben samenge werkt, zullen zijn aftreden betreuren. De Z.V.B., zooals hij sedert 1925 is gegroeid en zooals hij thans voor ons ligt, is het werk van Oele. Spr. bracht hem namens alle Zeeuwsche voetballers hulde en dank voor alles wat hij gedurende 10 jaar voor den bond heeft gedaan. Tenslotte heeft spr. er nog op gewe zen, dat in den Z.V.B. in de algemeene voetbalbeweging dus, plaats is voor iedereen, ongeacht rang, stand of religie, terwijl zij die bezwaren hebben de sport op Zondag te beoefenen, op Zaterdag kunnen voetballen. De jaarverslagen. De afgevaardigde van Middelburg had eenige aanmerkingen op de verslagen van verschillende commissiën. De post reiskosten achtte spr. te hoog, terwijl hij aandrong op bezuiniging op vele pos ten. De afgevaardigde van Zierikzee had in het jaarverslag niets gelezen over het aftreden van den heer Zwartepoorte, De voorz. bood zijn verontschuldigingen aan en zegde den heer Zwartepoorte alsnog dank voor het vele werk door hem voor den bond verricht. Namens zijn vereeniging bracht de af gevaardigde van Nieuwland, den heer manse dank voor den steun, ondervon den bij de moeilijkheden met de dorps-1 autoriteiten. Spr. diende een motie van (Ingez, Med.) afkeuring tegen deze autoriteiten en bo venal tegen den burgemeester in, die, omdat hij een hekel heeft aan de ver eeniging, de bestuursleden in hun parti culier bestaan tracht te treffen. De voorz. meende met zulk een mo tie van wantrouwen niet veel te zullen bereiken. Spr. zeide de vereeniging te zullen blijven steunen, waarop de afge vaardigde tenslotte de motie introk. De afgevaardigde van Oostkapelle vroeg meer clementie voor vergissingen door vereenigingssecretarissen gemaakt. Men is volgens spr. te vlug met boeten. De voorz. zeide dat men er de hand aan moet houden, anders loopt de con trole in de war. Bij de behandeling van het financieele verslag vroeg de afgev. van M'burg o.m. wat de reden waren geweest dat het waarborgfonds van 1200 van Maart tot Juni bij de Nutsspaarbank opgevraagd is geweest. Spr. diende een motie in, dat het bestuur dit fonds niet mag opvragen of gebruiken. De voorz. antwoordde, dat het geld opgevraagd was op een verkregen ad vies. Men wilde niets riskeeren. De motie van Middelburg werd niet ondersteund. Een voorstel-Goes de jaarvergadering voortaan des Zondags te houden, achtte de voorz. niet in het belang van den bond. Het algemeene komt in gevaar. Het voorstel-Goes werd niet onder steund en was dus verworpen. Wisselbeker voor de Zaterdag competities, Naar aanleiding van een voorstel-Ar- nemuiden stelde het bestuur voor om voor de Zaterdagcompetities een wissel beker beschikbaar te stellen. Na eenige discussie werd dit aangenomen. Opheffing van schorsingen, In verband met het 15-jarig bestaan van den Z.V.B., stelde de bestuurscom missie voor alle vóór 1 Aug. 1936 door den Z. V. B. opgelegde schorsingen voor den tijd van 5 jaar of korter op te heffen. De voorz. zeide naar aanleiding van eenige opmerkingen uit de vergadering, dat het niet gewenscht is dat personen, die langer dan 5 jaar geschorst zijn, op de voetbalvelden terugkeeren. Bestuursverkiezing, De aftredende bestuursleden A. Iman se, G. A. Hamelink en A. J. v. d. Velde, werden bij acclamatie herkozen. Bij de behandeling van de competitie- indeeling deelde de voorz. mede, dat po gingen worden aangewend de afdeelin- gen Oostelijk en Westelijk Zeeuwsch- Vlaanderen samen te voegen. Men tracht daarvoor reissubsidies te krijgen. De medaille van verdienste werd uit gereikt, ter gelegenheid van het 15-jarig bestaan, aan de heeren F. van Heucke- lom, K. J, J. Lotsy en A, de Haan. Een voorstel-Oostkapelle tot benoe ming van 'n eerelid, werd met 138 tegen 40 stemmen en 5 blanco aangehouden tot de eerstvolgende vergadering. Bij de rondvraag heeft de afgevaardig de van Zierikzee namens de geheele ver gadering den heer Imanse dfnk gebracht voor de keurige leiding. Nog nooit, aldus spr., is een vergadering van den bond op zoo ordelijke wijze en zoo vlot verloo- pen. Wanneer de heer Imanse geen se cretaris-competitieleider was, hadden we niet lang te zoeken naar een geschikten voorzitter, aldus spr. De voorz. heeft vervolgens nog een slotwoord gesproken, waarin hij aller eerst den heer Lagaay dank zegde voor de geschonken bloemen. Spr. hoopte dat de goede geest die op deze vergadering heerschte, moge voortwerken tot bloei van den Z.V.B. HET JUBILEUM VAN „MIDDELBURG" De Middelburgsche voetbal- en athle- tiekvereeniging „Middelburg" heeft Za terdag haar 20-jarig bestaan op feeste lijke wijze herdacht. Des middags had in het clublokaal „De Eendracht" een druk bezochte receptie piaats, waarbij vele vereenigingen, organisaties, etc. acte de présence gaven, o.a. heeft de hr. J, P. van Bel namens Afdeeling IV en namens den K-N.V.B. de jubileerende vereeniging gecomplimenteerd. Verder gaven de sportcommissie, alle Zeeuw sche tweede klassers, scheidsrechters etc. blijk van hun belangstelling vele on der aanbieding van fraaie bloemstuk ken. Deze bloemen zijn later afgestaan aan de zieken in het gasthuis. Bij de vereeniging waren telegrafische geluk- wenschen ingekomen van den K.N.V.B., Hero, Feyenoord, D.F.C., Willem II en Sparta en schriftelijke van Burgemeester en Wethouders van Middelburg, de commissaris van politie, Z.V.B. Goes, R.B.C., Blauw Wit, Hermes D.V.S., Noad, Roeimond, H.B.S., V.S.V., Excel sior, Ensched. Boys, R.F.C., Stormvo gels en C.V.V. De Feestavond. In het Schuttershof vond des avonds een feestuitvoering piaats voor een goed bezette zaal. De voorzitter van „Middelburg", mr. P. C. Adriaanse, heeft een openingswoord gesproken en ver; schillende afgevaardigden van organi- I saties en vereenigingen welkom gehee- ten. Spr. haalde eenige herinneringen aan vroegere jaren op. Hij zeide voorts hoopvol gestemd te zijn voor het ko mende seizoen. Het verheugde spr. dal de spelers zoo goed medewerkten aan de training. Spr. deelde mede dat men besloten heeft een speldje vpn verdien ste uit te reiken aan hen die zich bij zonder verdienstelijk hebben gemaakt voor de vereeniging. De eerste twee de zer speldjes werden daarop uitgereikt aan de oud-spelers W. Remijn en J. Becks. Na deze huldiging van deze twee po pulaire figuren in de vereeniging heeft de vice-voorzitter, de heer C. A. Min- derhoud, den voorzitter, eveneens het speldje van verdienste uitgereikt, daar bij in herinnering brengend het vele werk door mr. Adriaanse voor de ver eeniging gedaan. Daarna werd aangevangen met d^> voering door een Vlaamsch gezelaal van de revue-operette „Het \g, paard is te koop". Deze revue-opeis, bestaande uit drie deelen en 12 taferel len werd op vlotte wijze door de ar- tisten gespeeld. Verschillende rollen waren goed bezet en vooral de komi sche waren bij deze Vlamingen in goe de handen. Zooals bij een revue-operet te te doen gebruikelijk is wisselden de dialogen, zang en dans zich op ylofte wijze af. Menig aardig tafreeltje heeft veel vroolijkheid gebracht, Eén aajige; name verrassing waren voorts de twee in deze revue-operette optredende jeug dige stepdansers. Hetgeen zij ten beste gayen was opmerkelijk goed. Zoo ge lijkmatig in beweging gn goo beheerscht als deze twee nog zeer jonge stepdam sers hun nummertjes uitvoerden was verrassend. Dat was af, Egrj lust om te zien en te hooren, Het publiek was dan ook niet karig met zijn applaus. De feestavond werd besloten met een gezellig bal met muziek van de Toon ders Band, BOOGSCHIETEN - Concours-»,Jacoba van Beij'eren". Onder groote belangstelling, ook van verschillende autoriteiten, hield de Koninklijke Handboog Sociëteit „Jaco ba van Beijeren" op Kermis-Zaterdag haar jaarlijksch concours op de steng a. d. Polderschen weg te Goes, Aan dit concours werd deelgenomen door 18 schutters, vertegenwoordigende 18 ver schillende sociëteiten. De hoofdvogel werd geschoten door S. Westveer van „De Edele Handboog" te Oudelande, te vens bezitter van den wisselbeker. De zij vogels door O. Daalman van „V,I.Q.§,'!, Kwadendamme en C. v. Liere van „Zorg vliet", te Ellewoutsdijk; terwijl de kallen geschoten door L. Meyaard van „Ju liana" Oudelande, D. v. d. Poel, idem, Daalman van „VJ.O.S." Kwadendamme en J. Looij van „Zorgvliet'1, Ellewouts dijk. Na verlengden kampstrijd werden de klepprijzen als volgt behaald: le klep met wisselbeker door A. Luijk van „Willem Teil" te Kapelle, 2e klep dooF A. de Jonge van „Willem Teil", Ove- zande, 3e klep door H. Driedijk van „Doel naar Hooger", Wolphaartsdijk en 4e klep door S. Westveer van „De Edele Handboog" te Oudelande, Schietwedstrijden. Ter voorkoming van noodeloozen ar beid wijzen wij onze correspondenten er op dat van oudsher onderlinge schietwedstrijden van Burgerwachten etc. nimmer in ons blad opgenomen wqrjjent onze beperkte plaatsruimte laat dat niet toe. Slechts wedstrijden tusschen ver schillende clubs, vereenigingen etc. kun nen voor plaatsing in aanmerking komen. Oostkapelle. Van 1522 Aug. Getrouwd: P. de Voogd, j.m. 23 j, en W. v. d. Vorst j.d. 23 j. Bevallen; J, Boone, geb. Oeschiere, z. Van 1622 Aug. Getrouwd: W. van Oosten, j.m. 18 j. en A. C. Jobse, j.d. 18 j. van geadverteerde of te adverteeren rei gaderingen, voorstellingen, uitvoeringen e» andere bijeenkomsten. MIDDELBURG. MA 24 Aug Dl 25 Aug GOES. VR 21Dl 25 Aug, Kermis, MA 24 en Dl 25 Aug. Paul Duval's Kermis Revue „Daar zijn we weer". Prins van Oranje 20,00 h. Elec. Drukkerij G. W. den Boer, M'burg

Middelburgsche Courant | 1936 | | pagina 6