KERK EN SCHOOL. De „Dempo" tusschen de granaten. SPORT. MARKTBERICHTEN. GEMENGD NIEUWS, voor een makkelijke taak stond, omdat het heterogene stands betrof. Het resultaat was, dat kon worden be sloten de medailles als volgt toe te ken nen: De extra medaille voor de mooiste groep in de zaal kwam toe aan de firma Breed voor de bruidskamer en dien voor den mooisten in den tuin aan den heer W. Brand voor den tuinaanleg. Dit is ook het geval met een stand, die boven is gevestigd, n.l, de inzending van optische instrumenten van de firma De Muijnck, artikelen dus uit het bekende magazijn Focus. Deze instrumenten staan geëtaleerd bij den keuringsdienst, bij wiens werk zij zulke groote diensten be wijzen. Toen wij opnieuw boven een kijkje na men, kwam het ons voor, dat wij er wat te weinig nadruk op hebben gelegd, dat de Z.L.M. en dan wel speciaal haar jong ste spruit, de tuinbouwcommissie hier heel wat doet om de land- en tuinbou wers in te lichten over de gewassen en de gewassenkeuring. De heeren Ir. Ver- steegh en v. d. Velde zijn steeds aan wezig om inlichtingen te verstrekken. Gisterenmiddag was het bezoek nog niet groot, doch gisterenavond is er ge regeld toeloop geweest en zij, die er kwamen, hadden maar één roep over hetgeen hier bijeen is gebracht. Vooral in den avond komt alles zoo goed tot zijn recht. In den tuin hebben velen genoten van de dansen en rhythmische oefeningen van de dames van Medio, onder leiding van Christ. J. Mazure. Goede wijn behoeft geen krans en wat „Chris" op dit gebied brengt, is steeds goed. Ook' nu was dat het geval. Een bijzonderheid was het, dat de hier vertoevende zangeres, mevrouw Henriëtte Later-Gouwe, uit Utrecht, „Het Angelus" met haar sopraan zang begeleidde, Te tien uur verjoeg een kor te regenbui velen der bezoekers uit den tuin. Aan den gevel is boven de deur een pakkende reclame en verlichting aange bracht. WALCHEREN. VROUWENPOLDER. Woensdagoch tend vergaderde de Raad onder voor zitterschap van burgemeester J. Lou- werse Wzn. Afwezig was de heer W. Maas Azn. Ds. F. G. H. Nicolai heeft het be roep naar de Ned. Herv. Gem. te Dom burg aangenomen. De jongen W., die er het leven af bracht, kon geen verklaring van het on geluk geven. De boot sloeg in een oog wenk om en van zijn tochtgenooten heeft hij niets meer gezien. De gemeentegeneesheer uit Zevenhui zen, die daarna ter plaatse verscheen, achtte overbrenging naar het ziekenhuis noodzakelijk. Met een auto is het kind naar het ziekenhuis aan den Bergweg overgebracht en aldaar verder behan deld. De toestand is thans zeer bevre digend. De beschieting van Aigeciras. Een netelige positie, waaruit de vastberadenheid van den kapitein het schip redde. „Er is niets ge beurd.", zeide hij. Geen paniekstemming. Uii van een de Goesche Courant halve eeuw geleden. AGENDA MIDDELBURG. DO 13 Aug' Tent. Flora, St. Joris 10-22 h. VR 14 Aug. Tent. Flora St. Joris 10-22 h GOES. DO 13 Aug- Cone. „Hosanna", Gr. Markt 20,30 h. VR 14 Aug BIOSCOPEN. ,,She" en „De Speler", 20,00 h, ZO matinée 15,00 h. Voor de stands in de zaal: de eerste prijs aan de Bruidskamer der firma Breed, magazijn „Guyot", Middelburg; groep planten: le. de groene planten der N.V. Lemkes Zoon, 'te Alphen a. d. Rijn; tweede firma D. Baardse D.Hzn. te Aalsmeer met bloeiende planten. Groep afgesneden bloemen le firma Ballego en Zoon, Leiden, met Dahlia's; 2de N.V. Wed. P. de Jongh, Goes, met rozen enz.; 3e P. Labruyére, Middelburg, met afgesneden rozen. In den tuin werden de prijzen als volgt toegekend: eerste W. Brand, Domburg, met zijn voorbeeld voor tuinaanleg; 2e dezelfde met rotsplanten; 3de N.V. Wed. De Jongh met coniferen en vruchtboo- men; vierde W. Brand met Mignon Dah lia's; vijfde firma A. H. Kooy, Boskoop, met coniferen en heesters; zesde en ze vende W. Brand resp. met Vetplanten en Bromelia's en achtste firma Bonkenburg, Vogelenzang, met knolbegonia's. Bovendien was er een bedrag van 105 aan geldprijzen beschikbaar. Dit bedrag werd als volgt verdeeld: Voor de stands in de zaal, firma Breed 17.50; N.V. Lemkes en D. Baardse Dz. ieder 12.50; Ballego en Zoon en N.V. Wed, De Jongh, ieder 2 50. Voor de stands in den tuin: W. Brand 17.50, 15 en 2,50, N.V, Wed. De Jongh 12,50, Kooy en Bonkenburg ieder 5. Laatst genoemde had ook nog een medaille voor den verstkomenden inzender. Tot zoover de onderscheidingen%Thans willen wij nog iets herstellen in ons ver slag van gisteren. In de groote zaal vermeldden wij niet de groote inzending van verschillende afgesneden bloemen van de N.V. Wed. De Jongh te Goes en evenmin de ter opluistering ingezonden cactussen van de heeren Meijler en v. d. Harst. Wij doen dit alsnog, want het een zoowel als het ander is de vermelding over waard. RAAD VAN VROUWENPOLDER. De begrootiog 1937 reeds vast gesteld Belastingverhooging. De V o o r z. deelde mede, dat de bijdrage in de kosten van verpleging van een armlastige krankzinnige voor het 3e kwartaal 1936 is vastgesteld op f 144, dat de gemeente over het 2e kwartaal ingevolge het werkloosheids subsidiefonds aan extra subsidie ver schuldigd is f 40; dat door de Vereen, van Ned, Gem, ook over 1937 een kor ting op de verschuldigde contributie zal worden toegepast van 10 pet. en dat aan de gemeente Serooskerke (W.) in gevolge art. 104 der L.O.-wet 1920 over het j,aar 1934 ruim f 19 moet worden betaald. De rekening over 1935 werd voorloopig vastgesteld, voor den ge wonen dienst in ontvang op f 24,354; in uitgaaf op f 24,456 en een nadeelig saldo van f 102; voor den kapitaaldienst in ontvang op f 624, in uitgaaf op f 124, en een batig slot van f 500. Vervolgens werd overgegaan tot stemming over 't voorstel van B. en W. om plm. 80 ca bouwgrond gelegen in de afd. Vrouwen polder te verkoopen voor de som van f 200 aan M, van den Broeke aldaar, over welk voorstel de stemmen in de vorige vergadering staakten. Het werd thans met 4 tegen 2 stemmen aangeno-1 men. De V o o r z. deelde mede, dat B en W. geslaagd zijn het uito. Dec. 1936 aan het bestuur der Bijz. lagere schoo" te Gapinge ingevolge art. 205 ter der L.O.-wet 1920 uit te betalen bedrag ac f 7168, tegen een rente van 4 pet. jaars te leenen, waarom zij voorstelden tot het aangaan van een leening tot dat bedrag te besluiten en te bepalen dat het geleende bedrag in 20 achtereenvol gende jaren uit de gewone middelen der gemeente zal worden afgelost. Z.h.s werd aldus besloten. Vervolgens werd overgegaan tot be handeling der door B, en W. voor het dienstjaar 1937 aangeboden begrooting Nadat toelichting door den Voorz was gegeven, werd zij vastgesteld voor den gewonen dienst in ontvang en uit gaaf op f 23,104 met een bedrag van on voorzien van f 627 en voor den kapitaal- dienst in ontvang en uitgaaf op f 500. M.a.s. werd besloten het aantal opcen ten op de hoofdsom der personeele be lasting met ingang van het belastingjaar 1937 te verhoogen van 125 op 165, dat op de hoofdsom der gemeentefondsbe lasting van 45 op 60. Bij de rondvraag vestigde de heer Langebeeke de aandacht op 't in enkele wegen overhangen van hout gewas; de heer Dingemanse wees op den slechten toestand van de bestrating van den Melse'sweg, en drong aan op verbetering, terwijl door den heer A r e n d s e inlichtingen wer den gevraagd omtrent de beschikbaar stelling van grint ten behoeve van het voetpad in de zgn. Schellachsche dreef. WESTKAPELLE. Alhier zal eerst daags het bovengrondsch telefoonnet verdwijnen en vervangen worden door een ondergronschen kabel. De verdwij ning der palen uit de gemeente zal het dorp zeker niet ontsieren. JMaw*waMMOTr»*Knw TWEE JONGE MENSCHEN VERDRONKEN. Drama op de Reeuwijksche plaslÉen. Bij het zeilen met een jol op de Reeu wijksche plassen zijn Woensdagmiddag een 21-jarig meisje en haar 25-jarige ver loofde verdronken. Een twaalfjarig neefje wist zich zwemmend te redden. De 25-jarige G. van der W. uit Wouds end en zijn meisje, de 21-jarige Fopke zoon des huizes ging het tweetal naar V. uit dezelfde plaats, logeerden bij de familie W. te Gouda. Met den 12-jarigen zoon des huizes ging het tweetal naar Reeuwijk om te zeilen. Bij de „Elf Hoe ven" huurden zij een jol. Op de vraag van den bootenverhuurder of zij konden zeilen, antwoordde v. d. W. bevestigend met de mededeeling dat hij in Friesland zelf een boot had. Met ideaal zeilweer trokken de drie de plassen op. Toen de jol zich ter hoogte van de doorvaart tus- schen de plassen Elfhoeven en 's-Graven- hoek bevond, is zij ongeveer honderd meter uit den wal van de Groene reeds plotseling omgeslagen. Mej. V. en de heer v. d. W., die met konden zwem men, verdwenen in de diepte. De jongen W„ die wel de zwemkunst machtig was, trachtte zwemmend den wal te bereiken, doch werd intusschen opgepikt door den motorschipper Hulleman. Hoewel direct hulp kwam opdagen en door de badjuf frouw van de zweminrichting werd ge doken naar de drenkelingen, mocht het niet gelukken iemand te ontdekken. Toen de politie en de geneesheer op de plaats van het ongeluk waren versche nen, begon men te dreggen, en men slaag de er in mej. V„ die onder het zeil van de boot bleek te zijn terecht gekomen, boven te brengen. Kunstmatige adem haling mocht echter niet meer baten, de heer v. d. W. werd echter niet gevonden. Toen het dreggen zonder gevolg bleef, is men de zegen gaan trekken, doch tot nu toe zonder resultaat. VAN EEN WISSEN DOOD GERED. De 7-jarige A. B. uit R o 11 e r d a m die Dinsdag met zijn ouders een daagje op het kampeerterrein aan de Rotte on der de gemeente Zevenhuizen door bracht, is aldaar bij het spelen te wa ter geraakt. Het kind viel van den wal en kwam niet meer boven. De agent van politie uit Hillegersberg A. T. J. Nobel, die juist ter plaatse was, ging onmiddel lijk gekleed te water, gevolgd door den heer Rijen, lid van de Rotterdamsche Transportkolonne van het Roode Kruis. Na vijf minuten werd het kind, dat met het hoofd in den modder was vast blij ven zitten, en het bewustzijn had ver loren, boven gebracht, waar de beide redders kunstmatige ademhaling toepas ten. Na ruim een uur gelukte 'het hun de levensgeesten weer op te wekken. (Van onzen u-r e d a c t e u r). ZooaLs de „Dempodaar nu gemeetd ligt aan de kade van de Rotterdamsche Lloyd, temidden van het altijd bedrijvi ge Rotterd/imsche havengebied, zou niemand zeggen, dat dit prachtige schip met zijn grijze en witte tinten maar ternauwernood aan eei ernstig onheil is ontkomen, dat het midden in een zwaar zee-gevecht geweest is en dat de granaten vlak bij met groote fontei nen in zee zijn geploft. Zoo rustig ligt deze stoere Oosiinjevaarder daar nu, zoo netjes en welverzorgd ziet er alles uit, zoo heelemaal niets doet denken aan wanorde en ondergang, waarvan het gev,aar toch zoo heel dichtbij is ge weest. Toch is de „Dempo" in de Straat van Gibraltar in groote moeilijkheden ge weest, waar de kalme vastberadenheid van den kapitein het veilig doorheen heeft geloodsd. Een faze van den feilen strijd tusschen de Spaansche rebellen en de nog steeds in Madrid zetelende wettige regeering, hebben de opvaren den van zeer nabij meegemaakt, toen oorlogsschepen van de regeering het op standige Aigeciras beschoten en het vuur door de forten aan land met hef tigheid werd beantwoord. Daar voer 't Nederlandsche passagiersschip midden door en het mag een wonder worden genoemd, dat het schip er zonder de minste schade is afgekomen. De kapitein weet van niets. Dat is de algemeene indruk van de passagiers, die vol lof zijn over het ta lent, waarmede de kapitein aan de geva ren het hoofd heeft weten te bieden en het aan hem toevertrouwde zeekasteel ingehavend in veilige wateren heeft ge bracht. Maar kapitein J. van Duyl weet er zelfs niets van. Tenminste tegenover zijn interviewer houdt hij zich heel erg van den domme. Een gevecht? Welnee, niks van gezien. Den heelen oorlog in Spanje is zoo goed ,als ongemerkt aan de „Dempo" voorbijgegaan; we zijn im mers niet eens in Spanje geweest! Mo gelijk, dat er in de buurt van ons schip wat gevochten is tusschen oorlogssche pen en kustforten, maar daar zijn we in een wijden boog omheen gevaren. Van Gibraltar voeren we zoo naar Tanger en daar hebben we ook weinig van de onlusten gemerkt.... Tegen zooveel hardnekkige onwe tendheid staat zelfs een journalist mach teloos. We hadden graag het logboek en de rapporten van den kapitein aan zijn directie ingezien, maar die blijven na tuurlijk geheim, zoodat we er maar niet naar gevraagd hebben. Doch de passa giers weten wel meer te vertellen. Zij hebben de oorlogsschepen gezien en de jatterijen zien vuren, terwijl op een paar honderd meter afstand de granaten in zee vielen. Zelfs zijn er foto's ge maakt. Telegrammen hebben al eerder mel ding gemaakt van de benarde oogen- ilikken, die de opvarenden van de Dempo" hebben doorgemaakt, en deze serichten worden door de verhalen der passagiers wel bevestigd. De meesten ïebben het hoofd koel gehouden; zij vonden het een interessant schouwspel, vooral toen bleek, dat hun schip zon der gevaar wist te ontkomen. Alleen dijkt het niet waar te zijn, dat het Ne derlandsche schip door de oorlogssche pen als dekking gebruikt werd, toen ze in moeilijkheden kwamen. Een rookgordijn. Eén der oorlogsschepen is door een vijandelijk schot geraakt. De toeschou wers op het neutrale schip zagen plot seling na een flikkering van de kust- batterijen een hooge vlam oplaaien aan boord van een van de jagers der Spaan sche regeering. Dat was geen schot uit een vuurmond, doch een treffer, 't Schip kon evenwel blijven doorvaren, maar om den aftocht te dekken begon het n rookgordijn te ontwikkelen, waarachter de oorlogsbodems schuil gingen. De „Dempo" is dus niet als scherm gebruikt, maar het kwam zelf achter een scherm te liggen. De situatie voor het Nederlandsche passagierschip werd er daardoor evenwel niet gemakkelijker op. Want doordat het rookgordijn tusschen de kustforten en het schip zich ontplooi de, was dit voor de militairen aan den wal aan het gezicht onttrokken, zoo dat er groote kans was, dat een ver dwaalde kogel wat al te dicht in de buurt zou komen. Met een wijden boog is de „Dempo" toen doorgevaren naar de Afrikaansche kust, öm de gevaarlijke zone heen. Ka pitein Van Duyl heeft zijn schip veilig en wel naar Tanger gebracht, waar het buiten het gevechtsterrein lag, al hoorde men daar ook nog het kanon gebulder op korten afstand. Het gevecht had plaats tusschen de „Dempo" en de Afrikaansche kust. Gelukkig zaten er achter de kanonnen der forten blijkbaar goede schutters, vertelde een der pas sagiers, want anders had het voor ons wel eens leelijker kunnen afloopen. De schotten dicht Dat het gevaar voor de „Dempo' werkelijk niet denkbeeldig was, bewees ook wel het bevel van den kapitein om de waterdichte schotten, die de romp van het schip in verschillende ruimten verdeelen, te sluiten. Daardoor zou voorkomen worden, dat door een tref fer het gansche schip zou volloopen Ze hebben gelukkig geen dienst behoe ven te doen. De kapitein vertelde later aan zijn passagiers, dat het zoo bijzon der vlug gegaan was. Wat anders zeker een kwartier tijd vergt, was nu in tien minuten geschied! Vrijwel van het begin a|f aan heb ben de opvarenden het gevecht bijge woond. Toen ze in Gibraltar lagen, hoorden ze al schieten en nadat het schip zee had gekozen, zagen ze de re- geeringsgetrouwe schepen al spoedig in actie, Aigeciras werd beschoten, dat aan dezplfde baai tegenover Gibraltar ligt. En opstijgende rook in de stad deed vermoeden, dat er ook raak geschoten werd. Toen begonnen ook de kustbatle rijen te werken, hetgeen de „Dempo" in een netelige positie bracht. Tevoren had men reeds tal van oor logsschepen gezien. Engelsche, Fransche Spaansche en ook Duitsche. Zoo was het een eind^eegs na Marseille al te merken, dat er iets g'aande was, zelfs al men geen berichten van buiten had Ook na Gibraltar bleven oorlogsschepen de route van het mailschip kruisen. Het was voor velen even een angstig mo ment, toen een paar Duitsche oorlogs schepen recht op de „Dempo" kwamen aanvaren, vooral omdat men niet \vist tot welke groep zij behoorden. Toen ze ook nog lichtseinen begonnen te ge ven, werd het nog erger, maar gelukkig was men spoedig gerustgesteld. Het meerendeel van de passagiers heeft rustig het gansche incident aan zich voorbij laten gaan. Het feit, dat er zelfs foto's van de gebeurtenissen ge maakt zijn, wijst er wel op, dat er van een paniekstemming geen sprake is ge weest. Het kalme en vastberaden op treden der officieren en bemanning heeft veel daartoe bijgedragen. Slechts in den salon van de tweede klasse heeft het even gespannen. Daar waren vluchtelingen uit Spanje, die in Marseille aan boord waren gekomen. Zij hadden den burgeroorlog van nabij meegemaakt en waren zelfs nauwelijks aan bloedbaden ontkomen. Bij elk schot, dat zij hoorden, werden zij met nieuwen angst vervuld! De herinnering aan veel doorgestaan leed werd weer bij hen wakker geroepen. Zij werden echter door de stewards gerust gesteld. Het kalme optreden van het personeel, dat zich uiterst hulp vaardig betoonde wist tenslotte de ge moederen tot kalmte te brengen, al moest er menige in zwijm gevallen vrouw eerst worden bijgebracht. Dat was eigenlijk het eenige incident aan boord zelf en het meerendeel van de andere passagiers heeft daar niet eens iets van gemerkt. DE OLYMPISCHE SPELEN TE TOKIO. Zal Sovjet-Rusland deelnemen? De Japansche ambassadeur te Mos kou, Ohta, die met verlof n,aar zijn land terugkeert, verklaarde, dat Sovjet-Rus land zal deelnemen aan de Olympische spelen te Tokio in 1940. WIELRENNEN. Op 29 Augustus zal te Yerseke een wielerwegwedstrijd, de Ronde van Yer seke worden gehouden, onder leiding van de N. W. U. Gereden zal worden over een afstand van ongeveer 85 km. De Van Schendels gehuldigd. In gezelschap van den onafhankelijke rijder Marcaillou, die 12e in het alg. klassement is geworden^ zijn de Ne derlandsche Tour de France rijders Al- bert en Anton v.an Schendel in hun woonplaats, Toulouse, teruggekeerd. Nadat zij door een aantal sprekers waren gehuldigd, werden zij in triomf door een groote menschenmassa, die hen ware ovaties bracht, naar hun wonin gen begeleid. SCHAKEN. Het tournooi te Nottingham. De uitslagen in de derde ronde van het internationale schaaktournooi te Nottingham luiden: AljechinTylor remise; Flohr wint van Capablanca; TartakowerLalsker remise; Bogoljubow verliest van Bot- winnik; Fine'Thomas afgebr.; Alex anderRechevsky afgebr.; Winter ver liest v,un Vidmar; Euwe was vrij. 5 Augustus. GOES. Raad der gemeente Goes op Maandag 2 Augustus 1886. De voorzit ter deelt mede, d,at van een onbeken den bij den burgemeester is ontvangen eene som van vier en veertig gulden twee en twintig cents, als, naar zijne meening, wegens te lagen aanslag in den Hoofdelijken Omslag, aan de gemeente verschuldigd. Nu wordt gelezen een rapport der fi- nancieele commissie, w,aarin zij te ken nen geeft, in de stemming over de zaak der gasfabriek ter vorige vergadering een blijk te zien, dat aan een advies van haar geene waarde wordt gehecht en h,aar werk alzoo nutteloos is, en zij dientengevolge verzoekt andere leden voor gezegde commissie aan te wijzen. De voorzitter zegt, dat het dage- lijksch bestuur met leedwezen van dit rapport heeft kennis genomen. De bur gemeester heeft nog eene poging aan gewend, om de leden van zienswijze te doen veranderen, doch tevergeefs. De heer dr. Callenfels betuigt even eens zijn leedwezen en verklaart, d,at het hem, en zeker ook zijn medeleden, genoegen zou doen, als de leden op hun besluit terug kwamen. De heer jhr. Flugi van Aspermont ver klaart, mede uit naam van den heer Kakebeeke, dat zij niet veranderen kun nen van besluit. Nog wordt overgelegd, de concept- ,akte tot overname der gasfabriek om in de volgènde vergadering behandeld te worden. 7 Aug. GOES. In Westelijk Zuid-Beveland zal dit jaar de opbrengst van okkerno ten bijzonder goed wezen. De meeste boomen zijn ruim geladen. De pruime- boomen zijn daarentegen schaarsch voor zien, terwijl appels en peren over het algemeen almede geen groot beschot zullen opleveren. Gisteren werd door de notaris A Gallis Merens in „het Slot Ostende" al hier geveild twee kapitale hofsteden met daarbij behoorende getimmerten, landerijen en dijken, uitmakende den geheelen tiendvrijen Jacobpolder, gele gen onder 's-Heer Arendskerke. Zeker wel als een bewijs van den druk der tijden voor den landbouw mag het gelden, dat alles onverkocht bleef. 10 Aug. HEINKENSZAND. In deze gemeente blijft nog steeds een kwade hoest hear- schen. .Een betrekkelijk groot aantal kinderen overleed reeds aan de gevol gen. Ook te Driewegen heerscht een kwade hoest onder de kinderen. IERSEKE. Zondag werd bij de politie alhier aangifte gedaan van een konij nendiefstal Het onderzoek bracht al spoedig aan het licht, dat een zekere A. V. .d. .B. de dader was. Men vond Zondagmorgen reeds een paar beestjes in den pot, terwijl de andere onder een bedstee werden aangetroffen. Jammer voor den dief, dat hij nog slechts den geur van het gebraad had genoten Zaterdagmorgen is -een inwoner dezer gemeente heengetrokken met ach terlating van vrouw en kinderen, doch medenemende al het aanwezige geld op drieëndertig cent na. Het laatste is ook wel zoo gemakkelijk mee te voe ren als 't eerste. Stamprincessenboonen 87 c., Roem v. Holland 69 c., Savoye kool 44,5 c., alles per kg, Pieterselie 39 c., Selderij 3 c., Kervel 3 c., alles per chip, Peën 2,5 6,5 c., Rapen 34,5 c., Kroten 12,5 c.f Prei 3,5—4,5 c., Uien 3,5 c., Selderie 1,5 c., Rabarber 1 c,, Rammenas 1,5 c„ alles per bos, Bloemkool 816 c., An dijvie 0,51 c„ Kropsla 0,51,5 c., Comkommers 1 c., alles per stuk. Bloemen: Gladiool 0,56 c., Zinea's 1 c., Asters 2 e., Cosmos 1 c., Goudsbloem c., Dhalia's 13 c., Lathyrus 13 c„ ^tontbresia's 1 c,, alles per pot, Ster v. 3ethlehem 14 c., Glorinea's 14 c., Coleus 3 c., alles per pot. Middelburg, 12 Augs. Op de vei ling deden: Roode Kool 3 c., Spinazie 2 10 c., Postelein 511 c,, Zuring 12 c., Augurken 415 c., Wagenaarsboonen 3—4 c„ Suikerboonen 7 c., Stoksnijboo- nen 1213 c., Stamsnijboonen 513 c Elec. Drukkern O. W, den Boer, M »urf van geadverteerde of te adverteeren var- gaderingen, voorstellingen, uitvoeringen tm andere bijeenkomsten. CITY, Midb. VR 14—DO 20 Augs-: ELECTRO. Midb. VR 14—DO 20 Augs.: „Vrouwen om den Zonnekoning^' en „Het Schandaal van den Dag", 20,00 h., ZO matinée 15,00 h. GRAND THEATER, Goes VR 14—DO 20 Augs.: „Moderne Times", 20 h. matinée Zo en Wo 15 h., Di 14 h,

Middelburgsche Courant | 1936 | | pagina 6