AKKERTJES CACHETS) XL'ï'rf.T.ui'm den DAG. Sir fBasil Zaharoff BINNENLAND. ZEELAND. MIDDELBURG. HiefitGsler cachet ak üMeri Caeliét/ TWEEDE BLAD VAN DE PROVINCIALE ZEEUWSCHE MIDDELBURGSCHE COURANT (W.O. DE GOESCHE CRT.) VAN WOENSDAG 12 AUGUSTUS 1936, No. 189. 0? -crematorium. ««Kanonnenkoopman En Gros" Eerste Zeeuwsche bloemententoonstelling „Flora" hoofdacte n>«). Vv ;and heeft ook het groot- ixemburg al jarenlang zijn ïgsproblemen. Al is er dü ^jdchil^dat Nederland voorals- ■jg «en en Luxemburg vooralsnog géén crematorium heeft Toch ligt er al lang een besluit van de meerderheid linksche gemeenteraad fdstad om een crematorium t« Viermaai' tar de in meerderheid recht- landsche driekfeering heeft dat besluit het eerst in dezoedkeuren, wijl het in tionale vlag aan d <n strijd geacht werd heschen, ecreet van den 23en Tweemaal klonk XII (1804). Jan Vliet was de - geleden overleed wien deze eer te >or. Nommesch. Deze overwinning in den rypte in de hoofd horloge. begraven te wor- De Nederlandschr ?6ók niet, volgens zwemmers waren al den Franschen van Vliet, terwijl de gemeente- blauwe vlaggetjes -zichzelf niets tegen toejuichten. Even 1 kerkvorsts wielerkampioen ook orvul!en echter um verschenen voor :-,keuring tot deze de winnaars in den j retfee- strijd, waarin hij de v Ve'l der gelijke zette. i i XT nu ook eens toPaarna ging ae Ned tn en Z0QWel voor de? j ter eeJje 11 ook voor de voorstande1? den tandcmv .ching het de creet van 1804 buitc. _erking wilde stellen Om zelfs den schijn van "iets onvrien delijks tegenover den gestorven bisschop te vermijden, heeft de gemeenteraad van stad Luxemburg in October '35 toen volstaan met den nadrukkelijken wensch uit te spreken: zij wilde deze gelegen heid niet trachten te benutten het ver langde af te dwingen. w^Jp..?r die gelegenheid kwam toch wel. speelde, vee.Raad dezer dagen een sub- groote moeite. francs gevraagd voor bouw van een d Beggen. dslid prof. ediend om n subsidie xemburger ve lijkver- •-leren van de subsidie voo-.rt lag Jc stjjiw werd toen door de links. Enge. - "heid van den Raad afhankelij/neter I. van het subsidie voor den crenrte. L oouw. Zoo werden beiden, meihat u kunnen zeggen: met het mes op de k aange nomen. En gingen om goedkeuring naar den liberalen minister van justitie en binnenlandsche zaken, Dumont, lid van het overwegend rechtsche kabiret Bech. Deze minister heeft toen laten weten, dat de regeering, de onderlinge en we- derkeerige afhankelijkheid dei4 twee subsidies verwerpende, elk der subsidies op zichzelf niettemin goedkeur^. Naar wij vernemen is het bedrag aan clen pre sident der vereeniging voor lijkverbran ding reeds uitbetaald ook. Twee vragen resten nu nog. Kan men het crematorium met verlof van den Raad van Groot-Luxemburg nu gaan bouwen, of niet? De linkerzijde der ge meenteraad zegt: zeer zeker. De regee ring zegt: neen, daartoe moet eerst het decreet van 1804 verdwijnen. De leider der socialisten in den Raad, de advo caat René Blum, heett uitvoerig be toogd, dat er tegen den bouw niets te doen was; als men tot verassching van een lijk wilde overgaan, dan zou de zaak der wettelijke geoorloofdheid van de lijkverbranding pas feitelijk aan de orde komen. Mr. Blum beriep zich daarbij op de toestand in Nederland, die naar hij meende identiek was met dien in zijn ïand. Hij leefde in de onderstelling, dat FINALE 200 M J DAMES JOPIE VIERDE. eve :stermiddag is de fina van 25u,\^ voor dames vereeniging-. Nederlandscln assching te g. Kastein dee 6). Kort voordat Zaharoff in de lichtstad verscheen, vertrok er een zekere Corne lius tlerz. Men wil een verband leggen tusschen de komst van den een en de verdwijning van den ander,. Naar men zeg't is Herz niet alleen in verscheidene schandalen verwikkeld geweest dq affaire Tupin en de baron-Reinachzaak maar was hij ook de chef van de „Intelligence Service" in Frankrijk. Zaharoff vertoonde zich als vele finan ciers uit dien tijd in het café Anglais aan de Boulevard des Italiens. De Ban- que de Paris had er haar intrek geno men. Men zag er Albert Dehaynin, Bam berger, Jacques et Louis Stern, de Hot- tinguer, de Grieksche familiebankiers van minister Rouvier, Antoine Vlasco (redder van het Comptoir d'Escompte), Arthur Meyer, graaf Isaac de Camondo en Verneuil. Toen Zaharoff daar voor het eerst kwam, kende hem niet iedereen, en de maitre d' hotel deelde mee, dat het een Griek was, die zich hier juist gevestigd had en wien het in zaken niet slecht was gegaan. Zaharoff merkte, waar ze het over hadden, stond op en stevende op de geldmagnaten af, zeggende: „U wilde mijn naam weten, heeren? Ik ben de beroemde avonturier Zaharoff". in Nederland het decreet van 1804 ook bestond, dat men het daar er op ge waagd had, een verassching te doen ge schieden, en dat de Hooge Raad toen, omdat een verassching geen begrafenis zou zijn, een veroordeelend vonnis in hoogste instantie had vernietigd. Hij wist dus niet, dat in Nederland te dezen aanzien de wet van 10 April 1869 geit, dat de strafbepalingen van deze wet ten aanzien van de lijkverassching niet toe gepast kunnen worden, omdat de wet gever van toen had nagelaten te bepa len wie der nabestaanden eventueel strafbaar zou zijn. Hoe dit ook zij: het lijkt nu zoo goed als zeker, dat binnen afzienbaren tijd Luxemburg zijn crematorium zal krijgen. Dat de praktijk der lijkverassching dan ook wel haar intrede zal doen, ligt in de lijn der dingen, VLAGGEND NEDERLAND. Een oproep van „de Princevlag." Het hoofdbestur van „de Princevlag" doet wederom een ernstig beroep op de gansche bevolking van Nederland en de overzeesche gewesten, om op 31 Augus tus a.s. den verjaardag van H. M. de Koningin, huis aan huis te vlaggen, en te zorgen dat daarbij het. Oranje niet ontbreekt. Hoe ook de laatste jaren 't vlaggen reeds is verbeterd, het is nog lang niet als vroeger, en maar al te veel wordt, zelfs bij sommige officieele ge bouwen, het oranje nog weggelaten, ter wijl toch, naar de meening van „De Princevlag" het oranje in of aan de vlag eerst de uiting vormt van de hechte en persoonlijke verbondenheid ,aan ons Oranjehuis, Een uiting, die wortelt in ons historisch verleden, en blijven moet of hersteld in het heden. „De Princevlag" hoopt ook, dat geen Nederlandsch schip in eigen of vreemde wateren op Koninginnedag ongepavoi- seerd zal zijn, en dringt er bij herhaling bij de binnenschipperij op aan, dat thans eindelijk eens op de binnenvaart de reclamevlaggetjes zullen plaats maken voor de nationale Kieuren, en men ook hier niet zal verzuimen, op Oranjedagen het Oranje aan de vlag te verbinden. NEDERLAND EN DE GEBEURTENISSEN IN SPANJE. In afwachting van het resultaat der Fransche stappen tot non interventie, geen vergunning voor uit- en doorvoer van wa penen en munitie. Naar aanleiding van de stappen der Fransche regeering inzake non-interven tie te opzichte van Spanje, heeft de Ne- derlandsche regeering den Franschen zaakgelastigde medegedeeld, dat zij, in afwachting van een gemeenschappelijk accoord, binnen het raam der Neder- landsche wetgeving geen vergunning ;al verleenen voor den uit- en doorvoer van wapenen en munitie naar Spanje. Vragen van den heer Schalker over verkoop van vliegtuigen. Het Tweede Kamerlid Schalker heeft aan den minister van justitie de volgen de vragen gesteld: 1. Is den minister bekend, dat hier te lande verblijft een Spanjaard, zich noe mende Morenos of Morenas, die, ten be hoeve van de tegen de wettige Spaan- sche regeering rebelleerende militairen aldaar, gepoogd heeft vliegmachines bij de K. L. .M. aan te koopen en naar Spanje te doen vervoeren? 2. Is den minister bekend, dat, na het mislukken van deze poging door het tij dig ingrijpen van de regeering, bedoel de Spanjaard zich naar Engeland heeft begeven, teneinde aldaar met hetzelfde In dien tijd was het restaurant Bignon een vermaarde gelegenheid, en wel: om dat Zaharoff er at. Hij was een gulle klant, naar men zegt. Honderd francs betaalde hij voor zijn maaltijd, hij g'af er bovendien vijftig aan den kellner, die hem bediende, dertig aan den botte- liersbediende, die hem zijn flesch Eviari bracht, twintig aan de vestiaire-juffrouw en twintig aan den piccolo. Restaurant Bignon bezat in Borney den idealen maitre d'hotel, tenminste vóórdat Zaharoff er verscheen. Niet dat hij dezen laatste niet goed ontving en verzorgde, integendeel. Maar hij be kommerde zich niet meer om de andere klanten. Die konden wachten. Het re sultaat was, dat Bignon, ondanks de at tractie, die Zaharoff vormde, zijn clien tèle verloor. Tenslotte moest de zaak gesloten worden. Waar kon nu Borney terecht? Hij maakte Zaharoff bekend met zijn plan het Casino de Paris en het theater Marigny te koopen; wat hem ontbrak, was slechts het geld. Borney oogstte thans de vrucht van zijn toege wijde oplettendheid ten opzichte van Basil Zaharoff: hij ontving een cheque van fr. 400,000.. Dit feit deed den heer Gabriel Astruc er toe besluiten, aan Zaharoff voor te stellen financieel deel te nemen aan de schepping van het Theatre des Champs Elysées. Doch hij ontving het volgende korte antwoord: Mijnheer, Mijn vermogen is gecombineerd doel K. L. M.-machines, die verkocht zijn aan de British Airways of aan deze verkocht worden, van deze laatste maat schappij terug te koopen? 3. Is den minister bekend, of de in de vorige vraag bedoelde reis is onderno men met medewerking van verantwooi delijke personen in het bestuur van ds K. L. M.? 4. Is de minister bereid, in overeen stemming met de herhaaldelijk door de regeering bij uitzettingen van vreemde lingen gegeven motiveering, dezen vreemdeling, die in Nederland mate riaal voor het voeren van een opstand tegen het wettig gezag in Spanje komt koopen, onmiddellijk uit ,het land te verwijderen als zich schuldig makende aan politieke werkzaamheid, en maat regelen te nemen, dat rechtstreeks noch zijdelings vanuit Nederland hulp wordt geboden aan de in opstand zijnde Spaansche fascisten? DE HUURBIJSLAG. Vragen van een Kamerlid. De heer Steinmeltz '(r.k.) heeft aan den minister van sociale zaken de vol gende vragen gesteld: 1 Is het juist, dat de minister dd 31 Juli 1936 aan de gemeentebesturen, een circulaire heeft gericht, waarin o.m. wordt medegedeeld, dat de huurbijslag op den steun aan werkloozen wordt ingetrokken, met dien verstande, dat hij met ingang van 30 Augustus 1936 tot 1/3 wordt teruggebracht? 2 Indien vraag 1 bevestigend moet worden beantwoord, is de minister dan bij nadere overweging niet van oordeel dat invoering van dezen maatregel, op de wijze als in bedoelde circulaire aan gegeven, op zóó korten termijn, tot tal van moeilijkheden aanleiding kan ge ven, die door opschuiving van genoem den datum wellicht kunnen vermeden en bereid tot opschuiving van den datum van 30 Augustus 1936 tot nader te be palen tijdstip? Hedenmiddag heeft mr. P. Dieleman, voorzitter van het eere-comité de Eer ste Zeeuwsche Bloemententoonstelling die te Middelburg in St. Joris tot en met Donderdag 20 Augustus, wordt ge houden, geopend. Op die opening komen wij nader terug voor heden willen wij volstaan met een beschrijving van hetgeen deze tentoon stelling biedt. Wij moeten daarbij opper vlakkig blijven, en ons resumé zal geen aanspraak kunne maken op volledigheid, omdat verschillende standhouders bij ons bezoek gisteravond nog niet gereed waren. Er zal echter in den loop der tentoonstellingsdagen zeker wel gele genheid zijn om waar dit noodig blijkt op bepaalde onderdeelen nog nader terug te komen. Voor dat wij aan een opsomming der stands beginnen herinneren wij er aan, dat behalve mr. Dieleman zitting hebben in het eere-comité de heeren C. A. van Wtaelderen, burgemeester van Vlissin- gen; mr. R. M. van Dusseldorp, burge meester van Goes; mr. J. Moolenburg, voorzitter V. V. V,; H. Bierman, com mandant der brandweer; L. A. Stofko per, voorzitter „Handelsbelang"; J. On- derdijk en M. H. Boasson, wethouders van Middelburg; dr. S. S. Smeding, di recteur-hoofdredacteur der Middelburg- sche Courant, P. J. Jansen, directeur gemeentewerken, majoor Berghuijs, Gar nizoenscommandant en ir. B. Bosma, rijkstuinbouwconsulent. met dat van mijn zusters. Dit zijn zeer g'eloovige vrouwen, die terecht of ten onrechte, alles wat bet tooneel betreft, als onzedelijke beschouwen. Hoogachtend: Basil Zaharoff. Tsaristisch Rusland en revo- lutionnair Macedonië. In 1888 maakte Zaharoff een reis naar St. Petersburg, een ware triomftocht. Hij had kort tevoren een bezoek aan den Rijn gebracht, waar, ondanks de suprematie van Krupp de „Maxim Gun Ammunition Company" goede zaken had gedaan, evenals trouwelns enkele andere fabrieken. Maar Duitschland was, vergeleken bij Rusland, een te verwaarloozen factor voor Britsche en Amerikaansche wapen leveranciers. Maxim had tevoren al ge tracht zijn mitrailleuses aan den Tsaar te verkoopen, De demonstraties oogst ten, zooals gewoonlijk, jreel succes, tot dat zich onder de officieren opeens de meening verbreidde, dat- deze Aemeri- kaansche uitvinder, een Jood zou we zen. Hiram, die bij geen enkel kerkge nootschap ingeschreven stond, verklaar de van puriteinsche voorouders af te stammen, maar dat was niet voldoende en hij bereikte zijn doel niet eerder, dan nadat hij tot het Protestantisme was overgegaan, Zaharoff kon zooiets niet gebeuren- Hij droeg een Russische naam. Boven dien was hij Grieksch-Katholiek; de verschillen tusschen den Slavischen en Laatstgenoemde is ook voorzitter van het uitvoerend comité, waarin verder zitting namen de heeren J. Brand, Dom burg, vice-voorzitter; J. G. Vermeer, Middelburg, secretaris; F. J. v. d. Put te, Middelburg, penningmeester; M. Wattel, Middelburg; S. F, Phaff, Goes; K. Janse, St. Laurens en A. van Over- beeke, Middelburg. De jury bestaat uit de heeren C. Koe man, Aalsmeer en A. J. Herwig, Bus- sum. In de benedenzalen. Bij het binnenkomen in St. Joris zal men zeker eerst terecht komen in de benedenzalen en dan wel rechts in de buffetzaal. Hier is men nog niet bij de kinderen flora's, doch de firma S. P. Groenleer uit --apelle-Biezelinge bren gen wij hier het eerste bezoek en aan schouwen er de groote keuze in de tuinbouwbenoodigdheden en ontsmet tingsmiddelen. Wij zien er nog een Zuid- Bevelandsche firma, nml. H. S. Drijfhout te Goes, die een keurigen stand heeft van haar artikelen op het gebied der boomkweekerij en zaadhandel. De firma Van Benthem en Jutting uit Middelburg brengt een groote collectie lectuur op het gebied van tuinbouw, groententeelt en bloementeelt, zoowel voor vaklieden als voor liefhebbers op deze gebieden. In deze zaal ontwaarden wij verder nog de firma's H, P. Bendien uit Naar- den met kunstmest en pokonartikelen en Penka Handelsonderneming uit Den Haag met kamerplantenmest. Is dit alles kunstmest de V. A, M. Edel Compost uit Leiden brengt de ge prepareerde natuurmest voor onze tuin en kamerplanten. Aan deze zaal grenst de groote luin- zaal en hier is men direct omringd door bloemen en planten en is alle twijfel of men werkelijk op een bloemententoon stelling is, verdwenen. Dit blijkt reeds bij den grooten stand in het midden van de zaal, waar de N.V. Lemkes en Zoon uit Alphen aan den Rijn warmkasplanten in groote ver scheidenheid bijeen heeft gebracht, zoo als in alle verdere stands het geval is, is iedere plant van een naam voorzien, voor deskundigen en liefhebbers zeer makkelijk en leerzaam. Als een bijzonder geslaagde stand in deze zaal noemen wij daarnaast die voorstellende een Bruidskamer, waaraan verschillende Middelburgsche firma's samenwerkten. De bloemen zijn van de firma Breed v.h. Gyot; de meubileering van de firma Gabriëlse, Langeviele en de bruidsbekleeding van de firma Wie ner en Co. De verdere stands langs de wanden zijn bijna allen een weldaad voor de oogen omdat zij een keur van bloemen brengen. Wij denken dan o.a. aan dien van den heer P. Labruyère te Middelburg, die niet minder dan 33 soorten rozen brengt, de firma J. G. Ballego Zoon uit Lei den, die een groote verscheidenheid in binnen- en buitenlandsche dalia's eta leert, de firma A. Beerhorst uit Sassen- heim met bloembollen en vazen, de heer L. Slikkerve jr. eveneens uit Sassenheim brengt ook bloembollen. De firma Bonkenburg uit Vogelenzang komt met gladiolen, de heer D. Baardse Dzn. uit Aalsmeer met begonia's. Ten slotte is ook in deze zaal een stand van lectuur op tuinbouwgebied en wel van den heer A. J. Herweg (Bui tenleven) te Bussum. De bovenzalen. Men zal het beste doen nu alvorens den tuin te bezoeken, het hooger te gaan zoeken en wel op de beide boven- voorzalen op de eerste verdieping. Op de groote zaal zal het oog ook van den leek wel het eerst geboeid worden door de beide groote fruitstands. den Griekschen dienst zijn niet groot. De situatie was bovendien gunstig, omdat een plan van Bismarck tegen Rusland te Berlijn was verdwenen en in Engelsche handen geraakt. Een ze kere dr, Mackenzie, die keizer Wilhelm placht te verzorgen, scheen aan de dief stal niet vreemd te zijn. De Russische Tsaar Alexander UI leefde voorts in voortdurende onrust weg'ens de aanslagen van de nihilisten, die zijn vader noodlottig waren gewor den, De angstige autocraat was omge ven door ministers en andere function narissen, die tegenover de publieke middelen niet de minste bescheidenheid betrachtten. Al deze feiten konden door Zaharoff worden uitgebuit. Op een dag had P. A. Sjoewalof, toen hij nog ambassadeur te Berlijn was (la ter werd hij gouverneur-generaal te Warszawa) aan den Tsaar het volgende feit meegedeeld: tijdens een beraadsla ging van hooge militairen, waarbij Wil helm tegenwoordig was geweest, had een der aanwezigen naar aanleiding van zeker vraagpunt opgemerkt: „Maar wat zal Rusland daarvan zeggen?", waarop Wilhelm met den vuist op tafel had geslagen, uitroepende: „Rusland kan mijDaar maak ik kruimels van!" Over dit feit had de diplomatie ge zwegen, maar het was in het belang der oorlogsindustrieelen de zaak niet al te geheim te houden Ook werd door hen de aandacht op het feit gevestigd, ,dat het Duitsche parlementslid Richter in Iets goeds, wordt nagebootst. Voor de "AKKERTJES" is dat nu wel vleiend, maar voor U is dat gevaar lijk, let daarom goed op. dat Ge werkelijk "AKKERTJES" krijgt. Dan weet Ge, dat Ge het bijzondere poeder inneemt, dat Uw pijn, koorts, griep en Uw onbehaaglijkheid verdrijft. Dit merk is Uw waarborg van echtheid! Dederlandsch Product Recept van Apotheker Dumont Koker met 12 stuks 62 ct. Zakdoosje. 3 stuks 20 ct. (Ingez. Med.) De Coöperatieve veilingsvereeniging „Walcheren", die onlangs haar 30-jarig bestaan herdacht, maakte als wij het zoo zeggen mogen een jubileum stand van fruit en groenten, dus haar veilingsproducten, tegen den zijwand te genover den ingang. Het is een lust om naar te kijken. Maar ook de tuinbouw- vereeniging ,,'t Centrum" bleef niet ach ter en heeft zich voor deze week ge vestigd aan de tegenover gestelde zijde van de zaal en dit ook met een groo ten stand van het heerlijkste fruit. De overige ruimte in deze zaal is bij na geheel voor den Plantenziektekundi- gen Dienst in beslag genomen, die^ook nog een flinke stand in de kleine zaal heeft. Hij brengt allerlei middelen ter bestrijding van ziekten en bestrijding van insecten, waarbij wij speciaal den ken aan de iepenziekte en aan den coloradokever. Men ziet er gezonde en zieke exemplaren van verschillende planten en boomen en men krijgt er grondige adviezen over wat men te doen heeft bij het voorkomen van ziekten. Dit geldt ook voor den stand van de af- deeling gewassenkeuring, waar de ziek- tebestrijdnig meer speciaal bij de aard appelen wordt gedemonstreerd. In de groote zaal dient dan nog af zonderlijk vermeld den stand, waarin men de wortelbeschadiging door insec ten vertoont naast de vogels die de scha delijke insecten opsporen en vernieti gen. Men moet niet denken, dat dit alleen voor deskundigen van belang is, het is dit voor ieder, die iets voelt voor de natuur. Weer naar beneden. Als men weer gedaald is met het doel nu den tuin te gaan bezoeken, zal men getrokken worden naar de tot exposi tie ruimte ingerichte garderobe en aanvankelijk denken, dat de daar bran dende lampen, het fornuis enz. gewoon gas tot licht- en warmtebron hebben. Dit is echter geheel er naast. Het geldt hier een demonstratie voor Butagas, 'n product van de Shell, een vervoerbare gassoort, die het mogelijk maakt tot in de verste hoeken, waar het financieel onmogelijk is gasleidingen*aan te leg gen, toch het gemak van gas te brengen. De firma D. de Jager jr., die van dit soort gas pen vertegenwoordiging heeft, komt nog met twee andere stands uit, n.l. een van tuinbouwbenoodigdheden onder de veranda en een kort daarbij in den tuin. Men kan nu daar ook van tuin spre ken, omdat de commissie, zooals overal in den tuin, waar het noodig was, en waar geen stands zijn, met bloem en plant versieringen aanbracht. Dit alles geeft direct een heerlijk zicht en maakt een wandeling langs de buitenstands en over de nieuw begrinte paden tot een genot. Daarbij komt men dan eerst aan den het openbaar verklaard had: „Rusland is een kolossus op leemen voeten". Men wil, dat de Engelsche bladen zich ironisch hadden uitgelaten over de Russische vloot ter gelegenheid van het bezoek der Tsaarristische oorlogssche pen aan Triëst. Het fregat „Herinnering aan Azof" scheen onbruikbaar geschut aan boord te hebben, terwijl het nieuwe jacht „Poolster", dat zes millioen roebel had gekost, gerepareerd moest worden, alvorens het zeewaardig' was. Last not least moesten de Russen zich wel ongerust maken over de bewapening der buurstaten. In het dagboek van generaal Bogdanowietsj lezen we: „De commandant van het Viborgsche regi ment heeft navolgende anecdote over gjraaf Sjoewalof, gezant te Berlijn, te mijner kennis gebracht. Ten einde op de hoogte te komen van den toestand, waarin het Duitsche leger verkeerde, waaraan hij tot nu toe weinig attentie had besteed, liet hij alle Russische offi eieren, die tot de ambassade behoorden, bijeenkomen en gaf hun een half uur om hun meening over genoemd leger op schrift te stellen. Alle antwoorden kwa men overeen uit: zij achtten het Duitsche leger een te duchten strijdmacht. Sjoe walof zond deze uitspraken aan den Ssaar. Hij had tevoren in zijn berichten aan zijn souverein nooit over deze kwes tie gesproken, en hij bezat den moed, dit thans te erkennen". (Wordt vervolgd.)

Middelburgsche Courant | 1936 | | pagina 5