LANDBOUW. LEGER EN VLOOT. AFLOOP VERK00PINGEN. BURGERLIJKEN STAND. MARKTBERICHTEN. Middelburgs Gemeentelijke Reinigings- en Ontsmettingsdienst. Vlaamsche Concentratie. DUITSCHLAND. HONGARIJE. OOSTENRIJK. De Nat.-Soc. incidenten. AGENDA goes. bioscopen. heffing over een half jaar verleend voor hun aanslag in de hondenbelasting. Aan B. en W. werd een crediet ver leend tot aanstelling van een contro leur der steunverleening enz. en ge machtigd tot het benoemen van een zoo- danigen ambtenaar op arbeidscontract. De vergoeding per leerling voor de exploitatiekosten L. 0. der bijz. school aan den Papeweg werd vastgesteld op 7.75, voor de bijz. school aan den Ach terweg op 6.08, beide over 1934. De Raad machtigde B. en W. namens hem adhaesie te betuigen bij den minis ter van O. K. en W. met het adres in zake behoud der Rijks Kweekschool te Oostburg. HOUDT UW STAD REIN! I Aug. 1921—1 Aug. 1936, Men schrijft ons: Zaterdag 1 Augustus a.s. bestaat de Gemeentelijke Reinigings- en Ontsmet tingsdienst 15 jaar. Velen zullen zich nog den tijd herin neren van de verpachting van dezen dienst en den desolaten toestand waarin paarden en materieel en gebouwen zich bevonden vóór het eigen beheer. Wat is er al niet veranderd! Het op halen van het groot aantal faecaliën- tonnen 3000 stuks), om eens iets te noemen, welke gedurende die jaren door het riolenplan teruggebracht zijn tot 300 stuks. Het ophalen van. huisvuil, dat bij sneeuw- en ijsval geheel in de war liep; de bewoners werden dan niet op tijd van het vuil ontlast. De besneeuwde straten, die niet- of slecht werden ge ruimd, de gladde straten die niet werden gezand. Bij zomerweder de warme en stoffige straten, die nimmer werden ge sproeid en zoo kon worden doorgegaan met opsommen van soortgelijke klach ten. Hoe anders is het in de laatste 15 jaren geworden! Neemt des Zondagsmorgens een aanblik der schoone straten in de stad, welke eiken Zaterdagavond van 1011 uur worden gereinigd. Geduren de de kermisweek en Zondagmorgen daarna, de reine straten op het kermis terrein en omgeving. Het verwijderen van het opgehaalde vuil, asch, modder enz. Bij het in eigen beheer nemen was er een hoeveelheid huisvuil van 4500 ms, welke verkocht is geworden en voor een gedeelte tot demping der Dampoortvest werd gebruikt. Gedurende de 15 jaren wordt al 't op gehaalde huisvuil enz. verkocht voor op hooging van weiden of demping !van poelen. Het aanmaken van compost, hetwelk nu gaarne door de warmoeziers wordt gekocht en gebezigd voor bemesting. Zeer vele weiden zijn door ophooging met huisvuil in vruchtbaren toestand ge bracht, terwijl al de ingrediënten uit 't vuil afkomstig, welke nog eenige waarde bezitten, worden verhandeld. Ieder jaar wordt 70.000 kg papier verzameld en verkocht, ook ijzer, lompen, enz. Wat de bedrijfskosten betreft gedurende de 15 jaren, deze zijn zeker niet hooger dan gedurende de verpachting', Middelburg wordt beschouwd als één der goedkoop ste gemeenten op reinigingsgebied. Dat autotractie niet werd ingevoerd vond zijn reden hierin, dat paarden- tractie belangrijk goedkooper is en auto tractie alleen op grootere afstanden ren dabel is te maken. Door invoering van de auto-vuilnis paardenwagens op lucht banden met grooteren inhoud (tot 5 m3) is een belangrijke bezuiniging tot stand gekomen. Middelburg was de eerste gemeente die tot aanschaffing van dit materieel, op aanwijzing van den dienst gemaakt, overging, nu gevolgd door verschillende andere gemeenten, mede op advies van Middelburg. Deze wagens eischen min der trekkracht voor de paarden, zij ma ken minder lawaai langs de wegen, ver oorzaken minder slijtage aan het wegen- dek en vergen minder onderhoudskosten aan de wagens zelf. Ook de Ontsmettingsdienst, welke in particuliere handen was, werd door den reinigingsdienst gereorganiseerd en het ontsmettingsgebouw aan 't Seisbolwerk van een formaldehyde-ontsmettingsoven met een d.m.v, gas gestookte ketel voor zien, Deze oven in Middelburg was de eerste welke in Nederland werd ge bruikt, vanwege zijn economische wer king werd aanschaffing door verschillen de andere gemeenten in ons land nage volgd, o.a. Rotterdam, Leiden, Haarlem en Vlissingen. Bijna alle T. B. C.-Vereenigingen in Zeeland vertrouwen hun te desinfectee- ren goederen aan den Middelburgschen Ontsmettingsdienst toe, zoo ook vele particulieren. Ook op het gebied van het desinsec- teeren van woningen in en buiten de ge meente en ook buiten de provincie wer den tot groote tevredenheid der op drachtgevers en met veel succes deze werkzaamheden in het belang der Volks gezondheid verricht. Verder de bestrijding der rattenplaag, waaraan de dienst ook alle aandacht schenkt; momenteel is op verschillende plaatsen een goede opruiming onder de ze gevaarlijke en hinderlijke dieren ge houden. Middelburg staat bekend in en buiten ons land om zijn reinheid; laat ons dat behouden, mede met het oog op het vreemdelingenverkeer in onze gemeente. Goed gesloten vuilnisvaten, geven reine straten. De reinheid der stad hebt gij zelf mede in Uwe hand! Ook de VI. nationalisten doen mee. De vertegenwoordigers van de Vlaamsch-nationalistische vereenigin- gen in Kamer en senaat hebben zich in een gemeenschappelijke zitting bereid verklaard deel te nemen aan een vruchtbare samenwerking tusschen alle Vlamingen. In een resolutie wordt van het Vlaamsche volk verlangd dat het zich in de toekomst met kracht zal ver zetten tegen alle verdragen en militaire overeenkomsten van België met een an dere mogendheid en het parool: „los van Frankrijk, los van Moskou te helpen zegevieren. ENGELSCH-RUSSISCHE VLOOTOVEREENKOMST. Naar in officieele kringen te Londen wordt vernomen is na besprekingen van eenige weken een Engelsch-Russische vlootovereenkomst tot stand gekomen, dat aansluit bij de te Londen gesloten verdragen tusschen Frankrijk, Amerika en Engeland. In verband hiermede wordt verder medegedeeld, dat eind Augustus vloot- besprekingen tusschen Engeland en De nemarken zullen worden begonnen. LUXEMBURG, ITALIë EN ABESSYNIë. Een proefballonnetje tot er kenning langs een omweg Een dilemma. Het opheffen der sancties tegen Ita lië beteekent natuurlijk nog niet de erkenning van de verovering van Abes- synië door de landen, die tot deze op heffing besluiten. Er zijn echter zijwegen waarlangs ge tracht kan worden, zoodanige erkenning de jure toch als het ware binnen te smokkelen. Het heeft er allen schijn van of men binnènkort bij het Volkenbondslid Lu xemburg bij wijze van proefballonnetje zulk een omweg zal trachten te gaan. Sinds 26 October 1932 resideert al. aan het hof der groothertogin als een der vier gezanten welke niet tevens in Brussel, Den Haag of Parijs geaccre diteerd zijn, de gezant van Z. M. den Koning van Italië1, de heer G. b,aron Chiaramonte Bordonaro. Deze Italiaansche gezant in Luxem burg is nu van zijn post teruggeroepen en binnenkort zal 'n nieuwe gezant aan groothertogin Charlotte zijn geloofsbrie ven overhandigen van Z. M. den Koning van Italië, keizer van Abessynië! Hoe moet Luxemburg hetwelk voor zijn vrijheid en onafhankelijkheid mede op den Volkenbond steunt op de overhandiging v,an zoodanigen geloofs brief reageeren? zoo vraagt de pers zich hier te lande af. Begroet men in het antwoord den nieuwen gezant slechts als vertegenwoordiger van den Koning van Italië, dan zal dat zeker tot een verkoeling der verhoudingen leiden; begroet men hem als represen tant van het nieuwe imperium, zoo zondigt men tegen het internationale recht! Het beste lijkt dan nog ook een di plomatiek omweggetje te gaan en den gezant slechts te begroeten ,als verte genwoordiger van „zijn souverein". DRIE ERNSTIGE ONGELUKKEN TIJDENS STERVLUCHTEN Twee vliegtuigen, die deelnamen aan de Duitsche stervlucht zijn veron gelukt. In beide gevallen is de bestuur der gewond en de waarnemer omgeko men. Een Tsjechisch vliegtuig, dat deel nam aan -de internationale stervlucht is in de Harz verongelukt. De beide inzit tenden kwamen om het leven. Duivelbanners. De politie heeft te Pees een religieuse secte ontdekt, welke zich bezig hield met duivelbannen. In een kelder werd een aantal jonge vrou wen gevonden, die op de verschrikke lijkste wijze werden gegeeseld. In gewoonlijk welingelichte kringen te Weenen gelooft men, dat het opderzoek naar de incidenten, welke Woensdag al daar plaats hadden bij den aankomst van den Olympischen fakkel, het volgen de resultaat heeft opgeleverd: 1. verscheidene gearresteerde natio- naal-socialisten zijn van Duitsche nationaliteit; 2. een aanzienlijke som was besteed voor 't koopen van plaatsbewijzen; 3. de arrestanten hadden tevoren hun verdediging overlegd. In totaal werden plm. 300 personen ge arresteerd, waarvan 150 in hechtenis zijn gehouden. Wat men er in Italië van zegt. Het Italiaansche nieuwsbureau deelt nog mede, dat demonstranten verschei dene winkels en koffiehuizen in het cen trum van de stad en in de Jodenwijk aanvielen en de ruiten insloegen. Een Heimwehrman in uniform werd op straat overvallen en afgeranseld terwijl ver scheiden personen werd belet het Oostenrijksche volkslied te zingen. Gis terochtend kwamen nog velen op de po- litiebureaux vertellen, dat zij mishandeld waren. De nationaal-socialisten, die in ver band met deze ongeregeldheden gearres teerd zijn verklaren, dat zij wilden de- monstreeren tegen den vroegeren vice- kanselier Starhemberg, die belette, dat Oostenrijkers deelnamen aan de Olympi sche winterspelen, en niet tegen bonds kanselier Schuschnigg. De Duitsche pers spreekt van 'n „Joodisch-lMarxistische" pro vocatie. In nationaal-socialistische kringen te Berlijn hebben de politieke incidenten, die bij de aankomst van den Olympischen fakkel te Weenen hebben plaats gehad, tot tal van protesten aanleiding gegeven. De Duitsche bladen brachten het bericht alle in den vorm van een perstelegram, waarin verklaard wordt, dat de betoo gingen een typisch Marxistisch karakter dragen. Volgens het telegram „wilden de leiders der betoogers hun waren aard verbergen, door nationaal-socialistische kreten te schreeuwen. Hun uiterlijk toonde echter aan, dat men hier met „Joodsch-Marxistische" kringen te doen had". (Blijkbaar is men in Duitschland on aangenaam door het gebeurde verrast, aangezien het een raar licht werpt op de onlangs tot stand gekomen overeen komst, en probeert men den waren aard er van met frappante leugens te verdoe zelen. Red.). DE TEELT VAN KOOLZAAD. De Rijkslandbouwconsulent voor Zee land schrijft in het Zeeuwsch Landbouw blad: Aangezien voor koolzaad, vroeger n voor ons land zeer belangrijk gewas, wederom eenige belangstelling begint te komen, kan het wellicht nuttig zijn een en ander over de teelt naar voren te brengen, daar de meeste jonge land bouwers het gewas waarschijnlijk niet uit ervaring kennen. Het vroeger verbouwde inlandsche ras is geheel vervangen door het Ham burger koolzaad van dr. Mansholt, Dit is wat vroeger rijp dan het inlandsche en brengt meer op. Men heeft evenwel nogal eens last van opslag, zoodat wel wordt aangeraden de stoppel niet da delijk te ploegen, doch eerst te eggen en het uitgevallen zaad gelegenheid te geven om te ontkiemen- Koolzaad vraagt een vruchtbaren grond. Vroeger werd het veelal ver bouwd in het met stalmest bemeste braakland. Klaver, in den zomer omge ploegd is een goede voorvrucht, evenals grasland dat gescheurd is. In pas ingedijkte zeepolders is kool zaad vaak het eerste gewas en geeft daar soms hooge opbrengsten, Men ziet wel eens, dat er enkele jaren achtereen na de indijking koolzaad geteeld wordt. In verband met den zaaifijd komen al leen vroege voorvruchten in aanmerking zooals vlas, wintergerst, erwten, karwij en vroege aardappels. Koolzaad kan veel stikstof verdragen, doch men moet dan ook zorg dragen voor voldoende fosforzuur en kali. Voor legeren bestaat weinig kans. Het rijpende gewas moet ten slotte zoo zijn, dat er, naar men wel eens met eenige overdrijving zegt, een kat over loopen kan. De zaaitijd valt eind Juli tot begin September; zoo mog'elijk zaaie men vóór half Augustus, Gewoonlijk wordt op rijen gezaaid op ongeveer 30 a 40 cm afstand. Indien breedwerp'ig gezaaid is wordt later zoo noodig gedund. Bij het op rijen zaaien neemt men meestal plm. 10 liter zaad per ha, terwijl bij breed- werpig zaaien op 20 liter gerekend wordt. in het voorjaar en zoo noodig ook in den herfst, wordt door hakken of wie den 't gewas schoongehouden. Holle plek ken kan men, mits het vroegtijdig ge schiedt, wat bijzaaien of anders bijpoten met planten die elders te veel staan Het koolzaad heeft vele vijanden. Tot de voornaamste behooren de aardvlooi- en en de koolzaadglanskever. Deze laatste en zijn larven vernielen de bloe sems. Ter bestrijding kan Parijsch groen of Derrispoeder worden gebezigd. Door een goede bemesting' en bewer king tracht men het gewas zoo krach tig mogelijk te maken. In de harde winters kan het koolzaad wel eens uitvriezen; door aanaarden tracht men dit wel te voorkomen, De oogst valt gewoonlijk in de 2e helft van Juli. De ongebonden schooven laat men meest 1014 dagen narijpen op de lange stoppels. In sommige stre ken maakt men er wel kegelvormige hoopen van. Met het oog op zaadverlies wordt 's morgens vroeg soms zelfs wel 's nachts gemaaid, als het gewas nog wat nat van de dauw is. Hoewel men niet te lang moet wachten met oogsten, mag' dit toch ook weer niet al te vroeg geschieden, daar men anders veel kleine, miskleuri ge korrels krijgt Gewoonlijk wordt het land afge- dorscht. Vooï het transport kan men wagens met kleeden bezigen. De opbrengsten kunnen sterk uiteen-, loopen nl. van 3060 hl per ha. Een op brengst van 4045 hl kan behoorlijk goed worden genoemd. Als voordeelen van de teelt van kool zaad kan men noemen: 1. De kosten zijn lager dan die van de teelt van hakvruchten. 2. Het is een goede voorvrucht, voor al voor granen. 3 Men krijgt op het bedrijf een goe de arbeidsverdeeling, omdat zaaien en oogsten vallen vóór de granen aan de beurt zijn. Een bezwaar is de onzekerheid van de vrucht, terwijl ook het stroo geen waarde heeft. V,un 3 tot en met 8 Augustus a.s. komen te Vlissingen onder de wapenen voor deelname aan een gecomprimeerde cursus, de reserve kapitein A. D. Vink en de reserve le luitenants J. J. Louwerse, ir. W, H. Krabbe, mr. C. J. B. du Croo, S. C. Verbrugge, J. P. Meerder, P. Groen veld, P. J. Davidse, E. Nijgh, P. C. van Loon, E. W. en mr. R. P. J. Derksema. Ten overstaan van notaris J. Terp stra is Woensdag in het café Bonneveld te Veere publiek verkocht 1,91,40 ha (4 gem. 263 ka r.) weiland bij den Platte- weg te V e e r e, Kooper M. Brouwer te Veere voor f 2500, Notaris J. Terpstra heeft Woens dag in het café Bimmel te Grijpskerke, ten verzoeke van mevrouw de Wed. ds. A. Prins en kinderen, publiek ver kocht: Bouwland te G r ij p s k e r k e, bij de hofstede van den heer J. Huisman Dz., groot 1,57,20 ha (4 gem, 2 r.) Kooper J. Jakobsen, g'emeente-secre taris te Grijpskerke voor 3250. Notaris D, C. van Werkum heeft Donderdag publiek verkocht een woon huis en erf aan de Dorpsstraat B 13 te Heinkenszan d. Kooper G. P. Koch voor 860. Woensdag werd in het café „Het Wapen van Zeeland" te Kruiningen, ten overstaan van notaris J, J. v. Dijke pu bliek verkocht: Perc. I. Een woonhuis m. slagerij, schuur, erf en straat, aan de Julianastraat te Kruiningen, groot 8 a 10 ca. Kooper D. Waverijn voor f 1643 Perc. II. Een huis en erf te Kruiningen nabij de Julianastraat, groot 1 a 90 ca. Kooper D. Waverijn voor 255 Vlissingen. Van 2730 Juni. Ondertrouwd: F. A. Hooftman, 24 j. en E M de Block, 36 j., J. Kolk, 24 j. en M. Schout, 25 j., J, Hofman, 25 j. en C J. A van Lit, 24 j., J. Boucherie, 26 j. en C. Meulmeester, 23 j. Getrouwd: A. C M. Rovers, 28 j. en J. A. J. Bukkens, 30 j., A C. van Saane, 28 j. en M Wijsveld, 26 jD. A. Krijger, 26 j. en L. H. Goethart, 24 j., P. Bran- des, 22 j. en F, L. Brasser, 23 j. Bevallen: C. Snoep, geb. Frenks, z„ D. E, C. Kateman, geb. Wijers, d., J. Sorel, geb, van Domburg,, z., P. Rijn- ders, geb. Stroo, dJ. de Wispelaere, geb. Houmes (levenl.) Overleden: J. van Boven, 80 j., man van J, E. Daenen, A. de Ridder, 57 j„ man van M. van Belzen, M. J. C. FIo- russe, 2 d. (V-C.) Oost- en West-Souburg. Van 2229 Juli. Ondertrouwd: H, T, Kaale, 23 j. en M. C. E. Mijnsbergen, 20 j. Getrouwd: J, Goedhart, 26 j. en D Meijer, 24 j. Bevallen: T, Schunselaar, geb. de Klerk, d (Nbld.) Middelburg, 30 Juli. Op de vei ling waren 17000 kg aardappelen aan gevoerd. Blauwe Eigenheimers groot 71 c, Drielingen 51—62 c., Gele Eigenheimers 69 c., Drielingen 51 c., Eerstelingen groote 65 c,, Bonken 6364 cMitho- lothiams: Groote 6677 c„ Bonken 63 67 c., Drielingen 5158 c., Kriel 27 g alles per 25 kg en zonder heffing. Z i e r i k z e e, 30 Juli. Geen handel ter graanbeurs. Kipeieren (grooth.pr.) 3,40, idem (kleinhpr.) 3,30—3,60, Eendeieren 2,30—3, per 100, Boter 0,67—0,78, per pond. BOTERNOTEERING. Leeuwarder commissie noteering voor Nederlandsche boter: 38 Augustus: 60 cent per kg'. APOTHEKEN. Van Zaterdagavond 9 uur af tot vol gende week Zaterdag is des nachts en Zondag den geheeien dag te Middel burg geopend de apotheek Nonhebel, Langedelft. van geadverteerde of te adverteeren ver gaderingen, voorstellingen, uitvoeringen e« andere bijeenkomsten. MIDDELBURG. MA 3—ZA 8 Aug, Kermis. Dl 4, WO 5, DO 6, VR 7 Aug. Het Hof- stadtooneel met „Amor in de Pastorie" en „Heilig Sammetje";' Schouwburg. WA 3ZA 8 Aug. Revue „Lachende Komedianten" met Buziau; Schut tershof 20,00 h. DO 6 Aug. Jaarl. Alg. Verg., Cult. Mij, „Soember Moedjoer"; 11,30 h. WO 12-DO 20 Aug, Bloemententoonst., „Flora", St Joris. WO 12 Aug. Cone. Middelb. Muziekk Markt 20,4522,00 h. Belichting Stadhuis 21,00—22,00 h. ZO 16 Aug, Abdijconc. Middelb. Muziek korps 12,0013,00 h. WO 19 Aug. Cone. Middelb. Muziekk Markt 20,4522,00 h. Belichting Stadhuis 21,0022,00 h. VR 21 Aug. Molenw. conc. Middelb. Muziekk, 20,00 h WO 26 Aug. Conc. Middelb. Muziekk. Markt 20,4522,00 h Belichting Stadhuis 21,0022,00 h. ZA 22 Aug. Feestav, Voetbalver. Mid delburg; Schuttersh. DO 27 Aug. Jubileum feesten t. v. 45 j. best. „Medioburgum". DO 27 Aug. Ringrijderij te paard uitg. Ver, Bev. Vreemdel. Verk Abdij. VR 28 Aug, Receptie „Medioburgum" t. gelegenh. 45-j. best. St. Joris 15 16,30 h., 20,15 h le tuinfeest voor genoodigden. ZA 29 Aug. 2e tuinfeest „Medioburgum" St, Joris. MA 31 Aug, Ver. Uit 't Volk-Voor 't Volk. Koninginnedag: Koraalmuz. van den Langen Jan af (Midd. Muziekkorps) 7,308 uur; Caril lonbespeling door den hr. Ferwer- da (Vaderlandsche liederen) 12 13,00 h.Concert Midd. Muziekk.; Markt 19,30—20,30 h., Gondelv. verlichte en versierde kano's stadsvest tusschen Seis- en Langevielebrug (georg. door de Kano Ver. Triton 20,3022,00 h., Fakkeloptocht (vertr. van 't Zand) 22,00—22,45 h.; Concert Midd. Muziekk. (Vaderl. liederen); Mrkt. 22,45—23,30 h. DO 3 Sept. Belichting Stadh, 22,0023 t, g. Congres Ned. Bond Gem. Ambten. ZA 12 Sep. Turnbetoog. Z. Br. Turnkr. t. /g'. 45-5». best. „Medioburgum", Gem. Sportterr. (Nadorst). VR 23 Oct. Lez. Nataurk. Gezelschap,; spr. prof. dr,. H. B. Dorgelo, Delft, „De Vergenoeging" 20,15 h. VR 13 Nov. N.R.V. Causerie m. lichtb. spr. dr. G. Mi, jH. Veeneklaas, Schuttersh. 20,15 h. WO 25 Nov. Gen. Repetitie Ver. voor Instrum, Muziek; Concertz. DO 26 Nov. Uitv. Ver. voor Instrument. Muziek; Concertz. MA 14 Dec, Gen. Repetitie Kon. Zang- Ver. „Tot Oef. en Uitspann."; Concertz. Dl 15 Dec, Uitv. Kon. Zangver. „Tot Oef. en Uitspann."; Concertz. MA 16 Nov, Lez. Natuurk. Gezelschap, spr. W,. F. J. M. Krul, 's Graven- hage; „De Vergenoeging" 20,15 h. WO 16 Dec, Lez. Natuurk. Gezelschap, spr. prof. dr. J,. A. J. Barge, Lei den, „De Vergenoeging" 20,15 h. 1937. VR 15 Jan, N.R.V. Feestav. Hofstad- tooneel „Overschotje", Schutters hof 20,15 h. MA 18 Jan, Lez. Natuurk. Gezelschap, spr. dr. J. Kunst, Bilthoven; „De Vergenoeging" 20,15 h. MA 8 Feb, Lez,, Natuurk. Gezelschap, spr. prof. dr. W. J,. de Haas, Lei den; „De Vergenoeging" 20,15 h. VR 7 Aug. Alg. Verg. Ingelanden „Bree- de Watering Bew. IJerseke", Pr. Oranje 14 h. (N.T.) DO 13 Aug- Conc. „Hosanna", Gr. Markt 20,30 h. Dl 18Dl 25 Aug, Kermis. MA 31 Aug- Conc. „Euphonia", Gr. Markt 20,30 h VR 11 Sep- Conc. „Euphonia", Groote Markt 20,30 h. CITY, M'burg VR 31 Jul—DO 6 Aug.! „De avonturen van kapitein Blood" en „Luxe Vrouwtje", 20 K, ZO matinée 15 h. ELECTRO, M'burg VR 31 Jul—DO 6 Aug., „Modern Times", 20 h, ZO matinée 15,00 h. ALGEMEEN: ZA 1 Aug. en verder iederen dag The Olofians, Pavilj. Wandelpier te Vliss* MA 3 Aug., Verg. Aandeelh. Centr. MI|. v, Belegg. op Nijverh. gebied te Oostburg, Elec, Drukkerij G,. W. den Boer, M burg.

Middelburgsche Courant | 1936 | | pagina 6