MARKTBERICHTEN. SPORT. RECHTSZAKEN. mmmm stukken. AFLOOP AANBESTEDINGEN. ZUIB-BEYELAND. ZEEUWSCH-VLAANDEREN W.D. DE VIERDAAGSCHE VAN DE BELGISCHE KUST. AARDENBURG. AGENDA slotte besloten tot opheffing van de commissie van plaatselijk schooltoezicht met ingang van 1 Augustus a.s., OOSTKAPELLE. Gevonden voorwer pen: Blauw mutsje te bevragen C. den Hollander „Randduin' par.apluie, te be vragen gemeente-veldwachter. VËERE. Hedenochtend te ongeveer zes uur is met gunstig getij het motor schip ,,Pauwelina Ve 7", schipper Hein van Beveren met een gezelschap van ruim twintig jongelieden, waarv.an de meesten uit Walcheren komen, voor een drieweekschen tocht naar den Rijn met einddoel Heidelberg van Veere ver trokken. De jeugdige vacantieg'angers zijn leden van den Nederl. Jeugdbond voor Natuurstudie (N.J.N.), van welken bond de toent uitgaat, en worden geleid do_;r ter plaatse bekenden. Wij werden in de gelegenheid geste om het schip te bezoeken en kwamen tot de conclusie, dat de jonge natuur liefhebbers wel niet in een grand hotel 'logeeren, doch vanwege de g'ezelligheic en de vrijheid het veel beter zullen heb ben dan elders het geval zou zijn ge weest. Het groote ruim is tot slaapvertrek omgetooverd, de kajuit zal dienen tot slaapvertrek v,an den schipper en zijn zoon, alsmede van de twee leiders, ter wijl dit vertrek tevens voor keuken en kantoor zal dienen. RILLAND BATH. Dinsdag is alhier overleden de heer J. Kole, die voor de A. R. partij tot September 1934 zitting had in den Gemeenteraad. De overlede ne was bestuurslid der A. R. kiesver- eeniging, tweede voorzitter der school- vereeniging, en diende vroeger de ger. kerk als ouderling. Ook op maatschappelijk terrein heeft hij gearbeid zoolang het dag was. Zoo was hij voorzitter der Ver. tot verkrij ging van onroerend goed aan landar beiders, welke arbeid is bekroond door den bouw van 4 plaatsjes. Ook mocht hij den voorbereidenden arbeid voor den bouw van nog 7 plaatsjes tot een goed einde helpen brengen. Hij was tevens voorzitter van de afdeeling Ril land Bath van den christelijken bond van landarbeiders. WOLPHAARTSDIJK. Dinsdagavond bracht de muziekvereeniging „Adven- do" een bezoek aan het gebouw Zorg vliet, tehuis voor ouden van dagen, ter gelegenheid van het feit, dat een ver pleegde 25 jaar in de inrichting is ge huisvest. SCHOONDIJKE. Alhier reed Dins dagmiddag door het breken van de as een auto van den heer F. op het trot toir. Wonder boven wonder liep alles zonder ongelukken af. (Van onzen specialen verslaggever). De eerste dag. In den vroegen ochtend van den eer sten dag is het op het kazerneterrein voor de startbureaux een drukte van be lang. De deelnemers die, in het algemeen genomen, den eersten dag altijd vroeg willen vertrekken, haasten zich naar de startbureaux om te ontdekken dat voor het bureau, waar de burgervereenigin- gen moeten aanmelden een queue ge maakt wordt. 800 deelnemers meer dan vorig jaar wordt uiteraard onmiddellijk in de organisatie gevoeld, vandaar dat het afmelden hedenmorgen niet zoon vlot verloop had als vorige jaren het ge val is geweest. De algemeene indruk van onderweg is, dat de burgerdeelnemers zich meer in groepen hebben aangesloten. Het is dit jaar een gewoon verschijnsel, wanneer men damesgroepen van 30 en meer deel neemsters ziet. Daarentegen was andere jaren 'n groep van 15 man een mooie opkomst te noemen. Het aantal buitenlanders schijnt ieder jaar minder te worden, vermoedelijk 'n gevolg van de tijdsomstandigheden. De bekende Noren zijn ook dit jaar niet aan wezig, terwijl de andere landen met na me Engeland en Frankrijk, wederom hun bekende Road-Walking-Association en een groep uit het personeel van de Pa- rijzer Lokaalspoorweg zonden. De militaire detachementen zijn groo- ter dan vorige jaren. Opvallend was het, dat de marschwegen één file deelnemers vertoonden, wat eensdeels geweten moet worden aan het grooter aantal inschrij vingen anderdeels aan de buitengewoon gunstige weersomstandigheden, waaron der vandaag werd geloopen, en die oor zaak waren, dat de deelnemers niet zoo ver uit elkaar kwamen te „liggen". Molenhoek gaf weer denzelfden aan blik van de vorige jaren. Vele Nijmege- naren hebben het er voor over gehad vroeg uit de veeren te komen en naar Molenhoek te gaan, teneinde het Vier- daagsche leger voorbij te zien trekken. Meerdere hooge militaire en burgerlijke autoriteiten gaven blijken van belang stelling. Wat de Zeeuwen betreft, kunnen wij kort zijn. Het is bijna vanzelfsprekend, dat geen enkele uitvaller te betreuren valt. Ik heb het genoegen gehad allen onderweg te kunnen gadeslaan. Ik ben er heilig van overtuigd dat velen aan het loopen der Zeeuwen een voorbeeld kun nen nemen. Zonder uitzondering loopen zij allen een rustigen pas. In tegenstel ling met anderen, die een korte dribbel pas te zien geven. Bij het posten van de zen brief is het aantal uitvallers nog niet bekend gemaakt. Mijns inziens echter is het niet te verwachten, dat dit groot zal zijn. Cijfers welke ik wel kan vermel den: Maandagavond waren 3884 perso nen ingeschreven. De" vage geruchten van Maandag welke een getal noemden van boven de 4000, blijken onjuist te zijn ge weest Dinsdagmorgen waren 161 wande laars niet op het appèl, terwijl er 10 niet gestart zijn, zopdat 3713 personen de hekken der Prins-Hendrik-Kazerne uit getrokken zijn. Enkele woorden wil ik nog wijden aan 't feest Maandagavond in de Vereeniging. De Vierdaagsche wordt daar feestelijk ingezet. Geen stoel is onbezet. Velen hebben zelfs een plaatsje gevonden op de trappen, die leiden naar het lokaal, dat Vrijdagavond het sluitingsfeest van de Vierdaagsche zal worden om getooverd in een bar. Vroolijkheid aller- wege. Er wordt gedanst, gesprongen en gezongen. Je reinste galgenhumor. Ko mende dagen zullen ze het zwaar te ver antwoorden hebben, waarom dan van avond nog niet eens extra gefeest? Louis Bannet's orkest zorgde er voor, en dit beter dan andere jaren, dat de stemming er in kwam en inbleef. Heden, geachte lezers, de tweede zwa re dag. Dan komen de slachtoffers. Op het moment dat ik dit schrijf, is de lucht strak blauw. Een voorspelling voor een warmen dag. We zullen zien. Currans. Het aantal uitvallers bedroeg op den eersten dag 4. DE OLYMPISCHE SPELEN. iets over de deelname en de huisvesting der athleten. Berlijn, dat dit jaar de beste sport- menschen van de wereld, die de sport- eer van hun land op de Olympische Spe len komen verdedigen, ontvangt, zal een ongekend groot aantal sportbeoefenaren binnen haar muren zien verschijnen Een aantal dat nog nimmer door vorige Olympiaden is bereikt. In totaal hebben 53 landen voor de Spelen ingeschreven. Zooals te begrijpenvalt was bij de eer ste Olympische Spelen, in 1896 in Athene,* het aantal landen niet g'root, terwijl er aan de organisatie nog al het een en ander ontbrak. Geleidelijk is dit alles verbeterd en groeide het aantal deelnemende landen. Bij de Spelen in 1908 te Londen was voor de eerste maal Nederland verte genwoordigd. Na den oorlog werden de Spelen het eerst in Antwerpen gehouden in 1920. Toch ontbrak er te Antwerpen ook nog al het een en ander aan den' waren geest bij de Spelen, doordat de in den oorlog overwonnen landen niet kon den deelnemen. Eerst bij de Spelen te Amsterdam in 1928 was de deelname voor alle landen open. Toen konden de Duitschers weer meedoen. Het gevolg van deze onbeperkte deelname van lan den zooals tenslotte de bedoeling van de Olympische Spelen moet zijn was, dat Amsterdam een record aan deelne mers te zien gaf. Los Angelos in 1932 toonde wat dit betreft een kleine terug gang. Voor de meeste Europeesche lan den was de reis naar Californië te ver en te kostbaar. Doch Berlijn overtreft nu weer Amsterdam. Het Olympisch dorp. Een land dat de organisatie van een Olympiade binnen zijn landsgrenzen wordt toegewezen stelt er altijd een eer in de sportmenschen van de geheele we reld te mogen ontvangen, en de organi satie zoo goed mogelijk te doen zijn. Ook Duitschland heeft niets nagelaten om de gasten goed te huisvesten. Te dien einde is een Olympisch dorp ge bouwd, waar ook het grootste deel on zer mannelijke athleten ondergebracht* zullen worden in de aardige huisjes. De Nederlandsche équipe heeft vijf huizen, villa's mogen we gerust zeggen, tot haar beschikking g'ekregen. Deze huisjes bieden plaats aan 16 tot 28 per sonen, In de meeste gevallen kunnen er twee athleten op een kamer slapen. Na tuurlijk is er wasch- en woongelegen heid. Het geheel is in frissche kleuren uitgevoerd en ziet er smaakvol en hy giënisch uit. In deze huizen wordt niet gegeten, dat; geschiedt in de zg. „Wirtschaftsgebau- de", waar de keukens zijn, en verder eetzalen, werkplaatsen voor de smeden, de electro technici, de wasscherij, bak kerij, kortom niets is er vergeten. De 150 huizen van dit „dorp des vre- des", zooals het genoemd wordt, liggen verspreid over een terrein, dat een op pervlakte heeft van 4% bij 3 km,. De na tuur is er wonderlijk mooi. Verschillende deelnemende landen» hebben hun intrek reeds in dit Olym pisch dorp genomen. Wielerwedstrijden te Biervliet, Ter gelegenheid van de kermis wer den Maandag te Biervliet wielerwedstrij den gehouden op het voetbalveld. Het hoofdnummer was een koppel wedstrijd over 40 km. De uitslag daar van was als volgt: 1 J. DonzeE. v. d. Bossche: 2 op 1 ronde: J. DoomsR. Herman; 3 op 2 ronden: E. Driessens A. Crappé; 4 P. MartensE. Verschu ren; 5 op 5 ronden: J. de ConinckJ. v. Nieuwenhuijzen; 6 op '7 ronden: A. Die- rickxGeirlandt. (Van onzen eigen corresponden t). Een blok aan het been. Het Palace Hotel te Oostende, met zijn tuinen en zijn overdekte wandel gangen een enorme oppervlakte be slaande, is het eigendom van de stad. Men kan zeggen dat sedert den oor log het Palace Hotel een geheel vormt, dat absoluut niet meer uil te baten is. Zelfs gedurende de jaren dat de „seizoe nen" tot de schitterendste behoorden, bracht de exploitatie niet anders dan ontgoochelingen, Verschillende groepen personen heb ben pogingen aangewend om er iets be ters van te maken, doch alles zonder succes: het Palace Hotel is te groot en ook te ver van het centrum gelegen. En ten overvloede, nu de tijden wat ver eenvoudiging brachten (noemt men dat niet in Nederland „aanpassen?"), al thans moesten brengen, althans gepre dikt wordt, beantwoordt dit enorme gebouw gansch niet meer aan de tegen woordige eischen. Het is nu zelfs zoover, dat het hotel gedurende vier jaar reeds niet meer gebruikt wordt. De gemeente heeft de meubileering verkocht en daarmede ten minste nog weer eenig geld in het laadje gekregen, maar ondertusschen wordt het gebouw zelf van lieverlede een ruïne, waarvan de herstelling een aardigen duit zal kosten en men ziet niet in, wat deze immense steenklomp nog zou kunnen opbrengen. In den laatsten tijd zijn verschillende gedachten daaromtrent geuit. In den af- geloopen winter nog is er een voorstel bij de gemeente gekomen van een groep financiers om de tuinen te huren, teneinde aldaar een ijsbaan aan te leg gen, die in den zomer omgevormd zou worden tot een zweminrichting in de open lucht. Gelukkig is dit voorstel van de hand gewezen, want daarmede zou het vraag stuk zelf niet opgelost zijn. Als men niet meer de beschikking over de uitgestrek te tuinen had, zou er voor het gebouw zelf heelemaal geen toekomst meer over blijven. Nog steeds immers is er een groep gemeentenaren en ook gemeente raadsleden, die zouden willen dat de gemeente het gebouw weer opnieuw tot hotel zou inrichten en zelf de uitbating daarvan ter hand zou nemen. De meerderheid echter is huiverig, en m.i. niet zonder reden, om dit plan te aanvaarden, ook zelfs al zou de in richting niet meer die luxe bekomen, die zij vroeger had. Er zou een half slachtigheid ontstaan: een gebouw, dat uiterlijk voornamelijk door zijn af metingen en de daarbij gelegen tuinen tot een van de grootste en meest weelderige hotels zou moeten behooren en- dat inwendig op een tweede- of derderangs publiek ingesteld was. Een ander deel van de stad Oostende is er voor, dat het gebouw gansch ge sloopt z,al worden en er op de openge- komen terreinen een luxe-woonwijk zou gebouwd worden. Daarmede zou dan te vens tegemoet gekomen zijn aan de be zwaren, die dit complex uit verkeers- oogpunt biedt. Thans staat dit gebouw de verdere uitbreiding van de stad naar het Westen in den weg en Marlakerke. de voorstad van Oostende, wordt er ge heel door geïsoleerd. Eigenlijk eindigt de stad aan den zeekant bij het konin klijk verblijf en het lijkt wel of het Thermenpaleis buiten de stad ligt. Een moderne wijk op de plaats w,aar het te genwoordige Palace staat, zou het suc ces van het Thermenpaleis vergrooten en ik ben er van overtuigd, dat het aan OostenHe een nieuw uitzicht zou geven, dat niet zou nalaten door de vreemde lingen te worden gewaardeerd. Het gemeentebestuur heeft thans be sloten een plan in dezen geest te ont werpen en het schijnt wel zoo goed als zeker, dat deze ruïne-in-wording, met den schitterenden naam van Palace Ho tel, binnen afzienb,aren tijd dus zal gaan verdwijnen. Natuurlijk zal dat aan de gemeente niet terug opleveren het groo te bedrag dat het Palace h,aar heeft ge kost, maar het is beter een half ei dan een leege dop, ook voor gemeentekas sen. Het Casino van Knokke, Reeds v,an de opening af van het Knoksche Casino heeft men kunnen vaststellen, dat er bij de directie een streven bestond om de concrten tot iets goeds te maken. De benoeming van iemand als Karei Candael uit Antwer pen als orkestleider, blijkt een geluk kige keuze geweest te zijn. Vrijwel on bekend geroepen tot het vormen van het Knoksche Kursaalorkest, heeft hij getoond een man van smaak en muzika le kennis te zijn. Na den dood van den heer Nellens Sr., nu anderhalf jaar geleden, den eige naar van het Casino, heeft het nieuwe beheer niet alleen gevolgd de grondsla gen door den eersten exploitaint ge legd, maar er ook ernstig naar gestreefd de reeds verworven vermaardheid van de Knoksche concerten te vergrooten en op nog hooger plan te brengen. Verleden jaar bleek dat reeds duide lijk uit de keuze der aangeworven so listen, doch wat ons dit jaar geboden zal worden, overtreft m.i. weer het pro gramma van 1935. Ik kan gerust zeggen dat de meestberoemde kunstenaars op voqaal en instrumentaal gebied zich dezen zomer zullen doen hooren in de prachtige concertzaal van dezen moder nen muziektempel. Ook zijn er weer verschillende „hoog dagen' bv. een jingelsche avond, een „Avond van het Fransche lied", een Wagner-festival, een Fransche avond en een Nederlandsche avond- Deze laatste is bedoeld ter gelegenheid van den verjaardag van H.M. de Konin doch omdat deze datum valt buiten het hoogseizoen, wanneer het sjieke publiek reeds vertrokken is, wordt het Neder landsche feest niet op 31 Augustus, maar op i9 Augustus gegeven. Neder lands meest beroemde zangeres, Jo vincent, zal er haar prachtige, melo dieuze kunst ten gehoore brengen. Reeds uit de keuze van een dergelij ke artiste blijkt dat. de tegenwoordige directie het publiek niet met tweede rangs artisten afscheept, maar het neus je van den zalm biedt, ondanks de enorme kosten, die er aan verbonden zijn. Het station te Blankenberghe. De Nederlandsche bezoekers,, die Blankenberghe tot hun vacantieoord ver koren, kennen ongetwijfeld de barak die men aldaar met den naam station bestempelt. Niet alleen dat dit leelijke ding een groote sta-in-den-weg is voor het ver keer tusschen Brugge, Knokke en Oost ende, maar het is zoo armoedig van uiterlijk en inwendig zoo smakeloos en benepen, dat het inderdaad hoog tijd werd dat er wat anders voor in de plaats kwarn. Dit nu zal inderdaad het geval worden. De gemeente Blankenberghe heeft met het spoorwegbestuur een overeenkomst getroffen, waardoor het nu, tegen een ruime bijdrage in de kos ten, een nieuw en modern stationsge bouw z,al kunnen krijgen. Zoodra het seizoen is afgeloopen en de thans volgepropte en uitpuilende straatjes weer leeg zullen zijn en verla ten o schrik, met een paar weken begint de exodus weer zal met den bouw van het nieuwe station een aan vang worden gemaakt, zoodat het vol gende jaar het oude gebouw kan af gebroken worden en de vreemdelingen Blankenberghe zullen kunnen benaderen' langs een meer modern en fraaier sta tionsgebouw. Cust Wachter. Abonnementen en Advertentiën voor dit blad worden aangenomen door den Agent J. BRUTJNOOGE, Langstraat. Arr. .Rechtbank te Middelburg. In de zitting van Dinsdag 21 Juli werden de volgende zaken behandeld: P. B., 19 jaar, reiziger, Vlissingen, werd ten laste gelegd dat hij op 4 Juni 11. te Domburg Neeltje van der Hage heeft opgelicht voor een bedr,ag van f 7,15, door te zeggen dat hij reiziger was van Van Gheels Handelsvereeni- ging, dat hij een bestelling Belgische chocolade voor haar had, terwijl hij daarbij 2 pakken chocolade op de tafel legde en op haar antwoord dat zij niets van een Belgische bestelling wist om dat haar man haar daar nooit over ge sproken had, en zeide dat haar man on geveer 4 a 5 weken geleden die be stelling had gedaan bij 'n anderen rei ziger, hetgeen evenwel niet waar was. Eisch een maand gevangenisstraf. De verdediger, mr. P. C. Adriaanse, pleitte clementie. J. R., 19 jaar, arbeider, Vlissingen, werd ten laste gelegd dat hij le te Mid delburg omstreeks Mei 11. een rijwiel toebehoorende aan C, Ch. Mantz; 2e te Middelburg omstreeks Mei 11. een rij wiel, toebehoorende aan W. la Gasse en 3e te Koudekerke omstreeks Juni 11. een rijwiel, toebehoorende aan A. Pop- pe heeft weggenomen. Eisch 6 maanden voorwaardelijk ge vangenisstraf met 3 jaar proeftijd en on der toezicht stelling der Vereen. „Het Hooge land" met opneming in de jeugd- kolonie „Wilhelmina hoeve". Mr. P. C. Adriaanse refereerde zich aan het oordeel der rechtbank. J. van O., 25 jaar, werkman, Vlissin gen, werd ten laste gelegd dat hij te Vlissingen in de eer/ste helft van Mei op 2 tijdstippen een rijwiel heeft ge kocht van J. R. voor den prijs van f 3,50 en f 10, terwijl dit voorwerpen waren welke door misdrijf waren ver kregen en hij niet eerst behoorlijk had geïnformeerd op welke wijze J. R., die nog slechts 19 jaar oud was en niet bij den handel in rijwielen betrokken, twee maal in den tijd van veertien da gen een rijwiel ten verkoop kon aanbie den, tegen een prijs aanzienlijk beneden de waarde. Eisch f 25 of 10 dh. en 1 maand voor waardelijk met een proeftijd van 3 jaar. Mr. P. C. Adriaanse bepleitte clemen tie. A. G., 22 jaar, chauffeur te Middelburg werd ten laste gelegd dat hij op 6 Mei 11. te Middelburg met een door hem be stuurd 6-wielig motorrijtuig lang 5,50 en breed 2,05, een benzinetank, grove lijk roekeloos en onvoorzichtig heeft gereden door de Gortstraat te Middel burg, met een vaart van ongeveer 40 km per uur, waarbij hij in aanraking is gekomen met een handwagen van Ja cob Janse, waarbij deze handwagen is omgeslagen, terwijl Janse hem voort duwde, en Janse daarbij is komen te val len en een schedelfractuur en een her senschudding heeft gekregen, waardoor hij eenigen tijd het bed heeft moeten houden. Deze zaak werd uitgesteld tot 18 Sep tember. RADIO EN ZONNESTRALEN. Ons geheele maatschappelijke leven is innig saamgeweven met de Radio; is het dan te verwonderen dat er ook een band bestaat tusschen de radio en de natuur? tusschen de radio en Zonne stralen? Waar praktisch gesproken bijna een ieder over een ontvangtoestel beschikt of aangesloten is bij een centrale, heb ben zij op 3 Juni jl. gelegenheid gehad deze samenhang' tusschen radio en zonnestralen te kunnen beluisteren. Toen immers hield de bekende voorzit ter van de Nederlandsche Vereeniging tot het oprichten van Arbeidskolonies voor Tuberculoselijders in Nederland, de bekende heer Jan van Zutphen voor de microfoon een toespraak, waarin hij zijn toehoorders, zoowel vrouwelijke als mannelijke, jonge zoowel als oude, op wekte hun penningske te offeren voor die prachtige instelling welke aan tuber culoselijders niet alleen hun gezondheid doch ook hun arbeidsvermogen tracht te hergeven. Natuurlijk besloten zijn hoor ders, zoodra zij daartoe in de gelegenheid werden gesteld ook hun gave te offeren. Doch wij leven snel, de eene indruk volgt snel de andere op en doet de voor gaande verbleeken en vergeten, zoo zal het ook hier wel gaan. Eerst 25 Juli zulf U in de gelegenheid gesteld worden Uw' goede voornemen ten uitvoer te bren gen, Natuurlijk zullen velen alsdan reeds de opwekking van Jan van Zutphen ver geten zijn. Daarom breng ik deze hier bij in Uw geheugen terug. Nu weet U het weder nu voelt U zich gedrongen door een gift, hoe klein ook, (hoe groo ter des te liever). Zonnestralen te doen schijnen in het donkere leven van hen, wier levensvreugde en arbeidsvermogen dreigt te niet te gaan door de tubercu-_ Jeuse besmetting. Wel zegt men: „achter de wolken schijnt toch de zon", laat nu op Zaterdag 25 Juli deze zon door de wolken heenbreken en haar stralen overvloedig doen neerkomen in de bus sen der collectrices! Namens het Zonnestraal-Comité te Middelburg, arts D" N. van Gelderen. De directie der Ned. Spoorwegen heeft gisteren te Utrecht in het open baar aanbesteed het maken van een om vormingsgebouw en een bedieningshuisje voor de bascule-burg over het kanaal HansweertWemeldingê op het empla cement nabij Vlake, De raming bedroeg 9,530. Ingekomen waren 7 inschrijvingsbil jetten: Laagste J. H. Leurdijk te Winterswijk voor 8410, Hoogste J. van 't Hof te Hoek voor 9880 O.m. schreven nog in: M. F, Goede- mond te Goes 9300, G. Lijs te Capelle 9290, A. M. en G. P. Alewijn te Waar de voor 9580. Middelburg, 21 Juli. Op de vei ling deden aardappelen: Groote 7075 c,., Bonken 6467 c., Drielingen 5058 c., Kriel 2029 c., Methlohiams 5866 c., Eigenheimers 7074 c., alles per 25 kg en zonder heffing. De aanvoer was 50,000 kg.. - - K a p e 11 e, 21 Juli. Veilings vereeni ging „Kapelle-Biezelinge en Omgeving". Kleine Veiling: Klerken 2435, Mo rellen 1920, Abbesse de Moulon 26 28, Vleeschkersen 2123, Eierkrieken 2224, Dubb,. Eierkrieken 2426, Ron de Krieken 22, Krieken 20, Zwarte Blan che 1623, Zure Morellen 1621, Zuurtjes 1216, Frambozen 2138, Roode bessen 912, Witte bessen 9 10, Zwarte bessen 2028, Kruisbessen 59,50, Oranje Pruimen 1619, Oranje Pruimen val 814, Occulanen 812, Occulanen val 36, Tollenaarspruimen 17, Madeleinen 923, Madeleinen val 3 12, Janhaasperen 8, Dubb- Prins, z, draad 99,50, Gele boonen 56. van geadverteerde of te adverteeren ver gaderingen, voorstellingen, uitvoeringen es andere bijeenkomsten. MIDDELBURG WO 22 Jul. Cone. Middelb. Muziekk., Markt 21,45—23,00 h Belichting Stadhuis 22,0023,00 h. DO 23 Jul. Ev. Bogardz Sluit, samenk. spr. de hr. W. P, Calliber. GOES. WO 22 Jul..., DO 23 Jul. Cone. „Hosanna", Gr, Markt 20,30 h. Elec, Drukkerij G, W. den Boer, M'burg-

Middelburgsche Courant | 1936 | | pagina 8