BUITENLAND. STATEN-GENERAAL, SPORT. RECHTSZAKEN. LEGER EN VLOOT. MARKTBERICHTEN. BELGIE. DUITSCHLAND. ENGELAND. SPANJE. JPT" ITAUë. anti-fascist^ gearresteerd. VER. STATEN. Landbouwcrisisfonds. PERSKRONIEK. ft AGENDA opbrengst De Raad willigde het' ver zoek van den Politiebond om 5 sub sidie voor de houden Schietoefeningen in, DRIEWEGEN, Gistermiddag had een ongeluk plaats dat nog goed is afgeloo- pen. Een meisje uit Ellewoutsdijk dat naar het .feest alhier toefietste en een autobus gepasseerd was, bemerkte niet, waarschijnlijk doordat zij wegens den hevigen wind diep over haar stuur gebo gen lag een tweede autobus (welke op de eerste volgde), zoodat zij tusschen de voorwielen v in deze terecht kwam. De bus, die zeer kalm reed stond dra stil en wonder boven wonder kwam het meisje er onderuit gekropen, Met eenige lichte' kneuzingen pn een beschadigd rijwiel bracht de bus haar huiswaarts, BLIKSEM IN TOREN GESLAGEN. DRIEWEGEN. Een hevige slag wekte ons dorp hedenmorgen halfzes uit den .slaap. Het bleek dat de bliksem in den toren geslagen was Er werd echter geen brand veroorzaakt, doch de top van den toren is beschadigd. IERSEKE. Het protest-comité tegen de handelingen van het Centraal Ver koop Kantoor voor mosselen (CVK) heeft ook in Zeeuwsch-Vlaanderen handteekeningen verzameld. Te Tholen hebben alle kweekers ge- teekend. Wel een bewijs dat de kwee kers gevoelen, dat het Verkoopbureau onberekenbare schade aan hen toer brengt. Over 't algemeen hebben nu reeds 75 pet. der kweekers in Zeeland geteekend. De kreeftenvisschers hebben 15 Juli hun korven moeten lichten, dus geen verlenging van hun vischtijd ge had, Dit is voor de betrokken personen wel jammer daar nu,, na het verschalen der kreeften, de vangst pas loonend werd. INGENIEURS EN LANDMETERS NAAR ABESSYNIë. Met de „Cesare Battisti" zijn 347 werklieden en 40 ingenieurs, landmeters en wegen-administrateurs naar Abes- synië vertrokken,' Zijj moeten Havens en wegen aanleggen in dit land. FRANSCHE SLEEPBOOT VERGAAN- De Nederlandsche bemanning gered. De Fransche sleepboot ,,Taureau", toebehoorende aan de Mij. ,,Ossude" te Toulon, is, op weg van Amsterdam naar Leixoes in Portugal nabij Dartmonth, niet ver van Plymouth aan de Engelsche Zuidkust, -op de rotsen geloopen en vergaan. De uit zeven koppen bestaande Nederlandsche bemanning is door een stoomschip uit Brixham opgepikt en in deze plaats aan wal gezet. De geredden zijn afkomstig uit Rotterdam en Maas sluis. De sleepboot was bij Verschure en Co, te Amsterdam in reparatie geweest en had op 4 Juli des morgens te IJmui- den zee gekozen,. Daarna heeft men nog Rotterdam aangedaan. Volgens een tele gram van den eersten stuurman liep de „Taureau" Dinsdagnacht omstreeks kwart voor een op een blinde klip en zonk spoedig. De bemanning ging in de reddingboot. Met een sterke seinlamp zonden zij s.o.s, teekens uit, maar kregen geen ant woord. Na twee uren te hebben rond gedobberd' werden de schipbreukelingen gered door een stoomboot uit Brixham. De stoker heeft ernstige brandwonden opgeloopen en moest in het ziekenhuis van Brixham worden opgenomen. Vrachtauto door trein gegrepen- Volgens den „Soir" is bij Aalst op een onbewaakten overweg, een vrachtauto, beladen met 20 ton ijs, door een trein gegrepen. Eenige wagons sprongen uit de rails, De vrachtauto werd totaal ver nield. Een persoon kwam om het leven, terwijl twee personen verwondingen op liepen. LINDBERGH NAAR DUITSCHLAND- Op uitnoodiging van den Duitschen minister van luchtvaart, Goering, zal kolonel Lindbergh, de beroemde Oceaan vlieger een bezoek van verscheidene dagen aan de Duitsche luchtvaartinstel- lingen brengen. MOEDER VAN VIJF KINDEREN TERECHT GESTELD. In de gevangenis te Exeter is gister een 35-jarige vrouw, moeder van vijf kinderen, met den strop terecht gesteld. Zij was ter dood veroordeeld wegens vergiftiging van haar echtgenoot. SCHIETPARTIJ TE SEVILLA. Gisteren zijn tijdens een hevige schiet partij in de volkswijk van Sevilla twee personen, waarschijnlijk behoorende tot de fascistische „Spaansche Phalanx" ge dood. De „Populaire" bericht uit Rome, dat in de laatste dagen een aantal anti-fas cisten zijn gearresteerd, o.a. 60 te Mi laan en 10 te Rome. Onder de arrestanten bevinden zich twee beambten van ministeries en twee hoogere officieren. Acht personen zou den reeds gedeporteerd zijn. ONWEER BRENGT VERFRISSCHING. Zware onweders hebben eenige frisch- heid gebracht in de door de hitte ge teisterde streken. Het totaal aantal dooden is inmiddels echter gestegen tot 2400. Berichten uit Chicago melden, dat de regen te laat is gekomen om den tar- we-oogst te redden, maar dat een aecl van den mais-oogst nog terecht kan ko men. Bij de voortzetting van de behandeling der begrooting Landbouwcrisisfonds '36. gistermiddag in de Eerste Kamer, zeide de heer Van Rappard (lib.), dat de heffing van hooge invoerrechten aan de grens ook voor hem wel iets aantrekke lijks heeft, mits zij geleidelijk wordt in gevoerd. Niet alle producten zullen hierbij echter baat vinden. Deze moeten derhalve door de land- bouwcrisiswet blijven gesteund worden. Doch een reorganisatie van de huidige omvangrijke regelingen achtte hij noodza kelijk Spr. wees vervolgens op de wan verhoudingen tusschen het loon van de landarbeiders en de loonen, welke in an dere bedrijven worden betaald. De verlaging' van den richtprijs voor tarwe van f 10 op f 9, heeft veel beroe ring bij de boeren gewekt, die deze ver laging vernamen na den uitzaai, waarbij zij met een prijs van f 10 hadden gere kend. De regeering kan het boterver- bruik stimuleeren door aan leger en vloot instede van margarine boter te verstrekken. Een meng- en kleurverbod zou het verbruik van boter doen toe nemen. Als het waar is, dat Rusland een groote hoeveelheid vee noodig heeft, moet al het mogelijke worden gedaan om den verkoop te laten doorgaan. Spit bepleitte de afschaffing van 't verplicht veilen van fruit. Het vraagstuk van steunverleening aan de kleine boeren vraagt een spoe dige oplossing. De loonregeling welke den boeren wordt opgelegd, leidt tot toeneming van de werkloosheid en vormt de kiem voor toekomstige conflicten. Spr. bepleitte tenslotte een vrijer handelsverkeer. De heer Kolff (c,h.) meende, dat de minister zelf de reorganisatie van hel landbouwcrisisapparaat ter hand had kunnen nemen, in stede van daarvoor in te stellen de commissie-Van Loon. Hij hoopte, dat de commissie tot een sterke decentralisatie zal adviseeren. De crisis-accountantsdienst bepale zich uitsluitend tot de controle op de verschillende organisaties. Is de aan houdende uitbreiding van het personeel van dezen dienst wel noodzakelijk en gewenscht? De regeering bevordere den uitvoer van land- en tuinbouwproducten zooveel mogelijk. De fruitteelt worde behoed voor een overmatigen invoer van buitenlandsch fruit. Hét verplichte veilen achtte spr. heilzaam voor onze producten. De om zetbelasting op fruit dient te worden afgeschaft. Wat de tuchtrechtspraak betreft, zei- de spreker, dat dubbele berechting nog steeds voorkomt. Hoe staat het met het overleg tusschen het departement van landbouw en van justitie? Met dit overleg worde spoed betracht. De uit spraken van de tuchtrechtcolleges moe ten openbaar gemaakt worden. De heer M e n d e 1 s (s.d.) betoog de, dat de minister voor alle regeerings- bureaux den privaat-rechterlijken vorm heeft gekozen, omdat hij met de rechts positie van het personeel, dat een tij delijke taak heeft, geen raad wist. Maar het rijksambtenarenreglement, aldus merkte spr. op,, kent toch tijdelijke amb tenaren. Het dienstverband, geregeld volgens het arbeidsovereenkomstenbe- sluit, werd voor het personeel dat een meer leidende functie heeft, niet ge schikt geacht en daarom werd dit per soneel in afzonderlijke stichtingen on dergebracht. Spr. ontging evenwel het verschil. Hij betoogde dat er zelfs geen verschil is, doch d,at het geheele perso neel der crisisinstellingen werkzaam is volgens de bepalngen van de arbeids overeenkomst van het burgerlijk wet boek. Spr. wees op de zonderlinge figuur van de in verband met de steunmaat regelen opgerichte stichtingen, Hoewel zij blijkens de statuten den vorm van zelfstandige stichtingen hebben, f zijn zij geheel afhankelijk van den minister, die al haar besluiten naar eigen inzicht kan wijzigen. Welke misstanden of wanverhoudin gen op het landbouwcrisisbureau heb ben vier juristen genoopt, plotseling ontslag te nemen? De minister is spaar zaam in zijn mededeelingen. Spr. acht te het zielkundig niet juist, dat een man die voor een ernstig misdrijf een zware straf heeft ondergaan, zoo op den voor grond is gesteld, en een vooraanstaan de positie verkreeg. Het is niet juist, een advocaat, wiens levenswandel veel te wenschen over laat, als chef aan te stellen van een klei ne juridische afdeeling, boven vier ju risten van onbesproken gedrag. Het rapport-Schepel,, bracht ernstige mis standen aan het licht. Spr. handhaafde ten slotte zijn be zwaren tegen den z.i. onnoodigen stich tingsvorm. De heer Often (v.d.) betoogde dat een verdere verlaging van de prij zen der landbouwproducten niet moge lijk is. De export van onze landbouw- voortbrengselen moet zooveel mogelijk worden gehandhaafd. Spr. geloofde niét, dat vermindering van de melkproductie voordeel zal opleveren, De teeltregeling zal z.i. niet leiden tot een vermindering van deze productie. Doch zij kan nog niet gemist worden in verband met de vleeschvoorziening. De vergadering werd daarop ver daagd tot hedenmorgen. Nationaal-Socialistische manieren. Wij lezen in „De Vrijheid" (lib,.): „In „Volk en Vaderland" treffen wij een pagina verslag-met-commentaar aan van een besloten bijeenkomst eener li berale discussie- en studievereeniging, van den „Centralen Liberalen Kring" (die eigenlijk nog beter „Centrale Libe rale Studie-Kring" kon heeten). Dit stuk met „zoutelooze schooljongens-exclama ties" wordt door de „Midd. Crt." terecht gekenschetst als „een misselijk staaltje" van het fascisme op zijn slechtst. Het verslag met zijn mengeling van Dichtung und Wahrheit is de schijnheiligheid zelve. Leugenachtig is bv,. de voorstelling van zaken betreffende de wijze, waarop dit uitermate gekleurde verslag in „Volk en Vaderland"- zou zijn gekomen. Geen opstandig' liberaal heeft het verstrekt, maar een waschecht nationaal-socialist, die onder het mom van voorgewende geestverwantschap, op slinksche wijze toegang heeft weten te krijgen. Mis schien publiceeren wij den naam nog wel eens. Wij weten, wie de spion was, wien het besloten karakter der vergade ring zeer wel bekend was. De man, die verzot schijnt op boomen (en bouwma terialen), ontleent zijn naam aan een boom en wooift in Den Haag, ook in de boomenbuurt. Sapienti sat!" DEN BOER-MIDDELBURGSCHE COURANT ELFTAL R.C.S.- VETERANEN 4—3. Hoewel in een danig verzwakte op stelling spelend men miste o.a. bei de backs heeft het Debomico-Elftal nog met het kleinste verschil van de Souburgsche Veteranen weten te win nen, waarmede tevens de vierde over winning in successie werd geboekt. De vele regenbuien ten spijt, ver keerde het veld in goede conditie, ter wijl het weer zich gedurende den wed strijd ook goed hield. Het Debomico- Elftal opende reeds spoedig de score (10), doch R.C.S. liet het hier niet bij en wist gelijk te maken (11). Reeds spoedig hernam het Debomico-Elftal de leiding (21), terwijl nog voor rust de goed spelende voorhoede den voor sprong vergrootte (31). In de tweede helft aanvankelijk weer een sterk aanvallende Debomico-Elf tal, hetgeen in een doelpunt werd uit gedrukt (41). R.C.S. was echter on vermoeid en nam allengs het spel meer in handen. Zij wist van een inzinking der tegenpartij gebruik te maken om den stand op (43) te brengen, waar mede tevens het einde kwam. Veteranen»-voetbal. De Veteranen voetbalvereenigingen Oud-Middelburg en E.M.V.V.V. spelen Vrijdagavond op het Gem. Sportterrein te Middelburg een wedstrijd ten bate van de Zeeuwsche blinden. DE OLYMPISCHE ZWEMWEDSTRIJDEN. De Nederlandsche ploeg. De Nederlandsche zwemploeg, welke deel zal nemen aan de Olympische wed strijden te Berlijn, is officieel als volgt samengesteld. Dames: 100 m vrije slag: R. Mastenbroek, W. den Ouden en T. Wagner. 100 m rugslag: R. Mastenbroek, N. Senff en D, Kerkmeester. 200 m schoolslag: J. Kastein, J. Waal- berg en J, Stroomberg. 400 m vrije slag: T. Wagner, R. Mas tenbroek en A. Timmermans. Estafette 4 x 100 m vrije slag: R. Mas tenbroek, W. den Ouden, T. Wagner en J. Selbach, Reserves: A. Timmermans en S. Sie- berg. Heeren: 100 m vrije slag: P. Stam en S. L. Mooi. 100 m rugslag: P. Metman en J. C. Scheffer. 400 m vrije slag: P. Stam. Schoonspringen: H. Haasman. Waterpoloploeg: A. H. Veenstra; J. van Woerkom; G. Regterj J. van Oost- rom Soede; J. van Heteren; H. Maier; G. C. G. van Aelst; A. Franken; R. den Hamer; S. L. Mooi en H. Stam. De vertrekdatum der zwemploeg is bepaald op 4 Augustus a.s. SCHELDEBEKER-ZWEMWED5TRIJD. Zaterdag zal wederom de Scheldebe- ker-zwemw,edstrijid worden gehouden. Des middags te half twee z,al van Bres- kens worden gestart, en evenals vorige malen is de finish aan het badstrand te Vlissingen. Alle maatregelen zijn genomen om dezen grooten en zwaren zwemwedstrijd een goed verloop te doen hebben. Iedere zwemmer zal ver gezeld worden door een bootje etc. De volgende deelnemers hebben reeds in geschreven: de houder v,an den beker, de heer Stender; mej. A. Bijsterveld en mej. B. van den Broeke te Vlissingen, J. H. van Dimmelen Sr. en J. H. van Dimmelen Jr. fte Hüllegersberg; G. v. Loo, Middelburg; E. de Kam, Vlissin gen; A. Wattel, Middelburg;; R. v. Bel, Sas van Gent; mej. R. Inuk, Tilburg; A. Meijer, Tilburg; A„ van Meer, Den Haag; C. Deane, Londen; Godwin, Lon den; mej. Roelans, Rotterdam en de heer H. C. Versteeg, Hillegersberg. NEUTRALE SPORTBEWEGING EEN GEVAAR VOOR DE VOLKSZIEL Een roomsch-katholieke voetbalver- eeniging, de R.K. B.S.V. te Brunssum in Limburg, heeft deze dagen haar der de lustrum gevierd. Overeenkomstig het confessioneel karakter van de vereeni- ging is dit jubileum ook kerkelijk ge vierd. Daarover schrijft de .„Limb. Koe rier": „Pater Dr. Ritzen O.F.M., uit Heerlen, hield in alle H. Missen een predic.atie over de R.K. sport. Hij herinnerde aan het woord door het Doorluchtig Episco paat, waarbij voor ieder katholiek als plicht is voorgeschreven, de katholie ke sport niet alleen een warm hart toe te dragen, doch ze ook metterdaad te steunen. Hij waarschuwde vooral niet langer door bijdrage en lidmaatschap steunpilaren te blijven der neutr|.le sportbeweging, die hjij een gevaar noemde voor de volksziel, een gevaar voor het geloof, een gevaar ook voor ie algemeene zedelijkheid onzer jeugd." De Sportkroniek voegt hieraan toe: Een deerniswekkend geval! Niet dat deze pater zijn schaapkens op het harte bindt zich ook op sportgebied slechts roomsch-katholiek te organiseeren; ook niet, dat hij ze waarschuwde vooral niet langer steunpilaren te blijven der neu trale sportbeweging. Dat alles is zijn goed recht. Maar wel deerniswekkend is het, dat deze priester „in alle H. Missen" van zijn geestelijke hoogte neerploft in een poel van laster en verdachtmaking door de neutraal georganiseerde sport te ken schetsen als een gevaar voor de volks ziel, een gevaar ook voor de algemeene zedelijkheid onzer jeugd. Dergelijke lasterpraat is niet bevor derlijk aan de poging, die dezer dagen door de R.K. voetbalorganisatie op nieuw gedaan is om door den K.N.V.B. op eenigerlei wijze te worden erkend. Toenadering zoeken en lasteren gaan kwalijk samen. INTERNATIONAAL SCHAAK TOURNOOI TE ZANDVOORT. Zaterdag 18 Juli a.s. vangt te Zand- voort een internationaal schaaktournooi aan in het Grand-hotel. Tot de deelne mers aan dit sterke tournooi behooren de grootmeesters: dr. M. Euwe, Am sterdam, wereldkampioen; prof. dr. A. Becker, Ween en; E, D. Bogoljubow, Triberg; R. Fine, New-York; E. Gruen- feld, Weenen; P. Keres, Estland; G. Maroczy, Bud,apest; R. Spielmann, Wee nen; dr. S. Tartakower, Polen. Van de Nederlandsche meesters ne men deel, behalve de wereld-kampioen dr. M. Euwe de nieuwe kampioen van Nederland, de heer S. L,andau, de tweede prijswinnaar van dit tournooi, de heer J. J. van Doesburgh. Als vier de Nederlandsche deelnemer is aange wezen de winnaar van de tweekamp Prins-Van Scheltinga, welke op het oogenblik te Amsterdam wordt gespeeld. De Schaakwereld. Wij ontvingen het eerste nummer van het nieuwe weekblad „De Schaakwe reld", Dit periodiek staat onder hoofd redactie van Th. M. E. Liket, terwijl tot de vaste medewerkers behooren dr. Max Euwe, Louis G,ans en Hans Kmoch. Het weekblad zal bevatten biografiën van beroemde meesters, bijzonderheden uit de geschiedenis van het schaakspel en uit het leven van de vooraanstaande beoefenaars. Reportage in eenvoudigen vorm van tournooien, matches, wed strijden, analyses van belangrijke par tijen etc. In hooger beroep. J. Ph, C„ 48 jaar, assuradeur, te Oost burg, heeft hooger beroep aangeteekend tegen het vonnis der Middelburgsche rechtbank, waarhij hij wegens het ver oorzaken van den dood van een ander door schuld, (verkeersongeval) is ver oordeeld tot een maand hechtenis. ZIJN KIND GEDOOD. Omdat het ongeneeslijk ziek was. De rechtbank te Leeuwarden heeft gisteren behandeld de zaak tegen den 22- jarigen handelsreiziger IJnte K. te Leeuwarden, thans gedetineerd, die verdacht wordt van moord op zijn kindje Sytske, zes maanden oud. Het kindje overleed te Wieringen op 30 Mei 1935 oogenschijnlijk onder normale om standigheden, Het leed aan een onge- neeselijke ruggemergsaandoening. In den loop van 1935 verhuisde het echt paar naar Leeuwarden. Daar maakte de man zich schuldig aan oplichting van een ingezetene en aan de inbraken in de zuivelfabrieken te Bergum en Drachten, In laatstgenoemde plaats werd hij aan gehouden en naar het huis van bewa ring te Leeuwarden overgebracht. Hij bekende toen aan de Leeuwarder politie ook zijn kind te hebben gedood. Nadat hij al eens met zijn vrouw over het dooden van het kindje had gespro ken, kwam het idee plotseling bij hem op, het misdrijf te volvoeren. Toen het kindje in de wieg lag drukte hij het stukken brood in het mondje en bedolf het toen onder drie kussens, zoodat het den verstikkingsdood stierf. Naar aan leiding van deze bekentenis van den va der werd het lijkje eenigen tijd geleden opgegraven ter gerechtelijke schouwing. De officier van justitie achtte moord met voorbedachte rade overtuigend be wezen en eischte twee jaar en zes maanden gevangenisstraf. De verdediger mr, Koopmans re fereerde zich aan het oordeel van de rechtbank en drong aan op clementie. Bij K.B.. is eervol ontslag verleend als adviseerend lid van de vlootcommis- sie, aan den schout-bij-nacht J. T. Fürst- ner en als zoodanig benoemd de kapitein ter zee G. W, Stöve. Aan den heer D, Rijnders is op zijn verzoek, wegens het bereiken van den pensioengerechtigden leeftijd, met in gang van 1 October eervol ontslag' ver leend uit zijn functie van directeur, voorzitter der directie van het staatsbe drijf der artillerie-inrichtingen, zulks onder dankbetuiging voor de vele en gewichtige diensten door hem gedurende vele jaren aan den lande bewezen. Middelburg, 15 Juli. Groenten- veiling. Tuinboonen 7 c., Spercieboonen 13 c„ Spitskool 5,5 c., Roem van Holland 2124 c., Spinazie 5 c., Postelein 34 c,., Augurken 1114 c„ Wagenaarsboo- nen 1314 c., Suikerboonen 1415 c„ Stoksnijboonen 2124 c., Stamsnijboo- nen 2021 c., Doppers 16 c,, Savoyekool 55 c„, alles per kg, Kunne 45 c„ Pieterselie 5 c., Selderij 56 c„ alles p. chip, Peën 46 c., Kroten 2,5 c„ Uien 34 c., Selderie 1,5 c., Rabarber 1,5 c., alles per bos, Bloemkool 78 c., Andij vie 2,53,5 c., Kropsla 2,5 c., Komkom mers 32 c., alles per stuk. Bloemen: Bolcactus 4 c., per stuk; Gipskruid 2 c„ Lathyrus 5 c., Trosrozen 3 c., Anjers 2 c„ alles per bos, Gladiolen 7 c. per 10 stuks,. K a p e 11 e, 15 Juli. Veilingsvereeni- ging „Kapelle-Biezelinge en Omgeving". Groote Veiling'. Zwarte bessen 35,50 35,80, Roode bessen 13,8017, Dubb, Prins, z, draad 10,5511; Frombozen 15,20—17,50, per 100 kg. Kleine Veiling: Klerken 2129, Mar kiezen 2834, Morellen 1621, Mei kersen 1525, Vleeschkersen 1215, Zwarte kersen 1623, Eierkrieken 16 23, Dubb. Eierkrieken 1821, Ronde Krieken 1619, Krieken 1821, Roode Blanche 1215, Zuurtjes 1315, Abesse de Moulon 2022, Bruine Suikerkersen 16, Spanjaarden 13, Witte kersen 13, Zure Morellen 1518, Frambozen 19 46, Roode bessen 1121, Witte bessen 1112, Zwarte bessen 30, Kruisbessen 5,5012, Oranjepruimen 1622, Made- leinen 826, Aardbeien 916, Blauwe Druiven 60, Dubb. Pr. z. draad 1013, Groene boonen 7, Gele boonen 56, Tuinboonen 5, Sjalotten 2,50, Augurken 714, Tomaten 512, Komkommers 2,53,5, Roode Kool 8,5, Andijvie 2 2.20; Kropsla 1.602, Bospeen 46,50, Kroten 2,503, Kasperziken 28.50; Kaspruimen 8. Oostburg, 15 Juli. Avicultura; aanvoer 101kg boter; prijs f 1,21 tot f 1,58 per kg. van geadverteerde of te adverteeren vet. gaderingen, voorstellingen, uitvoeringen ém andere bijeenkomsten. MIDDELBURG. DO 16 Jul. Uitv. Zangschool Tot Oef. en Uitsp.; Concertz, 19,30 h. VR 17 Jul GOES. DO 16 Jul VR 17 Jul. Brokkenhuis concert door „Euphonia"; Schuttersh. 20,30 h. VR 17 Jul. Openb, les Zangsch,, Toon kunst; „Pr. v. Oranje" 19,00 h. BIOSCOPEN. CITY, Midb. VR 17—DO 23 Jul-! „Wie durft de bruid van Franken stein te worden?" en „O, Moe der die Zeeman!", 20,00 h„ ZO ma tinee 15,00 h. ELECTRO, -Midb. VR 17—DO 23 Jul! „De Circuskoning en „De Melk boer", 20,00 h., ZO matinée 15 h, Elec. Drukkerij G W den Boer, M bur£.

Middelburgsche Courant | 1936 | | pagina 6