GEMENGD NIEUWS. KERK EN SCHOOL. iCBR$- EM WISSELKOERSEN. ZEEUWSGH-VLAAIIDEREN W.D. ZEEUWSCH-VLAANDEREN O.D. Storm richt groote schade aan. AMSTERDAM, 16 Juli. Het eerste getal is 4e vorige notee- ring, daarop volgt de officieele notee- ring van heden. Denemarken Oblig. 1926-5 87 87, Amsterdam 1934-4% 98—98%. 's-Gr,avenhage 1929-4% 100%>100. Rotterdam 1926-1930-4% 91% —91%. Zeeuws, Hyp, B-4% 88%89% Cities Service Cy. P, 1958 5 4847%, A Amsterd. Bank 122122. C Rott. Bankver. 110% A Twentsche Bank 81(81. A Pref. Jurgens A 107106%. A Ned. Gist- en Spiritusf. 401% A De Schelde N.B. 30% C Am. Smelt en Ref47 48 C Stand. Brands 9%9%. C North Am. Cy. 19%19%. commissie, bestaande uit wethouder Dees en de leden Janse en Hartog. Op voorstel van den heer D e P r e e werd met alg. st. besloten B. en W. uit te noodigen om in Middelburg eens te informeeren, waar de gemeentebe- grooting blijft. Wethouder Van Dis deelde mede dat de bergplaats voor de brandspuit en de lijkkoets te klein was. In een der vorige vergaderingen was besloten te trachten de brandspuit te brengen in n gedeelte van de vroegere electrische centrale. Gedurende de zomervacantie zal het bedoelde lokaal daartoe in orde gebracht worden. VooE- ontspalnnings- lokaal voor de werkloozen wordt het achterste lokaal beschikbaar gesteld. Dit zal zoodanig verbouwd worden, dat de schooi geen hinder kan hebben van het gebruikmaken van dat lokaal. Alge meen werden deze plannen goedge keurd. Bij de rondvraag vroeg de heer D e Pree of het gedeelte van de Voor straat nog vernieuwd wordt. Wethou der V a n D i s antwoordde, dat bij het bestraten rond „Achter de Kerk" be paald was, dat de aannemer 3000 stee- nen zou leveren voor de Voorstraat. Van deze steenen zijn er 2000 gebruikt voor den achtersten Achterweg. De rest heeft de aanne.mer met toestemming van B. en W. gebruikt, daar hij steenèn te kort kwam Te zijner tijd zal hij nu de steenen bijleveren, waarna de Voor straat in orde gemaakt zal worden. De heer J a n s e stelde voor bij de woning van den heer M. Koster een putje te maken tot afvoer van overtollig water. Er bestaan tegenwoordig ijzeren putjes, die zoodanig vervaardigd zijn dat er geen vuil in geworpen kan worden. De heer De Pree ondersteunde krachtig dit voorstel. Na breedvoerige besprekingen werd, besloten 3 putjes te doen plaatsen,, n.l. bij de heeren Th. Geelhoed, A. .Deyer, M- Koster. Wet houder V a n D i s stemde tegen, daar hij van oordeel was, dat door het aan brengen van de eerste twee putjes en kele mindergegaejden op kosten gejaagc zouden worden. OOSTBURG. De Woensdag alhier ge houden paardenmarkt had, waarschijn lijk als gevolg van het zeer slechte we der, niet het bezoek, dat men zich ge dacht had; toch kwamen nog een zes tigtal dieren aan de lijn. De handel hac beter kunnen zijn, maar toch werden eenige der aangevoerde dieren tegen redelijke prijzen van de hand gedaan terwijl door de verlotingscommissie eenige jonge dieren werden aangekocht De jury kende de volgende prijzen toe: af deeling veulens: li J. Risseeuw Haartsen 10, 2, P. Aernouts 8; 3 C. Quaak 6; 4. Iz. de Hullu 4; 5 Gebrs. de Kok 2,50 en 6 A. Hoste 2.50. Eenjarigen: 1 A. van Damme 10; 2, A. Modde 6; 3. A. Leenhouts 5; 4, J. Risseeuw 3. Tweejarigen: 1 C. Vercraeije f 12; 2 J. A. Nortier 8;.3. Z. Brakman 4 Driejarigen: Th. de Reu 12; 2. Iz Dubois 8; 3. C. Vercraeije 4. Vierjarigen en ouder: 1. Iz. Dubois 15; 2. J. de Hullu 12; 3. J. Risseeuw f 10; 4. Iz. J. Nortier f 5; 5. J. Risseeuw 3. DE STAKING DER BELGISCHE ZEELIEDEN. TERNEUZEN. Op de bovenzaal van Café „Bellevue" alhier had gisteravonc een besloten vergadering plaats, belegc van het personeel der alhier in de haven in lossing liggende Belgische stoomsche pen „Henri Jaspar" en „Astrida". Na wij reeds mededeelden zijn deze schepen eigenlijk bestemd voor Antwerpen, doch in verband met de aldaar heerschende onzekere toestanden in de haven, be sloot de reederij eenige harer booten, tij delijk naar Terneuzen te zenden. Wat zoo al op deze bijeenkomst be sproken is, valt niet met juistheid te zeg gen, doch wel is gebleken, dat in den afgeloopen nacht om half één, ongeveer een 50-tal opvarenden, behoorende tot het mindere personeel van de „Henri Jaspar" en „Astrida", met een tweeta! autobussen naar Antwerpen is vertrok ken, terwijl hun bezittingen met een vrachtauto zijn vervoerd. Bij informatie bleek ons, dat het lagere personeel de schepen heeft verlaten en zich solidair A Born. Sum.' H.M. 151 %-—Ï52 Ned, Wol Mij. 8584 J. C. Japan Ln. 39%—39% Rotterd. Lloyd 39%39% S. M. Nederland 38%38 Houth. Alberts 49%49% Union Pac. Rr. 78%—78% Int. Nickel Cy, 30% Ned. 1000-4 99-99-% Indie 34 1000-4 97%—97% Duitschl, '30 1000-5% 19— Ingeland 1960-90 4 72%—72% k. Koloniale Bnk. 51%50%-51% L N.l. Hbk 1000 113—114 Ned. H. M. 1000 135%—135% v,. Berkels Pat. 39 Calvé-Delft 59%—59% L C. Suiker Mpij. 117116%. l Philips Gem. B. afg. 157%—156%-59 Unilever 117%—116%-17. 1 Am. Car en Foundry 21%21%. 1 Anaconda Cop. 22%22%-%. ïeeft verklaard met de stakende Belgi sche zeelieden. De werkzaamheden aan boord onder vonden gisteravond eenige vertraging daar er geen stoom voor de winches was. iierin is echter weer voorzien zoodat 't werk normaal verloopt. Naar ons werd medegedeeld mag de Arbeidsbemidde- ing te Terneuzen, aangezien het een of- l'icieele staking betreft, niet bemiddelen zoodat men via de arbeidsbeurs geen personeel voor deze schepen zal kunnen verkrijgen. Het is nog niet bekend op welke wijze de beide schepen bemand zullen worden, het is niet onmogelijk dat hiervoor bui- tenlandsche krachten gebruikt zullen worden. Het gerucht gaat dat ook de of ficieren de schepen zullen verlaten. Het betreft hier 'n geval van desertie, daar sde Belgische zeelieden, die een contract hebben voor zes maanden niet in een buitenlandsche haven mogen afmonste ren. Het passagiersschip „Thijsville" heeft gisteravond onze haven verlaten, op dit schip werd niet gestaakt. De politie, die zeer actief is, houdt aan de haven een wakend oog in 't zeil. En eischt eenige menschen levens. Een groot deel van ons land is gister middag door een plotseling opkomen den storm geteisterd. Niet alleen heeft deze storm groote matCrieele schade veroorzaakt, doch er vallen ook eenige menschenlevens te betreuren. Drie dooden te Hilversum. Te omstreeks zes uur knapte gister middag in de Stationsstraat te Hilver sum een zware iep doormidden. Op dat oogenblik passeerde een bejaarde vrouw de 60-jarige weduwe Krant, woonachtig te Hilversum met haar kleindochtertje. Op den rijweg, bevonden zich tevens de 40-jarige Amsterdamsche koopman Antoon Spaan en een jong meisje in een invalidewagen. De vier menschen wer den door den neerstortenden boom ge troffen, De weduwe Krant en haar tflein- dochterje werden op slag gedood, ter wijl de heer Spaan zwaar werd gewond Zijn beide beenen waren gebroken, ter wijl hij voorts een hersenschudding en inwendige kwetsuren opliep. Onmiddel lijk waren enkele artsen ter plaatse, die de slachtoffers behandelden. Het stoffe lijk overschot van de vrouw en het kind werd naar de woning vervoerd, ter wijl de heer Spaan in deerniswekken den toestand per ziekenauto naar de R.K. ziekenverpleging in Hilversum werd overgebracht waar hij nog des des avonds is overleden. De vierde per soon, het meisje in den invalidewagen die eveneens onder den boom terecht kwam, bleef wonderwel ongedeerd, ter wijl het ziekenwagentje totaal werd ver splinterd. Schepen gezonken Onder de gemeente Brakel zijn ten gevolge van den storm twee Rijnsche pen gezonken, die met kolen geladen waren. Bij een der schepen de„Berna uit Raamsdonk heeft men nog getracht het met een sleepboot op den wal te trekken, doch dit mislukte tengevolge van het breken van den sleepkabel. Al le opvarenden werden gered. Voorts is te Brakel in de diepte ver dwenen het Nederlandsche sleepschip „Maria" eveneens met steenkolen gela den. Dit schip behoorde te Alsum Duitschland thuis. Onder Nieuwaal is het Duitsche sleep schip „Matthias Stinnes 63", geladen met hout, thuis behoorende te Muehl heim a. Ruhr, gezonken. Alle gezonken schepen kwamen uit Duitschland. Zij waren voor anker ge gaan en zijn daarna vol water geloopen. De „Maria" ils geheel onder water verdwene.^, de beide andere schepen steken met een klein gedeelte boven de oppervlakte uit. De gezonken vaartuigen liggen aan den kant, zoodat de scheep vaart er geen hinder van ondervind!. De opvarenden hebben zich allen de roeibooten in veilighed kunnen stel len. Stormschade in de hoofdstad. Ook in de hoofdstad heeft de storm, welke na zes uur opstak, op verschei dene plaatisen materieele schade ver oorzaakt, die echter in het algemeei geen grooten omvang had. De brand weer moest wederom verscheidene ma len uitrukken en op vele plaatsen as sistentie verleenen. C Bethlehem St. 31K31 %-%. C Kennec Copper 23%23%-24, C Un. States Leather 44 %-'. C U. States St. C. 37%— 37%-%. A Kon. Petr. Mpij. 259%—262%-65% C Contin. Oil Cy. 19%—19%-%. C Philips Petr. Comp. 27%26%. C Shell Union O.C. 1140%-ll. C Tide Water Ass. Oil 1010%-9%. A Ned. Scheepv. U. 48%48%-48. A H.V. Amsterdam 272%—272% -74%. A Java Cult. Mij. 132%133-%. A N.l, Suiker U, 110111-10% A Deli Batavia 189%—r-190-92 C Deli Mij. 1000 257%—258-62 A Senembah 230230-31 C Baltimore Ohio 11%12% C Southern Pac. Cy,. 21%—21%-% A Southern Rlw. 10%10% A Amst. Rubb. C. 136—136%-37% A Deli-Bat Rubb. 77—76%-78 A Hessa Rubber 106%104-05% A Serbadjadi S.R. 70%69% -70% Het Lunapark op het terrein nabij de centrale markthallen, dat 'daar in ver band met de feestw?ek in AmsterRam- West is opgeslagen, is een ware ruïne van tenten. Een 60-jarige man is in het Marnix- plantsoen door een vallend stuk boom stam getroffen. Hij bekwam een hersen schudding en een gebroken sleutelbeen. In Den Haag en Scheveningen zijn eveneens door den storm tal v,an on gevallen gebeurd, hoewel gelukkig geen ernstige. Een zware eik is tengevolge van het stormweer omgewaaid en op de voe dingsdraden van het tramnet van de lijn LeidenDen Haag terecht gekomen. Hierdoor ondervond het verkeer op de ze lijn eenige uren vertraging. Een juist p.asseerende wielrijder, de 15-jarige Th van der B. uit Leiden werd door den vallenden boom geraakt en bekwam 'n beenfractuur. Hij werd naar het Diaco- nessenhuis te Leiden overgebracht. Groote schade in het West- land. In het Westland zijn vele ruiten van kassen en warenhuizen vernield. Te Hoek van Holland en te Terheide werd groote schade aangericht aan de strandinrichtingen. Te Hoek van Holland werd een strand- restauratie geheel vernield, terwijl voor al ook het kampeerterrein èn kompeer- huisjes stormschade opliepen. Noodweer in Brabant. In het land van Heusden en Altena woedde gistermiddag een hevig onwe- der, vergezeld van een zwaren plasre gen. De bliksem trof verschillende boo- men. Vervolgens trok de bui Gelderland in. N,a het onweder stak een hevigen wind op en wterden op verschillende plaatsen heele groepen vruchtboomen ontworteld. Verscheidene dakert werden gehavend. In tal van boomgaarden ligt de grond bezaaid met afgevallen vruch ten. Aan den oogst is groote schade aangericht. Ook in de Neder-Betuwe beteekent de storm voor de vruchtentelers een groote schadepost. Van den oogst, die toch al weinig beloofde öp te leveren, is tengevolge van den storm, vrijwel niets overgebleven. Ook aan de vele bo- vengrondsche electrische geleidingen werd schade aangericht. <l>. Stormschade te Nijmegen en omgeving. Na een kort maar hevig onweer met felle bliksem- en donderslagen, is er boven het Rijk van Nijmegen, de Betu we en ook in de Maasstreek om Grave een hevige storm losgebroken, welke overal tamelijk veel schade heeft aange richt. In Nijmegen zijn o.a. in de buitenwij ken verscheidene boomen ontworteld waarbij er twee op de huizen terecht kwamen. Er is echter alleen materieele schade aangericht. In het hart van de stad Nijmegen, on der aan de Molenstraat, is bij een hevi ge windvlaag, de topgevel van het ma gazijn van de firma Van Haren gedeelte lijk weggeslagen, waarbij1 een 140 kg we gend hardsteenen kopstuk midden in de straat terecht kwam, rakelings langs eenige wandelaars. Een rijwiel werd to laai vernield. In het strandbad Lent, tegenover Nij megen, heeft de storm groote schade aangericht. Alle cabines en het restau rant werden tegen den grond geslagen Uit de Maasstreek vernemen wij o.a uit Grave, Cuyck en Schaick, dat er lal van boomen zijn ontworteld, terwijl de daken zwaar gehavend zijn. Sommige wegen zijn geheel versperd door zware stammen en takken. Oude man door boom getroffen, Tijdens den storm is de 70-jarige S Hocks, die langs den Waal-bandijk le Millingen liep te wandelen, toen hij een der weinig boomen passeerde, door 'n zwaren stam, welke door den wind werd neergeveld, getroffen. De man kreeg ernstige in- en uitwen dige kneuzingen en werd onmiddellijk door toegeschoten omwonenden opge nqmen en naar het ziekenhuis te Mi! lingen,. In den afgeloopen nacht is de man overleden. Op de Waalbrug te Nijmegen waren eenige werklieden bezig met het stellen van de ijzeren posten voor het afsluit hek van de brug. Plotseling schoot een der ijzeren platen los, met het nood lottig gevolg, dat de opzichter Van Doorn uit Lent erdoor werd getroffen en ernstig aan het hoofd werd gewone Vermoedelijk zal hij een der oogen moe ten missen. Uit de Over-Betuwe vernamen wij nog, dat de storm in de boomgaarden WISSELKOERSEN. -J - Amsterdam, officieel. Heden. Gister. Londen 7.37% 7.37% Berlijn 59.22 59.20 Parijs 9.73% 9.72% Brussel 24.82 24.81% Zwitserland 48.07% 48.02% Kopenhagen 32.95 3292% Stockholm 38.38.02 Oslo 37.07% 37.05 New York 1.46% 1.46u/i6 Madrid 20.17% 20.17% Praag 6.10 6.10 Prolongatie 1 1 Part. Disconto 1%1% 1% Daggeld 1 1 Registermarken 31 30% Crediet Sperrmarken 16% 13% Effecten Sperrmarken 14% 16% Reismarken 41 41 Bankpapier 38% 38% Beurstfaermometer van Donderdag. Tabak - Amerika Rubber - Schepen - Unilever -Obl.Markt— - Suiker - (Wettig gedeponeerd voor duizenden guldens schade aange- icht heefl. Tienlallen ïruitboomen zijn ontworteld. Te Bemmel werd een garage vrijwel geheel vernield. Storm belet voltooiing van de Moerdijkbrug. Tengevolge van den hevigen storm die osbrak, juist op het oogenblik dat men >ezig was de nieuwe spanning van de Moerdijkbrug los te maken van den pei ler, waaraan zij was vastgelegd, is de definitieve plaatsing wederom een dag verschoven. Het weer liet zich, tegen den tijd dat met het draaien v,an het transport in de lengterichting van de brug een aanvang moast worden ge maakt, uitstekend aanzien. Nauwelijks echter waren de kabels losgemaakt en een vliegende storm stak op die alles deed trillen en kraken. Gelukkig waren de sleepbooten sterk genoeg om alles op zijn plaats te houden en kon zoo doende het transport weer stevig be vestigd worden. De storm hield gerui- men tijd aan zoodat men alle krachten heeft moeten inspannen om mogelijke ongelukken te voorkomen. Waarschijn lijk z,al nu hedenmiddag opnieuw een poging worden gedaan het werk te vol tooien. VERDUISTERING VAN BOEKEN BIJ DE LANDBOUWHOOGESCHOOL. Bibliothecaris geschorst' De politie te Wag'eningen heeft pro ces-verbaal opgemaakt tegen den bi bliotheek-beambte C. S. wegens verduis tering van boeken ten nadeele van de bibliotheek der landbouwhoogeschool aldaar. De verduistering moet over en kele jaren loopen en zeer omvangrijk zijn. Reeds is een aantal boeken die S. ten eigen bate had verkocht door de politie opgespoord en- in beslag geno men. Het onderzoek is nog in volleif gang, S, is door het curatorium der land bouwhoogeschool voórloopig voor zes weken geschorst. NOTARIS GEARRESTEERD. Verdacht van onregelmatig heden. Woensdagmiddag is, verdacht van het plegen van onregelmatigheden te 's Her togenbosch gearresteerd, notaris L. L. aldaar. Na te zijn gehoord is hij in het huis van bewaring ingesloten. Hangende het onderzoek konden geen nadere inlich tingen worden verstrekt BLIKSEMINSLAG IN NED. HERV. KERK TE GAMEREN. Hedenmorgen te omstreeks zes uur is, tijdens een onweer, de bliksem geslagen in de Ned, Herv. kerk te Gameren (bij ZaltbommelJ. De bliksem trof de kerk ter hoogte van het orgel en veroorzaak te brand op de galerij. De brandweer was spoedig ter plaat se. Ook de motorspuit van Zaltbommel verleende hulp bij het blusschen. Men, slaagde erin den brand tot de galerij te beperken. Deze verbrandde vrijwel g'eheel, ter wijl de kerk veel waterschade kreeg De schade wordt door verzekering ge dekt. RAMPSPOEDIG AUTO-ONGELUK BIJ ASSEN. De burgemeester van Bellen en een wethouder gedood. Vanmorgen omstreeks half elf heeft een zeer ernstig auto-ongeluk plaats gehad te Graswijk bij Assen, juist ten Noorden van het bruggetje over het Deurzerdiepje. Bij dit auto-ongeluk zijn om het leven gekomen de burgemeester van Beilen, de heer T. Froentjes en de wethouder van Beilen de heer J. E. Eleveld. De andere wethouder van Beilen, de heer H. Schuring Rzn. werd zeer ernstig gewond, terwijl de gemeen te-secretaris, de heer H. Thalen even eens ernstige verwondingen opliep. Al leen de laatste verkeert niet in levens gevaar. Omtrent de toedracht van het onge val kan worden gemeld, dat de burge meester met de 'beide wethouders en den gemeente-secretaris in de auto van den burgemeester, uit Beilen kwam en met groote snelheid in de richting As sen reed. Juist voorbij het bruggetje te Graswijk moest hij een met hout gela den trailer van de firma Rottinghuis te Delfzijl, welke uit de rich.ting Assen na derde, passeeren. Waarschijnlijk door de groote snelheid heeft de burgemees ter de houtauto niet kunnen voorbijko men en reed hij, na even de cabine van de trailer aan den zijkant te hebben ge raakt, met volle vaart tegen de vracht hout op. De gevolgen waren, zóoals gemeld, ontzettend. De auto van den heer Froentjes werd totaal vernield, het ge- heele dak is er af gereten. De houtauto werd slechts licht beschadigd. Alle slachtoffers zijn naar het Wil- helmina-ziekenhuis te Assen overge bracht. Burgemeester Froentjes stond in Bei len in hoog aanzien. Het was de eerste gemeente, waar hij burgemeester was. Dit ambt aanvaardde hij op 1 April 1931. De heer Froentjes werd te Groo- tegast geboren en bereikte den leeftijd van 42 jaar. Hij was gehuwd, doch had geen kinderen. Voor de christelijk-His- torische Unie had hij zitting in de Prov. Staten van Drenthe. De heer J. E. Eleveld die 36 jaar oud was, had zitting in den Raad voor de S.D.A.Pv en was verleüen jlaar zijn tweede wethoudersperiode ingegaan. Hij was gehuwd en vader van drie klei ne kinderen. De heer H. Schuring Rzn., die levens gevaarlijk gewond is, is 56 jaar en is in den Raad gekozen op de lijst van den Boerenbond. U. L. O.-examens te Goes. Geslaagd voor diploma B: B. W. van Ouwerkerk, J. E. Meijer, L. C. Meer- tens, J. Minnaar, J. A. Verbrugge, A. C- Danielse, C. Boogaard, E. C- Oggel, J, L. J. Markusse en K. de Rooij. Voor het diploma A: H. J, Flierman, C. Helder, M. Krijger, P. M. Janse, 3,. Augustijn, G. M. Visscher, N. de Kunder, F. M. Huijssen,J. v. d. Berg, A. Bare- man, M. P. Dieleman, M. S. Westerweel, C. A. A- Hack, L. de Blaeij, C. Witte, L. de Bokx, C. W. Bouwsma, J. H. E. Steketee, F. A-. Kolijn,. M. de Bokx, M. Dingemanse, J. M. Douw, H. F. Tave- nier en C. van Poelje. Eindexamen R, H. B. S. te Goes. Geslaagd voor het eind-examen afdee- ling A: Wa. E. H. Lokerse en I. A. van Overbeeke beiden te Kapelle; R. M. van Luijk en J. J. van der Peijl beiden te Goes; A. Meulbroek te 's-Heer Arends- kerke; G. P. Molhoek te Wolfaartsdijk; J. D. Waverijn te Kruiningen. Geëxamineerd werden 7 candidaten. Te Rotterdam slaagde voor het examen nuttige handwerken mej. N. Kolsters te Middelburg. Aan de R-'K. Meisjesschool „St. Anna" te Vlissingen zijn geslaagd voor costumière: G, Meekels, M. Ratel band, M. v. d. Boogaart en L. Mulder. Voor lingerie: L. vi. Eekelen, M. v. d. Heuvel, G. Mulder. Geen afgewezen. „De Ruyterschool" te Vlissingen- Geslaagd voor stuurmansleerling: Di ploma B F. van Anraad, J.. M. M. Die lis, P. L. Meyboom, D. J. v„ d. Wiel. Diploma A: A. D., Mookhoek en J. F. Wieneke. Afgewezen één. Aan het St. Gertrudis Lyceum te Roosendaal werden bevorderd van de le naar de 2e klasse, Ea. Lambermont, Ma, van Schijndel, Aa. v.. d. Grinten, al len te M i d d e 1 b u r g en Ge. Smits te Vlissingen. Bevorderd van de "Ille naar de lve kl. afd. Gymnasium, Ma. Lambermont en van de IVe naar de Ve kl„ A. Lamber mont (cum laude bevorderd), beiden te Middelburg. Toelating R-H.B-S. te Bergen op Zoom, Toegelaten tot de le klasse: H. D. van Beek, W, J. van der Beek, W- A. Brouts A. J. Butijn, J. van Eeden, J- J. Ekkart, M. J,. van Groningen, H. M. l*age. W. Vermeulen, C. van der Werff, L. de Witte, M. L. Wagtho, A. Verhage, C. Hoeve, I- van Loon, S. J. L. van Niftrik, P, Muilwijk, J. W. Slabbekoorn, J. M. Wichers, A. M. Wildeboer, L. Walder. Tot de 2e klasse: M. Segers,. Tot de 3e klasse: A. v. Nieuwenhui- Tot de 2de klasse zijn o.a. bevorderd Ali Krijger, J. Nieuwenhuize en G. Na- gelkerke te Krabbendijke. Gerei- Gem. Cand. A. van Stuijvenberg te Rotter dam is beroepen te Middelburg.

Middelburgsche Courant | 1936 | | pagina 2