ONVOORWAARDELIJK AGENDA Aspirin GEMENGD NIEUWS. BUITENLAND. Arrestaties te Dantzig. DUITSCHLANi). SPANJE. ITALIë. RUSLAND. JAPAN. VER. STATEN. SPORT. RECHTSZAKEN. INGEZONDEN STUKKEN. BURGERLIJKE STAND. MARKTBERICHTEN. reeds aanwezige in de raaien 5, 5d, 6 en 6d, terwijl het aangetaste gedeelte van het aanwezige oude werk zal worden overbestort. Teneinde de gemeente Koudekerke in de gelegenheid te stellen een goede aansluiting te verkrijgen van den ten deele te bestraten Lageweg aan deri Nieuwen Vlissingschen weg. stelt het dag. bestuur voor aan die gemeente te verkoop 70 c.a. zijkant weg voor f 7. Schouwen VEERE. Met ingang van heden is de rijksveldwachter J. Minnaard ver plaatst van Amsterdam naar Veere. alleen hef beste voor Uw gezondheid Uitsluitend verkrijgbaar in de oranje-bandbuisjes van 20 tabl. 70 ets. en oranjezakjes van 2 tabl. 10 ets. (Ingez. Med.j MOTORRIJDERS EN LOSLOOPENDE HONDEN. Een gevaar op den weg. De A.N.W.B. schrijft: Nog steeds komt het herhaaldelijk voor, dat weggebruikers, vooral motor wielrijders, grooten last ondervinden van losloopende honden, die hen aan blaffen en vaak op hinderlijke wijze voor het voorwiel blijven loopen, zoodat bepaald van een gevaar moet worden gesproken. Bijna iedere motorrijder zal hiervan kunnen meespreken en tallooze min of meer ernstige valpartijen zijn het gevolg geweest van een plotseling toe schietenden of meeloopenden hond. Waar de algemeene verkeersveiligheid slechts noemenswaard kan worden ver hoogd, indien ieder binnen wiens bereik dit valt, daaraan medehelpt, wendt de A.N.W.B. zich hiermee tot alle eigena ren van honden met het dringend ver zoek deze in de nabijheid van de ver keerswegen zoo weinig mogelijk te laten losloopen en, afgezien daarvan, zoodanig af te richten, dat zij den bestuurders van motorrijtuigen en automobielen geen overlast aandoen. DE DOODELIJKE STROOM. Zaterdagmiddag is op een bouwwerk aan de Burgemeester van Amersfoordt- laan te Sloten (N.H.) de heer H. van der Meulen, toen hij een plank wilde grijpen in aanraking gekomen met een onbe- schermden draad, waarop electrischen stroom stond. De ongelukkige was op slag dood. WEGENS BRANDSTICHTING GEARRESTEERD, Maandagmiddag is brand uitgebroken in een pand, bewoond door vier families, te Neder Hardinxveld. Door het krachtig ingrijpen van de bewoners heeft men den brand tijdig kunnen blusschen, zoodat het vuur vrijwel geen schade heeft kun nen aanrichten. Even vóór het uitbreken van den brand had men den eigenaar van het pand, den heer G. H. te Hoog- Blokland een schuur, behoorende bij een der woningen, binnen zien gaan. Even later is daar brand uitgebroken. In ver band hiermee is de heer H. gearresteerd en naar het huis van bewaring te Dor drecht overgebracht. Hij ontkent echter den brand te hebben gesticht. TWEE JONGENS VERMIST, Sedert Zaterdagavond worden uit de ouderlijke woning te Delft vermist twee jongens, de 16-jarige W. A. J. Goeting en de 18-jarige D. van Zuidam. Zonder iets van hun plannen mee te deelen, ver lieten de beide jongens des avonds laat de woning waarin zij tot op heden nog niet zijn teruggekeerd. Bij nader onderzoek door de politie is gebleken, dat Goeting in het bezit was van ruim 450. De beide jongens hebben Zaterdagavond laat nog een bezoek ge bracht'aan het gymnasium en daar een flesch met aether ontvreemd. Wat de jongens met deze gevaarlijke vloeistof van plan zijn, is zoowel voor de ouders als voor de politie een raadsel. ONRECHTMATIG STEUNTREKKER Namens de gemeente Den Haag is door den dienst van maatschappelijk hulpbetoon en het bureau voor werk- loozensteun in 13 gevallen aangifte ge daan van onrechtmatig steun trekken tot een bedrag van ongeveer f 1200. ONREGELMATIGHEDEN TE SMILDE? Naar wij vernemen heeft de heer F. V. bedankt als lid van den Raad en wet houder van de gemeente Smilde, Zijn opvolger volgens de lijst van de A.R.- partij is de heer A. Tuinman. Zooals bekend mag worden veronder steld werd de naam van den heer Vi ge noemd in verband met het slordige be heer van de administratie van de ver- eeniging' ingevolge de landarbeiderswet, welk beheer op 1 Januari 1936 op het gemeentehuis is ondergebracht. Nadat het tot zoolang was beheerd door den wethouder F. V., als secretaris-penning meester van de vereeniging. BIJ HET ZWEMMEN VERDRONKEN. De heer J. de A. te Oirschot, vader van een groot gezin, is gisteravond bij het zwemmen in het Wilhelminakanaal onder Hilvarenbeek verdronken. Te Dantzig zijn talrijke leden der op positiepartijen gearresteerd. Alleen Maandag hebben 150 arrestaties plaats gehad. GREISER TE BERLIJN. Moet hi) inbinden? Greiser passeerde gisteren Berlijn, waar hij nog besprekingen voerde met de leiders van de nationaal socialist! sche partij. In Berlijnsche kringen wordt de kwestie van herziening van het sta' tuut van Dantzig niet op den voorgrond geplaatst, alleen wijst men erop, dat de Dantziger kwestie de betrekkingen tus schen Duitschland en Polen niet mag aantasten en derhalve acht men het waarschijnlijk, dal Greiser Maandag op dracht heeft ontvangen, in te binden. WEER TWEE DOODEN. In het plaatsje Miguelturra in Ciudad. Real zijn bij een vuurgevecht tusschen fascisten en linkschen twee personen gedood en tien gewond. Van de gewon den verkeeren vier in levensgevaar. 110 arrestaties wegens het brengen van den fascistengroet. De directeur van de politie te Madrid deelt mee, dat 110 personen zijn gearresteerd omdat zij den fascistengroet brachten toen zij het dorpje Vallalba op een uitstapje pas seerden. Reizen zonder te betalen, Op het station van Madrid zijn tachtig personen gearresteerd, die deel hadden genomen aan een socialistische bijeenkomst te Oviedo en zonder te betalen naar Ma drid waren teruggereisd. Zij hadden een geheele wagon van de spoorwegen in beslag genomen, HET AANTAL ARBEIDERS IN OOST-AFRIKA. Sedert 1 Januari 1935 zijn 128.318 ar beiders naar Oost-Afrika vertrokken, wordt uit Rome gemeld. Op het oogen- blik bedraagt het aantal arbeiders in Oost-Afrika nog 95.121. De overigen zijn na afloop van hun contract naar Italië teruggekeerd. STERKE STIJGING DER PRODUCTIE IN DE ZWARE INDUSTRIE. De Volkscommissaris voor de zware industrie, Ordsjonikidse, heeft medege deeld, dat het tweede vijfjarenplan voor de zware industrie in vier jaren kan wor den uitgevoerd en de prestatie zelfs nog meer vergroot kan worden. Het jaarprogramma is in de eerste zes maanden van dit jaar voor 50.3 pet. uit gevoerd. Volgens het plan zou de toena me der productie dit jaar, ten opzichte van het vorig jaar 26 procent bedragen, doch zij Dedroeg in het eerste half jaar reeds 37.4 pet. CORRUPTIE. De directeur van het militair arsenaal, luitenant-generaal Oejemoera te Tokio en de hoofdingenieur Nisjijama zijn ter beschikking van den krijgsraad gesteld, daar zij steekpenningen tot een bedrag van meer dan 20.000 yen van munitie fabrieken en zakenlieden zouden hebben aangenomen. Fortuin in een schuur gevonden. Een vermogen van 350.000 dollar, waar van niemand het bestaan vermoedde, is gisteren gevonden in de schuur van een farm te Tipton (Iowa) waarvan de eige naar kort geleden is overleden. 17 bloed verwanten maken thans aanspraak op dit fortuin en bestrijden de geldigheid van het testament, dat de overledene heeft nagelaten. DE COMPETITIE-INDEELING IN DEN K. N, V, B, Vier 1ste klasse-afdeelingen Prom,- en degradatiewedstrij den blijven Uitbreiding aan tal elftallen. De Bondsvergadering van den K. N. V. B. van 1 Sept. 1935 heeft zich, naar men zich z,al herinneren,, vereenigd met een motie van afd. IV, inhoudende een voorstel-De Valk, waarin de meening uitgesproken wordt, dat het aantal door de clubs te spelen competitie-wedstrij- den voor het grootste aantal vereeni- gingen onvoldoende is. De Bondsverga dering heeft toen een commissie be noemd welke de wenschelijkheid en de mogelijkheid zou onderzoeken om het aantal te spelen competitie-wbdstrijden uit te breiden en eventueele voorstel len te doen. Tot de clubs en de belangenvereni gingen werden eenige vragen gericht. Uit de antwoorden daarop is volgens De Sportkroniek o.a. gebleken dat de groote meerderheid )een hoofdklasse niet wenscht. Verder bleek onder de eerste en tweede klassers een sterke strooming aanwezig voor uitbreiding van het aantal elftallen per afdeeling. Opder de derde klassers kwam deze wensch minder naar voren. Vrijwel evenveel vereenigingen spra ken zich uit zoowel voor als tegen pro motie- en degradatie-wedstrijden. Hoe wel vele clubs de bekerwedstrijden wilden behouden vonden deze wedstrij den weinig vurige aanhangers en werd de huidige regeling algemeen .afgekeurd. De commissie kwam tot het volgende voorstel inzake competitie-indeeling: Het aantal eersteklassers worde ge bracht op 48. Deze worden ingedeeld in 4 af deelingen van 12 clubs. Onder deze 4 eerste klas afdeelingen komen 12 tweede klas afdeelingen van maximaal 11 vereenigingen. Daaronder volgen 36 afdeelingen 3de klassers en daaronder 72 afdeelingen 4de klassers. In de 3de en 4de klas afdeeling zul len maximaal 10 elftallen per afdeeling uitkomen, behoudens een noodzakelijke afwijking in uitzonderingsgevallen. Het is bezwaarlijk een juist aantal 4de klas afdeelingen vast te leggen. In het Zuiden of Noorden van het l.and bijv. behoeft voor de eerstvolgende ja ren niet met de mogelijkheid van 4de klas afdeelingen rekening te worden gehouden. Het getal 72 is derhalve meer als richtlijn bedoeld. Men krijgt zoodoende 4 afdeelingen, ieder bij complete bezetting bestaande uit: een l^te klas comp. v,an 13f elft. drie 2de comps. 11 negen 3de 10 achttien 4de 10 Per afdeeling is dus plaats voor: 12 eerste klassers totaal 48 (nu 50) 33 tweede 132 108) 90 derde 360 220) 180 vierde 720 170) Om tot het maximum te komen zal men geleidelijk te werk gaan door de promotiekansen voor de 3e en 4e klas sers te vergrooten. Ieder jaar worden de elftallen die recht hebben in een bepaalde klasse uit te komen, opnieuw ingedeeld. De 48 eerste klassers zullen zoo worden inge deeld, dat 4 afdeelingen worden ge vormd, waarbij met de practische moge lijkheden in verband met reisgelegen- heden rekening moet worden gehouden. Voor de 2de en 3de klas afdeelingen geldt hetzelfde, docjh hierbij zal |een meer geografische indeeling ter beper king van de reiskosten noodzakelijk zijn/ Na nauwkeurige vergelijking van het pro en contra acht de Commissie de be zwaren, aan het spelen van promotie- en degradatiewedstrijden verbonden, niet van voldoende overwicht om tot af schaffing van deze wedstrijden te kun nen adviseeren. Het komt de Commissie voor, dat er minder bezwaar bestaat tegen bij uit zondering spelen in Mei, dan als regel in Maart uitgespeeld te zijn, zooals voor zeer vele elftallen thans het geval is. Is bij het voorgestelde stelsel promo tie bij keuze gelukkig niet als over gangsmaatregel noodzakelijk en kan de aanvulling der 2de klas door verhoogde promotiekans worden verkregen, voor de eerste klassers is een versterkte de gradatie voor één jaar noodig. De Commissie heeft zich gedacht de 5 no.'s laatst der 1ste klas met 11 twee de klas kampioenen 3 promotie-degra datie competities te laten spelen, waar door de 3 kampioenen met de overi ge 45 eersteklassers voor het sei zoen 1937 '3 8 de 4 eerste klas afdeelingen zullen vormen. Bij de sa menstelling van deze coihpetitie zal de bestaande indeeling zooveel mogelijk worden gehandhaafd. Voor de geleide lijke aanvulling der 2de klas afdeelingen tot 11 clubs kunnen door de Commissie, belast met het wedstrijdwezen, bepalin gen bij den aanvang van ieder seizoen worden gemaakt, waardoor de afdeelin gen met een breeden onderbouw sneller op volle sterkte komen dan die, waar geen 4de klas bestaat of de 3de-klas- sers nog onvolledig zijn. Voor de bekerwedstrijden heeft de commissie een plan dat omvat de eerste 5 ronden districtsgewijs te doen plaats vinden en eerst bij de 6e ronde over 't geheele land. Een eind zou dan gemaakt dienen te worden aan het voortdurend verleenen van uitstel. WEDSTRIJDUITSLAGEN ZV.B. Zaterdag'. KrabbendijkeRilland Bath 35, WaardeWemeldinge 42 Afd. 2, 's Heer Arendskerke 2Ier- seke 2 62, Kapelle 2Hansw. Boys 2 41, Kruiningen 2Waarde 2 81. Zondag, De ZeeuwenMiddelburg B Middelb. B n.o.g., VlissingenZeelandia 4—3 ROND HET IJSSELMEER. De Amsterdamsche wielrenner D. Ver meulen heeft gisteren een geslaagde recordpoging per fiets rond het IJssel- meer gedaan. Zijn tijd bedroeg 10 uur 51 min. 14 sec. Het oude record stond op naam van Snijders met 10 uur, 59 min. 51 sec. POSTDUIVEN. Zondag hield de Postduivenvereeni- ging Zeelandia te Middelburg een wed vlucht van Limoge, afstand 650 km en gelost om 6 uur v.m. Ie duif werd ge constateerd Zondag avond 6, 49, 43 uur de laatste prijswinnende duif Maandag, De prijzen werden behaald le en 10e P. v. Overbeeke; 2e en 8e F. Streef kerk, 3e en 5e J, de Bree; 4e, 6e, 9e en lie W. J. Adriaansens; 7e en 13e P. Pantus; 12e en 15e G. de Blaey; 14e W. Witte. De kantonrechter te Middelburg heeft veroordeeld wegens: Verkeersoverteedingen: G. v. D., Antwerpen 0.50 b. s. 1 d. h.; D. L., Hoedekenskerke A S. P., J. C. C, H. G. Middelburg, A. R., 's Heer Arendsker ke; C. Q., Rotterdam, J. Ch. H,, J. J. v. P., Vlissingen; Ha. La N., L. H. W„ H. S., Goes, Ja A., Kattendijke; J. O,, Utrecht, allen 1 b. s. 1 d, h.; G, P, G„ Kapelle f 1- b. s. 1 week tuchtschool; C. A. V,, Vlissingen; M. G. Goes; J. de B., Sint Laurens; J. La G., Koudekerke, allen 2 b. s. 2 d h.; P. E. S,, Yerseke; A, v. E,, Vlissingen; E. v. d. V., Hans- weert; C M. H., Colijnsplaat; J, J, B., W. H., J. H., beiden Middelburg, allen J 3 b. s, 3 d. h.; P. B., Middelburg; J. W. C.; J. J. H. beiden, Zaandam; P. R., Kloetinge allen 5 b. s. 5 d. h.; L. J. P., Goes 5 b. s. 3 d. h.; A. de R., Driewe gen 10 b. s. 10 d. h,; C. J. B., Bigge- kerke geen straf. Straatschenderij: M. P., Yerseke: 5 b. s. 5 d. h.; rijden over eens anders grond: J. P. K., Vlissingen: 1 b. s. 1, d. h.; Overtreding drankwet: C. M., Arne- muiden: 3 b. s. 3 d. h.; H. M. H., Arne- muiden: 1 b. s. 1 d. h.; visschen zonder schriftelijk bewijs van den eigenaar of rechthebbende: C. O., Terneuzen: 10 b. s. 10 d. h.j Bij een tramgedeelte hetwelk op een openbaren weg is aangelegd met een voertuig verblijven wanneer een trein in aantocht is en dezen daardoor in zijn loop belemmeren: P, K., Vlissingen: 5 b. s. 5 d. h.; niet voorzien zijn van de voorgeschre ven reglementen: L. J. T,; A. J., Steen dorp: 3 m. 1 b. s. 3 m. ld. h.; Ch. de C., Zwijnaerde; F. J. v. B., Steendorp 3 m. 1.50 b. s. 3 m. d. h.; J, B. M., Ant werpen: 2 m. 2 b. s. 2 m. 2 d. h.; P. P, Waspik:; E. L. C., Antwerpen; E, K. P„ Rotterdam; R. C. V;, Moerbeke 2 m, 2 b. s. 2 m. 1 d. h.; J. A. v. d. K., Rotter- dem; P, S., Amsterdam /2 b, s. 2 d. h; G. H. D., Visé 2 m. 2 b. s. 2 m. 2 d. h.; V. G., Antwerpen: 2 m. 0.50 b. s. 2 m. 1 d. h.; M. F, D., Boom 2 m. 2 b, s. 2 m. 2 d. h.; F. v. S., Antwerpen: 2 m. 0.50 b. s. 2 m. 1 d. h.; zonder toestemming van den brug wachter een ander vaartuig voorbijva ren in de nabijheid van de spoorbrug over het kanaal door Zuid-Beveland: A. V., Dordrecht: 10 b, s. 10 d, h.; venten zonder vergunning en een val- schen naam opgegeven: A. L., Leeuwar den: 2 b. s. 2 d. h. en 10 b. s, 10 d. h.; Venten zonder vergunning: E, H. F, W., 's Gravenhage; C. E., Meppel 2 b. s. 2 d. h.; K. M., Middelburg 3 b. s. 3 d. h.; E. K., Nieuwolda 0.50 b. s. 1 d. h.; C. K., Bergen op Zoom geen straf; In de gemeente Yerseke zonder ver gunning van den burgemeester op den openbaren weg muziek maken: H. G., gedomicilieerd te Middelburg: f 1 b. s. 1 d. h.; Te Biggekerke zich aan de landzijde der duinen ophouden in onwelgevoeg- lijke kleeding: P. v. d. W., Middelburg: 0.50 b. s. 1 d. h.; Te Zoutelande zonder vergunning 't bedrijf van muzikant uitoefenen: H. G., Middelburg 1 b. s. 1 d. h.; Te Arnemuiden ponder vergunning van B. en W. van de openbare straat gebruik maken tot het leggen van goe deren en waren verkoopen zonder voor zien te zijn van een bewijs van vergun ning: G. P. G., Middelburg: 0,50 b. s. 1 d. h. voor het eerste feit en „Geen straf'' voor het tweede feit. NEDERLANDSCHE ZEEMANSCENTRALE. In de tweede helft van de maand Juli a.s. zal de vereeniging Nederlandsche Zeemanscentrale een collecte houden in verschillende gemeenten van Noord- en Zuid Beveland. De kas raakt uitgeput en het laatste effect is verkocht moeten worden, zoo dat het bezit geheel verbruikt is. On danks bezuinigingen en de sluiting van het Zeemanshuis te Genua, moet toch nog een 5000 inkomen, wil het werk voortgang kunnen vinden. Het hoofddoel dezer vereeniging is, om den Hollandschen Zeeman een ge zellig tehuis te verschaffen in het va derland en in den vreemde. Waarschijn lijk zullen de Zeemans-Tehuizen en Leeszalen in Genua, Hamburg, Londen en te Rotterdam genoegzaam bekend zijn. In de eerste kwartaal van dit jaar kwamen in Genua 254, in Hamburg 745, in Londen 904 en in Rotterdam 13345, zeevarenden. Getallen die sprekend zijn! Dank zij veler hulp is het zelfs moge lijk in Rotterdam onder leiding van Jonkvrouwe Ortt in de leeszaal of in stuif gemiddeld een honderdtal zeeva renden per dag bezig te houden met sjoelen, biljarten, dammen, schaken en nog veel meer. Clubjes worden opge richt. Ondanks den ongunst der tijden wordt het sparen bevorderd. Kleeding zoo ver voorradig wordt uitgedeeld of gerepareerd. Voor minimum prijzen wordt thee, koffie enz. beschikbaar ge steld. Een werk dat aller aandacht en steun verdient. Het bestuur. VOOR DE OUDEN' VAN DAGEN. Woensdag 8 Juli a.s„ wordt met ver gunning van B. en W. te Middelburg een bloempjescollecte gehouden voor de „Ouden van Dagen", vanwege het fonds 1 „A. S„ Talma-stichting", dat oude lieden met weinig of g'een middelen, in staat 1 stelt, op den ouden dag een verzorging te genieten. Offer Uw gave, want er zijn vele oudjes in nood, die om bijstand en hulp vragen. De „Christelijke Vereeniging ter Ver zorging van Ouden van Dagen", de stichtster van bovengenoemd fonds, ver zorgt ruim 150 oude lieden, w.o,. invali den, hulpbehoevenden en gebrekkigen. In de Talma-rustoorden worden verzorgd van alle Protestantsch-Christelijke rich tingen, niemand uitgesloten, nl. Gerefor meerden, Hervormden, Chr, Gerefor meerden, Ev. Lutherschen als andere groepen, 69 Hervormden, waaronder 35 Vrijz. Herv, en 34 Orth. Herv,. 72 Gereformeerden, de overigen van andere kerken en groepen. De collecte wordt hartelijk aanbevo len door: Ds, D. Bremmer, Ger. Predikant. Ds. J. W, Dippel, Ned. Herv. Pred. Ds. M,. van Empel, Ned. Herv. Pred. Ds. H. W. Kelder, Ned. Herv. Pred.. Ds. A. H, Oussoren, Ger. Predikant. Ds. P., J. F. v. Voorst Vader, Ned. Herv. Pred. Vlissingen. Van 26 Juli. Ondertrouwd: A. C. Maas, 25 j. en W. K. Step, 23 j. A. C. M. Rovers, 28 j. en J. A, J. Bukkens, 30 j. Getrouwd: E. C. Boogerd, 29 j. en M. van der Eijk, 20 j. G. Sturm, 25 j. en G. Schroevers, 21 j. W. Muller, 20 j. en C. P. Kuzee, 17 j, P. J. Vaes, 27 j. en L. M. Jansen, 22 j. Bevallen: M. Kollaart, geb. Fritz, d. Overleden: C. Kokelaar, 65 j., gesch. van M. J. Slagboom. (V. C.) Westkapelle. Van 29 Juni6 Juli. Overleden: L. Peene, 78 j., wede. van W. D. Roelse. J. Adriaanse, 46 j., man van C. de Visser. Ritthem, Over de maand Juni, Bevallen: Joha. Cevaal-Breel d. Middelburg, 6 Juli. Op de groen- tenveiling deden: Tuinboonen 78 c, Roem van Holland 4142 c., Krombek 5 c., Spinazie 69 c., Capucijners 56 c., Wagenaarsboonen 3334 c,, Suiker- boonen 3738 c,, Stamsnijboonen 29 c., Stokprincessenboonen 4041 c., Dop pers 510 ciPeulen 56 c., alles per kg, Peën 45,5 c,, Kroten 2,5 c., Uien 3 c., Selderie 1,5 c., Rabarber 1,52,5 c, Sjalotten 5 c. alles per bos; Savoye- kool 3,5 c., Andijvie 0,52,5 c., Kropsla 0,51,5 c., Komkommers 34 c,, Spits kool 34 c, alles per stuk. Bloemen: Roode Anjers 32 c., Caste- len 1114 c,, Hortensia's 20 c., Anjers 12 c., Asters 2 c,Gladiolen 2 c., Dha- lia's 2 c., Trosrozen 4 c. alles per bos; Lathyrus 2 c., per 10 stuks, Goes, 6 Juli. Veilingsvereeniging „Zuid-Beveland". Exportveiling v.m. 12 uur, Zoete Roode bessen 12, idem n.m 4 uur. Aardbeien Jucunda 13,30, per 100 kg. Kleine Veiling. Kersen: Hollanders 12 18, Markiezen 16, Zoete Morellen 12 16, Meikersen 1215, Bruine Blance 1013, Porseleinkersen 1112, Roode Suikerkersen 1113, lie soort en Uit schot 48;, Aardbeien: Jucunda 12 22, Madame Moutot 1418, per 100 kg. Diversen: Blauwe Stookdruiven 49 50, Frambozen 1526, Tomaten 912, Zoete Roode bessen 58, Roode bessen Prolific 611, Doperwten 814, Tuin boonen 67, Vroege Wagenaars 1926, Dubbele Princessen 2239, Vroege Aardappelen 3,505,10, idem Bonken 3,804.20; idem Drielingen 2,803,50, pér 100 kg; Perziken 2—8, Meloenen 17 28, Bloemkool 812, idem He soort 4—7, idem Ille en Stek 2—5, Groene Savoyekool 3,70, Kropsla 1,502.70, An dijvie 1.90—2.50; Witte Komkommers A 2,80—3,20, idem B 2,40—2.70, idem C 22,40; Preiplanten 0.Ü50,10 per 100 stuks, Wortelen 8, Kroten 37, Rabar ber 14, Uien 5—6, Sjalotten 2, Gla diolus 6, Korenbloem 2, per 100 bos. van geadverteerde of te adverteeren ver gaderingen, voorstellingen, uitvoeringen ei andere bijeenkomsten. MIDDELBURG. Dl 7 Jul WO 8 Jul. Cone. Middelb. Muz.korps, Markt 21,45—23,00 h. Belichting Stadhuis 22,0023,00 h. GOES. Dl 7 Jul. WO 8 Jul Elec. Drukker» O. W. den Boer, M'hurf,

Middelburgsche Courant | 1936 | | pagina 6